הניצחון ביובה (באמת)

נסיך האקראיות

זה יכול להיות משחק משנה גורלות עבור מוריניו ביונייטד והוא ראוי לכך. הניצחון הזה הוא שלו ובצלמו. כמובן שאין ספק שיובה הייתה טובה יותר והיא קבוצה טובה יותר וראויה יותר. רק מה, היא התעקשה להבקיע את השער המושלם והשיגה רק אחד כזה.

לפני שיונייטד לקחה את המשחק אל מחוזות הבלתי מושלם ואל תוך העולם הסדור והמושלם שבראה יובנטוס נכנס מרואן פלאיני. נסיך האקראיות והאיש שעצם קיומו הוא התרסה נגד כל המדעי והאמנותי בכדורגל. את שער הניצחון הוא הביא בכוחות גרוויטציה מעצם נוכחותו ברקיע מבלי ליצור קשר עם הכדור.

אבל מוריניו הוא מי שהכניס אותו כשאיתר אצל בונוצ׳י וקילייני מין נינוחות שכזו.

*

כל זה התאפשר בזכות מחצית בו העליונות של יובנטוס רוסנה במשחק ממושמע מאד של יונייטד. בקצת מזל כי אחרי השער של רונאלדו הגיע באמת שבירה לכעשר דקות. וגם כי חואן מאטה, בעונתו השישית במנצ׳סטר יונייטד איכשהו שומר על איזה צלם כדורגלן. ובתדירות מפתיעה מזכיר לנו כי על כל מגרעותיו יש בו טכניקה אדירה. שער השוויון היה כזה.

וזה נכתב לפני המשחק:
יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.

היא יכולה להביט לאינטר ולראות כמה התארים מוסיפים למותג שלך אם אתה משחק כדורגל אפור.

היא יכולה להביט לאינטר וללמוד האם לקבוצה גדולה ומפורסמת הצלחה היא מובנת מאליה. האם דברים ״בסופו של דבר מסתדרים״ לכל מועדון גדול.

אבל בעיקר היא יכולה להביט ליריבתה היום יובנטוס, שחוותה גם היא, כמו יונייטד, נפילה באחת ממעמדה בגלל משבר טראומטי.

באיזשהו מקום משבר טראומטי יותר. ביונייטד בסך הכל פרש מנג׳ר שהיו אמורים להבין שיום אחד יפרוש. יובה נזרקה לליגה השלישית בגלל פרשיית שחיתות. תדמיתה נגרסה, בצדק לאבק, והיא הפכה למועדון מבוזה.

12 שנים אחר כך יובה בסדרת אליפויות איטליה הארוכה בהיסטוריה. היא שיחקה פעמיים את הגמר האירופאי ואחרי שגילתה שהיא מעט חלשה מדי בכדי להתמודד עם ענקיות ספרד עשתה אחרי שנים של ריסון פיננסי את הקפיצה. ושברה את הבנק עבור כריסטיאנו רונאלדו.

היא עשתה זאת אולי בגלל שהמותג כבר לא היה קיים ב-2006. היה רק הכדורגל. חזרו ללוח השרטוט. הייתה התגייסות של הרבה מאנשי הכדורגל שבנו את ההיסטוריה של יובה. שחקנים – דל פיירו ובופון – מאמנים שעברו במועדון – כמו דשאן וקונטה. וגם מינוי מעולה מבחוץ בג׳וזפה מארוטה.

ביונייטד נתנו לכל אנשי הכדורגל המזוהים עם הצלחות העבר ללכת. השאירו מומחים לניהול המותג.

מציאת המכנה המשותף
הדו קרב על אליפות העולם, קרלסן – קרואנה: זה מתחיל

84 Comments

אמיתי 7 בנובמבר 2018

מריח הפתעה. תיקו רב שערים.
בכל זאת הליגה האיטלקית היא הפריימרליג

שי ס. 7 בנובמבר 2018

חלום שלי להבין מה קרה לאריק באיי

אורן השני 7 בנובמבר 2018

יובה ירדה לליגה השנייה והתחילה את העונה במינוס 9.

Danny - Long Island 7 בנובמבר 2018

אצלנו : לא היה כלום כי אין כלום
יובה: מי אמר שהוא זקן? הצחקתם אותי…

רומן 7 בנובמבר 2018

תשתחוו.
תאכלו את הכובע ותשתחוו למאמן הגדול ביותר בעת המודרנית.
דורפן וכל עדת המעריצים.
תשתחוו.
מוריניו פה כדי לזכות בהכל על אפם ועל חמתכם.

יעקב 7 בנובמבר 2018

לא נסחפת קצת….
יובה היתה צריכה להוביל 4 0
שתי קורות ..והחמצות אין סוף .

הפערים בין הקבוצות עצומים..
דבר אחד חזר ליוניטד ..פרגי טיים..שאפשר בשלב זה להנות לפחות מזה…
ניוקאסל
בורנמות
יובנטוס

holden 8 בנובמבר 2018

חשבתי התכוונת לגוטמן :)
גם אני לא מיהרתי להספיד את מוריניו,
hristos a inviat adevarat ca a inviat

ק. 8 בנובמבר 2018

רומן תהנה, תנשום. לא צריך להשתחוות בפני אף מאמן על נצחון בודד, בטחלא עם הכדורגל הנוראי והתוצאות הממש ממש קצת פחות.
עברו מפואר. בחמש שנים האחרונות לא מתקרב בכלל לטופ 5 של המאמנים באירופה

רומן 8 בנובמבר 2018

אתה מבין שיש לו סגל שמלא בשחקנים לכל היותר בינוניים כן?
אשלי יאנג, סמולינג, לינגארד פתחו אתמול בהרכב, זה שחקנים שלא היו מתקרבים לאיזור האיצטדיון באף אחת מהאחרות בטופ 6 באנגליה.
אתה רואה את הררה מקבל דקות בסיטי? מאטה חביב אבל איפה הוא ואיפה סילבה, ברוינה, מאחרז או דלה עלי?
עשו מראשפורד קיין, הבחור לא מסוגל לגלגל כדור לרשת.
סגל בינוני להחריד חוץ מפוגבה שהוא וורלד קלאס ומרשיאל שמתקרב אבל יחד עם זאת מוריניו כאן והוא כאן כדי להשאר ולזכות בהכל, אולי לא העונה אבל עונה הבאה כן.

ק. 8 בנובמבר 2018

אתה חושב שלארסנל סגל יותר טוב? הכל שאלה של אימון וגישה התקפית (ולא לשחק רק כדי לא להפסיד)
קשה לי להאמין שיישאר שנה הבאה.
לא רואה אותם עוברים נוקאאוט את ה2 מגרמניה, 3 מספרד וה3 מאנגליה וגם פסז. נאפולי ואינטר אולי אולי.
חוץ מזה קישור כמו של סיטי זה באמת לוקסוס שיש אולי לעוד 3 קבוצות ביבשת, תהיה בטוח שגם סטרלינג לא היה עושה אצל מוריניו רבע ממה שעושה אצל פפ

רומן 8 בנובמבר 2018

בוא נחכה ליום ראשון בערב ונדבר…
חייב להגיד שאמרי באמת עושה עבודה גדולה בארסנל שגם לה הסגל לא מי יודע כמה, עדיין יותר טוב מיונייטד אבל.
פאקינג אשלי יאנג, זה חוטב עצים לא כדורגלן.
לינגארד, שחקן בלי טכניקה בסיסית של עצירת כדור.
וכו…

ק. 8 בנובמבר 2018

מסכים בגדול לגבי יאנג ולינגארד, וגם בדיעה הכללית לגבי הטכניקה שללוקאקו, למרות ששיטת משחק טובה אמורה להשתמש בו עם הכישורים שכן יש לו (ר' מרטינז בנבחרת בלגיה). מצד שני פרגי לקח את האליפויות האחרונות (אחרי רונאלדו) עם נגריה שלמה בהרכב, למרות ששם לא הייתה באמת קבוצה אף קבוצה תחרותית מולו.
מוריניו הוא מה שנקרא בספורט האמריקאי DC (מתאם הגנה), הבעיה שיש עוד חלק שמשהו צריך לאמן….

מתן 8 בנובמבר 2018

לא מבין איך אפשר לתרץ את היכולת תחת מוריניו ברמת הסגל. הבן אדם הוציא 400,000,000€ בשנתיים, אם הקבוצה עדיין מלאה בשחקנים בינוניים, זה ממש לא אמור לעבוד לטובתו.

matipool 8 בנובמבר 2018

נו באמת, רומן.
אותו דבר היית אומר על לפחות חצי משחקני כל הטופ 6 האחרות למעט סיטי אם היו שחקני יונייטד.
אני בטוח למשל שהיית מגדיר כבינוניים לכל היותר את שחקני ליברפול הבאים: ארנולד, מאטיפ (בצדק), לוברן, רוברטסון, הנדרסון, ווינאלדום, מילנר, פביניו, לאלאנה (בצדק), סטארידג' (בצדק) וסולאנקה (בצדק). אולי גם את גומז וקייטה שלא הראה עד עכשיו כלום באנגליה.

לינגארד בעונה שעברה היה מעולה והיה שחקן השדה הכי טוב שלכם במשך כמה חודשים.
אשלי יאנג יכול להיות שחקן סגל ולפתוח מדי פעם בהרכב בכל אחת מהאחרות (גם פביאן דלף שיחק חצי עונה מגן שמאלי בסיטי). ליברפול רדפה אחריו לפני כמה שנים והוא שחקן נבחרת אנגליה שנותן את הנשמה בכל משחק. לפרגוסון היו לא מעט שחקנים מסוגו.
למאטה יש ים כדורגל והוא לדוגמא היה יכול להתאים מאד לשחק אחרי השלישייה הקדמית של ליברפול כשמאחוריו שני בולדוגים.
ראשפורד עשה פריצה אדירה בגיל צעיר ומשהו שם נעצר וזה קשור גם למאמן שלכם.

אמיתי 8 בנובמבר 2018

לדעתי ראשפורד בנסיגה בלי קשר. ראו את זה גם בנבחרת. ככה זה שחקני התקפה צעירים.

רומן 8 בנובמבר 2018

רוברטסון מדהים, אחד המגנים הטובים בעולם.
הנדרסון בינוני, ווילאנדום בין סבבה למצוין.
לוברן ומאטיפ מחליפים בכלל אכן בינוניים.
מילנר כנראה שחקן מצוין, ובחור נפלא, אבל אני אישית לא אוהב כדורגלנים כאלה, משעמם אותי בבנאליות שלו, אם כי שוב הוא שחקן טוב מאוד.
גומז בתור בלם אדיר פשוט, פביניו אין לי דעה עליו, כל השאר שציינת מחליפים לא מעניינים

matipool 8 בנובמבר 2018

רוברטסון שהגיע מקבוצה שירדה ליגה הפך למדהים אחרי חצי שנה של התאקלמות ועבודה עם הצוות המקצועי. עד אז אפילו מורנו שיחק לפניו. היום אני לא לוקח אף מגן שמאלי בליגה במקומו.
גומז הפך לבלם אדיר העונה. הרבה בעזרת ואן דייק.
ווינאלדום עלה מדרגה מאמצע עונה שעברה אבל אני חושב שאם היה משחק ביונייטד היית אומר שהוא בינוני כי הוא שחקן מוגבל ואותו דבר היית אומר על מילנר בן ה-32.
מחליפים זה חלק מהסגל. לינגארד, הררה ומאטה לא פותחים במרבית המשחקים. ראשפורד גם לא קבוע בהרכב.

יוסי מזרחי 7 בנובמבר 2018

יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.יונייטד תפסיד מן הסתם היום – אבל מי יודע – אבל היא יכולה לנצל את הביקור באיטליה להביט סביב וללמוד שיעורים מאד רלוונטים למצבה.ההההה

מתן 8 בנובמבר 2018

Football, bloody hell..
יכול להיות משחק חוץ שלנו נגד יובה שלא יהיה מדהים? הרבה שחקנים היו בינוניים היום, אבל איכשהו, כמו תמיד, שוב פילייני מסדר לנו שער ניצחון בדקות האחרונות. אגדת מועדון בהתהוות.
ואף מילה על ההתנהגות הדוחה של מוריניו בסיום. כמה שאני שונא את היצור הזה.

רומן 8 בנובמבר 2018

ווינר, אגדה. צהלתי בחגיגה שלו לא פחות מבגול השני. תשתחוו.
3.

אורן 8 בנובמבר 2018

לול, יונייטד לא הגיעה למצב אחד עד השער של מאטה, והמשחק היה צריך להיות גמור הרבה לפני החילוף הקבוע שמוריניו עושה כשנגמרים לו הרעיונות (להכניס את פלאיני ולהתפלל חזק שאיזה כדור טועה אולי יפגע בפדחת שלו) לולא ההחמצות של יובה.
אין מה לאכול כובע, יונייטד שיחקה את אותו כדורגל משמים שהיא משחקת בערך מאז שמוריניו הגיע, אבל כדורגל הוא ספורט עם מקדם אקראיות קבוע, אז וואלה, במקום תבוסה יש ניצחון
אגב, לפני המשחק הדבר היחיד שמוריניו היה יכול לזכות בו העונה זה הליגה האירופית, אבל כנראה שגם זה לא כי מנצ'סטר בדרך לשמינית.

אורן 8 בנובמבר 2018

*גבוה במקום קבוע

גיללתר 8 בנובמבר 2018

יש מצב שלא ראית את המשחק?
אני לא עף פה כמו רומן, אבל בניגוד לעצמה, יונייטד שיחקה כדורגל אתמול. מול יריבה עדיפה בהרבה, ועדיין שיחקה.
החילוף הקבוע, דרך אגב, עבד. מה שגם לא תמיד קורה. אז באמת לכבות את הלהבות, אני מבקש, רק להנמיך

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

מתן היקר .
כשאתה תעמוד תשעים דקות מול קהל עויין לעגני ומקלל גם אתה, אם תתפכח מנימוסים שלא במקומם תגיב כמותו.
מספיק עם הטהרנות הזו, הפוליטיקלי קורקט, היכולת למצא מתחת לאדמה נקודות ומצבים לבקר אותו.

אני שמח לתגובה הזו שלו,הוא רק בן אדם ואני שמח שיש לו רגשות. דגים מתים זה בשוק מחנה יהודה.

מתן 8 בנובמבר 2018

כן, אה? מוריניו יהיר ומתריס רק כשמקללים אותו במשך 90 דקות. באמת מכן, כל הקריירה הוא מבליג ואף פעם לא מתגרה באחרים.
לא ברור איך, גנבת ניצחון באצטדיון הכי קשה באירופה. יכול להיות נחמד אם במקום לשים את עצמך במרכז (וזה וד לפני הראיונות ומסיבת העיתונאם בהם הוא כמובן ימשיך להאדיר את עצמו), תלך לשחקנים שלך ותגיד לה כל הכבוד. אני לא מצפה ממנו להצטנע או לא לשמוח, אבל הדבר הנכון לעשות הוא לפחות לתת קצת קרדיט לשחקנים שלו לפני שהוא שוב הופך את עצמו למרכז העולם.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

אין שום קשר בין שתי הנקודות האלה, לתת לשחקנים אמירה טובה זה אחד ולהגיב לפרובוקציות זה משהו אחר, וכן מה לעשות, הוא פירגן לשחקנים בראיון אחרי המשחק, אבל זה מוריניו, והטרנד היום הוא לבקר אותו. מותר.

טל המנצ'סטרי 8 בנובמבר 2018

יוסי,

לא פוליטקלי קורקט וכן, הוא בן אדם, כמו כל אחד אחר, אבל הוא גם המנג'ר של מנצ'סטר יונייטד וזה אומר עולם ומלואו.
אלכס פרגוסון קיבל קללות, נאצות, איומיים ושאר ירקות בכל פעם שהגיע למשחק חוץ באנפילד או אלנד רואד, לא מקומות נעימים בלשון המעטה, הוא גם ידע לנצח שם ואז ללחוץ ידיים כמו גדול, להודות לקהל החוץ ולרדת כמו מנצח אמיתי לחדר ההלבשה, קוראים לזה קלאס ומוריניו, בלי קשר לסוג או סגנון המנג'ר המקצועי שהוא, ההתגרות המיותרת באוהדי יובנטוס לאחר ניצחון דרמטי ומשמח, קלאס זה לא.
התפקיד של קהל הוא להתגרות, אפילו לקלל, התפקיד של שחקנים, מנג'ר וקבוצה זה לסתום להם את הפה על הדשא, כבר עשינו את זה לאחר 90 דקות ועוד 4 של זמן פציעות, אז באמת בשביל מה זה היה טוב וכשתופס כותרות שליליות?

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

מוריניו הוא לא סיר אלכס.
מוריניו הוא אדם אמוציונאלי
מותר למי שמקללים אותו ואת משפחתו,להגיב, והוא היה עדין ,גם כי אי אפשל להראות להם את האצבע.
יש מידה לא קטנה של טהרנות כי היא עובדת במקרה הזה נגד מוריניו.
בסדר, מותר.
מותר גם לו.

טל המנצ'סטרי 8 בנובמבר 2018

יוסי,

זו היתה התגובה של מוריניו:
I probably shouldn’t have done it, and with a cool head I wouldn’t have done it, but with my family insulted, including my Inter family, I reacted like this.

לא טהרנות ולא נעליים, לי פשוט קשה שמנג'ר של מנצ'סטר יונייטד ומעבר להתנהגות שאין בה חן של מנצח, שהדבר שהיה כל-כך דחוף לו לאחר ניצחון של יונייטד זה לשמור על כבודה של משפחת אינטר שלו.

אמיתי 8 בנובמבר 2018

יאללה חברה- בואו נפסיק לירות בתוך האוטובוס.. ניצחנו. זה העיקר.
לכל אחד יש היסטוריה ונקודות שכשלוחצים עליהן הוא מאבד את זה. זה בסדר. זה אנושי. למוריניו יש הרבה נקודות כאלה. לא זו הבעיה

אמוץ כהן-פז 8 בנובמבר 2018

כשאמיתי צודק…
1+

אמיתי 8 בנובמבר 2018

״כש״…

ק. 8 בנובמבר 2018

הבעיה היא האוטובוס….

אמיתי 8 בנובמבר 2018

בארסה מגרדת תיקו מול מקום שלישי באיטליה.
יונייטד מכניעה מקום ראשון באיטליה.
יונייטד>בארסה

ק. 8 בנובמבר 2018

או לכל הפחות בארסה שווה ליונייטד כי שתיהן סיימו בתיקו עם ולנסיה

אמיתי 8 בנובמבר 2018

(;

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

תשמע, גם לו יש שכל, הוא אולי התכונן לועדת משמעת והכין את הרקע. זה כמו שהמורה לא יכול לעזור במבחן אמריקאי
ומיעץ לך לחשוב על תשובה ג

אריק 8 בנובמבר 2018

הרס לי את הנצחון. הצטערתי שיונייטד ניצחו כשראיתי את האיש הקטן והדוחה הזה עושה את המניירות המגעילות שלו.
זאת לא יונייטד יותר.

Selby 8 בנובמבר 2018

לעזאזל, הוא יישאר אפילו בעונה הבאה…

מתן 8 בנובמבר 2018

אני כבר מתחיל לחשוש שהוא עוד יעבור את פרגי..

Yair 8 בנובמבר 2018

מוריניו בסה״כ החזיר לאוהדי יובה שמקללים אותו שני משחקים רצופים עם תנועה לא הכי גסה בעולם. אני לא מאוהדיו הגדולים אבל הבנאדם אוכל חרא מכל הכיוונים כבר תקופה ארוכה, לא יקרה כלום אם יחזיר קצת.
כשבופון גומר את השופט הוא אגדה…

אייב 8 בנובמבר 2018

+100 על הנקודה על בופון.

טל המנצ'סטרי 8 בנובמבר 2018

עוד לא התעוררתי מהחלום, אולי מחר בבוקר.
ייייייייייישששששששששששששששש

Gil - Zimbabwe 8 בנובמבר 2018

ניצחון ענק, הגב לקיר. ולנסיה ניצחו ומשום מקום ובלי כדורגל גדול אבל יעיל מאד יונייטד יהיו בשמינית שעכשיו בידיים שלהם.
סיטי לא ינצחו את יונייטד, ואנדרה הררה חייב להיות על המיגרש.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

גיל, אנחנו לא הולכים לשם כדי שהם "לא ינצחו אותנו".
אנחנו הולכים לנצח.
נקוה שנצליח.

אייב 8 בנובמבר 2018

בנושא זה, לפני המשחק מוריניו אמר שאנחנו באים לנצח בטורינו. אמנם הניצחנון נגנב, אבל באנו להשיג אותו ולא להתבנקר כמו באנפילד לדוגמא. לא מבחינת מערך, הרכב או סגנון משחק. כיף לראות, גם אם יובנטוס יכלה לקרוע אותנו ברבע השעה ההיא.

איתמר 8 בנובמבר 2018

ההימנעות מחגיגת הבקעת שער נגד קבוצה לשעבר הפכה להיות כה סתמית וירודה עד שנדמה שנדרשת התערבות של פיפ״א והוספת סעיף לחוקת הכדורגל שבו ייקבע ששחקן שיימנע מלחגוג כיבוש שער יספוג צהוב.
אני מעדיף את מוריניו שמחצין באופן מוזר את רגשותיו על פני שחקן שמניף בהכנעה את ידיו לצדדים אחרי הבקעת שער ומזייף צער מסוים.

דנידין 8 בנובמבר 2018

איזה ניצחון, איזה אושר, מאז פרגי זה הלילה האירופי הכי טוב שלנו. וכמובן השמחה על מגמת השיפור לעומת המשחק הקודם ובעיקר שאחרי הרבה משחקים היינו בענינים מהדקה הראשונה ולא רק אחרי שחטפנו. ואני לא מבין מה אתם רוצים ממורינו, זה הבן אדם, זה הלחם והחמאה שלו, ככל שהוא יותר רשע ככה הוא יותר טוב (גם ברמת האימון). אתם לא יכולים לחשוב שבגלל שהוא אצלנו הוא פתאום יהיה איזה פלגריני או דל בוסקה.

אריק 8 בנובמבר 2018

אין שום דבר להפיק ממשחק שהיה אמור להיות בתוצאה של 5-0 אלמלא קורה, משקוף דה חאה ובעיטות דפוקות לשער השאירו את המצשחק בהבדל של שער.
ואז אלגרי עשה חילוף מטופש שהוריד את יובה נמוך מדי ושיחרר את מרסיאל מול קודררו קצת מזל וזה התהפך.
לא ברור לי כמה קרדיט כדורגלני מגיע חיונייטד..מה שכן קרדיט על האופי בטח מגיע.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

לא חשבתי שנגיע לזה אבל אני ממש מבין את הצער שלך.

אריק 8 בנובמבר 2018

הדבר היחיד שמצער אותי זה שהגיבור שלך ומושא הערצתך ניצח. בכדורגל מפגר כמובן. השאר לא מצער אותי.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

חבל שאין לך יכולת להבחין בין ביקורת שקולה לבין כזו מתלהמת פופוליסטית ולעיתם שפלה.
בין מי שמנסה לראות תמונה יותר רחבה מסתם לתלות את המאמן.
גיבור? מושא הערצה? פשוט בלי שינאה עיוורת ומעוורת.

גיללתר 8 בנובמבר 2018

אני מבין את הסלידה, אבל ברצינות, דווקא היום היה כדורגל. פגשו יריב חזק מהם בהרבה, ועדיין, שיחקו כדורגל

A34 8 בנובמבר 2018

אוי כמה שהשנאה מעוורת. עשינו אתמול נצחון היסטורי, וכל מה שיש לך להתעסק בו זה הייסורים שלך על כך שמוריניו הצליח עם הקבוצה, או התנהג בצורה קצת אמוציונלית.
היו כאלה שנסחפו והשוו את הניצחון אתמול לאותו ניצחון ב-99'. אם תתאמץ אולי תצליח להיזכר שלאורך כל 90 הדקות, באיירן שלטו במשחק, היו מאורגנים וחזקים יותר מאיתנו וגם היו קרובים להגדיל את התוצאה. אם כך, לשיטתך, גם מאותו משחק אין לנו מה להפיק?
אם אחרי קאמבק כזה דרמטי, מול יריבה כזו, באיצטדיון הזה, כשהדחה מהצ'מפיונס על הפרק, אתה עם רגשות מעורבים, כנראה שהשנאה שלך למוריניו פשוט גדולה מהאהבה שלך את יונייטד.
אתה מוזמן לעבור לצד המזרחי של העיר, יש שם מנג'ר יותר לטעמך כנראה. תוכל לחזור ליוניטד כשמוריניו יסיים את החוזה שלו, או אם זה שיבוא אחריו גם לא יהיה לרוחך, לחזור כמה שנים אח"כ.

אריק 8 בנובמבר 2018

הו. כוכב חדש בזירה!
כתבת כבר את המדריך לאוהד? דחוף את הפוציות שלך לתגובות של מישהו אחר.
גיללתר.התגובה שלך כן שווה תגובה – היה כדורגל, בטח ביחס להופעות כמו בליברפול. אבל זה כדורגל שגם פרשני התוצאה פה, יודעים שהיה מספיק טוב כדי להיות בפיגוד של שלושה ארבעה שערים, אם לא מזל, דה חאה וזחיחות.
ואז אלגרי שינה מערך וממש הזמין את המהפך.
באמת כל הכבוד על שלא הורידו את הראש והצליחו להשיג נצחון יפה. אבל ספרס למשל נסעו לשם והיו טובים מיובה.אז אני לא רואה מה יש מבחינת רמת המשחק פה להתרגש יותר מדי. מהתוצאה כן.
זה עדיין רחוק מהכדורגל שיונייטד צריכה לשחק וזה אחרי שנתיים וחצי ו400 מיליון פאונד, אגב שלושה שחקני רכש של מוריניו סיימו את המשחק… וארבעה פתחו. יונייטד תקועה. היא גם במקום 7 בליגה. אגב תמיד הייתי בעד מוריניו עד לשנה האחרונה בצלסי, ושמחתי שהגיע, אין פה שום שנאה. אבל כן הוא המאיס את עצמו כל כך והכדורגל כל כך מחורבן שאני לא מצליח לחגוג נצחונות של כייסות במשחקי בתים בצמפיונס. לא כשהוא עושה את המניירות שלו.
יונייטד צריכה לבוא לפרק. גם בטורינו. היא לא צלסי ולא אינטר ולא פורטו.

A34 8 בנובמבר 2018

האמת שכתבתי מדריך כזה, מוקדש לך בו תת-פרק שלם.
הפרק: אוהדי-פח.
תת-הפרק: חמוצים.

רומן 8 בנובמבר 2018

או שפשוט תשתחווה בפני במיוחד :-)

אמיתי 8 בנובמבר 2018

חזרו השורות..
מה שעשינו בהצלחה מסויימת במחצית הראשונה הזכיר לי פוטבול- לשחק דרייבים ארוכים בהתקפה כדי למנוע מקבוצת ההתקפה של היריב לקרוע את ההגנה שלנו. במחצית השנייה יובה העלתה הילוך כבר..
ברגע שעברנו את הבליץ׳ הבלתי סביר התחיל להראות כמתבקש. אבל שער ניצחון?… איזה כייף.
ועדיין. יובה רחוקה מאיתנו כדורגלנית.
ניצחון שכולו ווינריות של מועדון וגם של המנגר שלו. נתגלו סימני חיים

שי ס. 8 בנובמבר 2018

ברצינות, מה קרה לאריק ביילי?

אמיתי 8 בנובמבר 2018

סר חינו

שי ס. 8 בנובמבר 2018

בהחלט אין ספק שמסולינג ולינדלוף עדיפים.

אמיתי 8 בנובמבר 2018

מה שחסר לבאיי (חוץ מקצת גובה) הוא בייחוד ריכוז. הוא נוטה לעשות שטויות שפשוט מוציאות מהכלים. אולי ייקחו אותו לטבול במעיין הטאקציניו שם בטורינו

אריאל 8 בנובמבר 2018

פלגריני נסיך האקראיות :-)
אהבתי

טל המנצ'סטרי 8 בנובמבר 2018

היופי בכדורגל הוא שלפעמים אי אפשר להסביר אותו.
בדקות הראשונות לאחר הגול של רונאלדו זה הרגיש כאילו השער השני שלהם זה רק עניין של זמן.
יובנטוס הגיעה לכמה מצבים ששחקנים לא מקבלים אפילו באימון, אבל, כדורגל זה גם עולם של קלישאות, מי שלא כובש…סופג.

הייתי מרוצה מהמחצית הראשונה.
לא כדורגל גדול, לא הגענו למצבים באמת אבל זו היתה יונייטד מרוכזת, בטוחה, נלחמת, כזו ששיחקה לא מעט בחלק המגרש של יובנטוס, בלי רגשי נחיתות.
גם אם ליובנטוס היה יתרון, בכל זאת קבוצה מסודרת וטובה מאיתנו, הפער לא היה חד צדדי כמו במשחק הראשון.

לגבי המחצית השנייה, היה לנו מזל, היה להם משקוף, יש לנו דה חאה, יובנטוס פראיירים, שוד לאור זרקורים, הכל נכון, אבל יש רגעים שפשוט לא אכפת משום דבר, כי הקול הזה שבקע מתוך הקישקע בשער העצמי, היייייששששששש הזה שווה יותר מכל ההסברים היבשים.

אם אני אפגוש את ראשפורד אני אשבור לו את הראש, זה לא הוגן מה שהוא עושה, כבר הייתי דבוק למסך מחכה לרגע שאוכל לחבק אותו כובש את השלישי ואז הוא מחטיא.
לא היתה שם בעיטה רעה אבל הוא היה חייב לשים את זה ברשת.

מוריניו, כשמגיע קרדיט אז תמיד כיף לחלק.
בטח על הגישה וביטחון שהפגנו במחצית הראשונה אבל גם על המחצית השנייה.
נכון, מבחינת כדורגל היינו חלשים בה, אבל זה לא הזכיר תהומות סטייל משחקים נגד ברייטון או ווסטהאם העונה.
אפשר לא להיות מספיק טובים אבל תמיד חשוב לשמור על צורה של קבוצה.
גם אם היינו מפסידים, היה אפשר לחיות עם הגישה והניסיון.
חבל, פשוט חבל על ההתנהלות שלו בסוף, זה תופס לא מעט כותרות באנגליה, טוויטר, פייסבוק וגם אוהדים שלנו מתעסקים בזה במקום רק בניצחון.

צ'סני,תמיד אהבתי את השוער הזה, עוד מימי ארסנל, איך אפשר שלא? תמיד אפשר לסמוך על שיחלק מחלק מתנות כמו סנטה קלאוס בכל ימות השנה.
רונאלדו? אריה, אריה, הוא לא יגמר אף פעם…

עוד פעם יובנטוס בחוץ ועוד מהפך דרמטי…הרוח של יונייטד לא מתה לעולם.

Gil - Zimbabwe 8 בנובמבר 2018

טל, לדעתי הרוח הזו של יונייטד שאתה מדבר עליה היא תהיה תמיד שהררה על המיגרש. לא חשוב כמה הוא טוב או לא הוא פשוט מין רוי קין לתקופה שאחרי רוי קין, לא נימצא אחד כזה שוב לעולם

אמיתי 8 בנובמבר 2018

אחלה שצ׳ני

אריק האחר 8 בנובמבר 2018

לא מבין את המרירות והחמיצות .
תקופות אחרות היו מדברים על זה שיונייטד משחקת עד הרגע האחרון
ועל זה שהיא מאמינה בעצמה וכו' וכו'
הקבוצה כיום רחוקה שנות אור מהתקופה הטובה האחרונה שכולנו זוכרים
אין את האגדה על הקווים ועל ההנהלה בכלל אין מה לדבר.
השחקנים תחת מתקפות בלתי פוסקות מצד כולם ( ודאי שחלק מוצדק )
ובכול זאת מוציאה ניצחון במגרש שכיום הוא בין הקשים ביותר ונגד שחקנים וקבוצה
שנמצאת בשיאה.
ויש כאן באתר אוהדים שמצטערים שניצחנו!!!!
מצטער אני שמח
תמיד שמח שיונייטד מנצחת
יש לנו שוער טופ חמש בעולם אני מאד שמח שהוא מביא נקודות.
יש לנו שחקן שעושה מהומות באויר ומביא גולים מוזרים אני גם בזה שמח.
יש לנו שחקני הגנה שקצת מבולבלים אבל נלחמים ומקבלים גול מהסרטים
גם בזה אני שמח שהם לא נשברים.
הקבוצה היריבה מחמיצה אין מאושר ממני
תפסיקו לסמן את המטרה ולהצדיק את עצמכם.
ניצחנו את אלופת איטליה הרצופה שבע שנים במגרש שלה
אולי בכול זאת אנחנו משהו ?
אגב קלאס
גם הסר ידע להשתולל לפני אחרי ותוך כדי משחקים
שם מחינו כפיים ובצדק כי הבנו שלפעמיים זה לטובת הקבוצה
תנו קרדיט למאמן שלנו ותנסו להגן ולא לתקוף !!!
כותב שורות אלו אוהד את יונייטד לא את מורינו .

יואב 8 בנובמבר 2018

הסר ידע להשתולל. בהחלטות שיפוט, במהלכים לא טובים של חניכיו. ממתי הסר היה מתייחס לעלבונות של קהל עויין? אתה באמת לא רואה את ההבדל? אז צר לי, באמת.

יוסי מזרחי 8 בנובמבר 2018

יואב ,אין מקום להשואות בין מוריניו לסיר אלכס ואולי משום כך, אפשר להבין את התגובות של מורינין .
הרי הוא לא הראה לקהל אצבע משולשת.

יואב 8 בנובמבר 2018

האחד נרקסיסט יוצא דופן והשני חייל של המועדון. ברור שאין מה להשוות. הם באותו מקצוע רק בטייטל.

אריק האחר 9 בנובמבר 2018

יואב
כתבתי שאני אוהד יונייטד
לא את מוריניו
אבל מוריניו כרגע עומד על הקווים
הסר תמך בכולם בכול נושא שהיה קשור לקבוצה מול שופטים ושחקני יריבה גם אם לא בהכרח צדקו
ברור שמוריניו שונה
אבל כרגע זה מה שיש ולכן אחרי כזה משחק וניצחון גם אם הוא לא התנהג בקלאס אני איתו
בכול
חשבונות וביקורות מקובלים וראויים
חמיצות וסימון מטרות לא.

ניר 8 בנובמבר 2018

בעקבות המשחק הזה התחלתי לשאול את עצמי, מה יקרה אם מוריניו ייקח אליפות עם הכדורגל הזה, או את ליגת האלופות, האם בתור אוהד זה ירגיע אותי וישמח אותי? מצד אחד, אני חושב שהכדורגל שלו דוחה ושהוא הורג שחקנים כמו פוגבה שלא בא לידי ביטוי מלא, וראשפורד. מנגד, אני גם זוכר שלעתים אליפות ראשונה אחרי תקופה ארוכה באה עם כדורגל לא טוב, ואחר כך יש גרף שיפור. הבעיה עם מוריניו היא שגרף השיפור כבר היה אמור להגיע גם בלי אליפות, וזו כבר עונה שלישית שלו.

גיללתר 8 בנובמבר 2018

אבל למה היום? אני מבין את התסכול, אבל היום היינו מול יריבה עדיפה בהרבה ולא שיחקנו את הכדורגל האומלל מהליגה

יואב 8 בנובמבר 2018

ניצחון מפורסם(בהנחה שנעלה, אם לא, אין לו משמעות) הוא נשמת אפפ של המועדונים הגדולים שירדו מנכסיהם. זה שומר את הלהבה הקטנה עדיין בוערת. וזה מה שהיה אתמול. גם לליברפול/ מכבי/מילאן ועוד היו כאלה. זה חשוב, שלא נטעה. זה בונה את המורשת של מחר (גביע המחזיקות מול ברצלונה קופץ לראש), אבל זה לא משנה מהותית את מצבה המקצועי של יונייטד, לפחות לקבוצה הספציפית הזאת. היא כבר לא תתקדם ותפרח. מה שכן, הגולגולת של יובה בחגורה של סמולינג, יאנג, פלאיני ושות, זה תמיד נייס.

אריק 8 בנובמבר 2018

בדיוק.נצחון נהדר ומהנה (עד אותו רגע שהאיש המגעיל הזה עשה פרצוף מטומטם ומניירות דוחות אפילו בשביל עצמו שאין וליונייטד שום קשר)
אבל שום בשורה.
יונייטד רחוקה מאוד מיובנטוס ואם לא שטות של אלגרי וזחיחות היה נגמר בנצחון קל ואפילו גבוה להם.
אבל צריך לקחת מה שיש גם מכדורים חופשיים אחרי שמשחק שלם לא בעטת לשער ולכייס קבוצה טובה זה נחמד. וזה כנראה כל מה שאפשר לצפות לו בתקופת ההמתנה המייגעת שהגידולים יוסרו סופסוף

פולקע 8 בנובמבר 2018

להגיד שאינטר משחקת כדורגל אפור זה לא נכון. לא יודע אם ראית את המשחקים האחרונים שלה באיטליה ובליגת האלופות (חוץ ממול ברצלונה כמובן – שגם דורטמונד וליברפול היו משחקות מולה "כדורגל אפור"), אבל הייתי נותן לזה הרבה שמות לפני שהייתי קורה לזה "כדורגל אפור".

אחרי מוריניו ואחרי המאמנים המאכזבים, ספאלטי הוא מאמן עם בשורה, ובתור אוהד אינטר רואים את השינוי – בסגנון המשחק שהפך להיות יותר התקפי (נכון, מול חזקות ממנה אינטר תהיה הגנתית, אבל זה כמובן הגיוני), באיכות השחקנים וגם במיצוי השחקנים – שחקנים שהיו אפורים בעונות הקודמות פתאום הפכו להיות הרבה יותר יעילים, בעיקר בזכות רוטציה מצוינת וסגל עמוק.

עם השינוי בהנהלה (נשיא חדש והצירוף הצפוי של מנכ"ל יובה לשעבר), אני מאמין שנגיע רחוק, עם כדורגל איכותי.

כח הגברה 8 בנובמבר 2018

עדיין תלויים מדי באיקארדי.
עדיין לא מנצלים מספיק את פריסיץ'.
עדיין חסר שחקן במרכז שייתן מסירות עומק טובות.
עדיין נטייה להיסטריה קלה וטעויות מאחור מול לחץ גבוהשל היריבה (אסמואה, ברוזוביץ' וכו').
אבל, לאט לאט נבנית עוצמה. שחקנים חדשים משתלבים (ורסאליקו, פוליטנו, הלוואי בקרוב גם לאוטרו מרטינז). צריך לתת לתהליך של ספאלטי זמן. לא מאיימים על יובה עדיין, אבל אולי מתקרבים לנאפולי.

אלון 8 בנובמבר 2018

תלויים מדי באיקרדי זה נכון, דווקא לגבי פריסיץ' אני יותר חושב שזה השחקן עצמו.
אבל יש שיפור ולדעתי הם במרחק שחקן שניים למרכז ואולי מישהו בצד ימין כדי לתת פייט ליובה

כח הגברה 9 בנובמבר 2018

זה לא הפוסט (ולא הבלוג) לדיון הזה, אז אני מתנצל מראש.
אני צופה בעיקר בליברפול (שאני אוהד) ובאינטר (שהבן שלי אוהד). באופן מעניין, לשתיהן יש כמה בעיות דומות. גם לליברפול חסר, אחרי עזיבת קוטיניו, שחקן במרכז שייתן מסירות שחותכות את ההגנה. גם לליברפול חסר איום מרחוק (באינטר ראג'ה אמור לעזור פה). גם ליברפול לא מנצלת נכון מספיק את מאנה באגף שמאל (בשנה שעברה הדומיננטיות של סלאח בצד ימין הסתירה את זה). המהלך הבסיסי של ליברפול בצד שמאל צריך להיות שרובו חותך לאמצע ומבודד את מאנה על הקו, ולא להיפך. הפעמיים שבהן מאנה קיבל כדור טוב על הקו נגד ארסנל, הובילו למצב מסוכן ולגול. כנ"ל פריסיץ' – חייבים להיות מהלכים בסיסיים לבידוד שלו על הקו הרבה יותר פעמים במשחק. אני חושב שאסמואה (שהוא התקף לב לפעמים מבחינה הגנתית) מספיק מוכשר התקפית כדי למשוך את המגן למרכז, או לנצל את המצבים בהם המגן נשאר על פריסיץ' כדי ליצור יתרון מספרי משמעותי במרכז. וכשההתקפה מגיעה מצד ימין, פריסיץ' חייב להכנס יותר לתוך הרחבה, כדי לנצל את היתרון הפיסי שלו ואת משחק הראש, וכדי להקל על איקארדי לקבל כדור.
אני לא יודע להסביר את ההבדל בין פריסיץ' של תחילת העונה שעברה ושל הנבחרת, לבין פריסיץ' של סוף העונה (ובמובן מסויים תחילת העונה הזאת).
דרך אגב, לא הזכרתי את ראג'ה בשחקנים החדשים שמשתלבים, גם בגלל הפציעה, וגם בגלל שהוא "עוד מאותו דבר" (ברוזו, בורחה, גאליה). פוליטנו הוא "עוד קנדרבה", אבל הדעיכה המהירה של קנדרבה חייבה מחליף. ורסאליקו הוא שחקן שלא היה כמותו קודם, ומרטינז, כשיישתלב, יוכל ליצור אופציות חדשות בהתקפה.
ועוד דרך אגב, גם לסמיר יצטרכו למצוא מחליף בסופו של דבר. בינתיים הוא עדיין עושה ניסים.
אני לא רואה את אינטר מאיימת על יובה, אבל כן רואה התקדמות משמעותית.
סליחה על החפירה.

רומן 8 בנובמבר 2018

אינטר באמת כיפית מאוד לצפיה השנה.
משחק מאוד מהיר ושוטף.
ראדג'ה חזר קצת לא בכושר מהפציעה, כשהוא יהיה 100 אחוז אינטר לא נופלת מיובה.

אמיר המקורי 8 בנובמבר 2018

ולכל המתווכחים בנושא מוריניו וההתנהגות שלו נכון / לא נכון, אז ברור שלא נכונה, כשאתה מקבל 15,000,000 פאונד לעונה הקללות והעלבונות מגולמות במשכורת גם אם הןמבישות ומרגיזות.

משה 8 בנובמבר 2018

אתם קשים עם מוריניו בנושא הקלאס.
היום פפ טען שאם סטרלינג היה צריך להודות בנפילה גם מילנר היה צריך להודות שנגע בכדור שהפך לשער פסול של סאנה. חוסר הקלאס שלך הוא כנראה פונקציה של כמה אתה מאמי של אוהדי כדורגל.

רומן 8 בנובמבר 2018

רק עיוור שלא מבין כלום בבני אדם יגיד שלפפ יש קלאס.

Danny - Long Island 8 בנובמבר 2018

אודה שיש שינוי חיובי אחרי נצחון על שיטי
או – שנחזור למציאות העגומה שלנו
מי יודע?

Comments closed