המלך vs הנסיך

כל ספרד תראה היום האם אתלטיקו מדריד שוברת את הקללה שנמשכת 14 שנים בדרבי, והאם ז'וזה מוריניו מצליח לקחת את גביע המלך השני שלו לפני שהוא עוזב או מפוטר לאור יחסיו הקשים עם השחקנים. לבן של משפחות רבות מעורב הערב בבירת ספרד. קודם כל, המשפחה הראשונה. בזמן שהמלך חואן קרלוס I הוא אוהד מוכר של ריאל מדריד, לבו של בנו, הנסיך פליפה, ספורטאי לשעבר בעצמו, נמצא עם הקולצ'ונרוס למן שנות ה-70, ברגעים הטובים והרעים.

Rey y Príncipe

(EFE)

זהו גמר עם ניחוח של פרידה. במדריד כמובן זוהי סוף תקופת מוריניו. התקשורת במדריד, פרט למספר עיתונאים שמוגדרים כ"ג'יהאדיסטים", עומדת נגד הפורטוגלי. אמש הוא לא היה באוטובוס של השחקנים בדרך למלון, לא נכח במסיבת העיתונאים לפני המשחק, ואפילו לא שלח במקומו את סגנו קראנקה. יתכן גם שהנשיא פלורנטינו פרס, שנמאס לו מהבלגן, ביקש ממנו לא להגיע כדי לא להמשיך לשרוף את חדר ההלבשה.

השאלה הגדולה הערב היא האם מוו ישים את פפה עם ראמוס באמצע ההגנה. מבחינה ספורטיבית, אין ספק שהוא הרבה יותר טוב מאלביול. אך מוריניו לא שוכח כיצד האיש שהוא כל כך תמך בו ביקר אותו בזמן האחרון כדי להגן על איקר. מאז פפה מוענש, מה שגורם גם לכעס של חברו הטוב רונאלדו.

ובאתלטיקו, זה יכול להיות משחקו האחרון של פלקאו. בכל יום מתפרסם שם של קבוצה גדולה באירופה שלוקחת את מספר תשע הקולומביאני. האחרונה היא מונקו, שבשנה הבאה שוערה אולי יהיה ויקטור ואלדס. פלקאו הבקיע 34 שערים ב-39 משחקים השנה. נתון מצוין, אך בל נשכח שרונאלדו הבקיע 54 שערים ב-54 משחקים.

הקבוצה של צ'ולו סימאונה תילחם על הכבוד, בזמן שריאל, כפי שאמר צ'אבי אלונסו, תנסה להציל את העונה. או כפי שאומר סרחיו ראמוס: "אם נפסיד זה יהיה כשלון מבחינת תארים השנה".

חידון מספר 343. פרגוסון, שנות יונייטד
Run DMC (נוסטלגיה ל - 1986)

13 Comments

מאיר 17 במאי 2013

לחשוב שפתטיקו מדריד תנצח את ריאל זה כמו… כמו… אין לי דימוי טוב יותר מאשר אתלטיקו מדריד וריאל, הצורה בה היא מצאה דרך בעשורים האחרונים בכל משחק ומשחק להפסיד לריאל ראויה לספר שלם.

ירושלמי 17 במאי 2013

7 משחקים אחרונים ואתלטיקו לא מצליחה להוציא אפילו נקודה מריאל.
ובכל זאת, אם יש תקופה בה זה יכול לקרות…

אריק האחר 17 במאי 2013

הלוואי שריאל תפסיד.
בגלל הפרחח שמאמן אותה.
בושה למעודון כמו ריאל שכך נראה
העומד בראש המערכת.

גיסנו 17 במאי 2013

בעונה שבה מכבי ת"א משתלטת טוטאלית ואבסולוטת על הדרבים, וריאל משתלטת אבסולוטית על הקלאסיקו, אולי אפילו אתלטיקו תצליח לנצח איזה דרבי לשם שינוי.

מצד שני, זאת אתלטיקו….אחת הקבוצות הכי "מגניבות" (אין לי הגדרה אחרת) שתמיד יש לה לפחות חלוץ אחד משוגע (מנטלית ועל המגרש) אבל לא מסוגלת לנצח כשצריך, בערך אף פעם.

צור שפי 17 במאי 2013

אתלטי מנצחת היום. בטוח.
and then again….

צור שפי 18 במאי 2013

יש גביע!!

ששון 17 במאי 2013

אתלטיקו לוקחים.

ניינר 17 במאי 2013

סאל,מהו היחס של העם כלפי בית המלוכה? האם בגלל המצב הכלכלי נשמעים יותר קולות שיש לבטל את המוסד הבזבזני הזה או שהעם אוהב אותם כמו בהולנד למשל?

אחד שחושב אחרת 17 במאי 2013

מוריניו המאמן הטוב בעולם נמצא במשבר
זה מעולם לא קרה לו בעבר
הכל אפשרי

אופיר 18 במאי 2013

מורשת מוריניו: 0 גאווה, התבכיינות לשופטים כאחרוני האנדרדוגים, חירוב הקריירה לשחקני מפתח, אנטגוניזם חסר תקדים כלפי הקבוצה, אובדן עשתונות כללי.

איזה כיף. הכדורגל 2 – 1 ריאל מדריד.

זורק מילה 18 במאי 2013

היום רשמית הכנופייה הפורטוגלית בראשות מוריניו ורונאלדו פירקה את ריאל.

להפסיד גמר דרבי בגביע,ועוד בבית,תענוג :)

air max 2013 23 ביוני 2013

for everyone a wonderful purpose only

Christian Louboutin Mens Flats 27 ביוני 2013

scenario to take into account:

Comments closed