אלופת העולם

אברם אולי "רק" סגן אלוף אפריקה אבל צופית היא ללא ספק הווינרית של המשפחה השבוע.

יש רק דרך אחת לדבר עם האנשים האלה – הדרך של צופית.

אלופת העולם.

 

כולנו מטומטמים 2
אחד ממשחקי הצ'יקן הגדולים בהיסטוריה

41 Comments

א ח 10 בפברואר 2015

כמה היא צודקת…
אבל להשאיר אותם להקשיב אחד לשני, נראה לי עונש ראוי יותר….
ולהכריח אותם לראות תכניות מוקלטות של עצמם….

גיל שלי 10 בפברואר 2015

היא סיפרה שאברם הביא את שורה ודחה את תחינותיו של בוני לחזור למכבי במקום. רק על זה מגיע לאברם לאמן בצלסי

סימנטוב 10 בפברואר 2015

:)

איציק 10 בפברואר 2015

אך יניב יניב, טוב שיש צדיק אחד ב… לא חשוב, בדיחה לא מוצלחת.
תודה שהעלת את הפוסט… אני לא ראיתי את התוכנית, אבל רק מקריאת הפוסט של צופית דימיינתי את הזבל שהם פיזרו בכל מקום אפשרי ונהנו.
כל-כך מזדה איתה.

קורא 10 בפברואר 2015

היום שמעתי איך קופמן ואינשטיין נוזפים בה ברדיו על זה שהיא הגזימה, איזה עולם הפוך, היא הגזימה?! להשוות את השפה שלה לשלהם ולהגיע למסקנה הזו?

בינינו, הם הפסידו את המלחמה הזו בגלל שאת מה שהיא כותבת קוראים 166 אלף איש(!) מתוכם 13.5 אלף איש מסכימים עם מה שהיא אמרה. כמה אנשים בדיוק רואים את ערוץ הספורט ואת יציע העיתונות?

יניב פרנקו 10 בפברואר 2015

אין להם סיכוי נגדה – היא רהוטה יותר מהם , חיית תקשורת אמיתית ובניגוד אליהם היא מתקיימת בספקטרום התקשורתי הרחב .
אם הם ילבו את הקרב היא תעביר אותו למדיות הרחבות שם היא שוחה ומוכרת הרבה יותר מהם .

איציק 10 בפברואר 2015

אני ממש לא חושב ככה. אם מדובר בקופמן, אז הוא איש תקשורת שיודע את עבודתו רק התבהם. אם צריך, הוא יכול לתת פייט גם במגרש שלה. העיניין הוא שזה בכלל לא הנקודה. במגרש שלה שרף, בוני וגראנט מעניינים כקליפת השום. את מי שהם מעניינים נמצאים במגרש המוכר להם, ושם היא בנחיתות. הלוואי ותצליח.

אריק 10 בפברואר 2015

היא הפסידה והם ניצחו. כך זה נקבע מראש.
כל מה שאמרתם לגבי החשיפה התקשורתית שלה נכון. ועדיין, תקשורת הספורט בארץ מתקיימת במרחב תקשורתי עצמאי ללא יכולת השפעה מבחוץ. הם לא מבינים והם לא רוצים להבין שמה שהם עושים זה זבל. הם פשוט נהנים לעשות את זה ובאמת שאף אחד לא יכול לעצור אותם (לצערי).

יניב פרנקו 10 בפברואר 2015

אני לא בטוח – היא העבירה להם חתיכת זובור במגרש שלהם .
מה שאני כן בטוח בו זה כששמעתי אותה היום באוטו (כן,אצל ההיא) הייתי פשוט מבסוט ממנה -האנשים האלה תקפו את האבא של הילדים שלה והיא הכניסה להם במקומות הכי נכונים .

מאוריציו 10 בפברואר 2015

קראתי את הפוסט, מסכים עם הדברים, הרי כבר שים ששלמה מטנף עליו בלי בושה ובלי שמץ צניעות, אבל לסיפור של בוני לא הייתי מודע.

ניב 10 בפברואר 2015

מסכים איתך לגמרי, אנשים דוחים, צריך לתקוף את "היושרה המקצועית" שלהם בכל הזדמנות, עד שהם יבינו שאין להם כרטיס חופשי לקדם אינטרסים ולסגור חשבון עם כל מי שהם רוצים.
בוני ושרף לא לבד, יציע העיתונות לא לבד, התקשורת הישראלית בחלקה הגדול מתגלה בערוותה פעם אחר פעם.
זה לא מקרה שביבי לדוגמא מצליח בקלות להסיט (להסית?) את הדיון בכך שהוא תוקף את התקשורת, הוא מתכתב עם תחושות של המון אנשים על עיסוקה הלא מקצועי ולא אתי של התקשורת.

קורא 10 בפברואר 2015

1. אני שמאלני ועדיין אני חושב שנוצרה בעיה אמיתית בתקשורת הישראלית, המצב שבו שני עיתונים תמיד נגד ראש הממשלה חייב את ביבי מבחינתו להקים עיתון.

2. ועכשיו כשאמרתי את זה, קשה להתלונן על הרמה הנמוכה של התקשורת. הבן אדם שחק את השכר של כל העובדים בתחום בעזרת מחירי פרסום טורפניים בישראל היום, וכל כלי התקשורת עברו גלי פיטורים חריפים שפגעו ברמת המיומנות של הכותבים והעורכים – ולכן מה שמקבלים היום זה בית שימוש יותר גדול מזה שהיה פה לפני כמה שנים.

ניב 10 בפברואר 2015

קורא כמוני כמוך,
הבאתי את ביבי כדוגמה לא בגלל שאני חושב שהוא צודק (ולדעתי הוא מתנהג כקוזאק נגזל) אלא בגלל שהוא מבין שחלקים גדולים מהציבור לא מאמינים לתקשורת בעיניים עצומות, זה לא רק ימין או שמאל, למעשה אפשר לנחש שכל מי שיש לו מידת התמחות מסוימת בתחום כלשהו, חש ביקורת על הסיקור השטחי במקרה הטוב (והמופרך במקרה הרע) של אותו התחום, ככל שאדם מתמצא ביותר תחומים או מאבד את האמונה העיוורת בתקשורת.
זה מעצבן בעיקר בגלל החשיבות של עבודה תקשורתית בחברה דמוקרטית. כלי התקשורת יורים לעצמם ברגל ולנו בראש (מטאפורית כמובן).
והבעיה התחילה לדעתי הרבה לפני ישראל היום.

אוהד 11 בפברואר 2015

2. גם בזה אתה מאשים את ביבי? שחיקת השכר בתחום התקשורת החלה הרבה לפני שאפילו עלה הרעיון על הקמת העיתון.
אתה יכול יותר להאשים את ynet החינמון שנפתח לפני שנת 2000 הרבה יותר מאשר את ביבי, אבל אם להיות יותר רציני אז אתה צריך להאשים את האינטרנט בכללותו.
אנשים התרגלו לקבל תוכן בחינם מה שמייד גרר לירידה בהכנסות בתחום התקשורת ולירידה במשכורות (ובאיכות…).
במקביל החל להתפתח תחום הלימודים הקרוי המחוזותינו "תקשורת", ופתאום צמחו להם אלפי בוגרי "תקשורת" שהיו מוכנים לעבוד במשכורות מינימום.
כן, ביבי אשם.

ניב 11 בפברואר 2015

מי מאשים את ביבי?

אוהד 11 בפברואר 2015

כתבת: "המצב שבו שני עיתונים תמיד נגד ראש הממשלה חייב את ביבי מבחינתו להקים עיתון."
ואחרי זה: "הבן אדם שחק את השכר של כל העובדים בתחום בעזרת מחירי פרסום טורפניים בישראל היום".

אני לא מוצא איך אפשר להבין את זה אחרת.

ניב 11 בפברואר 2015

אוקי, אם כך התשובה היא לא אלי.

אוהד 11 בפברואר 2015

צודק, היא "לקורא", שים לב לשרשור.

יואב 10 בפברואר 2015

אחלה צופית שבעולם לבלבלב
ואני זוכר את הלחץ להחזיר את בוני. אברם התעקש.

יניר 10 בפברואר 2015

צופית שימחה כל כך הרבה אנשים היום. שיחקה את המשחק על פי הכללים שלה בלי לתת להם אפשרות אמיתית להגיב בלי לצאת מגוחכים.
.זה כמו שהבת של נוני תוקפת את ביבי

יותם 11 בפברואר 2015

מה היא עשתה בדיוק?

איציק 11 בפברואר 2015

ביקשת… קיבלת דוגמא: http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/675/387.html

יותם 11 בפברואר 2015

אכן מצוין

בלייק 11 בפברואר 2015

אני מסכים איתך חלקית.
אני אגיד מראש שאני לא מאוהדיה השרופים (לפחות הפרסונה התקשורתית שלה, לא מכיר אותה אישית).
ובמילותיו של לארי דייויד – having said that, כדי לקבל ציון מושלם ולצאת באמת תותחית (לפחות בעיני), היא הייתה צריכה לחשוף את ערוותם עד הסוף. לא של שרף, שכנראה אף צופה של יציע העיתונות לא חושד בו באוביקטיביות, וגם לא של בוני (שדווקא את הסיפור שלו עם גרנט לא היכרתי. אגב, אל תחטאו בחטא של השרפים – זה שהיא אמרה את זה לא הופך את זה לנכון). אני מדבר דווקא על ״חברי האשרם״ ובראשם רסקין. מי יכול לסבול את ההיתממות והקריצה בזמן שהוא מרים לשליימה החביב לעוד הנחתה ירודה? כאילו שהוא לא יודע מה עומד לקרות. הוא יודע שגרנט יקבל את המנה שלו, הוא יודע גם ששרף שוב יצא אפס. הוא כבר עובד איתו שנים.
נקודה שניה שעומדת מבחינתי לרעתה בעניין הזה היא זה שהיא לא הסתפקה בפוסט בפייסבוק. פוסט שזכה להמון אהדה ושיתופים. הפוסט קיבל התיחסות גם ככה בכל האתרים. לא, היא הלכה (לא שמעתי בעצמי, אבל הבנתי ממך ומהתגובות) ל- one ול- 103 (אולי לעוד מקומות, לא זוכר התיחסות ספציפית כאן ולא קראתי/שמעתי בעצמי). שתי מאורות נחשים שמסמלים בדיוק את הדבר שהיא כביכול יוצאת נגדו. אני מבין את העניין מבחינה טקטית, ואת הרצון לחשוף את העניין מצידה. אופירה היא הכתובת? איינשטיין? היה לה ברור שבמקרה הזה הצהוב יעשה את העבודה אצל איינשטיין והלכלוך על תכנית דגל בערוץ הספורט תספיק לאופירה.

איציק 11 בפברואר 2015

בלייק, יש רק בעייה אחת, בערוצים שאינם ערוצי הספורט הסיפור לא מעניין ולכן אף אחד לא היה נותן לה זמן שידור. איינשטיין ואופירה אסייג אלו בורות זבל, אבל הן בורות של ספורט ולכן שם יכלה לקבל במה וחשיפה לקהל היעד. האם אתה מכיר ערוצים אחרים בהם יכלה לפנות לקהל מתעניני הכדורגל פרט לשני ערוצים אלו?

בלייק 11 בפברואר 2015

כן, גם היא.
נתחיל בזה שהסיפור של גרנט כרגע חם ואולי היה שווה אייטם של צופית אפילו בחדשות בסוף המהדורות, וגם אם לא, אז בטח ביומנים, אולי בערוץ הבית שלה.
אבל זה לא העניין, ואני גם לא בטוח שזה התאפשר (אולי היא ניסתה).
העניין הוא שהיא פרסמה את זה בפייסבוק, זה זכה שם לחשיפה אדירה, לייקים, תגובות, שיתופים ודיונים. בנוסף, הפוסט שלה הוזכר (ואפילו צוטט מילה במילה) בכל אתרי הספורט המרכזיים. הטיעונים המוצדקים (חלקם וחלקית כפי שפירטתי קודם לכן, לפחות לדעתי) שלה הולכים לאיבוד כשהיא הולכת למקומות שפועלים באותן הדרכים כמו התכנית והאנשים שהיא יצאה נגדם. מה יחשבו שנואי נפשה של אופירה על הדבר הזה? לשמוע אותה (כנראה) מצקצקת בהבנה כשמאחורי הקלעים ולפניהם היא מנסה להחריב בשיטתיות אינטרסנטית קריירות של אנשים, את תדמיתם ושמם הטוב (או שלא כל כך טוב), מעוותת את המציאות כך שתתאים למי שהיא אוהבת (סליחה, חולה עליהם) ובכלל מזנה את המקצוע…. במה עלובה.

עירן 11 בפברואר 2015

בלייק,

מעולה !!!

איציק 11 בפברואר 2015

יניב, אשמח אם תאשר את התגובה עם הלינק…

תורג'י 11 בפברואר 2015

כל עוד התכנית הזאת ממשיכה להיות משודרת. ועוד ארבע פעמים בשבוע. הם המנצחים הגדולים ולא היא.

יניב פרנקו 11 בפברואר 2015

היא לא יצאה למסע צלב נגד קיום התכנית -הם תקפו את בעלה (לשעבר) היא הכניסה להם במגרש שלהם – ימשיכו לתקוף היא תחליט איך להגיב -אם תגיב זה כנראה יכאב – ככה זה מול בריונים .
כל פעם שאני רואה מישהו נורמטיבי שבא להגן על עצמו בזירה שלהם אני משתגע מחוסר המודעות – צופית באה וסימלה לאחרים את הדרך להילחם באנשים האלה – לא במגרש שלהם אבל בכלים שלהם .

וכן , הם ימשיכו לשבת עם רסקה והקוף ולקרוע את מי שבא להם – נקווה שמדי פעם יקבלו בחזרה תגובה מהסוג הזה.

כסיפוביץ 11 בפברואר 2015

כמו שכתבו בבלוג של בורוביץ
אם יש דבר עלוב יותר מן הספורט הישראלי זו עיתונות הספורט הישראלי המיוצגת על ידי שליחי עריץ הספורט וחובביו.

מת על צופית גרנט. אישה ובן אדם משכמה ומעלה

גיסנו 11 בפברואר 2015

מחזק את תורג'י מתגובה 13.

הקלישאה "אין כזה דבר פרסום שלילי" מעולם לא הייתה נכונה יותר.
אז צופית גרנט קטלה אותם, ועשתה את זה יפה.
אז עכשיו הם יתחילו ללכלך עליה בנוסף לאברם.
ואנשים שלא ראו את התכנית מעולם פתאום יעבירו בלילה לספורט5, כדי לראות על מה צופית יצאה בשצף קצף. עוד רייטינג, ועוד קליקים. זה עוד כסף מפרסומות. והרי זה הדבר היחיד שמעניין את קברניטי הערוץ, וזה מיתרגם כנראה לעוד כסף למשתתפי הפאנל שזה הדבר היחיד שמעניין אותם.
כי ביקורת על אינטרסנטיות, חוסר אובייקטיביות, רמה נמוכה במיוחד ותקיפה אישית של "צ'ילבות" – כל זה קיים שנים. פעם בשבועיים-שלושה יש טור כלשהו שמתלונן על הרמה העלובה, בתגובות בפייסבוק בדף של העמוד ושל ספורט5 מתלוננות על הרמה והצעקות….

וכולם ממשיכים לצפות.
אז צופית גרנט כתבה יפה ו"הכניסה" להם. וקיבלה עשרות אלפי לייקים.
ומה היא קיבלה בזה? שבסוף זה רק מתדלק אותם להמשיך ולרדד עוד יותר את השיח.

היא ניצחה כי היא אמרה את מה שהיה לה להגיד והקהל קיבל באהבה. הם ניצחו כי כל זה פשוט על הזין שלהם והעיקר שעוד אנשים יצפו ויקליקו.

ורק אנחנו ממשיכים להפסיד.

יניב פרנקו 11 בפברואר 2015

לקחתם את זה מאוד רחוק – ליציע העיתונות זה לא יוסיף עוד צופים – המכורים של הספורט הישראלי כבר צופים בזה, כל השאר לא יבוא בגלל הפרשה הזו – ובהחלט שי פרסום שלילי ומה שהיא עשתה לבוני זה בדיוק זה .

אבל מצד כמו שרשמת כבר שנים מדברים במקומות שבהם יש כבוד לתרבות דיון על ההשחתה של היציע את השיח וכל מה שזה עושה – הדיבורים האלה לא השיגו הרבה – צופית לעומת זאת עשתה את זה במגרש שלהם – בפייסבוק ובתוכנית הרדיו של אופירה ובסיקור נלווה בכל האתרים – היא לא לקחה את זה לעין השביעית אלא היכתה במקומות הרלוונטים – רפש ייענה ברפש.

ההבדל הגדול בין צופית לשליימלה ולבוני הוא שהם אנשי תקשורת ספורט והיא אשת השיח הרחב וכוחה שם גדול בהרבה – אני מאמין שהם לא יתקפו אותה אישית – כי בניגוד לאנשי הספורט לה יש כלים נוספים – בעצם אני מקווה שהם יפתחו בקמפיין נגדה , יש להם רק מה להפסיד.

אבל מה שבטוח וזה בעיני הדבר שהיה לה הכי חשוב – בעיניים של המעגל הכי קרוב לה , מול הילדים שלה והפרוד שלה והחברים הקרובים היא ניצחה בענק וזו היתה המטרה המרכזית שלה – היא לא באה לתקן את תקשורת הספורט אלא פשוט לתת בראש למי שמלכלך ככה על האבא של הילדים שלה.

רוני 11 בפברואר 2015

תביאו אותה להפועל. אולי היא תצליח לגרום לאבוטבול לרוץ….

יעקב נקש 11 בפברואר 2015

מצטער אבל אני לא מסכים איתכם, דווקא אני מקבל פה הרגשה של ״על ראש הגנב״, אם אברם כזה נקי והם כאלה עלובים תני להם להמשיך בדבריהם, פה היא גם יצאה נמוכה כמוהם, שהביאה כל מיני מעשיות (נו באמת זה שהיא אמרה שבוני נוטר טינה אז זה נכון?), וגם גרמה לי לחשוב שהיא נוקטת בשיטה של ההגנה הכי טובה זאת התקפה…
סליחה, מה כל ה-הו הא בקשר לאברם גרנט? שני גביעי טוטו עלובים עם פתח תקווה ואליפויות עם חיפה ותל אביב בקבוצות החזקות במדינה בלי שום תחרות… כשלון צורם באנגליה, הורדת שתי קבוצות ליגה, שהן ממש לא הכי גרועות בליגה אז אשמתו פה בולטת מאוד. ולא נשכח את הקומבינה שהביאה אותו לאמן את צ׳לסי, ניצול מקסימלי של החברות עם זהבי והלשון החלקלקה. גם לא יפה שמגמדים את שרף לעומתו כל הזמן, אני בטוח שזה המניע שלו בכל הסיפור… הישגיו בליגת העל עולים אולי על של גרנט והוא גם לקח אותנו לפלייאוף עם הנבחרת מה שגרנט לא עשה…

ירוק 11 בפברואר 2015

אתה צודק, לשלמה שרף יש עשרות אליפויות עם קבוצות קטנות. הוא גם אימן מספר קבוצות באנגליה ולא ירד איתן ליגה.
נו באמת..

רודג'רס אהרון 11 בפברואר 2015

מכיר אותה אישית.הרבה שנים.
גם אותו.
בתקופתו בצ'לסי חייתי בלונדון וניהלתי עסק שפיני זהבי היה מושקע בו.
כך שביליתי כמה וכמה ארוחות שישי עם אברם צופית והילדים.
ממבט קרוב אברם איש חכם חלקלק חביב מאוד ובעיקר נעים הליכות.
איש שיחה שיכול לדבר איתך על שירה יוונית קדומה ועל מלחמת העולם הראשונה ויודע על מה הוא מדבר.
זאת לעומת שלמה שרף שיכול לתת מתכון לחציל וזהו.
ואף מילה על שלמה ובתי המרזח של מזרח אירופה,המסאז של אברם ליד זה מתגמד.
רוב הדיון בארץ סביבו נע על הסקאלה בין קנאה לחוסר הבנה.
צופית לעומת זאת היא אשיות גבולית.קמת פסיכית בקטע טוב כזה של שחקניות תאטרון כושלות.
בטוח שלא ירתה מהמותן , היא יודעת טוב טוב להשתמש באברם לפרסומה האישי,שימו לב לרפרנס שלה בפוסט לצילומי העונה החדשה של התכנית שלה.זה הנושא האמיתי מבחינתה ,ממש לא אברם.

ירוק 11 בפברואר 2015

אבל איזה חציל זה יהיה!

thomas 11 בפברואר 2015

בשנה הבאה נשב על המרפסת ונראה את חברת הפאנל החדשה ביציע.

רודג'רס אהרון 11 בפברואר 2015

+1000

יוסי 11 בפברואר 2015

שימו לב מהקורה לערוץ הספורט שסובל מנחיתות שידורים גדולה לעומת צארלטון וחייב למלא את ארבעת ערוציו במלל ולכו אנחנו רואים את האלימות המילולית שמשתוללת בערוץ דבר שמקרין באופן ישיר על התנהגות האוהדים במגרש ומחוצה לו

Comments closed