0-1 ווריורס. פופוביץ׳ בפרשת דרכים

הוא חייב להתחיל להתעמת עם בעיית הכשרון

למשחק עצמו יש משמעות מעטה. קשה לראות איזשהו תסריט שהסדרה הזו תתמשך מעבר למשחק 5.  הווריורס היו אחראים מהרגע הראשון ולא נתנו למשחק להסתבך. העונה עצמה המחישה דבר מאד ברור: ייתכן שכששניהם על המגרש דוראנט טוב מקרי. אבל קרי הוא הסיבה לכדורסל הגדול של הווריורס. בלעדיו הם נראים עמלנים יותר. אבל עדיין – מעולים בשני צידי הכדור. 

זו קבוצת סן אנטוניו הראשונה מזה דור שיש מעליה עננה. השמועות הן שקוואי לאונרד קצת איבד תקווה. הם קבוצה מאומנת היטב ומגינה היטב אבל כל כך זקנה ועניה בכשרון – וקצת קשה לראות את הקבוצה הגדולה העתידית פה. הם כבר בוודאי לא במצב ששחקן כמו לברון ג׳יימס ירצה להגיע אליהם. רמת השחקנים – אפילו אם לאונרד היה בסביבה – ברמת ״לא מספיק״. ייתכן שפופוביץ׳ צריך להתעלם מבקשות של כוכבים מבוגרים להמשיך לנצח ולאתגר את עצמו עם קבוצה הרבה יותר צעירה. הוא חייב להתחיל להתעמת עם בעיית הכשרון.

פלייאוף!
0-1 פילי. חשיבות הנסיון

52 Comments

ניינר / ווריור 14 באפריל 2018

זהו סוף השושלת הגדולה של הספרס. נדמה שקאוואי שרף את כל הגשרים שם ולא תהיה להם ברירה אלא להתחיל מאפס. השאלה היא אם פופ בגילו מסוגל לקחת כזה פרויקט

matipool 15 באפריל 2018

שרף גם את הגשר על הקוואי? ..

רטקסס 15 באפריל 2018

זה היה פשוט מתבקש

אלון 15 באפריל 2018

אף מילה על קארי עם חולצה של ה blog boys? זה היה הדבר הכי מעניין במשחק. מחווה לדה באזר של אמריקה.

מתן 15 באפריל 2018

בלי קוואי (שהשמועות אומרות שהוא עשוי לשחק במשחק הבא, אבל לכו תדעו מה הוא יהיה שווה אחרי כ"כ הרבה זמן בחוץ) לספרס אין מה לחפש בסדרה הזאת, גם אם סטף בחוץ.
לסן אנטוניו נגמרו הכוכבים של פעם ועכשיו הם נשארו עם השחקנים של המקומות הנמוכים בדראפט מחוזקים באולדרידג' וצמד הישישים. בקבוצה נורמלית הם היו נאבקים עכשיו על מקום טוב בלוטרי, אבל אצל פופוביץ' הם בפלייאוף, מה שימנע מהם להשיג בחירה גבוהה בדראפט ובעצם הורס להם את הסיכוי לשפר את הקבוצה. צריכים לקרות קסמים בשביל שהם יפסיקו להדרדר ויחזרו להיות קונטנדרים. לא ברור לי איך אפשר לעשות את זה, אבל אם יש מישהו שיכול – זה רק פופ.

קירקגור 15 באפריל 2018

ס'אוחטו אחרי מה שקרה בפלייאוף שנה שעברה ואיך שאלדרידג' בא לעונה הזו, כל כך רציתי לראות מה יקרה לקבוצה שקוואי יחזור…

יהודה ב"ד 15 באפריל 2018

לא נשכח לציין לשבח את פאצ'וליה שסלל את הדרך לאליפות בשנה שעברה ושייתר כל צורך בסלילה השנה.

ניצן פלד 15 באפריל 2018

עם קוואי+אולרידג'+הצעירים+טריו הישישים+השיטה והאימון ומערך פיתוח השחקנים הכי טוב שהליגה הזו אי פעם יכלה לדמיין שיהיה לה, זו מועמדת מספר 2-3 לאליפות, שהייתה הקבוצה הכי טובה בגמר המערב אשתקד, למשך כמעט משחק שלם שהיא הייתה בתצורה הזו.

להסיק, בגלל החסרון של חלק אחד מהמשוואה, שהקבוצה הזו מרחק יריקה מריבילד, זו הזייה והגזמה פראית.

ועדיין, ברור שהספרס בבעיה, כי ככל הנראה דוד של קוואי מילא לו את השכל בפיפי.
אבל אם הם יצליחו להשיג תמורתו חבילה ראויה – הם יעשו ריבילד און דה פליי ולא יפספסו את הפלייאוף פעם אחת בדרך לקונטנדריות מחודשת.

מה זו החבילה הזו?
דיבורי אוהדים מדברים על משהו מפילי (פולץ+שאריץ'+בחירות סיבוב 1) או מלייקרס (אינגרם+קוזמה+בחירות סיבוב 1).

בסנאריו שכזה, שהוא לגמרי בגבולות הסביר-לדמיין, אין ריבילד ואין כלום.

שלא לדבר על הסנאריו לפיו הקבוצה שהייתה עדיפה על הווריורס פשוט תקבל שוב את החלק ההוא שהיה חסר לה העונה.

יואב דובינסקי 15 באפריל 2018

אני מסכים עם דורפן. התלות בזקניים מוגזמת לחלוטין וקוואי יותר מידי סימן שאלה (גם בריאותית וגם לא ברור מה הוא רוצה). אני מסכים איתך שאפשר לסיים מעל דנבר וקליפרס גם אם עושים שינויים און דה פליי, אבל הספרס בנסיגה ובהשוואה לסטנדרטים שפופוביץ' העמיד, סן אנטוניו לא מספיק טובה בכדורסל.

פרקש 15 באפריל 2018

שמע אני איתך שיש להם אופציות לעתיד אבל לומר שהם היו הקבוצה הטובה בגמר המערב שנה שעברה זה קצת מגוחך.. נכון הם הובילו בהרבה ובזמן הכי לא טוב מבחינתם קוואי יצא. אז מה? אף אחד לא חשב לפני הסדרה שזה הולך להיות סוויפ לג"ס. זה גמר המערב מול פאקינג פופביץ והיה ברור שזאת תהיה סדרה מעניינת.. ועדיין אני לא הכרתי אף אחד שהימר שהסדרה הזאת תיגמר בניצחון של הספרס. ואפילו אם קוואי לא היה נפצע והם היו מנצחים את משחק 1 נראה לי שעדיין רוב העולם היה מסכים שג"ס פייבוריטים לנצח את הסדרה.. נמאס לי לקרוא אנשים שמפנטזים שמשהו היה יכול לעצור את ג"ס שנה שעברה ופשוט היה להם מזל כי זה פשוט לא נכון. היה להם מזל אבל לא בגללו הם קרעו את הליגה בפלייאוף. הם קרעו את כולם כי יש להם פי שתיים כשרון מלכל קבוצה אחרת(לפחות פי שתיים) וכי יש להם שיטה שאף אחד לא יכול להתמודד איתה וזהו. המזל עזר לעשות את זה יותר חד משמעי זה הכל.

Gilad 15 באפריל 2018

אתה אופטימי מדי. מי מכל הצעירים נראה כמו שחקן שיכול להפוך לכוכב בליגה? הכי מוכשר זה אולי מורי, והוא בעיקר מכונה לאיבודים, רק בלי הכישרון שיפצה על זה. הרבה יותר קשה למצוא ניצוצות בבחירה 30 מאשר היה לפני עשור, ואחרי עשור של חיפושים כאלו, זה נגמר.

פרננדו 15 באפריל 2018

ביופוקד הגאון עם ערימות של כסף לגאסול בן ה80 ומילס שהוא במקרה הטוב שחקן ספסל. אין להם קאפ.
הם בבעיה.
פרקר נראה כמו שחקן ליגת פיתוח.
מאנו בעונה טובה אבל ראבק בן 40.
פופ די גמור. מתעסק בטרמפ ובגזע הלבן ובפוליטיקה.

אבו צ'יצ'ריטה 15 באפריל 2018

שיחתים את זלאטן.
השושלת נגמרה. עוד לפני העונה הזו.

איציק 15 באפריל 2018

מאד לא התרשמתי מהוויריס. נראו כמו קבוצה סטנדרטית עם ספלאש אחד שלא מצליח להחטיא. מול חבורת פופ במצבה זה לא חכמה, אבל הם לא עשו עלי רושם באף צד של המגרש. כשקארי יחזור אולי הם יראו כמו שצריך, אבל חזרה מפציעה זו תמיד שאלה. את סאן-אנטוניו הם יעברו בכול מקרה ואולי קארי יוכל קצת לחזור לכושר ביתנים. כרגע הם לא נראים כמועמדים רציניים לטבעת.
באן-אנטוניו… לפופ יש הרבה עבודה לקראת העונה הבאה. צריך לוותר על גאסול, פרקר, ואפילו ג'ינובילי ואולדריג'… לברר מה קורה עם קואי ולהתחיל לעבוד על קבוצה חדשה בקונספציה חדשה.

dmc 15 באפריל 2018

ג"ס לא נראים כמו מועמדים רציניים לטבעת. מעניין. זה אפקט כספי או שאתה באמת חושב ככה?

איציק 15 באפריל 2018

אם הם היו עם כספי, בוודאות לא היה להם סיכוי לטבעת, עכשיו הם רק לא נראים כמועמדים. להוציא את כספי היה הדבר הכי נכון במצבם, ואם אתה עוקב אחרי התגובות שלי (ובשבילך אני מקווה שלא) אז אתה יודע שחשבתי שזו ההחלטה הכי נכונה שהם לקחו (עם כל האמפתיה לכספי, וגם הוא מבין זאת). הם פשוט לא נראים חדים, לא מגיעים קל לטבעת, לא מגיעים למצבי קליעה כמו עם סטף, וההתקפה שלהם נראית כמו של עוד 20 קבוצות בליגה רק עם יכולת קליעה ברמה גבוהה יותר (ואני מדבר על KD והספלש השני ולא על גריין שהפעם קלע אבל לא הייתי לוקח אותו כבנקר מהשלוש). מה לעשות, סטף הוא שובר שוויון כשהוא בכושר, ומה לעשות, אנחנו לא יודעים באיזה כושר הוא, וראינו לפני שנתיים מה היה בסדרת הגמר כשהוא לא בכושר מלא.

dmc 15 באפריל 2018

מה שראינו לפני שנתיים זה קבוצה שדרסה את המערב כשסטף משחק פצוע, והובילה 3:1 בגמר על לברון קיירי ולאב. נכון שמאז קרו כמה דברים "לרעתם" כמו ההתחזקות של יוסטון ואיגי הזדקן וכו', אבל הם קיבלו את דוראנט. וסליחה שאני מצטט אותך שוב, זה לא מזלזול אלא מפליאה – איך מההשוואה לפלייאוף ההוא אתה מסיק שהם לא נראים כמו מועמדים רציניים לטבעת?

איציק 15 באפריל 2018

אתה צודק, אבל תיזכר לא רק מה היתה התוצאה אלה גם איך הם נראו כשסטף פצוע. המשחק ממש לא זרם. אני חושב שיש היום מספר קבוצות שלא פחות טובות, אם לא יותר, מקליבלנד של אז. דוראנט זה כח רציני, אבל זו קבוצה שעברה הרבה פציעות העונה ולא בטוח איך זה ישפיע.

אמיתי 15 באפריל 2018

אני עוקב אחרי התגובות שלך! איך היית מעריך את סיכוייה של הקליבלנד קאבלירס קבוצתו של לאברון ג׳יימס? #עוקב סקרן

איציק 15 באפריל 2018

אתה סתם אזרח מטריל… ועדיין אענה לך.
עם כל חוסר אהבתי את לברון, אני לא חושב שאפשר לפסול את היכולת שלו לעלות לגמר. הוא נותן סוף עונה מפלצתי ובפלאיי-אוף בטח ינסה להעלות את היכולת עוד קצת. אישית, מקווה שפילי תגיע לגמר אבל לך תדע. דורפן כתב שפילי תפסיד בגמר בשישה משחקים. אני מקווה שהוא צודק (למרות שלא אהיה עצוב אם ייקחו את הגמר). לא יודע למה, אבל לא מרגיש לי שהקנדים מסוגלים להגיע לגמר למרות העונה ההיסטורית שלהם.

אמיתי 15 באפריל 2018

יש תקדים לקבוצה שלא ראתה פלייאוף טריליון שנה והגיעה לגמר?
נ. ב. תודה על התשובה הכנה

איציק 15 באפריל 2018

לא יודע, אבל אם דורפן מהמר, הייתי נזהר מלפסול אופציה זו ;)

dmc 15 באפריל 2018

הייתה רק הסדרה ההיא מול אוקייסי. הפסידו אחד לפורטלנד ואחד ליוסטון. עם הגמר וההרחקה של גרין אפשר רק לנחש מה היה אם

אלון3131 15 באפריל 2018

על מה אתה מדבר, יש להם הגנה מפחידה והתקפה רצחנית וזה בלי השחקן ההתקפי המפחיד בליגה שיושב בחוץ.

ברור שבלי קרי מול יוסטון יהיה להם מאוד קשה, אבל בהנחה שקרי חוזר ונכנס לעניינים בצורה חלקה, לאף קבוצה אין סיכוי מולם.

איציק 15 באפריל 2018

never say never.
כתבתי שסטף משנה את התמונה חזק, במידה ויהיה בריא ובכושר, אבל את זה לא נדע עד שלא נראה.
בלעדיו אני לא מסכים עם הניתוח שלך.

אלון3131 15 באפריל 2018

גם בלעדיו חוץ מיוסטון ואוקלוהמה אף קבוצה לא יכולה לקחת מהם יותר מ2 משחקים לדעתי במערב

איציק 15 באפריל 2018

בלעדיו אני חושב שיוסטון טובה יותר, ואולי גם איתו. אוקלהומה זו קבוצה לא צפויה וככזו לא נותן לה סיכוי. משחק אחד היא תהרוס אותך ושי משחקים היא תהרוס את עצמה.

פרקש 15 באפריל 2018

ואולי גם איתו? גם אם יוסטון מנחיתים את פול ג'ורג' בלי לשחרר אף שחקן אם עדיין לא יותר טובים מג"ס בריאה. לאנשים יש זיכרון ממש ממש קצר חצי עונה שגס משחקים פצועים ושלוש שנים דמיוניות פשוט נמחקות..
לכריס פול אין אפילו מקום בחמישיה של ג"ס..
יוסטון ממש לא קרובים לרמת הכישרון שלהם

איציק 15 באפריל 2018

תזכר במשחקים בינם בעונה הסדירה כשהווריירס היו בהרכב מלא. גם אז יש להם מצ'אפ טוב. היו שלושה משחקים השנה, 2-1- ליוסטון כולל ניצחון בגשר הזהב. אז זה לא כזה חד משמעי כמו שאתה מספר, אלה אם אתה חושב ש-82 משחקים אפשר לשים בפח.

אלון3131 15 באפריל 2018

מדהים כמה מהר אנשים שכחו איזה מפחידים גולדן היו בפלייאוף הקודם, 16-1 שרק התפוצצות היסטורית של קליבלנד מנעה 16-0.

בהרכב בריא ושהכל זורם, וזה לא קרה הרבה העונה, הם דורסים גם את יוסטון. אם קרי חוזר בחצי כוח, עדיין הם פייבוריטים אבל אפשר יהיה לנצח אותם.

איציק 15 באפריל 2018

שים לה לאם ששמת כאשר איגודלה לא יותר צעיר וכך גם ליוינגסטון ששניהם היו ברגים חשובים. אתה לא יודע איך סטף יחזור. מה שאנחנו כן יודעים זה שיש קבוצות שהתחזקו. כמובן שאם הכל יתחבר אז הם הכי מפחידים, אבל אף אחד לא יודע את מצב האם-ים.

אלון3131 15 באפריל 2018

לגבי איך סטף יחזור מסכים שזה הסימן שאלה.

איגודאלה? הוא במוד רוברט הורי. ישן כל העונה מתעורר לפלייאוף, היה מעולה אתמול.
קבוצות התחזקו? נכון יוסטון ואוקלוהמה התחזקו אבל הספרס וקליבלנד נחלשו.

השורה התחתונה היא כמו שאמרתי,
בריאים, יוסטון יכולה לקחת מהם 2 משחקים ולעשות צרות. אם סטף חוזר חצי כוח אז יוסטון ואולי אוקלוהמה ההתעלות מטורפת יכולה להדיח אותה.
בריאים אין להם כמעט תחרות.

shadow 16 באפריל 2018

אני לא בטוח שיוסטון עוברים את אוקלהומה. ומיניסוטה יעשו צרות ליוסטון.

יותם 15 באפריל 2018

חשוב לומר-התכניות היו שהספרס יאבקו על אליפות השנה. בשנה שעברה עם אותו סגל בדיוק הם היו בדרכם הבטוחה לגמר וגם השנה יכול היה להיות להם קייס מעולה לגמר מערב לפחות. זו הסיבה שלדעתי,במידה ורוב הסגל מגיע לעונה הבאה בריא, אין להם סיבה שלא להילחם על אליפות פעם נוספת.
בנייה מחדש כרגע תביא איתה בהכרח ירידה ברמה בין אם לקצוות הפלייאוף ובין אם למעמקי הלוטרי. למה שקבוצה שהיא בין 4 הטובות בליגה תעשה לעצמה דבר כזה?!
עם הסגל הנוכחי והניהול המוכר אפשר לבנות בשנים הקרובות דור נוסף שירוץ לאליפות מבלי לזרוק לפח את האפשרות ששנות השיא של קוואי יעברו בטקסס ואת הסיכוי הסבירמאד שהןיביאו איתן לפחות אליפות אחת.

איציק 15 באפריל 2018

שנה שעברה יוסטון היתה חלשה בהרבה, ואותו הדבר נחון לפורטלנד וניו-אורליאנס. המערב התחזק (למרות שהיה חזק מהמזרח גם קודם), ובסגל של שנה שעברה לא מספיק טוב לשנה זו. עם קאוויאי הרבה יותר טובים אבל עדיין במאבק הרבה יותר קשה.

יותם 15 באפריל 2018

הסגל של שנה שעברה היה בדרכו לנצח את ג"ס בגמר מערב! בנוסף צריך לצאת מנקודת הנחה שקבוצה ששואפת לאליפות תתחזק גם היא בכל קיץ.

אלון3131 15 באפריל 2018

חבר, יש הבדל בין נתנו מחצית גדולה ואולי היו בדרך לגנוב את הביתיות במשחק מספר 1 ובין היו בדרך להדיח את גולדן.
גם קליבלנד בגמר שנה שעברה נתנו התעלות אחת מדהימה והביסו את גולדן ב15 הפרש.

יותם 15 באפריל 2018

מקובל, ועדיין יש סיכוי סביר שהיו מנצחים ועדיין הקבוצה הייתה מ4 הטובות בליגה

פרקש 15 באפריל 2018

תודה אלון היחיד פה שאין לו זיכרון של שלוש שניות..

איציק 15 באפריל 2018

כי זה מתאים לתאוריה שלך? הגדרה מעניינת לזיכרון ארוך טווח. היתי נזהר מהגדרות מאין אלו.

פרקש 15 באפריל 2018

תראה איציק אין לי תאוריה והכל יכול לקרות סך הכל זה ספורט.. אבל כן לדעתי אנשים פה- ואני מכליל אותך על סמך התגובות בלבד לא דיברנו לעומק על הנושא- פשוט שוכחים מה היה שנה שעברה. אחרי הגמר אף אחד לא דיבר על הסיכויים של ג"ס לזכות שנה הבאה אלא אם אפשר לקבוע בוודאות שזאת קבוצת הכדורסל הכי טובה שאי פעם שיחקה.
אם כן הכבוד להארדן ויש באמת הרבה כבוד שחקן מדהים מישהו בוחר בו לבניית קבוצה לפני קרי? לפני דוראנט? והם משחקים ביחד ועושים את זה מדהים! הכישרון שיש לגס הוא פשוט חסר תקדים ומאוד קשה לי לראות קיבוץ של שחקנים אחרים שאפשר לומר שהם יותר טובים מהם. אני פשוט לא יכול לקבל קביעה כזאת כי היא מסתמכת על עונה רגילה שבה ברוב הגדול של הזמן הקבוצה הייתה פצועה וגם שהיא הייתה בהרכב בריא ראו בבירור שהם פשוט מחכים לפלייאוף..
מקבל שצריך לראות איך קרי יחזור ויכוחים להיות הרבה משתנים והכל יכול לקרות אבל אני לא חושב שבכל השנים שאני רואה ספורט הייתה קבוצה בכל ענף שהייתה כל כך יותר טובה משאר המתחרות שלה.

איציק 15 באפריל 2018

פרקש, אתה מדבר על מה שדובר בשנה שעבר בתנאים של שנה שעברה. מה לעשות, הגיל משפיע שונה על שחקנים שונים, הפציעות משפיעות אחרת, שחקנים חדשים מתחברים אחרת. יוסטון של השנה פחות טובה מ-GS של שנה שעברה אבל טובה בהרבה מיוסטון של שנה שעברה. GS היום טובה פחות, עד אשר נראה איך יתחבר כשכולם יחזרו. עד שנראה, יוסטון מועמדת ראויה מאד מול GS הנוכחית.

פרקש 15 באפריל 2018

אני מדבר על שנה שעברה כי זה היה בשנה שעברה לא לפני חמש שנים.. ג"ס לא יפספסו אליפות כי איגודלה זקן בשנה. אני פשוט חושב שאתה צריך לתת הרבה יותר כבוד לשחקנים של ג"ס ווינירים מוכחים אחד אחד שהוכיחו את עצמם בפלייאוף כבר כמה שנים במקום לתת את הכבוד הזה להארדן ולפול שעם כל האהבה אליהם לא הוכיחו כלום אף פעם. אני אתייחס אליהם כ"יותר טובים" רק שהם יראו את זה מתי שבאמת משחקים כדורסל. אין מה לעשות בשנים האחרונות העונה הרגילה נהפכה לבולשיט בnba וכן אני עדיין חושב שהמדד הכי טוב זה מה שקרה שנה שעברה כי זה היה בפלייאוף שהמשחק בו אחר לגמרי.
בכל מקרה בכנות אני ממש מקווה לראות את יוסטון נותנת פייט ואפילו מנצחת ג"ס בריאה.. פשוט לא רואה תרחיש של זה קורה אבל אם זה יקרה רק תזכיר לי ואני אוכל את הכובע בשמחה

תומרג 15 באפריל 2018

לדעתי ההבדל העיקרי הוא הדעיכה המשמעותית ביכולת של פאו גאסול. אמנם זה מתקזז עם השחקן הצעיר והמקריח שנותן עונה לא רעה אבל עדיין, היעדרו של 4 משמעותי זועקת לשמים.

S&M 15 באפריל 2018

צדיק ורע לו, זה סן אנטוניו. כואב הלב לראות אותם, וזה גם מבאס שככה ניראה הפלייאוף.
ההבדלים בין הקבוצות בכל (?) הסדרות הם משמעותיים. אולי בסיבוב השני יהיה אקשן. אתמול עזבתי את המשחק במחצית.

שמעון 15 באפריל 2018

סיבוב ראשון הוא לפרוטוקול. האקשן יתחיל סיבוב 2 במיוחד בסידרה בין יוסטון לOKC שראני צופה שם 7 משחקים במרחץ דמים.

shadow 16 באפריל 2018

4-3 לאוקלהומה

שמעון 15 באפריל 2018

קוואי לאונרד לא יחזור לספרס ויהיה עליו טרייד אתם תראו. עד אתמול חשבתי שזה סתם בדיחת עיתונאים ושמועות אבל שפופוביץ עוקץ אותו בגלוי ואומר HIS GROUP NOT RERADY וטוני מלכלך עליו וזה שהוא העיף את הסוכן שלו ודוד שלו עכשיו הסוכן שלו שמכוון לשוק גדול, כל הסימנים שם צאו מהאשלייה. הוא בריא ולא מוכן לשחק ואפילו לא בא לצפות במשחקים שלהם, זה נגמר שם. יש שמועות כבר על לייקרס ופילי

7even 15 באפריל 2018

נו זה נגמר..למה למשוך את זה?

יוסי 15 באפריל 2018

השאלה הגדולה היא אם קבוצות יקחו הימור על קוואי אחרי פציעה שהשביתה אותו שנה. כלומר, לא ברור שיהיה כזה טרייד אדיר לסאן-אנטוניו עליו.

שחר 15 באפריל 2018

יש הרבה משמעות לניסיון, בפלייאוף, לבגרות של קבוצה ולחוסן מנטלי, זה משדרג את הסיכויים של קליבלנד, של ג"ס כמובן.
זו הסיבה שקלבלנד פייבוריטית במזרח ולא נניח טורונטו. פילי הם החריג מהכלל הזה, קשה לדעת לאן יגיעו (גמר מזרח?). יוסטון לא חריגים מהכלל, הם עוד לא עברו מסע פלייאוף אמיתי, אולי רק הארדן עם אוקייסי בזמנו
לכן יוסטון בגמר הכללי זו הפתעה
הייתי הולך על ג"ס – קלבלנד 2-4 (יותר קרוב ל 4-1 מל 3)
קליבלנד מנצחים את פילי בקושי רב בגמר המזרח ומשקיעים הרבה בסדרה

Srtest - ארטסט 15 באפריל 2018

מעניין מה היו אומרים על דוק ריברס אם עונה אחרי עונה בפלייאוף הקבוצה שלו היתה נתקלת במשוכה כלשהי שאותה לא היתה עוברת. בעצם לא מעניין כי אין כמעט אחד שלא הפך את ריברס לבדיחה. ובכן, פופ לא מצליח בפלייאוף כבר כמה עונות ברציפות, כולל הפסד לאותו ריברס.

Comments closed