האפס-אפס עם פאלאס

מאד טיפוסי

אין לי מושג למה המשחק הזה, מול יריבה חלשה מאד, נגמר בתיקו. אולי השיפוט. אולי מישהו חזר בלי אוויר מפגרת הנבחרות. אחרי הכל הרבה משחקני יונייטד שיחקו היטב עבור הנבחרת הלאומית שלהם. נחכה להסברים. 

אז למה באמת ניצחו ביובנטוס ועשו תיקו בצ׳לסי ופתאום יכולת כזו חלשה? כי זו יונייטד. היא יודעת להערך למשחק מול יריבה עדיפה בהרבה. לעמוד בלחץ ארוך, לפעמים לעמוד בו ולעקוץ. זה יכול היה לקרות גם נגד סיטי – היה 2-1 ממש עד הרגעים האחרונים של המשחק. 

אבל במשחקים הללו – פאלאס, וולבס, ווסט-האם וכו׳ – יונייטד תמשיך לשמוט נקודות. כי כשהיוזמה שלה – אין לה מושג מה עושים. 

תיקו די טיפוסי. 

וזה לפני המשחק:

אנחנו עוד לא בדצמבר וליונייטד אין עונה. 

מוריניו נכנס לשלב של הקריירה שהוא מעולם לא היה בו. לשחק שני שליש עונת כדורגל כמעט על כלום. להחזיק את אחד מחמשת הסגלים היקרים בעולם, הוא עצמו הוציא את רוב הכסף להקמתו, בכדי להקדים את ווטפורד ובורנמות׳. אני לא חושב שהוא יסיים במקום הרביעי וזה גם לא משנה אם יסיים שם. 

ואת כוחות המוטיבציה צריך יהיה להמציא על סיפורים. נשף מסכות בעשרים ומשהו מערכות. 

שמצב הקבוצה הוא כזה בגלל שהוא לא מעורב ברכש. ויש דיון על מנהל מקצועי.

שהמטרה הריאלית הייתה מקום רביעי.

שמקטומיני או צ׳ונג מוכנים.

שאנטוני מרשיאל, ההצלחה הכי מקרית בקריירה שלו, ״סוף סוף מפנים״ דבר כזה או אחר. 

שהסיכויים באירופה מצויינים (או שהיורופה-ליג הוא מפעל מכובד). 

שיש איזה בלם שאם יגיע.

כלומר יש איזשהו תכנית כללית שהיא בדרך להתממש.

כל הדיבורים הללו נועד לכסות על עניין ספציפי. אין לו מושג מה לעשות. 

לא, הוא לא שכח כדורגל. אני מעריך שהוא יודע מה צריך לעשות נגד קריסטל פאלאס. שלמדנו את החולשות שלהם. שאנחנו מוכנים לווילפריד זהה. אבל אין לו שום מושג איך הופכים את יונייטד לקבוצה טובה יותר. הוא לא יודע מה עושים. אפשר להגיד שמעכשיו מנצלים את העונה הזו לקידום צעירים ושינוי סגנון הכדורגל. רק שהוא אף פעם לא עשה זאת. הוא לא עבד מעולם עם קבוצה במצב של יונייטד. ואין שום סימנים לאיזשהי שיטה שמתגבשת. 

חוץ מטובי אלדרווילד. וטוטנהאם בחובות. טובי ארלוורד הוא הבחירה שלי לבלון ד׳אור. כי אם הוא ההבדל בין יונייטד הנוכחית לקבוצה ראויה אז הוא שחקן שלא רואה את מודריץ׳ או מסי או כריסטיאנו ממטר.

קרלסן – קרואנה, משחקים 10-9: הם באמת מנסים, אבל זה לא יוצא
יצאו מהקבר

36 Comments

יואב 24 בנובמבר 2018

סאד באט טרו):

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2018

החשיבות לסיים בטופ פור היא קריטית מבחינה כלכלית.
גובה המשכורות עולה (למען האמת אנחנו הקבוצה שמשלמת את סכומי המשכורות הכי גבוהים בליגה) וההכנסות מספונסרים כבר שנתיים נמצאות ברמה מאוזנת, חלק מהם עומד לסיים את החוזה ולא ששים לחדש (או לחדש ולשלם יותר) בגלל המצב המקצועי של הקבוצה.
לעומת הרבעון האחרון של 2017 לעומת הרבעון הנוכחי יש ירידה של 6.5% הכנסות מסחריות.

אי הגעה לטופ פור שזה אומר לא משחקים בליגת האלופות, זה הפסד כספי גדול ותהיה לזה השפעה על רכש (אחת הסיבות לקיצוץ ברכש בקיץ האחרון זה בדיוק בגלל זה).

האמת, עם מנג'ר אחר וכשלא תהיה לו ברירה אלא לחפש פתרונות מבית, וואלה, אני יכול לחיות עם העובדה שנסיים מחוץ לטופ פור ולמען העתיד חכם ויעיל יותר, כלכלית ומקצועית.

כץ 24 בנובמבר 2018

החשיבות לסיים בטופ 4, היא של מוריניו בלבד, כי ככה, כנראה זה מה שהוא חושב, הוא ינצל מפיטורים משפילים. אי העפלה לאלופות לא משפיעה על יונייטד באופן מהותי ואם זה יגרום לתיקון בניהול, אז מבחינתי לסיים גם מקום 10.העונה הזאת עוד תהיה סטאדי קייס למנהלים הבאים ביונייטד

ניינר / ווריור 24 בנובמבר 2018

סלקו את ידיכם מטובי שלנו!

Dr.van nostrand 24 בנובמבר 2018

קוראים לו צ'נדלר : )

כץ 24 בנובמבר 2018

פספסתי משהו וטובי כבר סגר ביונייטד? אתה מעלה דברים הגוניים, מתוך הנחה שנעשו דברים הגיוניים ביונייטד בשנים האחרונות. ההיגיון הוא לפטר את מוריניו, לא לתת כסף לרכש ולהעלות צעירים מהאקדמיה, כל דבר אחר, כמו שכתבת זה נשף מסכות

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2018

פאטליזים מיותר.
גם אם מרבית הנקודות נכונות, הרי שהמצב לא לאחר יאוש, מה שמשתקף מהדברים האלה,ומעוד פוסטים אחרונים של דורפן.
.
כנראה שלא נהיה אלופים. אני מבין את מבטי ההפתעה על פני מי שקורא את התחזית הזו, אבל אנחנו בתקופה שסיטי מממשת את כל היתרונות שצברה במשך כמה שנים כולל רכישות מתאימות ומשלימות והכי יקרות שאפשר והתמודדות איתה, זה משהו גדול עלינו היום, לדרוש מיונייטד שמממשת עכשיו את מכלול הטעויות,המחדלים הפשעים ומה שתרצו, שאותם היא חווה בחמש השנים האחרונות וההכנה לקראתן, שלא בוצעה.
מוריניו מצוי בקו האש בעיקר בגללו. בגלל טעויות ברכישות ובגלל שלא התקדם כמו מקביליו בעולם האימון. מי שמינה אותו, ומי שלא פיטר אותו לפני תחילת העונה (אלא הפקיר אותו ואת כלל המועדון כשלא איפשר רכישות ולא כפה שחרורים,ותכף תגידו שזה בגלל שהוא לא איש מקצוע)צריך לעמוד אל עמוד הקלון או לקבל את מה שאני חושב אבל אסור לכתוב.
.
ובכל זאת, להוציא את הדרבי, יונייטד של מוריניו נתנה כמה משחקים משופרים ביחס לעצמה ובסידרה די יפה. אני לא פטאליסט כמו שרונן מראה כאן ולא רומנטיקן שחושב שאם יעלו צעירים, נשחזר את שנות התשעים העליזות השבועיים שלושה הקרובים. כדי שזה יקרה צריך לעבוד אחרת ולא נדוש במה שכבר משעמם לדון בו.
רק פיטורים היום, זה פתרון שבחובו גם רצון לנקמה או לעונש, ואני לא הייתי עושה כך. בקונסטלציה הנוכחית ובעונה די אבודה הייתי מסתכל ונערך לתקופה שתתחיל מהעונה הבאה.
יגידו די בצדק שצריך לשלב כבר היום צעירים, אבל המחיר הוא TOP4 שלמרות סימני יאוש אצל חלק מהאוהדים, הוא בהישג יד ויש לו משמעות ולכן הוא בעדיפות.
נושא מוריניו כבר סגור לדעתי, והוא לא יהיה איתנו בשנה הבאה אלא אם יקח את הצמפיונס ועוד משהו בבית. אם זה יקרה נדבר אחרת אז. היינו מצויים במקום אחר אם לא ניצחנו בטורינו.
אני לא מתנצל על זה כי אז אצטרך לחזור לברצלונה 99 שם גם היינו פחות טובים, מישהו מוותר על התוצאה???.
ניצחנו את יובה, זה נותן לנו עמדת יתרון במפעל ההוא ויתכן שרבע ושמינית גמר זה לא משהו בשמיים.
אני לא רואה מישהו שיתן לו להביא בלם בן 30 אלא אם זה בחצי חינם וגם לתקופה קרובה, לכן אני חוסך מעצמי חלק מהטרדות של אחרים. בכל מקרה ,אם יתבצעו תיקונים והתאמות בינואר, אני לא אתאבל גם אם זה יעזור למוריניו. אני לא פטאליסט ולא אופטימיסט שוטה. באמצע יש גם ריאליסט שזה אופטימיסט עם נסיון.

רונן דורפן 24 בנובמבר 2018

אתה חושב שמוריניו ״יערך לעונה הבאה״

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2018

איך הבנת את זה מהדברים שלי?

דורפן 24 בנובמבר 2018

לא הבנתי את זה כך. אני אומר שפיטורים עכשיו (תיאורטית) הם לא נקמה אלא הזדמנות להערך לעונה הבאה. מוריניו לא ישקיע דבר עבור מחליפו או העתיד. הוא מעולם לא עשה זאת

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2018

ויש מחשבה מה יהיה רגע אחד אחריו? מי יהיה במקומו? מה ירצה אותו אחד?
ולמה שמוריניו "יכין" משהו למחליף שלו? לא שהייתי חושד בו שהוא יכול, אבל למה?? אילו היה לו בוס שאומר לו לאן הולכים אז בסדר אבל אין.
ומי אומר מה יהיה הלאה? תן לי מצב שבו יגידו לקאריק לך קדימה באש ובמיים, אני הולך על זה ומוכן לשאת בכל תוצאה כי יש בזה מבט לעתיד, אבל אם יביאו זידאן כזה רק כי הוא חפשי (ואני לא מזלזל בו אישית) הוא יבוא "לבנות"?

ברצינות, אם אין מחשבה ותכנון ושמות אז אני מעדיף צרות שאני מכיר. תן לי מהלך מקצועי רציני, ואני הולך איתך יד ביד.

דורפן 24 בנובמבר 2018

כן. יש מחשבה. או מישהו עדיף עליו כיום כמו זידאן או ז׳רדים. או מישהו מהבית כמו ריאן גיגס. או הימור ארוך טווח על אדי האו. רצוי אחד מכל אלו עם מנהל מקצועי.

יוסי מזרחי 24 בנובמבר 2018

לדורפן:
אתה לא פוגע במטרה.
זידאן או זרדים עם אותו מבנה מקצועי? ולהם לא תהינה רשימות רכש? והם לא ירצו הצלחה מיידית או קרוב למיידית??? אולי נראה טוב יותר אבל בלי תהליך של מהפכה של שחרור חצי מהסגל, של העלאת צעירים, של שילוב מושאלים לא עשינו כלום. מכאן שתחילת השינוי הוא בהגדרת מדיניות, מטרות אמצעים זמן. זה הולך לקרות מיד עם פיטורי מוריניו??????? התשובה ברורה ולכן אני "מתנגד" לפיטורים חפוזים.אני רוצה אותו בחוץ אבל יחד עם סדר בפנים.
לחלק השני אני מסכים ואפילו מייחל רק שאני נזכר בוודוורד וחוזר למציאות.

דורפן 24 בנובמבר 2018

יוסי – ז׳רדים עשה את כל הדברים האלו עם שחקנים צעירים. זידאן הוא פתרון פחות טוב אבל לפחות נחזור לסגנון משחק שניתן לעיכול. מישהו מהבית זה הפתרון היותר רצוי לי – ואמור גם לשמח את הגלזרים כי הוא יביא להם שקט.

גלעד בלום 24 בנובמבר 2018

טור מנומנם לפני משחק מנומנם בעונה מנומנמת, נשמע שכמעט עדיף לכם להפסיד כמה משחקים רצופים ולהיפטר מהפורטוגלי הזועף, מאשר לבוא למשחקים עם הרגשה שנגמרה העונה…נראה שהו לא ממש נהנה מעבודתו לאחרונה, אם ינצח את פאלאס אז זה צפוי, אבל הוא צריך 10-12 נצחונות רצופים כדי לשפר משהו במצב בליגה , תיאורטית באירופה עדיין אפשר להצליח, מה שאני לקחתי מהפוסט זה- טוטנהאם בחובות?? ולמה שנמכור את טובי? הרעיון המרכזי של ספרס היה לא לקנות אף אחד אבל גם לא למכור אף אחד, ההגנה של ספרס צריכה אותו , הוא עוגן שלא משחררים , אבל אם דורפן אומר אז אני מודאג

ירומיל 24 בנובמבר 2018

לא ממש "בחובות", עד כמה שידוע לי, אבל האצטדיון כן הרבה יותר יקר ממה שתוכנן בהתחלה (מדברים על 800 מיליון פאונד לעומת 500), מכל מיני סיבות.
בעניין אלדרווירלד, אף אחד לא משתוקק למכור אותו, אבל בחוזה שלו יש סעיף שחרור ע״ס 25 מיליון פאונד שייכנס לתוקף בקיץ (ליתר דיוק, החוזה שלו נגמר בקיץ, ולספרס יש אופציה להאריך אותו בשנה בתמורה להכנסת הסעיף הזה לתוקף). אם הוא לא יחתום על חוזה חדש, סביר להניח שמישהו כבר יציע לשלש את השכר שלו – ועד כה אין סימנים שהוא יחתום. הלוואי שיישאר, אבל הופתעתי שלא מכרו אותו כבר בקיץ האחרון.

אמיר המקורי 24 בנובמבר 2018

כבר ארבע וחצי שנים אני מציג כאן את העמדה הראלית,בתחילה כינו אותי פסימי, אז כינו,לאט לאט גם אחרוני האופטימיסטים
הבינו שלא ניתן להתכחש למה שהעיניים רואות והאוזניים שומעות , MUFC הוא ארגון חולה,זה מתחיל בבעלי השליטה,ממשיך בהנהלה הבכירה,ומסתיים במנג'ר בעייתי וסגל שחקנים בינוני ש 50% ממנו אינו שייך לסטנדרטים שהיו נהוגים במועדון.
כל מה שמעניין כעת זו נקודת הזמן, מתיי יגיע הרגע בו השבר יהיה כל כך עמוק ע"מ שייגרם הזעזוע המתבקש.
רק פיזור כל שדירת ההנהלה הנוכחית(וכנראה גם במבנה הבעלות) והחלפתם בבעליי מקצוע יביאו גם לשינוי המתבקש על כר הדשא,זה לא יקרה לפני כן!

אריק 24 בנובמבר 2018

עצוב ומדוייק. אפילו לדון בקבוצה הזאת הפך לנושא מאוס ומשעממם. כל הכבוד על שעדיין מוצא מילים לומר על הפארסה חסרת החן הזאת.

יעקב 24 בנובמבר 2018

המשחק הזה ממחיש כל כך את הפוסט.
אותה התעקשות על הרמות ללוקאקו.
פח אשפה על שם מוריניו.
ובכל זאת לוקאקו לא היה יכול להסתדר גם בסיטי.
עזבו חוסר יכולת טכנית שאף פעם לא תהיה לו.

למה הוא תמיד אבל תמיד נמצא במקום הלא נכון?
לא יודע ללחוץ …
לא יודע היכן לקבל כדור..תמיד נמצא שני צעדים קדימה או אחורה או שמאלה או ימינה.

חוסר תנועה במגרש
חוסר יכולת חשיבה..

מזעזע..

אולג נדודה 24 בנובמבר 2018

עד כמה אפשר להמשיך את הפארסה הזאת?
פאלאס נראו יותר טוב וזו קבוצה מ6 הכי גרועות בליגה-נקודה ראשונה לפאלאס בטראפורד מ1989.
מאמן מיואש ושחקנים מולטימליונרים שכבר לא רעבים לכדור.
אין שיטה אין דרך הכל מקרי ,אין מנהיג…פוגבה בגדר נעדר…לוקאקו לא בכושר,סנצ'ז נראה כמו שחקן מהנוער של סוואנסי.
נראה לי שכבר עברנו את שלב הבושה,אז כבר אין הרבה מילות גנאי להגיד.
לפטר,לפטר,לפטר.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2018

We are shite, we are shite. Just find one song and pick a melody to go along. Very sad

אריק 24 בנובמבר 2018

אפור כל כך.
פאלאס היו טובים יותר.

איתמר 24 בנובמבר 2018

מוריניו היה שמח לקבל כבר הערב מכתב פיטורין ולסיים את הסיוט הזה.
בעלי הקבוצה היו שמחים אם מוריניו היה מתפטר הערב ומסיים את הסיוט הזה.
השחקנים היו שמחים אם מוריניו היה מפוטר או מתפטר הערב, העיקר לסיים את הסיוט הזה.

מועדון שבו אין נכונות לקבל הכרעות נדרשות ויש העדפה להמשך המצב הקיים, שמתסכל את כולם (מאמן, שחקנים, אוהדים והנהלה), הוא מועדון בקריסה.
זה הסיפור.

סימנטוב 24 בנובמבר 2018

+1

אלעדוס 24 בנובמבר 2018

בחירת הרכב מנומנמת הביאה למשחק מנומנם.
מצ'עמם

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2018

אם לקריסטל פאלאס היו שיניים וחלוץ מרכזי אז הם יוצאים מפה היום עם 3 נקודות ובקלות. אלוהים ישמור איך אנחנו נותנים לקבוצת תחתית להניע כדור בכזו חופשיות 30-15 מטר מהשער שלנו, לעשות דריבלים כאילו מדובר במשחק שכונתי שמפחדים להיכנס ולעשות עבירות. קרדיט גדול לכל שחקן הגנה היום, בעיקר לינדלוף כולל עם מתיחה בסיום, גם סמולינג שעצר מספר פעמים את זאהה בתוך הרחבה, גם דרמיאן שלא טעה ויאנג, שניסה כרגיל. בכל הנוגע למשחק קדימה אנחנו קבוצה סתמית שמכוונת להגביה כדורי גובה ומה שיהיה יהיה, זה מביך, זה מיושן, זה הכי לא מנצ'סטר יונייטד וזה כואב ונמאס, בעיקר כי זה היה צפוי, כתבנו על זה קודם למשחק כשראינו את ההרכב, לא כיוונו לשום שינוי עם החילופים, היה מצליח יופי, גירדנו עוד ניצחון וברגע שזה לא מצליח זה רק מעצים את התסכול שכולנו מרגישים כבר תקופה ארוכה. טופ פור? בקצב הזה מקסימום נהיה בטופ 8. הגיע הזמן שההנהלה תרד מהגדר, גם אחרוני המאמינים במוריניו עשו זאת.

דודיק 24 בנובמבר 2018

טל, אוף טופיק: האם תוכל בפודקסט הקרוב להרחיב מעט על המצב המחפיר של הקבוצה עד גיל 23, ומנגד על הצלחות הנוער הן בליגה (עד 18) והן באירופה (עד 19)?

טל המנצ'סטרי 24 בנובמבר 2018

היי דודיק, בשמחה.

בצהריים ראיתי את הדרבי המנצ'סטרי ב U18, הסתיים תיקו 3 כשהיו במשחק ארבעה פנדלים, 2 לכל צד.
גרינווד הזה…תקשיב, אני עוצר את עצמי מלצאת מגדרי אבל יש מקרים שאתה רואה ויודע שאי אפשר ליפול שם.

ניר 24 בנובמבר 2018

שיטת מוריניו לדרבן שחקנים: להסתכסך איתם לפני משחק ולהעליב אותם כשהם דווקא בתקופה טובה. ראינו איך זה עבד…

אמיר המקורי 24 בנובמבר 2018

פעם קראו להם השדים האדומים,זה היה פעם,גם לטראפורד קשישא שדרני הטלויזיה קראו תיאטרון החלומות,גם זה היה פעם,עכשיו נשארו לנו רק החלומות והזיכרונות,נכון להיום תיאטרון הזוועות נשמע לי הגיוני יותר.
ארבעת השחקנים היקרים והמשתכרים הבכירים ביותר של המועדון ממחישים עד דק את האומללות אובדן הדרך והבושה,פוגבה,לוקאקו,מאטיץ ואלכסיס,ישמור האלהים כל מועדון שאלו בכירי שחקניו,קבוצה פח,מאמן בושה!
בעולם מתוקן היו קורים שני דברים,חרם אוהדים הוא האחד,הנחת המפתחות עי המנגר הוא השני,שניהם לא יקרו,קרחות של 20 עד 30 אלף אוהדים בכל משחק לתקופה של כמה שבועות היתה מזעזעת את אמות הסיפים של ההנהלה הרקובה של היונייטד,מזה הבעלים לא היו מתעלמים,קוראים לזה ירידת ערך מותג המתורגם לכסף ואת זה הגלייזרים החזירים מבינים טוב מכולם.
ואחרון ולא חביב,זה שהיה פעם הגאון הפורטוגלי והיום אפילו לא נמנה על הדרג השלישי של מאמני היבשת,הייתי מוחא לו כפיים ומעריך,לו רק,היה מניח את המפתחות ואומר בפשטות,איני יכול עוד לקדם את המועדון.

שלמה 24 בנובמבר 2018

דה חאה, ופוגבה לא יהיו בעונה הבאה,
מרסיאל, וראשפורד מסרבים להאריך חוזה,
( מסיימים חוזה בתום העונה הבאה)
שחקנים בכירים מסרבים להגיע,
אם מישהו חושב שיונייטד תצרף במקומם
שחקנים מתאימים, וברמה גבוהה
משלה את עצמו,
העתיד אפור, איני רואה שום תקווה
במועדון הזה,
רק מאזנים כלכלים שלילים, (השבוע מניית יונייטד ירדה ב8% ושווי המועדון התקווץ
ב350 מיליון דולר)
ומחאת אוהדים, או קטסרופה מיקצועית
תשנה את המצב.

Danny - Long Island 24 בנובמבר 2018

הקטסטרופה כבר כאן – המחאה: עדיין לא

אולג נדודה 24 בנובמבר 2018

עוד בסוף יתחננו לוונגר שהוא כבר יהיה עם אלצהיימר,לבוא ולאמן…זה כבר מתחיל להיות בדיחה.תראו את ההתקדמות של טוטנהאם,ליברפול,אפילו ארסנל מראה סימנים חיוביים.

ועל מי יש ליונייטד להסתמך מהנוער אם אף כוכב כבר לא יגיע….על צ'ונג לי שיילחם בואן דאם בספורט הדמים2

אורי 24 בנובמבר 2018

מכבי חיפה של אנגליה :-(

אמיתי 24 בנובמבר 2018

אם אין שורות נשתה וויסקי /:

חמציץ 26 בנובמבר 2018

המועדון המפואר הזה הולך ונהרס, לאט אבל בטוח.
הגלייזרים כמובן האשמים הראשיים – בחוסר הפעולה שלהם.
וודוורד הוא האחראי הישיר לחוסר המוחלט של אסטרטגיה כלשהי למועדון, ובכשלון כמעט מוחלט ומתמשך ברכש.
ומוריניו, אוי מוריניו. הוא האחראי הישיר והבלעדי לכך שחבורת השחקנים הבסך הכל טובה שמתרוצצת באולד טראפורד באימונים ובמשחקים נראית כל כך דהוי ועלוב. מוריניו שהתפללתי שלא יגיע ליונייטד כי הוא חרא של בנאדם שמרעיל כל מועדון שהוא עובר בו התגלה גם כמאמן שפשוט איבד את זה לגמרי ועבר זמנו.

Comments closed