תפתח חלון – יניב פרנקו

חלון ההזדמנויות הבלתי מוגבלות .

jkui

 

 

ינואר עונת הדאבל של הפועל – חיפה נראית בלתי מנוצחת, צמפיונס וסיבוב ראשון של 10 מ11 גורם ליענקלה שחר לסגור את הכיס ,הקבוצה לא מתחזקת, השחקנים שופכים מנוע לפני הסוף , גוטמן גאון.

ינואר לפני שנתיים, הפועל וקריית שמונה צמודות צמודות , חן עזרא כמעט סוגר בהפועל, טביב לא עונה לטלפונים ,בן שמעון מביא את סולארי ,בהפועל מתחילה המחאה- הסיפור נגמר.

ינואר שנה שעברה – הפועל ומכבי צמודות ,ג'ורדי מביא את פריצה וזהבי , בהפועל לא מבינים מה קורה במחלקת הכושר הגופני– הסיפור נגמר .

ינואר השנה- מחזור 7 ,אווירת דיכאון בכל הליגה, הסיפור סגור בכל מקרה.

לחלון של ינואר חוקים משלו , מו"מ מתנהלים בו לפי חוקים אחרים ,קבוצות שחשבו לרוץ חזק ונכשלו מוכנות לשחרר טאלנטים שלא היו על הפרק בקיץ (שלום דמאיו) ,ליגות מסוימות באירופה מסתיימות מוקדם ומאפשרות רכש כמו פריצה , ליגיונרים מוכנים לקפל את הזנב בחורף הקר (ברוך הבא מר שהר) ואפשר להמשיך עוד.

ומצד שני ,שחקנים שלא עשו עונה טובה עד ינואר יתקשו פתאום להשתלב, לליגיונרים יש זמן "הפשרה" איטי במיוחד בחזרה לארץ , מציאות תמיד קשה למצוא וגם פה אפשר להמשיך.

לחלון הקרוב יש לנו דילמה דילמה.

מתחזקים  כשאפשר או כשצריך, מתחזקים מנקודת חולשה או חוזקה, מוותרים על החלון ונערכים מערכתית  או שמחפשים פתרון נקודתי לבעיה גדולה.

או בקיצור  מי צריכה להתחזק יותר בחלון הקרוב – המכונה של סוזה או הטרנטה של בנאדו.

למה קרויף הולך להתחזק בגדול ?

כי ביולי מכבי צריכה להיות מוכנה לבאזל, כלומר לא בדיוק באזל, כמו באזל , אולי אפילו יותר מבאזל , וניסים כמו פאוק מגיעים פעם בעשור – הדירוג עדיין מחורבן , ההגרלות יהיו קשות- מכבי צריכה להיות מוכנה לאתגר גדול .

וביולי יכול להיות שחלק מהטאלנטים בצהוב הולכים, וגם בצוות המקצועי ייתכנו שינויים , אז כדאי להתחיל להיערך מוקדם ככל האפשר.

מכבי מושלמת לליגה, אבל רחוקה מלהיות קבוצה מושלמת אבסולוטית – אפשר למצוא בסגל הרוטציות מקום למגן ימני חזק , לקשר אחורי וגם לקשר קדמי וחלוץ.

הימור שלי- מכבי מכינה סט של הפתעות לחלון הזה  כול הרפרטואר הידוע שכולל ליגיונרים בכירים, מעבר כואב בין הגדולות למכבי  , זרים עם רזומה יהיו , ויהיו גם הרבה שחרורים (חלקם מפתיעים מאוד ).

מתחזקים כשאפשר, ואין חלון נכון יותר עבור קרויף לנעוץ סופית את המהפך – אחרי הכל יש מצב שזה החלון האחרון שלו בים התיכון.

למה בנאדו לא צריך להתחזק ?

חיזוק – משמעותו שיפור למערכת מתפקדת ,והמערכת בחיפה לא מתפקדת באופן מיטבי כבר כמה עונות (הייתי עדין, אני יודע).

רמת האי בהירות כלפיי הסגל הקיים גבוהה – והסיטואציה כרגע היא של ארגון במצוקה – הסיכוי לטעות גדול מהסיכוי .

בדילמת החלוצים אפשר לראות עד כמה הדילמה ברורה גדולה – חיפה צריכה חלוץ, חלוץ טוב עולה כסף , גם בהעברה חופשית , חיפה רוצה חלוץ , האוהדים דורשים חלוץ , שחר מבין שהוא צריך חלוץ, בנאדו בטוח שחלוץ טוב והוא חוזר למשחק- יש מישהו שחושב שפריצה אחד והכל מסתדר?

כל הסיטואציה סביב גולסה ועמאשה ושאר המנודים לא יכולה להיות בריאה – המסר שעובר מההתנהלות הזו כלפיי שאר העובדים הוא מסר בעייתי .

הסגל העמוק והמלא כל טוב משקר ומשכר, כבר אמרתי בפוסט אחר שהמקום הכי טוב לעשות פה שופינג זה בחיפה , אבל לא כל שחקן מתאים למערכת , והחישובים של מה יגידו כשיראו את עמאשה פורח בהפועל או בקרית שמונה גורמים למקבלי ההחלטות בכרמל לעשות טעויות. טעויות עולות כסף.

הימור שלי- גוטמן סוגר בחיפה כמנהל מקצועי או מאמן עם סמכויות רחבות ,בנאדו נשאר במערכת והעסק מתחיל להתייצב– תהליך ההבראה מתחיל והוא יהיה קצר ממה שחושבים .

בקבלת החלטות מושכלת חיפה חוזרת למעמד המובילות ובגדול- יש שם יותר מדי איכות ממה שנראה על הדשא, אבל באותה נשימה כדור השלג יכול להתגלגל  למקומות בעייתיים.

החלון של ינואר זה המבחן הכי גדול לחוזקה של מערכת מקצועית, הוא קצר , אינטנסיבי ומרתק , לשחר ולמערכת בירוק יש אתגר גדול .

אז לא יהיה שינוי בליגה אחרי החלון- לא , העסק סגור כבר אמרתי בהתחלה אבל ההחלטות שיילקחו בחלון הזה ישפיעו לא מעט על העונה הבאה.

ומה יהיה בהפועל ? מחכים לגודו.

הסקסית הפכה לפולניה
מרתון ניו יורק - Closure

27 Comments

שרון לוינסון 3 בנובמבר 2013

השחקנים שיבואו למכבי {אני מקווה}:
מגן ימני-עוז ראלי
קשר אחורי-לא צריך , יש מספיק ממילא ואם צריך גיבוי שייקחו את גרץ מהנוער.
קשר קדמי-גיא כהן , משחק נהדר בקבוצה שאליה מושאל , צריך להיות חלק מהסגל הרחב שיש לנו.
חלוץ זר- לנרי קהינדה . האדם והשרירים.

BirdWatching 3 בנובמבר 2013

תגיד – אתה אותו אחד שחוטא בעבודתו היום-יומית עבור המונופול החלבי (ואני לא מתכוון לרפיק)

גיסנו 3 בנובמבר 2013

לא זכור לי חלון העברות מוצלח ומשמעותי כמו זה של מכבי שנה שעברה (הכוונה לינואר בלבד). דה רידר עם כל הכבוד לא נחשב.
רוב מי שמגיע בינואר לארץ אלו העברות של לחץ ושחקנים שכמעט תמיד לא יוצא מהם כלום, כי רמת הסקאוטינג בארץ נמוכה מאוד.

נראה לי שעדיף לחיפה לא לחפש פתרונות קסם לאור רקורד ההעברות שלה בעונות האחרונות (שלל פלופים וחן עזרא אחד). עדיף שיסיימו את העונה איך שיסיימו (הם הרי יגיעו בסוף לפלייאוף עליון גם בסגל הנוכחי) ויעבדו יוצר על הסגל המקצועי.

מעניין אותי למי אתה מצכוון ב״שירור מפתיע״ במכבי. מבחינת זרים היחיד שעחול לעזוב וגם זה כלל לא בטוח הוא מאנה, ומהישראלים מלבד בשאלה של לוגסי ואולי מרגוליס, סיכוי קלוש מאוד שדאבור יימכר, וזהו. אני בספק שג׳ורדי ישחרר מישהו כדי לשלם לו פיצויים, כל מי ששוחרר ממכבי ללא תמורה שנה שעברה היו שחקנים שבחוזה שלהם הייתה אופציה לשחרור ללא פיצויים בינואר, וכרגע לא נראה לי שיש שחקן שהגיע הקיץ שלא התאקלם טוב, ולא שחקנים שנמצאים הרבה זמן וישלחו אותם לדרכם סתם ככה

יניב 3 בנובמבר 2013

שחרור מפתיע יכול להיות גם בטרייד .

גיסנו 4 בנובמבר 2013

צר לי על שלל טעויות הכתיב, הגבתי מהטלפון…

גם טרייד נראה לי די מופרך. דבר ראשון כי זו אופציה שעולה המון בתקשורת אבל בפועל זה לא קורה כמעט אף פעם. וגם אם כן – בד"כ זה בקבוצות שגם צריכות להיפטר משחקנים בגלל שכר גבוה, עומס יתר בסגל או יחסים עכורים עם המועדון (למשל עמאשה), שלוש בעיות שלא מטרידות את מכבי (אין בעיות תקציב, רוצים סגל גדול ולא ידוע לי על שחקנים שבכסאח עם המועדון ומתים לעוף משם).

אני גם לא רואה את ג'ורדי שולח שחקן מפתח, או כזה שמשולב ברוטציה ומרוצים ממנו (למשל מישהו כמו איינבינדר), לזרועות היריבות עבור שחקן חדש שיצטרך להתאקלם במועדון (רק לאחרונה למשל טל בן חיים מסוגל לעבור את הדקה ה 60 בלי לקרוס מעייפות, בהנחה שהוא לא מנסה להיות שוער במרכז המגרש).

ואפילו אם שחקן מפתח יעזוב (למשל זהבי או טיבי) זה יהיה בגלל הצעה שלא השחקן ולא המועדון יכלו לסרב לה, וגם אז זה יתקבל בהבנה.

יש לי הרגשה שיש לך שם מאוד ספציפי בראש ואני אשמח לדעת על מי אתה חושב.

יניב 4 בנובמבר 2013

לדעתי ברק יצחקי זה השחקן שמכבי יכולה להשתמש בו במסגרת טרייד גדול , אם בן שהר באמת יגיע למכבי אני לא חושב שהוא הכרחי בסגל .
אני חושב שמכבי חיפה היא מגרש הצעצועים החדש של קרויף והוא בוחן מה אפשר להביא משם , להערכתי מעולם לא היתה סיטואציה שאפשר להעביר כל שחקן מחיפה למכבי ואני אישית חושב שכל שחקן שם היום רלוונטי למעבר כזה .
עכשיו זו שאלה של כדאיות , אבל לפני חצי שנה האגו אפילו לא איפשר משחק חשיבה כזה .

כדאי שטרייד ייצא לפועל צריך לקרות משחק דומינו שמורכב מדי לנחש לאן זה יילך , אבל שחקנים שהיום נראים לך עוגנים ייתכן ואחרי החלון תסתכל עליהם שונה .
לפני ינואר שנה שעברה עטר היה העוגן של מכבי , אחרי ינואר קצב הכיבושים שלו ירד וחצי שנה אחר כך הוא בצרפת .
אני חושב שראדי ואלברמן יהיו בסיטואציה דומה .

ככה שהשאלה היא לא כמה השחקן כרגע תורם אלא עד כמה השוק מעניין .
כשהדומינו מתחיל לעבוד הכל אפשרי .

דגש 4 בנובמבר 2013

יצחקי יקר מאוד, מכבי לא תממן את החוזה שלו בחיפה, וחיפה לא תשלם לו את החוזה. בכל מקרה בהחלט יש לו מה לתרום. הוא יכול לשחק כקיצוני בשני הצדדים, כחלוץ מרכזי וחלוץ שני. בטוח שיהיה לו שימוש.

אם אלו ירצו להישאר, זריקה של ראדי או אלברמן תפגע בשחקן ותגרום לתחושה קשה גם בקבוצה ואצל האוהדים. קשה להאמין שג'ורדי יבחר בזה. גם בשביל חן עזרא ואביחי ידין. לג'ורדי אולי אין כבוד להפועל, אבל יש לו למכבי.

בינואר הקודם ובקיץ לא עזב אף שחקן משמעותי שרצה להישאר בארץ. (עזבו שניים משמעותיים שרצו ללכת לאירופה, והרבה כאלו שלא היה להם מקום בהרכב. לראדי ואלברמן יש מקום בהרכב.)

אולי להשאלה יש סיכוי, אבל זה יהיה קצת מעליב עבור חיפה. מעניין כמה כבוד עצמי יישאר להם בינואר.

הטענה שוויתרו על עטר כי הוא כבש פחות במחזורים האחרונים היא נבזית! הוא עזב כי הוא רצה להתקדם! וכמו שאמר ג'ורדי, ויתרנו עליו ברגשות מעורבים, הגאווה על ההתקדמות שלו מול הפרידה ממנו. אבל תמיד תישאר דלת פתוחה בשביל מכביסט בסדר הגודל שלו. וכמו שאמר סידי, לברצלונה יש את מסי, לריאל יש את רונאלדו, ולנו יש את מספר 16, אלירן..!
כמה מתאים לאוהדי הפועל לזרוק רפש בדרך אגב, מתוך ראש מלא מזימות שקריות שמכוונות לפגוע באמון שלנו בראשי הקבוצה הנפלאים! לא תצליחו!!!

חיים הצהוב 4 בנובמבר 2013

יניב אני מסכים איתך לגביי יצחקי אבל אני חושב שהדבר תלוי באם ואיזה שחקנים ייצאו לאירופה, צריך לזכור שכנראה בן שהר יצטרף בקיץ.
גיסינו אמנם היה חלון מוצלח עם פריצה וזהבי אבל צריך גם לזכור שפידלף הגיע והוא היה השחקן הכי גרוע שאני ראיתי במכבי וברוך השם ראיתי כמה שחקנים גרועים (הכישלון שלו רק מראה כמה .
אני חושב שריף פרץ ולוגסי ישאלו בינואר.
השם החם שמכבי תבקש לעשות עליו טרייד זה יואב זיו, אני לא רואה אותו ממשיך במכבי.
יש ירידה אצל ראדי העונה אבל אני לא מאמין שהוא ישוחרר אבל אם ימשיך ככה אין לו יותר מעוד עונה במכבי.

חיים הצהוב 4 בנובמבר 2013

*(הכישלון שלו רק מראה כמה לגדי כרמלי אין מושג בכדורגל)
משום מה המשך המשפט נמחק…

יניב 4 בנובמבר 2013

דגש אין פה מזימה נבזית.
אבל עטר עזב בין היתר כי היתה לו הצעה נהדרת וגם כי למכבי היו חלופות טובות- אם לא היה את פריצה ביד ואת ברק יצחקי על העץ – ייתכן ומספר 16 בצהוב היה ממשיך.

זו הכוונה באפקט דומינו- אתה מתחיל מלשבץ אבנים גדולות ואז מתחילה תגובה שקשה לחזות אותה- אני גם בטוח שאף אחד לפני חצי שנה לא חשב שליאור אליהו יהיה בסיטואציה הזו.

אישית למרות שאני חושב שזה פחות או יותר יהיה הדינמיקה- אני יותר מאשמח אם מכבי תבחר לא להתחזק .

דגש 4 בנובמבר 2013

מערכת השיקולים הייתה כזו:

למה לשחרר?
כי עטר רוצה, כי נקבל מיליון ורבע יורו, כדי לבנות אמון בשחקנים שהקבוצה תעזור להם להתקדם. כי יצחקי דופק בדלת, טל בן חיים אופציה ויש חלוצים ישראלים נוספים ברחבי האירופה.

למה להשאיר?
כי הוא שחקן אדיר שלא מפסיק לכבוש ששווה יותר מהכסף שנקבל עליו. כי מכבי הרוויחה ממנו עד עכשיו.

אז מכבי עשתה את הדבר הבוגר וההוגן והתחשבה בזה שעטר הוא קודם כל בן אדם ולא סחורה. משום מה בתרחישים שלך הגורם הזה לא נספר. ג'ורדי לא התחשב ברגשות של הפועל עם טל בן חיים, אבל הוא זוכר להיות ג'נטלמן כלפי השחקנים שלו.

שוב, יכול להיות שיהיו שירצו לעזוב לאירופה, ובטח יהיו כאלו שירצו לצאת לקבל דקות משחק (כנראה בהשאלה) אבל קשה לי להאמין שיהיה שחקן משפיע שירצה לעזוב לקבוצה ישראלית. ומכבי לא תשחרר שחקן באמצע חוזה שרוצה להישאר והוא תורם לקבוצה.

יניב 4 בנובמבר 2013

לא מבין איפה הויכוח בינינו .
היה פה מצב שעבד גם לטובת השחקן וגם לטובת הקבוצה- לטובת הקבוצה היה גם שיקול של הכנסה- אבל בעיקר תחושה ויכולת לסמוך על שחקנים אחרים בסגל שיוכלו להמשיך ולתרום.
הדבר היחיד שאני חולק עליך שמכבי באה לעסקת עטר שטובת השחקן עומדת עיניה מעל לטובת המועדון.
אבל אינטרס משותף זה לגמרי קול.

בראיה קדימה – אני לא חושב שברק יצחקי שעלה פה לדיון יבקש לעזוב, אבל אני כן חושב שיכול להיווצר אינטרס אצל מכבי שבו היא תרגיש מאוד בטוחה בעמדת החלוצים ופחות בטוחה בעמדות אחרות- ואז כן תעלה את זה על השולחן.

טרייד וזה הקושי שלו לא יכול להתבצע בלי שהשחקן רוצה -ולכן אני לא רואה טרייד על שחקן בכיר מול קבוצה שהיא לא אחת מהגדולות.

האם ברק יצחקי מסוגל למצוא את עצמו נגיד בביתר ירושלים ,להיות מאושר ממעמד המלך שם ולקבל חוזה טוב ? אפשרי. האם הוא יכול להיות מאושר בחיפה,אפשרי .

בוא לא נשכח שאותו שחקן כבר עבר בקריירה כמה מעברים דרמטיים וגילה בגרות בכולם וגם ידע לדאוג יפה לעצמו.

מקרה בן חיים בכלל לא רלוונטי פה, זה לא היה טרייד, וגם לא התקבל בתחושות קשות -היתה על השולחן הזדמנות עסקית משולבת לכל הגורמים לרבות השחקן ששדרג את השכר שלו באופן דרמטי וכולם מאושרים.

בסופו של יום בן חיים שיחק בהפועל כמעט בחינם (דמי ההשאלה כוסו במלוא) ככה שרע זה לא ובוא נגיד את האמת , אם בן חיים בהרכב השנה אני לא רואה את הפועל עושה מעבר למה שעשתה עד כה.

לגביי מה שכתבתי על ראדי ואלברמן- למען הסר ספק אני לא רואה אותם עוזבים בכלל בינואר, הם חלק חשוב מדי במעטפת, אבל לפני כמה חודשים הם לא יצאו מההרכב , היום יש רוטציה חכמה , ואחרי ינואר שמכבי תשחק פעם בשבוע, להערכתי האישית הם יקבלו פחות ביטוי וייתכן שבסופו של יום אחד מהם ימצא את עצמו מוביל קבוצה אחרת.

דגש 4 בנובמבר 2013

הוויכוח בינינו הוא כנראה כי אני מניח שאף שחקן שמקבל דקות במכבי לא ירצה לעזוב לקבוצה ישראלית אחרת.

את יצחקי אין סיכוי שיממנו באף קבוצה.

יניב 4 בנובמבר 2013

יצחקי מסיים השנה חוזה , החלק היחסי של משכורת ינואר עד סיום העונה הוא שולי יחסית למעמדו בשוק ולאפשרויות שיש לקבוצה כמו בוא נגיד חיפה להציע לו .
אם מביאים לו על הראש את בן שהר בינואר , כשזו חולית ההתקפה הכי עמוקה ועמוקה בליגה , בשיטת רוטציה ללא אירופה , סיכוייו לקבל דקות פוחתים .
אז למה שהוא יסרב להיות חלק ממהלך שמביא אותו בדלת הראשית לקבוצה גדולה בישראל – בחיפה או בביתר הוא יהיה מרכז העניינים – ליצחקי יש גם שוק בקפריסין אחרי העונה שהוא נתן שם , אבל הוא נראה לי טיפוס שמעדיף את ישראל .
אז הנחת העבודה שיצחקי יהיה המכשול לא רלוונטית , עכשיו השאלה כמה מכבי באמת רוצה אותו ? חוזה כמו שיש לו אין סיכוי שיקבל , אם הוא נשאר עד סוף העונה , הוא שחקן חופשי שמכבי לא תראה שקל מהיציאה שלו , והוא שחקן יקר שבשלב הזה של הקריירה כסף כן מדבר , גם דקות , ככה שאני לא רואה את מכבי בונה לו חבילה באמת יפה .
אז אם אני גורדי ואני מבין שבכל מקרה הסיכוי להשאירו אינו גבוה בכל מחיר ולאליפות השנה הוא כבר לא פקטור ואולי במהלך טרייד נכון אני יכול להשיג הישגים כאלה ואחרים ואפילו לחסוך קצת , אני לא פוסל .

זה ההיגיון שמוביל אותי ,לכן אמרתי מלכתחילה , יצחקי הוא לא אבן גדולה , רק שיתחילו האבנים הגדולות להיסגר יזוז כל הדומינו .

חיים הצהוב 5 בנובמבר 2013

יניב, יצחקי מסיים חוזה בסוף עונה הבאה

יניב 5 בנובמבר 2013

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000758009

אלה הפרטים על החוזה שלו- החוזה הכי פנטסטי בליגה – התנאים האלה תקפים עד סוף השנה-לפי מה שהבנתי השנה החמישית היא אופציה בלבד (מהלך שהיה הגיוני במועד החתימה לאור הסכומים ששולמו).

זאת אומרת שאם זה המצב -יצחקי לא יכול בינואר להשתחרר חד צדדית מהחוזה (בניגוד לגולסה שכבר בינואר יכול לחתום בקבוצה חדשה חד צדדית)ומצד שני ביולי אם מכבי לא מחדשת את האופציה בתנאים האלה הוא למעשה שחקן חופשי.

עדי אבני 4 בנובמבר 2013

דווקא אני זוכר. החלון שהביא להפועל ממעמקי התחתית את קנדה, טופוזאקוב והדב הישן

יניב 4 בנובמבר 2013

נכון , אבל זה היה מהלך הכרחי , ההעברות שבאו בקיץ אחר כך באמת שינו את המועדון .

דגש 3 בנובמבר 2013

קשה לי לראות איך ג'ורדי ישחרר שחקן תחת חוזה שירצה להישאר. גם אם הוא תופס תקן של זר. פריצה וקרלוס הם כבר חלק מהמועדון ועזיבתם תפגע בקבוצה. מיטרוביץ' משוריין. חואן פבלו כנראה גם מוגן. ולמאנה אין תחליף מקומי ואין סיבה טובה להחליף אותו במגן שמאלי זר אחר ובכל מקרה אף אחד לא יופתע אם הוא יעזוב.

בין הישראלים אין סיבה לוותר על שחקן שתורם לקבוצה.
אולי על מישהו שלא משחק (שזה רק לוגסי, ריף פרץ ויגיל ביטון) או מרגוליס אבל אז זו לא כזו הפתעה דרמטית וסביר להניח שזה יהיה השאלה.

כמובן יכול להיות שתגיע לשחקן (ולקבוצה) הצעה שאי אפשר לסרב לה. עם זה אני יכול לחיות.

חיים הצהוב 4 בנובמבר 2013

הבעיה של חיפה היא הרבה יותר גדולה משל הפועל, חיפה צריכה לעשות חריש מאוד עמוק בסגל, לדעתי בעוד כשנתיים אולי רק 2-3 שחקנים שעכשיו משחקים בהרכב ימשיכו.
הפועל צריכה חיזוק נקודתי, יש לה צורה ויש לה שחקנים שאפשר לבנות עליהם, 3 שחקנים טובים והפועל מבחינת סגל לא נופלת ממכבי.

אריק 4 בנובמבר 2013

העובדה שמכבי הולכת להתחזק בינואר אינה חידוש. קרויף אומר את זה בכל ראיון שהוא נותן (והוא לא נותן הרבה ראיונות…).
הוא אמר במפורש שבינואר הוא מחזק את הקבוצה לעונה הבאה (כך עשה גם עונה שעברה).

יניב 4 בנובמבר 2013

בהחלט אמר , אבל השאלה עד כמה גדול יהיה השינוי ועומק ההשקעה , אני מאמין שהוא יהיה מורגש

יואב 4 בנובמבר 2013

בקשר לעטר, ג׳ורדי חשב שזאת עיסקה טובה כי אלירן בפיק שלו.
אלירן היה נשאר בשביל שידרוג שמכבי בהחלט היתה עומדת בו, אם היתה רוצה.

יואב 4 בנובמבר 2013

יניב,
כמדומני, החוזה של יצחקי מסתיים בסוף העונה הבאה(חתם לחמש שנים).

יניב 4 בנובמבר 2013

השנה החמישית היא אופציה , ברמת השכר שלו הסיכוי שיממשו אותה נמוך מאוד .

מתן 5 בנובמבר 2013

יא בני זונות מי אתם ביחלל על תדברו אלי יא חרות שמנו משולש אצבא

אדם בן דוד 5 בנובמבר 2013

תודה לך

Comments closed