הגמר מהזווית של ליברפול (פודקאסט מאולץ עם בני תבורי)

מישהו ייצא פה לוזר היסטורי

מכיוון שקיימנו פודקאסט גמר אלופות מהזווית הטוטנהאמית, אז כדי לצאת ידי חובה, ולא משום סיבה אחרת, ומשום שאחרת בני תבורי יציק לי, ובני עושה עבודת קודש בניהול דה באזר, קיימנו גם פודקאסט על הזווית של ליברפול לקראת המשחק. כל העניין היה מאד מאולץ. יש את זה גם בסאונדקלאוד

ובכל זאת חזרתי לעניין אחד שבו אמרתי לבני שאמרתי להם או לכם או למישהו. אחרי הגמר של שנה שעברה נתפס יורגן קלופ במצלמות שר שירי דכאון עם אוהדים בפאב. ובמדיה החברתית פרץ דיון סוער בשאלה אם הוא לוזר גדול. כי איך הוא מעיז לשיר שירים מצחיקים אחרי הפסד. והטענה – הנכונה מאד – שלי אז הייתה שמדובר בבני אדם. גם בצבא שרים שירי דכאון ואיש לא עומד לדין על דה-מורליזציה בשורות. וזה בהחלט היה נכון עבור המועדון וגם עבורו לשחרר קצת. והעובדה היא שהוא משחק שוב באותו המשחק כעבור שנה. 

וכל זה מביא אותי לעוד תחזית מאד מדוייקת לגבי המשחק מחר. בסיומו מנג׳ר אחד ייחשב לטוב בעולם והשני ללוזר שעוד לא זכה בתואר עם המועדון שלו. 

0-1 קנדה
רולאן גארוס -סיכום היום השישי -גיא עזריאל

22 Comments

בני תבורי 31 במאי 2019

לדעתי המאמן שיפסיד ייחשב מאמן שהפסיד והמאמן שינצח ייחשב מאמן שינצח. להוציא מהמשוואה את מה שפוצ'טינו וקלופ עושים כבר שנתיים שלוש בקבוצות שלהם ולהגדיר אותם על ידי תוצאת משחק אחד בלבד, גדול ככל שיהיה, זה לא מכבד ולא מכובד.

אלעד כץ 31 במאי 2019

שניכם צודקים!

דורפן 31 במאי 2019

למען הסר ספק. זה לא דעתי. אני רק מתאר את העלייהום שיהיה. במיוחד אם קלופ יהיה המנוצח

jhkj 31 במאי 2019

שמע אחרי שני גמרי ליגת האלופות שהפסיד ועוד גמר אירופית, להפסיד עוד גמר והפעם ליריבה שסיים לפניה בליגה יסמן את קלופ כלוזר, לפחות עד שנה הבאה, ולא רק בגלל משחק אחד.

יוסי מזרחי 1 ביוני 2019

מדויק.

שימחה ריף 1 ביוני 2019

זה לא אישי,זה פרסונלי

Matipool 31 במאי 2019

שוב תודה (בהמשך לפודקאסט מהזווית של טוטנהאם).
כמה הערות:
1. יורנטה לא יעלה בהרכב של טוטנהאם גם אם קיין יהיה על הספסל. במקרה כזה הם ישחקו עם דלה עלי, סון ולוקאס מורה כשמאחוריהם אריקסן, סיסוקו וכנראה ווינקס.
2. לא מסכים עם איך שבני רואה את הזכייה של סיטי בליגה ללא הקשר של איך שחקנים הגיעו אליה ומה היכולות הכלכליות (וגם היכולות להתעלם מחוקים). זה חלק מהדיון כמו שחלק מהדיון זה פאקינג 11 מ״מ (או הקורה של מאנה בתחילת אותו מהלך) שהיו הופכים את העונה הזו לעונה היסטורית ואולי הגדולה בתולדות ליברפול.
3. דורפן דיבר על עוד קפיצה של נבחרת אנגליה בזכות המגנים של ליברפול (אם הבנתי נכון). בנבחרת רואים עדיין בווקר את המגן הימני הבכיר ורוברטסון סקוטי לצערם של אוהדי אנגליה.
4. חייבים את הגביע בשביל להוריד את הקוף מהגב של קלופ והשחקנים (סליחה על הקלישאה). כדורגל יפה, שמח והתקפי, חיבור ואהבה עם האוהדים, המון נקודות וניצחונות שבחלקם מזהירים – הכל טוב ונהדר אבל בסוף צריך גם את התארים.

דורפן 31 במאי 2019

כן… זה נכון לגבי רוברטסון. מסתבר שלכל אחד יש צד חיובי באישיות!

רועי מ 31 במאי 2019

הפסד יהיה אכזבה גדולה, יותר מ 2007 או בעונה שעברה, גם לא כמו הליגה האירופאית.

אני חושב שזאת העונה הראשונה של קלופ שאפשר לבקר את הישגיו.
עד עכשיו הוא במה את הסגל הבינוני שהיה לו לסגל איכותי.

אני זוכר שאמרתי לך במסעדת המבורגרים בגן שמואל שהדבר הכי חשוב שהטקס הסתיים, שאווירת המוות שהייתה פגעה בקבוצה, אמרתי זאת בפורום ותקפו אותי על זה, הסכמנו בנושא הזה שזה אחד הצעדים הכי חשובים של המשפחות.

בני תבורי 1 ביוני 2019

נכון, אבל המסעדה נסגרה…

איציק 31 במאי 2019

תודה על הפוסט, אבל איכשהו מרגיש לי שלכולם ברור שהשנה לליברפול, אחרי העונה שעברה עליה, מגיע איזה כתר, אבל בסוף תקבל את ה-night watch :-(

יואב 1 ביוני 2019

לוזרים או ווינרים זה מאד ילדותי בעיני. הרבה יותר מעניין לעסוק בגוף העבודה המאד יפה ומרשים של שני המאמנים האלה, שכן עובדים במגבלות מסויימות של תקציב(הכל יחסי) ויצרו סגלים מעניינים ומשחקים כדורגל מרתק.

אופיר 2 ביוני 2019

כנ"ל. כאילו כל ערב בחייך שבו לא אספת הביתה את מלכת הכיתה היה ערב מיותר.

פרסלני 1 ביוני 2019

אני לא מסוגל לראות משהו שהוא פחות ממה שצלסי עשו לארסנל. שלוש חתיכות הפרש לפחות. בניגוד לאליפות שהייתי בשביל סיטי, כאן עם ליברפול בלי היסוס. כך שטעות שלי ההימור היא הפסד כפול!

אבל אני כן חושב שהגמר קריטי לקלופ. גם ככה נראה לי שההישג הפנומנלי של השנה בליגה לא יחזור על עצמו ושיש לליברפול סכוי פחות לאליפות ב2020 ממה שהיה העונה. אבל האינסטינקט שלי אומר שהאקסטרא דלק המנטלי שהם ממש חייבים לעונה הבאה טמון בזכייה היום.

איאן ראש 1 ביוני 2019

ראשית, התודה של בני לטכנאי במקום. ללא ספק שיפור אדיר בסאונד.
לעניין הדיון שלכם, איך לא התייחסתם למורה?
לסיום, אחרי עונת מהפכות ודרמות גדולות מתאים לי ניצחון משעמם איזה 4-1 כזה.

משה השונמית 1 ביוני 2019

דורפמן , איך אדם שמתיימר להיות עמוד ענן של דמוקרטיה גר בארץ הכי אנטישמית באירופה?

גלעד בלום 1 ביוני 2019

הדבר הכי טוב שקרה לנו ( ספרס) זה השבועיים וחצי של מיני פגרה כדי לנוח קצת ולבוא רעננים כי הרמה וקצב צבירת הנקודות שלמו בחדשים האחרונים של העונה היו ברמה של תחתית הליגה וגם זה בקושי, ממש לא פגענו ( חוץ מנגד איאקס בחצי השני ).

ליברפול היו במומנטום מטורף למרות שלא זכו, הם לא היו צריכים פגרה, הם היו צריכים אותנו לפני שלושה שבועות וזה היה נגמר בארבע אפס

עכשיו המאמן שלנו צריך להחליט אם קיין פותח או לא( החלטת המאה ).

ואני שואל כל העונה כאוהד ספרס, אני לוזר??

היום אקבל תשובה די ברורה

Matipool 1 ביוני 2019

אתה צודק בנושא תזמון המשחק.

רומן 1 ביוני 2019

המשחק הזה הוא רק משחק ניחומים, את התואר הגדול שני המאמנים האלה כבר הפסידו לפפ.

Aldo 1 ביוני 2019

פפ היה מתחלף היום עם כל אחד מהם

אלכס 2 ביוני 2019

רומן, כאוהד ליברפול מילדות, וכאחד שאין לו ספק שהפרמייר-ליג היא הליגה הכי טובה, מעניינת, ואיכותית בעולם, ההצהרה שלך היא די טיפשית וקנטרנית, ויותר מזה, פשוט לא נכונה. ליגה היא ליגה היא ליגה, אליפות מקומית בדרך לקביעת יתד באירופה.

אופיר 2 ביוני 2019

מזל טוב לאוהדי ליברפול המגיבים באתר, ולמנג'ר הטוב בעולם. אשריכם.

Comments closed