הניצחון בבורנמות

בזכות דה חיאה

ניצחון לא מוצדק – אבל תיקו הגיע – אחרי חצי שעה של כדורגל מביך. ניצחון שהושג בגלל עדיפות קיצונית בכוח אדם על קבוצה שעלתה פחות מפול פוגבה. אבל זה משרת את הנראטיב החדש שנפתח השבוע ״בקרוב נתמודד על הטופ-4״. שבהמשך יוצג כהצלחה גדולה. הלחץ על בעלי הקבוצה יורד. המנג׳ר יכול להחזיק בתפקידו ואולי יקבל כסף לרכוש מישהו בינואר.

הרשים אותי אנדר הררה אחרי שנכנס – ואולי ההרכב של המחצית השניה הוא האידיאלי. מרשים כמובן גם מרשיאל שכרגע שווה שער טוב בכל משחק. ופוגבה עדיין אחראי להרבה מצבים. אבל אין אלא להודות שהמשחק הזה היה נגמר בהפסד אלמלא דויד דה חיאה. 

נותרה עוד עבודה ויונייטד ממשיכה עכשיו אל המטרות הגדולות שלה: לא לספוג תבוסות קשות בטורינו ובסיטי.

ולפני המשחק:

מוריניו אמר השבוע שמרשיאל החל להצטיין כי שיפר את המיקום שלו. זה דווקא הצחיק אותי. הבעיה העיקרית במיקום של מרשיאל הייתה שהוא היה ממוקם על הספסל. השער רחוק והזווית קשה. יש כאן מקרה קלאסי של תיקון טעות. ברגיל צריך לתת קרדיט על תיקון הטעות – גם אם זה קרה בגלל העדרות, אבל תרצן לעולם לא טועה. 

ואם כבר אנחנו בנושא החביב של מנג׳רים. 

מנג׳ר בורנמות׳ אדי האו מייצג דילמה גדולה עבור יונייטד. הוא הסיכוי המסויים להמר על פרגוסון חדש. הוא בן 40. ההצלחות שלו במקום קטן עוצרות נשימה. הוא משתמש מעולה בחומר מקומי. אם תמנה אותו ויצליח –  יישאר עשורים. הוא צריך ללמוד המון אבל אני מאמין שהוא דווקא מי שיקשיב. לפרגוסון או לאנשי אותו עידן שיעבדו איתו. 

כמובן יש את מקהלת ״שקודם יוכיח את עצמו בקבוצה מדרג בינוני״. להזהר. אחרת אנחנו עלולים לפול. בכל זאת יש לנו הפרש שערים לא שלילי למרות שלא אושרו 75 מליון פאונד לקנות בלם. אסור לזלזל במה שהושג. 

גם אני די בעד שאדי האו יילך לקבוצה מדרג בינוני. קבוצה מקום 8 כזה. בין ווטפורד לאברטון. 

*

לגבי המשחק: מוריניו מצויין בזה. בדרך כלל משחק חוץ מול קבוצה קטנה שמאמינה בעצמה נוח לו. כי מתפתח המשחק שהוא אוהב – שני הצדדים מנסים להתקיף. אם הייתי אוהד בורנמות׳ לא הייתי רוצה ניצחון גדול מדי עם כדורגל מרשים מדי.

חידון מספר 633. הענפים הנוספים
הנס של מרזבורג

64 Comments

אמיתי 3 בנובמבר 2018

השורה האחרונה זה בשביל שיונייטד לא יעשו לבורנמות מעשה קלינגר- ביתר? כי אין חשש

טל המנצ'סטרי 3 בנובמבר 2018

אני חושב שברמת העיקרון מעבר בין מועדון קטן וקבוצה מצליחה למועדון גדול וקבוצה עם לחצים וציפיות גבוהות מצריך מעבר ביניים של מועדון מסדר גודל בינוני.
העבודה, עבודת הקודש שדייץ' למשל עושה בברנלי, בגלל סגנון הכדורגל שבו בוחר לשחק, למרות שמדובר באיכות שחקנים די נמוכה בסופו של דבר, כן מצריך בדיקה של קודם מועדון בסדר גודל שעדיין לא חבר של קבע בצמרת הגבוהה.
בכי הנוגע לאדי האו, העבודה המדהימה שעושה לאורך שנים, כשהצעיד את בורנמות' לפרמייר ליג, הפך אותה לקבוצת ליגה לגיטימית ובעיקר, סגנון הכדורגל שהיא משחקת, כל אלה מעידים שלו יקבל הצעה מקבוצת טופ 4, אף אחד לא יהיה צריך להרים גבה.
אני בספק אם זה יקרה ורק בגלל שהוא לא מנג'ר מיוחצן והוא גם לא היה שחקן גדול ומשום מה קל יותר לחשוב על שחקני עבר גדולים כמתאימים או מוכנים לקבוצה עם לחצים וציפיות ורק בגלל שהם היו שם על המגרש, באותם לחצים וציפיות אבל כשאין להם ברזומה פסיק ממה שהאו עשה ומציג.

אני ממש לא יודע למה לצפות היום, איזו יונייטד תעלה, זו של המחציות הראשונות או השניות, זו עם לוקאקו בחוד וכשאז ברור לגמרי לאיזה סגנון משחק אנחנו מכוונים או אולי ראשפורד בשפיץ, מרסיאל ומאטה בצדדים ופוגבה מעט מאחור, זה עבד נהדר נגד אברטון בשבוע שעבר.

Gil - Zimbabwe 3 בנובמבר 2018

טל, אם תיקח מאמן כמוהו ותשים על ידו את קאריק עוזר. תמלא את שער המועדון בשחקני עבר זה יראה טוב, ניראה לי.
הבעיה אני חושב תתחיל שוודורד יטרפד את המעוף.
היום לא חשוב איך, העיקר לנצח.

טל המנצ'סטרי 3 בנובמבר 2018

אני תמיד בעד הזדמנויות לכאלה שעשו את דרכם בזכות מלמטה.

אריק 3 בנובמבר 2018

הייתי מסיע את אדי האו מחר למנצ'סטר אם זה מה שצריך.
הנסיון לקחת קרדיט על מרסיאל זה שיא העולב, אבל יש קהל להכל.
השבוע הצלחנו לספר לעצמנו שאנחנו כבר בטופ 4, כאילו לא ממש, אבל זה בגלל לוח המשחקים וזה ששיחקנו גם בבית וגם בחוץ נגד קבוצות מהפרמייר ליג. אבל חכו חכו בדצמבר נהיה. ואז… התמודדות על התואר! וגם לזה יש קהל.
אפשר לכתוב מאסות על הפוליטיקה בימינו דרך מה שקורה היונייטד.
כדורגל? הוא דווקא מיושן ומשעמם.

פיש אנד צ'יפס 3 בנובמבר 2018

אני חושב שהאו יהיה אהוב ביונייטד,וגם סוף סוף יהיה לאוהדים האנגליים מישהו משלהם שיהיה על הקווים.
באופן כללי,בןרנמות זו קבוצה שכיף לאהוד,גם בהפסדים הם משחקים לא רע,ובעיקר התקפי,ובעיקר מנג'ר שלא מחפש שחקנים כקורבנות,אלא ג'נטלמן אנגלי שיודע גם לקחת אחריות על הפסדים וללא שגעת גדלות לאחר נצחונות-בדיוק ההפך ממוריניו.

צ׳לסקי 3 בנובמבר 2018

מרקו סילבה על 6 משחקים שאימן בוופורד קיבל את המשרה באברטון,בושה הסלידה ממאמנים אנגלים בפריימליג,האו ודייץ שווים קבוצות טופ 4 באנגליה

אבו צ'יצ'ריטה 3 בנובמבר 2018

להגנת מוריניו יאמר שמרסיאל באמת שיפר משמעותית את התנועה ללא כדור לעומת הזמן שהיה על הספסל.
לא יכול לשמוע יותר את הקשקושים שלו. שיבוא ויגיד ניסינו כמה דברים, יש סגל גדול, לא הלך אז טוני קיבל שוב את הצאנס ונותן מספרים. הכל לגיטימי. למה צריך לספק סיפורים

Selby 3 בנובמבר 2018

"כמובן יש את מקהלת ״שקודם יוכיח את עצמו בקבוצה מדרג בינוני״. להזהר. אחרת אנחנו עלולים לפול. בכל זאת יש לנו הפרש שערים לא שלילי למרות שלא אושרו 75 מליון פאונד לקנות בלם. אסור לזלזל במה שהושג.

גם אני די בעד שאדי האו יילך לקבוצה מדרג בינוני. קבוצה מקום 8 כזה. בין ווטפורד לאברטון."

ענק!
אני אומר את זה כבר תקופה, אין מה להפסיד. מבחינת תוצאות, לא יכול להיות יותר גרוע. אז לפחות שיהיה קצת נחת לרומנטיקנים שבינינו.

גלעד בלום 3 בנובמבר 2018

איזה טוסיק יש למוריניו,ראשפורד עם החמצת העשור, אבל קיבל עוד הזדמנות למזלו,משחק מצויין לצופה הנייטרלי, למעט חצי שעה ראשונה נוראית של יונייטד ( אפילו יחסית לשאר המשחקים העונה ), בורנמות׳ נותנים לשחק אז יונייטד משחקים, אבל יש ליונייטד שחקנים לא רעים, פוגבה(המצטיין, ראשפורד, מרסיאל, דה חיאה, סאנצ׳ס , כל השאר די אפורים יש לומר

גיללתר 3 בנובמבר 2018

איזה החמצה הייתה לראשפורד?

דנידין 4 בנובמבר 2018

אתה רציני?! מ2 מטר לבעוט ישר על השוער…

גיללתר 4 בנובמבר 2018

הייתי רציני, אבל התגובה שלך שלחה אותי לראות את התקציר. לפעמים במשחקים המוקדמים האלה בשבת, אז תוך כדי צפיה, יש לי לפעמים רגל של ילד על הראש, או שכדור פוגע בי

גלעד בלום 3 בנובמבר 2018

אגב רק עכשיו נזכרתי שלוקאקו לא שיחק דקה, הוא פצוע או שהוא שומר אותו לליגת האלופות?

Gil - Zimbabwe 3 בנובמבר 2018

ניפצע באימון אתמול

איתמר 3 בנובמבר 2018

במחצית השניה (כמעט כרגיל המחצית הטובה יותר של יונייטד העונה) ובהעדרם של לוקאקו ופלאיני, יונייטד נמנעה מהגבהות יאוש לרחבה והמשיכה לשחק דרך האגפים.
זה היה שינוי מרענן, מהנה לצפיה וגם יעיל בסופו של דבר, וצריך לקוות שמוריניו למד משהו מהמשחק הזה באשר לסגנון המשחק ההתקפי (והמקום שבו פוגבה צריך לשחק) בהמשך העונה.
כמובן שההגנה ממשיכה להיות קטסטרופה ומול קבוצות יעילות יותר המשחק הזה היה מסתיים עם 3-4 שערים (למרות דה חאה).

Danny - Long Island 3 בנובמבר 2018

מוריניו צריך ללמוד? הביא גביע אלופות בכמה מדינות שונות פלוס אליפויות ליגה… הוא צריך ללמוד דברים פשוטים כאלה?

אריק 3 בנובמבר 2018

בול!

Gil - Zimbabwe 3 בנובמבר 2018

אנדרי הררה חייב להיות כל הזמן על המיגרש.
ניצחון מצויין, לעזאזאל הדרך.

אמיר המקורי 3 בנובמבר 2018

מחצית ראשונה של עליבות במיטבה,11 מליונרים שמשוטטים על כר הדשא בחוסר כישרון ושפת גוף המשדרת פחד!
ללא ספק חוליית ההגנה הגרועה ביותר של המועדון מאז ראשית הפרמייר,זו הגנה ששוה שער וחצי בממוצע ספיגה לכל משחק,כבר שנים אני כותב כאן שעם החבר סמולינג והפצוע האנגלי מר גונ'ס בלתי אפשרי להגיע לשום דבר.
במרוצת השנים לייתר בטחון הוסיפו להם את רוחו וביילי השבריריים ולגיבוי גם הביאו את לינדלוף הליצן.
לוק שואו פעם טאלנט אדיר עושה בכל משחק טעות אחת קריטית ומראה את הבעייתיות בכישורי ההגנה שלו,כפרס על 4 עונות של כלום ושום דבר קיבל חוזה מפלצתי של 190 לשבוע,רק למען ההבנה,אחד דלה על מקבל בספרס 100 לשבועו!
בשבוע הבא יובה וסיטי,זה ייגמר במפלות,גם בהתקפה כבר אפשר להבין כי ראשפורד לא יהיה הסקורר לו ציפו,הבחור זקוק ליותר מידי מצבים עמ לשים את הכדור ברשת.
כנל על שאר חברי ההתקפה למעט מרסיאל.

גלגלון 3 בנובמבר 2018

כל כך מדוייק שאין לי מה להוסיף חוץ מהשאלה:מה,רק אנחנו רואים זאת?

טל המנצ'סטרי 3 בנובמבר 2018

בזמנו תחת ואן חאל, ראשפורד קיבל את ההזדמנות שלו באין ברירה, משהו שנכפה על ההולנדי בגלל פציעות של אחרים.
הכושר המזוויע של לוקאקו כמו הפציעה האחרונה ביחד עם הפציעה של פלאייני, אלה לא השאירו יותר מדי ברירות למוריניו אלא לשחק עם חלק התקפי שלא מותאם לשחק על כדורים ארוכים, כדורי גובה על עיוור ללא הפסקה.
נכון לעכשיו השינוי שנכפה עליו משאיר אותו בתפקיד.

הפרחים, כרגיל לדה חאה, אבל גם ההגנה נושמת ומתפקדת טוב יותר כאשר אנחנו קודם תוקפים ועשינו זאת נהדר לאחר חצי השעה הראשונה.
הבעיה היא שמול יריבות כמו יובנטוס וסיטי, אם נתחיל משחקים כמו היום וברוב הפעמים העונה, אנחנו נשלם על זה ביוקר ואז לא נוכל לצאת מהבור הללו.

יש אחלה סגל, רק צריך לשחק איתו נכון.

קירקגור 3 בנובמבר 2018

הגול של ראשפורד כמשל – אחרי ההחטאה שלו הוא עשה בדיוק את הדבר הנכון והלא צפוי כשנקרתה שוב אותה הזדמנות. רק השחקנים לומדים ומתאימים את עצמם לסיטואציה הלא טובה אליה נקלעו – גם ראשפורד, גם מרשיאל ורוצה להאמין שגם סאנצ׳ז ולוקאקו עוד יפתיעו. אבל המאמן שלהם לא משתנה ולא מפנים. רנדומלי לחלוטין.

אריאל שתיל 3 בנובמבר 2018

משחק די עצוב בסופו של דבר. *רק* 2:1 למרות הפערים העצומים. יותר מדי הגבהות לרחבה במקום לשחק על הקרקע. פוגבה לא בקצב של שאר הקבוצה ובטח לא מנהיג. מאטיץ' הוא נזק על המגרש בכל פעולה ושאר השחקנים יודעים את זה, סמולינג ולינדלוף נתפסו כמה פעמים מחוץ לעמדה שלהם בזמן שהם חיפו עליו. מערך עם סמולינג, לינדלוף, פרד, מאטיץ', פוגבה ומאטה זה יותר מדי שחקנים שמשחקים על הקו המרכזי, מה שבאמת גרם לבלבול מוחלט במחצית הראשונה. מוריניו תמיד היה זהיר אבל לשחק ככה זאת כבר פחדנות לשמה.

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

אז סיכמנו אריאל, הוא פחדן ולא זהיר.

פיש אנד צ'יפס 3 בנובמבר 2018

לרגעים רבים במשחק לא היה אפשר להבדיל מי הקבוצה עם ההיסטורית תארים הכי עשירה וכלכלית הכי עשירה בפרמיירליג,ומי הקבוצה הקטנה עם השחקנים המקומיים.
יונייטד עם הרכש הנכון וכשהיא מאומנת נכון,צריכה לשחק כדורגל יותר מלהיב,וואלה כבר את אברטון יותר כיף לראות,ובטח שהתוצאה צריכה להיות יותר טובה מאשר שער ניצחון דקה לסיום מול קבוצה חביבה אך נאיבית.
ובינתיים מוריניו שורד,איך האוהדים יכולים להמשיך לראות את הזבל הזה?
אנחנו פאקינג יונייטד!!!

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

הטרנד החדש באתרים של אוהדי הקבוצה שלי, הוא לבחור "בזכות מי" ניצחנו(כשמנצחים) והי המציל התורן של המאמן.
בגלל מי ספגנו (כשסופגים), מותאם לאהבות או שנאות של שחקנים מזדמנים הכל בעיני הכותב.
בזכות מרסיאל מבקיעים ומזל שהוא בכושר וגם סנצז בגול של הדקה התשעים הציל את מוריניו, וממול, סמולינג אשם בגול של אתמול ובכלל מה הוא עושה כאן.
יפה.
כלומר, שבמקום העבודה , העובדים עשו טובה למנהל שהם עובדים, גם אם הוא לא נחמד או לא מוצלח. מין הקבלה כזו עקומה אבל מאוד משרתת את הטיעון.
אז כך, אף אחד לא עושה טובה על שהוא ממלא את תפקידו. לא פועל יצור, לא עורך הדין שמייצג עבריין מזדמן, לא שר שממונה על תחום כזה או אחר. בתחום הכדורגל אף שחקן, לא "עושה טובה" או "מציל" את המאמן, גרוע ככל שיהיה אם הוא גרוע, ואוויל ככל שיהיה אם הוא כזה.
דווקא שם, במקום שבו "עובדים" בחורים צעירים ומוכשרים בשכר של פי כמה מאות מהשכן שנוהג אוטובוס למחייתו אף אחד מהם לא עושה טובה, שכן אם לא הכישרון שנקנה על ידי הקבוצה במליונים, גם אותו מרסיאל,כמשל או סמולינג כדוגמא היו נהגי אוטובוס. מכובד ומועיל אך בשכר שאחרים מבזבזים על ביקור במספרה ואני לא יכול לתת דוגמא לאחד כזה.

ולעולמנו המצומצם: יש היררכיה בקבוצת כדורגל. המאמן מתמנה על ידי הבעלים שיכולים לפטר מתי שירצו ותפקידו להשיג את מה שדורשים ממנוהכלים הם שחקנים שמקבלים את כל התנאים להראות את יכולתם והם צריכים לבצע את עבודתם.
אני בטוח שמודריץ לא מתאמץ כדי להציל את המאמן שלו.הוא עושה את מה שהוא צריך, גם כי הוא רוצה להצליח וגם כי הוא ממלא חוזה,מה לעשות..
לפעמים בהצלחה כזו או אחרת, המאמן מצליח להשפיע ולכוון שחקן. לפעמים סידרת חינוך מוחקת חיוך מעל הפנים אבל מניחה תשתית לשיפור ולהצגת יכולת. לפעמים מדובר במאמן שלא מצליח או שלא מתחבר לאתוס כזה ולקהל ההוא ,אבל הוא המאמן , ואף שחקן לא משחק כדי "להציל" אותו. קו מחשבה עקום כזה, סופו להגיע לתחתית המדרון . בעונה הזו של דה חאה ,הוא פחות טוב משנים שעברו. קורה, לא נעים, אבל זה חלק מתהליכים תוך תנועה. לכן לא מוציאים להורג אחרי גול באשמתו, ומשום כך, הוא לא מציל או "קובר" אף אחד. הוא עושה את עבודתו וצריך לתמוך בו גם ברגעים פחות נעימים, מה שהמאמן שלו עושה. במשחק אתמול הוא חזר לעצמו וביצע כמה הצלות שהשפיעו על התוצאה הסופית. בוגביץ בצד השני היה עם השפעה גדולה יותר ותרם את חלקו לקבוצה בכמה עימותים שבמקום וזמן אחרים היו מביאים את יונייטד של אתמול להוביל ולנצח בפער משמעותי לכן בעיני, כל הסגנון של "הציל" הוא לא יותר מכותרות שמחר ישכחו.
בחודש האחרון, בליגה, ניצחנו שלוש פעמים ועוד תיקו במגרש הכי קשה, כשהיריב התחבק בסוף. מין 3.9 נצחונות.
אם הסידרה הזו תימשך והיא יכולה וצריכה, נהיה במקום אחר בקריסמיס, ושום דבר מזה לא יהיה כי " מישהו הציל מישהו. "

אמיתי 4 בנובמבר 2018

בול יוסי

אייב 4 בנובמבר 2018

איזה כיף לשמוע קול שונה.

טל המנצ'סטרי 4 בנובמבר 2018

יוסי,

זה מאוד פשוט, לולא השערים האחרונים של מרסיאל, אותו מרסיאל שמוריניו מאוד רצה להיפטר ממנו בקיץ, אותו מרסיאל שהוא תרם לקנס שקיבל (כי לא הצליח לפתור איתו עניין חזרה למחנה אימונים לאחר שחברה שלו ילדה) אותו מרסיאל שבלי שום שמץ של הגיון מקצועי סופסל עבור הפרה המוזהבת החדשה בעונה שעברה (אלכסיס), אותו אחד כבש מספר שערים קריטים שבלעדיהם היינו עכשיו עם פחות נקודות ואז הכסא של אותו מוריניו לא היה רק מתנדנד אלא נשבר לחתיכות.
מרסיאל לא עשה זאת בכדי "להציל" את מוריניו אלא כי הוא פשוט כדורגלן מצויין שצריך היה לטפל בו בדרך אחרת מאשר יד נוקשה, טיפשית ולא הוגנת.

העובדה שאנחנו שנתיים אחרי תחילת עבודה ועדיין זקוקים כל פעם לאיזה גיבור תורן שיצליח לספק את הסחורה למרות קבוצה שלא מאומנת כהלכה, זה לגנותו של המנג'ר וקרדיט ליכולת האישית של השחקנים.

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

לפי ההגיון הזה ,שאני לא מקבל, "מזלו" של מרסיאל שמוריניו נתן לו לשחק. וכן הלאה וכן הלאה. שטויות.
עכשיו במסגרת הויכוח הזה, בוא נסכם ששנינו יודעים את דעתי על המאמן ושנינו יודעים שצריך לצאת לדרך חדשה עם פנים חרות, ההבדל הוא בטיימינג ובהקשר.לכן אני פוסח על הדברים בקשר למוריניו (שלרובם אני מסכים איתך)ומנסה להתמקד במשהו חשוב יותר.

Srtest - ארטסט 4 בנובמבר 2018

אתה מזכיר לי את הסיפור של ברוך ודגו וניר קלינגר שכשקלינגר סוף-סוף נתן לו לשחק הוא הביא לו תוצרת ועוד באירופה אז קלינגר אמר שרק הוא יודע מתי לתת לדגו.

טל המנצ'סטרי 4 בנובמבר 2018

ועוד משהו, עובדות בשטח, לא המצאה שלי.
מרסיאל קיבל את ההזדמנות מחדש בעיקר בגלל הכושר הרע מאוד של אלכסיס וגם פציעה.
ראשפורד קיבל את ההזדמנות לשחק נגד אברטון בחוד בגלל כושר מזוויע של לוקאקו ואתמול אלכסיס שיחק שם בגלל פציעה של לוקאקו.
שחקנים נוספים משחקים יותר בגלל העדרות של פלאייני, אותו אחד שהיה שחקן הרכב ראשון או מחליף ראשון של מוריניו עד לרגע שנפצע.

לא בושה להודות בטעות יוסי או להגיד, וואלה, טעה מוריניו והמציאות בשטח כפתה עליו שינויים שלא עשה קודם לכן ולשמוח שזה מצליח לקבוצה כולה.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

טל. מי שצריך להודות בטעותו הוא לדעתי אתה. מתחילת השנה פוגבה משחק יותר מקדימה. כמו שטענתם שצריך. עלינו כבר פעמיים עם מארסיאל וראשפורד. כמו שאתם מטיפים. וניצחנו עם המון מזל. ונתנו מחציות ראשונות הכי גרועות בתקופת מוריניו.
הגישה שכל דבר טוב מקורו בשחקנים וכל הרע שבעולם מקורו במנג׳ר היא פשטנית ומונעת משנאה.. מזל ששחקנים נפצעו באמת ושלך יש כדור בדולח כדי לספר לנו מה היה קורה אילו.
שנה שעברה היו תוצאות טובות יותר- עם פלאייני ולוקאקו כשפוגבה מאחור.
הבעיה רחוקה מלהיות אך ורק מוריניו. תתמודד

טל המנצ'סטרי 4 בנובמבר 2018

אמיתי,

רגע, אם טענו שפוגבה צריך לשחק יותר מקדימה וזה מוכיח את עצמו, אז טעינו (טעיתי)?
עלינו לשחק פעמיים עם ראשפורד ומרסיאל ועזוב ניצחון, עזוב שערים שלהם, לכמה הזדמנויות הגיעה הקבוצה כולה? סגנון של הזדמנויות? ומספר גדול יותר של שחקנים שהגיע לאותן הזדמנויות?
כלומר הטענה שלי ושל אחרים כי המשחק ההתקפי הקבוצתי יכול להיות משובח הרבה יותר ללא התלות בלוקאקו כאיש שלאליו עיקר המשחק ההתקפי שלנו מתנקז מוכיח את עצמו וזה קרה בגלל קודם פציעה של פלאייני (שחקן הרכב ומחליף ראשון של מוריניו, גם בהקשר של לחפש שערים) וכושר מזוויע פלוס פציעה של לוקאקו, אז מה זה אם לא המציאות שכפתה זאת על מוריניו?

אני לא אתייחס לדברי ההבל שלך על שנאה למוריניו, אני לא אוהד מוריניו אלא אוהד יונייטד ורוצה מעל לכל בטובת יונייטד ומביע את דעתי איך שאני חושב שדברים צריכים לקרות, לא כדור בדולח אלא כדור כדורגל והבנה שלי את פני הדברים.
העובדה שאתה מגיע למחזוות של שנאה מעידה על חוסר הנוחות שלך עם דעה של אחרים ומה לעשות, כשהם פגעו בינגו, אז תתמודד אתה!

אמיתי 4 בנובמבר 2018

אין לי שנאה. בטח לא אלייך.
פוגבה משחק מקדימה מתחילת העונה. כולל סרט קפטן. ובגדול הוא רוצה לעזוב את הקבוצה. ולצד הופעות טובות יש לו הרבה רגעים מתים. הוא עדיין רחוק מלתת מה שמצופה ממנו. הבעיה איננה העמדה שלו.
ראשפורד נוראי כמו לוקאקו. אם הוא לא צעיר אנגלי הוא לא על הספסל גם. לצערי הרב.
עונה שעברה היו תוצאות טובות יותר. עובדתית. העונה גם את זה אין. אבל בגלל שמוריניו עולה עם הרכב שלדעתך טוב יותר (רק בגלל פציעות. גם טלפתיה יש באמתחתך) אתה נותן לקבוצה הנחה- המחצית הראשונה אתמול הייתה ביזיונית. מול טוטנהאם שיחקנו טוב יותר. אין ממש שיפור במשחק ההתקפי. זה בייחוד מארסיאל.
הבעיה הייתה ועדיין במרכז השדה ובהגנה.
אי אפשר גם לבקר את מוריניו וגם לא לתת לו קרדיט כשהוא עושה מה שביקשת שיעשה. אי אפשר לתת קרדיט לשחקנים על שערים אבל אפס אחריות על ספיגתם.
היחס לשחקנים צריך להיות הוגן לפחות כמו אל המנגר שלהם- כאל מקצוענים. לא שחקנים באופרת סבון

Gil - Zimbabwe 4 בנובמבר 2018

אמיתי,
נכון שמורינו עולה עם ההרכב שטל דיבר ורצה, אבל ברגע שההוראות הטקטיות שהקו האחורי נישאר מאחור ולא מצטרף זה גורם ליונייטד להתקיף עם מעט שחקנים. גם אתמול יונייטד יצאו למתפרצת 3 שחקנים וכל השאר נישארו מאחור. אולי הם מפחדים להשאיר את האין הגנה של יונייטד לבד.
רק שהררה וליגארד ניכנסו פתאום התחילו בעיטות בעיקר שלו מרחוק כי הצטרף (מעניין אם זה מה שמוריניו אמר לו).
וחוץ מזה האיטיות שיונייטד משחקים, השם ישמור. ראיתי אתמול את ליברפול – ארסנל, טוטנהאם – וולבס, איזה קצב איזה מהירות, מה (מי?) מונע מיונייטד לשחק ככה?
נכון מוריניו לא אשם בהכל אבל הקבוצה לא נראית מאומנת.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

גם החילופים נכפו עליו לא?
אין מחלוקת- יונייטד משחקת חרא. גם אתמול. גם שבוע שעבר.
ליחס הכל למוריניו. לנתח כל אמירה שלו. להכנס לו לראש. כל זה קצת מנותק מכדורגל. לדעתי.
בינתיים רונן בהחלט מוביל בתחרות המוזרה הזאת אבל טל עוד יפתיע עד הכריסמס (;
כמו שיוסי כתב- יש שחקנים. הם לא ״מצילים״ ולא ״מסכנים״. בואו נתייחס אליהם בהתאם

אדם 4 בנובמבר 2018

אין מה לעשות אלא ליחס את זה למאמן. לפעמים יש שחקנים בכושר רע, זה קורה, אבל כשכל הקבוצה נראת ככה זה כבר הרבה מעבר. אם זה בגלל השחקנים אז הייתי מהמר שזה מעיד על בעיות מוטיבציה שבסבירות גבוהה מגיעות מהמנג'ר. אם זה לא בגלל השחקנים אז מה עוד נשאר? המעסה? הבעלים?
בסופו של דבר, או שהמוטיבציה בריצפה, או שיש סבוטאז' או שהמאמן לא מצליח ליצר קבוצה מהחומר שיש לו. סאבוטז' לא נראה שיש בדיוק בגלל הפעולות היחידניות שמנצחות משחקים אז מה עוד אפשר לעשות חוץ מלהחליף את המאמן?

אמיתי 4 בנובמבר 2018

אדם. קודם כל ראה תגובתי למטה.
שנית. שוב. זה פשטני בעיני. ובוודאי שכשמנצחים אז השחקנים "הצילו" את המנגר.
מוריניו נושא באחריות. האשמה היא גם על השחקנים

אדם 4 בנובמבר 2018

אני פשוט לא מבין את הטענה שהאשמה היא "על השחקנים". אין שחקן אחד בקבוצה הזו שמשחק אפילו ברמתו, כולם מתחתיה ובכושר ירוד. אם זה המצב אז מה הטענה? שכולם גרועים\לא רוצים\עושים דווקא\לא מבינים? על איזו אשמה אתה מדבר כשאתה אומר שהיא על השחקנים.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

קודם כל- לא כולם בכושר ירוד. לא כולם גרועים.
אבל אני כן מצפה משחקנים מקצוענים לשחק יותר טוב ממה שרובם משחקים. למרות מוריניו.
הטענה המקורית הייתה פשוטה- אי אפשר להאשים את מוריניו רק בהפסדים. זה פשוט לא הגון

אדם 4 בנובמבר 2018

לא ראיתי שמישהו האשים את מוריניו בהפסדים. האשימו את מוריניו בחוסר שיטה, באופורטוניזם וכדורגל משמים, כל זה ללא קשר לתוצאות.
מי לא בכושר ירוד (והרשה לי להוציא את מרסיאל כי אין לי שום כושר טוב שלו שיכול להוות נקודת ייחוס. פשוט כי לא נתנו לו לשחק ואת דה חיאה כי שוער זה באמת לא קשור למאמן)? כשאתה אומר שאתה מצפה מהם לשחק יותר טוב ממה שרובם משחקים זו טענה ריקה. תסתכל על סטרלינג, בא מאמן והסביר לו טוב איך הוא צריך לעמוד ולזוז במגרש ופתאום הוא שחקן אדיר ולא סתם פוטנציאל.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

אדם. הכל נכון. כמעט.
מוריניו הואשם בהפסדים. ובצדק. אבל בניצחונות תמיד מישהו "הציל" אותו.
יאנג נותן משחקים מטורפים לדעתי. עוגן. מאטה גם בסדר. לינגארד כשהוא משחק. אפילו לינדלוף השתפר.
העונה אנחנו גרועים יותר כקבוצה וכבודדים. מסכים לגמרי. לא בהכל אשם המנגר.
ברגע שמוריניו איבד את השחקנים- ולתחושתי הוא איבד אותם- אין כבר טעם שימשיך. אני בטוח שהוא כן מסביר גם למאטיץ וגם לראשפורד מה לעשות. אבל הוא פשוט לא מצליח להגיע אליהם. וזו לגמרי אשמתו. דאסקל כתב על זה וגם גיל שלי פה. פעם מוריניו הצליח לגדל למפארדים ודרוגבות.
אבל הרבה פעולות שלא נעשות כמו סגירות, כיסוי שחקנים, הצטרפות להתקפה, וכו הם באחריות השחקנים. אלו לא נערים ב. אלו שחקנים מקצוענים. אני כן מצפה מהם ליותר. לא חושב שזו אמירה ריקה

אדם 4 בנובמבר 2018

בגדול אנחנו מסכימים רק לא עם השורה התחתונה. כשעובדים לא מרוצים רואים את זה בביצועים שלהם ולא חסרים מקומות שבהם זו תוצאה ישירה של המנהל שלהם. לדעתי זה המצב גם כאן ולכן אין לי כל יכולת לצפות מהם להיות טובים יותר כי הדינמיקה בינם לבין המנהל שלהם רעה. אני מסתכל על עצמי ורואה איך הביצועים שלי יורדים כשאני לא מעריך או לא אוהב את המנהל שלי, לא חושב שזה שונה אצל כדורגלנים.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

לטעמי אדם עובד צריך להתעלות מעל בעיות כאלו. לפחות רוב הזמן. גם אתה וגם פוגבה. לפחות חצי מהאנשים שאני מכיר לא מתים על הבוס שלהם. הם מוצאים את תעצומות הנפש להתגבר על זה

אדם 4 בנובמבר 2018

אני חושב שאתה מזלזל בנפש האדם. כולנו היינו שמחים להתעלות מעל זה אבל היעילות של הניסיון הזה מותלת בספק. הרבה אנשים מתפטרים בדיוק בגלל סיבות שכאלו, שחקני כדורגל לא יכולים. תשאל את החצי הזה שאתה מכיר אם הם חושבים שהתפוקה שלהם קרובה לרמה המצופה שלהם מעצמם, מעניין מה הם יספרו.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

לא מזלזל. מכיר לפחות נפש אחת ממש מקרוב. הייתי אומר שמה שמשפיע עליי כעובד יותר מהכל הוא אני ומצבי.
בוס טוב זה חשוב. מאד. אבל יש גם אחריות שלך כעובד/שחקן לתיפקוד שלך. לא חושב שבחוזה של פוגבה יש סעיף שאומר שמותר לו הכל ושהוא חסין מספסל או ביקורת.
יש מערכת שלמה מסביב לשחקנים שמטרתה לעזור להם. ההשוואה לעובד ממוצע טובה עד נקודה מסויימת.
השורה התחתונה מבחינתי נשארת זהה ולא רק ביונייטד של מוריניו- אחריות יש למנהלים. אשמה גם לשחקנים

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

ראוי לתשובה רצינית. אענה מאוחר יותר

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

מסכים.
לא בושה להודות בטעויות, רק צריך לסכם ולהסכים מה זו טעות.
במסגרת הדיון הזה יצאתי נגד 'תרבות' שמתפתחת כאן שלא בצדק לטעמי. אתה רוצה דיון על מוריניו?, בסדר. אני אייצג אותו כאן למרות שאני לא רוצה אותו כאן, אבל לשם החלפת דעות יאללה בסדר.
כל מאמן רוצה להצליח כל מאמן היה רוצה לראות את השחקנים כשירים זמינים בכושר וכן הלאה. חלק מתפקיד המאמן הוא לייצר סביבה כזו. מוריניו לא מצליח כל כך אבל גם לא נכשל טוטאלית בנקודה הזו. הענין הוא שיש גם גורמים חיצוניים שלא בשליטה שלו. נניח אליפות עולם שבגללה ההכנות לעונה נפגמו. למשר רצון בחיזוק שלא מתקבל.(כמה היינו נותנים היום כדי לתקן את החוסר בהגנה טובה? עוד כמה נקודות היו לנו עם מרכז הגנה יציב???) למשל שחקנים שלא מנסים להתאים את עצמם למקום ולדרישות.
בקבוצה כמו שלנו עם סגל של יותר משחקן על כל עמדה, טבעי שיהיו לחצים, כעסים, תחרות.
היום אני חושב שסנצז היה טעות של רכש לא נכון. מי ידע את זה אז????? האם המאמן מקבל ממנו על כל ההזדמנויות שקיבל את התוצרת המקווה?? וסנצז מתמודד על המשבצת של ראשפורד ושל מרסיאל. דילמה לא קטנה.
אני רוצה שמישהו יקום ויגיד שפוגבה ממלא אחר הציפיות ה מ ו צ ד ק ו ת שהיו ממנו. בכמה משחקים האחרונים יש שיפור ועד כמה שזה יראה מוזר אין שמח ממני עבורו ועבור הקבוצה למרות שאני יודע שלא יהיה המשך ביחד. היום הוא נותן לי חלק ממה שמוריניו ציפה לקבל, ו ל א קיבל במשך למעלה מעונה. גם את זה אף אחד לא צפה וכאן אין שאלה של מקום בהרכב או שיטה. הכל הותאם ושונה עבורו.
אפשר עוד דוגמאות אבל הנקודה הובהרה.
האם מוריניו מאמן מיושן??? כנראה אבל בעלי הביית שלו יכולים לפטר אותו. הוא לא מחזיק בהסכם סחיטה אצל עו"ד נאמן, כמו ההיא, האם הוא יכול לעשות יותר.? כן ורואים תוצאות למאמץ.
אני לא גרופי שלו אלא אחד שטובת המועדון ורק היא למול עיניו,מה נכון עכשיו למועדון זו שאלה שעליה יש מחלוקת, גם היא רק לטווח הקצר.
אמרת פלאיני. אולי אין לו מקום בסגל של הקבוצה שאליה אנחנו שואפים אבל הוא אחד הבולטים העונה וכמעט בכל רגע תרם את שלו. לא טוב??? מר וודורד מתבקש לשחרר אותו ולהביא את מיליינקו-סאביץ. עד אז הוא אופציה מועילה לקבוצה ונכון עושה מוריניו כשהוא נעזר בו ברצון להביא תוצאות, פחות בדרך רומניטת וכובשת.
תראה טל ידידי, אני נגד סיסמאות ונגד שנאות ונגד דוגמאטיות לכן אני נגד הטרנד הזה שכנגד מוריניו. אני לא "אוהב " או אוהד שלו. בשבילי הוא רק עוד כלי במפעל הזה שנקרא יונייטד.
לא בכל הוא נכשל ולא בכל הוא מצליח.מין פיפטי פיפטי כזה.
כל כך פשוט.

טל המנצ'סטרי 4 בנובמבר 2018

יוסי,

1. הגורמים שלא בשליטתו, אליפות העולם שציינת, למה ההכנות לעונה נדפקו בגללה? אני יודע שמוריניו התבכיין על שבקיץ היו לו בסגל לארה"ב שניים בין היתר, טאונזבה ומנסה, הוא העדיף להשאיל אותם פעם נוספת במקום לנסות ולקדם את הכשרונות שהם (מראים זאת האחד בפולהאם והשני בוילה) ולהשאיר בסגל את דרמיאן ורוחו.
אגב, יונייטד לא היחידה שהיתה צריכה להתמודד עם פחות שחקנים בקיץ בגלל גביע העולם, גם טוטנהאם והם לא ביצעו ואפילו לא רכש אחד בקיץ ובכל זאת ממשיכים להיראות מסודר וטוב יותר מאיתנו, הם גם לא מתבכיינים על זה ולמרות שמשחקים באיצטדיון אפילו שהוא לא שלהם, וומבלי.

2. לתקן את ההגנה? מצויין, אז לא רק מנסה וטאונזבה, מה שלום באיי? ממשיך לא להיספר עוד מסוף העונה שעברה ואתה זוכר, מדובר ברכש של מוריניו עצמו, כן?!

3. פלאייני אחד הבולטים העונה? איך בדיוק? והאם אתה חי בשלום עם הסגנון שאליו מוריניו מכוון בעזרתו? אני לא, אני אוהד יונייטד, לא סטוק.
הזכרת את סאביץ', מאוד יכול להיות שהוא היה מגיע אם פלאייני לא היה חותם על חוזה חדש כי אז היה מתפנה מקום במרכז הקישור, אבל מה, מי דחף ולחץ על וודוורד לסגור חוזה חדש לפלאייני? כן, מוריניו…

4. מי ידע אז שאלכסיס יהיה רכש כושל? לא אני, אני הייתי בעד, אבל היו קולות, לא מעט שהיו נגד ההבאה שלו, יוחאי חברנו המשותף בינהם.

5. אני יכול להמשיך עוד ועוד, אבל מוריניו לא רק שנכשל אלא נכשל בגדול!
לא פיפטי פיפטי אלא בגדול.
מספיק לראות איך ארסנל נראית לאחר חודשיים וקצת עבודה של מנג'ר חדש, איפה זה ואיפה מוריניו בשנתיים ועם 10 שחקנים שהביא בתקציבי ענק.
מספיק לראות איך צ'לסי נראית עם מנג'ר חדש לאחר חודשיים וקצת של עבודה וכשהוא החזיר לחיים אחד כמו ברקלי.

רוצה שנמשיך לדבר קצת על הצעירים? איפה מקטומייני העונה ולאחר הדמגוגיה שלו בעונה שעברה על בחירתו כשחקן העונה? לאן נעלם פריירה ששיחק ב 2 המשחקים הראשונים ומאז אולי קיבל עוד פירור של 10 דקות?

אין שום בנייה, אין שום המשכיות אלא רק תוצאות נקודתיות שלפעמים הן משמחות כמו אתמול ולפעמים אתה רוצה לקבור את עצמך מבושה כמו נגד יובנטוס או ווסטהאם.

בכל מערכת נורמלית אחרת הוא היה הולך הביתה, הוא עדיין בעסק רק בגלל אותו וודוורד.

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

אתה שוב מערב רגשות בעובדות.
כשמסע בארהב מתקיים כהכנה וחסר את שמונת השחקנים שחסרו זה מה לעשות "לא מועיל" להכנות.
טוטנהאם? קבוצה שרצה כבר שלוש שנים לשום מקום. בלי הנחות ותרוצים, והם לא מהווים עבורי דגם לחיקוי.
.
שוב, הבוסים שלו שלא איפשרו את מכירת מרסיאל, איפשרו את השארת הצמד שהזכרת ולא כפו עליו את שילוב הצעירים שלנו. בעולם שבו הוא מחפש בנרות הישגים ולא תהליכי בניה וחידוש, זה נכון מבחינתו, (מבחינתו,ללא מבחינתי) ללכת עם שחקנים מנוסים. פה היו צריכים הבעלים לבעוט בו.
.
באי? ראיתי שקיבל כמה הזדמנויות ובעדינות כי הוא שחקן שלנו, נכשל בכולן כישלון טוטאלי. אז מה, הוא ממשיך על בטוח רק כי מוריניו הביא אותו ונכשל? להעצים את הכישלון? הוא בחוץ בזכות עצמו,נקודה.
.
פלאיני, כמו שכבר נמאס לי להגיד, לא מחביבי או אהובי אבל, לקח בשתי ידיים כל הזדמנות שקיבל על רקע החיוורון בביצועים. לא הוא הבעיה שלנו. הוא היה שווה חולצה כשקיבל אותה.כאמור, מיילינקו סאביץ עדיף.
לחח לתת לו חוזה?? מצד אחד מזל, כי אחרת לא היה גם אותו, ומצד שני, וודורד "נכנע"?? בחייך הוא לא אשם שהשמש זורחת בבוקר,בכל השאר כן.
.
גם אנ הייתי בעד אלכסיס, אבל כעובדה הוא לא מצליח ומי שלא נהנה ממה שיכולנו לקבל זו הקבוצה וגם המאמן. גם המאמן.
כתבתי פיפטי פיפטי כמטבע לשון לא כמונח מתימטי, בחלק הצליח יותר בחלק אחר נכשל.

אני מסכים שבצלסי וארסנל המאמנים שינו מהותית ולכן אני חושב שיש להחליף אותו. אתה אומר "רק אותו והיום" ואני אומר כחלק משינוי אירגוני, ומתוך מחשבה מסודרת ולא כי יש איזה טאלנט תורן פנוי.
מקטומיני ופייררה הם כרגע שחקני סגל רחב,לא מתמודדים על ההרכב הראשון גם כי יש עוד מתמודדים במרכז השדה, פרד, מאטיץ, מאטה פוגבה(…) וכן גם פלאיני. אני לא מוטרד כי הם יקבלו את שלהם, הליגה ארוכה ואולי גם המפעלים האחרים. אתה מאשים אותו שהוא לא היה רוצה ללכת עם מי שיכול להצליח?.
הוא המאמן,אולי וודורד צריך לפטר אותו אבל אני לא חושב שזה פיתרון נכון ומהשרוול.
אתה יותר אמוציונלי אני יותר זהיר(או פחדן…)
שלוש השורות האחרונות שלך נכונות במיוחד האחרונה. המחלה ומחולל המחלה.

טל המנצ'סטרי 4 בנובמבר 2018

יוסי,

מישהו ידע מראש מי מהשחקנים יעשה גביע עולם אורך ומי לא?
אז גונ'ס וראשפורד היו עם נבחרת אנגליה עד החצי, הפתעה, לעומת זאת דה חאה סיים מוקדם את שלו והיה שם בארה"ב, אז?
והנקודה היא שגם קבוצות אחרות (שוב, טוטנהאם) "נדפקו" מזה, ההבדל הוא בגישה.
מורינו מהרגע הראשון התבכיין והכין את הקרקע לכישלון (משחקי תחילת העונה נגד ברייטון ולסטר)
פוטצ'ינו לעומת זאת התייחס לעניין כזה מה יש ועם זה נעשה את המקסימום.
מה זה קשור במה טוטנהאם זכתה או לא בשנים אחורה? מדברים על עכשיו ולעונה הזו טוטנהאם הגיעה בלי המון שחקנים שלא עשו מחנה אימונים כי שיחקו בגביע העולם עד מאוחר, היא לא ביצעה רכש וגם לא של שחקן אחד (לעומתנו עם פרד ודלוט) בגלל שחסרה כסף כשבונה איצטדיון וגם על הדרך המעבר שלה לאיצטדיון החדש מתאחר ואין שם ציוץ של אכלו לי ושתו לי כמו מוריניו.

באיי לא תמיד היה כושל, לא הכי יציב אבל היכן צריכה לבוא עבודה של מנג'ר ואם לא לנסות ולייצב שחקן?
ובעצם אין לנו שחקן אחד שאפשר להגיד עליו יציב (להוציא את דה חאה) מה עוד יכול להעיד על עבודת אימון רעה ואם לא זה?
כי מילא באיי היה חלש, מילא אם עוד שלושה או ארבעה שחקנים לא היו קרובים לממש את היכולת שלהם, אבל כשמדובר ברוב הסגל אז אי אפשר להצביע רק על שחקן אחד בעייתי אלא על מי שמוביל, מאמן ומדריך אותם.

מוריניו לחץ והצהיר על כך פומבית שהוא מקווה שיונייטד ופלאייני ימצאו את הדרך שהשחקן יקבל חוזה חדש ויחתום.
מיד לאחר ההפסד ליובנטוס מוריניו דיבר על כך שפלאייני היה חסר לו ולכן לא יכול היה לעשות שינויים (במשחק שבו לא השתמש בכלל בחילופים)
פלאייני הוא הדוגמא להתיישנות של מוריניו שבונה, מעדיף ומכוון שהקבוצה תשחק בכדורגל שבו לשחקן כמו פלאייני יש משקל כבד.
הוא לא שחקן רע פלאייני אבל הסגנון איתו הוא משהו מגביל ומיושן ועד כמה שאני יודע זה לא וודוורד שקובע מה הדרך המקצועית של הקבוצה צריכה להיות.

פיטורים זה לא פיתרון מהשרוול אלא לחתוך דברים עכשיו כי אין להם שום עתיד
ובטח שאני אמוציונלי, מצב הרוח שלי תלוי בעיקר במה הקבוצה עושה בשבת, באיך היא נראית על הדשא ומה יהיה איתה בעתיד הקרוב והרחוק.

מוריניו הוא נטע זר, קיוותי שיצליח, איבדתי את האמון בו ממזמן, ככל שהזמן מתקדם אני רק מבין שצדקתי, לא כי היה לי כדור בדולח אלא כי הכדורגל רחוק מלהיות טוב ואני עדין בבחירת המילים.
ב 2 המשחקים האחרונים היה שיפור מעודד בזכות מציאות שנכפתה על מוריניו, כי אם לוקאקו לא בשפל אדיר של היכולת שלו או לא פצוע, אזי היה ממשיך לשחק בחוד כחלוץ בודד והיינו ממשיכים לשלוח אליו חיצים כאילו היתה זו ווימבלדון וג'ון פאשנו בחוד והסגנון הזה לא הביא לנו דבר ואין איתו עתיד.

Srtest - ארטסט 4 בנובמבר 2018

יש לי לסדר לך קבוצה מהכרמל. צור קשר. הרבה כסף, הרבה בחישות, הרבה אנשים מסתבר שלא עושים את העבודה שלהם במשך 7 שנים. הבוס אחרי שמביא מאמן אומר: "הבאנו מאמן טוב יותר מהקודם" ואז כמובן המאמן לא עושה את עבודת המאמן הטוב יותר מהקודם ומצטרף לכל השאר שלא עושים את עבודתם. מזכיר לי דיונים על אבטלה טכנולוגית.

אריק 4 בנובמבר 2018

טל ורונן רק בגלל השנאה שלכם ושכמותכם למוריניו יונייטד נראית כמו תחת ומתמודדת על כלום.
אתם אשמים, או שמא, אנחנו.
השנאה שלכם למוריניו אפילו יותר גדולה משנאה של אנשים מסויימים למילה טעיתי.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

זה סבבה להיות הייטר. מבין את זה. מקבל. לבריאות. פחות סבבה כשהייטרים חושבים שכולם צריכים לחשוב כמוהם. תשחרר.
כשטעיתי (ולא פעם או פעמיים) הודתי בכייף. הייטרים, כידוע, לא טועים.

אריק 4 בנובמבר 2018

כל מעריצי מוריניו בארון יצאו מהארון אחרי הנצחון ה3 ב9 משחקים.
שלושתם בזכות שחקן שאם היה תלוי באלילכם הנערץ והנרדף הקורבן המתקרבן, היה נמכר בקיץ באשמה החמורה שהוא נרכש על ידי מאמן אחר.
לצערי תחזרו לחורים היום א הבא בשמונה וחצי בערב.
ותאשימו את שפת הגוף של מרסיאל ואת וודוורד שלא קנה בלם.
לכן הדיונים האלו חסרי כל ערך.
תהנו מהמקום ה7 ומהכדורגל הנפלא שבו יונייטד היתה שווה תיקו נגד קבוצה ששיא ההעברות שלה לא היה מביא לה את דרמיאן.
אבל יהיה נחמד ללא ההטפות בזמן שאתם נהנים כל כך. חבל לקלקל לעצמכם עונג כזה צרוף בדיוני סרק עם אנשים מרירים. הייטרים שהתחילו להיות אוהדי יונייטד רק כדי לשנוא את מוריניו.

אמיתי 4 בנובמבר 2018

לא ככ שמחתי בניצחון הזה..
כתבתי כבר לפני חודש- מוריניו איבד את השחקנים ולכן רצוי שיילך.
משתדל לא להטיף. קבל את התנצלותי הכנה אם הטפתי לך משהו.
אבל אולי בכל זאת חצי כפית סוכר עם הקפה

יוסי מזרחי 4 בנובמבר 2018

זה לא לכבודך ,תגובה כזו. ולא נוסיף אף מילה.

דנידין 4 בנובמבר 2018

אפשר לשנוא את מוריניו, אפשר לבקר אותו, אפשר להבין שאליפות כבר לא תהייה ואנחנו רק נאבקים על טופ 4 והתקדמות באירופה….אבל גם צריך להודות שאנחנו משחקים יותר טוב, מבקיעים, שחקנים משחקים בעמדות שלהם. נכון, אנחנו מתחילים משחקים בצורה איומה אבל זה מחוסר ביטחון מהפחד להפסיד, לחוסר ביטחון הזה יש רק פיתרון אחד- לנצח, זה בדיוק מה שאנחנו עושים ואחרי תקופה קשה מותר גם להנות.ד

רומן 4 בנובמבר 2018

בינתיים זה מינוס 7 עם 81 נקודות בקופה, אז תרגעו כל שונאי מוריניו.
3 נצחונות מ 4 משחקים אחרונים פלוס תיקו משער שיוויון מזליקי בדקה ה93.
הבול עץ יצא מההרכב, (מקווה שלנצח) יש פרגון ויצירתיות בהתקפה. שבוע הבא דרבי משחק גורלי, נצחון של יונייטד ובין רגע כל העננים יתפזרו ותמר השמש.
יש חלון בינואר, בלם (מגוויר?) חלוץ מרכזי, והכל פתוח.

John 4 בנובמבר 2018

לדעתי ,מבחינה התקפית אם לוקאקו רשפורד ומרסיאל משחקים ביחד יונייטד תראה ממש טוב זה נוגה גם שנה שעברה בתחילת השנה ויונייטד דפקו באיזור ה4 גולים למשחק,עם פלאייני ומאטיץ' בקישור ופוגבה קשר 10 .חבל שיש מנג'ר שכ"כ לא יודע להוציא משהו מהסגל הזה,לדעתי יש להם לא פחות כישרון מאף קבוצה בטופ 6 בפרמייר ליג

יוסי מזרחי 5 בנובמבר 2018

לטל, כי אי אפשר להגיב על תגובה(???)
תחילת הדיון הזה היה על טרנד ההצלה שמצילים השחקנים את מוריניו.
הסוף הוא שמוריניו הפך להיות הנושא.
הבדל מהותי אחד בהתיחסות שלנו למוריניו, ואני בטוח שכבר כואב לכולם הראש מהחזרה על מה שנלעס כבר הוא התיזמון וההקשר. אני מבין כל מילה שאתה כותב וכל טיעון, ולחלק לא קטן אני מצטרף, אלא שהראיה שלנו באשר לדרך ,מתחילה להפרד. אתה אומר בערך כך: ' הוא עשה מספיק כדי לפטר אותו כאן ועכשיו ' , ואני אומר מינוי מנהל מקצועי שינטרל את וודורד ודומיו החלטות או חוסר החלטות שלהם, ואחר כך מנגר חדש הכל בטווח העונה הזו.
זה כל ההבדל.
אני לא מתרגש מסידרה טובה שמתהווה עכשיו בליגה ואולי אפילו תתחזק,אבל גם לא מתעלם מכך אולי מתחיל מהלך של שיפור (חלקו מאילוצים על מוריניו) ומה יתן לי מנגר חדש היום?? הערכות לעונה הבאה???
בתפיסתי את הדברים,זה צריך להיות מעל למנגר זה או אחר. אחת ההחלטות על מנגר חדש היא אופיו והדרך שבה הוא מאמין: מאמן אינסטנט להישגים?? זה בטח מוכר לך, או מישהו שרואה ערך בשילוב צעירים משחק התקפי ,יופי עם תועלת וכן הלאה. אני לא רוצה מינוי של מי שבמקרה פנוי עכשיו אלא מי שיתאים למטרות שיוגדרו ואליהן יותאם המאמן.
זה בערך ההבדל. אין כאן צודקים מול טועים. הכל כרוך זה בזה.
אני לא רוצה להיגרר לאמוציות, אבל במסגרת "ההתכתשות" הזו אני מרגיש את הכאב והעלבון שלך מכל מילה.
בחיי, אתה לא רוצה לשמוע את מה שיש לי בתחום הכאב על מצבנו ומה הייתי עושה ולמי.
בחיי.

Comments closed