הניצחון על לסטר

0-10

זה במידה רבה היה מבחן יותר רציני מהמשחקים הקודמים לגבי מידת ההתקדמות של יונייטד. יריבה יותר עיקשת, מחצית מאופסת, שלושת רבעי משחק מאופס, החמצת פנדל מרגיזה ו… ניצחון נוח. וככל שאני יכול לשפוט, הבטחון האישי של שחקנים הרבה יותר גדול. מרשיאל קיבל את מקומו של ראשפורד והם פשוט החליפו תפקידים. מרשיאל יצר לא מעט סכנה, עייף את הגנת לסטר, וכשראשפורד נכנס הוא היה המחליף המבקיע וללסטר כבר לא היה כוח לרדוף אחריו.

גם בהופעה הקצרה של פלאיני ולינגארד אפשר היה לראות שהבטחון הזה זורם הרבה הרבה מעבר להרכב הראשון. אפילו היה שער לדובר אנגלית, שער לאוכלוסיה הלא שחורה אבל הבישולים עדיין הם 50% של בני העדה הארמנית.

מלבד הגנה יותר מאורגנת לסטר מאתגרת אותך בהגנה מול מתפרצות ויונייטד עמדה בכך. ודויד דה חיאה הראה שההפגזה בצד השני של המגרש לא הופכת אותו מנומנם.

השדר בשידור בו אני צפיתי אמר את המובן מאליו: במאטיץ׳ ופוגבה יש ליונייטד צמד פיזי ואיכותי בצורה בלתי רגילה. ולתחושתי יש כן עדיין הרבה יותר למלצפות. כל אחד מהם טוב מאד בפני עצמו אבל עדיין חסר טיפה התיאום ביניהם. זה יגיע לאחר פגרת הנבחרות שבא המארה העיקרית היא לא להפצע.

ופוגבה או מאטה צריכים לבעוט את הפנדלים.

נ.ב. לעולם אינני מתלונן ששופט לא רואה משהו. אבל בפנדל שמייכל עבר על החוק ויצא קדימה. את זה השופט צריך לאסור.

וזה נכתב לפני המשחק:

 leices

הדבר הטוב ביותר בפתיחה היפה של יונייטד הוא שדיבורי ההעברות נשכחו כמעט לחלוטין. ואז בתוך דממת ההעברות זלטן חתם. חשבתי ממילא שיחתום מתישהו והאפשרות היחידה בעיני שלא יחתום הייתה שיונייטד תפתח את העונה במשבר ואז אולי יחשוב על קאמבק אחר. אבל כרגע זה קונים בלבד על מקומות בסגל. ראיתי ראיון איתו בו אמר שלוקאקו התקשר אליו לשאול אם זה בסדר לקבל את החולצה מספר 9. מה שמלמד אותי שגם בסגל לא בדיוק חשבו שהוא עוזב.

האם זה טוב? פוגע ליונייטד בשטף המשחק? מחבל בסגנון? מעקר שחקנים? שפכו את הלב! זה המקום!

שאלה לא שפויה של אנשים שלא ראו כנראה כדורגל בחיים. להזכיר את הכדורגל בפתיחת 2011-2012 כשנראנו אלופים בתום המחזור החמישי ובתוך שלושה חודשים נוצר צורך להחזיר את סקולס מפרישה? להזכיר איך לא נשארו חלוצים בסגל בשלב מסויים ב2006-2007 והנריק לארסון לא היה מוכן להאריך את ההשאלה הקצרצרה שלו  – ונותרנו עם אלן סמית׳, שבכלל היה קשר דפנסיבי, כחלוץ יחיד. המרחק לשתי פציעות של חלוצים בליגה האנגלית הוא עשרים דקות. ואם פתרון החירום שלך הוא זלטן איברהימוביץ׳ זה פתרון מדהים.

יש כמובן את התסריט שרק התחלנו. שיונייטד תגיע כפי שאנחנו רוצים למחזור השמיני עם 19-21 נקודות בהגרלה הקלה שלה עם המון שערים. בשלב הזה הבטחון יעשה את ההבדל גם מול הגדולות וזלטן יחזור לקבוצה שזורמת ומובילה את הליגה ב-8-10 נקודות. אם זו הצרה הגדולה שאנשים חוששים מפניה אז בסדר. אני קונה את הצרה הזו.

ועוד עניין קטן.  חסל תלונות – המטרה היא אליפות. הסגל לאליפות קיים ועוד איך.

*

לסטר היום מבחן יותר קשה על פי המעמד של הקבוצה הזו, והפתיחה הלא רעה שלהם. אבל בשנה שעברה היא הייתה היריבה הקלה יותר של יונייטד בעיקר כי היא לא הסתדרה עם פוגבה. עם פוגבה יותר טוב ומאטיץ׳ שוב צפויה שליטה של יונייטד במרכז ונחזור לשאלה שמנקרת כרגע במוחו של כל אוהד יונייטד: המהירות עוצרת נשימה אבל האם יונייטד היא קבוצה שמתקשה להבקיע את השער הראשון הקונבציונאלי יותר? או חלילה לחזור מפיגור? למעשה מסרו לי ממחלקת הסטטיסטיקה שרק רבע מהשערים העונה היו השער הראשון.

דעתי היא כזו: כל קבוצה מתקשה קצת יותר להבקיע ממצב אי-יתרון.  יש ליונייטד את כל הכלים לכך. כולל דיילי בלינד שבשנה שעברה הרג את לסטר מעמדת המגן השמאלי. יש דיבורים על כך שמרשיאל צפוי להחליף את ראשפורד (רוטציה, ראשפורד אולי יהיה 9 בגביע הליגה) אבל אני תוהה אם זה דווקא החילוף הנכון ואולי מאטה או מחטריאן יכולים לפנות מקום. אני לא רואה שום סיבה להודיע בגיל 19-21 כי ראשפורד ומרשיאל לא טובים מול קבוצות שמצטופפות. שיהפכו לטובים.

ואם בכל זאת תגיע הדקה ה-65 כשיונייטד לא מובילה? אזאפשר יהיה לשאול מתי זלטן חוזר כבר.

שער האליפות של אלונסו
הסלפי עם אברטון

104 Comments

דני 26 באוגוסט 2017

לדעתי זחאטן זה בעיה כי הוא לא ישב בשקט על הספסל יותר משני משחקים.

שאלה לא קשורה – מה נסגר עם קוטיניו? מחר הוא בסגל? מתכננים להושיב אותו ביציע כל השנה? בבקשה שמישהו יעדכן אותי

יואב 26 באוגוסט 2017

מסכים עם כל מילה.
רק מוסיף- גם אני חשבתי שזלאטן יחתום ביונייטד. היה לי מאד ברור. אבל לא ציפיתי לכזה פסטיבל. מפחד שזה לא מוציא מהפוקוס.

יותם 26 באוגוסט 2017

החזרת זלאטן יכולה בקלות להיות הנקודה הזו שחוזרים אליה בסוף העונה כשאומרים "פה העסק הוכרע". התנאי לזה הוא בראש ובראשונה שמוריניו ישתלט היררכית על הסגל.

גור אילני 26 באוגוסט 2017

אם יש משהו שמוריניו יודע, זה להשתלט היררכית. המחיר הוא אאוטקאסטס אבל אתה מקבל את השחקנים בסדר העדפה מתמטי בתמורה.

יניב 26 באוגוסט 2017

כשאתה מציג את זה בצורה הזו,שיכול להיות מקרה ושני החלוצים הטבעיים שלנו(לוקאקו,ראשפורד) יפצעו ולכן נצטרך אותו זה באמת נשמע משכנע . וזה משהו שבאמת יכול לקראת . אז הוא כבר שם,מכיר את הקבוצה ומביא איתו את הקסם שלו , באמת נשמע מעולה .

אם נחשוב על זה הגיונית,קשה לראות איפה הוא משתלב כשהכל בסדר ואין פצועים . אולי בגלל הקשר הטוב עם מוריניו יכול להיות מצב שזלאטן ישחק על חשבון שחקן אחר חשוב,ושוב הסגנון משחק ישתנה בגללו .
הכל יכול להיות ואחנו לא יודעים לאיזה מצב נגיע,אבל דבר אחד אני אודה בו הוא שהייתי שמח על ההחתמה למרות ההגיון .לא יודע אם בגלל האופי הצבעוני שלו,הנסיון,ואולי זה היכולת אבל יש לי אמונה בזלאטן שידע להסתגל לכל מצב שנקלע אליו .שידע להוריד מהאגו ולעזור מהספסל ואולי לחזור להיות השחקן שהקבוצה נשענת עליו . אני מאמין בו

דורפן 26 באוגוסט 2017

במשחקים האחרונים פתחו מאטה עם מחטריאן. הוא יכול בקלות לשחק את העמדה משניהם שמתחת ללוקאקו והוא שחקן הרבה יותר טוב.

יניב 26 באוגוסט 2017

מהלך כזה הוא כל כך מתבקש עם ראשפורד ולא קרה עד כה . גם לא בעונה שעברה שלדעתי זה היה מהלך סופר מתבקש .
אנחנו מכירים את הגישה של מוריניו קודם כל לא לספוג ואחר כך לדאוג לשאר,כנראה שמעדיף קשר בעמדה שמאחורי החלוץ מאשר חלוץ טבעי .
חוץ מזה כמה זלאטן בגילו יכול לעזור הגנתית בעמדה כזו? עדיין קשה לראות אותו יכול להשתלב ביחד עם לוקאקו שבאנקר כחלוץ .

אדם 26 באוגוסט 2017

ראשפורד ממש לא מתאים לעמדה הזו, הוא עוד לא הראה שיש לו את היכולת לייצר בצפיפות שלא במשחק עם הגב וליצור בשביל אחרים.

יניב 26 באוגוסט 2017

אדם,כדורגל הוא לא שחור או לבן.. אם שחקן לא מזוהה עם משחק על שטחים קטנים זה לא אומר שהוא לא יכול למלא את התפקיד שמאחורי חלוץ("חלוץ") במיוחד שהוא כזה צעיר ויכול ללמוד . בכל מה שראשפורד טוב כחלוץ הוא יכול לעשות גם בעמדה שמאחורי החלוץ עם ירידה אחורה קצת . זה לא שבעמדת הקיצוני הוא מדהים.. זה לפחות משהו שכדאי לנסות לדעתי .

אדם 26 באוגוסט 2017

ברור שזה לא שחור ולבן אבל ממה שאני יכול לראות כרגע בעיקר המסירה שלו עדיין לא מספיק טובה לתפקיד הזה. אני גם די בטוח שבאימונים הדברים האלו יותר בולטים ואם מישהו היה חושב שהוא יכול למלא את התפקיד הזה בצורה טובה כבר היו מנסים אותו שם, אבל לא בטוח.

no propaganda 26 באוגוסט 2017

אם תסתכל על הקילומטראז' של מחיטאריאן, תראה שזלאטן לא יכול להחליף אותו. את מאטה כנראה כן אבל אז צריך להעביר את מחיטאריאן לימין וזה לא מקום כל כך טוב בשבילו.

רומן 26 באוגוסט 2017

באמת דורפן??
אתה חושב שזלאטאן יכול לשחק קשר?
אין שום מצב בעולם לדעתי.
זלאטאן חלוץ ו"ימות" חלוץ.
כשגוארדיולה ביקש ממנו בברסה לרדת קצת אחורה ולהשתתף בהנעת כדור זלאטאן שבר את הכלים, יש פרק מצחיק על זה הספר של זלאטאן.
זה שיש לו טכניקה מושלמת וראיית משחק עצומה לא הופך אותו לקשר, כי קשר זו גישה אחרת לגמרי למשחק, זה שחקן שבדיפולט יורד אחורה ולא מצפה שימחו לו כפיים על כל חילוץ כדור, זה מישהו שחי את המשחק ולא רק אל הרחבה, זלאטאן הוא מספר 9 לא ישחק לעולם שום תפקיד אחר

יוסי מהאבטיחים 26 באוגוסט 2017

רומן, העונה ארוכה ומלאת מפעלים שונים.
בטוח שלא כולם ישחקו תמיד, ובמשחקים מול מתבנקרות הפתרון שדורפן הציע יכול לבוא בול מדי פעם.

רומן 26 באוגוסט 2017

זלאטאן לא ישחק שום תפקיד חוץ ממספר 9.

פה איתמר 26 באוגוסט 2017

מה ההבדל בין 9 ך11?

דורפן 26 באוגוסט 2017

ובכן, הוא שיחק 10 מאחרי קבאני לא מעט בסן ז׳רמן.

רומן 26 באוגוסט 2017

איתמר, בגישה הקלאסית 9 הוא חלוץ רחבה גדול שמתחיל את ההתקפה עם הגב לשער, 11 משחק טיפה מאחור ובא עם הפנים.
לצרך העניין במשחק היום לוקאקו 9 קלאסי, אוקאזאקי 11 קלאסי.

רומן 27 באוגוסט 2017

דורפן, אבל אתה דורש ממנו לשחק ממש קשר, זלאטאן שיחק חלוץ מרכזי יחד עם קבאני, אתה קורא לזה 10, אני קורא לזה 2 שחקני 9. מאטה ומחטריאן יורדים אחורה, את זה זלאטאן לא מסוגל לעשות

יוסי מהאבטיחים 27 באוגוסט 2017

כשאתה משחק נגד מתבנקרות אין סיבה ללכת אחורה

רומן 28 באוגוסט 2017

יוסי, אין בעיה פשוט תגיד שזה 4-4-2 .
הנקודה שלי היא שזלאטאן לא יכול לשחק קשר.

יוסי מזרחי 26 באוגוסט 2017

אני ממש רגוע.
ברור לכום החל מזלאטן וכלה במוריניו, שהוא חוזר לעונת פרישה והוא לא מיועד להיות הציר המרכזי כמו בעונה שעברה אלא מין אקס-פקטור ופתרון למצבים חריגים.
אם אני צודק, אז המהלך הזה שיש בו מידה של התנהגות ספורטיבית כלפי ותיק שנפצע "בקרב" הוא מוסיף כח וזה בסדר. וכאמור יש כלים לאליפות ונגמר זמן התירוצים.
וכן צריך לנצח היום בדרך ברורה .זה לא נתון לדיונים.

אבי 26 באוגוסט 2017

איך אפשר לא לשמוח על חזרה של זלאטן, איך?

בנוסף ליכולות הנדירות שלו, מדובר באדם עם השפעה חיובית על המצב רוח ועל הווינריות. כ"כ ברור שהשחקנים הצעירים מתים עליו, והנוכחות שלו באימונים רק תשפר את לוקאקו.

הוא מסתדר מצויין עם מוריניו, ואני לא צופה שום מתחים בענייני כבוד. רק פלוסים.

אריק 26 באוגוסט 2017

הכי טוב זה לקיים דיון ממקום של "לא ראיתם כדורגל בחיים"? ;)
אני דווקא מבין את החשש. אף פעם לא ראיתם חדרי הלבשה נהרסים? מישהו זוכר מה קרה למאמן האחרון שלא חשב שזלאטן צריך להיות השחקן באמצע (סתם כי העדיף שם אחד בשם מסי)? תזכורת – מכרו אותו כי היו משוכנעים באמת שיפגע פיזית המאמן אחרי שכבר זרק עלי קופסא של ציוד.
זה זלאטן. זלאטן לא עושה תפקידי משנה.

דורפן 26 באוגוסט 2017

אז שהמאמן ההוא לא יחתים אותו. הסיכוי שיהרוס חדר הלבשה של מוריניו לא קיים.

אריק 26 באוגוסט 2017

לא יודע. כמו שכבר אמרתי בפורום אחר, אני חושב שאם יבוא על תקן להוסיף מה שחסר ע"ע לארסון זה יופי. אם יבוא להיות "זלאטן" בהחלט תתכן בעיה

רומן 26 באוגוסט 2017

זה כי זלאטאן היה בשיא שלו אז, והוא שחקן יותר טוב ממסי בטח בתור חלוץ חוד, הוא ידע את זה, גווארדיולה ידע את זה ובחר לרצות את הגמד, אז זלאטאן התנהג כמו שהוא צריך להתנהג, פה זה סיפור אחר לגמרי זלאטאן בן 36 ומוריניו המאמן.. אין שום סיכוי שיהיה בלאגן

Srtest - ארטסט 26 באוגוסט 2017

אם הייתי זלאטן הייתי מעדיף להיות מסי.

פה איתמר 26 באוגוסט 2017

זאלטן יהיה שחקן העונה

עדי אבני 26 באוגוסט 2017

היות וכל משחק מתחיל באפס אפס, נראה לי שבהינתן 2 קבוצות, הסיכוי להבקיע ממצב של חוסר יתרון הוא מצב אינהרנטי לכדורגל, ואחת הדרכים להיות קבוצת כדורגל טובה ולנצח מדי פעם, זה להבקיע במצב כזה.

דנידין 26 באוגוסט 2017

מת על זלטן…אני גם חושב שחתם מתוך מחשבה על הצ'מפיונס, מול קבוצות חזקות מהיונייטד כאשר מסתגרים הוא היחד שיכול לעשות גול מכלום.

ק. 26 באוגוסט 2017

לאור הצלחתו בצ'מפיונס לאורך השנים

דנידין 26 באוגוסט 2017

אפשר לחשוב שהוא שיחק לבד בצ'מפיונס…באמת

ק. 27 באוגוסט 2017

חולה על השחקן הזה אבל 0 הופעות מרשימות בנוקאאוט בצמפיונס בקבוצות שברוב המקרים לקחו, הרבה בזכותו, אליפות, זה לא משהו שאתה יכול להפוך.
הופעת חצי גמר יחידה הייתה עם בארסה של פפ , שם ככל שהתקדמה העונה היה פחות משמעותי

49ers 27 באוגוסט 2017

מסכים עם ק.
אבל…. אם באמת ברור למוריניו וזלאטן שהוא לא הציר המרכזי ואינו השחקן שעליו בנויה הקבוצה, בהחלט רואה מצב שכ"כינור שני" (וואחד כינור שני) הוא בהחלט יכול לתרום, ועל הדרך לשפר את המאזן העגום שלו בצמפיונס.
מה שכמובן לא מפחית מהיותו שחקן אדיר שכיף לצפות בו לאורך השנים.
לא הכל נמדד בתארים… הרוב, אבל לא הכל.

בני תבורי 27 באוגוסט 2017

49ers,
עזוב אותך משטויות, מה דעתך על שאנהאן ג'וניור וה GM החדשים שלנו? איפה אתה בעניין קאפרניק ששוחרר? מי לדעתך צריך להיות QB פותח?

ק. 27 באוגוסט 2017

מסכים 49 וגם עם דורפן. לא הייתי מתלבט אם הייתה לי אפשרות לקלוט את זלאטן חזרה מפציעה לקבוצה שלא מתבססת עליו.
לגבי ההערה של בני, נראה לי קייל שנהאן הוא פרח בודד במדבר,אבל גם משהו בתור התחלה

49ers 27 באוגוסט 2017

בני,
חבל לי על קאפרניק. עם מאמן קצת יותר טוב (אפילו לא ברמה של בליצ'יק, מספיק ההוא שנבעט למכללות), היה יכול להתפתח ל QB, סביר פלוס. נתונים פיזיים יש לו, צריך אחד שיסדר לו את הראש וינחה מהבסיס…
אני אולד סקול, עדיין מכה על חטא על הילד שאהד את הניינרס בילדותו ומשום מה לא הגיע לשורותינו.
מבחינתי, סטיב יאנג יכול לעלות כפותח… מומטנה מחליף וסייפרט על הקווים.
גם עם ההתנהלות החדשה, אני צופה את המפלות הרגילות מול אחינו הסיהוקסים, עוד כמה השפלות בדרך ואולי נגיע לסביבות המחזור העשירי עם שיירי שאיפות לגרד את הווילד קארד (על הנייר כמובן).
זה בהכי ורוד שיש לי.

אמוץ כהן-פז 26 באוגוסט 2017

הכל צפוי והרשות נתונה.
לשחקנים, ברגליים, לא חסר דבר. הכל יעבור דרך הראש, כולל חזרתו של זלאטן.

vered s 27 באוגוסט 2017

אני מניחה שהרעיון זה שאיברהימביץ׳ יפתח או יהיה שחקן מרכזי בליגת האלופות.

vered s 27 באוגוסט 2017

פחות בליגה.

no propaganda 26 באוגוסט 2017

אני צופה משחק עם הרבה שערים לשני הצדדים. בגדול זה אמור לשחק לטובת יונייטד. לסטר היא קבוצה משמעותית טוב יותר וסטהאם וסוונסי אבל יונייטד עדיין נראית פבוריטית לנצח.

Guss 26 באוגוסט 2017

מסכים עם דורפן לגבי זלאטן, ורוצה להוסיף שאנחנו רצים על 3 תארים מקומיים לפחות, ושלבים גבוהים בצ'מפיונס (במיוחד עם הגרלת בתים קלה יחסית). מה שאומר שהחל מספטמבר יהיו לנו שבועות רבים עם 2-3 משחקים, וצריך להתחיל להתרגל למחשבה על להתקרב ל-60 משחקים העונה, אם הכל ילך יפה. ובניגוד לשנה שעברה, בה בערך 6-7 מחזורים לפני הסיום מוריניו באופן פרקטי פשוט ויתר והוריד מאמצים, השנה בתקווה למאמצים גוברים בכל החזיתות- גביע הליגה, גביע ה-FA, מאבק אליפות עד המחזור האחרון, ולפחות רבע גמר צ'מפיונס.
בעונה כזו לא צריך 2 פצועים כדי לפגוע בקבוצה, מספיק שחלוץ אחד נפצע ואנחנו בבעיה. חלוץ אחד לא יכול לשאת בכל העומס של כמה מירוצים עיקשים עד הסוף- אז או שהוא בעצמו יפצע בגלל עומס, או שיקבל מנוחה בלי מחליף "טבעי" בעמדה.
דבר אחרון, שעומד לי כבר הרבה זמן על השפתיים – ראשפורד שחקן מקצועי, כבר בעונה שלישית בפרמייר ליג. הוא לא תינוק, הוא לא ילדון, הוא שחקן תחרותי בקבוצת פאר. אתה מגיע להרכב ביונייטד לא כי גדלת בנוער או כי אתה תקוות האוהדים, אלא כי אתה מוכיח תחרותית למאמן שאתה טוב יותר ומתאים יותר מהשחקנים האחרים. אתמול רונאלדו הזכיר אותו בנשימה אחת עם ניימאר כשחקנים הגדולים של הדור הבא. שחקן כזה לא יכול לפחד מתחרות על ההרכב. שחקן כזה עולה ומוכיח סופסוף כי הוא יכול לסחוב קבוצה על הגב.

דורפן 26 באוגוסט 2017

איפה רונאלדו אמר זאת?

Guss 26 באוגוסט 2017

בזמן הטקס של קבלת שחקן השנה של אופ"א, הוא נשאל ני יחליף אותו ואת מסי בנשים הבאות כמובילים בכדורגל העולמי. הוא ענה:
‘It’s a very good quesiton,’ said Ronaldo.
‘I see some with great potential: Asensio, Mbappe, Neymar, Dembele, Hazard, Rashford…and some others.
‘In the next generation there are at least ten players with very, very great potential.’

נירו 27 באוגוסט 2017

ההתעלמות מבייל מכוונת או שבמקרה?

Lord Anthony 27 באוגוסט 2017

בייל כבר בן 28, לא ממש דור העתיד של הכדורגל.

Guss 26 באוגוסט 2017

*"…מי יחליף…"
*"…בשנים הבאות…"

אדם 26 באוגוסט 2017

תהיה למביני עניין: האם יש סיכוי שבשלהי העונה, במידה ויגיע המצב, נשחק עם זלאטן ולוקאקו ביחד כשני חלוצים מול קבוצות חזקות יותר? אם לא, מדוע בעצם? הרי שני חלוצים כאלו במצב של הסתגרות יכולים להטות את הדינמיקה ושיווי המשקל הרגיל של שאר הקבוצות שכן אף אחד כבר לא ממש משחק ככה.

אביאל 26 באוגוסט 2017

אדם – אם לוקקאו ישחק בכנף אז כן, אני מניח שזה יהיה במשחקים צמודים לקראת הסוף.

טל המנצ'סטרי 26 באוגוסט 2017

לוקאקו, בכנף? הוא עוד צריך ללמוד להיות חלוץ שבא לידי ביטוי טוב יותר מול הגנות צפופות ועל שטח קטן, אז באמצע העונה ננסה אותו כקיצוני, למה? כי יש לו כוח פריצה ומהירות?

אדם 26 באוגוסט 2017

אני עם טל, זה ממש לא כשלוקאקו בכנף אלא שני חלוצים שעומדים על שני או שלושת הבלמים של היריבה. עם שני חלוצים כאלו זה יכול להיות מאוד לא נח ובעצם יכול לגרום לירידה של הקשר האחורי אחורה ובכך לא באמת להפסיד את מרכז המגרש.

no propaganda 26 באוגוסט 2017

יש סיכוי להכל, בבגלל זה יושבים בקבוצות האלה גדולי מוחות הכדורגל בתור מאמנים :)

לדעתי הבעיה בהרכב כזה היא שכשמשחקים עם שני חלוצים כאלה, מוותרים על מרכז המגרש והשליטה בכדור ומסתמכים על מתפרצות. זה סוג משחק שמאוד מתאים ליונייטד הנוכחית ובמיוחד ללוקאקו ומחיטאריאן אבל ממש לא מתאים לזלאטן.

אדם 26 באוגוסט 2017

למה פחות מתאים לזלאטן? זה פחות מתאים לו כשהוא לבד אבל כשלוקאקו לצידו וראשפורד או מאסיראל מצטרפים מאחת הכנפיים (מי שעושה יותר הגנה אני מניח) זה יכול להיות מאוד קטלני נגד קבוצות שלוחצות גבוה ושולטות רוב הזמן בכדור בכל מקרה.

no propaganda 26 באוגוסט 2017

לדעתי לזלאטן פשוט אין את המהירות לצאת למתפרצת

אדם 27 באוגוסט 2017

אבל זו הנקודה, אם יהיה חלוץ לידו ועוד סילון שמצטרף מאחורה התפקיד שאני חשבתי אליו הוא השחקן שהכדור הראשון יוצא לעברו. קשה לקחת לו כדור ויש לו מסירות נפלאות. הוא לא צריך לרוץ, הוא צריך לעצור, להשתחרר ולמסור במערך שכזה.

Lord Anthony 26 באוגוסט 2017

אין שום מניעה, בפסז' כבר יצא לו לשחק כחלוץ שני מאחורי קאבאני.

רומן 26 באוגוסט 2017

אני לא מתיימר להיות פסיכולוג או משהו, אבל אני די בטוח שאם זלאטאן לא יהיה מספיק טוב/כשיר להיות סטארטר הוא יקח את זה בהומור וברוח טובה ויסתגל בשניה למצב החדש אחרי שיתן איזה משפט זלאטאן קלאסי. מה שכן מאהדה והערצה רבת שנים לשחקן שבעיני הוא החלוץ הגדול ביותר שראיתי, אני לא חושב שזלאטאן כ"כ קרוב ללהיות לא מספיק טוב/כשיר. יש לי הרגשה שכשהוא יחזור מפציעה הוא יחזור להיות ה כוכב של היונייטד ברגע אחד, הוא היה ענק שנה שעברה, נח חצי שנה, ישן טוב אכל טוב והוא חוזר כדי לעשות את מה שרק הוא יודע לעשות – לשלוט!!

טל המנצ'סטרי 26 באוגוסט 2017

רואה כדורגל לא מעט ועדיין חושב שהחזרה של זלאטן מיותרת.
מה שלא עבד מספיק טוב עבור הקבוצה כולה בעונה שעברה פתאום באורח פלא יעבוד כמו שצריך בדמות תוספת ללחיצת הגז בסיום העונה? איך בדיוק, כשנחזור לשחק סביב מספר 9 סטטי לגמרי?

יש חוסר בשחקני חוד? כן, אבל אני מעדיף ואקום שניתן למלא בדרכים אחרות (בין היתר, מרסיאל כחלוץ 9, עבד לא רע בכלל במחזורי הסיום בעונה שעברה ) מאשר עומס יתר ובעיקר, משהו שיכול להרוס את האיזון שמנסים לבנות.
ב 96' ניוקאסל כבר נגעה חזק בתואר האליפות, קווין קיגאן הביא את אספרייה לחלק ההתקפי, שחקן נהדר אבל כל האיזון של הקבוצה הלך לאיבוד ואיתו גם האליפות.
אם פרגוסון היה מנהל אחרת את הפרישה הראשונה של סקולס בכל הנוגע לחיזוק מרכז השדה, גם בזמן ששיחק, אזי לא היינו צריכים להחזיר את סקולס מפרישה או לשחק שם עם אלן סמית'.

לא כל אחד זה לארסן, לארסן היה חלק ממקהלה, זלאטן הוא זמר סולו, סגנונות אחרים לגמרי של שחקנים ואופי.

מוריניו אתמול במסיבת העיתונאים אתמול לא ביטל את האפשרות של זלאטן כאיש המרכזי פעם נוספת, אז תשכחו מאיזה שחקן שיעלה בכיף על תקן מחליף או שחקן רוטציה וזהו, תשכחו מסיפור לארסן מספר 2.

אני לא אוהב שהולכים אחורה, זלאטן הגיע בעונה שעברה, מבחינה אישית ניפק את הסחורה, אין לי טענות לכדורגלן שהוא, אבל זה לא היה מספיק טוב עבור הקבוצה.
הוא נפצע פציעה קשה, יחזור לכשירות רק באזור פברואר, בן 37, עם כל הכבוד לקשקשת על שמדובר באריה ולא בבן אדם ושאר תדמית שכבר מתחילה לשעמם (קאנטונה לעניים) הייתי מעדיף שיונייטד תחפש את הפתרונות מחוץ לקופסא, ולא תחזור לשבלונה שלא היתה מספיק טובה.
בינואר אגב נפתח חלון העברות, אפשר היה לנסות ולהביא שם חלוץ בדמות חיזוק להמשך העונה וקדימה, להמשך מה שמנסים או אמורים לנסות לבנות ביונייטד, לא עוד פלסטר.

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

אני רוצה לחשוב שמוריניו מבין קצת כדורגל ולא יחבל במה שכרגע עובד יפה

טל המנצ'סטרי 26 באוגוסט 2017

מוריניו מבין כדורגל נהדר ובעונה שעברה בין היתר הוא טעה לגמרי באפס רוטציה כמעט של הקבוצה הראשונה, דבר תמוה שכתבנו עליו עונה שלמה וכזה שעלה לנו ביוקר בסוף העונה בכל הנוגע לליגה (ומזל לליגה האירופאית הנוחה שלקחה אותנו אל ליגת האלופות)
ככה שאתה יודע דני, גם מנג'רים ואנשי מקצוע יכולים לטעות.

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

כן, ברור. אבל עם כל התמיכה וכל היועצים וכמובן מהתבוננות עכשווית, איך שהקבוצה ״זורמת״ יפה, למה לחבל ולהפריע להתקדמות?

טל המנצ'סטרי 26 באוגוסט 2017

דני,

זה לא עניין של לחבל או להפריע, אני יכול להבין את החשיבה מאחורי זה, עוד אופציה לחוד בשלב מתקדם של העונה ושחקן באיכות של זלאטן, על פניו הכל נכון, אבל ובגלל שבעונה שעברה זה היה כל-כך קיצוני, בין מה שזלאטן הביא (והוא הביא) לבין עד כמה זה לא התאים לקבוצה כולה, אני לא מאלה שמאמינים שהפעם זה יהיה מספיק טוב וגם, לא בדעה שזלאטן ברגע שיהיה כשיר, יהיה שלם עם מעמד של איזה מחליף, ולכן הייתי מעדיף שנחפש אופציות אחרות.
ראינו ב 2 המחזורים הראשונים איך סגנון מסויים מוציא את המיטב ממספר שחקנים, או עוזר להם לבוא לידי ביטוי טוב יותר, הסגנון עם זלאטן לא היה כזה שהפרה אחרים בעונה שעברה (לא שזו הסיבה היחידה לחולשה האישית של חלק או של הקבוצה כולה, ברור שלא הכל קם ונופל על זלאטן) וכמו שמצאנו נוסחה יעילה בכל הנוגע להתקפות מתפרצות וכשאז התנועה המהירה קדימה של מרסיאל, לוקאקו, פוגבה, ראשפורד ואחרים (פחות אפשרי עם זלאטן ובגלל הסטטיות שלו וחוסר המהירות) ככה שנחפש פיתרונות או גיוון נוסף לחומר הקיים מהקיים עכשיו ולרוץ עם זה עד הסוף.

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

4:4:2 קלאסי עם זלאטן ולוקאקו ושני קיצונים מדהימים יכול לעבוד ( אבל אין…..)

טל המנצ'סטרי 26 באוגוסט 2017

הם לא חלוצים שיכולים להשלים האחד את השני, אם כבר ראשפורד לצד אחד מהם.

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

טוב! בוא ננצח היום ונראה שאנחנו יציבים ומאיימים על התואר

דורפן 26 באוגוסט 2017

טל – זלטן מדבר כמו זלטן. זה האיש. אם יונייטד תשחק קולח בלי פציעות – אתה חושב שיש סרט שמוריניו מחבל בזה? מוריניו הושיג שחקנים כמו קאקה בלי למצמץ. זלטן מבין שיש לו חצי עונה ולא עונה ויתרום בדיוק את מה שצריך. בתחילת העונה הבאה ירצה להיות בקבוצה בה מקומו בהרכב הראשון מובטח. כל ההוצאה עליו עכשיו היא לשלם לו (לא יודע אם זה דומה לחוזה הקודם או לא). לשמור את האופציה הזו עד ינואר – ואז או שהוא נחוץ, או שהוא משלים – המעשה ההגיוני.

מוריניו הוא לא איש של עונות בניה. הוא חייב לריב עכשיו על האליפות. זלטן מוסיף לסיכויים. לא גורע.

טל המנצ'סטרי 27 באוגוסט 2017

רונן,

הגעה של זלאטן מבחינתי אומר פחות נתח של ראשפורד לשחק בחוד, שגם ככה נפגע מההגעה של לוקאקו והסגנון שכרגע מוריניו דבק בו.
אני מעדיף שנחשוב ונחפש אחרת. זה מטריף אותי איך שעד שצומח לנו חלוץ עם פוטנציאל ענק ביונייטד, אנחנו לא חושבים קודם איך לנסות לקדם אותו.

אני לא מקדש אליפות בכל מחיר, גם עם ספקות לגבי הדרך הזו ואם לשם מוריניו מכוון. גם בצ'לסי ראניירי הכין את השטח ומוריניו נהנה מזה עם התוספות שהביא בקדנציה הראשונה שלו שם, זה לא היה מהרגע לרגע.

no propaganda 26 באוגוסט 2017

לדעתי זלאטן יהיה הפתרוןמשל מוריניו לקבוצות שמסתגרות ו עיפות כדורים. לא לוקאקו וודאי ךא מרשיאל מתאימים לסגנון הזה. זלאטן הוא גם שחקן שיכול להבקיע גול משום מקום, משהו שאין הרבה אצל יונייטד

כרגע במנצסטר 26 באוגוסט 2017

המלצות מה לעשות במנצסטר לאחר המשחק?

סימנטוב 26 באוגוסט 2017

לחבק כל מי שבחולצה אדומה ;)

יעקב 26 באוגוסט 2017

לוקאקו…זלאטן…עם שני מגינים שלא מסוגלים להעביר כדור …לא יעזור כלום.
כולם מתפעלים מולנסיה.. לא זוכר מתי נתן אסיסט.. או. סתם העביר כדור שהגיע לראש של מישהו.
בלינד עוד פחות טוב…

שי 26 באוגוסט 2017

ולנסיה נתן כבר כמה עשרות אסיסטים בפרמייר ליג. אז הפוטנציאל, איך לומר, קיים.

איתמר 26 באוגוסט 2017

העונות הראשונות של ולנסיה ביונייטד היו מוצלחות יותר מבחינת אסיסטים (7,13,5).
בשנים האחרונות הוא ירד לשניים-שלושה אסיסטים בעונה והסיבה המרכזית לכך היא חוסר היכולת שלו לעבור בכדרור את המגן.
ברוב הפעמים ולנסיה בועט את הכדור לגופו של המגן.
באגף השני נמצא בלינד שלא מצליח להכניס כדורים טובים לרחבה.

שי 26 באוגוסט 2017

בשנים האחרונות יונייטד קבוצה איטית עם התקפה מאכזבת. מעריך שהמספרים של ולנסיה ישתפרו ביחד עם שאר הקבוצה.

רומן 26 באוגוסט 2017

אני לגמרי איתך, בלינד ממש לא שייך לרמה הזאת, גם מוולנסיה אני לא מתלהב, שחקן אפור ומשעמם

אבו צ'יצ'ריטה 26 באוגוסט 2017

זלאטן הוא גאון כדורגל ואחד הבודדים שמביאים נשמה של רחוב למשחק התאגידי והפלסטיקי של ימינו. והוא נפצע עם חולצה שלנו
תיזכרו מה פרגי אמר כשהוא הביא את אואן…

אמיתי 26 באוגוסט 2017

ראשפורד זה גשם באוגוסט

אמיתי 26 באוגוסט 2017

רק גול של פלאייני מרגש

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

חזק

מתן 26 באוגוסט 2017

אוקיי, אז שוב ניצחנו ושמרנו על שער נקי, אבל האם אנחנו מסוגלים לעשות את זה בערב גשום בסטוק?

Danny - Long Island 26 באוגוסט 2017

כן

אריק 26 באוגוסט 2017

חשבתי על מה שכתבת בדקה ה65 ושמחתי שלא זרקו את זלאטן והעיפו לכיוונו כל כדור. עדיף ככה. .. בנתיים.

קירקגור 26 באוגוסט 2017

חילופים שעובדים ואורגניים לשיטת המשחק. איזה יופי.

אבו צ'יצ'ריטה 26 באוגוסט 2017

פלאיני אורגני

קירקגור 26 באוגוסט 2017

אורגינל!

אבי 26 באוגוסט 2017

כל מה שרונן כותב נכון, והכי חשוב מבחינתי, הוא ההגנה המצויינת נגד נשק המתפרצת, שם לסטר מצטיינים – זה מה שנבחן במשחק הזה. יפה.

פלאיני מוכיח לכולם שהוא לא טוב רק עם החזה – יש גם ברך

אדם 27 באוגוסט 2017

פלאיני הוכיח שוב שהוא דביל. איך הוא הצליח לעמוד בנבדל זה מעבר לתפיסתי.

רומן 26 באוגוסט 2017

יונייטד מפלצת, פוגבה שווה גול במשחק עם הפצצות שלו מרחוק, בלינד לא שייך לרמה הזאת. לא רואה את יונייטד סופגת גול בקרוב

נובלס כחול 26 באוגוסט 2017

כשהראו את המפה של איפה לוקאקו בעט את כל הפנדלים שלו בשנה שעברה היה ברור שיחמיץ מול שוער ענק (פיזית) כמו שמייכל. הוא בועט למרכז השער בחצי התחתון בדרך כלל. נגד שוערי היום שלומדים פנדלים של החלוצים שבצד השני יהיה לו קשה להבקיע.

מקווה שמוריניו לא יתעקש שרק הוא בועט את הפנדלים ושיתנו למרשיאל/פוגבה או מאטה לעשות את זה.

George Best 26 באוגוסט 2017

בחיי שהייתי מוכן להתערב שלוקאקו מחטיא.
לפעמים אני תופס את הראש ולא מבין איך צופה בן 30 מישראל רואה משהו כל-כך צפוי שברמה המקצועית הכי גבוהה לא שמים לב אליו? 5 פנדלים אחרונים, 4 לצד ימין של השוער ואחד לאמצע, לאן חשבת שהשוער יקפוץ? למה פוגבה או מאטה לא בעטו? לוקאקו מעולם לא היה פנדליסט מרשים…

דורפן 26 באוגוסט 2017

זו תופעה של העשור האחרון – שסופרסטארים בועטים פנדלים. רעה חולה. אפילו על דיילי בלינד הייתי סומך הרבה יותר.

אריק 26 באוגוסט 2017

שיש אחד אדיש כמו מרסיאל שהוא גם פינישר טוב – בחירה קלה.

אמיתי 27 באוגוסט 2017

נכון. בעט בול לאיפה שהראו שהפנדלים נעצרו.. טיפה מוזר

פרילי 27 באוגוסט 2017

לשלוף את זלאטן מהספסל זה תמיד כיף, הפריימליג הולך להיות ממש מעניין השנה.

היסטוריה לעניים 27 באוגוסט 2017

יש יאמרו תעודת עניות. אני אומר תעודת כבוד שדהבאזר לא התייחס לארוע הספורט הגדול ביותר בעולם של החודש האחרון. זוהי חתרנות נעלה מבחינתי שלא להתייחס לקרב. כל הכבוד.

אדם 27 באוגוסט 2017

זה לא אירוע ספורט, זה קרקס שכל מטרתו היא להעניק מזומנים למספר מצומצם של אנשים.

Danny - Long Island 27 באוגוסט 2017

סיכום קצר ומדוייק

matipool 27 באוגוסט 2017

דווקא ציפיתי לקרב.
קמתי בארבע בבוקר כמו אידיוט כשהקרב התחיל רק בשבע ועשרה. לא ממש הדגישו את העובדה שיהיו כמה קרבות מוקדמים. רציתי שקונור ינצח אבל היה ברור שבקרב אגרוף בלבד, מייוות'ר ינצח.
בשלושת הסיבובים הראשונים מקרגור נראה מצוין אבל אני לא יודע אם זה בגללו או בגלל השיטה של מיוות'ר.
בסוף גם איחרתי לעבודה.

שמעון 27 באוגוסט 2017

מה יש להתייחס לבדיחה הזאת מיוותר? שוב פחד להילחם באוקטגון והסכים להילחם רק באיגרוף מול מישהו ששוקל 30 ק"ג פחות ממנו ונמוך ממנו, וואו ממש מתאגרף על. מקרגור לדעתי היה גומר אותו מאד מהר בUFC.

כל הקריירה נלחם נגד פיסחים ומתלהבים מ-50-0 שהוא בוחר את היריבים שלו ובטיימינג שמתאים לו. מעולם לא נלחם מול יריב ברמה סבירה.
אפילו מול קליצקו הוא לא נלחם ומול פקיאו הסכים כבר אחרי שהתיש את פקאיו ואחרי השיא כדי שירשום ניצחון.

בנוסף לזה תוסיפו את זה שהוא רק מנסה לברוח ממגע כמו כוסית ומעולם לא תוקף (לא יודע למה אחרים בכלל תוקפים אותו שיעמדו גם בזירה סתם ויתגוננו) ואני לא חושב שאיש יגדיר אותו טופ 10 היסטורי או אפילו טופ 10.
עזבו את עלי או טייסון, פורמן בשיאו היה הורג אותו ב-3 סיבובים.

מה שכן הבן אדם חכם ויודע לתת שואו לקהל בדיבורים ויותר מכל נולד בזמן הנכון שהכסף גדל על העצים.

מתאגרף פח.

ניק 27 באוגוסט 2017

או בקיצור john cena\Tripel H\The Rock .. ..

7even 27 באוגוסט 2017

האמת חשבתי רק אני שמתי לב שהוא לא מתאגרף בכלל. רוב הזמן הוא יותר סטטי מישראלי במכבי כדורסל

matipool 27 באוגוסט 2017

שמעון – עשית כאן סלט וערבבת משקלים וגדלים כאילו יש רק one size באגרוף. איך הוא יילחם נגד פורמן או קליציקו? שוקלים כפול ממנו.
חוץ מזה – קונור גבוה יותר ממיוות'ר ושוקל שני קילו יותר.
צודק לגבי זה שאם הם היו מתמודדים באוקטגון, קונור היה מנצח בסיבוב הראשון.

שמעון 27 באוגוסט 2017

מה הפיסח הזה לא משקל כבד? סתם הוא נראה גדול?

matipool 27 באוגוסט 2017

גדול? תראה אותו ליד המאבטחים שלו ולא תאמין כמה הוא קטן.

Comments closed