צ'לסי (אחרי): אופיטימיות זהירה מאד

שלושה שחקני משחק יש לי: דארן פלטשר, ג'י סונג פארק וגארי נוויל והבחירה בהם היא עקרונית.

מכיוון שיש לנו בקבוצה כמה כוכבי על, אסור להתייחס לאף שחקן אחר ככוכב. בטח שלא לנאני, אנדרסון, קאריק, רוני, הארגריבס, טבז ווידיץ' (למרות שהוא לא שיחק בגלל הרחקה). כי משם הדרך לפסבדו-גלקטיקוס קצרה. מאד לא אהבתי את העובדה שפלטשר לא שיחק באנפילד לפני שמונה ימים, כי עד אותה נקודה הוא היה השחקן היותר טוב שלנו, ושיחקו במקומו שחקנים על מוניטין. שמחתי שכל הטועים והנרפים מאנפילד שילמו בחולצת ההרכב. אגב, זו נקודה ראשונה שלנו בברידג' במשחק עם משמעות מאז שהגיע אברמוביץ'.

גם מי שהיו במגרש הגיבו לבחירת ההרכב. בעיקר ווין רוני שהיה מצויין. אבל הוא היה חייב חייב חייב להבקיע את ה-0-2. אחרת הוא והקבוצה יוצאים מהמשחק עם משחק טוב של רוני ותוצאה די טובה. יכולנו להיות עם משחק ענק של רוני וסכין בלב של צ'לסי. גם אם בסיכומו של דבר בטח שלא היינו טובים יותר.

 

צ'לסי (לפני): פסימיות זהירה
חגיגות הגיוניות?

53 Comments

Danny 21 בספטמבר 2008

We are missing the killer finisher up front, I also dont see a great midfield, I hope it will all come together once we have a few more games under our belt

לון 21 בספטמבר 2008

ראיתי את המשחק בשידור קטוע וחלקי.
מה שראיתי היה בעיקר משחק הגנה.
אם לא פספסתי חלקים חשובים, אז זה ממשיך את הקו ההגנתי במשחקים חשובים מסוף העונה שעברה. וזה מאוד לא תואם את רוח הקבוצה.

ושוב איבדנו יתרון, אם כי לפחות לא הפסדנו.

החלק החיובי הוא שלמרות שאנחנו בכושר לא טוב יצאנו עם תוצאה סבירה ושמרנו על פער נקודות סביר מול היריבה העיקרית לתואר.

ובלט הפער העצום בסגל השחקנים של שתי הקבוצות.
צ'לסי היא אוסף כוכבים. יונייטד היא קבוצה עם כוכב על אחד, כוכב אנגלי לא יציב והרבה מאוד פועלים שחורים. ומה שמלכד אותם הוא מנג'ר ותיק ורוח הקבוצה.

אורי 21 בספטמבר 2008

תהרוג אותי רונן, אבל אין לי מושג מאיפה אתה שואב אופטימיות אחרי היום. המשחק הוכיח את מה שהסתמן פני ועכשיו הוא ברור: צ'לסי הקבוצה הכי טובה באירופה, אנחנו הקבוצה הרביעית בטיבה באנגליה. רגע, סיטי מובילים עכשיו 6-0, אנחנו החמישית בטיבה.

גיל מזימבבואה 21 בספטמבר 2008

רונן,
נכון רוני היה מצוין אבל מצד שני הוא מאבד המון כדורים, אבדן כדור ופאול הובילו לגול השיוויון. כדאי לשים לב שיוניטד מאז הניצחון על וויגן לא הבקיעה יותר מגול למשחק במשחק רשמי. ונערכו כבר 7 משחקים!!!
מה עושים???

קורא 21 בספטמבר 2008

לדעתי היה משחק מעולה של יונייטד עד שואן דר סאר הורחק, וברגעים האלה הוכח שצ'לסי קבוצה פחות טובה מהיונייטד, עדיין.

אמיר 21 בספטמבר 2008

רונן,
אני מעודד אחרי המשחק של היום,המחצית הראשונה משדרת לי את אותה אופטימיות זהירה שציינת.
עלה הרכב חסר וגם כשיר חלקית אבל היתה לו את אותה המחויבות שראינו מול פומפי לעומת אנפילד.
אנחנו עדיין לא מחוברים,עדיין פצועים וגם מורחקים אבל עם משחק חסר ופער לא גדול מכל הגדולות.
כשיגיע החיבור,הברק והשערים של הקו הקדמי שלנו אנו נדהר קדימה,עניין של 5 משחקים מהיום.
ההוכחה שניתן לסמוך בוודאות על כל אחד מאלו שלא נחשבים כוכבים ממחישה שיש לנו קבוצה חזקה.
מצ'לסי למדתי היום שהיא יכולה לתת הצגות עם רביעות רק מול קבוצות מהדרג הבינוני.
הרבה שחקנים שלה ביחוד בהגנה ובהתקפה נראים חלודים,גם הגיל יעשה את שלו בשלביי הסיום של העונה.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2008

אורי – אולי כי הייתי בכדור הארץ בעשורים האחרונים?

לון – אולי מה שלא ראית היו עשרים וחמש הדקות הראשונות. שלטנו והגענו ליתרון מוצדק – כמו במוסקבה. קצת נמאס שהם תמיד פוצעים לנו שחקן במשחק בברידג'.

אביאל 21 בספטמבר 2008

משחק בינוני לא יותר מזה, לצ'לסי הגיע יותר, 2 החמצות כמעט לא נתפסות של ג'ו קול, הפתיע לטובה הבלם הצעיר שלכם…

פילוסוף רדום 21 בספטמבר 2008

האמת היא שאת הגול שקיבלתם, ואן דר סאר לא היה מקבל. ראו בבירור איך השוער המחליף הולך אחורה ולא יוצא להדוף את הכדור.
חוץ מזה צ'לסי היתה צריכה להבקיע עוד לפחות 3 שערים די בטוחים, המזל היה לטובתכם.
אבל אם תמשיכו להתחבר בקצב האיטי הזה, יכול להיות שבחג המולד זה כבר יהיה מאוחר מדי מבחינתכם…

יואב 21 בספטמבר 2008

כשלבארבטוב היה אוויר ורוני שיחק מאחוריו, זה זרם נפלא. רוני, בישל שלושה שערים, בפרק זמן הזה(לבארבטוב, ריו, והכדור שעשה את הגול), ונראה כמו רוני של קרואטיה.
הקבוצה עבדה קשה, אבל קשה לשלוט בקצב בברידג, לאורך זמן. ריילי במשחק איום(יד של קול בדרך לאחד על אחד, אופסייד של אנלקה בדרך לאחד על אחד, קרנות מומצאות) , אך למזלנו, לא השפיע על התוצאה. אין לי ספק שעם קצת פחות חלודה, גם השני היה מגיע. עדיין, תוצאה מוצדקת ומקור לאופטימיות. כשקאריק ואנדרסון יחזרו, יהיה קרב אמיתי על הזכות להתלבש.

יבגני לבנזוב 21 בספטמבר 2008

רונן – כמה דברים כללים:

אני בטוח שמנצ'סטר יונייטד תהיה קבוצה טובה עוד יותר השנה מאשר אשתקד. פרגוסון הצליח לשמור על הרוב המוחלט של הסגל אחרי עונת שיא, וזהו ההישג הכי גדול. רונאלדו יחזור לכושרו, גם אם זה ייקח מעט זמן. בנוסף, הוא רכש חלוץ ברמה העולמית הגבוהה ביותר, אשר ישלים את החלק הכי פחות טוב בעונה שעברה – חוד ההתקפה. ברבאטוב הינו חיית רחבה טיפוסית, מס' 9 קלאסי של פעם, דוגמאת גירד מולר האגדי.
זה נכון שאם ניקח את ההגנה, הקישור וההתקפה של מנצ'סטר ונשווה אותם כבודדים לאלה של צ'לסי או קב' גדולות אחרות באירופה, יתכן שלאחרונות יהיה יתרון, אך כוחה של מנצ'סטר אשתקד, ב-1999 ובכלל לאורך השנים, הינו החיבור הקבוצתי והעצמתו ע"י שמירה על רוב הסגל לאורך השנים.

אשמחת להתייחסותך.

אבישי 21 בספטמבר 2008

ההגנה כרגיל בעייתית בצד ימין, נוויל אמנם מתאים בהיותו לא כוכב אבל פשוט לא מספיק טוב לרמות האלו ובעיקר איטי מדי. אבנס הפתיע לטובה ולא נבהל מהשחקנים שעמדו מולו. ריו זה ריו ואברה פותח גם את העונה הזו בכושר טוב, אם כי קשה לקטלג אותו באופן מובהק כשחקן הגנה.

ההתקפה מספיק מוכשרת, רוני היה חד יותר מהמשחקים הקודמים, נראה שרונאלדו יציג יכולת לא פחות טובה מהעונה הקודמת, ברבטוב ישתלב ויהיה בסדר. כמובן בתנאי שיקבלו מספיק כדורים.
וזו בדיוק הנקודה הבעייתית, יותר מדי כדורים מועפים/מורחקים ופחות מדי נמסרים על הרצפה. הקישור הוא החוליה החלשה. יחסית כמובן.

אורי 21 בספטמבר 2008

רונן-אתה מתכוון לכך שבאופן קבוע יונייטד פותחת חלש ומשתפרת עם הזמן? אוקיי. זה לא הופך את המשחקים של התקופה האחרונה לטובים.

בני תבורי 21 בספטמבר 2008

אורי,

"צ'לסי הקבוצה הטובה באירופה." הא???

זהו? סגור? על מה ולמה? על שתי רביעיות? גם ליברפול התחילה עם כמה רביעיות ושמיניה את העונה שעברה וכולם יודעים איך זה נגמר. גם לגמר ליגת האלופות הגיעה ה "קבוצה הטובה באירופה" בחסדי שער עצמי. ה"קבוצה הטובה באירופה" לא מורכבת מאוסף כוכבים שהדבר המשותף היחיד שלהם היא התלבושת. יונייטד של העונה שעברה הייתה גורמת לצ'לסי של היום להיראות כמו הפועל פ"ת של עונת לחמן. יותר משהם הצליחו לא להפסיד, אתם הצלחתם לא לנצח. רוני של השנה שעברה היה עושה 2:0 בזמן הנכון ולך תדע לאן זה היה מתפתח.

מצד שני, אתם כנראה באמת הקבוצה החמישית בטיבה באנגליה.

אביאל 21 בספטמבר 2008

בני תבורי – אם היית רואה את המשחקים השנה של צ'לסי הן בליגה והן בליגת האלופות היא כרגע בהחלט הקבוצה הטובה באירופה, ארסנל גם כן מציגה כדורגל מעולה כהרגלה אבל שם כולם יודעים איך זה באמת יגמר, אני חושב שצ'לסי תיקח השנה תארים, היו כמה החמצות מטורפות של צ'לסי היום, 2 של ג'ו קול מול שוער לבד (וזה לא ממש משנה אם הוא היה בנבדל או לא) ואחת של אנלקה שהן שערים בטוחים.

מתמודדת נוספת על התואר הזמני כמובן היא אינטר של מוריניו.

בני 21 בספטמבר 2008

אורי אתה מסיק מסקנות מהר מדי. צ'לסי הייתה לא טובה היום במשחק בית. אם זה היה בחוץ עוד הייתי מקבל את זה. למפארד לא זז, באלאק היה חלש וזה בלי לדבר על אנלקה הגרוע. נכון שיונייטד עוד לא נתנה הצגה העונה, אבל יש מספיק סיבות לכך. עכשיו מתחילים משחקים "רגילים" שאמורים להראות את היכולת.

יואב 21 בספטמבר 2008

מה רלוונטי להיות היום "הכי טוב באירופה"?
פער של שלוש או ארבע נקודות עכשיו(אם יונייטד ינצחו את החסר) הוא חסר משמעות. צלסי, ביתית, בכושר טוב, התקשתה מול יונייטד שעדיין, לא מחוברת, סובלת מפציעות ששיחקה עם הרבה שחקני מישנה. זה עדיין הספיק לעשרים וחמש דקות נהדרות של כדורגל ונקודה יקרה.
ליונייטד, לא קרובה כרגע למיצוי. צלסי, לא כל כך רחוקה משם. זה הבדל ענק…

עומרי 22 בספטמבר 2008

לדעתי ברבטוב לא מתאים לנו והשילוב עם רונאלדו יחרוק. ברבטוב לטעמי הוא סוג של מוטי קקון (מותאם לליגה הטובה בעולם כמובן), חלוץ של קבוצות קטנות שמנסה בגיל מאוחר מדי מעבר לקבוצה גדולה. הוא שחקן מצויין אבל היה צריך לעבור קבוצה לפני שנתיים, ובין כה וכה הסכום ששולם עבורו מופרז.

גלן 22 בספטמבר 2008

למה האוטובוס של יונייטד לא קיבל ליווי עד שער הגיא?

לוזון, לא לומדים את הלקח?

שודד 22 בספטמבר 2008

חברים,
ראיתי סוף סוף משחק העונה…תחנת דלק, באיזה חור על הכביש בין גויאניה לטורקנצין.
דווקא , התרשמתי לטובה. כולם עובדים קשה ומחוייבים לסמל.- כולל העבד שנכנס קצת מאוחר.(זה נהדר!)
צ'לסי ניראו כמו אצל אברם… למרות שחסרו את דקו- הם פחות מפחידים ממה שחשבתי.
אם נחזור לעצמנו בזמן, הכל פתוח >>>
אהבתי את סקולס, אברה, ג'י, דראן, ורוני… בתחנה כולם היו בעד פליפה סקולארי(שעשה המון פלאברות), אבל כשרונלדו הבעיר מנועים וניסה להכנס לעניינים. צעקתי על ההמונים:
"por favor, nos chmpion com Europao escota agora "
בתרגום חופשי זה:
"כולם עכשיו לסתום הפה, אנחנו אלופי אירופה, כבוד- בבקשה"
מה שלא הבנתי זה איפה טבז היה…למה הוא לא שיחק – פצוע, מורחק או סתם ?

יוסי מזרחי 22 בספטמבר 2008

פילוסוף,אתה אכן רדום.
אורי, עבור למצב האזנה בלבד.זה יוסיף לך כבוד,ובדרך תבין עוד כמה דברים.
יתכן שכבודדים יש לצלסי איזה שהם יתרונות פה ושם, אבל בהיבט של קבוצת כדורגל הם לא בליגה שלנו,וזו לא הצהרה מתלהמת.
עד לפציעה של אדווין ושל הארגריבס,היתה רק קבוצה אחת במשחק. גם כך יצרנו יותר מצבים משמעותיים ואם במצב כזה בתחילת הליגה,אני מאוכזב מהתוצאה (אם כי מי שיגיד שהיא משקפת לא ידבר שטויות),מצבנו טוב.
הצדעה לפלטשר.הוא משחק בזכות ומי שתמהה מה הוא עושה אצל פרגוסון ,מקבל תשובות כל הזמן.תשובות טובות.

yoni 22 בספטמבר 2008

צלסי אוסף כוכבים, אבל השחקן המצטיין שלה היה השחקן האפור ביותר והפחות מוכר מבין הכוכבים:
מייק ריילי. עם שיפוט שלא נופל מרמת השיפוט בליגת העל של הלבנט. תת רמה.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 בספטמבר 2008

מעולם לא היתה לפרגי קבוצת שחקנים בעלי יכולת טכנית גבוהה כל כך ועדיין יונייטד לא משחקת את הכדורגל של הקבוצות הגדולות.אין ליונייטד את הנעת הכדור החכמה שמשלבת בין היופי לתכליתיות.יותר מדי פעמים שחקני ההגנה מעיפים כדורים אל המרחקים בתקווה שמשהו טוב יקרה.יותר מדי פעמים הקישור של יונייטד לא מסוגל להתמודד מול לחץ סביר של שחקני היריב באמצעות הנעת כדור ותנועה לעומק.
אפשר לפחות את הטענה הזו להפנות לפרגי או שהוא אמור להיות חסין מביקורת ?
וכדי להכניס את נושא פלטשר לפרופורציות הנכונות – אילו נדרשתי כאוהד הפועל לבחור בין פלטשר לגילי ורמוט אין ספק במי הייתי בוחר.לורמוט יש את הדבר הזה שנקרא כישרון.

אביעד 22 בספטמבר 2008

אנונימי, זה בסדר, אף אחד לא ינשוך אותך אם תביע את הדעות שלך תחת שמך.
1. אם אתה מעדיף את ורמוט על פלטשר אז מגיע לך לקבל את ורמוט.
2. אה, ליונייטד אין הנעת כדור חכמה? אולי נביא לא רק את ורמוט אלא גם את שי אבוטבול לפתור את הבעיה, אתה יכול להפנות בכיף את הביקורת לפרגי, זה לגיטימי, רק לא כ"כ קשור למציאות (אין באמור לעיל בכדי להביע זלזול בכבודו של שי אבוטבול).
אורי, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא לא רק איך צ'לסי נראית אלא גם מול מי היא נראית כך. על הנייר, פתיחת העונה סיפקה לצ'לסי 2 משחקים קשים – טוטנהאם והיונייטד. היא לא ניצחה אף אחד מהם ולא ממש הרשימה באף אחד מהם.
אביאל, עצם העובדה שאנלקה היה בנבדל וג'ו קול השתמש ביד מאוד משנות. כי אמנם לא כל יום הם יחמיצו אבל לא כל יום הם יקבלו שופט שלא רואה את הקטנות. צ'לסי לא נראתה כ"כ טוב מול היונייטד וצריך לשאול האם היא לא חזקה כרגע על חלשות. להגדרה "הטובה באירופה" צריך קבלות וזה כולל לנצח יריבות חזקות (ובורדו לא נכללת) ולזכות בתארים. עדיין מוקדם מכדי לקבוע את הדברים הללו.
מעניין שסקולארי, כמו שני קודמיו, כ"כ מהר נדחק לפינה עם תירוצים. "חסר לנו דקו", "הפציעה של קראבליו פגעה בנו", "היעדרו של אסיין מותיר אותנו כמעט בלי אופציות". מדהים איך הקבוצה העשירה ובעלת הסגל העמוק באירופה, משתמשת בפציעות כתירוצים כל שנה. או שלא לומדים שם מניסיון או שכל מנג'ר לומד מקודמו בדיוק איזה תירוץ יעוור את הביקורת. בכל מקרה, קצת מוקדם מדי לתירוצים, צ'לסי סימה בתיקו מול אלופת אנגליה בשנתיים האחרונות שהיא גם אלופת אירופה…

כסיפוביץ 22 בספטמבר 2008

טוב, גם אני לא הייתי בוחר בורמוט(אנונימי- הגזמת)אבל חוליית הקישור של היונייטד היא גם החלק החלש שלה.
ההתקפה מצוינת ורוויה בשמות מפוצצים, הגנת ברזל אך הקישור אפור כמו השמיים באנגליה.
סקולס הוא כבר לא אותו מנוע של פעם ואי אפשר להיות תלויים בו כל משחק.
כקבוצה מנצסטר עדיפים, אבל לא הייתי סומך על הקישור שלה שיחזיק אותה כל העונה המפרכת.
צלסי היא לא הטובה בארופה ובכלל זה קצת טימטום להעניק בשלב זה של העונה תואר כלשהו.
את הענין הזה יהיה אפשר לראות במרס-אפריל לקראת היישורת האחרונה.
בנוסף רונן הזכיר בעיתון היום דבר נכון וזוהי ההגרלה של היונייטד בסיבוב הראשון.
אחרי שנעבור את התעלה הזו העתיד יהיה הרבה יותר ברור.

גיא 22 בספטמבר 2008

אז בשלב זה של העונה, יונייטד כבר שיחקו שניים מתוך שלושת משחקי החוץ הגדולים שלהם, ויודעים שהרע ברובו מאחוריהם.
יחד עם זאת – עכשיו מגיע הזמן המלחיץ שבו הם צריכים להתחיל לנצח באופן עקבי, מה שהם בדרך כלל עושים טוב (למעט המעידות המסורתיות – כ 2 משחקי חוץ בעונה, ועוד משחק בית, ועוד כמה תיקו לא מתוכננים).

תומר 22 בספטמבר 2008

אביעד-כשאתה עובד אצל בעלים שפיטר מאמן שזכה בשתי אליפויות ולא הפסיד משחק בית אז אתה צריך לעיתים לתרץ,זה די מובן.
פרט לכך,דקו היה השחקן הכי טוב של צ'לסי עד כה,החיסרון שלו משמעותי ולדעתי הסגל שלה הוא לא עד כדי כך עמוק ואיכותי ביחס לאחרות, יש שם שמות מבוגרים,זה נכון אבל ברור לכל שחוליית ההתקפה של יונייטד הרבה יותר איכותית מזו של צ'לסי. מתי כבר תיגמר הפארסה הזו שנקראת ניקולאס אנלקה,ועוד יותר מעניין,מי הקבוצה הבאה שתשלם עליו מעל 15 מיליון?
הקבוצה הטובה ביותר באירופה היא ורדר ברמן.

ג.ד 22 בספטמבר 2008

לגבי תירוצים – אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה מאמן מסביר כישלון באופן ענייני, ואני לא חושב שזה ממש אפשרי או נכון לעשות את זה בראיון קצר אחרי משחק. מאמנים בדר"כ משתמשים בקלישאות או מדברים על פציעות, במקרה הטוב, או על השופטים במקרה הרע.

וזה בסדר גמור, את המסקנות האמיתיות מאמן צריך להעביר לשחקנים שלו באימון.

ג.ד 22 בספטמבר 2008

תיקון: היה צריך להיות "ראיתי מאמן מסביר"

יוני 22 בספטמבר 2008

תומר, זו ורדר שחילצה תיקו נגד הקפריסאים?

ליאונידס 22 בספטמבר 2008

רונן. כמה מילים על הינקי סטאדיום?

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 בספטמבר 2008

אצל היונייטד כמו היונייטד – בוכים על השיפוט…

יואב 22 בספטמבר 2008

קישור של יונייטד מאולתר כרגע, ללא קאריק ואנדרסון(כל אחד וסיבותיו שלו). בפומפי, ראיתי הנעת כדור נהדרת. זה עוד לא יציב, אבל זה יתייצב. גיבורי המשחק הם שחקני המשנה, עדות לעומק הסגל השנה.
וורמוט? זה שקרע רשתות בבלגיה? כוכב הנבחרת?
הוא לא היה שורד אתמול רבע שעה, בקצב ובאינטנסיביות. בגלל הזיות מהסוג הזה, אנשים מתאכזבים מנבחרת ישראל, כל פעם מחדש.

תומר 22 בספטמבר 2008

יוני,אם אנחנו מחליטים מי הקבוצה הכי טובה באירופה לפי המשחק האחרון שלה אז ורדר ברמן צריכה להיות הקבוצה הזו,כנראה שהסרקזם לא עבר כמו שצריך.

אביעד 22 בספטמבר 2008

יואב, לא נראה לי שדובר בהערכה לורמוט כי אם זלזול עצום בדארן פלטשר.
תומר, הבעיה שלי היא לא עם עצם התירוץ (אצל רומן זה ברור), אלא העובדה שכולם משתמשים באותו תירוץ של "פציעות", בקבוצה עם הסגל העמוק באירופה, לא בהכרח הטוב ביותר או האיכותי ביותר כי אם העמוק ביותר. לקבוצה שמרכז הקישור שלה כולל גם את למפארד ובאלאק, אין את ה"זכות" להתלונן על חסרונו של דקו. קבוצה שמעלה מהספסל את אלכס ומהיציע את איבאנוביץ', לא יכולה להלין על חסרונו של קראבליו.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 בספטמבר 2008

במקום לדבר כל-כך הרבה על צ'לסי, השופט וורמוט, מוטב שתתרכזו במשחק התחתית שמצפה לכם בשבת מול בולטון. אתם טועים טעות מרה אם אתם חושבים שהניצחון עליהם מונח בכיס שלכם.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2008

לגבי שאלת ורמוט-פלטשר הרת הגורל. קבוצה אמיתית, לא גלקטיקוס, בנוייה בהיררכיה נכונה. וזה כולל שחקנים מקצה ההיררכיה שתמיד נותנים מקסימום.
בעולם כדורגל, ישראלי, בו לא מבינים את החשיבות של פלטשר נשארים עם גילי וורמוטים. שבגלל שהם לא משחקים נגד פלטשרים ולא מתאמנים איתם, נשארים שנות אור מהכוכבים האמיתיים של המשחק.

Yair 22 בספטמבר 2008

כל עוד ורמוט לא בהרכב בולטון בשבת אני רגוע…

יואב 22 בספטמבר 2008

אנונימי,
אין לך איזה משחק תחתית חשוב בצפון הארץ להתרכז בו? שלא תפספס את ההסעה.
כולי תקווה שאלכס יצליח להתרכז במשחק הצפוי לו בשבת, למרות הסחות הדעת שלנו.

כסיפוביץ 22 בספטמבר 2008

רונן- אני חושב שהענין עם פלטשר הוא לא להמעיט בערכו חלילה, גם הוא וגם הארגריבס נותנים תרומה אדירה בקישור, אבל עדין יש הרגשה שחסר משהו כמו פברגס, דקו או סקולס בימיו הצעירים יותר, שמביאים ערך מוסף לקישור.
עד עכשיו נראה לי שזו החוליה החלשה במערך ולא אתפלא אם פרגסון יחזק אותה בינואר.
לגבי ורמוט- מי זה?

תומר 22 בספטמבר 2008

אביעד-אתה אומר שאין לך בעיה אם עצם זה שהוא מתרץ אבל יש לך בעיה עם תוכן התירוץ,למה? מה זה משנה בכלל?לקבוצות אחרות יש "זכות" לתרץ?ואם יש להן,אז? צדק מי שאמר שבין כה וכה כל הראיונות הללו של אחרי המשחק כוללים בעיקר קלישאות ותירוצים,אין צורך להתייחס אליהם ברצינות.
בנוגע לסגל של צ'לסי- כחצי מהמשתתפים בבלוג(כולל אותי)חושבים שלאמפארד הוא אוברייטד וכולנו נסכים שבאלאק הוא לא השחקן שהיה לפני צ'לסי.מצד אחד אנחנו לא רוצים שיתנו יחס מיוחד לכוכבים הגדולים אבל מצד שני אנחנו תולים בהם את הציפיות מצ'לסי. אם הם רוצים להלין על חסרונו של דקו,זכותם. כשרונאלדו לא משחק זה לה לגיטימי להזכיר שהוא חסר או שלא כי יש את נאני ופארק שיחליפו אותו?

legal alien 22 בספטמבר 2008

ליואב – עשה עמי חסד אישי קטן: "סר אלכס" או "פרגוסון" ואפילו "פרגי". מספיק לקרוא למנג'ר שלנו "אלכס".
אם עבדת איתו במספנות או שירתת איתו בצבא בקשה זו בטלה מעיקרה.
משחק שלא מלמד הרבה. קצת מעורר חששות לגבי קיומו או היעדרו של קילר אינסטינקט (הקורא ויין רוני מתבקש לקחת נקודה זו לתשומת לבו). צריך רק לקוות שעד שנגיע למשחקים שבאמת אפשר ללמוד מהם לא תברח העונה. חמישה משחקים, ארבעה שערים, נצחון אחד.
בדקות שרונלדו היה על המגרש (שימו לב איך נעלמו כל הדיונים על קבלת הפנים אליו..לקח חצי משחק בערך), אפשר היה לראות את ההבדל המנטלי: רונלדו כל הזמן חושב על השער, ממש ניתן לראות את זה עליו. הוא רוצה להיות מהגדולים בהיסטוריה, ויודע שדרך טובה לעשות זאת זה להבקיע מלא מלא גולים. רוני מתפזר לו לכל מיני כיוונים (והצהובים המיותרים מעידים על כך). ואז, כשההזדמנות מגיעה רוני צריך לעשות איזה סוויץ' מנטלי ורונלדו כבר בא מוכן מהבית. התוצאות בהתאם.
ואנונימי צודק בדבר אחד – המשחק נגד בולטון הוא must win

אביעד 22 בספטמבר 2008

תומר, האמת היא שאין לי בעיה לא עם התירוץ ולא עם תוכנו. כל מה שאני אומר הוא שברור לי מדוע לתרץ אך לא מדוע התוכן חוזר על עצמו ומתקבל בכזאת קלות.
לגבי למפארד, תוסיף אותי לחצי שכולל אותך. ובענק. אבל זה לא מפחית מהעובדה שבצ'לסי מעריכים מאוד אותו ואת באלאק אך נוטים אוטומטית לייחס משחק רע להיעדרו של דקו.
לדעתי, יש בעיה עם תלונה על היעדרו של שחקן כשיש מחליף ברמתו או קרוב אליה. כך למשל לא ניתן להלין על חסרון של בראון כי יש את נוויל. אבל, וזה אבל גדול, אני לא מאמין שהיעדרות של אפילו 3-4 שחקנים יכולה להוות תירוץ ברמות האלו. כלומר אני יכול להבין אם מנצ'סטר משחקת פחות טוב ללא רונאלדו אך לא אם תשחק גרוע, לא אם תפסיד. מצבים כאלו לא הייתי מייחס לחסרונם של 3 שחקנים.

יואב 22 בספטמבר 2008

ליגל, אני מנסה לגוון. תן לי קרדיט על זה שאני לא קורא לו אבא, או סבא.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 22 בספטמבר 2008

יואב – יש לי דווקא משחק צמרת במגרש הביתי. מרחק הליכה.
סר אלכס הוכיח עצמו כאשף במשחקי צמרת, בשבת נדע אם הקסם פועל גם במשחקי תחתית על 6 נקודות.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2008

אני מבקש להפסיק עם תגובות אנונימיות. מי שמגיב כך בטעות, שיצרף בבקשה את שמו או כינויו.

יואב 22 בספטמבר 2008

אכן. משחק צמרת רב שערים.

rd17 22 בספטמבר 2008

רונן אם יורשה לי לשאול (ורק כדי להבהיר איני מהמגיבים האנונימיים) מדוע מפריע לך אנשים שמגיבים בעילום (או אילום) שם?

טל 22 בספטמבר 2008

אני דווקא חושב שכל אלה שתומכים בורמוט מול פלטצר צודקים,
הרי זה ברור וידוע שהוא משחק ביונייטד רק בגלל שהוא סקוטי ובגלל שהוא הבן המועדף של פרגוסון,
כי אם לא כך היו פני הדברים הרי לפי הכישורים שלו הוא מקסימום היה מגיע לקבוצת המילואים של הארטס,
אין מה לעשות,קומבינות על רקע אישי יש גם ביונייטד
ולעובדה שפלטצר בכל משחק כמעט נגד ארסנל העלים את ויירה כשזה שיחק שם,
לעובדה שפלטצר מצטיין באופן קבוע במשחקים החשובים באמת,בליגה ובאירופה,
לעובדה שאפילו הקהל של יונייטד ברובו,ביציע ועל פני הפורמים השונים,שינה את הדעה שלו מן הקצה אל הקצע בנוגע אליו אין קשר ליכולת שלו,
הוא משחק רק בגלל פרגוסון וקשר הדם הסקוטי.
אין ספק,ורמוט הוא…הרבה יותר..טכני,פלטצר הוא סתם בוק.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2008

rd17 – כי יש הרבה תגובות אנונימיות שבכוונתם סתם להרגיז חלק מהמגיבים הקיימים וזה נמאס לי. לא חסרים מקומות באינטרנט לתגובות זבל מהסוג הזה.

יגאל 22 בספטמבר 2008

בקשה אישית צנועה רונן. מכיוון שדי ברור שאתם הולכים לקחת את הוורלד סירייס של שנת 08 גם במאה הנוכחית אולי תוכלו לעשות קצת צדקה בימים שלפני ראש השנה.
עניין של מפגש ספורטיבי עם קבוצה של חדלי אישים חסרי בינה ודעת המתקראים הניו יורק מטס. שילוב טרגי קומי ייחודי עם התרסקות חסרת גבולות שלעומתה הוול סטריט זה אי של יציבות, ורליוורים שיש שיגידו שהם מצחיקים יותר מהאחים מארקס. כל מה שנדרש זה 4 נצחונות. זה יספיק לפוסט סיזן. ושם כבר נמצא פתרון. יוהאן יזרוק 9 איניניגס כל יום נגיד, משהו כזה.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2008

יגאל – מצטער, אנחנו מפרקים הכל, אנחנו לא יכולים אחרת.

legal alien 23 בספטמבר 2008

רונן, נסיון העבר דוקא הוכיח שאתם כן יכולים אחרת…תן להגיע לפלייאוף, מה הסיפור? תאמין לי, כאוהד המטס אני מוכן לסגור דיל שהמטס לא מתפרקים כמו בשנה שעברה והקאבס לוקחים את הוורלד סיריז בסופו של יום (גילוי נאות – אני אוהד מטס בצורה בלתי קנאית בעליל).
והמשך הענין – בתגובות לפוסט הבא

Comments closed