הניצחון המאד אפור על רדינג

ניסויים שהיה המון מה ללמוד מהם

ניסוי יכול להיות טוב אם לומדים ממנו – והקישור כולו היום לא סתם היה לא טוב. כל שלושת שחקני הקישור שפתחו קרובים לדלת. וזאת למרות שמאטיץ׳ והררה לכל היותר סבירים. אולי חלקם צריכים עוד עונת התאקלמות באנגליה, אבל כל השלושה לא באמת צעירים.

בגזרת הצעירים באמת טנית׳ צ׳ונג עלה למגרש נלהב. יש בו כמובן איזשהי יכולת טכנית – זה לא היה דומה להופעות בכורה מהסוג של ראשפורד שהצליח או לחילופין יאנוזאי שנכשל. הם היו הרבה יותר מהודקים ונתנו סיבה לרצון של המועדון לפתח אותם in house. זה לא פחות מגורלי בגיל הזה. כי השאלה אם תלך להתפתח דרך השאלות או אתה מספיק טוב בכדי להשאר להתפתח במועדון יכולה להיות כל ההבדל בין קריירה מקצוענית לקריירת יונייטד זוהרת.

לוקאקו הבקיע שער טוב. הוא שחקן עם בעיות מסויימות אבל הוא מאד רחוק מלהיות בעיה ליונייטד. מאז שירד לספסל כבש בכל משחק – וזו סוג התגובה הגאה שהיית מצפה משחקן במעמדו. הוא ייתן מלחמת עולם על ההרכב ועם הכוח שלו הוא יוצר הרבה מאד בעיות ליריבות. אחד הדברים שהצוות החדש צריך להתמודד איתו ששחקנים הגיעו עם תגי מחיר שונים וחלק גדול מופרזים. אבל בראייה נטו של כדורגלן לוקאקו שחקן מועיל ביותר עכשיו.

גם רומרו נחוץ ואולי גם דרמיאן כבלם וגיבוי ללינדלוף. בעניין הזה: טים פוסו מנסה סיים כנראה את דרכו בפולהאם – ולמרות שלא התאים לתכניות שלהם – להיות בלם בקבוצת תחתית במאבק ירידה – כל שחקני הקישור הנסוג וכנפי ההגנה נתנו תחושה שאין סיבה שלא יקבל צ׳אנס.

כמעט שכחתי: אם הvar יהיה בעונה הבאה בפרמייר ליג הוא לא יכול להגרר כך. בכדורגל יש כסף. צריך לחלק שם את הצוות לצוות פנדלים, צוות גולים וצוות אדומים כדי לקצר את זמני ההחלטה.

הניצחון בניוקאסל
בית הנייר

40 Comments

אבי התל אביבי 5 בינואר 2019

סיכום נכון.
אם סאנצ'ס לא יחלים עד אז, מה שסביר, הייתי שוקל בשבוע הבא לעלות עם ראשפורד בימין (פגיעה מסוימת בו) ולוקאקו כחלוץ, כדי להיות עם השחקנים הטובים ביותר על המגרש. בקישור הכל ברור כרגע, ואין מה לשקול ת

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

חשיבה מוטעת לדעתי.
להקריב את שחקן החוד הכי כישרוני שלך ובמקום לבנות את המשחק סביבו.
ראשפורד צריך להתחיל באמצע, משם כל הניסיונות ושיקולים אחרים.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2019

חוץ מראשפורד יש גם קבוצה, אתה יודע…..

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

יוסי,
מה אתה אומר? לא ידעתי.
אם היינו הולכים לפי הקו שלך היינו עדיין תקועים עם מוריניו, אתה יודע….

דורפן 5 בינואר 2019

אני לא סגור על ראשפורד שחקן החוד הכי כשרוני. מרשיאל מוכשר בטירוף – אבל זה לא ממש משנה… שניהם תענוג

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

רונן, מקבל ששניהם ביחד אבל מרסיאל מרגיש הרבה יותר טוב ונוח כשעמדת המוצא שלו בצד שמאל וראשפורד באמצע. בכל משחק העונה, עוד לפני תקופת סולשיאר כאשר ראשפורד פתח באמצע, מרסיאל בשמאל ואפילו לינגארד בימין, ראינו חלק התקפי זורם יותר, מהיר יותר, מייצר יותר מצבים, כובש ותזזיתי. במשחקים האחרונים גם פוגבה הצטרף לחגיגה בזכות הדינמיקה הזו והיכולת של ראשפורד ואריאל לשחק משחק מהיר, חד ומדויק בנגיעה על הדשא, אז עם כל הכבוד ללוקאקו שהוא לא חלוץ רע ויש לו את הפרוסים משלו אבל גם מינוסים ברורים ביכולת האישית להשתלט על כדור מהיר וחזק בנוחות, שיש לו ליקוי בנגיעה ראשונה ומכירה, להעדיף בכוח אותו בחוד על פני מישהו ומשהו שעובד הרבה יותר טוב לקבוצה כולה זה משהו שאני פשוט לא יכול להבין.

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

מרסיאל, פלוסים, מסירה. תיקונים בגלל כתיבה דרך הטלפון.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2019

לא טל, לא היינו שם מאחר ואף פעם, ולו פעם אחת לא אמרתי שצריך להשאיר את מוריניו.
בכל הפעמים או לפחות במרבית המקרים,אמרתי שהוא צריך ללכת. מה שעוד אמרתי, זה שצריך מהלך יותר רחב מסתם פיטורים וזה כנראה מה שעומד לקרות. מהלך משולב ועם תכנון לעתיד.
אין כאן צדקתי אבל אתה יודע, כדאי להקשיב למגוון דעות ועמדות.
עכשיו, מה שכתבתי לך היה במתכוון מתגרה, הרי אתה לא חושד בי בטיפשות. אני בעד כל מהלך או תמרון שיביא למצב הכי טוב לקבוצה. מי אהבל כזה אתה יודע, ירושלמי.
לכן אני לא בונה את הקבוצה סביב עמדת החלוץ המרכזי והשאר יסתדר אלא מנסה לראות כמה אפשרויות שאולי אחת מהן תביא לאופטימום. אם היו כאן אייקונים הייתי שם אחד מחייך.

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

יוסי,

אתה היית נגד פיטורים של מוריניו עכשיו (לפני שבועיים) כי אמרת שאין בזה טעם בגלל הצורך במהלך רחב יותר.
בפועל מה שאנחנו מקבלים מסולשיאר וגם אם זה יהיה לזמן קצר, זו קבוצה חדשה באופן מיידי ותחילתו של תהליך הבראה שמי יודע היכן הוא יעצר, איתו ובלעדיו.
אז זה לא עניין של צדקתי אבל גם לא בושה להגיד, וואלה, טעיתי, זה מתפתח טוב יותר מחשבתי וגם אם החוזה הראשוני עם סולשיאר הוא לחצי עונה בלבד.

זה כן היה מתגרה, כי אני עניתי לשאלה ובה פירטתי בקצרה מדוע אני נגד מהלך מסויים (הזזה של ראשפורד לצד ימין) אתה המשכת בשורה טיפשית וכאילו ראשפורד מבחינתי הוא לפני הקבוצה, הוא לא, אבל הוא כן השחקן הכי חשוב מבחינתי כרגע לטובת הקבוצה.
בדיוק כמו שהיה זה רונאלדו בשלב מסויים שהקבוצה היתה צריכה להיות סביבו, בדיוק כמו קאנטונה, ולא כי עכשיו הוא ברמה או מעמד שלהם, אבל אני פשוט לא יכול שלא לראות שכשהוא נמצא בעמדה הזו, של חלוץ מהאמצע, הקבוצה כולה משחקת, נעה, יוזמת, מסוכנת וטובה יותר, כי הוא הרבה יותר מרק חלוץ שכובש שערים.

בשנים האחרונות שילמנו הון תועפות, אם כסכום רכישה או משכורת, סכומי עתק בכדי להביא איזה כוכב מבחוץ שיהיה הכוכב הגדול של הקבוצה, שנבנה אותה סביבו, די מריה, פלקאו, פוגבה, זלאטן ואף אחד מהם לא היה מספיק מוצלח ומצליח.
והנה, צמח לנו בחור במחלקת הנוער עם כישרון וגיוון גדול וסוף סוף הוא חוזר לעמדה שבה פרץ בצורה מצויינת ביונייטד (בזמן של ואן חאל) וגם עכשיו זה עובד נהדר, אז למה לקחת את זה ולהגיד לא, בואו נזיז אותו לעמדה לא לו ולהציב בעמדה הזו שלו מישהו אחר, מישהו טוב אבל פחות טוב ויעיל לקבוצה כולה מהעמדה הזו?
בכדי לקדש מה, עקשנות?
בכדי להמשיך בניסיונות של למצוא את המטבע בחושך וכשהוא נמצא פה מתחת לפנס?

כזה חוסר אמונה במישהו משלנו, פחד לא מוסבר לתת מפתחות לשחקן צעיר שלו היינו צריכים לרכוש אותו אז הוא היה עולה לנו עשרות מילונים של פאונדים, אני פשוט לא מבין מאיפה זה מגיע.

סוג של מזוכיזם, אני מאשים את ואן חאל ומוריניו שדפקו לאוהדים את הראש עם כל מיני סיבוכים מיותרים.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2019

טל בוא נדייק. הייתי נגד רק פיטורים כאן ועכשיו, והבאת "שם גדול" מישהו לא מועסק או שכבר פוטר. משהו כמו חזרה על השנים האחרונות.
זה לא קרה. ואין כאן ענין של צדקתי או לא, מי שיקרא את הגירסה שלך, יחשוב שאני באבל על לכתו מאיתנו…..
מה שמתבצע הוא מה שחשבתי שצריך להיות וגם צריך להודות, לא חשבתי שהשינוי יהיה חד כזה.
הרי כבר אמרתי לך, הגירוי בא כדי לעורר ויכוח, לא כדי לפגוע ולא כדי שתעלב. אתה הבנת את זה וחבל להתכשכש.
.
מה שאני אומר לא בא מחוסר הערכה לראשפורד, מי יכול לחשוב כך? מה שאמרתי,ואני חוזר ואומר עוד פעם הוא שאסור להכנס לקיבעון ויש עוד אופציות בסידור ההתקפה. יש לך ספק בכך שאני רואה את ראשפורד כעתיד ??. ראה מה כתב יואב על צורך ביותר מחלוץ אחד לשם אני מכוון. שים את השטויות והעלבונות בצד, לא לשם אני מכוון אלא לויכוח בין אנשים שהמטרה הסופית שלהם משותפת והדרכים אולי קצת שונות.
חוסר אמון במישהו משלנו? אתה באמת מאמין לזה?
אם להמשיך אותך אז אני לא מחפש למצא את המטבע רק ליד האור אלא שתהיה לי אפשרות למצא אותה גם כשיהיה חושך.

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

זה לא עניין של קיבעון, זה עניין של להתחיל לבנות בסיס קבוע אחר.
היה ניסיון של כמעט עונה וחצי לשחק עם לוקאקו בחוד, זה לא מספיק טוב, הגיע הזמן לשנות כיוון.
זה לא שלא תהיה אפשרות נוספת, שתהיה, אבל אבי התל אביבי בהודעה שלו שממנו החל הדיון הזה כתב
להזיז את ראשפורד ימינה נגד טוטנהאם בכדי שלוקאקו יהיה בחוד ומרסיאל בשמאל, אז על זה כתבתי לא, לא צריך להמשיך ולהקריב את ראשפורד בעבור לוקאקו.

יוסי מזרחי 5 בינואר 2019

אז אבי התל אביבי אשם בויכוח שלנו…. תן חיוך ולילה טוב.

אריק 5 בינואר 2019

לא להזיז את רשפורד כדי שיהיה ללוקאקו מקום בחוד ולא את מרסיאל עבור אלכסיס.
אם לחזור לרונאלדו אז להזיז את רוני שמאלה עבורו, זה כן שווה, כי בנית את הקבוצה הרבה סביב למקסם את היכולות שלו.
לוקאקו הוא לא רונאלדו או אמבפה עם כל הכבוד.
רשפורד יכול להיות טוב מרוני

אריק 5 בינואר 2019

לוקאקו הוא כן בעיה. לא רואה אותו פותח בשום קבוצת צמרת אחרת. להוציא את צלסי שבבעית חלוצים.
הוא רחוק מקיין מרחק עצום למרות הנתונים הדומים.
רשפורד הרבה יותר פלואידי ופשוט שחקן הרבה יותר טוב. עדיף בהרבה שלישיה עם לינגארד ומרסיאל ולא סתם המשחקים המעולים של פוגבה היו עם שחקנים דינימיים לפניו.
לוקאקו לא יכול לתת מלחמה עם רשפורד על מקום בהרכב הוא יכול להיות מחליף מצויין אם זה מתאים לו
אם לא – אז שלום ותודה.
רשפורד הוא העתיד לא לוקאקו

יואב 5 בינואר 2019

אריק,
הוא בוודאי יכול לתת מלחמה על ההרכב. הוא מספיק טוב לזה. כן, הכיוון הוא ראשפורד אבל מה יש אחריו? ולמה לא תחרות שתדחוף את ראשפורד קדימה? לא נכון ובריא לדעתי לייצר הירככיה מלאכותית כזאת. יונייטד זקוקה לשלושה חלוצים טובים ומתפקדים. גם 2 לא מספיק.

אריק 5 בינואר 2019

יואב. פרגי קבע לרוד שהיה שלוש דרגות מעל לוקאקו שהעתיד הוא רונאלדו. טייק איטמאו ליב איט.
המצב פה דומה.

יואב 5 בינואר 2019

אני לא יודע. רונאלדו הוא חד פעמי והריב הפנימי שם לא היה על הגמוניית החלוץ(הגיע סאהה) אלא על האוטוריטה שפרגי רצה לתת לרונאלדו שהמשיך בעונה אחרי לשחק כווינגר. השלישיה- רוני, רונאלדו , סאהה היתה אדירה חצי עונה כי כל אחד מהם יכול היה לשחק בכל מקום בהתקפה. זה היה ורסטילי ומרהיב.
אפשר להשתמש בלוקאקו נכון. אני חושב שהוא חלוץ טוב והוא יכול להואיל. אתה יודע, גם אם תמכור אותו אתה צריך לפחות עוד חלוץ מעולה אחד. לפחות.

אריק 5 בינואר 2019

שיעשו מה שרוצים עם לוקאקו, רק שלא יבוא על חשבון רשפורד באמצע. זאת הנקודה של הרמן ושלי.

רומן 6 בינואר 2019

רונאלדן בכלל לא היה חלוץ אז, ובכלל לא התחרה עם רוד.

קירקגור 5 בינואר 2019

אפשר לסכם את דיון החלוצים בארבע מילים: סולשיאר, שרינגהאם, יורק, קול.

אריק 5 בינואר 2019

היתה שם היררכיה ברורה.

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

בדיוק, היררכיה ברורה.
מישהו היה מעלה בדעתו שבגמר בנואו קאמפ היו אלה אולה או טדי שפותחים בהרכב על פני יורק או קול?
היתרון היה ששני הצמדים וגם השילוב בינהם התאים בינגו ל 4-4-2 ההוא.
האם לוקאקו מתאים בינגו ל 4-3-3 הדינמי הנוכחי? פחות.

תעשו הפרדה בין לוקאקו, גולר טוב עם פלוסים של משחק ראש טוב ונוכחות פיזית ברחבה לבין התמונה הגדולה ועם חשיבה קדימה, איך הקבוצה ושאר חברי הקבוצה כולם יבואו לביטוי טוב יותר, אישית וקבוצתית.
באיזה סגנון ועם מי יונייטד יכולה להיות מגוונת ומסוכנת יותר?

לפני 2 עונות זלאטן נתן עונה אישית טובה אבל זה בא על חשבון הקבוצה כולה כי סגנון המשחק נועד היה לשחק על החוזקים של זלאטן בעיקר.
בעונה שעברה הדברים היו נכונים עם לוקאקו בחוד, הוא כבש את השערים שלו אבל האם מרסיאל הפך להיות שחקן טוב יותר? ראשפורד? פוגבה? התשובה היא לא.
ולא כי לוקאקו אשם, אבל יש סגנון משחק ושיתופי פעולה אפשריים אחרים שבהם יותר שחקנים, דומים ומשלימים האחד את השני יכולים לבוא לידי ביטוי טוב הרבה יותר ואת זה ראינו שאפשר להשיג בעזרת חוד אחר.

לוקאקו כמחליף? כן, האם לטווח ארוך הוא יחיה עם זה בשלום? לדעתי לא ובצדק מבחינתו האישית.

קירקגור 5 בינואר 2019

לא כל כך התכוונתי לעניין ההיררכייה, כמו לעניין "שנינו יחד תחת מטריה (התקפית) אחת"

אבל לצורך העניין – לדעתי לא היה שם אף אחד שהיה בפירמידת ההיררכיה של הקבוצה. היו שם ארבעה חלוצים שהתאימו לתפקידם בתוכנית המשחק, שהיא תשימו גולים כשמזדמן לכם. אבל גם אם כן – כולנו יכולים להסכים שסולשיאר היה גורם לא פחות חשוב (ואולי אף יותר, גם במבחן ההיסטוריה וגם בפרקטיקה) מאלו שכביכול היו לפניו.

אישית, הייתי שמח שעוד היו משחקים עם הפאזל הרבה לפני שמנסים להתאים את כולם בתבנית ה-4-3-3. וגם אם כן, כל עוד לוקאקו נותן גול במשחק, הוא יהיה פקטור ובצדק.

טל המנצ'סטרי 5 בינואר 2019

אין לי בעיה שלוקאקו נכנס כמחליף וכובש או עולה בהרכב במשחק גביע נגד רדינג וכובש.
אבל בכל תבנית שתבחר אני מעדיף קודם לעלות בהרכב עם הטובים ומוכשרים יותר, כבודדים ובטח בשילוב של האחד עם השני.

יואב 5 בינואר 2019

בכל מקרה, יונייטד חייבת לפחות עוד חלוץ איכותי אחד. וזה עם לוקאקו. לא רלוונטי כמה ראשפורד מוכשר או גדול, זה לא מספיק בעונה מלאה.

אריק 5 בינואר 2019

ליונייטד יש מספיק חלוצים. רשפורד מרסיאל אלכסיס ולוקאקו.
אני לא חושב שיונייטד צריכה חלוץ נוסף.
הנקודה החשובה היא כזאת, אני לא אומר תנו לרשפורד הרכב כי הוא שחקן בית, אלא תנו לרפשורד לשחק כי הוא הכי טוב באמצע מכולם (וגם כי הוא שחקן בית שבממוצע מגיע פעם בעשור.)

יואב 5 בינואר 2019

אריק,
אני לגמרי מסכים שצריכים לשמור על ראשפורד מכל משמר. לפתח אותו, לקדם, ללת לו להרגיש ביטחון מהמערכת. שחקנים כאלה לא גדלים כל שנה.
זה אגב נכון כמעט באותה מידה גם למרשיאל שהוא לא פחות מוכשר וחיוני. לנו.
אני לא מאמן ולמזלי, זה לא מוטל עלי(:

קירקגור 5 בינואר 2019

נראה לי שכולם מרגישים זהה לגבי למי יש פוטנציאל כשרון גדול יותר ואצל מי נמצא עתיד המועדון בשנים הבאות.
אבל רוצה לומר שלא הייתי פוסל עוד את לוקאקו, כי אפקט סולשיאר גם יכול להשפיע עליו, ויש לו את האופי הנכון לקחת את ההזדמנות (ולהבין שאתה יכול להיות אגדה ביונייטד גם אם אתה לא באנקר בהרכב).

דורפן 6 בינואר 2019

בדיוק. לוקאקו לא אגו מניאק כמו זלטן. ראינו אותו בבלגיה עושה דברים יפים. הוא יכול לצור בעיות להגנות אירופאיות בגלל הכוח שלו. ויש גם מליון אופציות לשלב אותו: לצד ראשפורד ומרשיאל באגף. לפני ראשפורד כפי שבנזמה שיחק לפני רונאלדו. הוא לא חלוץ שמוותרים עליו לפני שאתה רואה בעיניים תחליף יותר טוב. שלושה חלוצים בכירים זה המינימום שקבוצה כמו יונייטד צריכה. ואם רוצים לחזור ל80-90 גולים בליגה – 15-20 יכולים לבוא ממנו.

רומן 6 בינואר 2019

דורפן, להזכיר את השם לוקאקו. וזלאטאן באותו משפט זה סוג של חטא.
האחד נגר חסר כשרון והשני אחד מהגדולים והמלהיבים בהיסטוריה.

רומן 6 בינואר 2019

אתה באמת חושב שרשפורד הוא חלוץ מרכזי וורלד קלאס? אני שואל כי אני עצמי לא בטוח. אני מנסה לדמיין אותו ספרדי/ארגנטינאי/קרואטי ולשאול את עצמי אם הוא עדיין כזה טוב.
חלוץ 9 במערך של חלוץ 1 זה חתיכת תיק, חתיכת תפקיד.
אם היית מחליט במאניו היית שם את זה ברגליים של ראשפורד? או שהיית הולך על בטוח ומביא חלוץ חלוץ כמו איקארדי?
הוא נורא מוכשר ראשפורד, קליל, בעיטה קטלנית, אבל האם הוא גולר? חיית רחבה?
בכלל לא בטוח, שהוא צריך/רוצה את זה..
אולי חלוץ שני, אולי קיצוני.

אבי התל אביבי 5 בינואר 2019

טל, תפקיד החלוץ הוא לא היחיד בחלק הקדמי. יש לנו משחק עוד שבוע נגד קבוצה טובה מאיתנו, ואני לא רוצה לעלות עם חולשה ברורה באגף ימין: לינגארד משקיע המון, אבל בקושי תורם התקפית לאחרונה; למאטה טאץ׳ ומוח התקפי מהמעלה הראשונה, אבל הוא לא מספיק אינטנסיבי; ראשפורד יתרום בכל האספקטים, ולא יהווה נקודת חולשה. באמצא ישחק חלוץ ברמה עולמית שאף הגנה לא יכולה להתעלם מהנוכחות שלוץ מה רע?

מודה שפונקציית המטרה שלי היא ניצחון, ולא ההתפתחות ארוכת הטווח של ראשפורד.

ראשפורד נהדר, אבל עוד לא מתקרב ליכולת רונלדואית – יכולת חריגה כ״כ לתפקידו שדורשת מכל הקבוצה להסתדר סביבו. אם יש מישהו בקבוצה שמתקרב, זה פוגבה.

ועוד משהו: כל שחקן של יונייטד הוא מ״משלנו״, כמו שאולה היה.

לא היה ״נסיון לשחק עם לוקאקו בחוד״. אתה קורה למה שעשה מורינו ״לשחק״? – אני לא.

אבי התל אביבי 5 בינואר 2019

מהנוכחות שלו

טל המנצ'סטרי 6 בינואר 2019

אבי,

בכל הפעמים שראשפורד שיחק בצד ימין והוא שיחק שם לא פעם תחת מוריניו ומספר פעמים בנבחרת, הוא היה נראה כמו דג מחוץ למים, למה?
כי הוא לא קיצוני!
העובדה שהוא מהיר עם שליטה טובה בכדור ויכול לייצר מצבים מכל מקום בגלל הכישרון שלו עדיין לא הופכת אותו לקיצוני.
להיות קיצוני זו עבודה בפני עצמה, לא איזו עמדה שאפשר לזרוק לשם מישהו ולקוות שיהיה בסדר.
אז מה אתה מבקש לעשות, לקחת את החלוץ הכי מוכשר ולהזיז אותו למקום אחר בכדי לנסות ולהרוויח מישהו ומשהו אחר ואני פשוט לא מבין את ההיגיון של זה.
לינגארד לא בכושר שיא והוא גם לא משחק כקיצוני קלאסי, גם לא מאטה ולכן צד ימין שלנו אכן סובל מהעדרות של נוכחות שם, אבל אני לא רואה סיבה לתפור שם פעם נוספת איזה פלסטר ולהפסיד את הסגנון שהקפיץ אותנו בכמה רמות בשבועות האחרונים.
את השינוי המהיר והבולט השגנו דרך הנוכחות של ראשפורד באמצע, מרסיאל בשמאל וכן, לינגארד באגף כאשר התנועה של שלושתם ביחד היא משהו שעובד טוב לטובת הקבוצה כולה.
ההתפתחותת של ראשפורד היא לא בכדי להלל אותו, היא מקבילה להצלחה של הקבוצה כולה.

מעולם לא ראיתי שבליברפול הזיזו בזמנו את מייקל אואן או את רובי פאולר לעמדת הקיצוני כשהם פרצו לגדולה בגיל צעיר.
לא סבלנו מספיק מנג'רים בשנים האחרונות שסיבכו את החיים ואת השחקנים לחינם?

לוקאקו חלוץ טוב אבל לא ברמה עולמית, לטעמי.
גם במשחק אתמול נגד רדינג להוציא את המהלך והשער הטוב,באמת שער טוב שיצר לעצמו וכבש, ברוב שאר הפעולות ראינו שוב איך הוא מתקשה לעצור כדור בנוחות בנגיעה, לא מעט מסירות שהלכו ליריבה ולא מספיק תנועה לאורך 90 הדקות.
הנגיעה הראשונה הקלוקלת שלו, הטיפול הבעייתי בכדור, אלה לתמיד ימנעו ממנו להיות שם בטופ באמת.
בלמים מעדיפים להתמודד מול פיזיות, למרות שלא מדובר במשימה קלה לעומת חלוצים שנעים ללא עבר, זריזים, מהירים ושיכולים לעבור אותם בקלות בזכות מהירות וטכניקה ואת זה ראשפורד מביא.

שלמה 5 בינואר 2019

אין היום ליונייטד בלם אחד ברמה
המתאימה ליונייטד,
יונייטד זקוקה ל שני בלמים, וקשר אחורי
מס׳ 6 כדי להתמודד על תארים,
דרמיאן, רוחו, ג׳ונס, סמולינג אינם שחקנים
ברמה לקבוצה גדולה,
גם לינדהולף, ובאיי אינם מספיק טובים,
פלאיני, מאטיץ׳, הררה שלושתם יחד
אינם אפילו חצי פרננדיניו, וקאנטה.

Georgie Best 5 בינואר 2019

צודק, כולם גרועים, להחליף 80% מהקבוצה בקיץ!! פעם הבאה יהיה יותר קצר אם תציין מי ״עובר״ מבחינתך…

שלמה 5 בינואר 2019

ריו פרדיננד, נמניה וידיץ׳, רוי קין, פול אינס, מייקל קאריק
עוברים,
אבל אסתפק בואן דייק, לאפורט, מקגוואייר,
אם זה אינו מפריע לך.

פארציק 5 בינואר 2019

לדעתי פרד היה הבולט במגרש. מרגע שיצא איבדנו את האמצע. גם היה לו חלק בבניית שני השערים.
צ'ונג נראה מאוד מבולגן, אולי מהתרגשות, אולי מחוסר בשלות.

סימנטוב 5 בינואר 2019

יש בעיה קשה לשחקני הסגל בני העשרים וקצת ובמקומות ה15 ומטה ברוטציה. הקבוצה לא שומרת אותם בכושר משחק. בעבר הם היו נשלחים לקבוצה השנייה לקבל דקות כיום לא. אני מחבב את המשחק של פריירה, הוא כנראה גבולי אבל קשה לי לבוא אליו בטענות כי הוא לא שיחק משחק שלם מאוגוסט. פספוס, טעות ושטות.

גלעד בלום 5 בינואר 2019

לגבי לוקאקו – כמחליף הוא יכול להיות מעולה, השאלה אם המשכורת מצדיקה שיהיה סולשקיאר החדש….באברטון הוא שחקן באנקר, ביונייטד של ראשפורד, מרסיאל ואלכסיס כשירים הוא כבר לא באנקר, זו בעיה טובה, אם יסכים להיות סותם חורים אז יכול לסיים את הקריירה עם 15-20 שערים בעונה בכל המסגרות לכמה עונות, הוא שחקן ליגה טוב אבל לא פרנצ׳ייז פלייר, לראשפורד ולמרסיאל עוד יש סיכוי להיות..לגבי השאר- פוגבה זה הציר של הקבוצה, אם ימשיך בכושר הנוכחי אז כולם ייהנו, מעניין איך הקבוצה של סולשקיאר תיראה נגד ספרס

Comments closed