משחק 2. הסוחטים

לברון הגיע אל הקצה

51CGamMyQhL

1. הווריורס רצו ורצו ורצו במחצית הראשונה ונראו די רשלנים באיבודי כדור. אתה אומר לעצמך: ״קצת יותר אחריות!״. תמונה אחת לקראת סוף הרבע השלישי סיפרה את הסיפור. לברון ג׳יימס, עם טריפל דאבל אדיר ומפלצתי מול קבוצה מפלצתית פשוט נראה סחוט. היה בו משהו מרגש. כתבתי למישהו בפייסבוק: רץ 400 מנסה לרוץ נגד נבחרת שליחים (כשאוסיין בולט מסיים).

2. חשבתי שזה היה אחד ממשחקי הפלייאוף הבאמת גדולים של סטף קארי. דווקא כי הוא לא צלף באחוזים טובים. הוא מצא דרכים לאסוף נקודות. אסף טריפל דאבל, והרגשתי שבאופן מוזר ניהל את ההגנה כי לדריימונד גרין קצת הלך הפיוז. והדריבל שלו על לברון – אני לא חושב שזה היה בכדי להשפיל – זה היה בכדי לסחוט את הגלדיאטור עוד טיפה. דוראנט עבר אותו בסוף אבל זה היה בשלב הטבח.

נ.ב. קל להגיד שקליבלנד צריכה להאט את הקצב. מי שאומר זאת לא ראה את הגנת המוות של גולדן סטייט העונה. עם ועדת סנטרים אלימה בחיפוי.  במשחק בידודים לא תקלע נגדם 75. והם קולעים 95 לפני שהם מצחצחים שיניים בבוקר.

קליי תומפסון כמשל - עלינו
משחק מספר 3. המהפך הגדול של קליבלנד*

149 Comments

דן ברקאי 5 ביוני 2017

זו פשוט קבוצה מעולם אחר. הכי טובה שראיתי ואולי הטובה בהיסטוריה כקבוצה. העין עקומה של קרי לליוינגסטון והדריבל המופלא מול לברון זה היה פסגת היילייטס.

זה לא שוויוני, זה לא הגנתי (בקושי עבירות, פחות פיזיות ביחס לעבר), זה דומה יותר לאולסטאר של פעם, אבל זו אורגזמת כדורסל במיטבה.

האור היחיד, רק פופ הצליח להאט אותם כראוי. כאוהד ספרס עם חיזוק נכון ולגולדן יהיה קצת יותר קשה…

פרקש 5 ביוני 2017

זה ממש נראה דאבל דריבל אבל אני די בטוח שזה היה תרגיל לפי מה שאני ראיתי הוא כמעט שם את היד על הכדור ואז ישר הוריד זה משהו שסטף עושה לפעמים בתור סטריטבול

אחד העם 5 ביוני 2017

מסי -בואטנג בגירסת הכדורסל…

S&M 5 ביוני 2017

ברור שהיה דאבל. ראו את זה בשידור.
לדעתי זה מצדיק משחק חוזר.

צחי 6 ביוני 2017

דאבל דריבל קל. זה היה ברור די מיד.

ג׳ימי 5 ביוני 2017

לגמרי, ברגע שהוא התיישב על הספסל הוא נראה כמו לוחם שנתן את כל מה שהיה לו עד הטיפה האחרונה וזה עדיין לא הספיק לו.
והוא היה פשוט אדיר במשחק הזה, עשה הכל נכון ומעבר לזה, וזה פשוט לא יספיק לו מולם, לא השנה.
מעניין את מי יביא שנה הבאה לידו, לא רואה אותו משלים עם המצב הזה.

בני תבורי 5 ביוני 2017

מה זאת אומרת את מי יביאו? ברור שאת דוראנט, הוא מת על אתגרים כאלה.

יוסי מהאבטיחים 5 ביוני 2017

צחקתי בקול, הערתי את כל הבית…

S&M 5 ביוני 2017

בני, הרגת!
חחחחחח

Maldini 5 ביוני 2017

רק תותח עם ניסיון של שנים ויצר תחרותי כמו כרמלו יכול להציל את קליבלנד ועל הדרך את הליגה

הוא אולי לא הגיבור שהם רוצים אבל ללא ספק הגיבור שהם צריכים

אם כי פחות מ-2 בחירות סיבוב ראשון UNPROTECTED ב-2027 + גיסה אקראית של טריסטן תומפסון ב-LEASE לשנה וחצי ואין טעם להרים את הטלפון

תעזרו לניקס לעזור לכם

שמעון 5 ביוני 2017

חחח

חמציץ 5 ביוני 2017

פחחח

אריאל גרייזס 5 ביוני 2017

זה הדבר העצוב באמת, איך כל ספורט הפך למלחמת התחמשות. קליבלנד גם ככה משלמת מס מותרות מטורף, היא מחזיקה שלוש בחירות דראפט ראשונות ומה שאנחנו חושבים עליו זה את מי לברון יביא לעזור לו.

אסף 5 ביוני 2017

דווקא קליבלנד לא כלכך בעניין הזה… הכוכב הכי גדול שהגיע מאז קיץ 14 הוא ג'יי.אר סמית', והוא הגיע כריג'קט של הניקס.
לאב הגיע בטרייד שנחשב לכל הפחות בינוני ואולי אפילו גרוע לקאבס.
שום דבר שדומה לאולדריג' מגיע בחינם לספרס או דוראנט לווריורס.

shadow 5 ביוני 2017

ועדיין לברון צירף את מי שרצה העונה. הביא את קורבר ושני ווילאמסים.
ואיך נראה הצוות המסיעה של קליבלנד? יש שחקן שנותן משהו? ועוד צחקו על דלבדובה.

סמית, שאמפרט,קורבר,גפרסון,פריי,ווילאמס,ווילאמס ואפילו טומפסון.
מה הם תורמים. נראים לא מחוברים לקבוצה. עבודת אימון מזעזעת. איזו נירפות.

אלעד כ 5 ביוני 2017

מתחיל להזכיר את הכדורגל האירופאי…
אני זוכר שבקדנציה הראשונה של מוריניו בצ'לסי, היה לו בכל עמדה שחקן מהטובים בעולם, והוא עדיין התבכיין שהוא צריך להתחזק בעמדת המגן הימני כדי לזכות בתארים…

cookie-monster 5 ביוני 2017

תוהה מאיפה יש להם לעזאזל 3 בחירות דרטפט ראשונות ?

לא שאני עוקבת כן…

יריב 5 ביוני 2017

אין להם, יש להם שתי בחירות דראפט ראשונות – ג'יימס ואירווינג. הם השיגו אותן על ידי כך שכשלברון עבר למיאמי הקבוצה היתה גרועה במידה יוצאת דופן + קצת מזל (וגם לברון עצמו נבחר כשהקבוצה היתה גרועה במיוחד). באמצע העונה היתה להם בחירה ראשונה נוספת – אנדרו בוגוט, אבל הם חתכו אותו כשנפצע (היה לו חוזה לא מובטח). בכל מקרה מדובר פה בבחירה ראשונה שחותמת בשביל מינימום.

רן הנרגן 5 ביוני 2017

לאב הגיע בחילופין תמורת שני שחקנים שנבחרו ראשונים בדראפט. בנט וויגינס.

יריב 5 ביוני 2017

זה נכון, אבל קליבלנד כבר לא מחזיקה בהם.

יואב דובינסקי 5 ביוני 2017

סטף איבד מיליארד כדורים. נכון שהוא מחפה על זה בכל מיני דרכים, אבל בעיני דוראנט מרשים הרבה יותר.

שמעון 5 ביוני 2017

סתם משחק בכיף שלו ככה סה שיש את דוראנט כולם יותר חופשיים איך קני סמית אמר שאיזייה החמיא ואמר שדוראנט ענק סמית אמר שפה אין עליו דאבל אפ כמו שהיה כל התקפה באוק שהוא היה צריך להתמודד מול הגנות שכולם שומרים עליו ויש לו רק את ראסל והיה נאבק על כל סל פה כל מה שהוא צריך לעשות זה לנגב את הפרקט תמיד שומר אחד יכול עליו והוא מוקף בקלעים אדירים כנל לגבי סטף שבשני הגמרים האחרונים נאלץ להתמודד על שמירה כפולה תמיד היום לא ניתן לשמור עליו ככה ובאחד על אחד זה נראה ככה. אם לא תהיה איזה קבוצת כוכבים חבלז. לברון אכן לא ישלים עם זה צפו למהלכים בקיץ. אבל לא רואה שיקרה משהו שיקח מגולדן את 3 האליפויות הקרובות למעט פציעות. פול לספרס זה נחמד אבל זה גם לא באמת יהיה תחרות. רק אם פול גורג וכריס פול יגיעו לספרס עם קאווי אז אולי יהיה תחרות

Srtest - ארטסט 5 ביוני 2017

שחקן חלש… אני מכריז בזאת על תחרות גור שלף ״מי שלא עושה לא טועה״.

שמעון 5 ביוני 2017

פו פו פו אנד פו. לא כוחות 3 קלעים כאלו זה לא כוחות זה לא סתם 3 שחקנים טובים זה 3 הקלעים הכי טובים בליגה. החדירות קלות כי כולם שומרים אותם על קשת ה3 אי אפשר לצופף מולם ואי אפשר לעשותדאבל אפ מולם. הקאבס שיחקו מעולה היום ולברון היה ענק אבל גם קליי הגיע וקיירי לא הגיע לסידרה והרבה בזכות זה בגלל ההגנה המדהימה של קליי . דוראנט גם מעולה בהגנה. ומה שקרי עשה וואו השפלה בפומבי איך מארק גקסון אמר האזל דאזל

קלבדוס 5 ביוני 2017

מישהו עם רעיון מעניין (לא דאחקות פליז), להצלת הליגה, או לפחות הפיינאלס, ב-3-4 השנים הקרובות?
ומעשיות. "כריס פול לספרז" = לא מעשי, וממילא גם לא מספיק.

שמעון 5 ביוני 2017

פול גורג וכריס פול לספרס וגם סה כנראה לא יספיק. אנתוני דיוויס לקאבס או פול גורג ואנתוני דיוויס באוק יחד עם ראסל זה כבר תחרות רצינית

Maldini 5 ביוני 2017

עם איזה קאפ ספייס בדיוק? לספרס אין מקום לכריס פול (צריכים להעיף כמה שחקנים) וגם אם קרה הנס והוא וויתר בדרך על 50M$ והעביר את המשפחה מלוס אנג'לס לפאקינג סן אנטוניו אז בלתי אפשרי להוסיף את ג'ורג' (שבכלל חולם על 200M$ מאינדיאנה ו/או חתימה בלייקרס)

:LOL, אוקלהומה? אוקלהומה זה החור שממנו סופרסטאר'ס בליגה הזו בורחים כי הם לא רוצים לגור שם, לא זה שהם חותמים בו או דורשים טריידים אליו, GET WITH THE PROGRAM

המציאות העגומה היא שאין ולא יהיה פיתרון לדבר הזה, הסיכוי היחיד של שאר הליגה הוא רק פציעות ו/או קריסה חברתית שלהם (ולאור הטיפוסים ה-LAID BACKS שם לא הייתי מהמר על זה)

שמעון 5 ביוני 2017

זה סתם פנטזיה אחינו, לא חושב לרגע שזה יקרה ובטח ובטח שלא הסתכלתי על קאפ ספייס ומי שרוצה להתחרות עם סיכויים אמיתיים מול גולדן יצטרך לבצע וואחד חריגה.

Maldini 5 ביוני 2017

יש מספיק בעלים שמסוגלים ומוכנים לבצע חריגות מטורפות (דולן, אריסון, קיובן, באלמר, פול אלן, משפחת באס), להתאים 3-4 כוכבים תחת התקרה מלכתחילה כדי לבצע את החריגה זו המשימה הבלתי אפשרית

לברון ודוראנט ניצלו נסיבות מאוד נדירות שכנראה לא יחזרו לעולם, זה לא שכל כוכב בליגה שבכלל רוצה להתאחד עם כוכבים אחרים יכול לעשות את זה בלי לוותר על סנט (במקרה של דוראנט) או על גרושים (במקרה של לברון במיאמי)

שמעון 5 ביוני 2017

לברון ודוראנט היו שחקנים חופשיים וחתמו איפה שהכי טוב עבורם על מנת להביא אליפויות. ראסל ודיוויס עמדו בפני האופצייה הזאת ובחרו בכסף ונאמנות. מצב כזה יכול להתרחש רק אם שחקן חופשי חותם בקבוצה שהוא רוצה עבורו ולא במסגרת טריידים זה ברור. לכן שכוכב מסיים חוזה עומדת בפניו הבחירה לבין להתחרות על אליפויות כל שנה ולעיתים לוותר על כמה מיליוני דולרים או לקחת חוזה מקסימום ולשחק בליגה בלי להתחרות. העונה הבחירה הזאת עומדת לעיני פול, פול ובלייק. 3 שחקנים שיכולים לחזק כל קונטנדרית ואם הם ירצו באמת אפשר להגיע איתם לכל סיכומים. הרגשה שלי שהם יעדיפו את הכסף. אולי בלייק כן יעזוב את הקליפרס אבל ילך גם אחרי הכסף.

Maldini 5 ביוני 2017

דוראנט לא וויתר על דולר במעבר שלו לגולדן סטייט וניצל את העובדה ששלושת הכוכבים שלהם חתומים על חוזים מתחת לשווי השוק שלהם (קארי בגלל הפציעות הכרוניות בקרסול, קליי ודריימונד כי חתמו בעת שהתקרה הייתה נמוכה משמעותית לפני הזינוק עם כניסת הסכם ה-TV החדש). הוא חתם שם לשנה (שבמהלכה הם השיגו את זכויות הבירד שלו) עבור סכום דומה לזה שהיה מרוויח העונה באוקלהומה ובעונה הבאה יקבל מהם את חוזה המקסימום שהיה מקבל מאוקלהומה. הוא פשוט ניצל טיימינג מושלם. כל כוכב אחר שעוזב את הקבוצה שבחרה אותו בדראפט הפסיד עד העונה לפחות 30M$ בתהליך. דוראנט הפסיד 0. לברון בקושי וויתר על משהו כי הוא חתם בסטייט ללא תשלום מס והמיליונים הבודדים שהוא וויתר עליהם שם התקזזו עם המס שהוא היה נאלץ לשלם בכל מקום אחר שהוא לא קליבלנד/ אורלנדו/קבוצה כלשהי מטקסס.

שתי סיטואציות נדירות שספק אם יחזרו אי פעם למרות שעם האופי והמנטליות של דור השחקנים הנוכחי NEVER SAY NEVER והבעלים כבר עשו כמעט את כל מה שהם יכולים בהסכם השכר הקיבוצי האחרון עם הכנסת סעיפי הסופר מקס' וכו' שאמורים לצמצם משמעותית את המקרים האלה.

כל המודל התחרותי של הליגה ובכלל של הספורט האמריקאי מבוסס על אנתוני דיוויסים וראסל ווסטברוקים שמאריכים חוזה בקבוצות שלהם תמורת חוזי מקסימום ויוצרים PARITY, לא על מנטל מידג'טס שמתים מפחד ממה שסקיפ ביילס אומר עליהם בטלוויזיה ומתאחדים עם סופרסטארים אחרים (ואיכשהו לא מוותרים על כסף בתהליך למקרה שמישהו מתבלבל) כדי להבטיח שהם יזכו באליפויות. מי שהתחרותיות בליגה חשובה לו צריך להתפלל שפול ימשיך בקליפרס וג'ורג' באינדיאנה ו-ווסטברוק באוקלהומה וליליארד בפורטלנד במקום לרדת עליהם ש"לא חשוב להם לזכות באליפות". הם לא אלה שיצרו את המצב המעוות בליגה.

עידו ג. 5 ביוני 2017

עקרונית מסכים אבל יש כמה אי-דיוקים. הוויורס לא מקבלים את זכויות בירד של דוראנט. בשביל זה הם יצטרכו לחכות עוד שנתיים (או עוד שנה לזכויות בירד מוקדמות כמו עם לברון העונה). עם דוראנט חותם על חוזה מקסימום הווריורס יצטרכו לוותר על זכויות בירד של איגואדלה וליבינגסטון. מה שכן יקרה שדוראנט יחתום על חוזה בעזרת חריגת non-bird מה שיאפשר להם להחתים גם את שני המחליפים החשובים שלהם. זה אומר שהוא ייקח פחות ממקסימום אבל יוכל לחתום על חוזה גדול כמו לברון שנה מאוחר יותר.

שמעון 5 ביוני 2017

קודם כל אם נכנס לשיקולים עסקיים ספרס יכולים להפריש את גינו ופארקר ויתפנה מקום נחמד בתקרה. ניתן להעביר את למרקוס גם. אם הם ממש הם יכולים להציע משהו לפול ופול , עכשיו האם פול ופול יקחו את זה? אני לא חושב.
2 שחקנים ענקיים ביצעו את הטעויות של הקרייירה שלהם וקוראים להם ראסל ווסטברוק שחתם ל-3 שנים באוק והולך לבזבז את מיטב שנותיו סתם במקום להיות שחקן היסטורי ואנתוני דיוויס שעשה טעות יותר חמורה שחתם 5 שנים בנ"א ואחריהם הוא יברח משם ויגלה שפיספס הזדמנות להיות שחקן היסטורי. אלו חברה שהיו חייבים ללכת לקונטנדרית ולהילחם מול הדבר הזה או להתחבר יחד אבל הם בחרו בכסף ונאמנות אז זה בעיה שלהם שימשיכו לראות את קרי ודוראנט חוגגים בשנים הקרובות.

עופר 5 ביוני 2017

אני לא חושב שיותר מידי אולסטארים רוצים לשחק עם ראסל…

שמעון 6 ביוני 2017

גם קובי לא רצה לשחק עם שאק אז? שראסל היה שחקן חופשי הוא יכל לבחור כל קבוצה ללכת אליה. חוץ מגולדן אני לא מאמין שיש קבוצה בליגה שלא הייתה לוקחת אותו ועוד יותר אחרי העונה האחרונה,אם למישהו היו ספקות שהוא לא שווה בלי דוראנט.
מה שמצחיק שהסטט של דוראנט באוק היה הרבה יותר מרשים, אז עכשיו קרי פוגע בו?

אורן השני 6 ביוני 2017

שמע אתה צריך להבדיל בין איזה קבוצות היו לוקחות אותו (מסכים איתך) לאיזה סופרסטארס היו מצטרפים אליו במטרה לקחת אליפות (לדעתי לא כולם אבל נתון לויכוח)

Srtest - ארטסט 5 ביוני 2017

תקשיב למה שעופר פה אמר לך. זה המפתח להפטר מהפטיש ווסטברוק שיש לך. אני מניח שפעם לאנשים היה פטיש על דומיניק ווילקינס. דוראנט נהנה עכשיו. קודם הוא לא נהנה.

שמעון 6 ביוני 2017

דוראנט לא נהנה לא בגלל ראסל אלא כי היה צריך להתאמץ. הכל על ראסל פה זה המצאות.

רני 5 ביוני 2017

לפתרון היחיד קוראים לברון ג׳יימס. אם ליד לברון ישחק מנהל משחק אמיתי במקום או לצד קיירי ואם לברון יגיע לרבע האחרון לא באפיסת כוחות תקבל גיים.

שמעון 5 ביוני 2017

אין מנהל משחק אמיתי, לברון וראסל הם שחקנים מאותו הסטייל, הם צריכים את הכדור. לברון צריך מישהו שיעשה נק שהוא יוכל לנוח על המגרש. קיירי הוא כזה אבל הוא לא הגיע לסידרה וקליי מחסל אותו וככה זה נראה.
בשנייה שלברון לא עם הכדור דקות ארוכות הוא מאבד מהאפקטיביות שלו, הוא ענק בארגון וניהול התקפה.
הבעיה הכי גדולה נגד גולדן סטייט זה שאי אפשר לעזוב אותם על ה-3 וחייבים לשמור הגנה לא סביב הטבעת, זו לא קבוצת 3 כוכבים רגילה כמו הקאבס או מיאמי שהייתה 3 הכוכבים הם גם קלעים קטלניים ממרחקים מטורפים וגם שחקני הגנה טובים (קרי הרים את הרמה בהגנה גם), הם גם צעירים ושלושתם בשיאם. יש את האלמנט של המאמן גם, אני מאמין שפופ יכל להוציא יותר מהקאבס. מה שקורה בקבוצות של לברון וברוב הקבוצות זה שהכוכב הגדול נח יתר השחקנים לא יודעים מה לעשות עם הכדור, לא מאורגנים, מפוחדים ופופ הוא המאמן היחידי בליגה שהשחקנים שלו מתורגלים היטב במצבים כאלו.
אני מאמין שלברון יעשה שינויים בקיץ בסגל, נראה מה יהיה מקווה בשבילו שלא יביא את כרמלון. יש לו עוד איזה שנתיים לתת והוא לא ישלים עם זה. כדאי לגילברט להתכונן לעוד חריגה

Lord Anthony 5 ביוני 2017

ליד לברון לא יכול לשחק מנהל מנהל משחק, כי זה התפקיד של לברון.

Srtest - ארטסט 5 ביוני 2017

בדיוק. הוא יכול לקרוא לעצמו סמול-פורוורד והשדרנים יכולים לפמפם זאת עד אינסוף. קיירי רכז כמו שרונאלדו מחפש את הבישול לפני הכיבוש…

איציק 5 ביוני 2017

אם ליד לברון ישחק מנהל משחק אמיתי הוא יכנס לדיכאון מהר מאד. לא חבל?

רונן דורפן 5 ביוני 2017

לברון צריך את אנטוני דייויס כדי להתמודד עם אלו.

רני 5 ביוני 2017

אנטוני דיוויס לקאבס זו פנטזיה. מנהלי משחק אמיתיים שהם לא סופרסטארים יש בליגה ואחד כזה יעלה את קליבלנד דרגה.
דווין וויד אולי ?!

גיא זהר 5 ביוני 2017

דווין וייד ואנתוני הם גוויות

איציק 5 ביוני 2017

אם כבר, הוא צריך את דייויס כדי שיסדור לו את ענייני המורשת.

עמי ג 5 ביוני 2017

צריך פשוט להחזיר את דייויד בלאט …

Srtest - ארטסט 5 ביוני 2017

לברון מרים ורץ לנגוח. ככה הוא רצה שזה יהיה וכנראה השיטה היחידה שהוא מעוניין לשחק בה. ככה גם נראים כל השחקנים האחרים. את ווסטברוק קרעו על אותו עניין.

טל טלילו 5 ביוני 2017

מדהים לראות איך המשחק השתנה. הדבר הזה שקוראים לו סנטר פשוט לא קיים יותר.
האמירה הכה נפוצה של "להכניס כדור לצבע" נשמעת כמו קללה סינית עתיקה.

אריק האדום 5 ביוני 2017

לברון לסאן אנטוניו?
הוא כבר עשה דילוג לקבוצה של אחר.
כך הזמן מנגסים לו על זה ששיחק רק במזרח.
שמישהו יבדוק את זה מבחינת עלויות…

שמעון 5 ביוני 2017

כן גם זה אפשרות :)

אלעד כ 5 ביוני 2017

זה נכון שקבוצות סופרסטארים גם כשלו בעבר. וגולדן סטייט מצליחים היכן שהאחרות כשלו, כי הם חסרי אגו.
ועדיין – אובדן התחרות מתסכל. אני לא מוצא שום הנאה בזה

שמעון 5 ביוני 2017

בשום קבוצת סופרסטארים בהיסטוריה 3 הקלעים הכי טובים בליגה לא היו באותה חמישייה.

אני רק חושב שבאוק שיחקו ראסל, דוראנט הארדן ואיבאקה והכל בבחירות דראפט 3 שנים!!! זה אפילו יותר טוב מקרי קליי דוראנט וגרין. מדהים איך הכל התפרק שם, היה פוטנציאל להיות הקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה אבל שם היה הרבה עניין של אגו בהחלט.

shohat 5 ביוני 2017

המהלך שבו סטף לקח את לברון לריקוד הוא היסטוריה. יכירו אותו גם בעוד 30 שנה.
גולדן סטייט נמצאים במקום מנטאלי אחר לגמרי מהשנתיים הקודמות. קשה לראות אותם יורדים משם.

אסף 5 ביוני 2017

היה דאבל דריבל שלא נשרק, לכן לברון קפץ וקארי עבר אותו. לא על זה צריכה להיות הגאווה של סטף.

shohat 5 ביוני 2017

יפה. גם בעוד 30 שנה בפורומים יהיה מי שייכנס ויגיד: "אבל היה דאבל", עם לינק ל-slow mo. וזה לא ישנה.
https://www.si.com/nba/2017/06/04/stephen-curry-lebron-james-nba-finals-twitter-reacts-video

ק. 5 ביוני 2017

תסתכל בוידאו התחתון בקישור שנחשון שם – אפשר להבין למה זה נראה ככזה, אבל לא היה דאבל דריבל

shohat 5 ביוני 2017

קייס אין פוינט: היה גם פאול תוקף של ג'ורדן על בריאן ראסל.

גיל שלי 5 ביוני 2017

בול בפוני

אלעד כ 5 ביוני 2017

והיד של מראדונה, והפאולים על ליי-אפ סמית…
בגדול לכוכבי העל משתלם לרמות מדי פעם, בטווח הארוך זיכרון העוול מתפוגג.
ת'כלס לברון האחרון שיכול להתלונן, גם לו היו כמה מהלכים שנויים במחלוקת במהלך הקריירה

היסטוריון של ספורט 5 ביוני 2017

אסכם זאת כך שנה שעברה זו הייתה אמורה להיות סדרת 1-4 קלאסית ורק כל מיני התרחשויות מוזרות גרמו לסנסציה .
השנה השנה גם סדרת 1-4 קלאסית …אך אם תהיה סטיית תקן קטנה נקבל 0-16 עוד שיא בלתי נתפס תוצרת תוצרת ג.ס .

ולמרות זאת .
שיאים כאלו יכולים להתחרות רק במכבי תל אביב שנות ה 70 וזה חבל לליגה.

אלעד כ 5 ביוני 2017

אמרת "מכבי" אמרת הכל.
לא זכורה לי סיטואציה ב-נ.ב.א שידענו את זהות האלופה עוד לפני שהעונה התחילה. חבל

עידו ג. 5 ביוני 2017

איפה היית בשנות ה-90?

אלעד כ 5 ביוני 2017

אתה יודע מה? גם לשיקגו הדורסנית של ג'ורדן היו כמה נקודות חולשה, שאופטימיים כמוני יכלו לקוות שקבוצות כמו יוטה או סיאטל יוכלו לנצל.
פה אני מדבר על מצב שברגע שדוראנט הודיע על המעבר שלו, 90% מהקבוצות בליגה עברו למוד של טאנקינג.

עידו ג. 5 ביוני 2017

הסדרה הזו לא נגמרה למיטב הבנתי ולדעתי אם קאווי ופארקר לא נפצעים הייתה יכולה להיות סדרה מצויינת עם הספרס.
90% מהליגה בטאנקינג? בוא נספור קבוצות. יש המון כישרון צעיר במקומות אחרים ואנחנו נראה קבוצות קוראות תיגר על שתי הפיינליסטיות.

אלעד כ 5 ביוני 2017

בהצלחה עם האופטימיות. חוץ מהמשחק הראשון מול הספרס הווריורס רצחו – לא ניצחו, רצחו – בכל משחק בפלייאוף הזה.
כשאני אומר טאנקינג, אני לא מתכוון לטאנקינג סטייל הסיקסרס, אבל קבוצות בהחלט ויתרו על העונה הזאת. הייתה עונה רגילה חסרת אנרגיות ואינטנסיביות, מה שתרם לכל המספרים המשוגעים שהעמידו חלק מהשחקנים. אבל הכל היה הקדמה לפלייאוף משעמם וחסר השראה.
מקווה שהקארמה תתערב ותעצור את הווריורס, אחרת אני לא רואה איך זה ישתנה ב 3-4 שנים הקרובות.

עידו ג. 5 ביוני 2017

ומה היה לנו במשחק 1 מול הספרס ולא היה בשאר?
איך הגעת למסקנה שקבוצות ויתרו על העונה הזו. אני ראיתי דברים אחרים לגמרי.

shadow 5 ביוני 2017

גם אני מציע להרגיע עם הפסימיות. יש להם גג עוד שנה (וגם זה לא בטוח). קבוצות כמו הלייקרס ובוסטון הולכות להתחזק משמעותית.
בניו אורלניס מתפתחת קבוצה וגם הספרס הראו שאפשר בהחלט.
הדברים דינאמים.

יוסי מהאבטיחים 5 ביוני 2017

לונזו בול הוא מי שיקרא תיגר על התפלץ מהמפרץ? בוגי? Seriously?

shadow 5 ביוני 2017

הלייקרס הולכים לעשות טריידים. אל תשלה את עצמך.

יוסי מהאבטיחים 5 ביוני 2017

על מי? עם מי? איזה נכסים יש להם? בוסטון, מילא, עם כל השפע שבעולם (למרות שאין שום סיבה להחזיק את פולץ ואייזאה בייחד), אבל ל"א?

שמעון 5 ביוני 2017

מה יש לליקרס להציע? אין להם כלום. אם הם לא מביאים את ראסל ודיוויס יחד עם מי הם ינצחו את גולדן? עם דיאנגלו ראסל? לונזו בול? או שמא שאק וקובי וולטון יבואו לשחק או פול ג'ורג'? שהלייקרס קודם בכלל ינצחו את הספרס ויוסטון לפני גולדן סטייט.
אם היה היום שאק בשיאו הוא בהחלט היה גורם נזק קשה לגולדן, הוא באמת השחקן היחיד שגולדן לא הייתה מסוגלת לעצור אבל עדיין הייתי מהמר עליהם מול הלייקרס של שאקובי.

אמיתי 5 ביוני 2017

קפיצה לרוחק מול קפיצה משולשת זה

רן הנרגן 5 ביוני 2017

קליבלנד קלעו 28 אחוזים מהשלוש. ג"ס 42 אחוזים.

זו ירידה של בערך 15 אחוזים ממוצע קלעות מהשלוש עבור קליבלנד בפליאוף הזה.

גיל שלי 5 ביוני 2017

צריך לזכור שגולדן סטייט כל העונה מוליכה את הליגה בהגנה על קו השלוש

שמעון כסאח 5 ביוני 2017

ובחסימות ובהגנה על קו השתיים.

Tom 5 ביוני 2017

ברור שיש פתרון לקבוצה הזאת, קוראים לזה הגנה.
הבעיה שאי אפשר לשחק בסגנון הארלם גלובטרוטרס כל העונה ואז לשלוף פתאום הגנה בפלייאוף.
גארי פייטון לא היה מצליח להוריד את האחוזים של סטף קרי? סקוטי פיפן, ג'ורדן, קובי לא היו מצליחים לשמור על דוראנט. אם קרי היה צריך לעבור את אייזאה תומאס ואז לסיים מתחת לסל מול למביר היינו מדברים על "הריקוד" שלו.
הליגה הזאת שכחה לשחק הגנה, שכחה שמשחק כדורסל הוא קודם תחרות וח"כ שואו. סלטיקס היו צריכים לנצח את מג'יק-קארים-וורט'י, הם לא עשו את זה עם התקפה יותר טובה.
כשמאמנים יפסיקו לאפשר לכוכבים שלהם לרדוף אחרי שיאי נקודות כל העונה, ידרשו הגנה כל משחק כל העונה ויגיעו לפלייאוף עם קבוצות קשוחות וממוקדות יהיו גם פתרונות לכישרונות הכי גדולים. הגנה טובה היא בעיקר התשה מנטלית לא פתרון טכני ליכולת התקפית ספציפית.
מישהו בליגה יצטרך להיזכר בזה בשביל להביא שינוי.

shadow 5 ביוני 2017

מסכים. זה בדיוק מה שחשבתי כשראיתי את המהלך של קרי על לברון. כשהוא עבר אותו ונכנס לסל, קווין לאב בא "לעזור" לו ובמקום למנוע סל והשפלה של חבר לקבוצה, רק הסתכל על קרי קולע.

shadow 5 ביוני 2017

וגם פופ הראה שעם כוכב וחצי אפשר לעשות 26 הפרש בחוץ.
איפה קאווי ואיפה לברון.

אלעד כ 5 ביוני 2017

קאווי נפצע ונעדר מהמשך הסדרה. לברון משחק 5 עמדות 47 דקות בערב.

ישי 5 ביוני 2017

אני חושב שהוכח שטלב"י צדק. אם לברון לוקח סדרה מג"ס באמת אפשר להתחיל להעלות השוואת. מה שטלב"י לא הבין זה עד כמה הרעיון הזה מופרך.

ק. 5 ביוני 2017

הסיכום מדויק, אני מאוד מתחבר לתחושה לגבי סטף שבכל הפלייאוף וגם פה הוא מזהה סיטואציות במשחק ומקבל החלטות ברמה גבוהה ולא סתם משתולל עם הקליעה.
הטענות שקליבלנד צריכה עוד כוכב קצת מופרכות.
קליבלנד קלעה 113 נקודות וגם לאב היה מצוין. קליבלנד צריכה הגנה בכמה דרגות יותר טובה וברור שזה לא כל כך קל מול התקפה כזאת. ההבדל בסוף הוא האדג' ההגנתי של גולדן סטייט שבא לידי ביטוי (ההגנה המדהימה של קליי על קיירי, החיפוי והחסימות של דוראנט) ומצליח לעשות את הבריחות.
לברון באמת היה מעולה ועשה כל מה שיכל, אבל לעומת הטיול בפלייאוף במזרח אין לו איום של קליעה מבחוץ בנתיים – גולדן סטייט יותר יכולים לחיות בשלום עם החפירות לכיוון הטבעת, והוא במקביל מותש יותר.

פה איתמר 5 ביוני 2017

שמה שעברה שני המשחקים הראשונים היו בהפרש יותר גבוה לטובת הווריורס.
רק אומר.

אייב 5 ביוני 2017

+1

shadow 5 ביוני 2017

שנה שעברה סטף היה פצוע והרחיקו את דריימונד. אה ו…כן… לא היה את דוראנט.
הם צריכים הגנה קודם כל.
רק אומר.

יריב 5 ביוני 2017

וזה מה שנכתב כאן:
http://debuzzer.com/dorfan/69641/

קלבדוס 5 ביוני 2017

כן, פוסט זכור.
מעניין שדורפן מעולם לא סיכם את הסדרה הזו, ומה שהתחולל בה. או שפספסתי, אבל אני זוכר שחיכיתי לפרשנות שלא הגיעה מעולם.

יריב 5 ביוני 2017

אם זכרוני אינו מטעני, דורפן לא כתב במשך שבוע, שכלל את סיום הסדרה, מסיבות אישיות.

אוֹרי אמיתי 5 ביוני 2017

כך גם אני זוכר

קלבדוס 5 ביוני 2017

סורי. לא היה לי מושג.

שמעון כסאח 5 ביוני 2017

קרי ניהל את ההגנה? לא ולא!

Durant D-E-F-E-N-S-E

ק. 5 ביוני 2017

דוראנט נתן הגנה מדהימה – 5 חסימות, 3 חטיפות ומלא עזרה, פלוס 13 ריבאונדים.
ועוד חשבו שזה מוגזם שהוא הדיפרנס מייקר רק בהתקפה

shadow 5 ביוני 2017

לברון אוכל את הדייסה שבישל.
"מאוד" משפר את אלה שסביבו.
אפשר לסגור סופית את הויכוח על איכות המזרח או יותר נכון חוסר האיכות.

אלעד כ 5 ביוני 2017

מה הקשר? כל הקבוצות בליגה ניגפו בפני הקבוצה הזאת של ג"ס.

shadow 5 ביוני 2017

ס"א עד שקאווי נפצע הראו שאפשר להראות גם אחרת.
ואם לברון והקבוצה שלו נראים נגד גולדן כמו פורטלנד אז מה זה אומר על לברון? עלק הטוב בהיסטוריה. יש לו אויר בקושי למחצית אחת.
אז הוא קלע 30. ביג דיל. איך זה מרשים כשהוא מקבל בראש 130 נקודות? הרבה מהן על הראש שלו. ואיך זה מרשים כשהצוות המסייע שלו נראה ככה?

שמעון 5 ביוני 2017

הם לא הראו כלום אחרת, זה היה רק משחק והספרס לא היו מנצחים את גולדן בחיים בסידרה. גולדן באו גם רדומים למשחק הזה ולא בפוקוס של הגמר.
גולדן ברוב המשחקים בורחים בחצי השני. גם הבולס של מייקל היו חוטפים מגולדן סטייט בראש.

אלון3131 5 ביוני 2017

לא שזה בהכרח היהעוזר אבלזה היה מאט את הקצב קצת ונותן ללברון אוויר – לברון חדר לסל משהו כמו 15-20 פעם ועמד על הקו 5 פעמים. עכשיו נכון שיש עליו אחלה שחקני הגנה אבל הנתון הזה לא הגיוני שנזכרים בכמות הפעמים ששחקנים כמו וויד וקובי עמדו על הקו בשיאם.

רועי 5 ביוני 2017

ככל שאתה יותר חזק שורקים לך פחות.

עידו ג. 5 ביוני 2017

לברון נכנס לסל 8 פעמים ושרקו פאול ב-3 מתוכן זה אחוז די גבוה.

עידו ג. 5 ביוני 2017

קיירי לעומת זאת נכנס לסל 11 פעמים וקיבל רק שריקה אחת.

שמעון 5 ביוני 2017

מה אתה רוצה שישרקו לו סתם? זה שהוא חודר 50 פעם לא אומר שנעשים עליו פאולים. אני לא ראיתי שום בעיית שיפוט במשחקים, אחלה שיפוט יש.

ניינר / ווריור 5 ביוני 2017

חמסה חמסה חמסה
TWO MORE TO GO

איציק 5 ביוני 2017

כמה תובנות ממשחק 2:
1. למרות מה שדורפן כתב, כל עוד לברון-לאב-תומפסון (בקטנה) שיחקו קרוב לסל, היה סיכוי, אבל הם מהר מידי יצאו החוצה, היה להם עוד 40 דקות לשחק פנימה. זה אולי נוגד את האופי שלהם, אולי קשה מול מה ש-GS עושים, אבל מי אמר שבגמר הפלאיי-אוף צריך להיות קל. זה מה שנכון, או לפחות בעל הסיכוי הרב יותר.
2. לא משנה כמה לברון ולאב טובים, כששאר הצוות המסיעה לא פוגע גם כשהוא פנוי, לא ינצחו (קיירי היה חושך וגם מיסטר סמית). קשה להאמין שקיירי ימשיך לפשל, ואז עם חפירות בפנים וקליעה פלוס חדירה אפשר אולי יהיה לקבל גם מאחרים משהו.
3. שמונה איבודים של קרי זה משהו שאפשר לחיות אתו יותר משמונה איבודים של לברון כי ב-GS יש עוד מי שימסור.
4. הבשורה הבאמת רעה לקליבלנד זה קליי חזר לקלוע.
5. קרי שחקן הגנה פחות רע ממה שמספרים וריבאונדר מעולה לגובה שלו (גם בהתקפה).
4. לברון בכושר גופני לקוי (מסי, רונאלדו ואפילו ערן לוי רצים 90 דקות).
5. משני המשחקים הראשונים ניתן לראות בברור שהמנצחת היא הקבוצה הביתית, אז…

שמעון 5 ביוני 2017

מסי ורונלדו לא שומרים על דוראנט :), גם הגיל לא עוזר.
לגבי המשחק פנימה מסכים איתך, הקאבס בחצי השני מאד הקלו את החיים שזרקו המון שלשות שכלום לא נכנס להם.
בסוף זו סידרה שתלויה בגולדן ואם הם בשיאם והקאבס בשיאם גולדן לוקחים. אני לא רואה את קיירי מתפוצץ בסידרה הזאת, גולדן למדו אותו טוב משנה שעברה בעקבות מה שעשה להם, הם גם שומרים היטב את קורבר ולאב לזריקות מ3 ואת כל הקלעים שלהם.

אורן השני 5 ביוני 2017

לא הימרת על הקאבס אחרי שהתלהבת מג"ס (ולא מלברון)?

איציק 5 ביוני 2017

אני עדיין מהמר עליהם, עד הסוף!
כמו שבשנתיים האחרונות הימרתי עד הרגע האחרון על מכבי תל-אביב, ואעשה זאת גם בשנה הבאה.

איציק 5 ביוני 2017

אתה גם לא מתייחס לכתוב בסעיף 5.

אורן השני 5 ביוני 2017

אני כן, ולפי החישוב שלי לג"ס יש 4 משחקי בית ולקאבס רק 3.. :)

איציק 5 ביוני 2017

במשחק אחד הכל פתוח ;)
נ.ב.: לברון אמר שהוא מרגיש טוב יותר במשחקי חוץ אז זה מתאזן.

אייב 5 ביוני 2017

ההרגשה הטובה לא עזרה לו בינתיים.

איציק 5 ביוני 2017

מאיפה אתה יודע. אם היה מרגיש לא טוב אולי המצב היה חמור עוד יותר?

אייב 5 ביוני 2017

הכוונה שלא עזרה לו לנצח, מה שמקשה על ההימור שלך.
אני חושב שהדריבל של קרי יביא לברון כועס במיוחד למשחק 3.

איציק 5 ביוני 2017

לנצח לא עזר, אבל להרגשה, כן :-)

miranda vera cruz de la hoya cardenal 5 ביוני 2017

לא פייר, בוגוט חסר (בשתי הקבוצות).

קלבדוס 5 ביוני 2017

די להשלות את עצמנו את הסיפור על קוואי וזאזא. זה (אולי) היה משחק החריג היחיד בפלייאוף הזה.
אותה גולדן סטייט, בלי דוראנט, ניצחה את סן אנטוני במפגש הקודם, בחוץ. בבק-2-בק אחרי נצחון על יוסטון, בחוץ.
זו קבוצה שמנצחת 67, 73, 67 ב-3 העונות האחרונות. ושוב: הפסידה 39 משחקים, מאזן שמקנה השתתפות בפלייאוף בעונה הרגילה – רק שהיא צברה את ההפסדים על 3 עונות. בממוצע, הפסד אחד פעם ב-7 משחקים.
מי יכול לנצח את האול-סטאר דרים-טים הזו, 4 פעמים מתוך 7? אפס סיכוי. אולי, אחוז אחד סיכוי (בהרכב נטול פציעות).
כך שלשם התחרותיות, המוצא היחיד הוא פציעה מג'ורית, וזה אף אחד לא רוצה.
ולשם ההנאה, זה ליהנות מתבוסה של לברון, וגם זה מאוס, ותיכף יימאס לגמרי (חוץ מההוא עם "לברון עושה במכנסיים").
ולשם האשליה, לדבר על "מהלכים של הלייקרס", אפילו בוסטון.
מי? איפה? מתי? הורפורד שתיכף גומר קריירה, עם ההגנה של אייזיאה תומאס, עם אולי גורדון הייוורד, ועם ההבשלה המיידית של פולץ, ועם אולי פול ג'ורג' (או שהוא בעצם בלייקרס, איכשהו מביא אותם לסף-פלייאוף. גם לא בטוח) –
וגם כל אלה ביחד, בבסט-קייס-סצנריו, אולי מחלצים משחק מקארי-דוראנט-תומפסון-גרין. וגולדן סטייט עוד לא עשתה שיפוצים בהרכב הזה, גם הם יכולים לשפר.
מי יציג איזו תחרות? הספרז, שצריכים לוותר על פארקר וג'ינובילי וגאסול, עבור כריס פול לבד? ועם מי ייצאו לקרב? פול וקוואי?
צריך להכיר במציאות, וליהנות מהדבר היחיד שנותר – מה שתהפוך בקרוב להיות הקבוצה הגדולה בתולדות המשחק. גם משהו.

שמעון 5 ביוני 2017

כנראה שאתה צודק אבל דברים דינמים כמו התארגנות של כמה סטארים חזקים יכול לאיים עליהם. מעבר לזה זה באמת ימשך ככה בשנים הקרובות.

רונן דורפן 5 ביוני 2017

אנטוני דייויס או קוואי לנארד הם המפתח לדעתי. אוסף כוכבים זה לא מספיק – צריך את הסופרסטאר שתופר אחרים לקבוצה.

שמעון 5 ביוני 2017

אני חושב שמה שראסל יכול לעשות לקרי וקליי זה התעללות אם יש מסביבו קבוצה טובה.
ראסל בספרס במקום פארקר פופ לוקח ב-2 ידיים. פופ יכול לעשות מראסל יותר מפלצת ממה שהוא כרגע.
אז סיכמנו שראסל דני גרין קאווי דדמון ואנתוני דיוויס כן ינצחו את גולדן. תחת ההנחה שגינו פארקר פאו ולמרקוס לא יהיו בקבוצה.

איציק 5 ביוני 2017

החלטת להרוס את SA בהעברה אחת.
ברגע שוסטברוק עובר ל-GS ברור לך שהפופ וקוואי עוזבים, ואנתוני דויס לא מגיע בשום מחיר. לא חבל להרוס פרויקט יפה?

שמעון 5 ביוני 2017

חחח, אני אמתי חושב שאם היה אפשרות פופ היה חוטף את ראסל. הוא יכול לעשות איתו דברים מדהימים

חובב 5 ביוני 2017

קבוצה טובה? KD לא מספיק?

Shadow 7 ביוני 2017

כנראה שנצטרך לחכות לשנה הבאה ולראות.
עד אז אפשר להמשיך לרחם על לברון ששוב לא מצליח לקחת אליפות אחרי שבנה לעצמו גלאקטיקוס.
אני בטוח שהוא כבר מבשל את הטריד הבא. בכל זאת הוא הבטיח 8 לא?! עוד 5 למנאייק.

אני בגדול לא מתרשם מכל הבכי על חוסר תחרות. לא משהו שלא ראינו בעבר בליגה. כשג'ורדן לקח שש, בשני תריפטים בשנתיים, היתה תחרות? כשהלייקרס של שאקובי דרסו כל מה שזז היתה תחרות? ומי הוריד אותם על הבירכים בסופו של דבר? בשנות השמונים הייתה תחרות ובתקופה של בוסטון עם 11 אליפות?

לאנשים זיכרון קצר. אתם חיים בתקופה בא אתם זוכים לראות כדורגל וכדורסל ברמות הכי גבוהות שיש ורק בוכים על זה כל הזמן.

Shadow 7 ביוני 2017

בא=בה

שאול 5 ביוני 2017

קצת מפריעה לי הסקת המסקנות אחרי שני משחקי חוץ של קליבלנד. זה בדיוק מה שקרה בשנה שעברה וכולם אכלו את הכובע.

את כל הדיונים שעשו פה למעלה צריך לעשות אם וכאשר גולדן ינצחו את המשחק הבא. אם לא, הסדרה נפתחת מחדש.

נ.ב:

משהו אומר לי שקורבר יתחיל לקלוע שלשות באוהיו, והוא יהיה התוספת שכל כך חסרה להם.

אורן השני 5 ביוני 2017

אני עדיין מאמין שהשלישי יהיה צמוד למרות שהווריורס מפחידים, הקאבס בבית לא פראיירים ויותר שריקות ילכו לטובתם. אם ישמרו על פער קטן וקיירי יגיע למאני טיים לפחות יהיה להם ניצחון אם לא סדרה.

עומר 5 ביוני 2017

מצחיק שכולם אומרים ש"דוראנט ליד קארי" זה יותר קל מ"דוראנט ליד ראסל".
או שאומרים שראסל פגע בדוראנט.
אז ההבדל הוא לא ראסל, ההבדל הוא שדוראנט שיחק שנה שעברה בחמישייה עם איבקה, אדאמס ורוברסון.
השנה הוא משחק עם קליי, גרין ואיגודלה (פאצ'וליה משחק מעט מאד דקות למרות שהוא פותח).
קבוצה שהפסידה 4-3 שנה שעברה הרבה בגלל ההיחנקות של דוראנט, ואנשים מאשימים את ראסל באי מיצוי הפוטנציאל של דוראנט.
אוקלהומה הגיעה רחוק בזכות ראסל ודוראנט. היא לא עפה מוקדם בגללם.
הסגל המשלים של אוקלהומה היה חלש בהרבה (בהרבה!!!) משל גולדן, ופה קבור הכלב.
כולם יודעים שדוראנט שחקן ענק, אבל זה היה מוזר אם הוא לא היה נותן משחקים גדולים. אי אפשר לשמור עליו כמו ששמרו עליו בשנים הקודמות.
הרבה יותר קל לו היום, וכל מי שאומר אחרת פשוט מערבב.
כשאי אפשר להתרכז בך או לעשות עליך דאבל טים זה מאד נוח.
כשאתה יכול לרדת לספסל לנוח כשיש לך 3 אולסטארים במגרש זה מאד נוח.
כשאתה לא צריך להחזיק את הכדור הרבה דקות ו"לנוח" בהתקפה כי יש לך קלעים ומובילי כדור טובים אחרים אז זה מאד נוח.
כשאין עליך את האחריות של לקחת קבוצה על הגב אז הרבה יותר נוח.
כל הכבוד לדוראנט, באמת, לא בציניות. אבל לא בטוח שסופרסטארים אחרים בהווה ובעבר לא היו פורחים באותה צורה לצד קבוצה כזאת שהייתה מהמרשימות בהיסטוריה עוד לפניו.
קיצר שנה הבאה שיאניס יצטרף במקום פאצ'וליה, ואז ידברו איך הוא עושה דברים ביותר יעילות ועל איך ג'ייסון קיד לא ידע איך לאמן אותו. סורי, קשה לי להתרשם שדוראנט שיפר את המשחק שלו באיזשהי צורה, או שהוא שיפר איזשהו אספקט במשחק שלו. מה שקרה פשוט זה שהסביבה שלו הרבה יותר נוחה.
'weakest move I've ever seen from a superstar'

Hater 5 ביוני 2017

עומר אתה צודק במאה אחוז, השנאה והזלזול של כמה מגיבים פה בווסטברוק מגוחכים, הוא שחקן ענק ולא שכונתי בכלל, הסיטואציה בגולדן סטייט מושלמת בשביל דוראנט, לצערי הרב (כי אני אוהב אותו ושונא את הווריורס), אבל תמיד הוא היה אחד השחקנים הטובים בליגה ואתם מוזמנים לבדוק את הסטטיסטיקה שלו בעונות "המבוזבזות" עם הצ'יטה.

אלון3131 5 ביוני 2017

סהכ אוקלוהמה הייתה בריאה ב3 עונות בתקופת ווסטברוק דוראנט, 2012 הם הגיעו לגמר בתור ילדים, 2014 (גם אז איבקה היה חצי פצוע אבל נעזוב את זה) הם גררו את הספרס ל6 משחקים צמודים(הספרס של 2014 מזכיר נחשבו לאגדיים) ו2016 גררו את קבוצת העונה הרגילה הטובה בכל הזמנים ל7 משחקים.

אין ספק שדוראנט מיצה רק ב95 אחוז את הפוטנציאל שלו באוקלוהמה ויכל יותר, אבל לדעתי הרבה מזה עליו, למזלו הוא כנראה לא יצטרך להוכיח את עצמו במשחקים צמודים כי הוא משחק עם עוד שחקן טופ 4 יחד איתו, 2 אולסטארים והמאמן מהטופ 5 בליגה.

אייב 5 ביוני 2017

אם דוד דאור וקווין דוראנט יתמזגו, ייצא דאורדורנט.

אשר 5 ביוני 2017

התגובה הכי טובה עד עכשיו בדה באזר ובכלל מאז הקמת האינטרנט

אבי 2 6 ביוני 2017

מצוין
אפשר לגנוב?

אייב 6 ביוני 2017

עם קרדיט ;)

קשקשן בקומקום 5 ביוני 2017

לא כוחות.
מבאס.

וג"ס קבוצה היסטורית

NoOne 6 ביוני 2017

תהיו רגועים , מספיק עם ההיסטריה
בן סימונס וג'ואל אמביד באים להציל את הליגה
אלו שני השחקים היחידים שנמצאים באותה קבוצה עם כשרון להיות ALL TIME SUPERSTARS

AdamB 6 ביוני 2017

אם הגוף של אמביד בנוי לקריירה מקצוענית – יש לפילי סיכוי.

Maldini 6 ביוני 2017

תמיד מבאס אותי שאתה מתעלם מסאריץ', נראה שהשטיפת מוח שעשו לך בBLM עזרה, אז מה אם אין לו אין פוטנציאל להיות ALL TIME SUPERSTAR, גם שחקן טופ 5 בעמדה שלו והזר הכי טוב בהיסטוריה של הליגה זה לא רע בכלל

NoOne 7 ביוני 2017

אתה רוצה שאני אשלח לך חולצה של סאם דארנולד במדי הג'טס ?
אני חושב שסוף סוף הבנתי מה הבעיה עם הטאנקינג , אני הבעייה.
זה לא מקרי ששתי הקבוצות שמעלות את הטאנקינג לרמת אומנות הן הקבוצות שלי.
תזכור את היום הזה , כשב 15 השנה הבאות סאם דארנולד והג'טס ישלטו ב NFL
המאמן הכי גרוע בליגה ? צ'ק
הק"ב ה כי גרוע בליגה ? צ'ק
ליינבקרס הכי גרועים בליגה? צ'ק
רסיברים הכי גרועים בליגה ? צ'ק
OL הכי גרוע בליגה? צ'ק

סאם דארנולד הק"ב של הג'טס בעוד שנה בדיוק? צ'קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

Maldini 7 ביוני 2017

לא מפתיע ששכחת כמה דברים ובשביל זה אני פה כדי להזכיר לך

DL הכי ג'יהאד איסלאמי בליגה? צ'ק
ליאו DPOY וויליאמס? צ'ק
ג'מאל אד ריד אוכל חרובים לידי אדאמס? צ'ק
ניצחון מסורתי במחזור 17 על הפאטס? צ'ק
קליבלנד, סן פרנסיסקו וסט לואיס ראמס עדיין בליגה? צ'ק
הניו יורק ניקס של ה-NFL? צ'ק

וודי ג'ונסון עושה הפסקה ממסיבות גולדן שאוור עם זונות קטינות בלונדון ונותן הוראה לשלוח 3 בחירות סיבוב ראשון על ג'ימי גארפולו באוף סיזן? צ'קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

YOU CAN THANK ME LATER

בשביל שנינו עדיף שתתרכז השנה בסקאוטינג של ה-MAC וה-AAC, האיזי מאני לא יעשה את עצמו לבד

NoOne 7 ביוני 2017

אני לא רואה סגל יותר גרוע מהג'טס השנה.
אני אהיה מופתע אם הם ינצחו משחק אחד השנה.

Maldini 7 ביוני 2017

וגאס שמו אתכם יחד עם הניינרס, ראמס וקליבלנד באותו איזור ניצחונות ואני מסכים איתם, השאלה היחידה היא מי מבין רביעיית המגעילים שהקבוצות האלה יעמידו מאחורי הסנטר יסריח יותר – הוייר, מקאון, גוף ואוזוויילר/קסלר, כשבניגוד לשלושת הקבוצות האלה לכם יש אשכרה חוליית טופ 5 בליגה (DL, לשאר אין שום דבר שאפילו מתקרב לזה אבל נניח שזה מתקזז עם האימון כי מהבחינה הזו אתם באמת הכי גרועים)

אישית אין לי מושג למה בכלל הבאתם את מקאון במקום לזרום עם דפט צ'ארט של פטי והאקנברג שהיה מבטיח בוודאות של 700% בחירה ראשונה אוברול ואפילו עונה של 0 ניצחונות. מקאון הוא מהמגעילים האלה שיכול לדפוק תצוגות מול איזה קליבלנד או בפאלו ולהרוס עבודת טאנקינג איכותית של עונה שלמה

בכל מקרה מדובר בג'טס ככה שאם משהו יכול להשתבש אז הוא ישתבש, גם אני לא ראיתי את הניקס מנצחים בשבועיים האחרונים של העונה יותר ממשחק אחד ואיכשהו הם ניצחו שלושה כולל מיאמי בחוץ ושיקאגו ועוד שנייה גם היו מוסיפים ניצחונות ביוטה וסן אנטוניו, ככה זה עם הקבוצות האלה, כשצריך ניצחון הן יפסידו וכשצריך להפסיד הן ינצחו, התרגלת לגן עדן מפילי אבל אתה הולך לקראת עונה קשה מאוד עם הג'טס, ראה הוזהרת

ב"פ 7 ביוני 2017

אנחנו נבחר ראשונים בדראפט הבא. אממה אנחנו נבחר סייפטי אחרי שבחירת הסביוב הראשון שלנו יישלח לכלא על אוננות בציבור, ובחירת הסיבוב השני יפצע בצוואר בעודו מסתכל על האמפייר סטייט. ג'וש מקאאון אול דה וויי בייבי!

יוסי 6 ביוני 2017

הנה הפתרונות:

לשעמום בליגה הסדירה: נקודה על כל נצחון ברבע ושתי נקודות על נצחון במשחק כולו.

לטאנקינג בליגה: בונוס כספי מהליגה ישירות לשחקנים על כל נצחון ברבע (איסור על קבוצות לפצות על כשלונות).

לגלקטיקוס בנבא: אין כזו בעיה. הרי ג"ס לא תשלוט עכשיו בנבא 23 שנים. מקסימום, חמש-שש. כל שנה יעניין לדעת אם יצליחו להעיף אותה, וגם השנה, ברור שקליבלנד יכולה להתעלות וג"ס לפקשש, והסדרה תשתנה. המשחק הקבוצתי שלהם תענוג ששווה את חוסר התחרותיות הזמנית. עצרתי את המשחק האחרון עשר-עשרים פעמים שונות לנסות להבין מה התרגיל שהשאיר מאן-דהו חופשי, או איזה חילופים הם עשו בהגנה. קבוצה עם כדורסל מענג.

לשנאה לג"ס או לדוראנט: תתבגרו. איזה אדם חיובי שאוהב כדורסל ואין לו תסביכי אגו קשים מדי לא ירצה לשחק בקבוצה כיפית וחיובית כמו ג"ס ולגור ליד סן-פרנסיסקו? איזו קבוצה לא תסכים לקחת את הפרי אייג'נט הכי טוב בליגה רק כי עלול להיות לה קל מדי? זה לא שהם טוחנים את הליגה בכדורסל שלילי ומכוער. הם דוחפים את המשחק הקבוצתי בנבא לרמות שבקושי רואים ובקושי ראינו אי-פעם. הלוואי שכל ארגוני הספורט יהיו עלובים כאלו. לג"ס יש היסטוריה ארוכה של כדורסל חיובי, אז איך אפשר שלא לפרגן להם? זה כמו לשנוא את נבחרת הולנד של שנות השבעים.

רק לשנאה ללברון אין פתרון. שחקן אדיר, מתחרה אדיר, נדבן מעורר השראה. אבל כל נצחון שלו על המגרש מעצבן.

איציק 6 ביוני 2017

אתה מבין שאם קבוצה ניצחה שלושה מתוך ארבעה רבעים כל אחד בנקודה היא מקבלת שלוש נקודות ליגה. הקבוצה השנייה ניצחה בעשר נקודות רבע אחרון וניצחה את המשחק וגם מקבלת 3 נקודות. נראה לי הזוי שהמנצחת והמפסידה מקבלות אותו ניקוד. מה קורה במקרה של הערכה? אתה לא יכול להוסיף ניקוד כי לכל המשחקים צריך לתת את אותו הניקוד. צריך מקצה שיפורים. למשל, קבוצה שהפסידה לא מקבלת ניקוד, וזו שניצחה מקבלת נקודה

Dr.van nostrand 6 ביוני 2017

דווקא רעיון נחמד מאוד להשתעשע איתו.
לא הייתי מתנגד לניסויים מסוג זה, אולי בכל מקרה לתת יותר נקודות לנצחון במשחק ע"מ שלא יהיה שוויון בנקודות כמו במקרה שאיציק תיאר. הייתי גם מנסה לכמה עונות לשלב בין המזרח והמערב בפלייאוף. שיהיה ללברון סיכוי לפגוש קבוצות חזקות מהמערב כבר מהסיבוב הראשון או השני, ובאופן כללי שתהיה יותר הרגשה שהמגיעות לטופ 8 הן באמת הקבוצות הטובות.

ניק 7 ביוני 2017

רונן, שאלה – בהתחשב בחוקי המשחק של ימנו, אתה חושב שההגנות היום חזקות יותר מבעבר?

NoOne 8 ביוני 2017

אני אענה בשבילו , לא

Comments closed