הניצחון על וויגן

אקס פקטור?

sd

החיובי הוא הוא שמוריניו הוציא תגובות משחקנים. הוא אמר למרשיאל להוכיח שמקומו ראוי וקיבל שני בישולים. הוא נתן סוף סוף הזדמנויות לשוויינשטייגר ופוסו-מנסה והם, לפחות יחסית לכמות הכדורגל ששיחקו עד עכשיו, לקחו גם הם את הצ׳אנסים. להתרשמותי פוסו מנסה מקדים את לוק שואו בהבנת משחק – הוא מתזמן הרבה יותר טוב את הגיחות שלו קדימה.

מה שמביא אותי לנושא שוויישטייגר. עם כל הכבוד להתייצבות ולשיפור אצל הררה וקאריק, אני מתקשה להבין מצב שהוא לא שווה דקות משחק. הרקורד שלו בכדורגל כשחקן ומקצוען ואלוף הוא גדול בהרבה מאד משלהם. אז נכון שהוא הגיע כאיש של ואן חאל – אבל מדברים כל הזמן על הפרגמטיזם של מוריניו ואני מצפה שיוציא ממנו משהו. תחזיר אותו לכושר משחק והוא יכול להיות אקס פקטור מאד גדול. לכל הפחות בליגה האירופית. למען השם, הבנאדם היה השחקן הכי טוב של נבחרת מנצחת בגמר מונדיאל.

השלילי? אין לי תלונות מיוחדות למאטה-רוני-מחטריאן. אבל הם מסוגלים ליותר. יותר מחץ, יותר דמיון – יונייטד מאורגנת ומחוייבת אבל עדיין משוועת לזיקוקים בהתקפה.

שירת הבראנבור
התיקו עם ליברפול

20 Comments

יעקב 29 בינואר 2017

שווינשטיגר היה הטוב במגרש.. השאלה האם יכול לסחוב מול קבוצות הפרמירליג.. לפחות מול הקטנות.. נראה שכן.

דורפן 29 בינואר 2017

אם הקישור שלך היה מורכב מקאנטה ומודריץ זו הייתה שאלה. הוא לא מתחרה על התפקיד עם ענקים או שחקנים בכושר נדיר מדי.

אלעדוס 29 בינואר 2017

וגם מחווה יפה לפדרר אחרי הגול.

דורפן 29 בינואר 2017

טוב. שווייני השיג את כל מה שבנאדם יכול לחלום עליו בטניס.

יאיר אלון 29 בינואר 2017

+1

סימנטוב 29 בינואר 2017

:)

יואב 29 בינואר 2017

מה היתה המחווה?

אבי (הותיק) 29 בינואר 2017

גדול

אמיתי 29 בינואר 2017

ראיתי רק את השליש הראשון. הזכיר את תקופת ואן חאל קצת. שוויני חלוד לאללה אבל באמת יכול לעשות את ההבדל יותר מכל רכש שנביא ובעמדה בעייתית משו. כייפ לראות את שואו ומנסה חזרה. מקווה שתהיה לזה המשכיות

אמיר המקורי 29 בינואר 2017

ואני חושב שפוסו מנסה לוקה קשות בטכניקה ובעיקר בנגבהה ובמסירה האחרונה,עוד כמה הופעות כאלו ומוריניו שולח אותו לחפש קבוצה….

ע' בעל הטיפ 31 בינואר 2017

קוראים לזה חלודה ופיק ברכיים. גם סמולינג נחשל טכנית והוא תפס פורמה לתקופה.

סימנטוב 31 בינואר 2017

לגמרי

ערן ק 29 בינואר 2017

אני חושב שמוריניו רציני לגבי שוויינשטייגר. בחצי השני הוא שיחק בחלק הקידמי של הקישור (אחרי שבחצי הראשון היה מאחור).זה נראה שמוריניו באמת ניסה לראות איפה הוא יכול להשתמש בו. בקישור האחורי אני לא בטוח שהוא נותן שקט להגנה כמו קאריק, אבל, הוא חייב לקבל עוד דקות, כדי להוריד קצת חלודה. בלי קשר לפוליטיקה של מי הביא אותו, מועדון גדול חייב לכבד שחקנים גדולים במיוחד שהם רוצים להגיע אלינו.

Shutzi 29 בינואר 2017

סך הכל נגד ויגאן חלשה. שווינשטייגר פתח חלש, אבל אחרי עשר דקות הוא החל לשחק יותר ויותר טוב. השאלה היא, אם ניתן להביאו לכושר משחק שגם יספיק נגד קבוצות פרמייר ליג.
מארסיאל היה בסדר, אבל לא נתן משחק גדול, שנותן לי את התחושה, שהוא בדרך הנכונה.
יותר מדי שחקנים התקפה חשובים לא נראים משהו (בעיקר במחצית הראשונה): רוני, מאטה, מיקיטיריאן. תוסיפו לזה את ראשפורד ולינגארד. אנחנו צריכים כמה שיותר שחקנים בכושר גבוה, כדי שנצליח להתברג בטופ.
שואו לא נראה מוכן וזה אומר שבאגף השמאלי אנחנו צריכים להסתפק בבינוניות של בלינד / דמיאן.

עדי 30 בינואר 2017

ויגאן חלשה? זה הגביע האנגלי! על וולברהמפטון שמעת?

Shutzi 30 בינואר 2017

כן, וויגאן חלשים. לא סתם הם בתחתית הצ׳מפיונשיפ. אין מה להשוות למשחק הגביע של ליברפול. בכל זאת עלינו עם הרכב חזק, שבו, נכון לעכשיו, כמעט כל שחקן (למעט פוסו מנסה, שווינשטייגר ורומרו) אמורים ויכולים להיות שחקני הרכב לגיטימיים. ליברפול עלו עם הרבה יותר שחקני אקדמיה (עדיין לא אמורים להפסיד).

צביקה 30 בינואר 2017

שום מילה על פלאיני? אחרי כל ההשמצות כלפיו לא מגיע לו מילה טובה?

רונן דורפן 30 בינואר 2017

כל הכבוד לפלאיני!

ע' בעל הטיפ 31 בינואר 2017

פעם ראשונה במדי יונייטד שפלאייני גרם לנגיחה להראות קלה.

טל המנצ'סטרי 30 בינואר 2017

אני לא חושב שזה משנה שואן חאל הוא זה שהביא את שווינשטייגר, מוריניו גדול יותר מלהתעסק בשחקן/שחקנים של מנג'ר אחר ולא לתת להם הזדמנות רק בגלל זה.
לצערי שווינשטייגר הגיע ליונייטד כמה שנים מאוחר מדי (לא שהיה מגיע קודם לכן, כשהיה בשיאו בבאיירן) והעובדה שהוא עדיין ביונייטד זה כי אין עבורו הצעות אחרות.
השחקן עצמו אמר שרואה את יונייטד כמקום האחרון בקריירה שלו (לפחות בכל הנוגע לאירופה).
הוא כבד ואיטי, גם אתמול מול הנוחות של וויגאן זה היה נראה ככה ובכל פעם שלחצו אותו, הכבדות כמו גם המשחק הפיזי הלוקה שלו, גרמו לזה שאיבד כדורים, זה היה נראה רע ואני מתקשה לחשוב על שזה יהיה אחרת מול קישור דינאמי, טוב וקשה יותר מאשר זה של וויגאן.
גם אם היה סיכוי שהוא יוריד חלודה ויראה טוב יותר, מפירורים פה ושם לא נראה את זה והליגה האירופאית כשבסופה יש כרטיס לליגת האלופות, זה לא מקום שמוריניו הולך להמר עליו בניסינות על שווינשטייגר שבסוף העונה כבר לא יהיה ביונייטד.

Comments closed