ה-0-1 על ווטפורד. המשחק סיכם את העונה לבדו

קאריק עכשיו

המשחק די סיכם לי את העונה.

ל״שיטת משחק״ בכדורגל יכולות להיות מטרות שונות. מטרה אחת היא נטרול יריבות ומטרה אחרת היא מקסום יכולות כדורגל של קבוצה. אבל בכל מקרה ברמה הפרטנית היא אוסף ההוראות שאיתה עולה שחקן למגרש. הדברים שהוא יודע שהוא צריך לעשות ולבצע. פעולות שעם הזמן הוא אמור להיות מאומן יותר ויותר בהם ולהשתפר בהם.

והאבחנה שלי לגבי הקבוצה של מוריניו כרגע היא כזו. לי, כצופה, אין אפילו מושג מה הם לא מצליחים לעשות. מה הם בכלל מנסים.

וזה נכתב לפני המשחק:

 התכוונתי לסכם את העונה כעונה הכי לא נעימה שעברתי כאוהד יונייטד. מנג׳רים שנכשלו לא הטרידו אותי במיוחד. אבל בעונה הזו התרחש תהליך שלא נכשל טוטאלית (מקום שני וכו וכו וכו) של יצירת מוטציה של מנצ׳סטר יונייטד. משהו שהוא מנצ׳סטר יונייטד רק בחולצות המשחק ושם המשחק והאיצטדיון בו נערכים המשחקים. משהו פסימי מאד, לעתים קרובות פחדני, משרת גחמה של אדם אחד שמשחר הקריירה המצליחה שלו בז לצד האטרקטיבי של הכדורגל. הרי מתי הוא זורח יותר מתמיד? בנואו קאמפ, באנפילד (לשמחתנו אז), כשהוא מצליח להחריב לקבוצה אטרקטיבית את שאיפותיה. והוא יכול ללעוג במסיבת העיתונאים לאחזקת כדור ושחקנים ״שמשחקים עבור הציבור״. 

ומהצד השני אני תמיד תומך בערכים של יונייטד שהם נאמנות סבירה לאנשים בתפקיד המנג׳ר ומתן הזדמנות. וזה קרה אפילו במקרים כמו פיטורי דייויד מוייס שבמועדון אחר היה מפוטר קודם לכן. וקשה לי עם פיטורי מאמן במקום השני.

והתקווה היחידה לגשר בין הפסקה הראשונה לפסקה השניה היא איזשהי הפנמה של המנג׳ר עצמו שהוא צריך להשתנות. וזה יכול לקרות בתהליך של הפנמה וזה יכול לקרות גם מסיבות אחרות – למשל העובדה שכרגע הוא לא באמת מבוקש על ידי מועדונים גדולים. אירופה נכנסת לעידן של כדורגל התקפי די מרתק – ראינו שני חצאי גמר אירופי שהיו קאלסיקה עצומה – והכדורגל הדלוח שלו פשוט בלתי שייך. ואדם חכם, ולמוריניו יש שכל, אמור להשתנות. 

בהרצאה באוקספורד לפני כמה שנים הסביר ריו פרדיננד את הסיבה העיקרית לכשלונו של מוייס. הוא התעקש לעשות את הכל. להיות בדיונים עם הצוות המדעי-רפואי, ובאירועים הממוסחרים של הקבוצה עם הספונסרים – בעוד פרגוסון האציל סמכויות. והדבר העיקרי הנוסף שעשה פרגוסון הוא לרענן את צוות האימון שלו. מוריניו צריך באופן דחוף את הקרלוש קירוש שלו. ומבחינה אחת מנצ׳סטר יונייטד היא מקום קל לעבוד בו. אתה יכול להביא לתפקיד העוזר גם אדם עם נבחרות לאומיות וקבוצות בכירות ברזומה. בגלל היוקרה והכסף. 

רוי פאריאה עוזב את המועדון. אין לי שום מושג אם הוא אחד האנשים שמאחרי הכדורגל השלילי של יונייטד או שהחזון מגיע ממוריניו. הבעיה היחידה שיש לי עם פאריאה הוא איך איש וידאו וטקטיקה התקדם להיות מספר 2. מספר 2 צריך להיות אדם עם חזון כדורגל – והמנג׳ר אומר לו ״תזרום עם הרעיון הזה״ או ״כאן הגזמת״. 

מי יהיה מספר 2 החדש – אולי מייקל קאריק שפורש היום. אולי מועמד אחר. אבל זה יאמר לנו הרבה על מה שמתרחש ביונייטד. אם יגיע מספר 2 מרענן ופתוח לרעיונות זו תהיה כנראה אינדיקציה שיש בחדרי ההנהלה אנשים משפיעים, אולי פרגוסון עצמו לפני שנפל למשכב, אנשים שיכולים להגיד למוריניו ״תראה – אנחנו ממשיכים איתך, אבל דברים מסויימים צריכים להשתנות״. עכשיו נראה כמה יכול להשתנות. כי מנצ׳סטר יונייטד הנוכחית היא מוטציה. 

על מייקל קאריק אומר פשוט את הדברים הבאים. המנג׳ר בזבז עליו כמעט את כל הכסף שקיבל על ואן ניסטלרוי. בעידן בו לא היה למועדון כסף להוציא על רכש ומול התקציב הבלתי מוגבל של מוריניו הלך פרגוסון לשוק וקושש את אברה, ווידיץ, ופארק וואן דר סאר ומייקל קאריק. בימים שלא היה לנו כסף וחסרו לנו שחקני וורלד קלאס בכל עמדה.

נצחון בטרנר - יואב בראון
ועכשיו לדיזרט

69 Comments

אמיתי 13 במאי 2018

לדעתי ההפנמה צריכה לקרות גם בקומות שמעל ומתחת מוריניו. בגלל שזה מועדון.
מקווה שקאריק כן יקבל סמכויות והשפעה. יש בו איזה שקט ורוגע שקצת חסרים על הספסל

יואב 13 במאי 2018

קאריק בעצם היה הרכש המשמעותי(כלכלית) היחיד של הקיץ ההוא.
קיץ בו צלסי היתה שנתיים אלופה ואז הביאה את באלאק וסבצ' נקו.
זה נראה עגום. אבל פרגי ידע(ורוני ורונאלדו גדלו בעוד שנה).
פוסט מדוייק על המילימטר.

אריק 13 במאי 2018

מועדון מאוס

D! פה ועכשיו 13 במאי 2018

לאן הגענו, אריק

אריק 13 במאי 2018

אנסח מחדש.
הנהלה מאוסה, מאמן מאוס. המועדון יישאר אחריהם.
אתם מכירים את זה טוב מאיתנו.

D! פה ועכשיו 13 במאי 2018

הלחצת אותי.
אבל אני כבר אמרתי כמה פעמים (ולא יודע אם אעמוד בזה)
אחרי קלופ אני פורש מאהדת כדורגל מקצועני

אריק 14 במאי 2018

אני די שם.
זה הרצף הכי ארוך שלא ראיתי בו משחקים.

D! פה ועכשיו 14 במאי 2018

האמת היא שכבר פרשתי לכמעט עשור, והיה נחמד לחזור אבל אני שב ומאבד את זה

כיף לך.

אריק 14 במאי 2018

יש לכם קבוצה מגניבה אבל אני לגמרי מבין.
זה יותר הרגל ומהמסביב מהדבר עצמו.

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

התוצאה של צ'לסי מעודדת אותי לקראת גמר הגביע, כי אם זה היה תלוי במומנטום שיצרנו לעצמנו מבחינת יכולת (גם תוצאות) והרגשה מסביב זו היתה בעיה.

ראשפורד משחק עם משקולות על הרגליים וזה משפיע על קבלת ההחלטות שלו, מפחד לשחק ולנסות על הקצה ולכן במחצית השנייה ראינו לפחות פעמיים שבמתפרצת ובמקום להכניס כדור מהיר פנימה או פשוט עוצר, מסתובב ומוסר לאחור, המשך ישיר לאי מסירה שלו בזמן למרסיאל נגד ברייטון.

מייקל קאריק במסירה אחת, המסירה הכי טובה שנראתה היום על הדשא הזכיר לנו כמה הוא יהיה חסר, קיבל קבלת פנים וסיום של הערכה ואהבה עצומה מבאי האולד טראפורד וזה חימם את הלב.

מעולם לא חיכיתי לפגרה כמו בעונה הרעה הזו, המקום השני מעניין כקליפת השום, כי ראינו לא פעם כדורגל שהזכיר או אפילו עבר את השעמון הואן חאלי.

הלוואי ושמספר 2 חדש יהיה עם מספיק כוח והשפעה בכדי לעזור למוריניו להשתנות, או לפחות לנסות אחרת, כי עם נמשיך בגישה וסגנון של 2 העונות האחרונות, לא יהיה לנו סיכוי לזכות באליפות, גם לא להתמודד עליה באמת.

אלעדוס 13 במאי 2018

התרגשתי מהעזיבה של שחקן ענק שתרם למועדון והיווה חלק משמעותי בעונות מיוחדות.
כל הכבוד למנג'ר שיודע להיפרד בסטייל משחקנים, גם אם זה על חשבון הזדמנות חד פעמית לצעירים.
תודה דרמיאן

דוד 13 במאי 2018

אז בסופה של עונה האלופה מנ' סיטי מסיימת עם 27 שערי חובה. מדהים. המאמן שהשקיע, חשב ואימן אך ורק התקפה ספג שער אחד פחות מהמאמן שלקח סגל סופר יקר וסירס אותו למטרות הגנה.

מומין 13 במאי 2018

קצת קשה לומר שהוא "השקיע, חשב ואימן רק התקפה" אחרי שקנה חוליית הגנה במחיר של צוללת גרעינית…

Danny - Long Island 14 במאי 2018

True

ניק 13 במאי 2018

ברוך שפטרנו מהעונה הזאת

אריק 13 במאי 2018

לא יכול לחכות כבר לעוד עונה של כיף כזה.

אסף the kop 13 במאי 2018

לא מבין אתכם.
אלמלא העונה הפסיכית של הסיטי, שבאמת לא קשורה לכלום, אתם מתמודדים על האליפות.

אני מודאג מזה שגם בעונה 'מחורבנת' לקחתם את המקום השני בקלות.

D! פה ועכשיו 13 במאי 2018

אם הכל ילך כשורה, אסף, זה יעבור להם בקרוב

אריק 13 במאי 2018

אלמלא רחמים

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

אסי,

כמה משחקים של יונייטד ראית העונה שהם לא היו המשחקים נגד ליברפול?

פרסלני 13 במאי 2018

משהו כמו 4 קבוצות מהעונה הקודמת השיגו יותר נקודות השנה ורק 3 באמת השיגו הרבה יותר- שתיים ממנצסטר ואחת השכנה מבארנלי. פרופורציות?

דורפן 13 במאי 2018

הפרופורציה היא שליברפול סיימה אחרי יונייטד כי הייתה עסוקה באלופות וטוטנהאם כי איבדה הרבה נקודות בלי איצטדיונה הביתי.

פרסלני 13 במאי 2018

זאת ספקולציה לגיטימית.

אמיתי 13 במאי 2018

נו באמת. עברנו לחפש תירוצים בשביל היריבות? מה עם ארסנל וצ׳לסי?
לא הובלנו על ליברפול וטוטנהאם רוב העונה? וגם ניצחנו אותם? יש דברים שבכל זאת קרו בדרך נס כמו ניצחון על כל קבוצות הליגה. גם אובייקטיביות באופן אבסורדי חסרה..

דורפן 13 במאי 2018

סיימנו מעליהן – אבל העונה של ליברפול יותר מוצלחת משלנו בוודאות. וטוטנהאם – אני נותן הרבה קרדיט למועדון שמתגבר על מכשול כזה של מעבר איצטדיון

אמיתי 13 במאי 2018

בקשר לרעים- ממש עוד לא בטוח. לדעתי
בקשר לתרנגולים- אתה נותן משקל גדול מאד לאיצטדיון.
בהחלט עונות מרשימות של שתיהן. ועדיין

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

אם אני צריך לבחור בין לסיים במקום 4 ולהיות בגמר ליגת האלופות או לסיים מקום שני ולהיות בגמר הגביע האנגלי, אני לא מהסס לבחור באופציה הראשונה.

כן, סיימנו במקום השני, 4 נקודות בסך הכל יותר מאשר טוטנהאם ששיחקה בוומבלי ועם תקציב ורכש בקיץ רחוק מזה שיונייטד העמידה.

אז קצת פרופורציות לגבי מקום שני שלטעמי משקר מאוד לעומת הכדורגל שיונייטד הציגה וגם כשהוא לבדו לא מבטיח דבר.
לפני שנתיים ארסנל סיימה במקום השני, מישהו באמת חשב דאז שהיא היתה טובה יותר מכל אלה שסיימו מתחתיה? או שזה הוביל אותה לאחר מכן למשהו טוב יותר?

אמיתי 13 במאי 2018

לחטוף שלישייה בגמר ולראות אותנו חוגגים גביע ישנה את הפרספקטיבה שלהם. הדוגמא עם ארסנל רלוונטית כמו זו שנתתי לך לפני כמה שבועות עם השיטי עונה שעברה או צ׳לסי העונה. הכל צפוי והרשות נתונה.
הכישלון בליגה משותף לכולנו. הדרך בה טוטנהאם ניגפה מול יובה זה לא משהו להתגאות בו והדרך של ליברפול לגמר עברה רק בתחנה אחת משמעותית. שיהיה להם לבריאות.
לא מתחלף עם אף קבוצה

אייב 13 במאי 2018

אני מהמר שיחטפו שלישייה אבל ישימו לפחות שניים. ההגנה של ריאל מגוחכת כמעט כמו של ליברפול.

פרסלני 13 במאי 2018

הכדורגל לא משהו
גם המקום השני לא האישיו
אבל כמה נקודות עכשיו וליונייטד וכמה שנה שעברה?
לגבי ארסנל אגב בעונה של המקום השני היו לה פחות נקודות מהעונה שלפני.

אז מה אני רוצה להגיד בזה (לא אוהד יונייטד , מביט מהצד) , שאני כן חושב שמנטלית זאת קבוצה משופרת וזה ממש לא מעט. אי אפשר להלל רק את השוער, לא מאמין בזה, זה גם מוריניו. ומצד שני גם כל הביקורת נכונה- לי זאת בעיקר נראית קבוצה איטית. אני לא מבין את מי שקנה את מאטיץ ובהחלט מודה שהמשחק שלהם פחות אטרקטיבי.
לכן אני אומר, שיש למוריניו בסיס לצאת לקרב שנה הבאה. אני כן חושב שאת יחידת החוסן המנטלי הוא איתר. עכשיו נותר להביא שחקנים!

להרגשתי, הכדורגל יהיה יותר טוב עונה הבאה. , בסדר גודל דומה של נקודות (לא בטוח שיספיק לאליפות).
ואם לא? בסוף סימיונה ישבר מתישהו…..

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

אמיתי

אני לא יודע אם ליברפול תקבל שלישייה, אני מקווה שכן ויותר אבל זה לא משנה, הם שם להתמווד על התואר, רחוקים 90 דקות מאולי זכייה בגביע אירופה, זו הנקודה ושם הייתי מעדיף שנהיה ביחד עם מקום רביעי, כי שני או רביעי לא באמת נותן דבר או מספר את כל התמונה.

זה לא קשור ללהתחלף עם אחרות אלא פשוט לשים בפרופורציה את כל חגיגת המקום השני.

אמיתי 13 במאי 2018

טל
מי שהכניס למשוואה קבוצות אחרות הוא לא אני. אותי מעניינת רק יונייטד (ויש לי סופט ספוט לאוהדים החביבים והסימפטיים מעיר הביטלס). ויחסית לעונות קודמות יש שיפור. זה ממש לא מספיק ואכן המפגש מול סביליה היה בזיוני אבל לא הכל על מוריניו. כי אנחנו מועדון. ובגלל המסורת שלנו יש ציפייה ששחקנים יבינו את זה בדיוק כמו המנגר.
לא נתקלתי פה בתגובות בחגיגות של המקום השני. מצד שני גם שנת האבל שהכרזתם פה מוגזמת. פרופורציות

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

אמיתי

לא אבל אלא כן התוכנית בשידור חוזר כאשר מחפשים את האבדה העונה לשם מנצ'סטר יונייטד.
השיפור הזה שאתה מדבר עליו בא לידי ביטוי בעיקר במספרים יבשים ומיקום שיכול להיות גם מקרי, בפועל על הדשא אני צופה ביונייטד הכי משעממת שאני זוכר וזה משהו שלא חשבתי שאוכל להגיד לאחר תקופת ואן חאל.

יש לנו סגל שחקנים טוב וגם אם לא מושלם, אבל כמו בכל מקום עבודה, בכל תחום, זה תלוי במנהל לאן ואיך לנווט את העובדים.

אני לא יוצא מגדרי או חושב כי מדובר באיזו תעודת ביטוח, המספרים שאפשר להציג העונה, חיוביים אחלה, היו גם כמה ניצחונות משמחים, כיף, אבל יש כל-כך הרבה סימני שאלה ולאחר שנתיים, זה מבאס שיש בי יותר סקפטיות מאשר אופטימיות.

אמיתי 13 במאי 2018

זה חלק מלהיות אוהד..אני, משום מה, הרבה יותר אופטימי ולא חושב שמוריניו אשם יחיד בעונה המאכזבת שלנו. האחריות היא כן שלו בסופו של דבר. גם התארים

טל המנצ'סטרי 13 במאי 2018

אני אפילו לא נכנס לענייני "אשמה", בכלל, מילים מפוצצות, אשמה, אחריות, רק רוצה לראות כדורגל שירגש וילהיב קצת יותר מהדבר הזה שקיבנו, עוד לפני תארים.
אני יכול לחיות בשלום עם עונה וגם 2 ללא שום תואר, אבל רק שנקבל בחזרה קבוצה שלא מחפשת מראש להוציא תיקו נגד ווסטהאם באיצטדיון אתלטיקה בכדי להבטיח את המקום השני וכשבאמת כבר לא היה ממה לחשוש, בוא נתחיל משם.

JM 13 במאי 2018

"הבעיה היחידה שיש לי עם פאריאה הוא איך איש וידאו וטקטיקה התקדם להיות מספר 2. מספר 2 צריך להיות אדם עם חזון כדורגל – והמנג׳ר אומר לו ״תזרום עם הרעיון הזה״ או ״כאן הגזמת״. "

לא הבנתי. פאריה עובד עם מוריניו 16 שנה עד שקיבל את תפקיד עוזר המאמן… עבר הכל ויש לו יותר ניסיון מרוב "מספרי 2" או איך שאתה לא קורא לזה בליגה אנגלית.

אדם עם חזון כדורגל? די עם הסיסמאות המטופשות האלה כבר.

דורפן 13 במאי 2018

מקווה שנהנית מעוד הצגה סוחפת ומהנטרול המדהים של האורחת מווטפורד

אריק 13 במאי 2018

אני אהבתי את שילוב הצעירים, שירגישו קצת את אולד טראפורד במשחק חסר חשיבות.
עוד מסורת שנוטרלה.

ניק 13 במאי 2018

אריק זה לא על מוריניו לבדו. הסתכלתי בהרכבים של כל קבוצות הצמרת ולמעט סלנקה אפילו לא שחקן צעיר אחד עלה בהרכב, שכשלא באמת היה להם הרבה על מה לשחק.. סיטי שאלופה כבר חודש לא העלתה צעיר אחד בהרכב כל הזמן הזה

אריק 13 במאי 2018

אותי מעניינת רק יונייטד.
היה צריך איזה קשקוש על 80 נקודות, זה יותר חשוב מלשמור מסורת.
בכל זאת יותר חשוב לבנות את הספין הבא מכל דבר אחר.

אייב 14 במאי 2018

אני מתערב שאם מוריניו מעלה צעירים היום, היו כותבים פה שהוא גנב דעת שמעלה אותם רק כדי לטעון שהוא מקדם צעירים.
בואו נסכים שאתה נגד מוריניו. לא אכפת לי למה. אולי אתה צודק, אולי לא.
רק שנמאס מהצורה בה כל החלטה, קטנה כגדולה, זוכה לקיתונות בוז.

אריק 14 במאי 2018

נגדו מאז שגנב לי את הגולות בכיתה ג'. לט אשכח ולא אסלח.

יריב סמוראי 13 במאי 2018

ארנולד לא צעיר? אמנם משחק רב העונה אבל רק בן 19 וחצי

ניק 13 במאי 2018

גם ג'סוס צעיר.. התכוונתי לשחק נוער שאפשר לנצל את זה שאין על מה לשחק כדי לתת לו דקות

איאן ראש 14 במאי 2018

מוריניו עצמו התחיל כמתורגמן (אם לא טועה) והראה שהצליח לא רע כך שאני לא הייתי פוסל איש ניתוח וידאו וטקטיקה. מה שכן אני אומר במס' הזדמנויות, שלא צריך לצפות לשינוי ממוריניו. זו דרך שהביאה אותו למקומות הכי נחשבים ולכן מבחינתו לא חושב שיסטה ממנה. כנראה שזה לא מתאים לכל מקום (באינטר זה היה כמו כפפה ליד, גם קבוצה איטלקית שהגנה וטקטיקה הם לא מילה גסה וגם רעב עצום לחזור להיות כח ולזכות בתארים). הוא תמיד מדבר על עוד רכש כי הוא מחפש שחקנים שלו כלומר שישר יוכלו לשחק כפי שהוא מצפה ועם כל הכבוד לכשרון של פוגבה הוא עדיין לא למפארד (אולי אפילו לא באלאק).

southport 13 במאי 2018

מסכים למעט הקטע של קאריק כמספר 2. קשה לי להאמין ששחקן כמוהו יהיה מאמן עם סכמות התקפיות וגנגן פרסין.
ואז חשבתי שיט גווארדיולה.

ואף על פי כן, קאריק בצוות אימון- מבורך. אבל שיביאו מספר 2 כמו קריוש, רק התקפי יותר (כמו שקריוש איזן את פרגי)

red sox 13 במאי 2018

לי דווקא נראה סביר, אפילו הגיוני, שאיש וידאו יהיה מספר 2 של מתורגמן.

אמיתי 13 במאי 2018

איך אומר מתי- טוב!

Matipool 13 במאי 2018

טוב! (-:) באמת טוב.
בינתיים קראתי שהוא לא מתכוון להביא עוזר.

משה אהרון 13 במאי 2018

מוריניו הוא איש קצת פרנואיד כשזה קשור לשליטה בקבוצה. מספר 2 דומיננטי אצלו מהר מאוד יתפרש במוחו כאיום על מעמדו

Yair 13 במאי 2018

הדבר הגרוע ביותר במוריניו זה שהוא מוציא מדורפן פוסטים ציניים ומרים בכל מה שקשור ליונייטד

אייב 13 במאי 2018

+1.
קשה להתנתק ממנהל המערכת, והכדורגל באמת מדכא לאחרונה, אבל הלוואי שבעונה הבאה יהיה אפשר למצוא נקודות אור שיבטלו פוסטים מרירים.

אבי (תמיכה ביקורתית במוריניו) 13 במאי 2018

מאכזב שמשחק בעל חשיבות רבה כמו המשחק היום לא הצליח להתעלות לגבהים להם ציפו אוהדי יונייטד בישראל. הישובו אלינו בני ציון בעונה הבאה?

יניב 14 במאי 2018

כן כי במשחקים באמת בעלי חשיבות ראינו משהו שונה..

פיש אנד צ'יפס 13 במאי 2018

עושה רושם שמוריניו מצליח להמאיס לא רק את אוהדי יונייטד והפורום, אלא גם את רוי פאריה שהלך איתו באש ובמים בריאל,צלסי,אינטר וכרגע ביונייטד.
בצ'לסי ייתכן שבמשחק האחרון עשו לקונטה חיסול ממוקד כדי לסמן לאברמוביץ שאין לו מי שיוביל את הקבוצה.
ביונייטד לעומת זאת שחקנים נראים מדוכאים וחסרי חשק לשחק,לא רק שהוא הורס את הקריירה של ראשפורד ומרשיאל,יש לא מעט שחקנים שהוא הביא שלא פוגעים…שחקנים צעירים לא לומדים…לא מספיק הדוגמאות של דה ברויינה סאלח ומוראטה.
זה פשוט אנטי כדורגל אין שום תכנון איך לצאת להתקפה,אסטרטגיות משחק, הכל מסתמך על יכולת אישית וביונייטד אין לו האזרד או רונאלדו.
מוריניו מדבר על כך ששחקנים לא בכושר, מי אחראי על לשמור אותם בכושר? קל מאוד להאשים את וכולם מלבד עצמך- זה מוריניו.

לפטר ומהר לא חסרות אופציות ,כסף ליונייטד לא חסר

הנבל 14 במאי 2018

בעונה הבאה הוא יארגן מחדש את הצוות שלו כך שלא יהיה לא עוזר מאמן, עד שקאריק יקבל רשיון.
אני שמח שקאריק (שמתאים יותר מגיגס לדעתי לאמן פה) עושה תהליך הכשרה כשר ומסודר, אבל אני לא מכיר הרבה קבוצות שעובדות ללא עוזר מאמן, ושיטת אימון (הנהלה או איך שתקראו לזה) חדשה מביאה איתה את הסיכון שנקבל עונה מוריניו בצ'לסי שנה שלישית.

העונה הבאה תהיה באמת מעניינת, כי לפי מה שנראה עכשיו שאו שזה יהיה קטסטרופה טוטאלית או הצלחה כבירה.
שיטות המשחק של פרגי השתנו עם שינוי העוזר, נראה איך זה ישנה את מוריניו. אולי נפסיק לבוא לפה לקרוא מרמורים מאדם שנתן לנו תקווה בתקופות קשות יותר של המועדון.

אייב 14 במאי 2018

שאלה רצינית – מי עוזר המנג'ר של פפ? מי היה העוזר של קונטה?

טל המנצ'סטרי 14 במאי 2018

אייב

ארצ'י נוקס, בראיין קיד, סטיב מקלארן, קרלוס קירוש, רנה מולסטיין, בין היתר אלו היו מספר 2 של פרגוסון, זה מה שאני יודע, אז למה לי ללכת למחוזות במקומות אחרים וכשראינו איך זה עבד הכי טוב אצלנו?
אנשי מקצוע שהתחלפו כל כמה שנים לצידו של פרגוסון וגירו אותו אחרת כל פעם מחדש, זה היה אחד מהסיבות להצלחה הגדולה שלו ושלנו.

אמיתי 14 במאי 2018

אין פרגי. אפשר להצליח במיליון דרכים. גם כאלה שעוד לא ניסינו. ההתפסות על עניינים כמו העוזר או המסיבות עיתונאים לא רצינית. יש הרבה דברים שראויים לביקורת לפני

טל המנצ'סטרי 14 במאי 2018

אמיתי

מה אתה חושב השינוי המערכתי הזה ישיג?
אתה חושב שהמאמנים, כולל קאריק, יקבלו איזה משקל אמיתי בכל הנוגע לשיטת משחק, תפיסה של איך אנחנו צריכים לשחק?
כי אני חושב שזה יהיה אותו המוריניו ואותה תפיסה ובגלל זה קיוותי שנראה איזה מקום לשינוי גם מצידו, פאריה הלך, תביא מספר 2 שונה ממנו, שיגרום לך אולי לחשוב אחרת, לפעול אחרת, יגרה אחרת ומשם האכזבה.

אמיתי 14 במאי 2018

אין לי ספק ששינוי נחוץ. הוא יכול לבוא בכל מיני דרכים. כתבתי- מקווה שלקאריק תהיה השפעה.
מצידי שמוריניו יתייעץ עם אסטרולוג ויעשה קאברים של השיר שזכה בארוויזיון במסיבות עיתונאים. זו קליפת השום

אייב 14 במאי 2018

עוד אייב? אוף

יניב 14 במאי 2018

בינתיים,הדבר היחיד שמעניין אותי ביונייטד זה הפוסטים של דורפן שמבטאים בצורה מושלמת את מה שאני מרגיש כלפי הקבוצה . הייתי אולי מוותר על האופטימיות שמוריניו ישתנה בהתאם לכדורגל העולמי :)
אני מעדיף קבוצה נאיבית,מרתקת,מתרסקת,וכובשת מאשר השעמום שרואים במשחקים . ניהייתי אדיש לקבוצה וזה הדבר הכי גרוע שיש .
וכפרה על מייקל קאריק..!

Gil - Zimbabwe 14 במאי 2018

מאז שפרגסון עזב זו הייתה העונה הכי "ממזרה". יש שחקנים ששוים אליפות, היו משחקים מעולים של יונייטד (בעיקר בתחלית העונה) שהראו את הפוטנציאל, יונייטד ששיחקה כמו יונייטד ניצחה את כל הגדולות ומצד שני ירדה לבונקרים נגדם
(למה?), היה שילוב של שחקני בית, צעירים, הכל היה על מנת שלא נהיה מתוסכלים ובל זאת קיימת אכזבה למרות מקום שני וגביע שגם אצל ואן חאל וגם אצל מוייס היינו אומרים עונה מעולה.
אני חושב שיש שני גורמים, סביליה – אם כל האכזבות העונה, ליברפול – קשה לנו בתור אוהדי יונייטד לראות שאולי גודל להם שם על הקווים "פרגסון גרמני".
אני רק מקווה שזו לא הייתה עונת השיא של מוריניו ביונייטד "ועתידו עדיין לפניו".

אריק 14 במאי 2018

"היו משחקים מעולים של יונייטד"
מה פספסתי?
"יש שחקנים ששוים אליפות"
אחד והוא לא שחקן שדה
שילוב צעירים? מתי? מי? אלכסיס?
העונה הכי מגעילה כאוהד הרבה יותר ממויס וון חאל.
חוגגים נצחונות אקסל.

אבי התל אביבי 14 במאי 2018

התגובה הפרטית שלי: מאז הראשון המדכא מול סביליה, שראיתי מאוחר נורא, על חוף בתאילנד, לא צפיתי בשום משחק מלא בשידור חי. לא זוכר מתי זה קרה לי.

DS 14 במאי 2018

איזה מבאס זה יכול להיות לזכות באליפות עם כדורגל כמו שמוריניו מציג. לא חושב שהייתי יכול להיות מאושר מאליפות כזו. רבאק, אני יכול להבין את מוריניו כי הוא המאמן, אבל את האוהדים שמקדשים אליפות (נניח והייתה) בכל מחיר אני פשוט לא מסוגל להבין.

Matipool 14 במאי 2018

זה דיבור של עשירים.
תן לי אליפות (ליברפול) בכל דרך שתהיה עם הרבה שערים עצמיים של היריבות, הגנה, טקטיקה ושעמום. העיקר לזכות בה כבר.
אחרי אליפות או שתיים כאלו, אשמח לכדורגל שמח והתקפי גם ע״ח אליפות.

Comments closed