מסי זה לא אובמה

כמובן היה עדיף משחק ידידות של בארסה נגד נבחרת של ישראלים ופלסטינים, ועוד יותר טוב, נגד קבוצה ישראלית בליגת האלופות… אבל זה מה שיש.

הטור הזה היה נכתב גם אם הקבוצה הייתה ריאל מדריד, מנצ'סטר או באיירן. אני כותב שורות אלו אחרי שהייתי עם השחקנים כל היום, ולא צריך להיבהל. הם רגילים לשיגעון ולהמולה סביבם. בשבילם, הביקור בארץ הקודש אינו קשור בספורט או בהכנה לעונה הבאה. זהו בעיקר משהו תיירותי ומסע שחייבים לעשות כדי לקרב בין ישראלים ופלסטינים. לפחות לכמה שעות אפשר לחיות בלי ציניות. מסי כמובן לא יצליח להשיג הסכם בין נתניהו לאבו מאזן. זה משהו שאפילו אובמה לא יכול לעשות, אבל החיוך שהוא מעלה על פניו של ילד ישראלי או פלסטיני יישאר לכל החיים.

(סאל אמרגי)

בארסה לא אשמה שאמצעי התקשורת (לא רק הישראליים) מתעניינים בכל מה שהיא עושה, בכל דקה ודקה. וקבלו "סקופ": לא רק ישראלים ממלאים את היציעים של הקאמפ נואו, אלא גם תיירים מרחבי העולם.

אוהדי בארסה רבים היו מוותרים על הטיול הזה כדי לשחק בהודו או בכל מדינה ערבית ולקבל כמה מיליוני יורו. אתם יודעים, הנשיא רוסיי מחפש בטירוף בלם. אך בסוף השחקנים באו כי בסופו של דבר הם עובדים של המועדון, שהחליט לבוא לארץ מבלי לקבל שקל אחד. להיפך, בארסה משלמת על הטיסה, על המלון… כשהייתי בבית לחם אתמול ושמעתי את רוסיי אומר שהוא רוצה שכל הילדים בעולם  יהיו של בארסה לא הרגשתי  בנוח. אפשר להיות קבוצה גדולה בלי להיות אהודה כל כך.

בסוף מה שיוצא זה שיש אוהדים בישראל שלא אוהבים את הביקור הזה, ויש אוהדים בקטלוניה ששואלים מה הם מחפשים שם.

ליגת שוקי ההון: פרופסור קרוגמן יהיה נגיד מצוין
הדג מסריח מהראש - עידו גבעון

13 Comments

שלום 4 באוגוסט 2013

הפסטיבל התקשורתי סביב ברצלונה בכדורגל יצא מכל פורפורציה
אפילו בספרד אף אחד לא התייחס לביקור הזניח הזה.

אולפן פתוח, שידורי חי מסביב לשעון,צבא של עיתונאים
מה קרה? יש הסכם שלום בן ישראל לאירן? אובמה נחת בארץ? נבחרת הכדורסל זכתה בגביע אירופה?
כולה פאקינג ברצלונה בכדורגל שאפילו לא באה לשחק פה.

במקום שהתקשורת תפתח אולפן פתוח ותסקר מקרוב את הנבחרת השחייה שלנו
באליפות העולם ותתן מילה טובה על ההישג הענק של 2 שחיינים ישראלים במשחה גמר,אז מה היא עושה? מפארת ומהללת את מסי וחבריו כאילו שהם חלק בלתי נפרד מההספורט הישראלי. ערוץ הספורט פשוט חובבני ומביך!

התקשורת צריכה להוריד את הסיקור התקשורתי הפרובינציאלי סביב הכדורגל לפחות ל20% ולסקר יותר ענפי ספורט אחרים ואז לשם שינוי כן יהיה פה תרבות של ספורט .

ניצן 4 באוגוסט 2013

צודק 100%. גם ככה כל השנה ערוץ 5 טוחן לנו ת'מוח עם ברצלונה, כל היום- בארסה פה בארסה שם דני אלבס פיקה ומסי מסי מסי מסי מסי…חלאס, נמאס

אליקים 4 באוגוסט 2013

סתם אידיוט! על תסתכל אם נמאס!

גיא 4 באוגוסט 2013

אליקים פה זה לא one

גיסנו 4 באוגוסט 2013

זה לא רק ערוץ 5.
זה בכותרת הראשית בכל אתרי הספורט, ובכותרות הראשיות גם של אתרי החדשות.

הפרוביציאליות המזעזעת בביקור הזה גורמת למשלחת של אובמה והרעש סביבו להיראות כמו איזה קבוצה מתגלית, כשביבי בתפקיד טל ברודי.

בלעם 4 באוגוסט 2013

אין לי בעיה עם בארסה, הבעיה היא עם הסיקור המטורף. מה שכן, זה עדיין עדיף על עדכון יומי של "השמועות העדכניות משוק ההעברות".

wazza 4 באוגוסט 2013

ככה זה בתרבות הרייטינג, ערוץ הספורט משדר את מה שהוא חושה שיביא לו הכי הרבה רייטינג גם אם זה דני אלבס רוקד בתוך האוטובוס ומצלמה שהיה נראה כאילו מישהו שכח אותה עובדת על הרצפה

אריאל גרייזס 4 באוגוסט 2013

לא מבין למה אנשים חושבים שזאת פרובינסיאליות, בארסה היא הקבוצה הגדולה בעולם (בצדק או שלא) וביקור שלה היה מקבל כזה סיקור לא משנה איפה היא היתה מגיעה.
האם זה ספורט? לא ממש, אבל זה מעניין את האנשים הרבה יותר מאשר גמר זה או אחר באליפות העולם בשחיה. אולי אחד מכל מאה אנשים פה יודע לזהות את איתי ברנע, אבל 90 מכל מאה יודעים לזהות את מסי.
כן, אז ברצלונה, כמו הביטלס אז, גדולים מישו.
כמה כאב לב יש לאנשים מזה שמסקרים את בארסה. ביג דיל, מה כבר קרה? איזה אסון?

בלעם 4 באוגוסט 2013

מעניין את האנשים? בהחלט. ספורט? לא. בשביל זה יש תוכניות בידור, לא חדשות הספורט. בנושא קשור: אשמח אם מישהו יתן לי לינק לאתר ישראלי ששם תקציר של הסופרקאפ הצרפתי. אתה יודע, זה ששוחק בו משחק תחרותי על תואר והוכרע בדקה ה-95.

כסיפוביץ 4 באוגוסט 2013

ביבי גאון!!
אדון לפיד מזיע ואוכל מרורים והאיש הולך להצטלם עם מסי
גאון

Yavor 4 באוגוסט 2013

גרייזס
בבורותך הוכחת את טענתך…
לא זוכר מי היה איתי ברנע, אבל גיא הרגע סיים מקום 7 בעולם במשחה שלו.

פראליה 5 באוגוסט 2013

איתי ברנע היה קלע בעל יד זהב ששיחק בקבוצות החיפאיות ובעוד כמה החל משנות ה-80.

פראליה 5 באוגוסט 2013

אסף ברנע כמובן, סליחה אסף ואיתי.

Comments closed