שלוש הנקודות בלסטר

משחק שצריך קונטקסט

קלוד פואל מאמן פנטסטי. הקבוצה שלו עומדת מושלם בהתאם לכלים שיש לה. ומכיוון שיש להם כמה כלים טובים, כולל הכלי שהוא ״אנחנו לא מפחדים כי הרבה מאיתנו זכו באליפות אנגליה״, זה קשה מאד. אז תנו למשחק המאד עמלני היום קונטקסטלסטר היא קבוצה שהצמרת מאבדת בה נקודות. יונייטד שרדה את המלכודת הזו. 

בסופו של דבר אין ליונייטד את הקשר שיכול להוריד את הלחץ ואחרי עשרים דקות במחצית השניה זה לא נראה היה שיונייטד תשרוד. הכניסה של מרשיאל, שהיה חייב להבקיע בדקה ה-90, אילצה את לסטר ללחוץ קצת פחות. ואת הלחץ המופחת יונייטד שרדה. בעולם מושלם מכניסים שחקן קישור שמשחק בנגיעה ומחזיקים בכדור לפרקי זמן ארוכים יותר. 

משחק לא מדהים של ראשפורד, אבל חלוצים נממדים ברגעים. אחרי החטאה איומה בפתיחה אפשר היה לדאוג לבטחון שלו. אבל הוא סיים בנונשלאנס ועוצמה בישול גאוני של פוגבה. וזה איזון מאד עדין בכדורגל. כשאתה משחק ככה לפרקים, אתה מקבל כוחות למלחמת חפירות ארוכה. 

וזה נכתב לפני המשחק:

תמיד מסוכן להגדיר משחק ליגה רגיל כמין מבחן גדולאבל ככל שאפשר לסטר היא מבחן כזה. ראשית, כמובן משום שהוא מגיע לאחר התיקו 2-2 המאכזב עם ברנלי ובמידה מסויימת ייתן תשובה אם המשחק ההוא היה מכה קלה בכנף, והסיומת הנפלאה להשיג את התיקו הייתה סימן שהקבוצה מסרבת לעצור את התנופה שלה, או שאולי המשחק ההוא היה שעון מעורר להרבה בעיות שעוד קיימות בקבוצה. וחובה להגיד: ללסטר יש את הכלים להכאיב ליונייטד בנקודות החלשות שלה.

והסיבה השניה היא שאולי זה אחד המשחקים הקשים עד עכשיו אבל אובייקטיבית לא אחד הקשים בחודש הקרוב שיהיה כנראה הקשה ביותר של העונה. ובו יונייטד צריכה להיות מאד מדוייקת בשימוש בקישור הדליל שלה. ליגת האלופות היא פנטזיה. הגביע הוא פלוס נחמד. המשחקים נגד לסטר ופולהאם ופאלאס בחוץ הם הגורליים באמת. כי המשוואה לדעתי היא כזו: צריך לנצח 10 מ-14. ה-10 צריכים לכלול את צ׳לסי בבית וצריך לא להפסיד לארסנל בחוץ.

זו הסיבה לדעתי שההנהלה כן צריכה לעשות את הצעד עכשיו ולמנות את סולשיאר. או לחילופיןרעיון יותר גרועלהגיד שאם יסיים רביעי יקבל את הג׳וב. כי לא הייתי רוצה שסולשיאר ירגיש למשל שפסז׳ היא המבחן הגדול שלו. את פסז׳ אפשר להפתיע ואפשר גם לנחול מולם תבוסה. אבל אי אפשר להגיד שהיא מבחן למנג׳ר שעוד לא קיבל פאונד אחד לחיזוק הקבוצה.

טוטו מרשיאל חתם השבוע ולטעמי הוא היה חלק חשוב בפאזל. לגבי הררה וראשפורד כמובן שאינני חושש ולמען האמת גם לא לגבי דה חיאה. השאלה העיקרית שנותרה היא פוגבה אבל לדעתי הוא לא יעורר את השדים והרוחות בקיץ הקרוב. יש לו הרבה סיבות לשקט לפני תחילת העונה הבאה.

בחזרה להיוםמרשיאל חוזר רק לספסל ויש שלושה שינויים מברנלי. הררה במקום פריירה, באיי במקום ג׳ונס ואלכסיס במקום מאטה. זה אמור להיות שדרוג משמעותיוהכוחות על הספסל: מרשיאל, פוגבה, מאטהאמורים לספק שינוי מכל סוג שיידרש. ולכן הייתי מציע כאן לפרק.

הניצחון על ברייטון
הפסד לא נעים ליונייטד

44 Comments

אייב 3 בפברואר 2019

טוטו מרשיאל זה טוב, וגם הנוכחות של פוגבה על המגרש ועל הספסל בו-זמנית.
:)

גיללתר 3 בפברואר 2019

חושב שהתכוונת ללוקאקו מהספסל ולא לפוגבה שבהרכב

Gil - Zimbabwe 3 בפברואר 2019

מישהו יכול להמליץ על לינק?
משחק חוץ סופר קשה, תיקו יהיה נהדר.

אילן 3 בפברואר 2019

תיקו לא יהיה נהדר
אנחנו יונייטד
אנחנו חייבים לנצח

אדם 3 בפברואר 2019

אם אתה לא רוצה תוכנות אז sport247.live.
אם כן אז תמצא ב- livetv.sx

טל המנצ'סטרי 3 בפברואר 2019

אני מאוד מקווה שהכדורגל שהקבוצה תציג יהיה בעל המשקל הגדול בהקשר של המשך העסקתו של סולשיאר ולא מיקום שיכול לקום וליפול על נקודה לפה ולשם וגם לא דן קרב באירופה שיכול לקום וליפול על שער חוץ לצורך העניין. כדורגל טוב שבו נראה את הקבוצה מתקדמת מקצועית, שחקנים משתפרים, שחקנים נהנים, זו תהיה הסיבה הכי טובה וחשובה. לגבי היום, הטעות בהרכב נגד ברנלי נלמדה וחוזרים לחוד מהיר ותזזיתי.

אמיתי 3 בפברואר 2019

מסכים עם הכל מלבד המשפט האחרון. לא בריא להחליט על פי אריטמיקה. זה נכון לסולשיאר וזה נכון ם להרכבים שהוא מעלה

Danny - Long Island 3 בפברואר 2019

מסכים עם טל לגמרי וכן: בהחלט הייתה טעות בהרכב נגד ברנלי – יאללה שדים – בוא ניתן להם בראש היום… ואז קצת עזרה מהשכנים הרועשים.

Guss 3 בפברואר 2019

דני – לא מסכים שהיתה טעות בהרכב מול ברנלי.
סולשיאר לקח סיכון מחושב עם רוטציה, כשברור שההרכב שהוא העלה חזק פחות, ועם סימני שאלה. מאמן צריך לקחת סיכונים מדי פעם, כשהוא חושב על עונה שלמה וכמה מטרות להשיג. הרי אם אחד מהשחקנים היה נפצע, זה גם היה נחשב כטעות שלו כשלא נתן להם לנוח מול קבוצת תחתית, נכון? וזה לא רק סכנת פציעות, אלא פשוט שחיקה והגעה ל"זמן האמת" של העונה עם שחקנים עייפים יותר.
גם אם ההימור לא עלה יפה, זה היה הימור ששווה לקחת, מול קבוצת תחתית בבית (קבוצה קשוחה, קבוצה איכותית, אבל עדיין קבוצה פחות טובה). לדעתי זאת לא טעות

Danny - Long Island 3 בפברואר 2019

כן: הוא לקח סיכון שהצליח בחלקו… האמת, גם היום היינו די עייפים במחצית השנייה

Guss 3 בפברואר 2019

מסכים עם טל, ומוסיף – עצם המאבק הצמוד על מקום רביעי הוא הישג לא פחות אדיר וקשה ממעבר של פ.ס.ז, בלי קשר להאם בסוף נצליח באמת להשיג את המקום הרביעי. שווה לזכור שסולשיאר מונה כשהיינו במרחק של 11 נק' מצ'לסי (2 היום) ו-8 מארסנל (2 היום), והוא הצליח לסגור את הפער הדי מטורף הזה תוך 7 מחזורים בלבד. גם צריך לזכור שאם ניקח את שבעת המחזורים שהוא כן מאמן, יש לו את הרקורד הטוב בליגה, טוב יותר מליברפול, סיטי וטוטנהאם. קשה לצפות יותר מזה.
על פי כל קנה מידה, הוא מוכיח את עצמו כל שבוע, וזאת ללא חיזוק, וללא זמן בתחילת העונה לאמן את הטקטיקה שלו עם השחקנים. ובכל מקרה – כמעט כל השחקנים מראים שיפור משמעותי ביכולת תחתיו – לא רק פוגבה וראשפורד כמובן, אלא גם מאטיץ', לינגארד, הררה, ואפילו לוקאקו ואלכסיס.
מה נבקש עוד? נבקש להמשיך משחק התקפי, להמשיך את המשחק שלנו, ונקווה ל-3 נקודות ולמקום חמישי בסוף המחזור

אריק 3 בפברואר 2019

לינגארד במקום לוקאקו

אמיתי 3 בפברואר 2019

ראשפורדדדדד

גלעד בלום 3 בפברואר 2019

אני חושב שמבחינת שיפור בכדורגל, במצב הרוח ובמנטליות , וגם בסגנון סולשקיאר עשה מהפיכה מעוררת כבוד תוך זמן קצר, ממש כבר במשחק הראשון ראו שינוי, זה היה די מדהים איך בא מאמן, עושה שינוי או שניים והקבוצה פתאום שונה לגמרי, יכול להיות שלמרות חוסר הנסיון הוא עדיף על תותח כמו זידאן או מאמן מוכח וותיק ( כמו השלושה שקדמו לו), כי הוא מכיר את המערכת מבפנים והיה מאלה שיישמו אותה בשלמות, ( בייחוד אם יש לו את פרגי כיועץ.)

אולי יונייטד זה מועדון שצריך מאמן לטווח ארוך ולא להחליף מאמן כמו גרביים , זה עבד עם באזבי, עם פרגי וגם בארסנל הקונספט הזה עבד לתקופה מסוימת.

בכל מקרה התקופה הקצרה של סולשקיאר הוכיחה את הבלוף של מוריניו שלא קלט מה יש לו ביד והיה שבוי בדוגמניות שלו בלי להתאים את עצמו לחומר השחקנים ולאופי המועדון. יותר הפוך ממוריניו סולשקיאר לא יכול להיות, הפעולה הראשונה שעשה היא לייבש את פלאייניאהובו של מוריניו ( שירוויח 12 מליון דולר בסין ), עוד פעולה שעשה לפני כמה משחקים היא להכניס שני חלוצים( ראשפורד ומרסיאל ) במצב שהקבוצה מובילה! פעולה שמוריניו בחיים לא היה עושה. הם ביססו את הנצחון.

מאחל לכם שתעקפו את ארסנל וצ׳לסי ושתסיימו במקום הרביעי, שלושה מקומות אחרי הקבוצה שלי! ( הלו אנחנו מקום שני נא לא לזלזל , אנחנו ממשיכים עם נצחונות דחוקים, עזבו את פוצ׳וטינו!)

גלעד בלום 3 בפברואר 2019

איזה בישול יפה של פוגבה !

Yair 3 בפברואר 2019

משחק ענק של וידיץ׳, כל השאר נפצו מהרגליים באיזור הדקה ה-50.

יונייטד נראית סחוטה, פברואר הולך להיות חודש קשה מאוד עם הסגל הלא מאוד עמוק הזה

Yair 3 בפברואר 2019

מאטיץ׳ כמובן

שלמה 3 בפברואר 2019

פוגבה את ראשפורד, איזה צמד קטלני,
יונייטד אינה סופגת, סנסציה,
במחזור הבא סיטי מארחת את צ׳לסי,
הטופ 4 קרוב מתמיד.

אמיתי 3 בפברואר 2019

המשחק החלש ביותר p.m.
הכשל כמו בשבוע שעבר נמצא באמצע ובהנעת הכדור. אין מספיק תנועה ללא כדור והקבוצה סטטית מידי. בהחלט תוצאה ל עייפות בין השאר. לוידע איפה היינו בלי דה חאה. מקווה שסופו לא יהיה כשל משה רבינו

אלעד כץ 3 בפברואר 2019

רק שהוא כבר היה בארץ המובטחת.

אמיתי 3 בפברואר 2019

הארץ המובטחת אינה אליפות דווקא. היא להיות בקבוצה היסטורית

אלעד כץ 3 בפברואר 2019

אז נראה לי שמשה רבנו יכול להיות רגוע.

אמיתי 3 בפברואר 2019

((-:
כולה העלה קבוצת אוהדים מליגה ג דרום

יוסי מזרחי 3 בפברואר 2019

זה כפ פוסט מורטום, אבל רק מילה לכל אלה שעלזו ושמחו להיפטר מפלאיני.
הרושם שלי הוא שיותר מאי התאמה ליונייטד המתחדשת, יש מין שמחה לאידו
רונן אמר שנפלנוו מהרגליים ככל שמדובר במרכז השדה, וזה סוג של אנדרסטייטמנט.
חבל שבגלל רגליים קצרות האמצע נפסיד את המאבק על אירופה, אבל העיקר שניפטרנו מפלאיני.

אבי התל אביבי 3 בפברואר 2019

יוסי, אנחנו לא יודעים מה קרה מאחורי הקלעים. אולי הבהירו לו שלא יישאר בקיץ, והוא העדיף לנצל הזדמנות כלכלית עכשיו? אם זה מה שקרה, מגיעה לו ההתחשבות הזאת.

אתה צודק מאוד לגבי השמחה אצל חלק מהאוהדים.

אמיתי 3 בפברואר 2019

החלטה לגיטימית לשחרר את פלאייני. לא חושב שהבעיה היא פרסונלית- כל מומנטום נחלש מתישהו

דורפן 3 בפברואר 2019

יוסי – שהמנג׳ר ימצא דרך להכניס את פרד או מקטומיני או פריירה לרוטציה. אני מבין שפוסו מנסה לא מוכן לעוד השאלה – צוות האימון הנוכחי עבד עם דארן גיבסון ותום קלברלי – שיסרגו עוד קשר!

יוסי מזרחי 4 בפברואר 2019

רונן, אני לא רומנטי ולא סנטימנטלי ואני מקוה שאטעה, אבל אף אחד מהשניים האלה לא יכולים לתת היום את הממוצע שנתן פלאיני.

בסוף ,אם אני צודק זה מה שיקבע.

שלמה 3 בפברואר 2019

סולשייאר עם מינויו הודיע מייד לפלאיני
שהוא אינו בתוכניותיו המקצועיות,
כך דווח במס׳ כל תקשורת אמינים,
רבים, וכנראה גם סולשייאר רואים בו
את השחקן של מוריניו, והסמל לעידן שלו,
אני אוהב אותו, אבל חושב שמקומו אינו ביונייטד,
אם כי היה עדיף לשחררו בקיץ.

טל המנצ'סטרי 3 בפברואר 2019

הבעיות של הקבוצה לא יכולות להיפטר תוך חודש וחצי ולכן רק טבעי שלאחר הרוח הגבית החיובית הראשונה שסולשיאר הביא, שנראה עדיין את האספקטים הבעיתיים, כמו כדורגל במשחק עומד.
עדיין זה מרגיש אחרת, גם נראה אחרת, חילופים של קיצוני במקום קיצוני וחלוץ במקום חלוץ ולא קשר הגנתי למשל במקומם במטרה להגן על היתרון.

מסירת העומק של פוגבה לתנועה של ראשפורד היתה נהדרת, עדיין זה לא היה כדור קל להורדה וראשפורד היה חייב לבצע את עצירת הכדור באופן מושלם אחרת הכדור היה בורח לו או שהבלם היה סוגר אותו, הוא עשה זאת בשלמות ומשם הדרך לרשת היתה נוחה.

כיף שאפשר לעבוד באימונים השבוע על הדברים שזקוקים שיפור לאחר עוד ניצחון, עוד שער נקי והלוואי לאחר הפסד של ארסנל, בכדי שנוכל לעבור אותם בטבלה.
לפני חודש וחצי לא העזנו אפילו לדמיין את זה.

איתמר 3 בפברואר 2019

לא קונה את הטענה על עייפות.
זה נראה יותר כמו נינוחות ותחושה שאפשר יהיה גם עם שער אחד לנצח את המשחק.
ברור שאם לסטר היתה משווה במחצית השניה, יונייטד היתה מעלה את הקצב כדי להשיג שער ניצחון.

יוסי מזרחי 4 בפברואר 2019

אני חושב שטעית בשלושת הטיעונים.

שחר ע. 3 בפברואר 2019

מדוע פרד לא רואה דשא?

טל המנצ'סטרי 3 בפברואר 2019

כי הנטייה שלו לאבד כדורים במרכז השדה בעייתית משהו בתקופה שאין יותר מדי מקום לטעויות.
עניין של לבנות לו את הביטחון, לתת לו להתאקלם קודם דרך האימונים.
אני מאמין שבקרוב יקבל שוב דקות פה ושם.

שחר ע. 3 בפברואר 2019

תודה, האם לא ראו את הבעיה הזאת לפני הקניה?

טל המנצ'סטרי 3 בפברואר 2019

אני אישית לא הכרתי את פרד השחקן.
מה מוריניו ראה? אני באמת לא יודע כי הוא רחוק מאוד מלהיות בשל לרמה הזו וכשמדובר ברכש מרכזי בקיץ ב 50 מיליון פאונד זה בהחלט מעלה סימני שאלה.

יוסי מזרחי 4 בפברואר 2019

טל, כנראה שיש בו משהו, אחרי הכל גם על לינדהוף שאלנו, לפחות אני ,מה מצא בו מוריניו.

טל המנצ'סטרי 4 בפברואר 2019

יוסי,

אני לגמרי לא פוסל אותו, אבל יש אכזבה שהוא לא בשל יותר, שלא מדובר רק בבעיות התאקלמות נניח לפיזיות וקצב של הליגה כפי שאנחנו רגילים לראות מצד לא מעט שחקני רכש חדשים שמגיעים לאנגליה.

אמיתי 4 בפברואר 2019

נראה שמציבים אותו טיפה אחורה מידי למה שהוא רגיל והוא פשוט יוצא מהעמדה ומנסה לעשות דברים שקצת גדולים עליו. מקווה שיבנה ביטחון מפעולות פשוטות ועבודה שחורה ואז ייתן את הקצפת.
דורפן מציין שהוא שחקן נבחרת ברזיל- כמה משחקים יש לו שם?

קורא 3 בפברואר 2019

אפשר להגיד שיונייטד לא הבריקה אבל אפשר גם לראות שסולשיאר לגמרי מספק את הסחורה איפה שמוריניו נכשל, בפריזמה של קצב צבירת הנקודות וגם בפריזמה של ניצחונות במקומות קשים. גם אם במשחקי חוץ מסויימים זה היה מזל ויכולת של דה חאה, השורה התחתונה היא שאנחנו שתי נקודות מהמקום הרביעי ועברנו את ארסנל. והעיקר, הכיף שבלראות את יונייטד שוב.

אבו צ'יצ'ריטה 3 בפברואר 2019

אני איתך. נזכר במשחקים בתקופה אפלה, בתחילת שנה שעברה הובלנו בכמה משחקים אחד אפס, פלאייני נכנס דקה שבעים וזה נגמר בארבע….ארבע אפס קטן כמן שדורפן קרא לזה בזמנו. לא כי הוא כזה גדול אלא כי תוספת בריון שמחלץ כדורים הובילה למתפרצות בשפע

אריק 3 בפברואר 2019

נצחון חשוב במגרש קשה.
כל השאר כרגע לא משנה ולא מעיד על כלום.
אולה כבר עם מספר דומה של נצחונות כמו זה שהיה כאן קודם העונה.
אלו הנצחונות שנותנים בטחון יותר משלישיה נגד האדרספילד, שימשיכו לנצח והכדורגל ישתפר.
המצב במרכז השדה מדאיג חייבים למצוא מישהו שיוכל לתת משחק סביר שמאפשר מנוחה.
נגד פולהאם אפשר אולי לפתוח עם הררה מאחור ופוגבה ופרד מקדימה.
זה משחק מאוד חשוב לפני פסג'.
ועוד יותר לליגה – מקום חמישי. עכשיו העיניים לצ'לסי נצחון בשבת הכרחי

סימנטוב 3 בפברואר 2019

מאוד נהניתי מהדקות הראשונות, הכדור עף מרגל לרגל. השחקנים היו חדים, באותם דקות אפשר היה לראות שעבודת האימון מתחילה לחלחל למגרש, עברנו את שלב התלהבות והשחרור מהמאמן הקודם, יש חשיבה ויש קונצפט ואני סופר כבר את הימים למשחק הבא. גם אחרי שנסוגנו היינו מאורגנים ומחושלים וזה מעודד אחרי המשחק הקודם, השחקנים מחויבים איזה כיף.! מגוויר שחקן.

אבי התל אביבי 3 בפברואר 2019

אצל פוגבה, מסירה רכה יכולה להיות על 30 מטר

Comments closed