הניצחון על סאות׳המפטון

בקבוצה יש רוח אמיצה

כדרכו של משחק מעניין מאד – הוא חשף לא מעט ליקויים – ואת העובדה שעדיין אפשר לתסכל את יונייטד באולד טראפורד דקות ארוכות. הכוכבים הגדולים יותר – דה חיאה, ראשפורד, פוגבה, ואולי צריך להוסיף אליהם את לינדלוף, היו בינוניים. ולפני שאני שוכח: צריך לקחת מפוגבה את הפנדלים.

למחצית כזו יש השלכות. קבוצות פרמייר לומדות אחת מהשניה. יונייטד התקשתה היום במשחק הצפוף. מחכה למרשיאל באופן ספציפי.

*

אבל למה יונייטד ניצחה?

כי בקבוצה יש רוח אמיצה.

שחקנים שסופסלו – מגיבים! רומלו לוקאקו לקח את איבוד המעמד שלו כאתגר, לא כעלבון. וגם אוהדים צריכים לראות זאת כך: מבקיע נגד קבוצות קטנות? כן, הוא מבקיע נגד קבוצות קטנות ועקשניות!

כי צעירים שנראו לא טוב בהופעות מוקדמות יותר, כולל טעויות, מקבלים עוד הזדמנויות מהנהגה מקצועית שמבינה שדברים לא קורים ביום. וקיבלנו יום קריירה לאנדרס פריירה. המשחק שישאיר אותו בחולצה אדומה ביום הפתיחה של העונה הבאה. 

דיוגו דאלוט – הוא כבר מזמן שחקן לגיטימי – נתן רוח גבית משמעותית כשנכנס. וגם בעט שתי בעיטות יפות לשער.

ולבסוף סימני חיים גם מפרד. אני לא יודע אם זה ייחשב לו כבישול, אבל בהופעה קצרצרה הוא הכין נפלא ללוקאקו את שער הניצחון.

וגם למחצית כזו יש השלכות מלבד שלוש נקודות חשובות.

אז ככה. סולשיאר יהיה מנג׳ר יונייטד בעונה הבאה. זה רק עניין בירוקרטי. הקבוצה אפילו השתמשה בו בפרסומת לכרטיסי המנוי והוא נאלץ להתפתל במסיבות העיתונאים ולהגיד ״שאולי יהיה מנג׳ר ואולי אוהד״.

ואם הוא המנג׳ר – הוא צריך לעסוק בחיזוק הסגל. וכל שחקן כזה – פריירה, דאלוט, לוקאקו, פרד – שמראה שמקומו על הספינה מקצר את רשימת הקניות והופך אותה אקלוסיבית יותר. לא ״ניקוי אורוות״ אלים אלא מצב אידיאלי בהרבה. מעט מאד רכישות רוחב ו 2-3 שחקנים מהאיכות הגבוהה באמת.
<

את פוסט טרום המשחק הקדשתי בכלל לואלנסיה:

שלושת המשחקים שסולשיאר לא ניצח אכן היו בבית – והוא התייחס לכך במסיבת העיתונאים לפני המשחק. קשה לבנות מכך תיאוריה כי הם כללו את שתי היריבות החזקות ביותר שפגש ובשני המקרים גם נפגע מפציעות. אבל מהצד השני התכונה הטובה ביותר של יונייטד בהרכבה המלא היא כן מהירות ומול הגנה המסודרת קשה קצת יותר.

הפתרון האחד הוא חיזוק הקישור היצירתי. אם אני מבין נכון מאטיץ׳ והררה עדיין חסרים היום וזו שוב הזדמנות למקטומיני,  פרד ופריירה להראות שיש להם משהו לתת מהאזור הזה של המגרש. ההזדמנויות לא יהיו רבות וגם לא הרבה יותר נוחות מהיום. 

הפתרון האחר קשר לאחד המשפטים הכי מבריקים שאי פעם שמעתי על כדורגל – אמר לי אותו שדר הרדיו ההונגרי האגדי גיורגי שפשי שהלך לעולמו לאחרונה אחרי 72 שנות עבודה – כן 72 – ברדיו ההונגרי. כולל סיקור נבחרת הפלא. הוא אמר לי ״כל שיטת משחק נראית מצויין עם שני מגינים טובים״.

ביום רביעי לוק שואו בישל נפלא את השער הראשון, ואשלי יאנג הבקיע נפלא את השער השלישי. שני שחקנים עם קריירת יונייטד עם עליות ומורדות שפורחים עכשיו. מה שאני אוהב אצלם שהם משחקים עם בטחון גדול. כן – הם נחשפים מפעם לפעם – אבל הם תופסים את התפקיד שלהם באופן מקסימליסטי. מדגל הקרן לדגל הקרן. הם לוקחים על עצמם את היקף התפקיד של מגינים ברמה הגבוהה ביותר. 

אז נכון – שחקן כמו די מאריה יכול לחשוף אותם – אבל מצד שני רוב היריבות יותר דומות לסאות׳המפטון. 

*

בעניין הזה בעקיפין – הקפטן אנטוניו ואלנסיה יעזוב בסוף העונה. שהיא העשירית בקבוצה. הוא שיחק בקבוצה בגמר האלופות ושיחק גם בכמה מנקודות השפל של יונייטד. הוא יפרוש עם שתי אליפויות, לפחות גביע אנגלי וגביע אופ״א. וחשוב מכך: הוא יעזוב מועדון שנראה בדרך לחזור להיות המועדון שהגיע אליו.

זה לא נשמע סיפור ענק –  הוא לא זכה במונדיאל או בבלון ד׳אור או בליגת האלופות – אבל אנטוניו ואלנסיה הגיע מהמקום הכי רחוק ביותר שמישהו אי פעם הגיע ממנו להיות קפטן יונייטד. ממדינה שהיא ללא מעצמת כדורגל, מעיירה ביער הגשם – שם עזר לפרנסת משפחות במכירת מים ואיסוף בקבוקים. לפני שנצפה בגיל 11 על סקאוט שלקח אותו לאקדמיה פריפרית של ההתאחדות האקוואדורית. אחיו שילם את מחיר האוטובוס לעיר הבירה  כשקיבל בגיל 16 חוזה מקצועני של 50 דולר לחודש. והוא עתיד להיות קפטן מנצ׳סטר יונייטד בניצחון בגמר גביע אירופה. 

ואלנסיה ציין את מוצאו הצנוע בהודעה האצילית על אי הארכת חוזהו. אז אולי זה לא נשמע כך – אבל זה סיפור חיים עצום.

המסע אל הפנדלים
מגש הכסף

73 Comments

אמיתי 2 במרץ 2019

רואה עכשיו את הדרבי ה(צפון) לונדוני. כל הדברים הטובים של התרנגולים מגיעים מהמגינים. כנראה התפקיד שהכי התפתח בכדורגל המודרני.
ולאנסיה הוא דוגמא לכוח שיש למערכת שיצר פרגוסון. מיצוי הפוטנציאל של השחקנים. זה שהוא הקפטן שלנו מראה שהמערכת גם יודעת לזהות אישיות. בהחלט סיפור
מקטומניי יכול להתפתח לתואם בוסקטס אבל עליו לשפר את הטכניקה והבנת המשחק. בתנאים הנכונים זה אפשרי.
מעניין אם דאלוט יפתח כקיצוני שוב

יואב 2 במרץ 2019

בקשר למקטומני ובוסקטס, לא נראה לי. אסכולות אחרות לגמרי של כדורגל ותפיסת תפקיד הקשר האחורי. גם בכישרון ישנם פערים.

אמיתי 2 במרץ 2019

אם יש שחקן שלדעתי יצליח בכל ליגה ובכל שיטה זה הוא. הוא עד כדי כך אינטיליגנטי. הכוונה שמקטומניי יצמח להיות הבוסקטס שלנו.

טל המנצ'סטרי 2 במרץ 2019

בעיקר מהצד של טריפייר כי דני רוז ממשיך להיות קייל ווקר.

אמיתי 2 במרץ 2019

נכון אבל גם מהצד של רוז. ווקר לא כזה גרוע..

טל המנצ'סטרי 2 במרץ 2019

המסירה/פעולה אחרונה של שניהם (רוז וווקר) ברוב הפעמים טיפשית או לא מדוייקת.

אמיתי 2 במרץ 2019

לא חושב אבל העניין הוא המעורבות והתנועה שלהם למעלה. אם אנחנו חפצים לייצר שערים ממשחק מסודר אז שם טמון חלק גדול מהפיתרון.

טל המנצ'סטרי 2 במרץ 2019

כמובן, תמיד היינו חזקים בזכות מגנים תומכים כמו שצריך התקפית. ארוויון, נוויל, אברה, גם רפאל.

יואב 2 במרץ 2019

כל כך יפה הוא סיפור ולנסיה. ומרגש.
מה שהכי היה צרם לי בשיח על יונייטד בשנים האחרונות זאת הדרישה לוורלד קלאס כתנאי שאין בילתו. מה שהכי חסר לי זאת השיכחה איך עשינו את זה פעם, עם שחקנים מסוגם של יאנג ושואו. להפוך את האינדבדואל לטוב יותר ונחוץ כי המסגרת משפרת אותו. והמסגרת הזאת יוצרת קבוצה חד פעמית שגם שנים אחרי קשה לשים את האצבע… לאיך זה קרה? הרי לא היו לנו מרסלו וקאפו באגפים.
לצערי הרב, הקבוצה היחידה בליגה הזאת שמזכירה את היונייטד ההיא במחשבה שלה היא ליברפול. אני מתקשה לחשוב על וורלד קלאס אחד שנקנה שם ככזה.
הם הפכו לכאלה- שם, תחת קלופ. ואלו הקבוצות המסוכנות והמעניינות ביותר. הן יכולות לנצח כל אחת. יש שם אמביציה אדירה, רעב והכרת תודה. ויש שם עבודת אימון עילאית.

קירקגור 2 במרץ 2019

אני מסכים, אבל עדיין הם צריכים לזכות במשהו. אחרת הכמעט מפרק לאט לאט, כמו שקרה עם סוארז/רוג׳רס, כמו שקרה עם קוטיניו וכו׳

גיא זהר 2 במרץ 2019

לא דומה מקרה סוארז וגם קוטיניו למה שקורה היום, אבל ברור שצריך לזכות באליפות/צ'מפיונס בקרוב.

קירקגור 2 במרץ 2019

אם תחמיצו את האליפות זה לא יהיה רחוק מזה.

יואב 2 במרץ 2019

אני מדבר על עבודה ומהות. ברור שאנחנו חיים בעולם של תארים אבל הם לגמרי עושים מלימון לימונדה. לאן זה יקח אותם? לא יודע. אם היינו מנהלים את השיחה הזאת על יונייטד ב99 בתאריך הזה, גם לא הייתי יודע.

אסף כלשהו 3 במרץ 2019

קירקגור, אני ממש לא מסכים שהסיפור של ליברפול העונה דומה לעונת הכמעט ב-13\14, גם אם חו"ח לא נזכה. אז היתה קבוצה התקפית נדירה אבל די בינונית בכל שאר חלקי המגרש שאם היתה זוכה באליפות זו היתה אליפות עם ההגנה הכי גרועה בפרמיירליג- וגם אליפות בזכות השחקן הכי טוב ששיחק בפרמיירליג מאז כ.רונאלדו. הדומיננטיות של סוארס בעונה ההיא היתה בלתי נתפסת. בדיעבד אנחנו יכולים להוסיף לו את קוטיניו וסטרלינג ככוכבים אבל אז הם לא היו כאלה. היה ג'רארד מזדקן וסטארידג' בעונה חד פעמית. עובדה שאחרי העזיבה של סוארס לא השתקמנו עד קלופ.
העונה יש קבוצה מאוזנת ומעולה בכל חלקי המגרש, ולא נראה שיש איזשהו שחקן (אפילו וו"ד) שעזיבה שלו תגרום לקריסה כמו אז, ובהתאם גם אליפות (או כמעט אליפות…) העונה לא תהיה הפתעה כמו אז, אלא תוצאה של תהליך יעיל.

גיא זהר 2 במרץ 2019

השוער הראשון של נבחרת ברזיל, במיוחד שהמחליף שלו בסיטי, הוא וורלד קלאס. ואן דייק זה חתיכת פספוס של האחרות. בגדול מסכים ושני המגינים שלנו חבל"ז.

יואב 2 במרץ 2019

גיא,
לא מקבל את הגישה הזאת שואן דייק פספוס של אחרות. בוחר לתת לקלופ את הקרדיט כמו בעשרות מקרים דומים שפרגי הרוויח אותם.

יואב 2 במרץ 2019

ושלא ישתמע מזה שהם עובדים באותו מקצוע(((:

גיא זהר 3 במרץ 2019

יואב, ואן דייק נקנה בהמון כסף לא סתם. התבשל לאט (ולכן גם לדעתי לא יעזוב את ליוורפול לברסה/ריאל – מבוגר מדי), אבל זה לא סאלח, פירמינו, פאביניו, מאנה שבאמת שיחוק של קלופ. כל מי שעיניו בראשו היה מבין שמדובר בטופ חמש בלמים בעולם.

matipool 3 במרץ 2019

כל מילה, גיא.
גם רוברטסון זה שיחוק רציני (למרות שיכול להיות שלולא הפציעה של מורנו, הוא לא היה מקבל את ההזדמנות) וגם אלכסנדר ארנולד שהוא קידם בגיל 19 להרכב הפותח כולל גמר ליגת האלופות. בשביל זה צריך וואחד ביצים.

יואב 3 במרץ 2019

המחיר לא משקף כאן כלום בעקבות התלונה והדם הרע שהתפתח מול סאוטהמפטון. נחשב לבלם ליגה טוב, לא יותר. גם הביקוש לא היה יותר מידי. שיחוק של קלופ שחיכה לו. זה לא היה קרוב ל1 מ5 בעולם. אפילו לא באיזור. יש לפרגי המון פגיעות כאלה…

רומן 3 במרץ 2019

מה הקרש בין יאנג לשואו? יאנג נגר ושואו טכני ומוכשר בטירוף, לגמרי פוטנציאל וורלד קלאס סטייל מרסלו

יואב 3 במרץ 2019

רומן,
המילה נגר יוצאת לך יותר מידי מהר מהמקלדת. תן למילה קצת לנוח.

רומן 3 במרץ 2019

במקרה של יאנג אין תיאור טוב מזה.
מעריך אותו מאוד, אבל אין לו טכניקה.

יואב 3 במרץ 2019

זה לא מדוייק, יש לו טכניקת בעיטה מצויינת. תמיד היתה לו.

רומן 3 במרץ 2019

נכון.
אני מדבר על דריבל.

שחר ע. 2 במרץ 2019

סיפור מופלא,ואישיות נהדרת.
עם כל הציניות של עולמנו, אנו שוכחים לעתים את הדרך המפרכת שעוברים השחקנים עד לקבוצות העלית, כאשר רבים נושרים בדרך עם אכזבה לעצמם ולמשפחתם.

גלעד בלום 2 במרץ 2019

שיפוט הזוי הדרבי של לונדון , זה פשוט לא יאומן כמה טעויות במשחק אחד, צריך ואר דחוף בליגה הזאת, השופט הזה לא צריך לשפוט יותר

אמיתי 2 במרץ 2019

האמת שכן. רוב הטעויות לרעתכם. חבל

אמיתי 2 במרץ 2019

אבל משחק לא רע. בכלל לא רע

גיללתר 2 במרץ 2019

שופט גרוע שופט את שתי הקבוצות, אל תרגיש מקופח

גלעד בלום 2 במרץ 2019

דני רוז הרפתקני מידי, מאבד כדורים בטירוף, טריפייה סטריפ רע כבר הרבה זמן,קייל ווקר שחקן הרבה יותר טוב וגם יותר מהיר משניהם, ממגן ימני או שמאלי לא מבקשים שיהיה יותר מידי יצירתי, סולידיות בהגנה והרמות טובות מידי פעם, וואלנסיה זו דוגמה מעולה למגן ימני כזה

אמיתי 2 במרץ 2019

אתה טועה. ולנסיה הוא ווינטז. היום דורשים ממגנים הרבה יותר. טריפייר מעולה אבל אכן בתקופה פחות טובה. לווקר יצא שם לא טוב ולא תמיד בצדק. בשיטי יש לו הופעות מצויינות

סימנטוב 2 במרץ 2019

איזה כיף שבחרת לכתוב עליו, זה הוצנע מעט בגלל הגל שפוקד אותנו.

שלמה 2 במרץ 2019

יונייטד בבית פחות טובה מאשר בחוץ,
משחק קשה, מול מאמן מצויין, וקבוצה חלשה,
נצחון היום וחוזרים לטופ 4,
אני תמיד חושש מהפסד ראשון, או תיקו,
משום שקשה לי להאמין שיונייטד
תנצח עד תום העונה,
הלוואי ואתבדה,
בהצלחה.

גלעד בלום 2 במרץ 2019

אמיתי, אוקיי שכחתי להוסיף שמגן ימני צריך לעשות מידי פעם דאבל פאס עם הקיצוני שבא לאובר לאפ, לא לשבור את קו הנבדל ולא לעלות להתקפה אם המגן מהצד השני עולה למעלה, אבל עיקר העבודה של המגן היא עדיין להגן ולרוץ כמו משוגע לאורך הקו , באופן הסטורי השחקנים הכי חד גוניים הם אלה שמאיישים את העמדות הללו, אם מישהו יותר יצירתי מעלים אותו לכנף בקישור, יש יוצאי דופן, מרסלו, רוברטו קארלוס, די מאריה ( מגן/קשר ), המגן הצעיר החדש של ליברפול מצוין, אבל הרוב הם נגרים עם ספרינט טוב ורגל אחת מעולה, מכל התפקידים בכדורגל זה התפקיד הכי פשוט שלא מצריך יותר מידי מחשבה

יואב 2 במרץ 2019

גלעד, לא מסכים איתך. הם אולי היחידים שצריכים סט הגנה והתקפה באותה רמה וגם אינטילגנציה גבוהה.

גלעד בלום 2 במרץ 2019

במערך של שלושה בלמים התפקיד של מגן שונה ויותר מורכב

אמיר המקורי 2 במרץ 2019

כל מה שרונן ציין לגביי יאנג ושואו נכון,עד שמגיעה קבוצת איכות כפריז עם חלוצים ומגינים תוקפים איכותים ואז הם חוזרים לגודלם האמיתי שמספיק מול 80 אחוז מקבוצות הפרמייר אבל לא לטופ האירופאי.
על אותו הפורמט יש לנו בעיה עם הבלמים והקשר היצירתי.

אריאל גרייזס 2 במרץ 2019

ביום רביעי ליברפול הבקיעה חמישה שערים – כולם בושלו על ידי המגנים שלה. אולי המקום שבו השדרוג הכי גדול שקלופ הביא לקבוצה. מגנים טובים היום זה פשוט הכרח

איתמר 2 במרץ 2019

בכל משחק סמולינג נותן לשופט את האפשרות לשרוק לפחות לפנדל אחד בגלל משיכה בחולצתו של שחקן יריב.
סולשיאר חייב לטפל בבעיה הזו.

ארז 2 במרץ 2019

הפנים את הביקורת ובהמשך נגח בשחקן במקום למשוך אותו.

אמיתי 2 במרץ 2019

טוב. אין הסבר אחר. לוקאקו צריך משקפיים

אמיתי 2 במרץ 2019

יש אופטומטריסט באולדטראפורד???
לוקאקווווו

matipool 3 במרץ 2019

אולי הכרזת מוקדם מדי על תבוסתך, "רק ביבי!" ?
בקצב הזה כולל הרביעייה הצפויה מול סיטי, הוא עובר בקלות את משימת הכיבוש של 18 שערים.

אמיתי 3 במרץ 2019

אל חשש. אםזה יקרה אני בטח לא אצטער..
לקח זמן אבל באמת בשני המשחקים האחרונים זה נראה יותר טוב למרות שאני עדיין חושב שהבעיה שלו היא לא בהכרח טכנית- יש לו לפעמים פעולות סופר טובות. ולפעמים הוא פשוט מפספס את הכדור לגמרי. מוזר

no propaganda 3 במרץ 2019

נראה לי לוקאקו ראה מה לקית על עצמך בגללו ומנסה לכפר :)

אמיתי 3 במרץ 2019

חביבי בקצב הזה מי שיצטרך לכפר הוא אתה..וזה ייכלול איזה קטלוני או שניים בניק שלך (;

אחד סקרן 2 במרץ 2019

משהו יכול לשפוך אור על הסיפור על אנטוניו ואלנסיה העונה?

דני - Long Island 2 במרץ 2019

גם פצוע ופשוט לא טוב

איתמר 2 במרץ 2019

היתה פעם סיטואציה דומה שבה טבז כבש צמד, יונייטד קיבלה פנדל ורונאלדו, שהתעקש לבעוט, זכה לשריקות בוז רועמות מאוהדי יונייטד.
לא ברור למה פוגבה (במשחק רגוע מדי) לא נתן ללוקאקו לבעוט.

קירקגור 2 במרץ 2019

אולה על הפאקינג הגה.
מרגיש לי טוב.

מתן 2 במרץ 2019

הצטרפתי למשחק רגע לפני ה-2:2, ככה שאין לי יותר מדי מה להגיד על המשחק. היה יפה לראות שאחרי השוויון, הסיינטס ניסו לנצח את המשחק ולא ירדו לבונקר. הצטערתי שלא נתנו ללוקאקו לבעוט את הפנדל ולהשלים שלושער. בכל מקרה, ניצחון סופר-חשוב, בעיקר לאור התוצאה בדרבי הלונדוני שמשמעותה שגם המקום השלישי זאת אופציה.

דני - Long Island 2 במרץ 2019

סנצ׳ס ממשיך לאכזב
לוקאקו מראה spirit והוא באמת טוב עם הפנים לשער
וואלה: מה אפשר לומר – חילופים טובים היום – איש מלא שמחה; תענוג צרוף

שלמה 2 במרץ 2019

יצאה לי הנשמה,
העונה אסבול הרבה,
כעסתי מאד, מאד שפוגבה ניגש לבעוט,
ואכן צדקתי, האיש אינו יודע לבעוט פנדלים,
במקום לגלות אבירות ולאפשר ללוקאקו
להשלים שלושער, בעט בנונשלנטיות והחטיא,
אגב היום הוא צבע את שערו כנראה שהחמצון
השפיע על מוחו, ולכן הוא נראה רע היום,
אני אוהב את השובב הזה, ומשלים עם
כל מגרעותיו.

אילן 2 במרץ 2019

בדיוק, לתת ל לוקאקו לבעוט פנדל.
לא רק כי זה מה שצריך לעשות ולתת לו אפשרות להוציא שלושער במשחק שהוא הציל אותנו,
אלא כי הוא היה חד, שתי סיומות חדות ונהדרות, 4 גולים בשני משחקים, הוא כרגע חם וחד וזה זמן לקחת פנדל.

לא נורא, גם זה קורה.

רק ביבי! 2 במרץ 2019

משחק אדיר. לא קל לא יפה אבל ניצחנו. הדציבלים בשערים חזרו לרמת הסר

Wazza 2 במרץ 2019

לגבי המינוי של סולשיאר זה ודאי??

ליאב 2 במרץ 2019

עצוב מאוד לראות את אלכסיס. 14 חודשים אחרי שהצטרף למועדון – כל כך לא מחובר, כבוי. איך לעזאזל נפטרים מהחוזה שלו? אולי בחסדי הליגה הסינית.

פוגבה צריך להפסיק לבעוט פנדלים – זה ברור. לא אהבתי זה שלא נתן ללוקאקו להשלים שלושער.

דורפן 2 במרץ 2019

אני קיוויתי שייתנו לפרד. שער יכול היה לעשות פלאים עבורו וכברזילאי כנראה היה מבקיע

matipool 3 במרץ 2019

כן, כמו שלואיז וג'ורג'יניו (ברזילאי במקור) הבקיעו מול סיטי בגמר גביע הליגה בשבוע שעבר..

ליאב 5 במרץ 2019

אמנם פוגבה מראה יכולת טובה מאוד מהקודם עזב, אבל ההתנהלות המעצבנת שלו צצה בכל פעם מחדש. אני חושב שאחד המבחנים הגדולים ביותר של סולשיאר זה למצוא את האיזון בין המקצוענות והאופי שנדרש מפוגבה על המגרש ובין האישיות התקשורתית שלו. פרגי לא היה מוכן לחיות עם זה כשבקהאם כבר היה במעמד אייקון (מה שפוגבה רחוק ממנו כעת), אבל זו תקופה אחרת ועם הרבה פחות חשיפה ממה שיש היום.

oz 2 במרץ 2019

אוהבים לדבר על הליקויים הטכניים של לוקאקו – אבל נתן 3 גולים תוך 3 ימים ברגל החלשה שלו (ימין) בבעיטות מדוייקות וחזקות – זה חתיכת טכניקה

יואב 2 במרץ 2019

אני אוהב את לוקאקו. גם אם ימכר בקיץ. אוהב אותו וזהו.

יוסי מזרחי 3 במרץ 2019

איתך בכל מילה שכתבת.

אמוץ כהן-פז 3 במרץ 2019

1+

שלמה 2 במרץ 2019

אף שחקן ברזילאי לא הצליח ביונייטד,
לכן אני מודאג לגבי פרד,
שאלתי פה בעבר מה היו השיקולים
של מוריניו, ולאן הלכו העמלות,
אני אוהב את לוקאקו בעיקר בגלל אישיותו,
אבל הוא מעוניין לעזוב,
שמעתי אותו אומר שהוא ישמח לשחק ביובה,
לכן לא התפלאתי על מעבר אפשרי ליובה,
ראשפורד אינו טוב בכנף, אלא רק בחוד
יש פה בעיה,
אין היום ליונייטד בלם ברמה גבוהה,
לינדלוף, ובאיי הם פוטנציאל,
עד עתה לא ממומש,
לכן יונייטד חייבת בלם מהטופ לצד לינדלוף,
כמו כן קשר אחורי, ווינגר ימני ברמה גבוהה.

סימנטוב 2 במרץ 2019

דאלוט מסתמן שחתיכת רכישה. בשקט בשקט מתבשל יופי של בסיס צעיר.

סימנטוב 2 במרץ 2019

כ….

גלעד בלום 3 במרץ 2019

זה רק אני או שלוקאקו השתפר בטכניקה שלו? היום היו לו כמה פעולות טכניות יפות כולל העברה בין הרגליים, גם במשחק הקודם הוא הבקיע גול יפה , בכלל הנגיעה הראשונה שלו בזמן האחרון טובה, חלוץ זה הרבה בטחון אבל אשכרה נראה שהוא משתפר, אני מוריד את הכובע, מקצוען אמיתי, חלק מהמגיבים פה העירו על מגבלות ומגושמות שלו וגם אני, אבל צריך להודות שהוא העלה הילוך, כנראה שהתחרות עם חלוצים כמו ראשפורד ומרסיאל מוציאה משלושתם את הטוב ביותר כמו בקבוצה בריאה ( לא סתם שונאי יונייטד רצו שמוריניו יישאר )

דני - Long Island 3 במרץ 2019

הבעייה שלו זה הנגיעה הראשונה ובעיקר כשהוא עם הגב לשער. תוך כדי תנועה ישירה לכיוון השער, הוא בהחלט השתפר

רומן 3 במרץ 2019

מה שכן רומלו בשבועות האחרונים סותם לי את הפה עם גולים של טכניקה ברמה הגבוהה ביותר

Gil - Zimbabwe 3 במרץ 2019

גם אני חשבתי ככה, הוא עוד עושה את הגולים האלו ברגל החלשה…

רומן 3 במרץ 2019

בדיוק.. באלגנטיות, בסטייל.
אולי טעינו לגביו? אני אשמח מאוד כי הוא באמת בחור מקסים.

Comments closed