סיכום סטטיסטי של בערך 19% עונת NBA

קווין דוראנט. טיירון לו

kd

בתוך הסלט הסטטיסטי של עונה שחוסר העניין התחרותי שבה היא אשמתו הישירה של אחד קווין דוראנט, אני מוצא רק סטטיסטיקה אחת חשובה. גם אני לגמרי בעד שראסל ווסטברוק יעשה ״אוסקר רוברטסון״ (ממוצע טריפל דאבל) כשגם זו בעצם התפתחות שקשורה לדוראנט.

הנתון הוא שבלי לקלוע פחות קווין דוראנט משפר את אחוז הקליעה האפקטיבי שלו – שהיה מעולה גם באוקלהומה – ב-7% ולמעשה נמצא על אחוז קליעה אפקטיבי טוב משל סטפן קארי בעונה שעברה. זה דבר די מפחיד. דוראנט בטח אומר לעצמו שהדיבורים המעליבים שלו על קבוצה פחות אנוכית היו מוצדקים מבחינתו. שההבטחה שהוא קיבל משחקני גולדן-סטייט לגבי מקומו בהיררכיה מקויימת כרגע. זה מסר מאד שלילי לגבי הפרי-אייג׳נטים הבאים. עצוב, אבל דוראנט צדק.

בעצם יש עוד סטטיסטיקה משמעותית. קליבלנד זורקת די הרבה יותר שלשות מגולדן סטייט. הדרך בה אני מבין זאת היא שקליבלנד מבינה שזו הדרך הנוחה ביותר לנוח את העונה הרגילה. פה הסיפור הוא מינוי טיירון לו. אין לי מצלמות במתחמי האימונים בקליבלנד. האם טיירון לו הוא שיפור גדול או האם לברון הוא פשוט מאמן שחקן? זה לא משנה. הסיטואציה יציבה בהרבה. יש משהו פחות עמלני בקבוצה הזו.

כרגע זה נראה כמו שתי עונות של 67+ המשעממות אי פעם.

לחזות בגדולה
האם ראסל ווסטברוק הוא סופרסטאר?

99 Comments

Ljos 26 בנובמבר 2016

אני רואה לפחות מסר חיובי אחד מהמעבר של דוראנט מאוקלהומה אל המוזהבים – אם סופרסטארים נוספים רוצים שלא יעשו להם "דוראנט" וישאירו אותם להתמודד לבד, הם חייבים ללמוד להיות מקבלים ולשתף את שאר השחקנים במשחק. ווסטברוק נשאר לבד בגלל סגנון המשחק שלו, בניגוד לגולדן שקיבלו עוד שחקן על שלומד להתנהל בדרך שלהם. אני מקווה שאנחנו בדרך הנכונה להיעלמות ההירו-בול מהליגה.

אביאל 26 בנובמבר 2016

עדיף הירו-בול ותחרותיות מאשר כמה סופרסטארים מקובצים ותחרות מוגבלת, ראה ריאל-ברצלונה בעשור האחרון.

Ljos 26 בנובמבר 2016

אני מאמין שהתחרותיות תסתדר ותתיישר. ההירו-בול לא.

אביאל 26 בנובמבר 2016

תתיישר ? על סמך מה ? ההירו-בול דווקא הביא לתחרות בשני העשורים האחרונים, שבע אלופות שונות. אגב, גם ההפרדה שלך לזה מול זה לא כל כך מתיישרת עם המציאות, יופי שיש קבוצתיות בגולדן סטייט, אבל זה באמת פרביליגיה שמתאפשרת לקבוצות מעטות, אצל סן אנטוניו זו שיטה של מאמן שקשה להעתיק ובגולדן סטייט כרגע זה אוסף של שחקנים מצוינים, כמו גם בקליבלנד שהורכבה ככזאת מראש.

Ljos 26 בנובמבר 2016

ההירו בול הביא לתחרות? אולי בזה שהוא צמצם יכולת של קבוצות טובות. מה שהביא לתחרותיות זה אותו דבר שיביא לתחרות בעתיד הקרוב – המבנה של הליגה שאי אפשר אפילו להתחיל להשוות אותו למה שקורה בליגה הספרדית.
אתה יודע, פריבילגיה של קבוצות מעטות כמו: סן אנטוניו, דאלאס, אטלנטה, שארלוט, לייקרס, קליפרס, השחקנים בשיקגו שהם לא באטלר, בוסטון, ברוקלין, מינסוטה, דטרויט, יוטה, דנבר, סקרמנטו, גולדן סטייט, פילדלפיה, חצי מהמשחק של יוסטון כשלהארדן אין רילפס לימי ההירו-בול של פעם. זה לפחות חצי ליגה שנהנית מהפריבילגיה.

אביאל 26 בנובמבר 2016

Ljos – עשרים השנים האחרונות ואפשר למתוח עוד קצת אחורה הם הזמן של שחקני הכל שסוחבים קבוצות ולכן 7 אלופות (לא כללתי את הבולס לדוגמא) היא תוצאה ותוצאה טובה לתחרותיות. גם עם חוקי הליגה, יש תמיד יתרונות לגודל של העיר ממנה אתה מגיע, לבעלים וגם להיסטוריה ולמסורת.
השורה התחתונה אצלי היא שזה בהחלט שאיפה חיובית שיהיו קבוצות קבוצתיות, אבל כמו שכתבתי הקבוצתיות היום הגיעה ממאמן יוצא דופן שקשה להעתיק אותו ומקבוצה שהצליחה לקבץ כמה שחקנים מעולים יחד, דווקא הניסוי של הלייקרס השנה ומידת הצלחתו (בינתיים ככה ככה) יהיה כלי טוב לאבחן את התזה שלך, נחכה לסוף העונה.

Ljos 26 בנובמבר 2016

אם היו עושים היום מכונה שבודקת פשעים עתידיים בסגנון "דו"ח מיוחד", שהולכת לפי אלגוריתמים שבודקים היסטוריה של פשעים, מתעלמת מתכונות אינדיבידואליות ובודקת רק לפי מדד עוני, גזע ואופי שכונה, היינו מקבלים מכונה קצת טפשה ודי גזענית (הקרדיט ל-SMBC). ייתכן, ונראה לי שכך, שסתם מדובר בקורלציה ולא בסיבה.
ובכל זאת, אף פעם לא הייתה מקשה אחת. דטרויט זכתה בזכות הירו-בול? מה עם דאלאס, סן אנטוניו ובוסטון באליפויות שלהן, פיניקס ויוטה בעונות הטובות שהביאו אותן לגמרים?
הקבוצתיות היום מתחילה לתת אותותיה בכל קבוצות הליגה מלבד כמה סופר סטארים בודדים. אני בעד להמשיך להקצין את היחס המבודד לגיבורי העל האלו עד שהקבוצתיות תישאר.

גל ד 27 בנובמבר 2016

דאלאס זכתה באליפות בעיקר בזכות פלייאוף אישי היסטורי של אחד בשם נוביצקי. לא בזכות איזה אידאל קבוצתי פיקטיבי.

Ljos 27 בנובמבר 2016

לא יודע מה פיקטיבי במשחק קבוצתי של דאלאס, אבל זה לא סותר את היכולת של נוביצקי בפלייאוף. אולי, באמת שאולי, זה רק עזר לו.

גל ד 27 בנובמבר 2016

תעשה לעצמך טובה ותראה שוב כמה משחקים שלו מהפלייאוף ההוא. לא משחק קבוצתי ולא נעליים, התעלות פלאית של שחקן שפשוט לא מפספס את הטבעת ולא רואה את השומרים שלו.

גל ד 27 בנובמבר 2016

ורק כדי להבהיר, המשחק של דאלאס לא היה סוליסטי, מה שפיקטיבי זה האידאל שלך למה שנחשב משחק קבוצתי ומה לא.

Ljos 26 בנובמבר 2016

מה שאני מנסה להגיד זה – תסתכל על ד'אנג'לו ראסל. יכול לעשות קריירה מופלאה מהירו-בול לתפארת וסחיבת שחקנים על גבו. אבל ברגע שהוא רואה את ראסל השני ושומע מלוק וולטון כמה אפשר להצליח בדרך אחרת, הוא מסכים ללמוד לשחק אוף דה בול ולומד לשחק בסגנון שהוא גם מרהיב וגם משתף, ככה ששחקנים טובים אחרים יהנו וירצו לשחק לידו.

דורפן 26 בנובמבר 2016

אני מסכים שיש מסר לסופרסטארים. אם לחלק את כוכבי העל כרגע

קארי, לברון ודוראנט משחקים קבוצתי ואין להם קבוצה.

דייויס משחק קבוצתי אבל אין לו קבוצה.

ווסטברוק והארדן לא משחקים קבוצתי – למרות כמויות האסיסטים.

איציק 26 בנובמבר 2016

האם התכונת לדוראנט או לאיש והזקן, הארדן בשורה האחרונה?

דורפן 26 בנובמבר 2016

כן.. להארדן כמובן. וגם תיקנתי – תודה

יריב 26 בנובמבר 2016

אתה יכול גם לתקן שלקארי, לברון ודוראנט יש קבוצה.

איציק 26 בנובמבר 2016

אני הבנתי שהוא התכוון שהם חלק מקבוצה והזרימה שלה ולא שיש להם קבוצה ששאר השחקנים משרתים אותם. ואולי אתה צודק.

יריב 26 בנובמבר 2016

יכול להיות שלזה הוא התכוון, אבל התוצאה היא שהוא כתב בדיוק את אותם הדברים עליהם ועל דיוויס, פרט לכך שאצלם הוא השתמש בו' בחיבור ואצל דייויס ב"אבל", כך שאני לא יכול לקבוע למה הוא התכוון.

איציק 26 בנובמבר 2016

אתה רואה, זו גאונות, כל אחד יכול להבין איך שהוא רוצה.

Ljos 26 בנובמבר 2016

המקרה של דייוויס עצוב מאוד. אבל השיפור שהקבוצה חוותה עם ההגעה של ג'רו הולידיי (וזה בסך הכל הולידיי), מראה כמה פספסו שם בניו-אורלינס את המטרה בבניית קבוצה מסביב ל-AD.

ירון 26 בנובמבר 2016

אביאל. אתה צודק. . שכל אלפא דוג יארגן את החבר׳ה שלו. . למרות שהייתי מעדיף שווסטברוק דוראנט והארדן עדיין היו משחקים ביחד. אבל זה משהו אחר כי הם נהפכו כוכבים ביחד.

שמעון 26 בנובמבר 2016

כן בטח, הלוואי שלסגל הקיים של אוק יכל להצטרף אנתוני דיוויס ואז נראה אם אוק עם ראסל ודיוויס ינצחו את גולדן עם דוראנט קרי וקליי.
הכסף שלי היה הולך על ראסל ודיוויס.
אף אחד באוק לא שיחק הירו בול. ראסל ודוראנט היו היחידים שיכולים לכדרר ולעשות נק, השאר זה נגרי על.
חבל שראסל היה טיפש וחתם באוק על הארכת חוזה ויותר טיפש ממנו זה אנתוני דיוויס שחתם 5 שנים בפח של נ"א.
הם 2 שחקנים שיכלו להיזכר ברמה היסטורית בסוף הקריירה שלהם אבל אף יזכרו סתם כעוד שחקנים רגילים בגלל טיפשות של חתימת חוזיפ בקבוצות פח.
אנתוני דיוויס הוא עם פוטנציאל להיות הגבוה הטוב בהיסטוריה, ההתקפה שלו יותר טובה מדאנקן גארנט ומאלון בשיאם ובהגנה הוא כמעט באותה רמה. יש לו הכל המגוון שלו מפחיד, רק חבל שהוא יבזבז 5 שנים בנ"א לחינם.
הירו בול לא יעלם הוא רק יגיע חזק יותר.

ד"ר רזי הופמן 27 בנובמבר 2016

פלוס מליון

לפעמים הולכים עם הרגש יותר מהשכל וזו הטעות הגדולה של דייויס. לחשוב מה הוא היה עושה בקבוצה אחרת? איזה בזבוז….

ד"ר רזי הופמן 27 בנובמבר 2016

סגנון משחק?
ראסל הוא האסיסטר מספר אחד כיום בעולם. רק הלילה הוא מסר 15 אסיסטים. יוצא לו שם רע ולא בצדק.

גל ד 27 בנובמבר 2016

משחק קבוצתי זה לא רק אסיסטים. זה משחק שבו קבלת ההחלטות מתבצעת על ידי שחקנים שונים, לא רק שחקן אחד.

שמעון 28 בנובמבר 2016

ומי אתה רוצה יעשה את החלטות סטיבן אדאמס?

עומר 26 בנובמבר 2016

למה העונה לא תחרותית? אפילו אם מצטמצמים רק למערב, מה באופן בו העונה מתקדמת בינתיים גורם לך לכתוב שהקלפירס והספארס אינם איום על הווריורס?

וחוץ מזה, אני מאד נהנה עם מה שקורה בפליקנס ובפילידלפיה. שתי קבוצות עם ביצועים של צ'יוואווה ופוטנציאל מיידי של מסטיף. בפליקנס כיף לראות את המאמצים ההירואיים והביצועים הפסיכיים של אנתוני דייויס, ומאז שובו של הולידיי גם ולהתחיל לפתח אופטימיות מאד זהירה לגבי הפלייאוף. ובפילידלפיה אי אפשר שלא לאהוב את אמבליד, ואני לא יכול לחכות ולראות מה יצא מהם עוד כחודש (נכון?) כשסימונס יחלים ויצטרף אליו.

דורפן 26 בנובמבר 2016

אין שום סיכוי שהם ינסו להתחרות על המאזן הטוב ביותר. המשחקים של גולדן סטייט נגמרים לרוב ברבע אחד (לא תמיד הראשון – אבל במאמץ קצר יחסית)

דורפן 26 בנובמבר 2016

ואתה בטוח שהחזרה של סימונס כל כך קרובה?

עומר 26 בנובמבר 2016

ההערכה הקונקרטית האחרונה ששמעתי דיברה על תחילת ינואר. אבל לא, אני בכלל לא בטוח.

שמעון 26 בנובמבר 2016

גולדן בפלייאוף ידרסו את כולם, הספרס לא יכולים לעמוד מולם בסידרה ובטח שלא הקליפרס. גולדן משחקים בהילוך ראשון כרגע

איציק 26 בנובמבר 2016

זה הכל טוב עד לפלאיי-אוף. כאשר יגיע הזמן לשרוט, GS בבעיה, אין לה אף גבוהה אמיתי שיכול לעשות את מה שבוגאט עשה, למרות שהוא שחקן מאד מוגבל. SA שיחקה מעל הראשים של GS כי הממוצע הוא לא הדבר החשוב אלה שיש לך כאלו שהגובה שלהם הרבה מעל הממוצע ואז רואים את החסרונות. לא רואה כרגע איך בפלאיי-אוף GS תתמודד עם זה ועם הפיזיות של SA, קליבלנד, ואולי אפילו הקליפרס.

dmc 26 בנובמבר 2016

זה בדיוק מה שאמרו באליפות שלהם לא? כמות הכישרון שם עצומה ולמערב זה יספיק

איציק 26 בנובמבר 2016

לא זכור לי שקליבלנד במערב.
אולי זה יספיק, אבל ממש לא בטוח. אז גם היו לה שלושה גבוהים שיכלו לעשות את העבודה השחורה.

יריב 26 בנובמבר 2016

באליפות בוגאט שיחק תפקיד משמעותי בפלייאוף, עד הגמר שבו GS פגשה קבוצה מאוד משונה (וכזו שלא סביר שתפגוש שוב), בגלל הפציעות. זה לא אומר שהם יתקשו במיוחד השנה, אבל אף אחד לא טען לפני שנתיים שהם יתקשו בגלל גובה, הטענות היו שכדורסל מבוסס שלשות לא יעבוד בפלייאוף (וזה לא היה נכון).

dmc 26 בנובמבר 2016

איציק- בסדרה מול לברון אף קבוצה לא תטייל. אבל אני מחשיב את ג"ס פייבוריטים
יריב- הנקודה היא שכמו אז גם הפעם יש להם חסרונות שמתבטלים מול היתרונות המאוד בולטים. אין סגל מושלם כי אתה צריך להתאים שיטה ושחקנים.

ניינר / ווריור 26 בנובמבר 2016

המשחק השוטף ומרובה האסיסטים של ג"ס הוא תאווה לעיניים. ועדיין, לא בטוח שזה יספיק לפלייאוף

Kirma der faux 27 בנובמבר 2016

אני מעריך שהם כן יעלו לפליי אוף

איציק 27 בנובמבר 2016

במזרח זה בטוח היה מספיק, אבל במערב החזק…

סימנטוב 26 בנובמבר 2016

בשבוע האחרון ג"ס נראים נהדר. עדיין מתחברים, הגבוהים וחמישייה השנייה שונים אבל מהלכי הקיץ מעבר להתאמות לתקרת השכר הם גם מ רעננים את סגל וזה בריא.
המשחק בבית נגד הלייקרס היה מטורף

S&M 26 בנובמבר 2016

הגיוני שאחוז הקליעה של דוראנט יעלה, כי להגנה יש הרבה יותר שחקנים להתמקד בהם, והוא זוכה לזריקות פתוחות.

האירוניה בפרשת דוראנט היא, שהוא עשה בדיוק מה שעשה לברון לפניו (בלי הכיעור שב"החלטה"). גם הוא ברח מהתמודדות כדי לזכות באליפות. וכעת מי שנפגע ממעשה דוראנט, הוא לברון בעצמו.
הלקח הוא – אם לברון היום מוצג כקדוש וכמציל של קליבלנד, ויש לו כבר כמה טבעות והרבה כסף וכבוד, גם לדוראנט ימחלו על הכל אם יזכה באליפויות.

קשה להיות אוהד רומנטי כמו שהיה פעם. הספורט התכער.

יוסי מהאבטיחים 26 בנובמבר 2016

בלי לפתוח שוב את סיפור דוראנט מול "ההחלטה" (ואני לא מסכים איתך שזו אותה סיטואציה), הסייפא שלך נכונה- באמריקה אוהבים מהפכים ורשעים שמצאו את דרך הישר.
רמאים מבקשים סליחה, עוברים כמה שנים ודברים נמחלים.
אכן אור השמש טוב, אבל אליפות תחטא הרבה יותר מהר.

קלבדוס 26 בנובמבר 2016

יש הרבה יותר מדי הבדלים בין המעבר של לברון למעבר של דוראנט, ועיקרם, כמובן, מעבר מאוקלהומה – קבוצה שכמעט זכתה באליפות המערב (ולא קליבלנד הנוראית שלא היתה מגיעה יותר לשום מקום), לגולדן סטייט, הקבוצה שהרגע ניצחה אותך בקושי (לא מעט בזכות הצ'וק של דוראנט עצמו), קבוצה עם המאזן ההיסטורי המפורסם. לא באמת דומה.

ולמה שימחלו? אם, כמו שזה נראה עכשיו, גולדן סטייט תעשה צחוק מהליגה כולה, והפעם – כולל הפלייאוף – זה יביא ל"מחילה" אולי רק אצל אוהדי גולדן סטייט חדשים/ שונאי לברון הישנים. הנפוצים, גם כאן – אבל זה בטח לא הכלל. שושלת אימתנית של גולדן סטייט, דוראנט-קארי-תומפסון בשיא הקריירה, היא צרה צרורה ל-NBA, ולספורט המייג'ור הכי פחות תחרותי-מלכתחילה באמריקה (בניגוד לפוטבול או הבייסבול).

דורפן 26 בנובמבר 2016

לא… אנשים אוהבים הצלחות. אין מה לעשות. קארי חבר טוב של דוראנט – כמו שלברון היה של ווייד. ובעידן של ״מגיע לי״ אנשים אנשים יקנו את זה. זה הדור הנוכחי.

קלבדוס 26 בנובמבר 2016

כן, בארסה מסי-סוארז-ניימאר. כנראה צודק.

Amir A 26 בנובמבר 2016

לזכות דורנט עומדת העובדה שהוא ברח מווסטברוק, המייצג של מה שרע בכדורסל המודרני בעיני זקנים כמוני. זה לא בדיוק מה שלברון עשה.

איציק 26 בנובמבר 2016

טוב, מה לעשות, וסטברוק לא שיחק אז בקליבלנד, אז ללברון לא היתה האפשרות שהיתה לדוראנט.

דורפן 26 בנובמבר 2016

בעניין אחד יש דמיון. איחוד של 2 מ-4 השחקנים הטובים בליגה. ללברון עשה יותר כשהביאו גם את בוש. מה שכן דוראנט הצטרף למערכת שכבר מתקתקת וגם עזב מערכת לא רעה בעצמה

קלבדוס 26 בנובמבר 2016

ראסל ווסטברוק, ויקטור אולדיפו, סבוניס ג'וניור (אנדרה רוברסון), סטיבן אדמס –
מו וויליאמס, אנתוני פארקר, אנטואן ג'יימיסון ושאקיל אוניל בן 38. כן שותף: ז' איגלאוסקאס!

בול אותו דבר.

שמעון 26 בנובמבר 2016

בדיוק, באוק אין שחקן אחד שיודע להקפיץ כדור למעט ראסל.

יריב 26 בנובמבר 2016

יש משהו מוזר, בעיני, בהסתכלות על השחקנים הבודדים. נכון שוייד היה בין הטובים בליגה (אני לא בטוח לגבי 4), אבל חוץ ממנו לא היה בקבוצה הזו כלום. מהחמישיה של 09-10 נשאר חוץ מוייד רק ארויו לשנה הבאה.

איציק 26 בנובמבר 2016

גם האסלם והציפור אני חושב.

דורפן 26 בנובמבר 2016

אבל גם בוש צורף

יריב 26 בנובמבר 2016

היחיד בחמישיה, האסלם לא פתח משחק אחד לא בעונה האחרונה לפני הגעת ג'יימס ולא בעונה הראשונה אחרי הצטרפותו (אם כי היה בחמישיה גם לפני כן וגם אחרי כן). השחקנים שנשארו במיאמי בקיץ 2010: דווין וייד, קרלוס ארויו, יודוניס האסלם, מריו צ'למרס, ג'ואל אנתוני, ג'יימס ג'ונס וג'מאל מגלור, השחקנים האלו שיחקו 53% מהדקות של הקבוצה בעונה שלפני כן (57% בחמשת משחקי הפלייאוף).

בהחלט, גם בוש צורף, וזאת לפני ג'יימס. ג'יימס לא הצטרף לקבוצה שהציפיות ממנה הן מה שהיה במיאמי לפני כן, אבל הוא גם לא ממש הצטרף לקבוצה קיימת.

רוני ש. 26 בנובמבר 2016

מה שהם יצרו במיאמי זה קבוצה שמינימום ציפיות ממנה היו אליפות, בלי קשר למה שהיה לפני ופתיחת עונה מקרטעת , העובדה היא שהם הפסידו בגמר מול דאלאס עם יתרון בייתיות ובפייבוריטיות גדולה עקב משבר הרבע הרביעי, זאת לאחר שניצחו 4-1 את כל סדרות הפלייאוף במזרח.
החיזוק המשמעותי בעונה לאחר מכן היה של באטיה ובהמשך ריי אלן, שהוכיחו לדעתי שגם שלישיה גדולה לא הספיקה.

יריב 26 בנובמבר 2016

הצפיות מקבוצה עם ג'יימס הן תמיד אליפות, אבל ההבדל הוא שדוראנט הצטרף לקבוצה שהציפיות ממנה הן אליפות. יש כמה הבדלים בין שני המהלכים.

איציק 26 בנובמבר 2016

לא לגמרי מדויק, הציפיות לאליפות היו מקבוצה שבסגל שלה היו בארנס, בוגאט, ברבוסה, אוזילי, והגבוה שקלע מבחוץ טוב מאשר מבפנים ואני כל הזמן שוכח את שמו. הם לא היו כוכבים אבל הם היו כח משמעותי. לומר שדוראנט לבדו סוגר את כל החורים, לא ממש בטוח. כמובן שיש מחליפים לאלו שעזבו, אבל הם צריכים להוכיח את עצמם.

ע' בעל הטיפ 27 בנובמבר 2016

מאוריס ספייטס

איציק 27 בנובמבר 2016

נכון, תודה.

AdamB 26 בנובמבר 2016

הייתה שם בין השורות קטנה לבליצ'ק ? מצלמות במתחם אימונים ? .
וברצינות – אני חוזר על ההימור שלי מתחילת השנה. הסגל הנוכחי של גולדן-סטייט לא יזכה באליפות.
החור בצבע יחזור לרדוף אותם בפלייאוף. לדעתי זכייה באליפות אומרת לשחק מול
ממפיס\קליפרס בסיבוב השני, סאן אנטוניו בגמר המערב ואז קליבלנד בגמר. לא מנצחים 3 סדרות כאלו
ברצף עם זאזא פצ'וליה וגאבל מגי.

דורפן 26 בנובמבר 2016

אני לא מאמין שההימור שלך יעמוד למבחן. באזור האולסטאר יצורף גבוה לא מרוצה מאיפשהו

איציק 26 בנובמבר 2016

אני גם חושב שזה מחייב, השאלה על חשבון מי. אין להם שחקנים בכירים שכדאי שהם לשחקר, כל הסידרה מקרי ועד ליוינגסטון. את הזנב, אפילו פצ'וליה וורז'או, קשה מאד למכור, קשה למצוא קופצים תמורת גבוה רציני. תוסיף לכך שחבל לותר על פצ'וליה, אז הם נשארים ללא סחורה לסחור בה.

AdamB 26 בנובמבר 2016

לכן אמרתי הסגל הנוכחי. החשד שלי הוא שדריימונד גרין יישלח בטרייד בנקודה מסויימת.
נחייה ונראה.

רן הנרגן 27 בנובמבר 2016

חחח.

אל תעלב אבל …

תומרג 27 בנובמבר 2016

אני מעריך שהם ילכו מתחת לסל על כמות ולא על איכות. משהו בסגנון "וועידת הסנטרים" שהייתה לבולס בתקופת ג'ורדן.
חבורה של ארבעה שחקנים חזקים, לא מאוד חזקים בהתקפה אבל יכולים לשים גוף ולהקריב עבירות בהגנה. הבעיה היא שהיום אפילו הסחורה הזו כבר הופכת להיות יותר נדירה.

אלון 26 בנובמבר 2016

נרלנס נואל כנראה יצטרף וזה יספיק להם.

NoOne 26 בנובמבר 2016

נואל לא יצטרף לגולן סטייט
השמועה הייתה סתם איזה רעיון טרייד שאיזה אתר המציא.
לגולדן סטייט אין שום דבר שפילי רוצים או הווריירס מוכנים לתת.
הווריירס לא יתנו את קליי תומפסון ופילי לא צריכים את הבחירה השלושים בדראפט

אלון 27 בנובמבר 2016

תהיה עוד קבוצה בטרייד. הסיקסרס יקחו בחירות דראפט כי אין קופצים על נואל ונגמר לו החוזה בקיץ.

AdamB 27 בנובמבר 2016

אגב, למיטב הבנתי אם הווריירס מעל התקרה הם לא יכולים להביא את נואל שמרוויח כ 5 מיליון דולר תמורת בחירות דראפט עתידיות, אלא חייבים קודם ליצור מקום של 5 מיליון דולר בתקרה על ידי שחרור שחקנים שלהם. אולי הם יאלצו לוותר על איגי בשביל זה.

שמעון 26 בנובמבר 2016

אני היום מוכן לשים התערבות איתך שגולדן לוקחת אליפות בהליכה והיריבה היחידה האמיתית שלה תהיה קליבלנד.

AdamB 26 בנובמבר 2016

דע לך שאני מתערב על ארוחות צהריים ולא יותר. אבל תצטרך לחכות עד לתחילת הפלייאוף. כי ההימור שלי הוא נגד
הסגל הנוכחי, ולא נגד הסגל שאולי יהיה להם במרץ.

טל 26 בנובמבר 2016

לא נראה לי שיזרקו את גרין. הוא נראה משמעותי מידי לצד הקבוצתי של הקבוצה. מצד שני הוא כל כך חזק בדמות שהוא עלול שוב לגרום לנזקים בגלל עודף מוטיבציה ובמו רגליו להביא להפסדים

AdamB 26 בנובמבר 2016

הנחה שמבוססת בעיקר על תקרת השכר. בעונה הבאה קרי ודוראנט יקבלו חוזה מקסימום כל אחד. בערך 30 מיליון.
התקרה תהיה בסביבות ה100 מיליון. זה אומר ששאר 11 שחקני הסגל יחלקו בכ40 מיליון. איך מרכיבים סגל מסייע לאליפות
בסביבת המשכורות הנוכחית -לא יודע. לכן אני חושב שגרין יילך בשלב זה או אחר.

שלומי ב. 26 בנובמבר 2016

הזלזול בווסטברוק ביזארי בעיני, הוא שחקן מדהים, ואני חושב שייקח את אוקלהומה לחצי גמר המערב, לפחות. הוא גם מוסר המון אסיסטים, ועובד קשה מאוד. גם הארדן נפלא, במיוחד בעונה הזו.

איציק 26 בנובמבר 2016

הארדן עד כדי כך נהדר, שהוא הולך לשבור את שיא האיבודים לעונה בגדול, ולא לשכוח שגם בשיא הנוכחי הוא מחזיק.
מה שכן, הארדן שחקן הגנה ענק. הבסיס לכל קבוצה.

אמיתי 26 בנובמבר 2016

הרוח נושבת קרירה רהרה
נוסיף עוד קיסם למדורה רהרה
https://www.youtube.com/watch?v=YdVFwaJtEkE
"עובד" קשה

איציק 26 בנובמבר 2016

תתביש לך

אמיתי 26 בנובמבר 2016

בפינה עם הפנים לקיר..הארדן בהגנה יכול לרפא כולרה. ליצן רפואי זה

שלומי ב. 26 בנובמבר 2016

אתה פשוט לא מבין כלום בכדורסל. מדהים.

שלומי ב. 26 בנובמבר 2016

הכוונה לאיציק והזלזול שלו בהארדן.

איציק 26 בנובמבר 2016

מזל שסיפרת לי משהו שלא ידעתי.
כשתתחיל להבין, תתקשר.

איציק 26 בנובמבר 2016

הכוונה לשלומי ב. והזלזול באינטליגנציה.

Shadow 26 בנובמבר 2016

ווסטברוק שחקן על ואני מעביר שנים בויכוחים שמי שתקע את אוקלהומה זה דורנט. חבל שלא עשו עליו בעבר טרייד תמורת חלקים משמעותיים.

למרות שהם קיבלו כלום ושום דבר על דורנט, ווסטברוק עושה את המקסימום שאפשר מקבוצת הנגרים שבנו סביבו.

אני עדין חולם על היום שיחתום בליקרס. זה יהיה תיקון לשחיתות של סטרן שהפיל לנו את עסקת פול החלבי

חובב 27 בנובמבר 2016

שחקן על שהקבוצה שלו הולכת לשום מקום. *כל* כדור עובר דרכו, והשחקנים האחרים מתייבשים.
דורנט, לעומת זאת, מגיע לקבוצה מעולה ומשתלב בה מעולה.

רוני ש. 26 בנובמבר 2016

לראות אוהד לייקרס מתלונן על סטרן ושחיתות זה נהדר, מהקינגס מוסרים דרישת שלום…

NoOne 26 בנובמבר 2016

הבשורה הגדולה של הליגה עד עכשיו זה ג'וג'ו אמביד.
זה חסר תקדים מה שהוא עושה ב 22 דקות מבחינת יכולת מנהיגות חכמת משחק וכישרון.
וזה אחרי שנתיים וחצי שלא שיחק.
עקומת הלמידה שלו היא דבר מדהים.
הוא משתפר ממשחק למשחק .
הקליעה שלו מבחוץ היא דבר שלא רואים משחקן בגודל ובגובה הזה.
אני הייתי מאמין גדול באמביד וכל מה שהסיקסרס עשו אבל אפילו אני לא האמנתי שאמביד יהיה כל כך טוב כל כך מהר.
לסימונס נשברה עצם ברגל הוא לא נהיה נכה.
הוא יחזור בינואר ולדעתי זה דווקא לא רע בכלל שזה קרה.
עם סימונס בריא נכון לעכשיו פילדלפיה היא קבוצה עם מאזן 50 אחוז.
בגלל הפציעה יהיה להם סיכוי טוב מאד להיות בטופ 3 ולבחור את מארקל פאלצ מוושינגטון.
אמביד סימונס ופאלצ זה קבוצה שתהיה קונטנדר לא 10 שנים

Amir A 26 בנובמבר 2016

שמע, אם היה לי רק קמצוץ מהאופטימיות שלך בחיים הייתי מאושר. גם הג'טס וגם זה ואתה עדיין שומר על תקווה ומורל גבוה כבר שנים. לא להאמין.

NoOne 27 בנובמבר 2016

התכונה הכי חשובה בלהיות ק"ב זה תמיד לשכוח את המהלך הקודם ולחשוב על המסירה הבאה שבטוח תצליח.
גם בחיים אם כל הזמן נבכה על מה שהיה לא נגיע לשום מקום.

אלון 27 בנובמבר 2016

רק שישאר בריא.

הממזר של סטוקטון 27 בנובמבר 2016

הליגה היום הרבה הרבה הרבה יותר תחרותית מהאייטיז ניינטיז וה2000 המוקדמות.

רן הנרגן 27 בנובמבר 2016

שני אספקטים השתפרו אצל דורנט מאז המעבר לג"ס. אחוז הקליעות המשוערך (true shooting) ומשחק ההגנה.

דורנט בתפקיד בארנס בכנף פנוי לשלשה כתוצאה מהמהומה שקלי וקרי עושים = אליפות

ההגנה של ג"ס בשנים עברו היתה מבוססת על שני יסודות, ששימשו כל אחד בסיס להרכב אחר. הגנה על הטבעת כשבוגוט ואוזילי היו בהרכב וחילופים אטומטים בהרכב הנמוך עם גרין כ 5 ברנס כ 4 ואיגואדלה כ 3.

השנה איגודלה נחלש ואין שחקן שיודע להגן על הטבעת.

הפיתרון:

זאזה אחד. שכל יש. אתלטיות אין. הבנת השיטה, בתהליכים מתקדמים. בונוס, לא יהיה האק א זאזה ולכן יוכל לשחק גם בסוף המשחק.

דיווד וסט אחד. טוב לחמש עד עשר דקות בהרכב השני עם דורנט וקלי.

לוני אחד. רוקי. אתלטיות בסימן שאלה. הבנה יש. ריבאונד יש.

גאול מגי אחד. פרוייקט שיקום. שכל אין. אתלטיות יש הרבה. הבנת השיטה – זה המפתח. יש סימנים מעודדים. אם הפרוייקט יצליח הלך על הליגה.

שלומי ב. 27 בנובמבר 2016

מוכן להתערב שכל המלעיזים על ווסטברוק והארדן לא ראו משחק אחד שלהם העונה, אוטומטונים שחוזרים "על מה שנכון לחשוב" כמו תוכים, ת'כלס זה משעשע.

יוסי מהאבטיחים 27 בנובמבר 2016

ראיתי כמה משחקים של ווסטברוק, כולל הטריפל דאבל האחרון מול הפיסטונס.
מה אגיד לך, 35% מהשדה זה לא משהו לכתוב עליו הביתה.
שחקן שמאד כיף לראות "the best of" שלו ביוטיוב, אבל קשה לראות משחקים שלמים שלו. הוא מונע מדרייב מטורף שמתודלק מהחומר הלא נכון לדעתי.

חובב 27 בנובמבר 2016

מזכיר לי את טפירו
מוסר, קולע ולוקח ריבאונד אבל בסופו של דבר
משתולל ועושה יותר נזק מתועלת

Srtest - ארטסט 27 בנובמבר 2016

קח 12 מאמנים בארץ של ליגת העל עכשיו תכפיל ב-10 עונות אחורה וכל המאמנים כולם היו מתים לאחד כמו טפירו בקבוצה שלהם, בדיעבד. בפועל לא תמיד הם מסוגלים להתמודד עם שחקן כזה דומיננטי. היו לטפירו את החולשות הידועות שלו שהן גם החולשות הידועות של הרבה שחקנים ישראלים ומה שהיה טעון שיפור אצלו היתה התנועה בלי הכדור אבל אותו דבר גם אפשר להגיד על לברון ג'יימס. אם שחקן ישראלי גדל על פיקנרול וזה כל מה שהוא מכיר זו לא אשמתו.

שלומי ב. 28 בנובמבר 2016

באמת שהתגובות כאן הן פרודיה על "מביני" כדורסל ישראלים. מגוחך.

שלומי ב. 28 בנובמבר 2016

משווה אחד מהאתלטים הגדולים של המשחק היום למאיר טפירו.

http://www.basketball-reference.com/players/w/westbru01.html

Comments closed