הפועל ת"א מחזור 2015-2016 – סוף

את הכסף סופרים במדרגות (כאילו בשוטף 90)

שנה לא קלה עברה על אוהדי הפועל, התקווה הגדולה מהקיץ התחלפה חיש מהר בעונה מאוד מתסכלת, עם חשש אמיתי מירידת ליגה (והמצב בסל לא תרם) ובאופן כללי תסכול.

ותתפלאו. לא הכל גרוע. כבירי החליף את כל שדרת הניהול, נפרד מגורמים מזיקים, השקיע בנוער, גייס מאמן זר, השקיע בשיווק, עשה הכל לפי הספר. אבל במבחן התוצאה. לא עבד.

אז בגדול אני חושב שצריך לחלק את השנה הזו ל-2 מחציות – המחצית הראשונה היא קצת (הרבה) חלמאית, הרבה מאוד כוונות טובות בלי יד מכוונת, אולם בהמשך בעיקר לקראת ינואר והמינוי של גוטמן אפשר היה לראות את השיפור.

הטעויות הגדולות :

בניית סגל חדש לגמרי – תראו, הסגל שסיים את השנה שעברה היה חלש להחריד ובאמת שקשה למצוא הרבה פספוסים – אבל יש 2 גדולים , הראשון זה סאשה , קשר אחורי נחוש וטוב שהתחבר למועדון ואפשר היה להשאירו ובוודאי שכשרואים את הכסף ששולם על המחליפים בעמדה שלו – אז סאשה זו טעות גדולה.

וגם שלומי אזולאי – אומנם קשה היה לראות בשנה שעברה את מה שהראה השנה בסכנין, אבל במבחן הבדיעבד, אין בכלל ספק.

מעבר לזה קשה למצוא טעויות בנושא הזה – הפועל נאלצה לבנות קבוצה כמעט חדשה ואני בטח לא חושב שהיה צריך להשאיר את אבוטבול וטועמה – אבל ב-2 הנקודות האלו נעשו טעויות כבדות.

חוסר במאמן ראוי – ניסו עם מנדיונדו וזו הייתה נפילה, אפשר להגיד שפיטרו מהר אבל צריך לזכור שהפועל של מנדיונדו הפסידה את כל משחקי ההכנה (מחנה וגביע הטוטו) ופתחה רע את השנה, כאשר כל הגורמים מדווחים על חוסר כימיה מוחלט, אבל מה שקרה מאז ועד למינוי של גוטמן היה פארסה מוחלטת – אומנם בסוף הגיע מי שכולנו באדום שמחים לראות (אני מניח) אבל המחיר על השנה הזו היה כבד, ולקחת הימור כזה שכשגוטמן לא היה בכלל פנוי לאורך כל כך הרבה מחזורים זו טעות גדולה – היה את אלישע והמורכבות שלו בשוק והיו עוד אופציות כמו שתמיד יש.

פרשת בן רייכרט – אפשר לדעתי להפסיק להסתלבט על המחיר הגבוה ששולם על שחקן כזה, המחיר היה הימנעות מתביעת ענק שכמו שראינו את הכישורים של עו"ד המאירי היו נגמרים רע מאוד להפועל, כבירי נפל בו בענק למלכודת חוסר הניסיון והאהדה – הפעיל את השחקן (כנראה שלא ישירות, אבל קשה שלא להאמין שלא הייתה הפעלה, לכאורה) ולדעתי היה צריך לשלם את הסכום כי לא הייתה שום אופציה אחרת בבוררות ובתביעה שהייתה מגיעה לאחריה – אבל רייכרט הפך לסמל הטעויות , העמיס על עצמו משקל עצום והמערכת כולה נסחפה בנושא הזה.

למה לא החתמתם חלוץ ? – הפועל דיברה עם בן שהר, קשקשה עם דובב גבאי, פינטזה על זה ועל ההוא ובסוף פתחה את העונה עם אוסף עצום של קשרים ובלי חלוץ מחליף לדודו ביטון שנראה רע מההתחלה – אנס מחמיד יכול להיות בעונה הבאה מחליף שלישי, אולי.

מספיק לראות את השיפור שהביא איתו שונפלד כדי להבין כמה הקבוצה הזו הייתה צריכה חלוץ.

וזאת ועוד שלאור הסגל הזה ושיטת המשחק עם שלושה שחקנים באמצע שיחקה הפועל את רוב העונה עם שלישיה קדמית שבה ברוב המקרים היה לפחות קשר אנמי אחד ובהרבה משחקים שניים (השילוב של בומבה, אלטמן ודודו ביטון זה הכי נורא).

אז בוא נסכם את מה שצריך לעשות בשנה הבאה כדי שנוכל לפנות מקום לטעויות חדשות ולא סתם לחזור על ישנות.

מאמן – גוטמן כמובן זה האיש, אבל אם מסיבה מסוימת הוא לא יהיה (אני שומע את הספינים חבר, אנחנו חולים עליך אבל מכירים את כל השטיקים) – חייבים מאמן חזק על הקווים – נדמה לי שיש אחד כזה היום בסכנין שיהיה האופציה הראשונה במידה ולא.

בן רייכרט – אני מאמין שבשנה הבאה, עם מאמן כמו גוטמן ועם הרבה שקט נקבל את הרייכרט שרצינו, נקווה, מה עוד אפשר לעשות.

חלוצים – שוינפלד ויחזקאל זו התחלה טובה, יש גם בנוער כמה אופציות – אבל הפועל חייבת להחתים לפחות עוד שחקן אחד (תחזיקו חזק וקבלו ספוילר, אני רוצה את עדן בן בסט)

בניית סגל חדש – פה המצב לא רע, להפועל יש מהשנה הזו תשתית לא רעה בכלל.

*

ובכלל שכחתי – הנפילה הכי גדולה – הכרוז ! תגידו אתם עושים צחוק ?.

*

ובקטגוריית – וואלה נפלנו , קורה אבל חבל.

הרוש – הפציעה גמרה חצי עונה , הכושר והחלודה לא תרמו בהמשך.

בומבה – ניסיון מוגזם לעונה כזו, אתה מביא שחקן צעיר בהרבה כסף למערכת יציבה, לא לכאוס כזה.

וינטרה – אפשר ליפול עם בלם, אבל וינטרה היה אמור להיות משהו מעבר לזה, הוא היה אמור להפוך את ההגנה הצעירה של הפועל ליציבה יותר בזכות ניסיון – בויכוח וירטואלי עם חבר טענתי שמספיק היה להחליף את וינטרה בחסוס רואדה והפועל הייתה מסוגל לעשות פלייאוף עליון.

אלטמן – מודה, לא מבין את השחקן הזה כרגע, לא ברור לי מהו, הוא חלוץ (הוא לא) , הוא מוסר, יוצר , גולר, מה הוא? – התחושה שלי שאם אלטמן היה גדל במועדון אחר הבאזז עליו היה אחר.

ספורי – אני עוד לא מתייאש, אני גם חושב שזה מקרה קלאסי של כפיר אודי, שמדובר בחלוץ ולא שחקן אגף ולא קשר 5050 ולא מגן ימני – אבל ספורי מייאש לא מעט אוהדים לידי.

גוטליב – זו לא נפילה של ממש, אבל העונה הנהדרת של עכו איתו הייתה קצת אשליה – חייב בלם חזק לידו והרבה מהשערים השנה עליו.

תורג'מן – אמרו לנו , אבל אנחנו חכמולוגים, נלחם, רוצה, בנוי כמו שחקן, זה לא זה.

לינגאנה – אני מודה שאני רוצה שיחזור לעונה הבאה למאמן נורמלי, אבל וואו איזה תסכול.

*

בקטגוריית הטיזר של השנה

משה אוחיון – "למה הוא מייבש אותו, למה הוא מייבש אותו, אח איזה שחקן, ואז למה הוא מרכיב אותו ולמה הוא מרכיב אותו".

*

ובקטגוריית נקודות האור (כאילו חלקם פנסים חמודים כאלה, לא פרוז'קטורים של ליידי גאגא)

אבו עביד – לא מגן שמאלי, לא בלם אידיאלי, ויש להחזירו לאגף ימין , פיסי מאוד, נשמה אדומה, התחברתי.

שיימן – חצי עונה מתסכלת מאוד אך מאז שגוטמן הגיע אפשר היה להבין למה בחיפה סיפרו שעשינו עסקה טובה.

ידין – הפתעה נעימה , מה הם מבינים כבר שם בחיפה.

ניקוליץ – וואו, איזה שחקן, כל כך מזכיר את הדוב מהעונה הראשונה של גוטמן.

שונפלד – לוק של ההוא מ"מת לחיות" , השחקן היחיד בעיר שהבקיע שער בדרבי בנגיעה הראשונה שלו במועדון, משנה לי את כל התפישה לגביי מתאזרחים, תביאו עוד.

שגיב יחזקאל – הראש לא הכי מוברג , והוא צעיר נורא, אבל יש את הרגעים האלה שאתה תופש את הראש ואומר "ראיתי את התנועה הזו פעם משחקן צעיר במועדון".

*

בקטגוריית לא חייבים להחתים כל יום שחקן.

לוטם זינו.

הרגע הקומי של השנה:

מקום ראשון- התלבושת של מנדיונדו בדרבי – הרגע הזה שהבנתי שזה לא זה.

מקום שני – לאלא עולה במשחק האחרון מול הפועל חיפה ומקבל מהקהל מחיאות כפיים, ארביטמן יורד ובטוח שזה בשבילו ומוחא כפיים בחאווה (כאילו עם היידים מעל הראש וקידה מלאכותית).

מקום שלישי – כל ראיון של באדיר שבו חזר על המונח "בעלבית".

*

ובפינת האופטימיות לשנה הבאה – מחלקת הנוער והמושאלים.

להחזיר את רז נחמיאס ואבו אל היג'ה ולעלות כמה חבר'ה מהנוער – המחלקה כבר שנתיים מתפקדת לא רע, אנס מחמיד, רוי מליקה, עדן הרשקוביץ, שפונגין הצעיר ויש עוד.

*

בקטגוריית ביקורת עצמית.

בעל הבלוג מודה שהיה אופטימי מדי, מסונוור מדי והתעלם מחלק מתמרורי אזהרה ברורים.

אבל ראבאק. אל תצפו לשום שינוי בשנה הבאה.

*

זה לא (רק) אנחנו, זה אתה

בלומפילד שלנו, שלנו, כן שלנו (למה סתם זה אצטדיון הפועל?), המבצר, המקדש, דיס איז בלומפילד, בלומפילד לא בלומשטיין, כן אתה, עם המוסכים, עם ה15 דקות מהבית למגרש .

מה זה המאזן בית הנורא הזה השנה – איפה ההפחדה, איפה העוצמה, אני מאשים לא מעט את הכרוז פה אבל מה קרה לך חבר?.

היית חסר לנו השנה.

אבל בכל מקרה נתגעגע בשנים הבאות ואיזו מאפייה יש להם שם בפתח תקווה ?

 *

תסריט אופטימי לשנה הבאה

כבירי מוכר כמה תמונות, גוטמן מאלף את הסגל, מביא כמה זרים, חן עזרא שורף את הקו , עדן בן בסט מוכיח שג'ורדי לא מבין כלום מהחיים שלו, הצעירים פורחים ושגיב ובן עפים לשמיים.

מקום 4 ביצ'ס וכרטיס לאירופה.

תסריט פסימי

מממ…בשביל מה יש יותר אוהדי מכבי מכולנו ?

יש גמר!!!!
הניצחון על ויאריאל - הבוקר שאחרי

48 Comments

אנונימוס 5 במאי 2016

בפתח תקווה יש פאב באצטדיון, לא צריך מאפייה

יניב פרנקו 5 במאי 2016

נו די מה אתה מסתלבט על פאבים בפתח תקווה.

צור שפי 5 במאי 2016

חכה חכה, יש לי תחושה מחורבנת שבנושא האיצטדיון אנחנו עוד צפויים לפורענויות לא מעטות. תזכור שיש בחירות חוזרות בבת ים בהוראת בית משפט ככה שלא אופתע אם היו מהלכים לא תקינים בהתקשרות הזו.

yaron 5 במאי 2016

ר"ג נפל, בת-ים עוד לא קם (וכמו שכתבת לא בטוח שיקום), נשארנו עם בלומפילד כאיצטדיון יחיד במרכז עם 25 אלף צופים ובאיחור של שלוש שנים…
השבוע פורסם שבב"ש מתחילים תוכנית הרחבה…

יניב פרנקו 5 במאי 2016

ראש העיר הודיע שזה פרסום מוטעה ובלתי אפשרי.
אבל זה וואן…

גיא זהר 5 במאי 2016

ירון, הידיעה של אופירע היא מהמופרכות שראיתי. מי שקצת מכיר את טרנר מבין שהוא לא בר הרחבה. באסה.

גיסנו 6 במאי 2016

אני חושב שאם אפשר להרחיב את בלומפילד יהיה אפשר גם את טרנר. פשוט לא במהלך בזק זול יחסית כמו שאפשר בנתניה/המושבה, אלא במהלך יקר של מס' שנים.
כך או כך כל מי שראשו על מותניו (בזינגה) ידע שזה שקר גס

גיא זהר 6 במאי 2016

להרחיב את טרנר הרבה יותר מסובך מבלומפילד כי יצטרכו למעשה לבנות את האצטדיון מחדש (הגג הוא חלק אינטגרלי ממנו). לגבי בלומפילד, מוסיפים עוד קומה וגג, השאלה האם היסודות חזקים מספיק ולמה שלוש שנים? בשלוש שנים בונים אצטדיון מהיסוד.

גיסנו 6 במאי 2016

לא יודע מה לגבי היסודות של בלומפילד, אני לא מהנדס בניין….רוצה להאמין שיבנו אצטדיון שלא יתמוטט על יושביו .
למה שלוש שנים? כנראה מאותה סיבה שטרמינל בשדה תעופה שתוכנן להיחנך ב 2000 נפתח בסוף רק ב 2005….ושהרכבת הקלה שצפויה להיות מוכנה ב2021 תהיה מוכנה ב 2027 לערך

עומר ה 6 במאי 2016

אתה אופטימי לגבי 2027

גיסנו 6 במאי 2016

פשש ועוד הוספתי שנתיים להערכה הראשונית

עדי אבני 5 במאי 2016

סיכום קצר שלי:

לשלילה-
3 כשלים קונספטואליים רצופים:
1. גם אני טביב: ראשית ניסו לבנות קבוצה בזול שמתבססת על מציאות ליגה שניה. בחצי הדרך שינו את הקונספט, אבל כבר החתימו את לינגנה, שקל, ועוד כמה שפשוט לא היו בסטנדרט המתאים
2 הנוער לשלטון: לאחר מכן החליטו על קבוצה שמתבססת על צעירים אנרגטיים ואמורה לקבל את היציבות דווקא מהזרים המנוסים. העניין הוא שהזרים כולם לא היו בנויים להובלה, כך שנשארנו עם עדר של שחקנים צעירים ללא רועה. ואם נוסיף חטא לפשע, לאוסף הא2לקטי הזה של 23 שחקנים חדשים החליטו לא למנות מאמן. תסדרו לבד. הבחירה במדיונדו היא אבי אבות הכשלון הקונספטואלי וגרם להפועל נזק עצום
3. מחכים לגודו: ועוד כשלון ששווה בהשפעתו לזה של הבאת מדיונדו היא אי הבאת מחליף למדיונדו. בהתחלה התחרבשות של כמעט חודשיים עם באדיר הבאמת משתדל כמאמן זמני ואז הבאת מאמן כשאתה לא ממש נותן לא את ההזדמנות כי לאורך כל התקופה בהפועל מקווים שאוטוטו גוטמן מתפנה. לשמחתנו זה קרה בסוף, כי אילולא כך אני לחלוטין לא בטוח שלא היה לי לשנה הבאה מנוי לימי שישי בשלוש.

לחיוב-
אחרי שבשנה שלפני רמון את ברקוביץ לא השאירו דבר מלבד מדים בהפועל, בחלוף שנה ניתן לראות שכמה דברים חשובים כן נעשו:
1. ניכוש עשבים שוטים: גם מקרב ההנהלה וגם מקרב השחקנים נוקו הרבה אינטרסנטים וכאלה ששמים עצמם לפני הקבוצה
2. שיקום מחלקת הנוער: הרבה כסף השקיע שם כבירי השנה. זה אמנם עדיין לא ברמה של המחלקות הצהובות והירוקות, אבל בהחלט דבר נכון לעשות אחרי הייבוש שעברה המחלקה מתקופת טביב ועד השנה.
3. בניית בסיס לעונה הבאה: אם את העונה הנוכחית פתחנו עם אפס נכסים מבחינת שחקני סגל (כשמהשנה שלפניה נשארו רק יחזקאל וספורי הצעירים יחד עם דודו ביטון הנוראי ומשה אוחיון שפשוט לא מצא קבוצה), הרי שלקראת שנה הבאה יש לפחות 12 שחקנים שאמורים להיות משמעותיים בסגל: הרוש, גוטליב, אבו עביד, ורטה, שיימן, שיש, ידין, ניקוליץ', רייכרט, יחזקאל, אלטמן ושוינפלד. אם נצרף לאלה שוער מחליף כחתוכה והחזרת 2 מושאלים (הייתי מחזיר את אבו אל היג'א ואת רז יצחק), הרי שההרכבת הפאזל לשמה הבאה קלה בהרבה מזאת של השנה

yaron 5 במאי 2016

שום התייחסות למשכורות ולקיצוץ הצפוי בתקציב?

יניב פרנקו 5 במאי 2016

פירסמתי בלדה שלמה על זה אתמול!

ניב 5 במאי 2016

רק הערה, ג'ורדי מאוד מאוד האמין בבן בסט, לכן הוא הביא אותו ושילם לו הרבה כסף, מי שלא האמין בו זה בערך כל מאמן של מכבי שהיה מאז.
בקיצור אם מראש אתה מניח שבן בסט יוכיח שג'ורדי לא מבין כלום המלצה ידידותית – אל תביא אותו.

גיסנו 6 במאי 2016

בן בסט כמו שכטר כנראה איבד את היכולת לתפקד בקבוצה עם ציפיות

טרנטה 5 במאי 2016

אתם בטח בעננים…גם נשארתם בליגה בלי התקפי לב וגם אנחנו מפסידים את האליפות.
חייב לציין שעד הנקודה שהבאתם בדרבי מולנו הייתי בטוח שאתם יורדים. ההגנה שלכם היתה רעה וההתקפה עוד יותר. איכשהו יצאתם מזה.
לגבי שנה הבאה – רב הנסתר על הגלוי. ניחוש שלי שאתם הולכים לעונה פיננסית קשה.
שתי מילים על רייכרט – מגיע לכם.

גיא זהר 5 במאי 2016

שתי הערות: שלומי אזולאי הוא כמו רב"ש – מצליח בקבוצות קטנות. נוסף ללוטם זינו גם גיא אסולין פלופ

יניב פרנקו 5 במאי 2016

דווקא גיא אסולין חתום על הרגע שאולי שינה את הכיוון של העונה – הבישול שלו בשער הניצחון מול רעננה.

גיא זהר 5 במאי 2016

גם למשה אוחיון יש לדעתי שני בישולים. אפילו ארביטמן שכמעט שלא שיחק אצלנו וכששיחק היה חושך חתום על גול ניצחון. אסולין הוא כמו קלינגר, יגמור בסוף בשעריים עם טועמה ואבוטבול.

יניב פרנקו 5 במאי 2016

היה מת שתהיה לו את הקריירה של טועמה.

גיא זהר 5 במאי 2016

לגמרי. אבל טןעמה התחיל בגדנע כמדומני ואסולין בבארסה. ואין לו עוד 25. עצוב איך הדרדר.

יניב פרנקו 5 במאי 2016

דרך אגב סלים התחתן הערב .
שם הכלה לים.

גיא זהר 5 במאי 2016

יפה. ביום ההולדת של בניון ודודזאדה.

ארז 6 במאי 2016

גיא, אתה רוצה להסביר לכיתה למה אתה יודע פרטים כאלה?

גיא זהר 6 במאי 2016

חחח. קודם יניב התחיל. לגבי דודזאדה את בניון, כנראה נכנס למקומות שלא צריך.

holden 5 במאי 2016

מה עם מיחאי פינטילי?
בהפועל לא הלך לו בכלל,
לפני חודש ראיתי אותו בנשיונל ארנה בפלייאוף שסטיוואה אירחה את טורגו מורש, מיחאי אליל מקומי, שחקן חכם וקורא נכון את המשחק, בישל שער והיה המצטיין במגרש

יניב פרנקו 5 במאי 2016

צודק. שכחתי אותו.
תשמע כשהוא בא אמרו שברומניה הוא היה נחשב ליותר טוב מהובאן.
הוא לא שיחק לפני העונה הזו כמה חודשים והגיע חלוד ולא מאומן. קצת הרבה פספוס ובמקרה שלו בגלל שהוא שם ידוע ברומניה היה קל להשתחרר מהחוזה שלו ואם אני לא טועה הפועל גם קיבלה עליו דמי העברה .

עדי אבני 5 במאי 2016

בעיניי האכזבה הפרסונלית הגדולה ביותר.
הובא להפועל כדי להנהיג ולחבר את הקבוצה ובשל כך אפילו קיבל את סרט הקפטן.
בפועל היה מהשחקנים החלשים ביותר וניצל את האופציה הראשונה לעשות ויברח.

holden 6 במאי 2016

פינטילי שחקן מוכשר, אין ויכוח על זה, הכיום הוא המנוע והלב של סטיוואה -בוקרשט, הוא אהוב הקהל , מושא להערצה ממש,
אפרופו מחירי הכרטיסים אצלנו וברומניה:
כרטיס ליציע פשוט באצטדיון הלאומי בבוקרשט שזה אתטדיון חדיש עם כל הפאסיליטיס עולה בין:10 ל -15 שקל,
אני ביום המשחק שעתיים לפני פתיחתו הגעתי לקופת הכרטיסים וביקשתי לרכוש כרטיס ישיבה במקום הכי טוב במגרש,
רכשתי כרטיס של הביוקר שעלה רק :100 שקל, כרטיס ליציע:vip-1
יציע שממוקם על קו האמצע קרוב לספסלי המאמנים, היציע הזה אוכלס בחברות היפהפיות של השחקנים של סטיוואה פלוס בני משפחה ומקורבים ושאר האליטה המקומית,

בבוקרשט לאחרונה אוכפים חזק את חוק איסור העישון במקומות ציבוריים כולל במוניות, מועדוני-לילה ואף בקזינואים, מוקצה למעשנים מתחם חיצוני לשם הפרחת העשן,
גביע קרטון ענקי אבל באמת ענקי של פופ-קורן עולה ביציע כ 12 שקל כמדומני,
סמוך למגרש יש סטקייה שצולה על הפלאנצ'ה קבבים, עופות ונקניקיות,
בקבוק בירה פלוס צ'יפס בנוסח מקדונלדס פלוס ארבע נקניקיות ארוכות ומיונז בצד פלוס לחמניה מתוקה עולה רק:11 שקל,
רק אצלנו מוכרים בקבוק מים קטנטן בעשר שקל,
המגרש עצמו מכיל 55000 צופים וכר הדשא הרבה יותר מוצלח מסמי עופר,
עם סיום המשחק הקהל מתפזר בשקט ובבטחה, חלק אל תחנת המטרו הסמוכה או אל החשמלית הקרובה,
ממה שראיתי הליגה הרומנית ברמה טיפ טיפה נמוכה מהליגה שלנו הליגה השישית באירופה,
וכאמור הכוכב של אותו ערב היה מיחאי פינטילי,
עוד שני שחקנים אהובים בבוקרשט הם החלוץ אדריאן פופה והבלם האגדי גבריאל תמאש,
גבריאל תמאש בלם אדיר, מתנשא לגובה של 188 ואלגנטי וטכני ,
מזכיר את ירון פרסלני האליל ילדות שלי ממכבי חיפה,

הקהל המקומי מעודד אותו בכינוי החיבה של גבריאל-גבי, או בשם האינטימי:גביצ'ה

7even 6 במאי 2016

יניב, חלק מהשחקנים צעירים וזו עונה ראשונה שלהם במועדון כמו הפועל. לאט לאט. היו חסרים כאלו שיכוונו אותם.

מה שהכי מעצבן בעונה הזו…שהפועל התנהלה עד הרגע שהגיע גוטמן, בכאוס מוחלט על המגרש.
שחקנים טובים (כן, מסתבר שיש לנו כאלו ) שפשוט הרגישו שאין בעל בית ושיחקו בהתאם .
פתאום הגיע גוטמן והסביר לשחקנים מה המטרה של כל אחד על המגרש.
וכמובן ניקוליץ – איזה קלאסה.
ביחד עם ידין זה קישור מצויין.

לדעתי הפועל צריכה עוד 2 חלוצים שיזיזו את החלק ההתקפי.

בעזרת השם יהיה טוב. ויהיה טוב.

red sox 6 במאי 2016

אלטמן יופי של שחקן אבל חלוץ הוא לא וגם לא פליימייקר
. במכבי, נדמה לי אצל אוסקר גרסיה, הוא הבריק בתור שחקן אגף ימין במערך שלושה בלמים. כזה שחורש את כל הקו ונמצא כמגן ימני כשהכדור אצל היריב. ראיתי פעם ניתוח מצוין של אורי קופר שממחיש את זה גם במספרים.

גיסנו 6 במאי 2016

אלטמן שיחק בעונה של סוזה וממש לא הבריק. לאט לאט איבד את מקומו בהרכב ובסוף העונה כבר הושאל הלאה. דומה קצת לסיפור גיא אסולין וניר מנצור ושות'.

תומר חרוב 6 במאי 2016

לגבי אבו עביד. אמרתי לך בקיץ, מגן ימני נהדר. חבל לבזבז אותו בתפקידים אחרים.
לא כתבת על חמזה בארי. אבל עוד משהו שלא כתבת עליו ודי מוזר לי זה מה שקורה בהפועל מבחינה ניהולית, אני פחות מכיר אבל השמועות הן על כך שכבירי הוא איש קש ויש מאחוריו כל מיני אנשי "עסקים". גם העמותה לא רלוונטית ובעצם חסרת כל משמעות.

יניב פרנקו 6 במאי 2016

לפחות יודעים מי האיש קש ? לא עדיף מבעלים אנונימי ?
לגבי חמזה ? שחקן לא רע בכלל אבל הבנתי שהוא לא נשאר – דורש הרבה עבודה איתו ודי מחמיצן (אבל שחקן)

יניב פרנקו 6 במאי 2016

צדקת בענק בקיץ על אבו עביד.
מקווה שבשנה הבאה ישחק שם ורק שם.

יניב פרנקו 6 במאי 2016

ולגביי העמותה. ברגל הם חסרי רלוונטיות ורק עושים בושות בפייסבוק. אני לא חבר בה ומקווה שייסגרו.

ארז 7 במאי 2016

תוכל בבקשה לפרט טיפה? אני מהמוזרים שאין להם פייסבוק.

יניב פרנקו 7 במאי 2016

הם אלופים בפוסטים פומפוזים בפייסבוק – אפילו קם להם דף סאטירי.
שום דבר מעבר לזה

ארז 7 במאי 2016

חן חן.

תומר חרוב 6 במאי 2016

בקשר לנתניה איבדתי תקווה. בעלים אנונימי (אם יש כזה) שבא אחרי מאבק לשקיפות והאוהדים חוגגים כאילו אבא של גולדהאר קנה אותנו…

שבתאי יחבס ונימרוד דרייפוס במכונת כביסה יחד. 6 במאי 2016

קודם כל שישלמו משכורות, זה בושה וחרפה.

יניב פרנקו 6 במאי 2016

שילמו.

גיא זהר 6 במאי 2016

לא לזרים כנראה

יניב פרנקו 6 במאי 2016

קראתי כמוך את הכתבה – הטענה בכתבה שקיזזו להם חובות למועדון.

שבתאי יחבס ונימרוד דרייפוס במכונת כביסה יחד. 6 במאי 2016

שילמו גם למאמנים של,הנוער וכל המסכנים האחרים שעובדים שם בפרוטות ? שלא יהיה מקרה קוקוס חוגג בועד הפועל חלק שתיים.

יניב פרנקו 7 במאי 2016

למה ככה – הלוואי ויהיה לנו קוקוס חדש.

אזי 7 במאי 2016

ולפינת צר עולמי
הבאז סביב אלטמן הוא לא בגלל המועדון בו גדל, אלא בגלל שיצא לחו"ל בגיל צעיר, בדיוק כמו הבאז סביב אסולין וסביב שהר.
אנחנו מניחים שהגויים יודעים משהו שאנחנו לא, ובכן, זה לא תמיד נכון.

נ.ב.
כל מה שכתבתי בטל אם התכוונת שהמועדון בו הוא גדל הוא פולהאם

Comments closed