ידעו להשיב תשובות

הווריורס

אני חושב שהרבה מאויביהם וגם אוהדי NBA רבים  אחרים, חככו ידיים בהנאה כשקווין דוראנט נפצע. נראה אותם עכשיו! וכשסטף קארי  נחנק במחצית הראשונה אז בכלל. פתאום הוא מול השמירה העיקרית אהההם…. – אמרו לעצמם. ואיזה צדק פואטי! הם הרי רק עברו את יוסטון בעונה שעברה כי כריס פול נפצע ועכשיו כריס פול חותך בהם. 

הם ידעו להשיב תשובות, ולכן רשמו בפניכם:

א. הם אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורסל. הם הווריורס הישנים. 

ב. הלב הפועם שלהם הם שלוש בחירות הדראפט שלהם – קארי-תומפסון-גרין – שנבחרו 7, 11 ו-30 ומשהו בדראפט. 

ג. כל אלופה גדולה היא בסוף הגנה.

ד. לעולם, אבל לעולם, אל תשוו את ג׳יימס הארדן לסטף קארי. אל תעשו את זה.  

ה. קליי תומפסון הוא כדורסלן היסטורי. המודל של הדרך בה משוחק המשחק המודרני והתשוקה של כל ענק מאז ומעולם.

פרויד בטרנינג
חזרה היסטורית

81 Comments

DS 11 במאי 2019

רבע אחרון מופתי של הווריירס. וזה לא שיוסטון לא שמרו טוב, הקליעות של קרי וקליי מבחוץ היו עם יד (ובדרך כלל שתיים) בפנים. ויוסטון גם לא נחנקו, הם פשוט נכנעו לקבוצה ששיחקה טוב יותר כשהדברים היו על הכף.

מתן גילור 11 במאי 2019

תודה רונן,
לא מאמין שרבים חככו ידיים בהנאה וגו'. אוהבי ספורט לא אוהבים כששחקן נפצע. בטח לא אם מדובר על שחקן שלא מסכן אחרים במשחקו. מה שכן, דוראנט הצטרף לקבוצה שעוד הרבה יותר טובה מהקבוצה הנוכחית בלעדיו. גם אם יזכה בעוד 3 אליפויות שם, לא אחשיב אותו לשפיץ היסטורי. הוא יצטרך לעשות את זה גם במקום אחר בשביל זה. (לא שדעתי אמורה להיות שיקול בשבילו.)
.
במהלך ההסכתים המשותפים שלנו שאלת אותי יותר מפעם אחת "הארדן או קרי?" דווקא בעונה כזו היסטורית של הארדן, עניתי לך קרי בלי צורך בשניה של מחשבה. לא היה לי ספק לרגע מי מביניהם שחקן אדיר ומי היסטורי. קרי שחקן טופ 3 של העשור. אולי אפילו טופ 2.
.
נ.ב. קר, אחרי ששחק את דוראנט וזה היה ברור שהפציעה של האחרון תגיע, הביא את קרי כבננה מעט ירוקה לרבע האחרון. אחרי שהיה ראוי לביקורת על הסדרה עד כה הוא ראוי לשבחים רבים על המשחק היום. הצגת אימון הן בהכנה הטקטית והן בניהול המשחק.

אורן 11 במאי 2019

רציתי מאוד שהווריורס יפסידו לפני שהסדרה התחילה, אבל בסוף יצא שהייתי מבסוט לאללה על הנצחון שלהם גם כי בלי דוראנט הרבה יותר קשה לשנוא אותם, אבל בעיקר כי הכדורסל המגעיל של יוסטון פשוט בלתי נסבל. כל התקפה או זריקה משלוש אחרי שלוש או בידוד להארדן שממזמז את הכדור התקפה לשלוש ואז זורק סטפ בק, עדיף תוך ניצול לרעה של ה-closeout rule (להארדן נשרקו יותר עבירות בזריקות שלוש יותר משנשרקו לכל שאר הקבוצות בליגה ביחד), איחס!
הצדק הפואטי פה הוא שהארדן החטיא ברבע הרביעי פעמיים מהקו אחרי עוד שריקת אוויר מהשלוש שקיבל, שבדיעבד התבררו כקריטיות.
אני מקווה שנקבל גמר מערב משובח של דנבר מול גולדן, ושדוראנט לא יחזור גם לסדרה הזו כדי שתהיה לפחות איו שארית של אשליה שיש פה סיכוי לאפסט של הנאגטס

DS 11 במאי 2019

רק תיקון קל כי זה נאמר בשידור, להארדן נשרקו יותר עבירות בזריקות לשלוש מאשר כל קבוצה אחרת, ולא מאשר כל הקבוצות יחד. עדיין פער עצום.

אורן 11 במאי 2019

התכוונתי לכתוב "כל התקפה או זריקה משלוש אחרי חמש שניות או בידוד להארדן שממזמז את הכדור התקפה שלמה ואז זורק סטפ בק". לא ניתן לערוך הודעות בבלוג הזה?

דן 11 במאי 2019

והנה נסללת הדרך לfmvp של סטף . . .

Shohat 11 במאי 2019

הווריורס 30-4 מאז דוראנט הצטרף, במשחקים בהם דוראנט לא משחק וקרי כן.

Shohat 11 במאי 2019

יש להם את השיקן הכי טוב בעולם "ספייר".

איציק 11 במאי 2019

יש סטיסטיקה הפוכה בלי קרי ועם דוראנט על המגרש להשוואה?

גיל שלי 11 במאי 2019

יש והיא הרבה פחות טובה

גיל שלי 11 במאי 2019

מעניין מה שחקן הגנה צריך לעשות כדי שישרקו לו פאול שהוא עושה על סטף בזמן הקליעה, שחקני הרוקטס לא הצליחו לזכות בשריקה אחת כזאת, והם ממש ניסו. מטורף חוסר הכבוד כלפי קרי מצד השופטים

רן הנרגן 11 במאי 2019

+1

ק. 11 במאי 2019

גם בצד השני של המגרש אגב. כל משחק הוא מקבל כשתי עבירות מאוד גבוליות

איציק 11 במאי 2019

זה ניצחון GS הישנה. המשחק היפיפה של הנעת והנאת כדור (אולי מישהו לקח אחד כזה במחצית ;)).
זה לא קל לחזור לסגנון כזה, אחרי שכבר שנים משחקים די אחרת. כנראה זה מוטמע מאד חזק אצל סטף, קלי, איגי, גרין, שון.
כולם מדברים שדורנט נפצע, אבל גם בוגי נפצע. נכון שזה לא אותו דבר, אבל זה הביג מן היחידי הרציני שהיה להם. בוגט זה לא אותו בוגט (שגם אז לא היה כוכב ענק אך מאד התאים לשיטה), והשאר לא באמת גבוהים. סמול בול הכי סמול שיכול להיות.

רן הנרגן 11 במאי 2019

מול יוקיץ, אם יגיע למעמד, בוגוט יהיה מאד משמעותי

איציק 11 במאי 2019

אכן, אבל רב בצד ההגנתי.
באליפות הראשונה הוא היה גם מאד משמעותי בהנעת כדור בהתקפה.

רן הנרגן 11 במאי 2019

תראה פה את הסיבה

https://www.youtube.com/watch?v=NbBcxiZBzhU

איציק 12 במאי 2019

ראיתי, מאד מעניין.
לא בטוח שהכל זה ככה, אבל בהחלט לא נראה שדוראנט משתתף בתנועה שכה מרשימה אצלם וזה פוגע באלו שמרוויחים מהתנועה.

אלון3131 11 במאי 2019

איזה קבוצה מדהימה ימח שמם.

דורי 11 במאי 2019

אני תוהה למה כל הדברים האלה לא נכתבים לפני המשחק? לצד אלה ש"חיככו ידיים בהנאה", היה מספר דומה של אלה ש"קוננו על ההפסד הוודאי". אז רגע – היסטוריה נמדדת במפגש עם יוסטון? מה, לא היה ברור שזו קבוצת ה-73-9, הלב והנשמה שלה, שעולה לשחק?
ואגב יוסטון של הארדן. אם אתה רוצה להתעורר – זמן לעצמך פגישה מכריעה איתה ואיתו:
הארדן נחנק בפינאלס היחיד שלו, באוקלהומה הגדולה עם דוראנט ווסטברוק, מול זה שאת שמו אין לציין כלל, לוזר בפני עצמו, "רק 3 מ-8".
נחנק מול הבאזר-ביטר של לילארד
נחנק מול הקליפרס – מזל שהורידו אותו לספסל (!) ונתנו לג'וש סמית לעשות מהפך. על כריס פול – עוד פלויסת ביטוח להיחנקות ברגע קריטי…
נחנק מול החסימה של מאנו, במשחק הדחה נטול-קוואי
נחנק ביתרון 2-3 על גולדן סטייט, בדרך לסלאמפ היסטרי של 0 מ-27
נחנק עכשיו מול גולדן סטייט נטולת דוראנט (עוד מסוף המשחק הקודם)…
לגולדן סטייט, עם או בלי דוראנט, מספיק הישגים וכישרון. לא משחק מול הארדן-יוסטון יקבע. זה אפילו "קל מדי" – להארדן פנית, בצ'וק זכית

דורי 11 במאי 2019

או במילים אחרות:
"השאלה עליה גולדן סטייט היתה צריכה להשיב", היא איש קש, שנורא נחמד להבעיר עכשיו.
הקבוצה היתה עדיפה לאין שיעור עוד קודם על פני יוסטון, עם וגם בלי דוראנט. מבחינת כישרון, ללא תחרות, מבחינת נסיון פלייאוף, טבעות אליפות, מאמן מנוסה (שזוכר את דאנטוני עוד מפיאסקו פיניקס), יתרון ביתיות, ו"רק" ארבעה שחקנים HOF בהרכב שנותר – על מה בדיוק היה להשיב? ונגד מי? הארדן, פול, הבן של ריברס וטאקר של חולוניה? :)

Shohat 11 במאי 2019

איציק אני לא מוצא הנתון העדכני. בעונה שעברה ניצחו 17 והפסידו 14 כשדוראנט שיחק וקרי לא.
יש גם נתוני השוואה די מדהימים לגבי ההבדלים בפלוס-מינוס.

ק. 12 במאי 2019

הפלוס מינוס (נט רייטינג) של סטף הוא היסטורי (בפלייאוף הוא ראשון בממוצע למשחק בהיסטוריה, עונה רגילה לא סגור אם ראשון או בטופ)

בני תבורי 11 במאי 2019

ממש לא, חככו בהנאה בערב יום השואה ונאלמו בערב יום הזיכרון.

אלעד כ 11 במאי 2019

לדעתי, הרבה חככו ידיים כמוני – הנה סופסוף הגולדן סטייט הקודמת, הכיפית, שמשחקת כדורסל חכם ולא כדורסל של בידודים.
לדעתי יש להם סיכוי הרבה יותר גבוה להאריך את השושלת אם ישתמשו בכסף של דוראנט כדי לעבות את הספסל, להביא תואמי ליבינגסטון ואיגוודאלה שכבר מזדקנים

רן הנרגן 11 במאי 2019

זה מאד לא פשוט "להשתמש" בכסף של דוראנט. ראשית, הוא לא חתום לשנה הבאה. הוא יכול פשוט לחתום בקבוצה אחרת ומכיון שאין מצב שקלי לא יקבל את המקס שלו הם מעבר לתקרה ולא יכולים לתת לאף שחקן מבחוץ יותר מ 5 עד 6 מיליון וגם זה רק לאחד.

יש מצב שבו הוא יסכים לחתום ולהיות מוחלף אבל עדין נשארת פתוחה השאלה את מי יצליחו להחליף תמורתו.

בקיצור לא יצליחו להביא הרבה כישרון במקומו.

איציק 11 במאי 2019

לצערי אני לא בטוח שקלי יישאר גם אם יקבל חוזה מקסימום.
יש לי הרגשה שהוא הולך להיות אלפא באיזה קבוצה שאינה הולכת לשחק בסאן-פרנציסקו בעונה הבאה.

גיא זהר 11 במאי 2019

אני חושב שתומפסון (וגם גרין שהחוזה שלו נגמר אוטוטו) מבינים שמקסום היכולת שלהם יכול להגיע רק בג"ס. תומפסון בכלל לא מסוג האלפא דוגים, במקסימום יכול להיות כינור שני במקום שלישי-רביעי. צריך גם תמיד לזכור (וזו אחת הסיבות שדוראנט הסכים לוותר על כמה מליוני דולרים לפני שנתיים) שהחיים והאפשרויות העסקיות בbay עדיפים על כמעט כל מקום אחר בארה"ב, בטח על מקומות כמו מילווקי, דטרויט ובוסטון.

איציק 11 במאי 2019

הבנתי שתומפסון דווקא מכוון LA ולא לצד "המלך".
שם לא בטוח שרע יותר מה-BAY.
אני מסכים עם הניתוח שלך, רק שזה לא תמיד מה שמניע את השחקנים. הם לפעמים חושבים אחרת מאיתנו.

גיא זהר 11 במאי 2019

יש סיכוי לא קטן (אם לא זוכים באליפות לדעתי וודאי) שהם יתפזרו לכל עבר (KD הולך בכל מקרה, קליי יעזוב, טרייד על גרין, השאר חתומים קדימה ואין להם ביקוש) ולו בגלל שאנשים מחפשים להחליף אווירה אחרי כל כך הרבה שנים (אינטנסיביות) ביחד. מצד שני, העזיבה של KD והמעבר למגרש חדש (בצירוף אליפות) יכולה לגרום למוטיבציה מחודשת.

איציק 11 במאי 2019

בקיצור אתה אומר משהו חדש לחלוטין: נמתין ונראה מה יהיה :-) :-) :-)

אלעד כ 11 במאי 2019

לא רואה את תומפסון וגרין עוזבים. וכל עוד הם הבסיס (עם קרי), ושומרים על יכולת גבוהה אז ג"ס קונטנדרית.
האתגר שלהם יהיה למצוא איגוודאלה / ליבינגסטון חדשים, וזה לא פשוט.

סימנטוב 11 במאי 2019

שילוב נדיר של כישרון ואופי (או אופי וכישרון) ומאמן רהוט וחכם. מדהימה אותי היכולת של שחקני הספסל להתרומם כשצריך, קוק שכמעט לא שיחק היה ענק. לוני הולך להיות חתיכת שחקן, יש לו הבנה נהדרת של המשחק והוא צעיר כל כך… הקיץ הוא מחדש חוזה יהיה קשה לשמור אותו וחבל. אגב, איגודלה (המקצוען האולטימטיבי) אמר שהוא מקווה שלוני לא יוכל לחזור כי הוא מקווה שהוא יקבל את השכר שהוא ראוי לו. עם קלי הוא סלע יציב על המגרש דריימונד (בנאדם מבריק, הספורטאי שאני הכי נהנה להקשיב לו) הוא הסלע בחדר ההלבשה.

רן הנרגן 11 במאי 2019

יש להם זכויות בירד על לוני, זו רק שאלה כמה עמוק הם מוכנים להכניס את היד לכיס. אם דוראנט הולך אין ספק שלוני יקבל חוזה של מספר שנים בשכונה של 10 עד 13 מיליון לשנה – אין להם אף אחד אחר שהם יכולים להביא במקום דורנט.

אני חושב שדוראנט הולך כי מבחינה פסיכולוגית ההרכב הנוכחי כבר לא יהיה ניתן לניהול. הסיבה שהם הצליחו לעבור את השנה הנוכחית בשלום היא המנהיגות של קרי והיעד שבלהעניק שותפות באליפות לקזינס (בקטנה), אבל גם לקרי נמאס לשלם את המחיר שהתחזוקה של דורנאט גובה.

סימנטוב 11 במאי 2019

מצויין! אי תמיד למד ממך… תודה

יותם 11 במאי 2019

בגדול מסכים עם הנאמר. אבל, אל תתנו ל-10 נק' מהעונשין בסוף לבלבל אותכם. קרי עם שלושה רבעים שהיו יכולים להפוך את הרביעי ללא רלוונטי. הסיפור פה זה קבוצה מדהימה שידעה להביא אותו לרביעי במצב שבו הניסיון והאופי שיחקו תפקיד. גרין ואיגי בסדרה פשוט מדהימה (כל ה-6 משחקים, לא רק אחד מהם). קליי היה ענק היום.

גיל שלי 11 במאי 2019

קרי קלע שמונה נקודות שהפכו 95:95 ל 107:102 דקה לסוף, קליעות העונשין הגיעו רק אחר כך, וגם לקלוע את כל קליעות העונשין שלך ברבע הרביעי בפלייאוף מאז 2015 זה משהו, תשאל את ניק אנדרסון וקוואי לנארד

יותם 11 במאי 2019

זה בדיוק מה שאמרתי. 8 נקודות אגדיות שהגיעו משוויון. ואחריהן 10 מהעונשין שהפכו משחק של 22 למשחק של 32 או משהו כזה.
הישג המשחק הושג עוד קודם, כשהווריורס אחרי רבעים ממש לא טובים של קרי, ובלי דוראנט, מגיעים לשוויון בחוץ מול קבוצה שחייבת לנצח. גם אם הם היו מפסידים זה דבר מאוד יפה לעשות.

רן הנרגן 11 במאי 2019

עם אצבע נקועה. שאלו אותו על היד. הוא אמר "כאבי תופת"

יותם 11 במאי 2019

ונקודה אחרונה, כל הזמן מדברים על ההחלטות של דוראנט להקל על עצמו כן או לא… מה עם קרי? הוא לא מתגעגע לקחת את הזריקות הקריטיות ברבע הרביעי?

אורן 11 במאי 2019

כמו שהוא לקח את הזריקות הקריטיות בעונת ה- 73-9 כשהפסידו בגמר לקאבס, או עונה לפני כן מול קבוצה בלי קיירי ולאב כשפאקינג איגוודאלה מועדף על פניו כ-FMVP?

איציק 11 במאי 2019

אכן, שחקן בלי אופי. בושה של שחקן.

יותם 11 במאי 2019

אני לא באתי להקטין. באמת מעניין אותי. היום הוא ניצח משחק קריטי… בראש שלי הם מכורים לתחושה הזאת

אורן 11 במאי 2019

שחקן עצום, אבל גם כזה שבאופן עקבי *לא* מעלה את הרמה שלו בפלייאוף. היה מעולה בחצי השני במשחק 6 ביוסטון, אבל גם גרוע מאוד בשאר הסדרה, עם צניחה דרסטית באחוזים מהשדה. מזל שיש שחקן אחר באותה הקבוצה שקולע 35+ נק' כל משחק אז אף אחד לא יזכור את זה

איציק 11 במאי 2019

אני חושב שהוא כמו רוברט הורי.
מעלה רמה רק כשבאמת צריכים אותו עם הכסף על השולחן.
כן, ולפעמים זה לא מצליח…

ניימן 11 במאי 2019

רק מייקל ג'ורדן מעלה באופן עקבי את הרמה שלו בפלייאוף. קרי, כמו כל שאר הכוכבים, עושה את זה מדי פעם.

אורן 11 במאי 2019

לא מבקש ממנו הופעות ג'ורדניות ואפילו לא לברוניות, אבל קרי ביותר מדי משחקי פוסט סיזן לא רק שלא מעלה את הרמה אלא משחק מתחת לרמה שהציג בעונה הרגילה. אם זה הגמר הראשון מול הקאבס שבו לא זכה ב-fmvp, או עונה לאחר מכן עם 22 נק' למשחק בסדרת הגמר באחוזים נמוכים אל מול 30 נק' למשחק בעונה הרגילה, כשעוד לפני כן הווריורס היו זקוקים להתעלות יוצאת דופן של קליי במשחק 6 באוקלהומה כדי להינצל מהדחה עוד בגמר הקונפרנס, לא חסרות דוגמאות.
כולם ירדו על לברון אחרי הסדרה מול דאלאס, אבל אח"כ הוא נתן כמה עונות פוסט סיזן מופלאות. מספיק שקרי ייתן אחת כזו

גיל שלי 11 במאי 2019

ניצח את משחק 5 עם השתלטות על המשחק אחרי הפציעה של דוראנט ו16 נקודות ברבע הרביעי, ניצח את משחק 6 עם 33 נקודות בחצי השני, קלע את סל הנצחון במשחק מספר 1, שכחת גם את שני המשחקים הראשונים מול הקליפרס

אורן 11 במאי 2019

קרי בעונה הנוכחית – 27.3 נק' למשחק, 47.2% מהשדה, 43.7% מהשלוש
קרי בסדרה מול יוסטון – 23.8 נק' למשחק, 40.3% מהשדה, 27.9% מהשלוש
יש עוד גמר מערב לכל הפחות כדי לתקן, אבל בינתיים סטטיסטית קרי משחק הרחק מרמתו הרגילה לאורך רוב הפלייאוף זה

איציק 11 במאי 2019

כן, וכל זה עם פציעה באצבע. כולם במצב כזה משפרים אחוזים.

ניימן 11 במאי 2019

הנקודה שלי היא שלא חסרות דוגמאות לאף סופרסטאר בעולם חוץ מג'ורדן.

איציק 11 במאי 2019

לא יודע למה נכתבה התשובה למטה, מעתיק אותה שוב למקום הנכון:
כנראה שבאן.בי.אי. זה סיפור אחר.
אפשר להתעלות באופן עקבי מחוץ לאן.בי.אי., וב-NBA רק ג'ורדן (אולי עוד אחד או שנים בעבר הרחוק).
אז את אן.בי.אי. צריך למדוד עם סרגל אן.בי.אי. ולא סרגל אחר.

ק. 12 במאי 2019

גם שנה שעברה לדעתי הגיע לו fmvp,

יהודה 12 במאי 2019

נכון

ניינר / ווריור 11 במאי 2019

הכדורסל הדוחה של יוסטון בא על עונשו וטוב שכך

ק. 12 במאי 2019

ממש. פשוט צריך היה להגיד לקליי לפני כל משחק שזה משחק 6

רותם 11 במאי 2019

סוף סוף ראינו משחק של גולדן סטייט.
לקח להם 3 שנים להתעורר

אביתר 11 במאי 2019

אכן מלהיב לראות קבוצה שהיא בשתי דרגות מעל הליגה מנצחת עכשיו שהיא רק דרגה אחת יותר!

שחר התל אביבי 11 במאי 2019

ליוסטון יש מחסום פסיכולוגי כשהאליפות נראית קרובה. ראו את זה בסוף משחק 5 וגם עכשיו.
גולדן לקחה משחק ורבע מול יוסטון, בלי דוראנט, בלי קאזינס וכשקרי כל המחצית ללא נקודה, וזה אחרי שיוסטון ניצחו אותם עם דוראנט וקאזינס כמה פעמים בעונה הרגילה.
דוראנט יחזור עוד שבוע שבועיים, ויאריך חוזה בגולדן. לא מוותרים על שושלת הסטורית. קליי כמובן יחתום על מקס ל 5 שנים, אולי גם קאזינס על החוזה המצומצם יחסית שהוא יכול לפי החוקים לקבל בגולדן

איציק 11 במאי 2019

כנראה שבאן.בי.אי. זה סיפור אחר.
אפשר להתעלות באופן עקבי מחוץ לאן.בי.אי., וב-NBA רק ג'ורדן (אולי עוד אחד או שנים בעבר הרחוק).
אז את אן.בי.אי. צריך למדוד עם סרגל אן.בי.אי. ולא סרגל אחר.

פיצפוץ חמוץ 11 במאי 2019

ההפסד הזה על הארדן. זאת הקבוצה שלו. שחקנים גדולים מוצאים דרך לנצח. ראה קרי.
הוא כרגיל במשחק קריטי ברבע הרביעי נחנק. שתי זריקות עונשין שהלכו החוצה, איבוד כדור בסוף ונו שואו בהגנה.
כמו בשנה שעברה ,נראה לי שהוא היה גמור ברבע הרביעי, לא נשאר לו כלום.

אורי 11 במאי 2019

פרינגלס, הארדן ופול – קשה לחשוב על צירוף יותר לוזרי מזה
ובארקלי מפרשן ברקע

אלון 11 במאי 2019

האלופה של השנתיים האחרונות והמדורגת ראשונה ניצחה 4:2 את הקבוצה שבמקום הרביעי. קצת פרופורציות.

הזמן הצהוב 11 במאי 2019

מתוך הלב שירה עולה. על משפחה אחת גדולה. מוצלחת כל כך. עם נחת כל כך. אני גאה להיות שייך.
קהל – צופה ומתלהב. והצהוב – פורץ, תוקף. כדרור, סל והופה? גביע אירופה?? תמיד עושה לי חם בלב.
אל המגרש הם שוב באים. חמישיית המופלאים. תראו: הצגה. תראו: חגיגה. השיר הופך לשאגה.
זו מכבי – שלנו.
מכבי – תל אביב.
בקיץ, בחורף, בסתיו – ובאביב.
מכבי: זה שם שתמיד נשמע חביב!
היום, כל אחד הוא מכבי תל אביב.

קשקשן בקומקום 12 במאי 2019

קליי פעם אחרי פעם מחזיק אותם עד שהפרימדונה מתעוררת. וכשהיא מתעוררת – ירחם השם.
שיחקו אותה

ק. 12 במאי 2019

קליי מגיע למשחקי 6 קריטיים במערב. זה נתון בסיסי…

גיל שלי 12 במאי 2019

אני לא כל כך מבין איך ההפסד הזה על הארדן או פול, הם עשו הכי טוב שהם יכולים, רק שהכי טוב של גולדן סטייט זה יותר טוב, זה כל הסיפור

אלעדכ 12 במאי 2019

מדויק.
בכלל, איך אפשר להלל קבוצה אחת מצד אחד, ומצד שני להטיל את כל האשמה בהפסד על הצד האחר…

איציק 12 במאי 2019

למה לא?
באה קבוצה בלי הסנטר שלה, בלי הכוכב שלה, חסרת ספסל ומנצחת.
משהו לא תקין בקבוצה השנייה. במיוחד אחרי כל הדיבורים שלהם שהם רוצים את GS כאן ועכשיו.

גיל שלי 12 במאי 2019

באה קבוצה היסטורית עם שחקן שיש מצב לא רע שבסוף הקריירה שלו יהיה טופ טן וניצחה אותם במשחק שהיה צמוד עד הסוף, כשהם נותנים הגנה מעולה ומאלצים קבוצה היסטורית להתעלות עד קצה גבול היכולת, פשוט קרי בקלאץ' קלע סלים לא הגיוניים, וקליי תרם שלשה בסוף התקפה קבוצתית מפוארת, הפסידו לאחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה

איציק 12 במאי 2019

גיל, חשבתי שתבין את התגובה שלי טוב יותר…
אבל ניפוח החזה של יוסטון לפני המפגש היה מיותר. היו צריכים להיות צנועים יותר.

שלי 12 במאי 2019

אתה לא באמת חושב שעניתי לך, נכון?

איציק 12 במאי 2019

אני מנסה להימנע מלחשוב בכלל ;)

אלעדכ 12 במאי 2019

מרבים לרדת על יוסטון והארדן, איזו קבוצה הקשתה כמוהם על ג"ס ב-3 השנים האחרונות?

אביתר 12 במאי 2019

אין שום מצב שהוא יהיה טופ 10. הרכבת הזו עברה כשדוראנט הצטרף לקבוצה. עם ההתפרקות הצפויה של הווריורס אחרי העונה וההיסטוריה של הפציעות שלו יש מצב שזו תהיה האליפות האחרונה שלו. שחקן ייחודי וקלעי מהגדולים בהיסטוריה? ללא ספק. אבל עם הופעות פלייאוף לא אחידות ובלי שום אליפות שרשומה על שמו הוא לא יהיה טופ 10.

איציק 12 במאי 2019

תקשיב, אם יש כאלו ששמים את קובי בראיינט בטופ 10, אז סטף שם גם לו היה מסיים את הקריירה ללא כל טבעת.

שלי 12 במאי 2019

אני מבין שכדור הבדולח שלי לא עובד, אז לפי שלך, סטף קרי מסיים ללא אליפויות נוספות?

אביתר 12 במאי 2019

אני לא יודע מה יקרה בוודאות, אבל בלי קליי, דיימונד ודוראנט הוא יהיה עוד שחקן מעולה אבל שאין לו קבוצה. בהתחשב בפציעות שלו ומי יודע כמה שנים הוא יכול להמשיך לשחק, אני חושב שיש סיכוי גבוה לאי אליפות.

אלעדכ 12 במאי 2019

המדדים האלו מלכתחילה מטופשים (טופ 10, טופ 5 וכו'), אבל את קארי אי אפשר למדוד באותם כלים שמודדים שחקנים אחרים.
נראה לך שקובי היה מניח לאיגוודאלה לזכות ב FMVP? הוא לא, והוא גם היה מפסיד אליפות על זה. זה ת'כלס מה שקרה ללייקרס ב 2004. סתם דוגמא.
בכל מקרה, ג"ס הזאת, וגם הקודמת, זה קודם כל סטף ואח"כ כל השאר. הכל בצלמו. מרחק שלשה של קיירי מ-4 אליפויות רצוף זה לא רע.

7even 12 במאי 2019

כ"כ כיף לראות אותם ללא הקאפקייק!
כ"כ כיף לחזור לרצות שהם ינצחו כי פשוט מגיע להם להראות שהם טובים גם בלעדיו ושהוא גלורי האנטר מהזן הכי נחות שיש.

גלעד בלום 12 במאי 2019

יאללה די כדורסל עד הערב, דורפן איך אין פוסט לקראת המחזור האחרון היום באנגליה ?
אתה בדיכאון של לפני אליפות של סיטי/ליברפול ? :)

Comments closed