ההפסד לארסנל

ערימה של בינוניות מחרידה

אני ממש לא מודאג מהמשחק הזה – מראש חשבתי שהוא חסר חשיבות. כמובן שאם יונייטד הייתה מבקיעה את השער הראשון מהמצבים של רוני או מרשיאל אז אולי היא הייתה מנצחת – אבל גם זה חסר משמעות. זה נבע מכך שארסנל מאפשר לכל יריבה מצבים. וכמובן שאם הקבוצה הייתה רעננה לגמרי היא הייתה מביסה 1-5 את ארסנל בכדורגל מרהיב. מצד שני – בהתקפה מסודרת השחקנים ששיחקו היום לא יכולים לצור מצב הבקעה כמעט מול שום קבוצה. הם מנסים כבר עונה שלמה. חלק הבקיעו באירופית, חלק בגביע הליגה, יונייטד משחקת בדרך כלל בפרמייר ליג.

אין לי גם תלונות להגנה, היא לא ממש אשמה וגם רשאית ליום חלש ונהניתי מטואנזבה. כמובן שלא רוצים תחלופה גדולה מדי – אז לא צריך לוותר כל שחקן ושחקן בחלק הקדמי.

אבל – וזה חשוב – כדאי גם להפסיק להסתכל על מה השחקן עשה לפני חצי עשור או ביורו 2012 או בליגה הגרמנית או בחדר ההלבשה. כדאי לראות מה שחקני החלק הקדמי עושים בפרמייר ליג. שזה כלום. יונייטד לא צריכה מתקיף אחד. היא צריכה לפחות שניים אם זלטן מבריא. שזה כנראה שלושה.

אגב, אין לי מחשבה בראש על מי צריך בדיוק לעזוב. המנג׳ר רשאי לחשוב שלאחד יש פוטנציאל ולשני הוא רוצה לתת עוד הזדמנות או השלישי מתאים לסגנון או הרביעי רק משתבח עם השנים. אבל ש2-3 מהם צריכים לעזוב מיידית כי זו ערימה של בינוניות מחרידה.

וזה נכתב לפני המשחק:

bombay

המסלול להצלת עונה בה מנצ׳סטר יונייטד הייתה נון-פקטור במאבק האליפות הפך מאד מאד ברור עכשיו. לא להפסיד לויגו באולד טראפורד ביום חמישי. לנצח איכשהו את אייאקס (כנראה, אולי ליון) בגמר הליגה האירופית בשטוקהולם. תואר יוקרתי, ליגת אלופות בלי מוקדמות, אין טוב מזה כרגע. ולכן אני לא מתעניין כל כך בתוצאה של ליברפול. כולי מרוכז במשחק מול ויגו.

גם מוריניו הודה שהוא מתעדף את העניין. מה זה נקרא לתעדף? אני מצפה ממי שיפגשו היום את ארסנל שיהיו מאורגנים ויילחמו – אבל לי אישית לא תהיה בעיה עם איזשהו שחקן שלא משחק. וספציפית ראשפורד ופוגבה (בנוסף לואלנסיה). הם רצחו את הגנת ויגו וחייבים להיות כשירים למשחק הזה. הייתי גם חוסך את הרגליים של מאטה אם הוא לא לגמרי באיתנו- כי אם במקרה נצטרך שער מול ויגו על העצבים שלו אני סומך.

למרשיאל ומחטריאן ורוני משחק מול ארסנל יכול להתאים כי נקבל קצת שטח. אם הייתי צריך לעשות להם את השיחה לפני המשחק הייתי אומר להם ״אתם בהחלט רצויים באולד טראפורד חברתית ומקצועית. כל כך רצויים שכבר היום תקבלו הזדמנות ראשונה להוכיח שאתם מתאימים לתכניות של העונה הבאה.״ הייתי פותח איתם בהרכב כנבחנים העיקריים!

ואחריהם הנבחנים האחרים: מיצ׳ל, ווילקוק, מקקיני, אולסונד, טואנזבה – וכיוצא באלו צעירי אקדמיה. אבל קודם כל לבחון את מרשיאל, מחטריאן ורוני. יש להם הזדמנות ראשונה.

אם לא – הסתכלו בתמונה -אפילו במומבאי יש ליונייטד אקדמיה!

התיקו עם סוונסי
מידלסבורו זה לחלשים

66 Comments

דורון (אחר) 7 במאי 2017

מחטריאן לדעתי הרוויח את מקומו בסגל לעונה הבאה. ולנצח את ארסנל זה תמיד טוב.
בקיצור – אני בעד ניצחון על ארסנל הערב וזכיה בליגה האירופית. למה לא גם וגם?

אמיר המקורי 7 במאי 2017

מוריניו איחר "בירידה" לקבוצת המילואים/הנוער,הצורך במנוחה והפציעות מלווים אותנו כבר כמה שבועות טובים והיה מקום לשילוב הצעירים מוקדם יותר.
מול סוונסי ברומיץ ודומתיהן היה בהחלט מקום לתת להם את ההזדמנות,גרוע יותר במבחן התוצאה לא היה וגם היינו מרוויחים פציעה אחת או שתיים מיותרות שלא לדבר על זמן מנוחה נדרש.
הגאון ההולנדי עשה זאת מהר יותר בשנה שעברה עת ראה כי מכת הפציעות מחייבת פעולה שכזו,לזכותו ייאמר שהוא תמיד האמין בצעירים,האמת הם לא הכזיבו…

נובלס כחול 7 במאי 2017

אצל הגאון ההולנדי מכת הפציעות התחילה באוקטובר ורק החמירה, ולכן הוא פנה לאקדמיה בשלב מוקדם יותר.
העונה באמצע מרץ היה לנו כמעט סגל מלא! העומס באפריל הוא זה ששבר אותנו.

אריק האדום 7 במאי 2017

צריך לתת לארסנל לנצח… ככה אולי נגדיל את הסיכוי שארסן יישאר.
ואם הוא נשאר זו פחות יריבה על האליפות בשנה הבאה

אריק האחר 7 במאי 2017

הרכב מעיר ולא מנוסה יכול לחטוף תבוסה .
לא הכנה אופטימלית לקראת חמישי .

אריק האחר 7 במאי 2017

מעיר / צעיר

אמיתי 7 במאי 2017

ההיסטוריה של זוזה עם ונגר לא תרשה לו הרכב ממש צעיר. התוצאה של ליברפול אסור שתרשה לנו לוותר על לסיים מעליהם. כבוד זה דבר חשוב..

ליאב 7 במאי 2017

לינק בסטרימינג?

סימנטוב 7 במאי 2017

livetv

Roy 7 במאי 2017

די מביך עד כה.

Danny - Long Island 7 במאי 2017

התחלנו יפה
חטפנו גול מטומטם
חטפנו עוד גול יפה
התפרקנו

עדי 7 במאי 2017

אם רוני היה בכושר משחק יכול להיות שהתוצאה הייתה שונה. להתראות בשנה הבאה בפרמייר ליג ונקווה שההימור על הליגה האירופית יצליח.

אלעדוס 7 במאי 2017

לא הצליחו משהו במבחן השלישייה.
אבל זכאים למועד ב'

דורפן 7 במאי 2017

סעיף קניה חזרה יכול להספיק

דורון (אחר) 7 במאי 2017

ראיתי רק את החצי שעה האחרונה וזה היה מזעזע ומשעמם. אפילו לא מעצבן

אמיתי 7 במאי 2017

ראיתי רק את המחצית הראשונה והיא לא הייתה כזאת נוראית. ההבדל שהיום ההגנה באמת לא תיפקדה. כל השאר היה פארווה כרגיל.
עם כל זה ואיך ששאר הצמרת משחקת אני עדיין חושב שעם זלאטן ופוקוס על הליגה המקום הרביעי היה ריאלי. מהמר שמאטה ורוני בטוח לא יהיו עונה הבאה. קאריק גם. לא הייתי מוותר על מארסיאל עדיין. גם דרמאין מתנדנד. הרבה תלוי במי יבוא ואם יהיה צ׳מפיונס

דורפן 8 במאי 2017

אף שחקן הגנה לא מתנדנד. ההגנה סופגת מעט בלי קשר לזהות השוערים. בנתוני הגנה כאלו 60 גולים צנועים היו מספיקים לצ׳מפיונס ליג ו-70-75 למאבק אליפות. רק ההתקפה נכשלה.

אמיתי 8 במאי 2017

יש לי הרגשה שדראמין לא חביב על מוריניו משום מה. והתקפית הוא לא תורם. ללא מכת הפציעות הוא מגן ימיני שלישי בהיררכייה.

אמיתי 8 במאי 2017

שמאלי

אריק האדום 7 במאי 2017

לפחות נגמר הרצף של המשחקים שהשאירו את היונייטד "בלתי מנוצחת" (שזו בדיחה עם כל התיקו).
מה שחסר היה זה להתחיל את שנה הבאה עם לחץ לשבור איזה שיא (ראה ערך גולדן סטייט).
הפסד שכולנו נצחון. משדר לשחקנים איפה הלחם והחמאה. שומר על מה שנשאר מרגליים רעננות.
וגם מסדר ליריבות שלנו באירופה שאנחנו בעניין… ויגו אמור להיות גמור. הגמר זו בעיה. אבל על הנייר יונייטד טובה יותר.
הבעיה שבשנים האחרונות הנייר לא מספיק ארוך.
הא… ואולי ארסן יישאר… שזה רווח נקי שלנו כאמור (:

ליאב 7 במאי 2017

לשים את כל הביצים בסל של הליגה האירופית לפני כמעט חודש זו גניבת דעת של המומחה מס' 1 בתחום זה. למחוק שחקנים מהסגל ואז לבכות שאין לו מחליפים ראויים זו בדיוק השיטה הקבועה של מוריניו לחלוב בעלים לבצע רכישות ענק וכנראה שהוא יצליח בזה כי וודוורד יבזבז.

וגם..אני מהסקפטים שאומרים שגם אם עוברים את ויגו, אייאקס לא תפתיע אלא פשוט תיישם ותנצח בגמר.

ניק 7 במאי 2017

כמה ססמאות…
הוא לא שם את הביצים רק בליגה האירופית… סהכ לא ראינו הרכבים סטייל ריאל מדריד אתמול שעולים עם 8-9 מחליפים… הוא ניסה גם בליגה, חלק יגידו שאפילו יותר מדי…
ומוריניו רחוק מלהיות בזבזן גדול, זאת סתם ססמא חסרת כל בסיס

ליאב 7 במאי 2017

התגובה שלך היא סיסמא של אוהד חובבן.
אם נלך אחורה למדיניות הפסיכולוגיה הניהולית של מוריניו, תבין שזה עקבי. בפחות מעונה אחת ביונייטד הוא השתמש בכל השתיקים שבד"כ עשה ב-3 עונות בקבוצות הקודמות שלו. הוא לא ניסה בליגה, הוא פשוט ויתר עליה לאחר הגרלת רבע הגמר. מאז הוא פשוט נתן לזה לזרום. חבל.. כי בהנחה שעוברים את ויגו, התואר הזה ממש לא בכיס שלנו.

Danny - Long Island 7 במאי 2017

אנחנו פשוט לא מספיק טובים כדי להיות בצמרת…. זה לא הימור אלא ברירת מחדל.
אין לנו כרגע קבוצה שיכולה להתמודד בצמרת ( לא של הליגה ולא בגביע האלופות)

ניק 7 במאי 2017

בלי שום קשר למשחק היום, אני חושב שלמאטה ורוני אין הרבה מה לחפש בקבוצה…
היתר עוד צעירים\בעונה ראשונה אז אפשר לתת להם חסד.

ליאב 7 במאי 2017

למחוק את מאטה שרק חזר מפציעה זו טעות. מוריניו הודה לא פעם בטעות שלו בגישה כלפי מאטה ורק בשבוע שעבר ציין את המחויבות של מאטה להשתקם כמה שיותר מהר כדי לעזור בישורת האחרונה של העונה.

רוני? כן. נגמר.

אסף the kop 7 במאי 2017

כולן רוצות לוותר על ליגת האלופות… מה קרה, מפחדים מפיגועים של דעאש ?

אמיתי 7 במאי 2017

מהשפעות הברקזיט

אסף the kop 7 במאי 2017

:-)

אבו צ'יצ'ריטה 7 במאי 2017

כל עוד מיקי לא שיחק בליגה לא היה כל כך ברור למה מוריניו ייבש אותו. אחרי שהוא התחיל לשחק זה כבר נראה סביר (ואני די מחבב אותו)
די מדהים כמה הזדמנויות היו לקבוצה להתברג ארבע הראשונות (באדיבות שיטי ולוזרפול). יש סיכוי שזה לא מאד ישנה אבל משהו במנטליות הבלתי ווינרית בעליל יכול להישאר בחדר ההלבשה.

איתמר 7 במאי 2017

את העונה של יונייטד אפשר לבחון על פי שני מדדים – מדד התארים ומדד ההנאה (שחשוב הרבה יותר מבחינתי).
אם יונייטד תזכה בליגה האירופית הרי שהעונה תחשב כהצלחה. טוטנהאם לדוגמא תסיים את העונה ללא תואר. לכאורה כישלון.
מנגד, אוהדי טוטנהאם נהנו העונה מכדורגל משובח בהרבה מאוד משחקים ואילו בעבור אוהדי יונייטד זו היתה עוד עונה של כדורגל בינוני מינוס.
על כן, וללא קשר למה שיקרה בליגה האירופית, אני מתכבד בזאת להכריז על העונה הראשונה של מוריניו ביונייטד כאי הצלחה.
לא ליכולת הזו פיללתי וקוויתי כאשר תמכתי בהחתמתו.
חשבתי שעם מוריניו יונייטד תהיה הרבה יותר התקפית ועוצמתית.
זה לא קרה.
הסגל של יונייטד יצטרך לעבור שינוי דרמטי כדי להיות רלוונטי במאבק על האליפות בעונה הבאה.

אמיתי 7 במאי 2017

שינוי דרמטי?.. לא חושב. אי הצלחה? אפשר לחכות קצת. אכן לא היו המון רגעי הנאה.. אבל היו כמה. ובעזרת השם יהיו עוד כמה עד סוף העונה. העונה הטובה ad

סימנטוב 7 במאי 2017

סורי התגובה היא ספין אבל הקפצת לי ציטוט של רוברט פירסיג… "צלעות הר הן המזינות את החיים ולא פסגתו. עליהן מתרחשות צמיחתן של דברים. אולם, כמובן, ללא הפסגה לא תוכלנה להתקיים צלעות ההר- הפסגה היא המגדירה את מהותן של הצלעות"

נובלס כחול 7 במאי 2017

אם נצליח להיפטר מהסרטן הזה שנקרא רוני בקיץ, זה כבר יחשב להצלחה! למה דווקא מאוסף השחקנים האיומים שהשאיר ואן חאל? כי השחקן עם המשכורת הגבוהה (בליגה נדמה לי) ועם משכורת כזאת אנחנו יכולים להוסיף שני שחקנים שיבקיעו ביניהם איזה 40 גול. ביום שיהיה לנו צמד שחקנים כזה, נוכל לדבר על לזכות בליגה / ליגת אלופות. עד אז אנחנו סתם ברנלי עם תקציב גבוה.

אבו צ'יצ'ריטה 7 במאי 2017

של נעליך.
רוני מתנהל בצורה מופתית ומשלים עם הפיחות המוצדק במעמדו. לבוא ולטנף ככה על המבקיע המצטיין של יונייטד בכל הזמנים…נו, תהנה.

אמיתי 7 במאי 2017

+370

אריאל גרייזס 7 במאי 2017

נשגב מבינתי איך אוהד יכול להגדיר שחקן שהיה בקבוצה שלו במשך שנים ונתן את כל מה שהיה לו, אף פעם לא עשה פוילישטיקים בתור "סרטן". כמה כפיות טובה?

טל המנצ'סטרי 7 במאי 2017

כי לא מדובר באוהד.
עוד עונה, 2 כאלו והוא יעבור להיות אוהד של צ'לסי.
לפעמים אני אפילו מייחל לעונה, 2 שכאלה רק בשביל שזה ייצא לפועל.

טרמפיסיטים חסרי מושג ובושה.

טל המנצ'סטרי 7 במאי 2017

ורק בשביל להוכיח נקודה, רוני שיחק היום יותר מאחור, במחצית הראשונה כמו כל הקבוצה וכשתוכנית המשחק היתה בעיקר לחכות לארסנל מאחור ולנסות לנצל את קו ההגנה הגבוה שלהם עם כדורי עומק למרסיאל, בסגנון הזה יונייטד ניצחה את ארסנל לא פעם בשנים האחרונות וכשנתנה לה להחזיק יותר בכדור, להניע אותו.
במחצית השנייה ולאחר החילופים, כשיונייטד עברה לשחק 4-4-2, רוני שיחק כקשר לכל דבר לצד קאריק.
למרות הכל, למרות שכבר לא זריז כבעבר, כבר לא חזק כבעבר וגם לא בכושר משחק גבוה במיוחד, בכל המצבים היום של יונייטד הוא היה מעורב (בדומה למה שקרה מול ברנלי וסוונסי בליגה במחזורים הקודמים)
בתחילת המשחק הוא הכניס כדור עומק מצויין למרסיאל שהגיע לאחד על אחד מול צ'ך.
היו 2 הגבהות לתוך הרחבה במחצית הראשונה, לא הכי נוחות ועדיין לשתיהן רוני הגיע עם הראש והקדים את הבלם.
היתה לו החטאה רעה מול צ'ך, אבל גם המצב הזה היה כתוצאה מקריאה נכונה שלו כשהריח חצי הזדמנות וחטף כדור לבלמים.

קצת מספרים, אחוזי דיוק במסירה אתמול של רוני היו 86%, שלישי אחרי קאריק ומאטה.
רוני ולעומת שאר השחקנים מהקישור קדימה, ביחד עם מאטה, שמר על הכדור טוב יותר מאשר מיקי, הררה ומרסיאל.

רוני כבר ממזמן לא השחקן שיכול לסחוב את הקבוצה על הגב שלו, כיום הוא במצב שצריך אחרים לצידו שיתנו את הטון ושהוא יוכל להוסיף, משכל המשחק שלו, גם מיכולת שיש עוד ברגליים, הבעיה היא שזה לא קיים ביונייטד כבר כמה עונות.
רוני לא הבעיה וגם לא הפיתרון, אלא תוספת, הבעיה היא שיש כאלה ששופטים אותו כאילו הוא עדיין בן 25, הוא לא.
הוא בן 31 והיום היה המשחק ה 750 בקריירה שלו, זה נתון מטורף בכל קנה מידה!!

לחפש בנרות כל משחק איפה הוא לא בסדר, מה לא עשה בסדר, לזלזל או לקרוא לו סרטן?
אלוהים ישמור, מדובר באנשים שלא היו ראויים בכלל לראות אותו משחק כדורגל או לשמוח בימים שבהם היה הטוב ביותר, ולאורך קריירה של 11 עונות ביונייטד, היו כאלה המון.

יותם 7 במאי 2017

פשוט ונכון!
מעבר לנתונים, היחיד שאתה רואה על הפנים שלו את העצבים והתסכול שכרוכים בהפסד לארסנל.

הוא כבר לא יכול להיות שחקן הרכב (בטח לא מול הגדולות), אבל בעונה ארוכה הוא יכול להועיל והייתי משאיר אותו אם ירצה בכך.

צביקה 7 במאי 2017

יותם, במשכורת שלו אפשר להביא 4-5 שחקנים שיכולים להועיל יותר ממנו.
נכון לא צריך לזרוק אותו אבל לפחות לדרוש ממנו להוריד את שכרו.

דורפן 8 במאי 2017

הייתי משאיר אותו אם מוריניו רוצה בכך. לא בקהאם ולא ואן ניסטלרוי ולא קין נשארו כי רצונם בכך. אם מוריניו רוצה הוא בהחלט רשאי לחתוך את רוני.

רוני רב זכויות, ולמרשיאל יש כשרון, וגם למחטריאן, ומאטה הוא סופר כשרון.
אבל התפוקה של כל אלו היא כלום. אפס שערי חוץ מול חמש הגדולות האחרות כפי שכתבו פה.

חייבים ככל הנראה להגיע שני שחקני הרכב ראשון – ולכן שמוריניו יבחר בין השחקנים הללו את מי להשאיר ועל מי לוותר.

ניק 8 במאי 2017

אריאל,
בבקשה אל תתמם – אוהדי ליברפול המציאו את המונח כפוי טובה לשחקנים שלו – לך תספור בכמה משחקים היית יורד על גלן גונסון ועל לוקאס בפוסטים שלך, בלי שום קשר למה שהם עשו או לא עשו במשחק באותו היום. כמובן שהמילה סרטן קיצונית, אבל אני נוטה להסכים שרוני לא בריא לחדר ההלבשה, וזאת כנראה הייתה הכוונה.

טל,
יש לך איזשהיא התרעה על כל פעם שרושמים את המילה "רוני" ואיזשהיא ביקורת עליו אחרי?
אתה מוזמן להפסיק ללמד אנשים כיצד לאהוד את הקבוצה (גם לי קראת אוהד לא ראוי רק כי העזתי לבקר את הוד מעלתו) ולנסות בכוח להוכיח כמה הוא עדיין תורם. ההתרשמות שלי ממך היא שאתה מבין כדורגל הרבה יותר בשביל באמת להאמין בזה, אובייקטיבית.
אני אזכור מהמשחק הזה 2 ניסיונות גלישה טפשיים שלו מאחור על שחקני ארסל (אתה כמובן תקרא לזה משחק הקרבה) שאם היו מצליחים בטח היו מזכים אותו בצהוב, אבל הוא כל כך איטי ומגושם שגם את זה הוא פספס. ועל לשים גול באחד על אחד? אפשר רק לחלום…

יותם 8 במאי 2017

לגבי רוני – צודקים. כמובן שהשכר והרצון של מוריניו יותר חשובים.

לגבי שינויים פרסונאליים (מי נשאר? מי הולך?) – מודה שהשיח הזה מתרחק ממני. לדעתי הבעיה בסיסית יותר. לתחושתי כל אחד משחקני ההתקפה היה כובש יותר בכל אחת אחרת מהטופ-6. כמובן שנצטרך חלוץ בקיץ (גם בגלל שאין בסגל), אבל בסגנון ובהיעדר ההיררכיה הקיימים – כולם צל של עצמם.

אריאל גרייזס 8 במאי 2017

להשוות את גלן ג'ונסון לרוני – אתה רציני? מה הראשון נתן למועדון חוץ מאשר גולים של היריבה?
אין לי בעיה עם ביקורת על שחקן של הקבוצה, לא משנה כמה שנים הוא במועדון. יש לי בעיה אם אוהד קורא לכובש המצטיין של הקבוצה שלו בהיסטוריה "סרטן".
אתה יכול לדמיין אוהד ליברפול אחד קורא לג'רארד סרטן?

יוסי מזרחי 8 במאי 2017

למה אתה ואתם עונים לדברי בלע כאלה??

אבו צ'יצ'ריטה 7 במאי 2017

עוד הגיגים – המטרה המרכזית כרגע צריכה להיות שיהיה משחק מעולה ביום חמישי כי אני נוסע לראות!!! דיר באלאק מוריניו להחנות אוטובוס נגד קבוצה ספרדית בינונית. אחר כך גם לנצח בגמר וסבבה
כמו כן, להיפרד יפה מאגדת היונייטד ווין רוני, אחרי קריירה מפוארת. וכמו שכתבתי בפייסבוק נראה לי שפרידה הולמת תהיה שער וכרטיס אדום במשחק הליגה האחרון (עדיף אדום מגניב כזה של צהוב אחד על עצבים על השופט ושני על תיקול אגרסיבי). מת על ווין רוני, חבל שהוא כבר זקן אבל גם אני הזדקנתי לא מעט מאז שהוא התחיל לשחק אז לא אבוא אליו בטענות.

(אגב גם לכם היתה הרגשה שבפעם הבאה שאלכסיס ודה חאה ייפגשו הם יהיו באותה קבוצה?)

יותם 7 במאי 2017

להשאיר את השיח ברמה הפרסונאלית של שחקן כזה או אחר לדעתי חוטא לבעית הגישה העמוקה בקבוצה.
לא יודע איפה בדיוק היא טמונה, אבל אני בהחלט יודע שבתקופת פרגוסון שחקנים *הרבה* פחות מוכשרים שיחקו הרבה יותר טוב, התקפי ומהר ולא פחדו מאף אחד.

לא ביקשתי 8-2 עם קלברלי ואנדרסון במרכז הקישור כי זה באמת רק פרגוסון יכול, אבל ראבק שמשהו יזכיר להם עם איזו חולצה הם משחקים. זה לא ההפסד כמו האיטיות וה"זהירות" שפשוט מדכא לראות.

אבו צ'יצ'ריטה 7 במאי 2017

אמרת בעצמך איפה היא טמונה – בזה שהסר כבר לא איתנו….

צביקה 7 במאי 2017

נכון גם בעונתו הראשונה של הסר יונייטד שיחקה נפלא ושחקנים בינוניים נראו הרבה יותר טוב מאשר עכשיו.

שלמה 7 במאי 2017

מוריניו בדעיכה, נראה לי די מיושן, אם לגבי גארדיולה אני חושב
שהוא ישנה, סגל שחקנים, שיטות משחק, ויחדש דבר, או שניים,
מוריניו נראה לי מקובע,
אף שחקן לא התקדם אצלו, לא זכור לי שחקן צעיר אחד אותו
הוא גילה או קידם במהלך הקריירה שלו,
לכן אני פסימי לגבי העונה הבאה,

ובנוסף אני חושב שאם יונייטד תגיע לגמר האירופית
היא תפגוש שם קבוצה צעירה, תוססת, מלהיבה, ובעיקר התקפית,
מולה תתייצב קבוצה מבוגרת עייפה, הגנתית, אשר אינה מסוגלת
לכבוש שער שדה במהלך כדורגל,
לכן ליגת האלופות מבחינתי הוא חלום רחוק,
הלוואי ואתבדה.

קירקגור 7 במאי 2017

לא צריך להיות רשעים כלפי רוני. אבל יש בי חלק שחושב שעם כל נכונותו לפיחות במעמדו הוא צריך ללכת. כל עוד הוא שם יש משהו שמתקשר ליונייטד עידן פרגוסון, שקשה לגעת בו. הוא לא הצליח להמציא עצמו מחדש בתור שחקן אחר והוא שייך ליונייטד אחרת שלא קיימת. יונייטד בה הוא עובר את צ׳ך בלי למצמץ.
געגועים לוולבק, לא שהוא בהכרח היה מצליח יותר בסיטואציה הזו, אבל לראות את כל החברה שנלחמו פעם אצלנו לטובת ה2-3 מתקיפים משחקים במקומות אחרים זה עצוב (פלטשר, אוואנס, אפילו רחמנא ליצלן ג׳ון אושה)
וכשמשרתים שהמשחק לא מספיק חשוב (תודה ממש רונן!) אז לא מנצחים את ארסנל בבית. אין אפס. יש 1-1.

z 7 במאי 2017

חייב לומר שהופתעתי מחוסר האינטלגנציה במשחק של רוני, נטו אינטלגנציה לנוכח ירידה טבעית במהירות וכוח. שנות אור מגיגס וסקולס בשנות המשחק האחרונות שלהם. ביג wtf

אהוד 8 במאי 2017

יש שחקנים שיותר נשענים על יכולות פיזיות, וברגע שמתחילה ההידרדרות אצלם, זה נראה מביך

אמיתי 8 במאי 2017

לי תמיד היה נדמה שרוני עם הפיזיות שלו והמסירות ויחד עם הבנת משחק וניסיון יצליח כקשר.. אפילו היו לו משחקים טובים מאחורה. התבדתי

שוטף + (ק)שישים 7 במאי 2017

וואי אני מת לראות תגובה של מוריניו לונגר וההפך לאחר המשחק-רק בגלל האקשן בין 2 הצ'ילבות הללו שווה להשאיר את ונגר בארסנל.

יואב 8 במאי 2017

0 שערים במשחקי חוץ מול הגדולות של הליגה
-זה נתון אימפוטנטי שלא ניתן להכיל אותו בכלל. האורות האדומים מהבהבים…
לא יהיה מנוס משהקעה גדולה נוספת.

צביקה 8 במאי 2017

ומי יכול להתחייב שזה יעזור? אולי יש פתרונות קצת יותר זולים כמו סבלנות וחיבור.

יואב 8 במאי 2017

צביקה,
גם וגם.

איתן 8 במאי 2017

הפתרונות לבעיה יגיעו בקיץ

איקרדי,לקאזט,בלוטי,אובמיאנג,לוקאקו

שלמה 8 במאי 2017

איקרדי חלומות באספמיה, מלך באינטר והסמל שלה, ועם הכסף הסיני ודאי לא יגיע,
לקאזאט אינו ברמה של ה3 האחרים שהזכרת,
אובימיאנג חלוץ על, רוצה לשחק בריאל מדריד,
לוקאקו עזב את צ׳לסי בגלל מוריניו, לא יגיע,
מוריניו וחלוצים הם סיפור מסובך אשר דורש
דיון נפרד.

איתן 8 במאי 2017

לשלמה

אני חושב שאתה טועה,לאקאזט כבר 3 עונות ברצף כובש מעל 20 שערים רק בליגה הצרפתית בלי קשר לשאר המפעלים.
הוא גם יותר ורסטילי בכך שהוא יכול לשחק גם באגף ולא רק חלוץ חוד כמו שאר החלוצים שהוזכרו…בכך הוא יכול ליצור לעצמו מצבים כשהוא בא עם הפנים לשער וכמו כן לעשות רוטציות במיקום עם שחקני התקפה אחרים מה שמקשה יותר לשמור עליו.

נו אבל לך תדע יונייטד זה גם בית קברות לשחקנים מסיבה לא מובנת,יש כאלה שנהפכו לזומבי שם:די מריה פלקאו פורלן

השאלה אם ליון ירצו לשחרר,בקיץ ארסנל הגישה הצעה של משהו כמו איזה 50 מיליון אם אני לא טועה ונדחתה…אמנם ידוע שבניגוד לארסנל ביונייטד וגם בסיטי כסף זה לא מכשול לעיסקה.

אריאל גרייזס 8 במאי 2017

לקאזט יגיע לאתלטיקו במקום גריזמן שיבוא ליונייטד

קירקגור 8 במאי 2017

פיל נוויל בטור סופר חמוד על המשחק אתמול:
http://www.bbc.com/sport/football/39840233

והפרשנות בוידאו על ההמתנה במנהרה, יחד עם קיאון, היא שכיית חמדה!

אריק 8 במאי 2017

לפני שבוע כתבת שצריך רכש של שחקן אחד…
הסגל הזה בחלק ההתקפי שלו כפני חואן מאטה. לא מפחיד זבוב. בהחלט יעזרו שני שחקנים שתורמים גולים ומייצרים מצבים וזה לכל הפחות

איתן 8 במאי 2017

אכן,בהנחה שרוני עוזב עקב חוסר דקות משחק,זלאטן קשישה שיבדל לחיים ארוכים ככל שמתבגר כך נפצע יותר וכבר בגיל35 כמה הוא יכול לסחוב ברמות הגבוהות עוד עונה?

ראשפורד יותר מאיים על השער כשהוא משחק בקיצוני או כחלוץ משני שבא עם הפנים לשער,אין לו פיזיות כדי להתמודד במאבקי גובה ולשמור כדור,אותו דבר גם לגבי מרשיאל…

Comments closed