נגמר

  1. כן, המחיר מאוד מוגזם.
  2. שמח בשביל החלק הזה בקהל של מכבי שמאושר מהדיבידנד הכספי שעסקת רייכרט תניב למועדון (או לכל היותר תממן את העסקה המוגזמת של אלי דסה ושלומי אזולאי).
  3. משחק ראשון עד המחצית אני מעריך שרייכרט כבר יקבל אדום .
  4. פרשה הזויה שאפשר היה לפתור בכל כך הרבה דרכים קודם – אף אחד לא יוצא מפה צדיק.
  5. מתבאס בשבילנו כמועדון שמכרנו בזול יחסית את ורמוט (ובשפל תדמיתי) – אין תחליף ליציבות ניהולית – ביקום מקביל קונים את רייכרט מרמת השרון לפני שנה וחצי בעשירית מהכסף ומשאירים את ורמוט.
  6. אמיר כבירי הולך ותופש פוזיציה ייחודית בשוק בעלי הקבוצות בישראל – יש מעט מאוד בעלים היום של מועדוני ספורט בארץ שאהדו את הקבוצה מילדות – כרגע נראה לי שהוא הכי קרוב לאורי אלון ואני לגמרי בסדר עם זה .
  7. השגנו היום את אחד השחקנים הכי טובים בארץ לתפקידו – כשמשקללים את נושא הגיל ומגבלת הזרים זה מהלך חשוב לבנייה של הפועל החדשה – רייכרט פותח לנו אופציה לשחק עם שלישיית קישור חזקה (לינגאלה ופינטלי) או ללכת על חלוץ זר במקום לינגאלה – יחד עם ההחתמות של וינטרה ואנטל זה משלים הרכב מצוין – הרבה מעל הציפיות שלי.
  8. למכבי יש את מאסת השחקנים הגדולה יותר בנבחרת ישראל הבוגרת – להפועל את מאסת השחקנים הגדולה ביותר בנבחרת הצעירה – זו משמעות של קונספט הדוק – הדרך היחידה להתחרות בכסף גדול זה לבנות קונספט מסודר – אבו עביד, אלטמן , אבואל היג'ה , ספורי, יחזקאל, גוטליב ורייכרט הם שלד מצוין לשנים קדימה – מדהים שכבירי השיג את זה בחלון העברות אחד.
  9. שימו את כל התובנות בצד – בשביל התמונה זהו אנחנו אוהדי כדורגל .

 

Screenshot_2015-08-04-11-59-54

כמה טוב שבאת הביתה .

וואו, איך דפקתם אותנו
על אריות עכברים - איתי ליבוביץ'

52 Comments

t 4 באוגוסט 2015

וואו יניב אתה בטירוף לאחרונה.
תמשיך ככה!
ונקווה שבן יעמוד בצפיות.

יואב 4 באוגוסט 2015

מכבי עשתה היום מיליון וחצי יורו על רייכרט וקהינדה. אותו קהינדה שחשבת שיש לו מקום בהרכב! של מכבי.
אז מסתבר שאין לו גם מקום בסגל. לא באיזור חיוג של הכישרון שנדרש לזה.
דור פרץ בדרבי הטוטו, השתלט לבד על מרכז השדה שהורכב ״מהטאלנטים״ המקומיים של הפועל. זה היה לו קל. טיול בפארק. זה בכל האמור לגבי הפוטנציאל שקיים בהפועל.
הפועל יכלה לחסוך את חודש ההכנה אבל גם גורשה מהעיר וגם אכלה את הדגים המסריחים במחיר סופר פרימיום לשחקן שהספיק כבר לרדת ליגה. ככה זה שמנסים להעביר נקודה למכבי ללא שום ראציונל. כמו עיוות הסמל, הבכי על המנהרה, שיבוש שמות מכוון ועוד ועוד…

אריק האדום 4 באוגוסט 2015

שיהיה לך לבריאות.אחרי שלוש אליפויות ושליטה מוחלטת בעיר ובארץ אתם עדיין מתעסקים בנו.

קפטן קוקי 4 באוגוסט 2015

איך הלכה ההודעה על רכישתו של רייכרט ממכבי?
…רגע…. מדווחים לי פה שזה היה מועתק מילה במילה מההודעה על הרכישה של… טל בן חיים?! יפה!! מקורי! מתריס! מעניין! יש בהפועל אנשים עם זכרון ארוך טווח, והם מנסים למחוק את כל העוולות שעולל להם הפריץ העשיר…

אז רגע, מי לא מפסיק להתעסק במי אחרי 3 שנים?

יואב 4 באוגוסט 2015

אני מתעסק? יניב מתעסק. בנו.

צור שפי 4 באוגוסט 2015

יואב, אני מתייחס רק לדור פרץ: לא ראיתי ממנו (ומאף אחר ממכבי) שום דבר מיוחד עד שנכנסו זהבי, נוסא וטב"ח (השחקן, לא העגלה).

יואב 4 באוגוסט 2015

פוזיישן מוחלט של מכבי כשהפועל מתקשה לחבר פס.

צור שפי 4 באוגוסט 2015

נכון שמכבי החזיקו יותר בכדור (אין לי נתונים אבל אני חושב שזה היה יותר קרוב ל60-40 מאשר ל-70-30) אבל זה היה די עקר, רחוק מהשער וכמעט בלי הזדמנויות, כאמור עד לכניסת הג'וקרים.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

אני ראיתי בשבת הגנה טובה (עד שגוטליב יצא) ואת בומבה – שיחקנו עם זר אחד ובלי דודו ביטון ורייכרט – בואו נראה איך זה ייראה בליגה.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

אני ראיתי בשבת הגנה טובה (עד שגוטליב יצא) ואת בומבה – שיחקנו עם זר אחד ובלי דודו ביטון ורייכרט – בואו נראה איך זה ייראה בליגה.

צור שפי 4 באוגוסט 2015

הגבתי נקודתית למשהו שיואב כתב ושלא הסכמתי איתו. במאקרו מכבי זו מעצמה שנבנתה יפה בשנים האחרונות בזמן שאצלנו עדיין הנסתר רב בהרבה מהנגלה. כמו שהיטבת להגדיר בתיאום הציפיות – מכבי לא צריכה להיות לנגד עינינו כרגע, אנחנו צריכים לבנות תשתית from scratch וגם בהקשר הזה ההתפרעות עם רייכרט היא לא איתות טוב מבחינתי.

גיסנו 4 באוגוסט 2015

דור פרץ לא אמור להיות זה שדואג למצבים, את התפקיד שלו הוא עשה נהדר. זה שבן בסט כושל ומיכה באופן מסורתי נכנס לעניינים בערך בפברואר, זה לא אשמתו…

סולי 5 באוגוסט 2015

ליואב- וואללה? דור פרץ שיחק השתלט "לבד" על מרכז המגרש ברדבי? אני חשבתי שראיתי שם גם את מיטרוביץ, אייבינדר,אלברמן,איגבור, זהבי, טל בן חיים (הבלם והחלוץ), גילי ורמוט…..רק כמה מהשחקנים שמשחקים בנבחרת בשנים האחרונות ומובילים את מכבי כבר 3 שנים להצלחות..
אתה באמת חושב שאם דור פרץ היה משחק בצד השני של המגרש הוא גם היה "משתלט" על מרכז המגרש לבד…?

יואב 5 באוגוסט 2015

דור היה לפחות רמה מהמקבילים שלו במשחק מאד פושר של מיטרו וריקן.
את איבינדר לא ראית(לא הולבש), את אלברמן ראית לרבע השעה האחרונה, ושלושת הטנורים בחצי השעה האחרונה.
השעה הראשונה(כמו גם החצי שעה האחרונה) היתה בשליטה מוחלטת בעיקר הודות לדור פרץ למרות יכולת בינונית כללית של הקבוצה.
אני חושב שאם דור היה שחקן הפועל, הפועל היתה מביאה זר אחד פחות לקישור. לגמרי.

סולי 5 באוגוסט 2015

אל תזלזל באינטילגנציה שלך ושלי, דור פרץ שחקן מוכשר עם פוטנציאיל (כמו חלק מהקולגות שלו בצד השני), הוא בטח לא ההבדל בין הקבוצות

יואב 5 באוגוסט 2015

זה לא מה שטענתי, שהוא ההבדל.
זה התייחס לפרוספקטים של הפועל שיניב כתב עליהם.

סולי 6 באוגוסט 2015

רשמת שהוא "השתלט לבד" על מרכז המגרש -וזה לא קרוב להיות נכון ואתה יודע את זה.
הוא משחק בקבוצה טובה יותר עם שחקנים מוכשרים ומוכחים יותר שרצים ביחד כבר כמה שנים, הרבה יותר קל לו להיכנס לתפקיד במרכז המגרש לעומת ה"פרוספקטים" של הפועל שמתחילים העונה קבוצה מאפס שמסביבם שיחקו עוד כשבעה צעירים נוספים שלא היו עדיין במעמדים האלה

אריק האדום 4 באוגוסט 2015

לא אוהב את המהלך הזה. מקווה לטעות.
והכרטיס האדום זה בלינד.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

אתה לא אוהב בגלל המחיר או שהשחקן לא טוב בעיניך ?

אריק האדום 4 באוגוסט 2015

הרבה כסף על שחקן שמה שהוכח לגביו עד עכשיו זה הוא מושך הרבה בלגן

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

אני שמח שאחרי שלוש שנים שהפכתי לרואה חשבון מבוטל אני נהנה רגע להיות בצד שלוקח כישרון צעיר בסכום גבוה ולא מוכר כשרון מוכח בסכום גבוה.
בסוף – בעולם הכדורגל זו עסקה שגרתית.

עידוקוליס ליפשיץ 4 באוגוסט 2015

אני חייב לשאול לפי מה החלטת שפנטילי, וינטרה ולינגאלה (נשבע שהסתכלתי שלוש פעמים כדי להזכר מי השמות שמדברים עליהם בכלל) הם שחקנים חזקים?

כל דבר שיכול להתפתח לחיוב אתה כבר מנתח כאילו זה מה שקרה. אם יש למשל שחקנים שלא ברור איך יתפקדו בהפועל, אז אתה יכול להגיד את זה. אתה רק תישמע מפוכח יותר. ואם ברור לך שהם חזקים, אז באמת אני סקרן לדעת איך ולמה

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

פינטלי זה שחקן נבחרת רומניה – וינטרה הוא שחקן נבחרת יוון – זה נותן אינדיקציה ליכולת כלשהי.
אלה שחקנים מוכחים שעשו משהו בקריירה – רק להשוואה ברומניה מדברים על כך שפינטלי בכיר מהובאן לדוגמא .

לינגאלה היה אחד השחקנים הכי טובים בלאומית – אבל לגביו אני לא בטוח שיישאר – מדברים לא מעט על השאלה שלו ועל צירוף חלוץ נוסף.

גיסנו 4 באוגוסט 2015

גם מהו קודרו היה שחקן נבחרת בוסניה עם עבר עשיר בליגה הספרדית ועונה בברצלונה.
דג'מבה דג'מבה היה שחקן נבחרת קמרון עם עבר במנצ'סטר יונייטד.
רוברט ארנשו היה שחקן נבחרת ווילס ועם עבר עשיר בפרמייר ליג.

ועוד ועוד שכבר שכחתי.

רקורד מרשים עדיין לא מבטיח כלום.

בלייק 4 באוגוסט 2015

1. כן, המחיר מוגזם. כל שוק ההעברות נראה מוגזם מאוד, ככה שזה לא חריג במיוחד.
2. אני בעיקר מאושר (טוב, מאושר זאת מילה מוגזמת) שהסאגה הסתימה (אני מניח שעוד נשמע כל מיני "הפתעות" שמכינים ביציע כזה או בשער אחר). מבחינת כסף, אני לא מאושר מהמיליון יורו כמו שאני לא מתעצב כשגולדהאר "שופך" 1.1 מיליון יורו על 75% כרטיס של טב"ח. כסף של גולדהאר, הוא מספיק בוגר ומספיק עשיר כדי להחליט על הכסף שלו.
3. אתה באמת מאמין שדרבי הליגה הראשון יגיע למחצית? יש לי תחושה שנראה לא מעט משחקים בנתניה השנה.
4. היום כולם מרוצים מהעסקה. אבל אני בדיעה דומה לשלך – כולם הפסידו משהו מהפרשה (כספי, תדמיתי, מקצועי). אף אחד לא הרוויח כבוד מהסיפור הזה.
5. מבין, אבל כמובן שהיום אי אפשר להסתכל אחורה על עסקת ורמוט כשבאים להחליט על עסקת רייכרט (כלומר אפשר, אבל זאת טעות). אני מניח שהיה הרבה יותר קשה להביא את רייכרט להפועל ישירות מרמת השרון. קודם כל, כי הפועל אז היתה במצב ניהולי כאוטי עם עתיד לוט בערפל. שחקן צעיר, אפילו אוהד הפועל, שצריך לבחור בין מכבי בשיאה להפועל בשפל, מבחינת הקריירה, המשכורת וההתקדמות המקצועית. רייכרט כנראה גם לא חשב שיהיו אוהדים של מכבי שיקללו אותו ככה. אם כבירי היה הבעלים לפני שנה וחצי יכול מאוד להיות שרייכרט היה מגיע ישירות להפועל.
6. אהדתו המוקדמת של כבירי להפועל היא יתרון או חיסרון? רמון לא היה באותה פוזיציה רק לפני חודשיים?
7. לדעתי, לרייכרט יש עוד הרבה מקום להתקדם כדי להיות אחד הטובים בארץ בתפקידו ("אחד הטובים" = טופ 5). הפוטנציאל להיות כזה בהמשך קיים. מצד שני, הראש שלו (או מי שמסדר לו את הראש) עשוי להוביל אותו למקומות אחרים.
8. היו לא מעט שנים שהקבוצה ששלחה הכי הרבה שחקנים לנבחרת הצעירה היתה מכבי. רוב השחקנים האלה לא הגיעו רחוק. לא אומר שזה מה שיקרה בהפועל, אלא שהנבחרת הצעירה זאת פיקציה. יש מעט מאוד כישרון בכל דור כאן, ככה שרוב הסיכוי שאולי שחקן אחד משחקני הנבחרת הצעירה שמשחקים בהפועל יגדל להיות שחקן מוביל. מהשאר יצאו הזגורים והליאור ג'אנים.
ההרכב של ישראל הצעירה שניצח את צרפת 1:0 בדרך להעפלה ליורו הצעירות: אלמדון, שפונגין, קינן, שי מימון, אלירן דנין, ליאור ג'אן, סרור, עומר פרץ, ברוכיאן, מליקסון, תמוז. שותפו: טגה, בן שושן ובן שהר, שאז עוד היה סהר. לא בדקתי את הסגל כולו, אבל ההרכב כולל מחליפים די מייצג. חצי משחקים בליגה שניה ומטה. שחקנים מובילים: מליקסון, תמוז ושהר. היו כאלה או אולי עוד יהיו: קינן ושפונגין? זהו. וזאת הנבחרת הצעירה המצליחה ביותר שלנו.
9. לא במיוחד. האמת שאין לי סיבה טובה. גדלתי על זה ונפלתי. מעדיף תמונות של קפטן צהוב מניף צלחת/גביע או איצטדיון מפוצץ עם דגלים, כתובות וצבע.

צור שפי 4 באוגוסט 2015

אני מעריך את המחוייבות של רייכרט כאוהד אבל כאן זה נגמר. יש כל כך הרבה מינוסים למהלך הזה: אי כיבוד חוזה חתום, המחיר המופקע, רמת הציפיות המטורפת שתיווצר עכשיו לגביו, סכנת ההתפכחות (והדיכאון בעקבותיה) גם שלנו כאוהדים וגם שלו כשיירד אצלו האסימון והוא יבין איך הוא דפק לעצמו את חשבון הבנק. להיות אוהד הפועל זה אומר להיות פסימי ואני חושב שמאוד ריאלי שכל העסק הזה ייגמר בשברון לב של כולנו.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

שברון לב ? לא ממש.
בתסריט החיובי – שמנו יד על כישרון מוביל ועמדה שהיינו בנחיתות בה – בתסריט השלילי זה אלרואי כהן.
ROI נמדוד עוד שנה

צור שפי 4 באוגוסט 2015

אז זהו, שבתסריט שלילי זה גרוע בהרבה מבעלה של הגב' אלמליח (שגם ככב היה גרוע מספיק). הרי סביבו לא היתה עשירית מההייפ המטורף שיש עכשיו. וזה מבחינתנו. עוד לא דיברנו על גודל השבר מבחינתו של השחקן בסרט כזה.

אזי 4 באוגוסט 2015

אני אתחיל מ9 – מעולה!!
באמת תמונה אדירה וכן, (גם) בשביל זה אנחנו אוהדי כדורגל.

בקשר לעסקה עצמה, מכבי הרוויחה ממנה והפועל הרוויחה ממנה.
אבל חייבים לתהות מה עובר בראש של בן רייכרט שמסכים להפסיד כל כך הרבה כסף בשביל לשחק בהפועל.
מלא כסף.
בוכטות על בוכטות של כסף.

אני מוציא רגע מהמשוואה את נושא העולם התחתון כי אין שום דבר שתומך בזה (מלבד הרצון שלנו בליצר קצת סדר והיגיון בעולם).
אז נניח שהוא באמת עשה את זה כי הוא כל כך כל כך אוהד את הפועל.

הטירוף הזה שלו זאת חרב פיפיות שאי אפשר לדעת איזה צד היא תדקור.
כי, נכון. שחקן שכל כך מחוייב לקבוצה שלו, יעשה הכל בשבילה.
הוא יתאמן יותר חזק, הוא ישחק יותר חזק, הוא יהיה מוכן להקריב מעצמו בשביל הקבוצה. כמו שעשה כלכלית ודאי יהנה מוכן להקריב גם מקצועית וגופנית אם יצטרך. הוא יכול להפוך להיות סמל של קבוצה.

אבל הוא גם יכול להתהפך. יכול להיות שהוא לא ידע מתי לעצור את הטירוף שלו. לקבל אדום עוד לפני המחצית הראשונה שלו כמו שהערכתם. לצפות לקבל יותר אהבה ממה שהוא יקבל בפועל, להחליט שמגיע לו יותר, לרצות יותר מדי, לפוצץ את החוקים.

זה שחקן שיתן 100% או -100% אין אמצע.
יהיה מעניין לדעת מה הוא יתן.

מהצד הצהוב של העיר, יש לי רק משאלת לב אחת:
שאוהדי הפועל ימשיכו לשרוק לו בוז כשיעלה לשחק באדום הזה שלהם.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

נראה לי שכדור השלג פה התגלגל פה כל כך מהר והזוי שלנתח הכל כמכלול זה בעיה.
אבל אם נחפש היגיון בניהול קריירה מעבר לחיבור הרכגשי – אז ייתכן ולהיות שחקן מוביל בהפועל בשנתיים הקרובות (ולא ברוטציית קשרי ה50-50 של מכבי) ולצאת לחו"ל יוכיח בהמשך הקריירה היגיון כלכלי.

אני מקבל את ההגיון – או שיוביל אותו להצליח ולהיות סמל של ממש(והסמל הזה כבר לא יילך למכבי) או שהמעמסה תהיה גבוהה מדי.

אורן 4 באוגוסט 2015

אזי,מסכים איתך בהחלט.חובת ההוכחה עליו.

נדבושקה 4 באוגוסט 2015

כמה הערות:

1. המציאות בענף המקומי מראה שהשקעה בצעירים היא לא "שלד מצוין לשנים הבאות", כי הטובים שבאמת יוכיחו עצמם יועברו לקבוצות באירופה ורק הבינוניים יישארו. לא קשור להפועל ת"א , זה ככה כמעט בכל שוק קטן עם רמה נמוכה

2. גם רמון היה אוהד הפועל שרוף, וקיבל בגלל זה החלטות עסקיות מזעזעות.

לשלם מליון יורו על רייכרט זה עוד החלטה כזו של בעלים אוהד הקבוצה, רק שבמקום רמון זה כבירי.

אני מקווה בשביל הפועל ת"א שכבירי יתעשת ויבין שלא זו הדרך לנהל קבוצת כדורגל תוך שמירה על שפיות תקציבית.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

ההיקש "גם רמון היה " לא יכול לעבוד בכל תסריט.
שימו לב כמה הסיפור וההתנהלות מזכיר את אורי אלון בשנה הראשונה – תחליפו את הצעירים הכי טובים בישראלים הכי טובים לדוגמא…

אודי 4 באוגוסט 2015

אתה משווה יותר מדי בין ענפים שונים עם חוקי משחק והשוק שונים. לא משנה כמה ספינים תעשה לרכישה הזו, כרגע זה נראה רע ובזבזני בשביל הפועל.

Lord Anthony 4 באוגוסט 2015

בוא נשווה באמת, בין הלפרין ואליהו: שחקני נבחרת מוכחים שעשו דבר או שניים בקריירה לבין רייכרט: שחקן הנבחרת הצעירה שבקושי שיחק בקבוצה שרצה לאליפות.
אורי אלון מביא שחקנים מוכחים שיעזרו לו לבנות קבוצה טובה. בהפועל מביאים חלומות ופנטזיות.

נדבושקה 4 באוגוסט 2015

ההיקש לא יעבוד בכל תסריט אך במקרה הזה אני לגמרי רואה את הדמיון.

אני לא רואה הגיון עסקי בלרכוש שחקן בן 21 שבמידה ויצליח יימכר לחו"ל תוך שנה-שנתיים, כשדי ברור שלא סביר שרייכרט יימכר בסכום גבוה מאד שישאיר לכבירי שולי רווח גבוהים

אזי 4 באוגוסט 2015

בקשר לכבירי
כמה קטנוני יכול להיות אוהד הפועל שהוא בעצם הבעלים של הקבוצה ומליאן לא קטן בפני עצמו, שהוא מוריד את הצבע הצהוב מסמלים של קבוצות!???!
הופתעתי שלא כתב "מערב גרמניה" במקום מכבי ושם נשר שעומד על צלב קרס במקום הסמל של מכבי.

יניב פרנקו 4 באוגוסט 2015

עשה טובה, אל תכניס לו רעיונות לראש

תומאס נוימן 4 באוגוסט 2015

יותר גרוע, הבן אדם פשפש בארכיון של האתר של מכבי, כדי למצוא את הציטוט של ג'ורדי לאחר החתמת טב"ח, והעתיק את הציטוט כדי "להכניס" למכבי. זה לא אקט של בעלים, אלא של האוהד הקטנוני ביותר.

עומר 4 באוגוסט 2015

+1 אזי.
התנהגות תינוקית ומביכה

שגיא 4 באוגוסט 2015

מעניין איך זה יסתדר לכם עכשיו עם לשחק עם רכוש של מכבי בהרכב של הפועל…? 20% מרייכרט עדין שייכים למכבי בפועל. אתם משביחים לנו שחקנים.

הקורא בפוסטים 4 באוגוסט 2015

יניב פרנקו היקר.
כרגיל במועדון האדום אתה מתאים את המציאות לרצונות שלך.
מזכיר לי את סיפור אולם "אריק איינשטיין" שלך.
מה לעשות זה לא יקרה.
המציאות היא שיש פה בחור צעיר לא חכם במיוחד שקיבל עצות ממש גרועות ונדמה שאפילו משפחתו האדומה(?) שונאת את מכבי יותר מאשר אוהבת את בנם יקירם.
עכשיו לעובדות:
בן רייכרט שיחק בהפועל ת"א 28 משחקים ובהם –
3 שערים
1 בישול
10 כרטיסים צהובים!!
2 אדומים!!
ועל זה המועדון הגאוני שלך שילם מיליון יורו.
מה הבעיה? שמשלמים בכסף שמיועד למשכורות של אחרים וכשהגיע מועד הפרעון לא יהיה מאיפה לשלם.
והבור עוד יעמיק.
הרי שנינו יודעים שכירי לא שם אגורה שחוקה מכיסו והוא משחק פוקר ונכנס All in בכסף לא שלו.

ידידי האדום.
כמאמר המשורר: מי ישלם? בנון?
לכתוב במקלדת לא עולה כסף לשלם משכורות עולה גם עולה.

ניב 4 באוגוסט 2015

מאיפה לך המידע על כבירי? לפי הבקרה לבחור כנראה יש הון של 200 דולר. זה הרבה כסף ורחוק מלהיות All in.
אם יש לך מידע אחר אשמח אם תחלוק אותו.

אלון 5 באוגוסט 2015

איזה 28 משחקים
שיחק בהפועל עשרה משחקים
וקיבל אדום אחד

חיים הצהוב 4 באוגוסט 2015

בכל פעם שאוהד הוא גם בעלים זה נגמר רע, ראה לוני הרציקוביץ, מוני הראל, תאומים, גד זהבי, רובי שפירא ז"ל, רמון, אלי טביב(כ"ס) וכו'

חיים הצהוב 4 באוגוסט 2015

למעשה לא עולה לי בראש בעלים אחד שנתן יציבות והיה גם אוהד, היו הצלחות רגעיות אבל הם באו במחיר שכמעט וריסק קבוצות

צור שפי 4 באוגוסט 2015

רומן אברמוביץ׳?

גיסנו 4 באוגוסט 2015

היה אוהד צ׳לסי לפני הרכישה כמו שגאידמק היה אוהד בית״ר

שלומי 4 באוגוסט 2015

שמעון מזרחי.

כסיפוביץ 4 באוגוסט 2015

מלפפון

Hgggg 5 באוגוסט 2015

בן רייכרט ערס קטן. שהפועל יחנקו איתו

תורג׳י 5 באוגוסט 2015

חייב להגיד שכל ההילולה מזכירה מאוד את סיפור שכטר.

Comments closed