האנשים שבוחרים להיות מנהיגים

ראפינו. ופרידה מראנארד

יש למונדיאל, כל מונדיאל, דינמיקה ייחודית. הוא יוצא לדרך עם מליון סיפורים ומוקדי שיח שנדמה לאנשים שהם הסיפור – אבל ההיסטוריה שתזכר מתרחשת בעשרת הימים האחרונים. ושם גם נכתבים קורות חיי השחקנים בספרי ההיסטוריה. 

בדיון פייסבוק כלשהו קראתי ביקורת על מגן ראפינו, קפטנית ארצות הברית (למרות שהיום ויתרה על הסרט), שהכניסה עצמה לדיון פוליטי והתנצחות עם טראמפ. אנשים תמכו בה באופן עקרוני אבל אמרו שעכשיו צריך לעסוק בזכיה באליפות עולם. להיות ממוקדי מטרה. אבל זו דרכם של המיוחדים. הם מזמינים לחץ מיוחד. הם מבקשים את הזרקורים. ובינתיים היא עם כל שערי ארצות הברית בשלבי הנוקאאוט. 

ובצד השני וונדי ראנארד. ראיתי אותה לפני כמה שבועות בגמר האלופות בבודפשט. עם הגובה, השיער ברוח, והתנועה האלגנטית היא משאירה חותם על כל משחק כדורגל. היא כמעט הביאה את הקאמבק. שלא היה עושה צדק. צרפת – בלי בעיטה למסגרת בשלושת המחציות הראשונות האחרונות – לא הייתה ראויה ליותר. 

עולים לרשת -סקירת הגרלת הגברים -אור לוי ואליאור אלבחרי
אמריקה מבינה רק כוח

72 Comments

רוני יובל 28 ביוני 2019

האמת היא שהאליפות הזאת קצת מאכזבת מבחינת רמת הכדורגל. אף אחת מהנבחרות הגדולות לא הציגה משחק גדול בנתיים מול יריבה שקרובה לה ברמה, לפחות ממה שראיתי. ארה"ב היום שיחקו משעמם ונסוג, הצרפתיות חסרות תכלית. מרחקים נורא גדולים בין אחת לשניה. גם גרמניה לא מרשימה, כמו תמיד בשנים האחרונות. מקווה שבזמן שנותר יהיה לנו משחק גדול אחד לפחות, ויתכן שזה ייקרה במשחק הקרוב בין ארה"ב לאנגליה.

דורפן 29 ביוני 2019

לאנגליה יש ברדק במרכז ההגנה, אבל גם משהו שאין לצרפת – שתי מגינות-תוקפות מאד איכותיות. אולי זה ייתן לה סיכוי

רוני יובל 29 ביוני 2019

ללא ספק. לדעתי דיאקר טעתה לאורך כל הטורניר הזה כשהושיבה את דלפין קסקרינו על הספסל. מדובר באחת השחקניות המהירות בטורניר, עם טכניקה מצוינת. בדיוק מה שהיה חסר כדי לפצח את החצי בונקר האמריקאי.

רמי 28 ביוני 2019

איזה משחק, תענוג. לפני התחרות נייק הדביקה את אלקס מורגן כפוסטר גירל של התחרות. המציאות קצת שינתה את זה. למרות שאלקס היא אחלה.

jhkj 29 ביוני 2019

לא ברור לי איפה הבחירה להיות מנהיגה, היא מפלגת, מזלזלת ומתנהגת בצורה שלא ראויה למדים הלאומיים. היא מייצגת גם את האנשים שהיא מתנשאת עליהם, וכמו זהבי, היא שחקנית טובה עם אופי מגעיל.

דורפן 29 ביוני 2019

כרגיל. אישה מוחה בצדק נגד אדם שמתרברב שהוא תופס אברי מין של נשים (וגם פועל לאפליית המגזר שאליו היא משתייכת)- ומעריציו מחליטים שזה ביזוי המדים או התנשאות. לא – אישה עם מודעות עצמית וכבוד עצמי מינימלי אמרה שהיא לא תחלוק כבוד לתוקף נשים.

jhkj 29 ביוני 2019

אתה עושה את זה עניין של אישה שמוחה נגד מטריד נשים, אני חושב שגם קפרניק הוא קוורטרבק אפס שלכול הפחות מנצל צינית את פוליטיקת הזהויות כיום באמריקה למצוא מקור הכנסה חלופית. אתה יודע מה התמונה שהכי זכורה לי מכל המחאה הזו? אלחנדרו ולנאובה, וטרן ותאקל של הסטילרס עומד לבד בהמנון ביציאה מהמנהרה כשכל הקבוצה בחדר ההלבשה שלו, חברי הקבוצה שלו הפקירו אותו ואם אני הוא אניעובר קבוצה. יש דרכים לעשות מחאה בצורה מכובדת, בעיקר כשיש לך את האחריות של המדים הלאומיים, כשאני לבשתי את הדגל ידעתי שבעיני כל מי שרואה אותי אני מייצג את המדינה ודאגתי להתנהג בהתאם. מייגן ראפינו יכלה לסרב בנימוס להצעה להגיע לבית הלבן או לעשות מחאה שלא מבזה את ההמנון, אבל מבחינתה כל מי שלא מסכים עם הדעות שלה טיפש ואויב, ולקפטן נבחרת של מדינה שלמה זו צורת התנהגות מבזה.

רוני יובל 29 ביוני 2019

האבסורד במה שאתה כותב זה שאתה מצפה להרבה יותר מקפטנית ארה"ב בכדורגל מאשר מנשיא ארה"ב המכהן. בלי בכלל להיכנס להאם רפיניו או קפרניק עשו מעשים ראויים או לא, הטיעון שלך מגוחך בהקשר הזה.

רונן דורפן 29 ביוני 2019

אבל יותר קל להשתחוות לסמלים לדגלים ולהמנונים מלכבד בני אדם. זו מהות החשיבה הלאומנית

jhkj 29 ביוני 2019

ביססת כבר לאורך השנים את היותך גלובליסט קיצוני, אתה מוזמן להעיד על עצמך על עמדותיך האם זה כחלק ממרקסיזם או סתם סלידה מאומות, אבל כמו שאתה יכול לראות בכל העולם הגלובליזם בקנה מידה שאתה רוצה אותו לא עומד במבחן המציאות, ומרקסיזם אוטופי לא עבד גם במיקרו בשום צורה. אבל לאנשים, במיוחד חיילים שנלחמו להגן על הערכים שמייצג הדגל וההמנון שלהם, והאנשים בארצם הדגל וההמנון הם חלק מאוד בסיסי ממי שהם וזהו חוסר כבוד, כאדם רגיל ראפינו יכול להשתין בקשת על האומה האמריקאית וזה עדיין יהיה התנהגות מתנשאת, אבל כקפטן הנבחרת במדים, היא מייצגת את העם והיא חלק מאותו אתוס לאומי, אם אתה כל סולד מלאומיות על תשחק בנבחרת.

דורפן 29 ביוני 2019

לאיש הזה עם הכינוי שהוא אוסף אותיות.

יש רגשות לאומיים מאד יפים – שנסבים סביב במוסיקה, ספרות, קולנוע, שירה,אוכל וספורט. בין היתר.

יש לעומת זאת אנשים שכאשר יש עימות כמו זה – אישה עומדת על דעתה מול מטריד מינית ומפלה הומוסקסאולים – צווחים ״דגל״ ״המנון״ ״ביזוי הסמל״ כמין הוכחה. כבר הייתי מעריך יותר אם היית פשוט מודה שטראמפ מייצג הרבה מעמדותיך. לכן לא קראתי לזה לאומיות אלא לאומנות – ואם לדייק – לאומנות נלעגת.

לא מתמצא במרקסיזם וגלובליזם כדי להגיד אם אני שייך להם.

jhkj 29 ביוני 2019

דורפן, אתה שוב מסית את הדיון, אני אומר שיש דרכים מכובדות יותר למחות מאשר לדבר בבוטות וזלזול, כשגם קריעת הברך בהמנון לא הפתרון המושלם לאמריקה או צעד שאני מסמפט, אבל יש הבדל בין לעשות את זה בנבחרת הלאומית עם הסמל על החולצה מאשר בעיסוקיך הפרטיים.
האם מטרות המחאה מוצדקות? תלוי על מה הם, אתה הפכת את זה לסיפור פמיניסטי שכל מי שלא מסכים איתו שובניסט במלחמה נגד טרמפ כעבריין מין, אבל במקור קריעת הברך של קאפרניק אליה הצטרפה ראפינו היא נגד אלימות משטרתית, אני מסכים שזו מטרה חשובה, יחד עם זאת בדרך שבה זה נעשה זה הוביל לקציניות השנייה בה אנשים רצחו שוטרים, שזה חמור לא פחות, בגלל זה גם האופן שבו עושים מחאה חשוב, ולקפטן נבחרת ארצות הברית, שהיא כאמור חלק מאותם רגשות לאומיים יפים, יש חשיבות גדולה במקרה הזה.
האם אני מסכים אם טראמפ, תלוי, אני אוהב את מדיניות החוץ שלו סך הכל וחושב שכלכלית הוא לא רע במובנים מסוימים, למרות שהוא לא חופף בדעותיי, אבל אני מתנגד ומגנה הטרדות מיניות, ואפלייה כנגד הומוסקסואלים (במה הוא מפלה אותם?), אבל גם אם הוא השטן בעצמו יש דרכים למחאות ולגנות, וכדי לצאת ולגנות אחרים צריך להיות או לפחות לנסות להיות האדם שקוראים להם להיות. גם על רבין אמרו שהוא השטן בעצמו ושהוא ישמיד את המדינה.
אני מבין את מה שאתה אומר על לאומיות ולאומנות, ואחד הרגשות הכי יפים בלאומיות ששכחת הוא שייכות, וכן להגיד לאנשים שהם לא שייכים, שהנבחרת בזה להם, להתייחס אליהם בזלזול, זה פוגע בתחושת השייכות שלהם, וזה גורם מלכד מרכזי בלאום, והסמל, לא יכול להגיד לך שאני הייתי בוכה אם מישהו היה שורף את דגל ישראל, עם כל אהבתי למדינה, אבל עובדה שתגובת החיילים הייתה חריפה כשהיית ושחיילים חתכו את הסמל של נייק מהגרביים אחרי שהם החתימו את קאפ.
גם עם המחאה כולה נגד טראמפ, האם אתה חושב שכל האמצעים קשרים? איפה עובר הגבול לדעתך?

jhkj 29 ביוני 2019

ממש לא, אני גם חושב שטראמפ כאדם מגעיל, ואם היו מוצאים אותו אשם בעבירת מין בבית משפט הייתי מוכן לזרוק אותו לתא כלא ולזרוק את המפתח לים בעצמי. מגנה את מעשים פסולים שלו ומגנה מעשים פסולים שלהם, זה שיש רוצחים בעולם לא אומר שצריך להסתכל בסלחנות על גניבות.

רוני יובל 29 ביוני 2019

שמע, אתה מתחיל לגנוב דעת, ואין לי ממש כח לזה. ראשית, אתה מאשים את רונן ב"מרקסיזם" ו"גלובליזם", כאחרון הפסאודו-ליברטריאנים הימנואידים, וזה דיון משעמם שכבר מיציתי לחלוטין. לא כל מי שלא מסכים איתך הוא מרקסיסט, לא כל מי שחושב שאמירות והחלטות של נשיא מכהן הן חמורות פי כמה מאיזה ספורטאי שמוחה נגד השלטון הוא "גלובליסט". אתה מלהג בשכל.
שנית, אתה גונב דעת כי המחאות המדוברות, במיוחד של רפינו, הן בדיוק נגד טראמפ ובהקשר שלו, לכן הניתוק שאתה עושה כאן הוא מטופש ומחוצף. גם הקפיצה לטיעון ה"אבל החיילים שנלחמו והם יעלבו" היא מגוחכת – אין שום קשר בין המחאות. וזכותו של כל אדם לא לשיר את ההמנון, קפטן נבחרת או לא. הקולקטיביזם שלך משעשע במיוחד כשאתה קורא לאנשים אחרים "מרקסיסטים".

jhkj 29 ביוני 2019

לא האשמתי אותו, כי זה לא האשמה. אמרתי שזה לא פעם ראשונה שהוא מתבטא ככה נגד רעיונות לאומיים ולאומיות באופן כללי ושהוא מבסס את עצמו שדעתו לכיוון הגלובליזם חריגה מאוד ביחס לנורמה-קיצונית, כאמור אני לא יודע אם הוא פשוט לא מאמין באומות, לא מאמין במסגרות או במסגרת מרקסיסים, אבל זה לא האשמה, בתור התחלה כי הוא לא אשם בכלום, זו דעתו וזו זכותו גם אם אני חושב שהוא טועה. הזמנתי אותו להבהיר את עמדתו, אך ציינתי שהתפיסה שלו לגבי לאומיות אבל בעיקר אמרתי לו שזו שעבורו לדברים מסוימים אין משמעות לא אומר שלאנשים אחרים אין.

איך לקרוע ברך בהמנון קשר לטרמפ? גם האקט של קאפרניק דרך אגב אותו אימצה ראפינו לא היה נגד טרמפ הוא היה נגד אלימות משטרתית במקור, עובדה שמגובה בגרבי השוטרים החזירים איתם הגיע לראיון בגאווה והסביר עליהם. אז הניתוק מטראמפ במקרה הזה הוא עובדתי וזה לא קשור, לא צריך לרדת לרמה של דברים שלא מסכימים איתם. . בנוגע לטראמפ אני חושב שכמדברים נגיד על הגעה לבית הלבן, אני לגמרי מכבד את מחאתה לא לבוא והיא גם מוזמנת להסביר את עמדתה, אבל לא צריך להתבטא בצורה מלהגת.

austaldo 29 ביוני 2019

בוא נעשה קצת סדר, וננסה להמנע רגע משיח הזהויות המורעל שמשתלט כאן (ובעצם בכל מקום) על כל דיון.
הבאת בתור דוגמא את ווילנואבה והצבא – ידעת שהמישפחה של רפינו היא מאוד פטריוטית וההורים ואחים שלה שירתו בצבא? כן, יש לה גם אח שישב בכלא והיא לסבית שמשחקת כדורגל ורבה עם כל העולם – מיקרו קוסמוס של החברה האמריקאית במישפחה אחת. בתוך המישפחה שלה חלק מסכימים עם הדעות שלה וחלק לא (אמא שלה במיוחד) אבל כולם עומדים מאחוריה.
לגבי ווילנואבה – הסיטואציה היתה בדיוק הפוכה ממה שהבנת אותה: אלו היו הימים הראשונים של הכריעות בהמנון ובעלי הקבוצות ב NFL לא ממש ידעו בהתחלה איך להתמודד עם זה. הפיטסבורג סטילרס החליטו להתחמק מהבעייה ולצאת מחדרי ההלבשה אחרי ההמנון (החלטה מטופשת לדעתי, אבל זה מה שההנהלה החליטה). אלחנדרו ווילנואבה לא קיבל את זה, ויצא החוצה עם הדגל בניגוד להחלטה של הקבוצה, ככה שטכנית הוא נטש אותם ולא הם אותו. הוא בדיוק כמו מייגן רפינו – פעל על פי המצפון שלו. למה לדעתך פעם זה בסדר ופעם לא?
הזכרת גם את קולין קפרניק – כן, לדעתי הוא אידיוט אבל זה לא הופך את הבעייה שהוא הציף לפחות בעייה. הכי קל לירות בשליח

jhkj 29 ביוני 2019

מקבל את מה שאתה אומר על וילנאובה, אני חושב שלעמוד בהמנון זה הנורמה והכעס שלי לא היה על זה שהם נשארו בחדר ההלבשה, אלא על זה שהם השאירו אותו לבד ולפי מה שאתה אומר זה לא מה שקרה.

בנוגע לראפינו, לא אמרתי שהיא אנטי אמריקאית, ואני גם לא חושב שהיא עושה מה שהיא עושה משנאת אמריקה אלא להפך, אבל אני אומר שלקפטנית של נבחרת ארצות הברית יש את האחריות להתבטא ולמחות ביותר טאקט, וכשמתבטאים בבוטות ובזלזול כאדם פרטי זה דבר אחד ואפשר לא לאהוב את זה כמו במקרה של קאפרניק ועדיין זה יהיה לגיטימי, אבל כשאתה קפטן נבחרת ארצות הברית זה חיה אחרת.
אני דרך אגב מסכים שאלימות שוטרים היא דבר נורא שצריך למגר אותו, אבל יש דרך לעשות את זה וכשמסיתים מגיעים למצב ההפוך שבו אנשים צדים (עם רובה צלף) שוטרים כמו שקרה בחלק מהמקרים זה גם לא בסדר, ולכן גם במקרה של קאפרניק זה לא היה עניין של למחאות או לא אלא איך עושים את זה.

D! פה ועכשיו 29 ביוני 2019

ברור שהאשמת אותו. זרקת לפה כל מיני מילים בצורה שמראה שאתה חושב שהם שמות נרדפים לרוע וכסילות.
הלוואי וכולם היו סוציאליסטים.
ואם ההתנהגות של טראמפ הייתה כלכך מפריעה לך לא היית מחכה שימצאו אותו אשם בבית משפט או לכל הפחות היית מזכיר בכל פוסט שלדעתך עליו להגיע לבית המשפט כדי לבחון את כל הראיות. ולא צריך לבחון אותם הוא אמר את זה שחור על גבי רייטינג.
די לנסות לאכול את העוגה מכל הכיוונים ואז לאכול את העוגה של אחרים ואז להאשים את המהגרים.

jhkj 29 ביוני 2019

D אם אתה כל כך כועס שאני מאשים אותו בדברים למה אתה כל כך ממהר להאשים אותי, לא כל מי שמאמין בדברי מרקס או לא מאמין במדינות הוא אדם רע , איש איש באמונתו יחיה, אני אומנם חושב שהתפיסה הזו לא נכונה, התפיסה הזו שימשה בעבר אנשים רעים כמו סטלין או מאו צה טונג, אבל זה לא הופך את כל מי שמאמין בה לרשע או אידיוט. לעומת זאת אתה מאוד מיהרת ולתקוף אותי וזורק האשמות שלא קשורות לדיון (מה הקשר של המשפט האחרון) רק בגלל העמדה הפוליטית שלי.
בנוגע לטראמפ,מישהי שהוטרדה מוזמנת להגיש לתלונה ושיתבצע הליך תקין לשני צדדים כמו שצריכה להתנהל מערכת משפט מתוקנת. אני ואף אחד אחר לא צריכים לעשות משפט שדה, על טראמפ עצמו שהוא בגד בארצות הברית עם הרוסים ועל קבאנו אמרו שהוא אנס בקבוצות, ולאחר שהנוסעים נחקרו ונבדקו לעומק לא נמצא שהם אשמים, אני אתמוך בתוצאות המשפט באשר יהיו, אבל אני לא אקרא להליך לא תקין. אם טראמפ עשה את זה הייתי קורה לו להתפטר לאלתר, ולהסגיר את עצמו למאסר, אבל אם לא יש הרבה אנשים שחייבים לו סליחה. בנתיים הוכח שהוא אשם בדיבור בצורה שובניסיטית מגעילה ולא הולמת על נשים, וזה הופך אותו לאדם לא מוסרי שלא הייתי רוצה בקרבתי, ובהקשר הדיון פה לא מנהיג, אבל זה לא פשע, ואי אפשר לזרוק אותו לכלא בהיעדר ראיות לכך שהוא גיבה את המילים במעשים, אם יש תלונות, שיחקרו אותן לעומקן ולרוחבן עד למציאת האמת.

רוני יובל 29 ביוני 2019

מאיפה החלטת שדורפן מרקסיסט, לעזאזל? אתה בקיא בכתביו של מרקס וראית מאפיינים בולטים שלהם בדבריו של דורפן? על מה אתה מתבסס בדיוק?

אסף the kop 29 ביוני 2019

דורפן,
למי אכפת עם מי היא תחלוק כבוד או לא ?
אם יזכו, והיא תחליט שלא להגיע לבית הלבן עם הנבחרת, כי היא מחרימה את הנשיא הנבחר בגלל שהוא לא בא לה טוב בעין, זה בסך הכל יוציא אותה קטנה. לא אותו.

כל כדורגלן נהיה פילוסוף. אפשר לישוב באיזו מנת משכל עודפת היא ניחנה ביחס אל שאר בני האנוש.

רומן 29 ביוני 2019

חח אסף, כרגיל מדויק..
זה לא כל כדורגלן, למעשה כדורגלנים אמיתיים אף פעם לא מדברים.
זה נהוג בעיקר אצל ספורטאים אמריקאים לפתוח את הפה ולהתחיל לברבר במח.
כדורגלן אמיתי, יגיד תמיד "היה משחק קשה, שמח שניצחנו, שמח שתרמתי, משחק הבא גם יהיה קשה, אני מאושר לייצג את המדינה שלי"
אויש האמריקאים והצומי שלהם.
כאילו מישהו מדמיין את קון אגוארו או סתם לדוגמא את ג'ורדן הנדרסון מתחילים להתפלפל על פוליטיקה?
אגב ראיתי את התקציר של הבדיחה הזאת, פעם חשבתי ליגה ג, היום אני משוכנע שמכבי חיפה גיל 13 תתן להם 6 חתיכות.
הן לא יודעות לעצור כדור, נגיע ראשונה בורח להן 4 מטר, מזל שלהן שהמגנות ככ איטיות שזה לא מפריע, הן לא יודעות לבעוט, הן דוחפות את הכדור, זה תת רמה, לא עובר מסך.

קלופ 29 ביוני 2019

רומן, אתה אמור להתלהב מהכדורגל הנחות הזה… זה הדבר "הנכון" לעשות עכשיו.

D! פה ועכשיו 29 ביוני 2019

מסתבר שלטראמפ אכפת

קלופ 29 ביוני 2019

וואו דורפן. יש לך את זה בפחות NPC???

דובינסקי 29 ביוני 2019

משחק עצום של ארה"ב. שחמט תוך חמש דקות ואז שהצרפתיות ילכו לרדוף אחרי אלופת עולם. בכל אחד מהמשחקים ארה"ב כבשה ב12 הדקות הראשונות. בינתיים, לשום נבחרת לא היה סיכוי מולן.

רוני יובל 29 ביוני 2019

שח-מט? יותר כמו כדור חופשי עם מזל + טעות של ההגנה. לא שח ולא מט.
והנבחרת האמריקאית בינונית למדי. לדעתי זאת שירת הברבור שלהן. הן ימשיכו להיות טובות, אבל כפי שדורפן אמר – האירופאיות עוקפות אותן תוך מספר שנים לא רבות.

דובינסקי 29 ביוני 2019

שחמט. תוך 3 דקות מייגן ראפינו חתכה למרכז והשאירה את ג'ולי ארץ לבעיטה. השוערת עצרה. 2 דקות אח"כ מורגן השאירה אבק להגנה הצרפתית, שעצרה אותה בפאול וצהוב. הכדור החופשי שנכנס היה מצב שלישי בחמש דקות. משם הנחיתות הטכנית של הצרפתיות כמעט ולא איימה על האמריקניות, שהחמיצו כמה הזדמנויות בפתיחת המחצית השניה, הבקיעו שער שני יפה ושער שלישי יפה שנפסל. יעיל מאוד. אחרי שהצרפתיות הבקיעו, לויד ופרס נכנסו ודאגו שצרפת כמעט ולא תיגע בכדור בתוספת הזמן, אותה ארה"ב בזבזה בקלות. העתיד של אירופה מבטיח, אבל כרגע זה על הנייר ויש להן פער גדול לסגור.

אסף the kop 29 ביוני 2019

דובינסקי,
מה הרייטינג של הטורניר הזה לדעתך ?

רומן 29 ביוני 2019

שמע זה הזיה, אשכרה מגרשים מלאים .
אני מכיר אנשים שבאו מאמריקה לצרפת בשביל לעודד את הנבחרת שלהם.
לאנשים נדפק המח, הליברליזם הקיצוני המשיחי משתלט על העולם.
אלהים,
הן לא יודעות לעצור, הן לא יודעות למתוח את הקרסול ולשחרר מלאה, אין להן מושג בכדורגל זה עצוב לאן העולם שלנו מדרדר עם המחלה האוטואימונית הזאת בשם ליברליזם משיחי.
האיסלאם הקיצוני זה בדיחה ליד המחלה הזאת.

49ers 29 ביוני 2019

אני עדיין מחכה למפגש המסקרן בין גברברי השכונה שלך לבין האמריקאיות (זכר לתגובה שלך בפוסט קודם בנושא).
ודאי שגברבריך שעירי החזה מצויידים בכרס בירה קטנטנה יהוו יריב מושלם, ימלאו את יציעי הבטון המקיפים את המגרש וכמובן יזכו לפוסט מרגש מדורפן \ דובינסקי מלווה בתגובות אוהדות מחברי הדוקטורינה שלך. אני בטוח שבכל רגע נתון היית מוכן להתחלף עם אלו ש"לא יודעות לעצור, אין להן מושג בכדורגל ואשכרה ממלאות מגרשים". אופס.. תצטרך להחליף מין לשם כך. באותה הזדמנות ואצל אותו רופא, תחליף גם דיסקט במוח (בתקווה שהרופא לא יהיה אישה).

רומן 29 ביוני 2019

49, להבדיל ממך לי יש מח לחשוב איתו, וחוש ריח מפותח לחרטא.
"גברברי השכונה".. אני מדבר על חבר'ה ששיחקו כדורגל במסגרת נוער ו ליגות נמוכות, שממשיכים לשחק באופן קבוע ושומרים על עצמם. להבדיל ממך כנראה, יצא לי פעם לשחק עם נשים, נבחרת האוניברסיטה של מדיסון, מביך ברמות אחרות, עברתי אותן בהליכה מהירה, זה פשוט היה קליל, כמה כבר הן רחוקות מנבחרת ארהב?
יש מקצועות של נשים כמו התעמלות אומנותית, או תרגיל על קורה, או שחיה צורנית, או או שלגברים אין שום סיכוי להתחרות בנשים
ואין להם מה לחפש שם כל דבר שדורש גמישות ודיוק טכנית ויש מקצועות גבריים כמו כדורגל, שאלא אם כן אתה עיוור / פלוץ אין סיבה שתחשוב שיש להן מה לחפש שם
זהו סיימתי את הדיונים המעיקים האלה, הבהרתי את הנקודה.
חבל לי רק שדורפן שהוא כותב נפלא בעיניי, מעדיף את הפוזה והפרובוקציות על פני כדורגל אמיתי, וזה קצת בעיניי מוריד ממנו כחובב ספורט.

ברקוביץ 29 ביוני 2019

יש לך קצת בעיה בלוגיקה רומן, קודם אתה אומר שזה לא מעניין אף אחד, אחרי זה כשהאצטדיונים מלאים אתה מתעצבן שזה כן מעניין מישהו. אז תחליט
דבר שני, מה אכפת לך? לא מעניין אותך? אל תסתכל, למה להוציא על זה עצבים?

רוני יובל 29 ביוני 2019

מאיפה מגיעים לכאן כל רפי השכל והטיפשים האפשריים? חשבתי שדה באזר זה מקלט מכל הטמטמת שבחוץ. הכל מטומטם.

עומרי (ירוק) 29 ביוני 2019

שמע אחי, אתה חתיכת קריקטורה.

אמוץ כהן-פז 29 ביוני 2019

האמריקאיות הביסו, מנטלית, את הצרפתיות.
קורין דיאקר, כמו ששמעתי בתוכנית רדיו, מאוד ׳נאמנה׳ לשחקניותיה ולא ממהרת לשנות. חבל.
לשופטת היו שתי הזדמניות לפנות לוואר והיא לא עשתה זאת. יכול היה להגמר 3:0 כמו 2:2…
כדורגל נשים זה המון טעויות מסמרות שיער. זה טוב לצופה הנייטרלי אבל סיוט לאוהד.

austaldo 29 ביוני 2019

בכל משחק עד עכשיו של האמריקאיות נגד נבחרת טובה (שוודיה, ספרד, צרפת) ניראה כאילו זה היה משחק מאוד שקול או אפילו עם יתרון ליריבה. עד ששמים לב שעל כל בעיטה למסגרת של היריבה שלהן הן בעטו 5

קלופ 29 ביוני 2019

וואו, כל כך אמיץ לספורטאית אמריקאית להיכנס בטראמפ… זה כזה מרדני, כזה edgy, כזה מיוחד ונדיר.

רוני יובל 29 ביוני 2019

כמו הכלב של פבלוב, אתה קופץ כל פעם שמישהו אומר "טראמפ". הפוסט הזה בכלל מדבר על כך שראפינו עמדה בלחץ העודף שהיא הטילה על עצמה, ולא במה אמרה או לא אמרה על טראמפ. אבל אתה, כמו שאר הימנואידים נטול החשיבה העצמונית כאן, קופץ כחמור בראש. התגובה שלך מעידה הרבה יותר עליך ועל האובססיה הטראמפואידית שלך, כפופוליסט-פרוטקציוניסט-קולקטיביסט-לאומן, מאשר על ראפינו או דורפן.
שתי תהיות –
1. מתי יבואו לפה ימנים-שמרנים עם יכולות אינטלקטואליות ובגרות מנטלית, ולא חבורת הכלום ששורצת כאן כרגע.
2. למה רוב הטאמבלים שנמצאים כאן אוהדי ליברפול? מקרי או סיבתי?

D! פה ועכשיו 29 ביוני 2019

הי הי.. עד אוהדי ליברפול. לא לכרוך ככה דברים.

רוני יובל 29 ביוני 2019

מצטער, אבל בנתיים לא כל אוהדי ליברפול כאן הם ימנואידים רפי שכל, אבל כל הימנואידים רפי השכל כאן הם אוהדי ליברפול.

Matipool 29 ביוני 2019

לשיטתך (ולשיטתך בלבד. אין במילים הבאות שאכתוב הסכמה כלשהי או הזדהות איתך (סביר שהפוך מזה) אלא רק קביעת עובדות) אתה מדבר סך הכל על שני אוהדי ליברפול (אסף וקלופ). כל השאר שאתה מתכוון אליהם (די ברור למי אתה מתכוון) אינם אוהדי ליברפול וחלקם אפילו אוהדי היריבה ההיסטורית, שומו שמיים.
אגב – גם אם לא מסכימים עם דעותיהם, לא חייבים להשתמש בביטויים כמו ״ימנואידים רפי שכל״ וזה ממישהו שהוא בצד השמאלי.
אגב 2 – לא זוכר את השם שלך כמגיב ותיק כאן. אולי כדאי קצת לנשום לפני שנכנסים בבוטות באנשים שחלקם ותיקים כאן.

רוני יובל 29 ביוני 2019

אני פה כמה שנים טובות, תודה. לא בקיא עד הסוף במי אוהד את איזו קבוצה, יתכן ואני טועה.
יש ימנים שמרנים אינטליגנטים, חדים וחכמים מאוד. ויש ימנואידים בורים ואידיוטים. אני מדבר כרגע על הקבוצה השניה. מה לעשות, זה לא פי.סי, אבל חייבים להגיד את האמת לגביהם.

jhkj 29 ביוני 2019

יפה אמרת מאטיפול,
ורוני אני אוהד ארסנל, עם כמה שהייתי שמח להיות אוהד ליברפול כרגע, אבל נראה שאצטרך להפריך את התזה שלך על אוהדי ליברפול

קלופ 29 ביוני 2019

רוני היקר, תודה על העלבונות האישיים, זה נגע לליבי באמת. כך זה כשאין מה להגיד לאדם שמעז לחשוב בצורה שונה ממך. אתה, לעומתי, בן אדם עם חשיבה עצמאית ועמוקה… בגלל זה אתה שונא ומתעב את טראמפ, נכון? אתה כל כך מקורי ועמוק ורציני.

אתה יודע מה הכי מצחיק? זה שאני לא הימני הטיפוסי שאתה כל כך אוהב לשנוא. אני ישראלי גאה, שהוא גם ערבי וגם הומו. אז רק תחשוב על איך אני רואה את העולם ומאיזה נקודת מבט שונה שאתם לא מכירים.

כמו שאמר רומן היקר, דורפן הוא כותב מבריק כל עוד הוא מדבר על ספורט. אבל הוא, וכמוהו שמאלנים קיצוניים, מדהימים אותי כל פעם מחדש. למשל, דורפן כתב למעלה משהו נגד טראמפ שהוא נגד נשים והומואים. מצחיק שדורפן מזועזע מזה אבל הוא גם פרו מוסלימים ואיסלאם. מספיק לעקוב אחרי מה שהוא כותב. הוא טוען שהוא לא בעד הקיצוניים כמובן, אלא רק המוסלימים לייט, אבל אני יודע על הנושא הזה רק קצת יותר מכם, ומבטיח לכם שהמוסלימי הכי לייט בעולם ישחט אותי ברגע שיגלה מי אני באמת. וכן, זה כולל גם חלק ממשפחתי שהם לגמרי אנשים נורמטיבים.
רוצים גם לדבר על הנשים? נשים האיסלאם הן מכונות ייצור ילדים ושום דבר אחר. פרס לגברים. מספיק לקרוא איך מוחמד נתן הוראות מדויקות לאיך ומתי להכות נשים.

מה שמצחיק זה שהפמנסטיות וקהילת ההומואים הם הלוחמים הכי גדולים נגד ה"איסלאמופוביה"… עכשיו אני בטוח שהקפטנית הזו לא אומרת שום מילה על נשים אמריקאיות מוסלמיות שסובלות במיוחד אם הן לסביות…כי בשביל כת הפיסי המטורללת שלה זה יהיה גזעני…
אז מה היא עושה?? את הדבר הכי קל… לתקוף את טראמפ… ווירטו סיגנאלינג אאת איטס פיינסט.

קשה לקחת שמאלנים כמוכם ברצינות, עד שלא תתחילו להיות הגיוניים ולא לפחד ממשטרת המחשבות של הפיסי המחורבן שלכם.

רוני יובל 29 ביוני 2019

זהותך המגדרית\דתית\לאומית לא מעניינת אותי בשיט ולא רלוונטית לדיון. פוליטיקת הזהויות הזאת מיותרת לגמרי.
מה זה בדיוק "פרו איסלאם"? דורפן "פרו-איסלאם"? אני פרו-איסלאם? איך זה מתבטא בדיוק, אנחנו מטיפים להמרה דתית לאיסלם, ותומכים בחוקי השארעייה? איזו טענה מטופשת. לדעתי האיסלאם, כמו כל הדתות האחרות, היא דת מיותרת ופרימיטיבית, שמאמינה בחברים דימיוניים, וגורמת נזק עצום לאנושות. ועדיין, זכותם של אנשים להאמין בחברים דימיוניים, וזכותם של אנשים גם לא להיות מתוייגים קולקטיביסטית, כמו שאתה עושה כאן, וכמו ששאר הימנואידים עושים. כמו שאנחנו נצא נגד רדיפה של לבנים נוצרים סטרייטים, רק משום שהם משתייכים לקולקטיב הזה. וברוך השם אתה ימנואיד, גם אם אתה מוסלמי או הומו, זה ממש לא מעניין אותי. החשיבה שלך מוגבלת והשימוש שלך בביטויים כמו "משטרת המחשבות והפיסי המחורבן שלכם" רק מוכיחה זאת. אתה מדקלם קלישאות שקראת אלוהימה יודעת איפה.
לא יודע נגד מי רפינו יוצאת או לא, זה לא ענייני. זה שאתה טוען נגדה "אבל למה היא לא יוצאת נגד X", זאת טענה מגוחכת. אני בטוח שהיא מתנגדת לגישות הפרימיטיביות שקיימות באיסלאם וביהדות כלפי נשים והומואים, רק שמה לעשות שהאיסלאם והיהדות הן תופעות שוליות מאוד תרבותית ודמוגרפית בארה"ב, כך שאין לה שום סיבה לנבוח על העץ הזה. בארה"ב יש הרבה יותר נוצרים פרימיטיבים, ניאו נאצים מטומטמים, אלט-רייטיסטים בתולים ורדנקים מטומטמים מאשר מוסלמים קיצוניים. סטטיסטיקה. הבעיה שלך היא שאתה שבוי בטמטמת הPC הימנואידי שמטפטפים לך, שהיא גרועה בהרבה מהPC הרגיל שנוטים לשייך לחלקים בשמאל. אתה מזיקים בהרבה, קולקטיביסטים בהרבה, לאומנים בהרבה, אלימים בהרבה, טיפשים בהרבה ובורים בהרבה.

קלופ 29 ביוני 2019

הבנתי, מדובר בפמנסטית ממורמת lol. תהני גברת.

רוני יובל 29 ביוני 2019

עלית עלי! בור נבער.

אסף the kop 29 ביוני 2019

תשמע מטומטם אם כי נראה לי שבעצם מדובר במטומטמת.
תתעסק/י בגודל הזין של רומן (כפי תגובתך אצל דובינסקי) כי מאור הגולה את לא.
את/ה אשכרה אוכל/ת מהפה המסריח שלך ?

רוני יובל 29 ביוני 2019

אסף דה קוף, עזוב אותנו באמאשך. צא מפה, לך ואל תחזור.

אסף the kop 29 ביוני 2019

רוני יובל, הנוד החדש בשמי דה באזר.
אני אשאר פה הרבה אחרי שאתה תהיה מזון לתולעים.
אין לך מושג לאן נכנסת. לפתוח חזיתות עם מטומטמי שמאל הוא תחביב ידוע שלי.

קלופ 29 ביוני 2019

אני חושב שאתה צודק וזו אישה… ולטעמי מדבור בפמנסטית ממורמרת שהתחנכה בפוליטיקאלי קוראת או קבוצה קיצונית אחרת.

רוני יובל 29 ביוני 2019

בוא נניח שאני אישה – זה משהו רע?
ולגבי שניכם – נו, לפחות אחד מכם גיי, אז מה שנקרא – תשיגו חדר ותסיימו את זה כמו שצריך.

אסף the kop 29 ביוני 2019

בינתיים המטריד המיני היחידי פה הוא אתה…

רומן 29 ביוני 2019

רוני תגיד חבר יקר, אתה קורא פה לאנשים ימנואידים טיפשים וכו'.. אשמח לדעת מה השכלתך ובמה אתה עוסק.

אסף the kop 29 ביוני 2019

הייתי יכול להשבע שהמגיב רוני יובל הוא בעצם המגיב המיתולוגי שכינה את עצמו shadow… אבל, ל shadow שנעלם מזה שנים היה שכל, יכולת לחשוב עצמאית ולא לקרוא מדפי מסרים וגם סוג של הומור. במילים אחרות, מה שאנו רואים פה זה את גרסת דור ה z של shadow זכרן לברכה.

Shadow 30 ביוני 2019

ממש לא נעלמתי האתר קצת הדרדר והפורמט מתיש לקריאה במיוחד בחלק של התגובות. אני עדיין קורא מדי פעם. הסיבה שאני מגיב פחות היא מה שכבר רשמתי ואילוצי עבודה וחיי משפחה. נחמד שאתה זוכר אותי, כנראה שמשהו מההתנצחויות שלנו השפיע גם אם במעט ;) מצד שני התאכזבתי קלות שאפילו העלת על דעתך שטרול כמו זה הנ"ל יכול להיות אני. גם בשביל להטריל צריך קצת תיחכום ומה שרוני יובל עושה זה ממש שילשול ללא הבחנה.

נ.ב

יש מצב גם שהזדקנתי :/

אסף the kop 30 ביוני 2019

האמת, התגעגעתי אליך.
הכי חשוב זאת המשפחה.

שחר אלוני 29 ביוני 2019

תגובות דרמטיות, חברה' לא לריב :)
מודה ומתוודה שרק אתמול ראיתי לראשונה תקצירים של מונדיאל הנשים
אם אתה משווה לכדורגל גברים אתה מבואס עד משועשע, אבל לא צריך להשוות
זה ספורט אחר
כמו שלא משווים נגיד סופטבול לבייסבול או משהו כזה
זה נכון שהכל הולך לאט, כל בעיטה לשער ליד הקורה זה חצי גול , ההגנה לא יכולה לכסות שטח, אין כל כך טכניקה, ועדיין:
זה ספורט אחר עם היתרונות שלו, יש רוח לחימה, יש אווירה חיובית במגרשים וביציעים, יש לכידות בקבוצות, יש משחק הוגן לפי מה שראיתי.
מי שישווה יגיד שזה קצת מזכיר גילאי 13-14 במובנים הטכניים, אבל זה לא העניין, צריך להתייחס לזה כענף ספורט בפני עצמו, ההבדלים בין המינים בכדורגל הם כנראה הכי גדולים בין ענפי הספורט, לפחות הפופולאריים. ועדיין סחתין על התנופה שכדורגל נשים יוצר בשנים האחרונות, זה לא מובן מאליו

רוני יובל 29 ביוני 2019

האמת היא שקבוצות ילדות של גילאי 13-14 מנצחות קבוצות ילדים מקבילות. הילדות של ברצלונה הגיעו ראשונות בליגה מעורבת של ילדים וילדות של אזור ברצלונה, ונצחו בכל המשחקים, עם 273 שערי זכות. הייתה כתבה על כך בניו יורק טיימס לא מזמן.

קלופ 29 ביוני 2019

ואז הילדים גדלים בשנה, מתחילים לייצר יותר טסטוסטרון והילדים הללו, עכשיו בני 15 מוחצים את אלופת העולם בקלות… נו ו..?

אסף the kop 29 ביוני 2019

קלופ
אל תאכיל את הטרול האידיוט הזה.

שחר אלוני 29 ביוני 2019

בגיל 13-14 הבנות מקדימות להתפתח
המשחקים במונדיאל לא היו יכולים לעמוד על המגרש מול שכבת 14-16, אבל זה לא משנה,
לא צריך בכלל להשוות, זה בעצם ספורט אחר
אפשר להנות ממנו כמו שהוא

Matipool 29 ביוני 2019

רוני – זה נשמע די בולשיט וגם אם זה נכון (אפשר קישור?), זה היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל. מי בדיוק היו הקבוצות בליגה המעורבת? אולי אלו קבוצות הבנים הפחות טובות של אותו איזור?

שחר אלוני 29 ביוני 2019

למתווכחים הפוליטיים משני הצדדים:
לא מנצחים כח עם כח, זה גורם לצד השני להתבצר עוד יותר
סך הכל רב המשותף בינינו על המפריד, אז אפשר להתמקד בזה, הויכוח לא ימיר את דעתו של אף אחד לכאן או לכאן
רק מציע, הכל בטוב

jhkj 29 ביוני 2019

יפה אמרת, חחח זה בגדול גם ממה שהכל התחיל שאמרתי שלדעתי גם כשראפינו מדברת על פוליטיקה צריך לעשות את זה בצורה מכובדת לצד השני, ולא להתייחס בזלזול לכל מי שלא מסכים איתה, ואם לזה הגיע הדיון עצמו חבל לי ואני מצטער אם גרמתי למישהו להרגיש שאני מזלזל בוו ובדעותיו.

יואב 29 ביוני 2019

The return of the…
יהיה מזיע ומלא מושגים מפוברקים… משעמם הקיץ הזה.

אסף the kop 29 ביוני 2019

תתכונן ל 14.8

יואב 29 ביוני 2019

אין לי סיבה מיוחדת לחכות לפתיחת הליגה האנגלית, אסי(:

אסף the kop 29 ביוני 2019

הסופר קאפ !

Dr.van nostrand 29 ביוני 2019

לא רואה מה הבעייה ליהנות מטורניר כדורגל נשים באווירה בינלאומית בימים הארוכים הקיציים בפגרות המעצבנות שכל מה שיש הוא עונת הבייסבול (אדרבה, כחובב המשחק אומר זאת).
לא שמעתי על השחקנית הזאת עד עכשיו.
לא ידעתי שבכלל יש טורניר.
אבל נחמד לדעת שיש שידור מחר, אולי נתפנק על איזה שוופס מוגז וניהנה מההתמודדות.

Comments closed