משחק מספר 2. הלקח של קווין דוראנט

התוצאות במשחקי כדורסל משקפות

warriors

ההפרש כמובן מרמה. היום תומפסון וקארי כבר די חזרו לעצמם אבל סטיב קר יודע שיש להם אולימפיאדה לפני שיחלו האימונים לעונה הבאה.

כמובן שזה מאכזב שסדרת גמר נראית ככה. אבל העונה מקבלת קונטקסט. תתפלאו, תוצאות משחקי העונה ומהלכם די השתקפו בפלייאוף, עם טיפ טיפונת ירידה לווריורס בגלל הפציעות של קארי והכוונון מחדש של הקבוצה. אז אם מישהו צריך להסיק מסקנות מהסדרה הזו זה קווין דוראנט. הוא כבר נמצא בקבוצה היחידה שנותנת לו איזשהו סיכוי מול גולדן סטייט.

גולדן סטייט 2 : קליבלנד 0
"בואו נשמור על פרופורציות"

126 Comments

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

הלקח של דוראנט הוא לעבור למזרח.

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

הלקח של קליבלנד הוא שמאמן חבר של לברון זה מספיק מול העגלות במזרח.

יאיר אלון 6 ביוני 2016

חייב לעבור למזרח לקבוצה מובילה להתחרות בלברון בגמר האזורי די לנוח שאר העונה ולהגיע כמה שיותר פעמים לגמר הNBA כדי להגדיל את הסיכוי לאליפות

אפשר להאמין שאוקלהומה הוכיחה בפלייאוף הזה כשגברה על הספרס הנפלאים ומתחה את הווריורס עד הקצה שאכן מדובר במועמדת ראויה לתואר.
אני חושב שמדובר בהתעלות חד פעמית ואין הרבה סיכוי שנראה משהו דומה מהם בשנה הבאה.
המזרח נואש למגה סופרסטאר ודוראנט צריך לעשות מעשה ולהציל את האזור, ואת עצמו.

ד"ר רזי הופמן 6 ביוני 2016

בשום פנים ואופן
אם יש כבר קבוצה שיכולה לעצור את הסטייקים מקליפורניה בזכות שני מגה סטארים אסור שהשותפות הזו תתפרק. חד וחלק. מה יצא שיגיע לבוסטון למשל ואז בוסטון בגמר תלך בסוויפ מול הסטייקים? עדיף לו שימשיך ב OKC

ערן קאלימי 6 ביוני 2016

לא רוצה אותו בבוסטון!

גיא זהר 6 ביוני 2016

אתה מעדיף את בנדר?

ד"ר רזי הופמן 6 ביוני 2016

חחחח בנדר. רק זה חסר לנו שייבחר לבוסטון הבלוף הזה

אילן 6 ביוני 2016

היום הוא בלוף, עוד שנתיים שלוש הוא כבר יהיה שחקן חמישיה באן בי איי.

ד"ר רזי הופמן 7 ביוני 2016

טו-אוב. יש הרבה מאד שחקנים שנבחרו גבוה בדראפטים השונים והיום אף-חד לא יודע מי הם ומה הם עשו. ממה שבאנדר עשה עד כה בישראל כולל במכבי רואים שהישועה לא תצמח ממנו לשום קבוצה. לבוסטון עדיף קלע נוסף או פאוור טוב ולהביא את הבלגניסט קאזינס בשביל שאפשר יהיה לתת פייט על המקום השני-שלישי במזרח. מי יודע, אולי לסטיבנס תהיה גישה לגונגליסט הזה עד כדי מחיקת השריטה.

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

המזרח מת מזמן. איפשהו ב 2001 כששינו את החוקים והחליטו שהגנה זה אספקט מיותר במשחק. זה לא משנה אם דוראנט יעבור לשם. הקבוצות במזרח מייצגות כדורסל קשוח ובקרקס הנ.ב.א של היום אין לזה מקום ואין לזה ביטוי יותר. מוטב כבר שיעברו לשיטה אחרת.

shadow 6 ביוני 2016

קשוח? אתה ראית מה עשו היום גולדן לקליבלנד? פירקו להם את הצורה.

זה מיתוס שנשאר בשנות ה90.

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

1. לא דיברתי על המשחק הספציפי היום אלא על המגמה הכללית. איך שלא יציגו את זה, הליגה קידמה את סגנון הכדורסל של המערב (הלבן, המעמד הגבוה) על פני הכדורסל הקשוח (השחור, מעמד הפועלים) וזה בא משיקולי שיווק ורווח.
הכדורסל שם היום מאוד פתוח ומרווח, מתאים לשחקנים מהירים ואין שום דרך לשמור על שחקני חוץ. אם תסתכל עם רשימת זוכי ה mvp מאז שינוי החוקים ב 2001 רואים המון גארדים בניגוד לתקופה לפני כן. זה לא מקרי.
וכן, זה בא על חשבון הספורט עצמו. אין יריבויות יותר, המשחקים פחות אינטנסיבים. יש יותר מקום לביטוי יכולות אישיות על חשבון משחק קבוצתי.

2. לגבי המשחק עצמו, כל מה שראיתי זה יותר מידי דקות ביחד של סמית וקיירי שהפכו את המשחק בהגנה של קליבלנד ל 5 נגד 3 כשלברון אמור לשמור את כולם. ראיתי את גפרסון הזקן, שאמנם נתן משחק מצוין אבל נו באמת…
לברון העייף, משחק בחמש ואמור להיות האופציה בפוסט…
כל בק-דור או חסימה ברחוק של גולדן סטייט זה סל אוטומטי…
ושלא תבין לא נכון, גולדן סטייט נהדרים ומשחקים התקפה שכיף מאוד לראות, אבל היריבה שלהם לא רצינית בינתיים. וזה במילים עדינות. וכשההגנה רעה כל כך, אי אפשר להצליח בהתקפה.

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

נ.ב – אני לא מאלה שחושבים שהשחקנים היום פחות טובים מאלו של פעם או להפך. אז שיחקו השחקנים הכי טובים ומוכשרים וככה גם היום. אבל אני כן חושב ששינוי החוקים גרם למשחק להיות מאוד מלאכותי וזה עוזר למי מוכשר לבוא לידי ביטוי בצורה נוחה מאוד. נוחה מידי. זה אמור להיות ספורט, לא הצגה.

תומר 6 ביוני 2016

לא מסכים, אני עוקב אחרי הליגה מתחילת שנות השמונים ואני חושב שהכדורסל של היום הרבה יותר יפה לעין מאז. כולנו זוכרים את מג'יק ואת הדוקטור אבל הליגה אז הייתה מלאה שחקנים מסוגם של צ'רלס אוקלי, ריק מהורן, גרג אוסטרטג או דרק הארפר. היה נחמד לראות אותם אם אתה מעריך קשיחות על פני finesse (לא יודע איך לתרגם, עידון? תחכום?), אני מעדיף את ההיפך.

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

אני מעדיף את הקשיחות כי זה יצר יריבויות ותחרות בין קבוצות שנה אחר שנה. כל סדרת פליאוף הייתה מלחמת עולם. היום הרפיסות שולטת ורוב הסדרות פשוט משעממות וללא תחרות. אז יופי רואים כמה הטבעות נחמדות ושלשות… איפה רוח הספורט? איפה התשוקה למשחק?

תומר 6 ביוני 2016

אני לא חושב שהקשיחות והברוטליות הן תנאי ליריבות. אפשר לפתח יריבויות-על גם בין קבוצות שמשחקות בלי להרביץ חלק מהיריבויות הגדולות היו דווקא בין הקבוצות הפחות פיזיות ויותר 'מעודנות' כמו הלייקרס ופילדלפיה או שיקאגו ופניקס (אם כי לא נשכח כמובן את הניקס וההיט או את דטרויט ובוסטון)

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

המציאות היא שכבר הרבה שנים אין יריבות בין הקבוצות. הכי קרוב לזה היה הסדרות גמר בין הסלטיקס ללייקרס לפני מספר שנים וגם זה היה כבר לפני כמעט 10 שנים וזה היה יותר בגלל ההיסטוריה של המועדונים.
גם עכשיו קליבלנד מול גולדן סטייט, אין תחושה של יריבות. למעשה זה אפילו נדמה שלהוציא את לברון לאף אחד בקאבס לא ממש איכפת אם ינצחו או יפסידו והמשחקים עוברים על מי מנוחות. הסלים שהם מקבלים בצבע זה פשוט עלוב.

תומר 6 ביוני 2016

אבל זה לא בהכרח בגלל השינוי בחוקים, אין שום ערובה שאם עדיין לא היו שורקים על צביטות ודחיפות הייתה מתפתחת יריבות.
בעיניי ההבדל העיקרי שגורם לכך שאין אמוציות במשחק הוא הכסף הגדול והמוביליות של השחקנים.
הסגל של הסלטיקס של שנות הששים כמעט לא השתנה, הלייקרס של שנות השמונים שיחקו עם אותו בסיס של 7 שחקנים מובילים למשך עשור כמעט, לשיקאגו של שנות התשעים ואפילו לליקרס של האלפיים היה שלד של שלושה שחקנים עיקריים שהיו מזוהים עם הקבוצה. היום – למעט הספרס – אין לאוהדים כל רמז ומושג איך תיראה הקבוצה שלהם בשנה הבאה ומי ישחק בה. המושג הזה של franchise player כבר פחות או יותר עבר מהעולם ואם פעם ברוב המקרים היו שחקני החמישיה מזוהים עם קבוצה אחת, מקסימום שתיים, היום רק הכוכבים הגדולים לא עוברים שמונה קבוצות בקריירה וגם זה כבר פחות נכון.
תראה איך סביב דוראנט, שנראה שמסתדר מצוין עם הסיטואציה הנוכחית שלו,יש באז אדיר סביב איפה הוא ישחק בעונה הבאה ותשווה לכוכבים של אז, מג'יק, ג'ורדן, תומאס, בירד, יואינג, אולאג'וואן, יו ניים איט. היום, עם פרישתם של קובי, דאנקן ונוביצקי כבר כמעט אין כוכבים שיכולים להיות מזוהים עם קבוצה אחת ויחידה.

כשזה המצב יורדת ההזדהות בין השחקן לקבוצה, יורדת רמת האמוציות ואיתה גם היריבות הספורטיבית.

Shadow 6 ביוני 2016

הרבע הראשון של לברון היה מלאכת מחשבת.

דן דן 6 ביוני 2016

אין לו קבוצה במזרח שתעזור לו לאליפות, בטח לא טובה כמו אוקלהומה.., איזה קבוצה במזרח הוא יכול לעבור אליה שתוכל לתת פייט לגולדן סטייט??

דורפן 6 ביוני 2016

אין שום סגל במזרח שמתקרב לתת לו את ווסטברוק ואדמס שמשחקים מול קארי וגרין בגובה העיניים

Shadow 6 ביוני 2016

הוא לא צריך סגל כזה. הוא יכול ללכת לוושינגטון

שמעון 6 ביוני 2016

דוראנט לא צריך ולא ילך לשום מקום יש לו סגל מספיק חזק להביא אליפות צריך עוד 2 שחקני ספסל טובים וזהו. גולדן לא יקחו אליפויות לנצח הכישרון של ראסל ודוראנט גדול מידי בשביל שהם יסיימו ללא אליפות הם עוד צעירים ורעבים וזה טוב. אני מאמין שהסידרה הזאת נתנה להם רעב עוד יותר גדול. דוראנט וראסל ישארו שם וגם יביאו אליפות אחצ לפחות בסופו של דבר הכל בהנחה שהם לא יסבלו מפציעות בסגל כמו שהיה ב3 השנים האחרונות.

Shadow 6 ביוני 2016

בהצלחה

חובב 6 ביוני 2016

אני מציע לך לחזור לטורים של דורפן שחזה שושלת (כן) לאוקלוהומה לפני שלוש שנים.
לא בטוח בכלל שלא יסבלו מפציעות, שיתחזקו, וקבוצות אחרות יחלשו. יותר מידי הנחות.

שמעון 6 ביוני 2016

ציינתי פציעות ולא דיברתי על שושלת, אגב אם קרי או קליי יפצעו גם גולדן לא יקחו אליפות, אז זה די ברור הכוונה.

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

שיקגו (בריאה). בכל מקרה, אפשר לבנות בNBA קבוצה מהר מאד- ראה בוסטון של לפני כמה שנים או מיאמי על לברון וווייד.

דורפן 6 ביוני 2016

מאד מאד ספקולטיבי להגיד שמישהו בכל הליגה מחוץ לגולדן סטייט קרוב לווסטברוק

Shadow 6 ביוני 2016

מי אמר שחייבים להיות קרובים לווסט? הוא פשוט צריך *קבוצה* יותר טובה.

ומי אמר שווסט ישאר שם?

יהודה 6 ביוני 2016

דוראנט מתפלץ שהוא לא במזרח

יהודה 6 ביוני 2016

ולכל מי שאומר שזו הקבוצה היחידה שיכולה לתת פייט לגס הדברים ה4לה שבירים מספיק שסטף נפצע או מישהו אחר שמאוד חשוב להם והם כבר לא במיקס אבל במערב אתה צריך להילחם בטירוף וגם מקום 8 היא קבוצה שיכולה לאיים עליך ובמזרח זה טיול לגמר בטוח וגם אם אתה מפסיד לא נורא יש לך שבע שנים ברצף לנסות

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

ראית בשידור, גם האמריקאי וגם שני הליצנים בשידור הישראלי, שמנסים למכור לנו שההפסדים של לברון בגמר זה לא כתם ועצם ההגעה לגמר בכל עונה היא הישג שמעיד על גדולתו. בול-שיט.
לברון כל עונה מקבל דרך חופשית לגמר. תחליפו את הקבוצות שהוא שיחק בהן בקליפרס וגם הם (כל עוד הם בריאים) מגיעים לגמר בכל עונה. המבחן היחידי שלו הוא במפגש מול אלופת המערב.

Duncan 6 ביוני 2016

קרי פצוע? לא שמעתי על זה.

רועי 6 ביוני 2016

מה עם הרולקסים והפרוות באורקל ארינה ? 30 הפרש 5 דקות לסוף והם ממהרים לברוח מהפקקים אה…

Duncan 6 ביוני 2016

כן. אתה אוהב פקקים?

רועי 6 ביוני 2016

לא, זה היה בציניות, לי אין שום בעיה עם קהל שיוצא לפני הסיום. זה קורה בכל העולם.
איכשהו רק אוהדי מכבי היחידים שזוכים לביקורת תוך כדי שידור וגם אחריו בשל כך.

דורפן 6 ביוני 2016

מביש. ועוד במשחק האחרון של העונה…. :-)

ניינר / ווריור 6 ביוני 2016

אתה יודע איזה תור יש לבארט אחרי משחקים?

רועי 6 ביוני 2016

דווקא הם הולכים להיות שם גם במשחקים 3 ו 4…

יהודה 6 ביוני 2016

גס יפסידו בכוונה את הרביעי כדי לנצח בבית

אבישי 6 ביוני 2016

גם אני בסוף הרבע השלישי חשבתי לנסות לגנוב עוד איזו חצי שעת שינה.

יהושע 6 ביוני 2016

צהבת מדבקת

ערן (המקורי) 6 ביוני 2016

דוקא בגלל זה, מה שהתרחש שנה שעברה בגמר – קרב המוחות, השינויים וההתאמות בהרכבים ומץ' אפים; המשחקים הצמודים; וגניבת יתרון הביתיות – מעצימים את ההישג המרשים של קליבלנד של בלאט מול גולדן סטייט של קר.

MOBY 6 ביוני 2016

רק בישראל

ערן (המקורי) 6 ביוני 2016

תעיף מבט בטוויטר, תבדוק אם אכן כך

MOBY 6 ביוני 2016

טוויטר של מי?

ערן (המקורי) 6 ביוני 2016

It's all over the place
דוגמית- האוורד פיינמן העורך הראשי של האפינגטון פוסט:
If I'm #DavidBlatt I'm LMAO. #Tyronnlue makes him look like Red Auerbach.

עומר 6 ביוני 2016

גם ב-Reddit העניין מוזכר תכופות אחרי המשחק היום. ההודעות שם באתר מסודרות (בערך) לפי הפופולריות שלהן ברגע נתון, ולמשל כרגע ההודעה הראשונה באחד הפתילים הראשונים בערוץ של ה-NBA היא של אוהד ג"ס שכתב:

We're pretty lucky again this year, the Cavs are playing without a healthy Blatt.

אבי 6 ביוני 2016

פתילים. יפה.

phyllo 6 ביוני 2016

סתם שאלה בעקבות אבי – יש אתר (שימיו הטובים מאחוריו) שכותרת המשנה שלו היא "דיונים עם פתיל ארוך". מכיר?

ערן 6 ביוני 2016

עומר, לא נראה לי שהבנת את כוונת אוהד GS שכתב את זה…

edgecator 6 ביוני 2016

אין שום היגיון במעבר של דוראנט למזרח. אוקלהומה היא בבירור המאצ'אפ הקשה ביותר של ג"ס, אמנם במזרח הסיכוי להגיע לגמר גבוה יותר אבל הסיכוי לנצח בגמר עצמו יורד בהתאם, בהנחה שג"ס מגיעה לשם. זו פשוט החלפת סדר ההתמודדות מול קליבלנד וג"ס, שכרוכה גם בבניית קונטנדרית מאפס לעומת הישארות בקונטנדרית נוכחית ומאוד צעירה.

יהודה 6 ביוני 2016

זה הכל עניין של מץ אפים אוק יכלה לנצח את גס ולהפסיד לקליבלנד במערב תצטרך להילחם מול סא פורטלנד קליפרס וגס במזרח אתה מגיע רענן לגמר מה שרק עוד יותר מעצים את מה שגס עושה.
אני אעיז ואומר שמיאמי כקבוצה מסביב לדוראנט עם וויד בוש וויטסיד ודארגיץ יש לו סיכוי מאוד טוב לבנות קבוצה מעולה .

Shadow 6 ביוני 2016

אז מה? תראה איזה כוכב זה עשה מלברון. הוא יכול להיות לפחות כוכב כמוהו ולדעתי אף יותר.

דווקא במזרח כשמגיעים רעננים אפשר לגנוב אליפות כמו שמיאמי עשו לספרס.

גיל שלי 6 ביוני 2016

מיאמי הגיעו משבעה משחקים מתישים מול אינדיאנה, וגולדן סטייט הגיעו עכשיו מסדרה מתישה,כנראה שאין לזה השלכה על הגמר

יהודה 6 ביוני 2016

אז סתם קלי וסטף נתנו את ההופעה ההתקפית הכי רעה שלהם במשחק הראשון ?

גיל שלי 6 ביוני 2016

לא סתם, קליבלנד הגיעו עם תכנית משחק שאמרה בואו נראה את האחרים מנצחים אותנו, וזה מה שקרה. בין משחק שש לשבע בסדרה הקודמת היו פחות ימי מנוחה

היסטוריון של ספורט 6 ביוני 2016

זה לא רק החלפת סדר ההתמודדיות.
במזרח מובטח לך המקום בגמר ועוד לאורך זמן.
במערב אתה צריך להקיז דם.
ואגב לא היה צריך הרבה בכדי שאוקלהומה תהיה בגמר …במקרה כזה ייתכן שהנציגה המזרחית תהנה מההפקר בוודאי כאשר היא המנוסה יותר במעמד.

עמי ג 6 ביוני 2016

קצת רספקט לשחקנים שמשחקים 100 משחקים בעונה.
שום דבר לא מובטח במזרח. אפילו לא ללברון.
אוקיי, אז לא אוהבים אותו.
הוא לא טייל 7 פעמים לגמר.

עסק שחור 6 ביוני 2016

שני נצחונות מוחצים לגולדן סטייט אבל הסדרה לא מתחילה עד שמישהו מנצח בחוץ.

oded 6 ביוני 2016

אם כך זו כנראה הסדרה הראשונה שנגמרה לפני שהתחילה…

עסק שחור 6 ביוני 2016

זה באמת נראה חסר סיכוי כרגע ואני לא באמת חושב שקליבלנד ינצחו. למעשה אני חשבתי שהסדרה תגמר בארבע או חמישה משחקים לפני שהסדרה התחילה. אבל, גולדן סטייט חטפו שתי תבוסות באוקלהומה נראו רע מאוד ועדיין הצליחו לנצח את הסדרה.
בסך הכל הם נצחו את שני משחקי הבית שלהם – מה שהיה מצופה מהם. ההפרש לא רלוונטי כי זה עדיין 2-0. אני לא חושב שקליבלנד ינצחו את הסדרה כי גולדן סטייט פשוט טובים יותר אבל לסכם את הסדרה כבר עכשיו זה קצת מוקדם…

Oded 6 ביוני 2016

סבבה
תודיע מתי אפשר לסכם ונעשה את זה אז
לא דחוף… :)

עסק שחור 6 ביוני 2016

חחח
נהוג לסכם סדרת פלייאוף שאחת הקבוצות מנצחת 4 משחקים כלומר נסכם ביום שישי אחרי המשחק הרביעי.

oded 6 ביוני 2016

קבענו

קלבדוס 6 ביוני 2016

ואולי גם אפשר למחוק את הקלישאה, "לברון בחר במזרח כי יש לו טיול לגמר".
זה נכון – אבל זה רק טיול, בלי שום סיכוי לטבעת.
אילו לברון היה רוצה, הספרז, הקליפרס, אוקלהומה, היו אומרות תודה רבה ודוהרות איתו הלאה.

סדרה מאכזבת מאוד. לא כוחות.

שמעון 6 ביוני 2016

לברון בכך שפיטר את בלאט גמר לעצמו את הסיכוי לאליפות מבחינת הסגל יש סגל על והוא קיבל כל שחקן שרצה ללא עוררין הוא בנה את הסגל הזה.

חובב 6 ביוני 2016

למה אתה חושב שבלאט היה מצליח יותר? שכחת שהוא פוטר אחרי תבוסה לג"ס?
ג"ס השתפרו משנה שעברה, לברון הזדקן, ונראה שקארי ולאב רק מפריעים. יכול להיות שבלאט היה גונב ניצחון בודד בחפירות כמו שנה שעברה. ביג דיל.
אני מסכים שהאחריות כולה על לברון, שבנה את הסגל ומינה את המאמן.

שמעון 6 ביוני 2016

בלאט היה גורם להקיז דם

Shadow 6 ביוני 2016

אין סיכוי לטבעת כי לברון הוא לא הסופרסטאר שיביא אותך לבד לטבעת וגם לא עם כוכבים משניים. הוא צריך סופרסטאר לידו שיוביל כמו עם וויד.

שמעון 6 ביוני 2016

תשמע לברון לוזר והכל אבל לומר שוויד הוביל משהו זה גניבת דעת וויד גם לא היה סופרסטאר באותם שנים את מיאמי הוביל אך ורק לברון זה יאמר לזכותו

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

אם לברון לא ימצא מלחמה להתנגד לה בקרוב, הלגסי שלו בסכנה רצינית על סף הקיומית. אתה כותב על מישהו שיש לו דרך פנויה לגמר בכל עונה וצוות מסייע ברמה של אליפות כבר שבע עונות ברציפות.

יריב 6 ביוני 2016

אני לא יודע איך למדוד במדויק את רמתו של "הצוות המסייע", אבל גם בראייה גסה להשוות בין "קליבלנד בלי לברון" ל"גולדן סטייט בלי קארי" (או "אוקלהומה בלי דוראנט", או די הרבה דוגמאות היסטוריות) זה פשוט, ודי ברור שקליבלנד נופלים בהרבה בהשוואה כזו.

תוהה בדרכים 6 ביוני 2016

זה כי גולדן סטייט משחקים כקבוצה. וזה נובע, בין היתר, מכך שאין להם שחקן / מאמן/ מנג'ר.

שון ליוינגסטון למשל, היה שחקן שולי לחלוטין לפני תקופתו בווריירס. היום, בגיל 30 בעונתו ה11 בליגה, הוא סמל ליתרון שיש להם בחמישייה השנייה.

עסק שחור 6 ביוני 2016

לא מסכים. אוקלהומה בלי דוראנט לא הגיעו לפלייאוף. על הנייר לקליבלנד יש קבוצה ממש חזקה.

Shadow 6 ביוני 2016

דיי נמאס לשמוע על על השטויות של הצ7ות המסייע.

אני מבטיח לכם שהספסל של גולן היה נראה בדיוק כמו של קליבלנד אם היה משחק עם לברון. ברבוסה היה נראה כמו גפרסון, אזילי היה נראה כמו מוזגוב, ליוינגסטון? היה נראה כמו שאמפרט ספייטס? היה נראה כמו פריי.

תעשה לי כולם בלי יוצא מן הכלל היו נראים גרוע אם היו משחקים בקליבלנד.

ולשמעון שמקשקש על בלאט. רק לראות את ההבדל בספסל שזו היתה באמת הקבוצה שבלאט אימן בקליבלנד.

איפה מוזגוב איפה שאמפרט איפה דלי? איפה מו וויליאמס שפתח טוב את העונה תחת בלאט.

אפילו בחמישיה תראה איך סמית נראה השנה איך תומפסון נראה. אפילו קיירי שיחק הרבה יותר טוב תחת בלאט.

הרי אחרי הסידרה נגד טורנטו סיכמו לנו את הפליאוף של אלופת המזרח כאחד המוצלחים. שיבחו אותם על הכדורסל השותף והשמח. על השיפור ובלה בלה בלה.

כדאי להכיר באמת לברון הוא הבעיה ולא הפתרון. הקבוצות שלו הן אף פעם לא קבוצות כי הוא מונע מהן להפוך לכאלה.

ובלאט? כנראה לא היה משנה כהוא זה את זהות האלופה אבל בטוח שקליבלנד לא היו נראים כמו אתמול.

זה פשוט היה נראה כדורסל טיפש. אני לא ראיתי תרגיל אחד חוץ מזוזו הצידה ותנו ללברון להחליט. באופן מפתיע היה נראה שגם כשלברון יצא שיחקו את אותו התרגיל רק עם דלי (WTF?) .

Shadow 6 ביוני 2016

תעשה לי… נשמטה המילה טובה

שותף = שוטף

שמעון 6 ביוני 2016

התבלבלת לחלוטין אחי, אני לא אמרתי על הצוות המסייע כלום חוץ מזה שהוא מעולה. ובדיוק בלאט הוא ההבדל.

shadow 7 ביוני 2016

לוקח בחזרה

רן ישראלי 6 ביוני 2016

אהבתי מאוד את השורה הראשנה
משחק שעושה כיווצים בבטן כי זה לא נעים לראות קבוצה "שחוטה" (ועוד בשביל שזה לקום ב- 3…)
מה שמחזיר אותי לשאלת דיויד בלאט ופיטוריו – אני מאלה שחושבים שהם מבינים שהפיטורים היו מוצדקים – הרקע לדעתי בא בין היתר מהתובנה שבלאט לא הצליח לפצח את החידה של גולדן סטיט בעונה הרגילה וולכן הלכו על ניעור השורות לקראת הגמר
וכל כך מסכים על דוראנט – אבל בסוף לא היה לו את מה שצריך ב"מוניטיים"
מהמר על 4-1 בסדרה

גיל שלי 6 ביוני 2016

אולי דוראנט פשוט יחתום בגולדן סטייט במקום האריסון בארנס, נראה לי שכך יהיה לו את הסיכוי הגדול ביותר לטבעת (טבעות, הרבה)

איציק 6 ביוני 2016

לא 3 לא 4 לא 5…
מכירים את הסיפור.

דוד 6 ביוני 2016

הבעיה שבמערב אם אתה לא גומר עם המאזן הכי טוב, אז כדי לקחת אליפות צריך לעבור דרך ס"א, גולדן סטייט וקליבלנד. שלוש סדרות קשות שאוקלוהומה יכולה להפסיד בכל אחת מהן. בהנחה שאוק' לא יסיימו לפני ג"ס במאזן העונתי אז אני לא בטוח שעבור דוראנט מעבר למזרח לא כדאי

ק. 6 ביוני 2016

איזו תצוגה הגנתית של הווריורס

בני תבורי 6 ביוני 2016

אתה עוד תאכל את המקלדת שלך שהשמיצה את המאמן הכי טוב של קליבלנד בשנתיים האחרונות

אוֹרי אמיתי 6 ביוני 2016

נהיה מצחיק, הקטע הזה. אבל אני בעד שרבוב בלאט לדיון הזה בכל מקרה, ולו כדי לענות לאנשים שלא העריכו ולא מעריכים אותו מספיק. אם קליבלנד לא יחזירו לפחות תחושה של תחרות לסדרה, הרבה מאד אנשים, גם בנ.ב.א. וגם באירופא, יסתכלו אחרת על בלאט.

ד"ר רזי הופמן 6 ביוני 2016

מסכים. אם זה באמת ייגמר בסוויפ זו תהיה גושפנקה אדירה לתרומתו האמיתית של בלאט לקליבלנד.

חכם בדיעבד 6 ביוני 2016

כמה דברים
מסכים עם דברים שנאמרו שאם כבר מסתכלים מזרחה אז רק לכיוון שיקאגו.

סטיב קר דבר על חשיבות הסדרה נגד אוקלוהומה.
סדרה שבעצם עיצבה את הקבוצה מחדש.

כל הסדרה הזאת נגד קליבלנד גורמת לי להתהאב מחדש בווסטברוק…אבל עדין חסרה שם קצת שפיות שנהיה יחד כל העונה…
לדעתי הוא נראה כמו האיש היחיד היום שיכול להתעלות על סטף קרי בכל יום נתון…

Tal 6 ביוני 2016

אני מאמין שדוראנט יישאר באוקלוהומה, אבל אם כבר מזרחה, אז רק וושינגטון

1) כי הוא נולד בסביבה וזה מאוד שמלצי-אמריקאי אם הוא 'יחזור'.
2) כי הכי קרוב במזרח לצוות שיש לדוראנט באוקלהומה זה וול-ביל-גורצאט ושאר החבר'ה.

מתן 6 ביוני 2016

מישהו יודע מה ההפרש הממוצע הגדול ביותר בסדרת גמר? לדעתי כבר צריך להתחיל לחשוב על זה

חכם בדיעבד 6 ביוני 2016

לדעתי זה ההפרש השלישי או הרביעי בהיסטוריה
היה איזה פריים בזמן השידור מאוד מוקדם בבוקר

עומר 6 ביוני 2016

בינתיים, זה ההפרש המצטבר הכי גדול בהיסטוריה:

https://twitter.com/SportsCenter/status/739647414085292033/photo/1

גורביץ' 6 ביוני 2016

אני חושב שהמשחק די ענה על הפוסט מאתמול לגבי טיירון לו.
שנה שעברה דיוויד שיחק הרבה על קליי, שלא ממש תיפקד, השנה אחרי ההתפוצצות שלו במשחק 6 נגד אוקייסי, משום מה כולם לוקחים את זה בדיפולט שהוא מנייה בטוחה ושוכחים שרוב הקריירה שלו הוא תיפקד הרבה פחות טוב בפלייאוף.
טיירון לו צריך לשנות משהו הגנתית, כי זה לא עובד. אולי להמר על קליי, כי על קרי אי אפשר להמר.
אבל האמת שכל עוד דריימונד גרין יותר טוב מלברון, אפשר לסגור את הבסטה

אסף 6 ביוני 2016

ניצחון עם כוכבית כי בלאט לא היה שם.
אפילו לא התקשר לטיירון לו כדי לספר מה קר אמר בטייםאאוט!

אריק י. 6 ביוני 2016

הקליעה של לברון כבר הפכה לזוועתית ושערורייתית בשנתיים-שנתיים וחצי האחרונות (גם מהעונשין אגב). מה הוא יעשה עוד שנתיים-שנתיים וחצי כשהמהירות שלו עם הכדור והכוח המתפרץ כבר לא יהיו "זה" יותר. פעם כשהיינו ילדים, באימונים של הקט-סל, המאמן לפעמים היה אומר לנו: במשחקון הפנימי היום של האימון אני לא רוצה לראות אף אחד מכדרר לתוך הצבע ועולה ללייאפ. סל כזה לא ייחשב, רק זריקות שמחוץ לצבע ייחשבו לנקודות חוקיות.
אם אני לברון, אני מבקש מלו ומהעוזרים תכנית משחק דומה באימונים (זה לא יקרה. כי הדוש הזה לברון לא מוכן להודות על אף טעות שלו ולא בשום מגרעה וחסרון שלו).

אריק י. 6 ביוני 2016

יאייי יצא לי מס' 23 בתגובה. פעם ראשונה. היסטוריה.

יהודה 6 ביוני 2016

אין ספק שזו נקודת המפנה בקריירה. הוא כבר לא מסוגל לקחת משחקים עליו בלי להיות סוס מת ברבע רביעי הזריקה מבחוץ נוראית נשאר רק הכח המטורף פנימה לסל או למסירה החוצה ובשנייה שזה הנשק היחיד שלך רוב הקבוצות יצליחו להתמודד איתו.
אגב גם מייקל פיתח קליעה יותר טובה מבחוץ ככל שהגיל עלה והכח המתפרץ והמהירות ירדו. קשה לי לראות את לברון עושה את זה משנה לשנה הוא רק נראה גדול יותר ויותר.

חובב 6 ביוני 2016

ההפתעה של המשחק הן השריקות לצעדים של לברון. הן כמובן במקום, אבל מביעות את איבוד כושר ההרתעה שלו כלפי הליגה והשופטים.
גרוע יותר, הן עלולות לגרום לו לחשוב לפני פריצות לסל, ולהרוג לו את התיזמון. אחרי כל כך הרבה שנים וצעדים הוא כבר לא יכול להפסיק.

karim the dream 6 ביוני 2016

זה עצוב כי במיאמי הייתה לו זריקה לא פחות מטובה מאוד מבחוץ. אם אני לא טועה היו לו 57 אחוזים מהשדה ו40 אחוזים משלוש, מספרים היסטוריים. אי אפשר להסביר למה כשחזר לקליבלנד המספרים החלו לרדת בצורה דרסטית.

בלאנקו 6 ביוני 2016

משחק מאוד מאוד מאכזב.
מה שבעיקר איכזב אותי זה הנרפות של קליבלנד. אין לכם מה למכור בכדורסל אז תהיו אגרסיביים, תפעילו לחץ על השופטים, תתעצבנו קצת…
הם אפילו לא התווכחו על החלטות שערורייתיות כמו המרפק שלאב קיבל שעלה להם באנד וואן.
הם פשוט השלימו עם התבוסה.

אוהד אוקלהומה 6 ביוני 2016

מוזגוב צריך לפתוח, לדעתי.

ניק דה בריק 6 ביוני 2016

גם אני חושב שמוזגוב צריך לפתוח. הייתי גם פותח עם פריי ב 4.
לדעתי סמית וקיירי לא צריכים להיות באותו זמן על המגרש.

אחד 6 ביוני 2016

אני לא חושב שהסיכוי של אוקלהומה מול גולדן סטייט גבוה בהרבה מזה של קליבלנד. בסך הכל לקחו משחק חוץ אחד מולם. אנומליה סטטיסטית ותו לא.

גל ד 6 ביוני 2016

זו ציניות? אני פוחד ליפול בפח של פו.

אחד 6 ביוני 2016

ממש לא. מה לעשות שג"ס עד כדי כך טובים

תומר 6 ביוני 2016

אוקלהומה ניצחו בערך שני שליש מהרבעים מול גולדן סטייט
כמה ניצחה קליבלנד?

קשקשן בקומקום 6 ביוני 2016

איך אתה יכול להגיד על קבוצה שהפסידה במשחק שביעי, אחרי שאת המשחק השישי לקחו לה עם תצוגה חד פעמית, ששלטה בסדרה – הביסה פעמיים את ג"ס בהפרשים הכי גדולים שחטפו העונה, ניצחה אותה פעמיים רצוף – גם היחידה העונה, וששיבשה לה לגמרי את המשחק – שהסיכוי שלה דומה לקבוצה שבשני משחקים כבר במינוס 48, ועם שבעה הפסדים רצופים לג"ס?

גלעד 6 ביוני 2016

מה לגבי דוראנט לטורנטו?

גל ד 6 ביוני 2016

הייתרון של זה בכך שהוא רגיל לכדורסל דבילי של בידודים, החיסרון בכך שלטורונטו יש הרבה פחות כישרון מלאוק', וכדורסל דבילי של בידודים לא הביא להם תוצאות.

איציק 6 ביוני 2016

יש שתי אופציות ריאליות, נתחיל מהפחות ריאלית מבין השתים:
1. דוראנט עובר לקליבלנד – עוד עונה וצריך מלך חדש, בנתיים תהייה לו שנת חפיפה עם המלך המכהן שילמד אותו כל מה שצריך לדעת.
2. לעבור למזרח עם כל אוקלהומה. יש מספיק קבוצות במזרח שאפשר לזרוק.

גיל 6 ביוני 2016

דוראנט ישאר כנראה באוקלהומה לשנתיים עם אופציה לעזוב אחרי שנה. זה הגיוני כי ככה הוא יתן לקבוצה הנוכחית עוד אפשרות לנצח ואם לא, אז יוכל לעבור קבוצה. אני דווקא חושב שהאופציה הכי טובה עבורו היא לעבור לסן אנטוניו עם אולדריג' ולינארד. יהיה עליו פחות לחץ להיות השחקן המוביל והמאמן יותר טוב.

דורפן 6 ביוני 2016

זה יתפרש כפחדני. לא כמו לעבור לווריורס אבל פחדני

גיל 6 ביוני 2016

אולי, אבל כמעט כל מעבר שלו יתפס כפחדני. לפחות אצל הספרס הוא יתפס כמישהו שהביא ערך מוסף שבלעדיו לא הייתה יכולה לזכות באליפות בתצורתה הנוכחית. הוא ולא מצטרף לקבוצה אלופה.

תומר 6 ביוני 2016

לא שאני חושב שיש לזה המון סיכוי אבל מדי פעם אני תוהה אם ועד כמה טובים יהיו הווריורס עם דוראנט.

גיל 6 ביוני 2016

אני לא חושב שהם יהיו יותר טובים. מה הוא כבר יוסיף להם?

Shadow 6 ביוני 2016

יש רק כדור אחד

AdamB 6 ביוני 2016

לפני הכל – אני מחכה עד משחק 3, אולי 4 לפני שאספיד את קליבלנד.

עכשיו – מסתמן שהסיפור של השנתיים האחרונות במזרח מתחיל ונגמר בהחלטות לא נכונות של לברון. למרות
שהכיוון הכללי היה נכון.
קליבלנד היו במצב אופטימלי לפני שנתיים בשביל שחקן כמו לברון להגיע, להביא עוד אולסטאר ולרוץ לאליפות.
אלא שהבחירה בלבנות סגל סביב לאב וקיירי התבררה כמוטעית. הרבה מנג'רים היו יכולים לעשות את הטעות הזו.
אבל מי שביצע אותה היה לברון.

ואולי יש פה גם לקח לדוראנט – לך לקבוצה עם מנגר שיודע מה עושה, ותסמוך עליו.

NoONE 6 ביוני 2016

האיש היחיד שיכול לעזור לדוראנט זה פאט ריילי.
אם דוראנט רוצה לזכות באליפות שיחתום במיאמי ויתן לפאט ריילי לעשות את השאר.

oded 6 ביוני 2016

מסכים

אילן 6 ביוני 2016

אם דוראנט רוצה שושלת באוק׳, הוא צריך להרים טלפון לדווייט הווארד.

גל ד 6 ביוני 2016

ולבקש שישכנע את הארדן לחזור?

Shadow 6 ביוני 2016

ממש רק הליצן הזה יעזור.

כמו שהחזיר את לייקרס להיות אימפריה כמו בימים של שאק, או של ג'אבר, או של פאו, או שלא.
או כמו שהוא החזיר את יוסטון להיות ענקית כמו בימים של אולאג'ואן או שלא.

פצפוץ חמוץ 6 ביוני 2016

הבעיה שלו לא התכונן לסדרה הזאת בעונה הרגילה. בלאט לעומת זאת עשה ניסויים עם הרכבים לא רגילים כמו מוזגוב ותומפסון בהרכב כי חשב שתי צעדים קדימה. לו שיחק עם ההרכב שיביא לו את הניצחון למשחק ספציפי ועכשיו זה מאוחר מדי להתחיל לשחק עם ההרכב.
אם יש להם איזשהוא סיכוי, קליבלנד צריכה ללמוד ממה שההגנה של אוקלוהמה עשתה לס"ג וזה להיות קרציות. כל אחד שומר את האיש שלו לא משנה מה. לא חושב שלקליבלנד יש את הפרסונל להגנה כזאת, ובטח לא ל 48 דקות.

Comments closed