בית הקלפים הירוקים – יניב פרנקו

רוצים הימור פרוע לעוזר של גוטמן ? בנאדו. בחיפה.

שחר וגוטמן 2

 

על הפועל נגד חיפה אין לי הרבה מה לומר חדש, אבל תובנה אחת נפלה לי במהלך המשחק כשהסמסים מהחברים בירוק התחילו לזרום .אוהדים בצהוב רואים את (רוב) הקבוצות בארץ מגיעות מולם וכמו שאומרים מקבלות בראש, ככה שהיחס לרב"ש והפועל מצידם הוא כזה שמנקה את רב"ש מרוב הטעויות ומשליך את המצב על הכאוס בהפועל – לאוהדים בצהוב יש אידאה על מה זו "קבוצה של רב"ש" ,האוהדים של חיפה מצד שני עוברים מסע לא קל בשנה וחצי האחרונות, הם כבר ראו לא מעט קבוצות עם פחות כישרון ותקציב שמגיעות לקריית אליעזר ונראות כמו קבוצה, משחקות כמו קבוצה ויוצאות משם עם נקודות.

את זה הם לא ראו מהפועל ואצל קבוצת המיקוד שאני מנהל בוואטסאפ הפרטי שלי נרשמו רגעי חרדה הולכים וגוברים לאפשרות שרב"ש יעמוד על הקווים בסמי עופר.

***

תרשו לי את רגע הבן יהודה שלי להשבוע ("כתבתי או לא כתבתי") ותרשו לי לצטט אדם שאני מאוד מעריך,מפוסט שנכתב פה קצת אחרי המינוי של גוטמן בפעם השנייה.

"רוצים הימור פרוע לעוזר של גוטמן ? בנאדו".

הסיבה שהערכתי שזה יקרה היא שלפעמים האינטרסים של כולם נפגשים עם מהלך הגיוני וחכם.

ובנאדו יכול להיות עוזר מצוין בנבחרת, הוא מכיר את המערכת ויכול להחזיק לגוטמן את חדר ההלבשה ,בדיוק כמו שאבקסיס היה הדמות הכי נכונה להיות החניך תורך בוולפסון , ככה בנאדו עם הפאסון המיוחד שלו תפור על הסיטואציה .

***

אבל אני חושב שאני רואה מהלך גדול יותר באופק, כשהערכתי את מה שהערכתי בפעם הקודמת לא ראיתי את זה כמהלך רב שלבי, ומאוד יכול להיות שהנפשות הפועלות יתקשו להוציא את המהלך הנ"ל לפועל, אבל מפגש האינטרסים של כולם מגיע פה לצומת טי עם משהו חכם והגיוני.

אני מדבר על הצמד גוטמן בנאדו למכבי חיפה.

באיזה מודל ? לא רלוונטי, יכול להיות גוטמן כמנהל מקצועי ובנאדו בתפקיד סוזה ויכול להיות במודל בלאט וגרשון כשבנאדו הוא בלאט.

למי זה טוב? לכולם כמעט.

לשחר- הוא צריך מהלך בונה אמון מצד הקהל ורב"ש או רוני לוי זה אולי פתרון טקטי על הקווים, אבל לא משהו שיסחוף את ההמונים לקראת סמי עופר. ומעבר להכול ברמה המקצועית גוטמן לא סופר פה אף מאמן ליגה ישראלי .רק לחשוב על הסגל הנוכחי + מצבת המושאלים + מחלקת הנוער + האפשרויות לחיזוק מתוך הליגה ברמת זרים וישראלים ועל מה שהאיש הזה יכול לעשות איתם אם יתנו לו לעבוד ברמה יומית עם כזו כמות כישרון ואמצעים.

אז לשחר זה מהלך מצוין וללוזון?

ללוזון זה יותר ממתאים, קודם כל קביעת התקדים של מאמן קבוצה במקביל לנבחרת היא כבר מהלך נכון למשפחת לוזון , בטח כשגיא שורד ושורד יפה באירופה. מעבר לזה שההתאחדות במצב לא מדהים מבחינה כלכלית והאפשרות להפיל את עלויות הצוות המקצועי על שחר זה גם שיקול ויש עוד שיקול ארסי ביותר והיא האופציה לשלוח את גוטמן הביתה כבר בתחילת הקמפיין כשהוא כבר מועסק אצל שחר .

לליגה זה טוב? הליגה לא תתנגד להערכתי לכל מהלך שיחזק את התחרות מול מכבי, אף אחד פה לא רוצה עוד שימון מזרחי ובכלל מה היה לנו רע כששחר היה הבריון השכונתי .

אם זה ישאיר את רוני לוי בבית"ר –טביב בעד, ואם גוטמן מגיע למקום שיש בו כסף אז יש מצב להיפטר מהחוזה של ורמוט (ולך תדע מה יהיה עם שכטר בעוד כמה חודשים), אז גם רמון בעד, בכלל להפועל מאוד נכון לבנות ציר שיתוף פעולה עם חיפה כרגע.

ולקטנות יותר? בשנה שבחיפה הולכים לשחרר המון ימפולסקים לשוק, אני לא רואה מישהו רב עם שחר.

ומה עם מכבי ?

אז אתמול הודיעו גם על מינוי מאמן כושר שבמקרה זה המאמן של מכבי שמצטרף למאמן השוערים שגם הוא מקבל תלוש ממיטש –  ככה שהתקדים הציבורי כבר נקבע .וכן ,ייתכן שיצטרכו פה לעבוד קשה בזירה הזאת, לא משהו שאי אפשר לסגור מולו דיל מקביל ("מי אמר 7 זרים בסגל ו5 בהרכב?").

***

זה לא מהלך פשוט להעביר, צריך לתפור פה את העסק ברגישות הנכונה ,אבל יכול להיות שכבר בקרוב נשמע טורי דעה שמדברים על "לחשוב שונה" –, לתת למאמן נבחרת לעבוד ולהישאר "חם" , לבנות את הנבחרת הפעם של שחקנים מקומיים ושלד של מכבי ת"א ומכבי חיפה מתואמים עדיף על אוסף ליגיונרים.

את האמת כפי שאמרתי, יש פה היגיון ,ואינטרסים לא חסר.

20 מיליון זה לעולם יותר מ-5
נדרשת קבוצה חדשה

37 Comments

דגש 26 בפברואר 2014

מת על המשפט: "אף אחד פה לא רוצה עוד שימון מזרחי ובכלל מה היה לנו רע כששחר היה הבריון השכונתי."

אדומים, צילנו וכו'

מאור 26 בפברואר 2014

+407

יניב 26 בפברואר 2014

כשאיש קטן מציל צל גדול וכו'

תורג'י 27 בפברואר 2014

לליגה זה טוב? הליגה לא תתנגד להערכתי לכל מהלך שיחזק את התחרות מול מכבי, אף אחד פה לא רוצה עוד שימון מזרחי ובכלל מה היה לנו רע כששחר היה הבריון השכונתי .

הצביעות מכה שנית, או שלישית, או מי יודע כמה.

יניב 28 בפברואר 2014

אף אחד לא רוצה ליגה במצב כמו הכדורסל . זו לא צביעות . זו מציאות .

דור 26 בפברואר 2014

רק תיקון קטן, מאמן השוערים של הנבחרת הוא גיורא אנטמן, שמקבל שכר משחר ולא ממיטש.

בקשר לשאר הדברים שנאמרו פה, הייתי רוצה להגיד שזה נשמע מופרך מדי בשביל לקרות אבל בנוף של הכדורגל הישראלי הכל אפשרי, במיוחד הרעיון שלוזון ישמח לאפשרות להפטר מגוטמן במהירות כדי לסדר את הנבחרת לאלוף בלגיה הטרי.

עמית פרוסנר 26 בפברואר 2014

אני עדיין מנסה להבין למה בכלל רן בן שמעון מועמד להגיע למכבי.
במכבי תלא ביב הוא נכשל, בהפועל -ויסלחו לי חברי אוהדי הפועל תל אביב -הוא נכשל גם. את כמות הנקודות ואת הנצחונות של הפועל גם קלינגר, או פרדי דוד או יוסי מזרחי או כל מאמן אחר היו מביאים גם.ולתת את הכדור לעבדו רחימי או וורמוט בתקווה שהדריבל ילך או שהכדור יגיע לדמארי והוא כבר יעשה איתו משהו, זו לא ממש חשיבה טקטית כל כך מתוחכמת.

ואני מאוד מסכים איתך בעניין בנאדו כעוזר. הוא בהחלט מתאים, הוא איש כדורגל, היה המון שנים שחקן נבחרת ועדיין צעיר מספיק כדי שהשחקנים בסגל הנוכחי יכירו ויעריכו. והוא גם לא יצטרך לקבל החלטות על שיטה והרכב.אכן, צעד לא רע בכלל של גוטמן.

יניב 26 בפברואר 2014

אין לך ויכוח עם אוהדי הפועל- הוא נכשל בהפועל בענק, יש לך ויכוח אם חלק מאוהדי שאר הקבוצות שנותנים לו הנחה בגלל הסיטואציה וחושבים שהוא זה שמחזיק את העסק .
אז נגיד את זה ככה- העסק במצב מחורבן ולמנכ"ל יש לא מעט אחריות פה.

טל בן יהודה 26 בפברואר 2014

+1, לייק או פייבוריט (מה שהולך) לרגע הבן יהודה השבועי.

DeVito 26 בפברואר 2014

בנוגע לעניין הגדלת מככסת הזרים ,בתור אוהד מכבי, אני לא בעד כי זה יבוא ע"ח ההתפתחות של שחקנים כמו מיכה ואני מעדיף את התפתחותם על פני מעבר עוד שלב באירופה או מה שזה לא יהיה.

יניב 26 בפברואר 2014

אני דווקא בעד.
זה מאפשר לקבוצה להחזיק מעט יותר שולי ביטחון בסגל עם פגיעת מינימום (כל עוד יהיה מעין חוק רוסי בהרכב).
צריך להיות הוגנים.
ישראלי מוציאה לחו"ל כמות הולכת וגוברת של כישרון (הקצה העליון של הכשרון)ומצד שני שומרת על השחקן הישראלי.

לשחקן יש את כל העולמות- שומרים לו בבית על מקום העבודה ומאפשרים לו אינספור אופציות בחוץ.

לגביי הקבוצות שמשתתפות באירופה- שם נמצאים מקומות העבודה הטובים- מה עדיף לישראלים של מכבי – סגל רזה (יחסית) עם 5 זרים- או קבוצה שעוברת יותר שלבים ומחזיקה סגל עמוק יותר בחוק רוסי בליגה המקומית.

DeVito 26 בפברואר 2014

אם תתנה את החוק הזה בהחזרת ליגת המילואים או לחילופין אפשרות לפתיחת קבוצה ב' למי מהקבוצות שמסוגלות ורוצות להפעיל עוד קבוצה אז זה נשמע יותר מקובל.
השחקן הצעיר חייב לשחק וכבר דשו בזה לפני לא היה קורה כלום אם מרגוליס היה משחק שנה שעברה בליגה לאומית לדוג', היה עושה לו רק טוב לדעתי.
כמו כן אתה מחזיק סגל רחב יותר וישנה אפשרות להעביר שחקנים בין הקבוצות כאוות נפשך (גם כשמועד ההעברות סגור) ושחקנים מתחת לגיל 21 אם אני לא טועה אין צורך לרשום לתחרויות באירופה .

גיסנו 26 בפברואר 2014

מסכים.

אין מה לעשות פה ליגת מילואים, לרוב הקבוצות אין תקציב וסגל לזה ובסוף יהיה כמו שהיה פעם קודמת – מאין גביע טוטו תמידי כזה ואותם שחקנים משחקים כל הזמן.

צריך לאפשר לקבוצות שיכולות וירצו בכך, להחזיק קבוצת בת (כמו הספרדיות) שתשחק בליגות המשניות. ניתן להעביר שחקנים בין הקבוצות במהלך העונה, וקבוצת בת וקבוצת אם לא יכולות לשחק באותה הליגה.

יניב 26 בפברואר 2014

מסכים מאוד .
בכלל המצב הקיים לא מקדם צעירים ולא מחזק קבוצות ישראליות .
הוא טוב בעיקר לאלו שעוד מעט ישחקו באירופה ובמיוחד לאילו שכבר נכשלו שם .

אריק האדום 26 בפברואר 2014

בגדול? אתה נותן יותר מידי קרדיט לנפשות הפועלות…
1. גוטמן רצה את אבוקסיס, בנאדו זה פחות או יותר אותו דבר
2. בנאדו, לדעתי, בדרך החוצה, מבין שהוא צריך להתחיל מלמטה
3. לוזון? אחרי כל הבלגן שלבנת עשתה לו לא ימנה בחיים את גיא, כרגע הוא מפמפם שחייבים לעלות ונותן לגוטמן לעשות מה שהוא רוצה, רק כדי שהוא יוכל להפיל עליו את האשמה/לומר שהוא נתן למאמן לעבוד ובגלל זה עלינו (ולא בגלל שיש ביורו 4,234 נבחרות)
4. רב"ש חותם בחיפה שנה הבאה, ובא לציון גואל (כלומר לחודרוב)
5. מה אומרים על שלום תקווה למאמן של הפועל? הגיע הזמן, לא? הוא דיי מתבזבז בוואלה!ספורט

יניב 26 בפברואר 2014

אני מעדיף במקרים האלה להסתכל על הפעולות -ובכלל לדעתי זה מתנהל מעל הראש של גוטמן.
רב"ש יכול מבחינתי לחתום איפה שבא לו, בהפועל הוא לא ממשיך לעוד שנה – להערכתי.
שלום תקוה יכול להיות יופי של עוזר לאלי כהן השריף.

יניב 26 בפברואר 2014

ודרך אגב ללוזון כדאי להשאיר ליושב הראש הבא את התקדים שניתן לאמן גם וגם.
אם גיא לוזון לוקח אליפות בבלגיה – הנבחרת פותחת את הקמפיין בתוצאות לא טובות -אבי לוזון מחוץ להתאחדות .
יש לו מספיק כלים ואפשרויות להניע מהלך של גיא לנבחרת.

ויקטור מורוז 26 בפברואר 2014

מקווה שמה שרשמת לא יקרה. עוד ניצחון לאינטרסנטים.

בלייק 26 בפברואר 2014

סליחה על הקופמניות מראש, אבל למה בנאדו לדעתך (ודעת מגיבים נוספים) הוא בחירה טובה לתפקיד עוזר המאמן? איפה הוא עבד כעוזר מאמן לפני שאפשר לשפוט את זה? מי קבע שהוא יכול להחזיק לגוטמן את חדר ההלבשה? ולמה גוטמן צריך שיחזיקו עבורו את חדר ההלבשה? אולי שחור (המיתולוגי של הפועל) יעשה עבודה יותר טובה? נראה לי שאין על עמית גל בהחזקת חדרי הלבשה.
אני לא טוען שבנאדו לא יהיה עוזר מאמן מוצלח לגוטמן. אולי כן, אולי לא. כרגע, עושה רושם שתפקיד עוזר המאמן בנבחרת שמור למאמנים כושלים שצריכים מיתוג מחדש לקריירה (בנין, אבוקסיס ובנאדו). האם מישהו קבע קריטריונים בהתאחדות לתפקיד (לא לקפוץ, זאת שאלה רטורית)?
באופן רחב יותר, מה עושה את גוטמון לדעתך למאמן ש"ברמה המקצועית לא סופר פה אף מאמן ליגה ישראלי"? היו קבוצות שהוא הצליח בהן, היו כאלה שלא. הוא לא סופר את קשטן למשל? במה? לקשטן יותר תארים ביותר קבוצות מאשר לגוטמן. בעונה הכי זכורה של גוטמן, עם אחת הקבוצות המוכשרות ביותר שידע הכדורגל הישראלי (בטח ב- 20 שנים האחרונות) הוא לקח אליפות בדקה ה-90 ובסיוע הקיזוז. מבית"ר גרשו אותו בגלל כדורגל שבלוני מידי וחוסר מנהיגות.
אסור בשום פנים ואופן שמאמן הנבחרת יאמן גם קבוצה, בוודאי שבארץ. זה ניגוד אינטרסים ברמה הגבוהה ביותר. גם מאמן כושר או מאמן שוערים (נדמה לי שכבר תיקנו אותך, אבל אובארוב כבר לא עובד בהתאחדות עד כמה שגם אני יודע) עדיף שלא יעבדו במקביל בקבוצות, אבל אם ההתאחדות לא מסוגלת מספיק כסף לתפקידים האלה בכדי למשוך את המובילים בתחום אז כנראה שאין ברירה.
מאמן של קבוצה ונבחרת שרוצה לשמח שחקן או להרים אותו יזמן את השחקן או לא? ואם יזמן, מה תהיה דעת הקהל? ומנגד, אם שחקנים בקבוצה צריכים מנוחה לפני מחנה אימון ומשחק ידידות של הנבחרת תהיה בהם התחשבות? כנראה שמאמן הנבחרת ידבר עם מאמן הקבוצה והם יסגרו את זה ביניהם. לפחות חסכנו את עלות השיחה (אם עוד יש דבר כזה).
ולגבי בניית הסגל על השלד של מכבי וחיפה…. אתה רציני? אני מקווה שהתכוונת לזה רק במקרה וגוטמן יאמן את חיפה ויבנה שם קבוצה איכותית. כרגע, זה נשמע כמו רעיון מגוחך… אולי מכבי ובאר שבע.
אגב סגל, בסוגיית זימון שחקנים שיוצאים לאירופה ומחממים את הספסל אחרי שכיכבו בליגת העל (או משחקים באופן לא קבוע): את הרמה של שחקני ספסל באירופה אנחנו רואים כאשר יריבות ישראליות משחקות באירופה והיריבות משתפות שחקני ספסל לא מעטים. אני לא רואה את הישראליות דורסות אותן כל כך בקלות. לא הייתי מזלזל כל כך בשחקני הספסל שלנו באירופה. תמיד יש טרנד להפיל את תיק הכישלון על מישהו או כמה שחקנים. כרגע הטרנד זה להגיד שמי שלא משחק קבוע (מה זה קבוע?) לא צריך להיות מוזמן, ובגלל זה נכשלנו בעבר. אבל היו גם נבחרות שהתבססו בעקיר על שחקנים ששיחקו באופן קבוע וגם הן לא הגיעו לשום מקום.

יניב 26 בפברואר 2014

בלייק – אם אתה יכול לקחת רק מאמן ישראלי – את מי אתה לוקח ?

בלייק 26 בפברואר 2014

אני בעד להמשיך עם גוטמן כי אני חושב שצריך לשפוט את הדרך של כל מאמן נבחרת בשני קמפיינים, לפחות.
אני כן חושב שכדאי לקבוע קריטריונים יותר ברורים לתפקיד הזה. קריטריונים יותר אוביקטיבים כמו אחוזי הצלחה, הצלחה מול יריבות אירופאיות, תארים מקומיים ועוד. אחר כך תשב ועדה מקצועית עם 3 מאמנים שעומדים בקריטריונים ותחליט איזה קו, שיטת משחק, מערך ועוד קריטריונים מקצועיים של כל מאמן מתאימים לתפיסת העולם שלהם את הכדורגל הישראלי הייצוגי.

יניב 26 בפברואר 2014

זה דיון אחר .
הגבת לי על האמירה שגוטמן זה המאמן הישראלי הכי טוב בנמצא עבור מכבי חיפה – כי לדעתי הוא כזה .
אני לא רואה מישהו טוב ממנו .
לגביי אימון ב2 מסגרות – אני עוד לא משוכנע שזה נכון – אבל אני לא בטוח שזה בעייתי , אני יכול לחשוב על סיבות טובות שכן – מה שאני אומר זה שנראה לי שיש פה מהלך .

בעיניים של שחר לדעתי (לדעתי בלבד!) אם הוא מצליח להעביר מהלך כזה – אז הוא שם יד על המאמן הישראלי הטוב ביותר והמתודי ביותר – וזה שיכול להוציא מהסגל הרחב והכיס של שחר את המירב .

יואב 26 בפברואר 2014

לא חושב שזה בכלל מעניין את מכבי, סוגיית המאמן לחיפה. אבל את כל המאמנים הבכירים, סוגיית מאמן מכבי מאד מעניינת.

״ולנצח בצילנו״ זה כבר לפני שמעון וכנראה גם אחריו.

אם הוא איש קטן, מה נגיד על אוכלי החינם שעברו בצד האדום(פלדה, שפרלינג, הראל כפול 2, תאומים כפול 2, רמון כפול 2, שאוליקו, א׳צ׳ה הפקיד, טביב, בכירים בהסתדרות ומועצות פועלים ועוד כל מיני פונקציונרים איזוטרים? שגם צל הם לא מסוגלים לעשות?

יואב 26 בפברואר 2014

נ.ב
לנצח בצילנו מתחיל בדיוק בפרישת ילדי אלנבי ממכבי על רקע דרישות מלחיצות מידי למצויינות.

יניב 26 בפברואר 2014

בחלקם אני מאוד מתבייש – דעתי על שימון היא שראוי שיהיה לו פסל בכניסה ליד אליהו – אבל מורשתו בעייתית וחלק לא קטן ממעשיו בעייתיים – ובכל מקרה היום הוא כבר לא באמת רלוונטי , הצל אם קיים יחכה לרגע שמישהו ידליק את האור .

יואב 26 בפברואר 2014

אהבתי יניב.
וסחתיין על הבול פגיעה בבנאדו(:

חדש בשכונה 26 בפברואר 2014

מריח ריח נוראי של קומבינה נוספת שחר-התאחדות. זה יאפשר לשחר לחפש כבר עכשיו מאמן לשנה הבאה בלי להתפתל כמו עם אלישע לוי.

תורג'י 27 בפברואר 2014

לא יודע מה הקומבינה.
אבל יש קומבינה בדוק!

ירוק 27 בפברואר 2014

יניב, סחטיין על התחזית המדוייקת – איך שראיתי את הידיעה ישר נזכרתי שחזית את זה לא מזמן. תעשה לי טובה, תיתן תחזית שלקלופ נמאס מדורטמונד והוא רוצה לגור בכרמל…

לגבי אימון של נבחרת וקבוצה במקביל:

– בעיניים של אוהד (כאילו) אובייקטיבי – אני לא חושב שזה אוטומטית רעיון רע או ניגוד אינטרסים. זה ללא ספק פתח, אבל תלוי במאמן. לצורך העניין, ממש לא היה אכפת לי שסוזה יאמן את מכבי ת"א והנבחרת במקביל. נדמה לי שהוא מקצוען מספיק כדי לעשות את ההפרדה. גוטמן… לא יודע. יש לו הסטוריה של זימונים מלאי אינטרסים. אבל אולי הוא יוכל לנתק.

– בעיניים ירוקות – זה יכול להיות תסריט נהדר בשבילנו. לא אידיאלי – הייתי מעדיף מאמן במשרה מלאה, וגם כל הרינונים מסביב לא יוסיפו שקט. מצד שני, וכבר רשמתי את זה כמה פעמים – אני באמת באמת לא רואה אלטרנטיבה. יש כמה מועמדים סבירים בשוק, אף אחד מהם לא באמת מתאים כמו שגוטמן יכול להתאים.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 28 בפברואר 2014

בשביל האופטימיות – מכבי חיפה לדעתי נמצאת במצב טוב יותר ממה שהיתה מכבי תא כשקרויף הגיע – הסגל שלה עמוק יותר , הקהל שלה עבר תהליך (כבר לא מחפש אליפות עם כדורגל ברזילאי מהמאמן בשנה ראשונה ) ויש לה אצטדיון ודירוג אירופאי טוב בהרבה ממכבי .
שנה הבאה יהיה לה מאמן ישראלי מוביל (אם זה גוטמן אז בכלל ) אבל גם אם אני טועה וזה ייגמר בגרנט או רוני לוי – זה יהיה הרבה יותר ממה שהיה בשנתיים האחרונות .

יניב 28 בפברואר 2014

דה באזר בשיפוצים – בכל מקרה לחיפה יש כלים להעמיד קבוצה מאוד חזקה בשנה הבאה – מכבי נכנסת אחרי בזל לסיטואציה מעט בעייתית .

ירוק 28 בפברואר 2014

פוטנציאל יש, בזה אני מסכים. כלים פוטנציאליים. אבל קריטי שידעו (בעיקר המאמן) לממש את הפוטנציאל הזה. בתחום הזה אני פסימי לצערי. אבל יניב – אם אתה חוזה הצלחה, אני יותר אופטימי :)

ran 27 בפברואר 2014

שנה הבאה גרנט מאמן בחיפה,
לא רוני לוי ולא גוטמן.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 28 בפברואר 2014

אם זה גרנט הוא לא יבוא לבד – הוא יביא את רב״ש .
אני לא רואה אותו חוזר לאמן באופן סיזיפי
סוג של מנגר
אם יש מישהו שיכול למכור לרבש שנתיים במודל בלאט ואז אופציה לשדרוג זה גרנט .

איש הפח 28 בפברואר 2014

למה לא את בלבול?! הוא לקח אותו לפרטיזן שזה שיתוף פעולה אחד יותר ממה שהוא עשה עם רב"ש.
בכלל אני לא רואה מצב שרב"ש מאמן בעונה הבאה קבוצה הארץ שהיא לא הפועל. לאור הרקורד שלו שלו במכבי ובהפועל לחיפה אני לא מאמין ששחר יקח אותו ואף קבוצה אחרת לא מסוגלת לעמוד בסכומים שהוא רוצה. לדעתי זה או הפועל או קפריסין בעונה הבאה.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 28 בפברואר 2014

אתמול הודיעו גם על מינוי מאמן כושר שבמקרה זה המאמן של מכבי שמצטרף למאמן השוערים שגם הוא מקבל תלוש ממיטש –

זה כבר לא שורה

אחת ההחלטות הגרועות של גוטמן בפתיחת דרכו בנבחרת..

Comments closed