לה מרמור 2016

למה שידרו אתמול שליש משחק בערוץ 2

משחק הכדורגל בין איסלנד לאנגליה לא היה צפוי להיות משודר ברשת, אולם אתמול התבשרנו שהמשחק ישודר החל מהדקה ה60.

למבוגרים ביניכם זה אולי הזכיר את המסך המפוצל מימי טלעד אבל האמת היא שיש היגיון עסקי מאחורי ההחלטה הזו.

הפריים טיים מסתיים קצת לפני 23:00 בלילה והכדורגל השנה מביא תוצאות בינוניות מינוס ברייטינג, מסתבר שיש מאסה קריטית של מנויי צ'רלטון שמעדיפים לך תבין לראות בHD   את המשחקים.

זאת אומר שהנתח של חובבי כדורגל שלא מחזיקים צ'רלטון וישמחו לראות משחק יורו בין איסלנד לאנגליה הוא נמוך מהרבה מהנתח של המירוץ למיליון או שקר כלשהו אחר.

אז מבחינה מסחרית לשדר שליש משחק ב23:00 זה משתלם אבל לשדר את כולו זה משתלם פחות ופחות.

כדורגל בערוץ מסחרי היה אומר פעם חגיגה גדולה למפרסמים שאפשר ללכת על מוצרים גבריים בהגדרה (כי כאלו אנחנו חובבי הכדורגל, יש יורו אז בטוח נקנה טלוויזיה, כורסת מסאג' וקצף גילוח) אבל האינטרנט שינה הכל ועכשיו אפשר לטרגט גברים בלי בעיה כל השנה.

*

יש בעיה במודל, שידורי ספורט עולים הרבה כסף, בערוצי הספורט אי אפשר לפרסם רגולטורית ובערוצים המסחריים זה הופך ללא משתלם.

הפתרון הוא כן לאפשר פרסומות בערוצי הספורט אבל זה לא יקרה בשנים הבאות שכן זה יפיל סופית את הערוצים המסחריים שגם ככה נמצאים בבעיה.

אז תכינו את הארנק , חבילת הספורט שלכם רק הולכת להתייקר משמעותית בשנים הבאות.

מישהו צריך לממן את כל העושר הזה.

*

רק כדי לחסוך לעצמי 20 תגובות , כן, יש קודי וחלופות ברשת, אבל זה לא פתרון למאסה ובסוף כמה שאנחנו מקטרים בטוויטר על גרנט וזלצר והמכות הנייחות אנחנו כציבור מעדיפים את זה בעברית.

עברית עולה כסף.

כדורגל הגנתי משמים
גבר הולך לאיבוד

87 Comments

אחד 28 ביוני 2016

לא הבנתי למה הוספת פרסומות לערוצי הספורט תפגע בערוצים המסחריים.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

כי למפרסמים יש איקס כסף לתת לפרסום (וזה גם יורד משנה לשנה) אז אם מפרסמים בערוץ הספורט זה אומר פחות כסף לערוץ 2 ו10 והערוצים האלה מפסידים היום כסף ושילמו זיכיון ומחויבים בהפקות מקור ואי אפשר לקחת מהם כרגע את הנתח הזה.
ואם תתן לספורט אז למה לא לערוץ ויוה ומפה זה כבר ריסוק הטלוויזיה המסחרית בישראל (שהיא חשובה )

Eyal 28 ביוני 2016

זה הרבה יותר מזה. יס והוט אמרו כבר לפני שנים שהם מוכנים לתת את השירותים שלהם כמעט בחינם אם יתנו להם לשים פרסומות. הם עושים יותר הפקות מקור (והפקות הרבה יותר איכותיות ). מי שעוצר את הסיפור ומפעיל את קבוצת הלחץ הכי גדולה זה דווקא המפרסמים שהם היום קליקה סגורה שעושה המון כסף

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

לדעתי החבר'ה של ערוץ 2 וערוץ 10 הם קבוצת הלחץ הגדולה. פתיחה של הכבלים לפרסומות תיקח מהם כסף אדיר. המפרסמים? הם ישמחו לשלם הרבה פחות על פרסום

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

בכל העולם זכויות שידור מאמירות למספרים מטורפים. רשתות שידור רודפות אחרי שידורי ספורט כי זה הדבר היחיד שאפשר לראות בלייב. רק בארץ הערוצים המובילים עושים טובה שהם משדרים. מגיע להם ומגיע לצופים שלהם.
הבעיה של ערוץ 2 שבגללה הוא מקבל רייטינג נמוך על שידורי כדורגל זה שהוא אידיוט. אם הוא היה לוקח זכויות שידור מלאות על משחקים ולא נותן לצ'רלטון לשדר במקביל, וגם טורח לשדר ב-HD הוא היה מקבל יופי של רייטינג. אבל זה ערוץ שמזלזל בצופים שלו באופן סיסטמטי, ואי אפשר להאשים אותו כי הצופים שלו מפגרים. ממשיכים לצפות בו לא משנה כמה פרסומות הוא משדר, איזה חרא הוא משדר ובאיזה איכות איומה (איפה נשמע בעולם המערבי שערוץ ברודקאסט מוביל לא משדר ב-HD?? אפילו לערוץ 1 כבר יש). ואז הם אומרים שכדורגל לא מביא רייטינג.
שילכו לדבר עם צ'רלטון ויראו איזה יופי של רייטינג זה מביא אם אתה לא שם זין אחד גדול על הצופים שלך.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

לא. זה לא מביא יופי של רייטינג.
זה מביא במכסימום מספרים של 20% בפריים טיים גם למשחקים הכי גדולים (ובישראל דרבי תל אביבי לדוגמא גדול בהרבה מאיסלנד אנגליה).
גם בHD עם אולפן חלומי של פרשנים זה יביא 30-40% פחות מהמירוץ למיליון.

העוגה פה קטנה לעומת מדינות אחרות.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

זה בכלל לא קשור לעוגה. זה קשור להרגלי צפיה. במדינות אחרות אף אחד לא צופה בטלוויזיה כבר בלייב. הדבר היחיד שבאמת מביא רייטינג זה ספורט כי את זה אתה חייב לצרוך בלייב. כמו שאמרתי, בארץ הקהל טמבל ומשלם על זה. ממשיך לראות ריאלטי מסריח ש-40% מהזמן שלו זה פרסומות. אז מגיע לו.
מבחינתי – אני מוכן לשלם הרבה כסף כדי לקבל את המוצר של צ'רלטון על פני לקבל את המוצר המסריח של ערוץ 2 בחינם. אנשים חושבים שחינם זה טוב. חינם זה חרא. חינם זה אומר כמויות עצומות של פרסומות. זה אומר אולפנים מגוחכים שלא מדברים על המשחק בכלל. תראה איזה מוצר אדיר צ'רלטון נותנים לנו, עם פרשנים אמיתיים, עם 40 דקות לפני המשחק – וזה בלי שיש להם בשטח כמעט אנשים (אני מוותר בכיף על הפונקציונרים של רשות השידור שנוסעים כדי להביא לנו "כתבות צבע" עם האוהדים האנגלים). לשלם כסף? תן לי לשלם כסף ושערוץ 2 לא ישדר משחק יותר בחיים שלו

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

בכלל, העובדה שיש לנו ערוץ שהסטנדרט שלו זה 25-30 אחוז רייטינג היא מביכה. בעולם עם מיליון ערוצים, עם איכות בלתי נגמרת, מיליונים של אנשים ממשיכים לאכול חרא בתיאבון. מטורף

א.ב 28 ביוני 2016

מסכים לחלוטין,
באופן מפתיע לרוב האנשים בארץ יש yes ו hot
ועדיין הערוץ הנצפה ביותר הוא "ערוץ 2" לא ברור מה זאת הפרובנציאליות הזאת…

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

ב15% רייטינג בפריים טיים תקבל שעשועון בערוץ 10 ו2 ותשלם 150 שקל לחבילת ספורט.
זה העולם .

אחד 28 ביוני 2016

לדעתי משהו לא תקין בפיפל מיטר. אני לא מכיר כמעט אף אחד שצופה בריאליטי, ועדיין התוכניות הללו זוכות ל30 אחוז רייטינג מינימום. זה לא הגיוני מבחינה סטטיסטית.

ארז 28 ביוני 2016

אתה חי בבועה. או מוקף שקרנים.

matipool 28 ביוני 2016

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4487914,00.html

מסכים איתך . הנתונים לא משקפים ומנופחים ( לוקחים בחשבון שכל המשפחה צופה בתכנית בזמן שבפועל , הרבה פעמים יש רק צופה אחד בבית , המדגם קטן בצורה חשודה ולא משקף את כלל האוכלוסייה וכו' ) .
זוכר שקראתי פעם ניתוח מקצועי שהסביר איך כשמספרים לך שצופים יותר מ-30% באח הגדול , למעשה זה היה בפועל רק 14% . הכל בשביל תשלומים מוגדלים מהמפרסמים .

D! פה ועכשיו 28 ביוני 2016

והמפרסמים כולם טיפשים?

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

גם אם המספרים מוגזמים, הם עדיין מעידים על מגמה. וכן, זה שאתה לא מכיר כביכול אנשים שצופים בריאליטי מעיד יותר על המיליה החברתית שבה אתה מסתובב מאשר על המציאות. בדיוק כמו שאם אני אבדוק מסביבי אני אגלה שכולם מצביעים למרצ ואף אחד לא מצביע לביבי.

ר.בקצה 28 ביוני 2016

זו בדיחה של יואב קוטנר, שלא הבין מדוע מרצ לא מנצחת בבחירות

matipool 28 ביוני 2016

לפי חלק מהפרסומות , חלקם באמת כנראה טיפשים .

פאקו 28 ביוני 2016

לחלוטין מסכים לגבי הפיפל מיטר. תשמעו את הסיפור שלי: לפני כשנה, התקשרה אליי בחורה נחמדה מהפיפל מיטר (או איך שלא קוראים לזה בארץ), ובישרה לי שנכנסתי לשורט ליסט של כמה משפחות באיזור. אחרי שהסכמתי להיכנס למיזם, היא החלה לשאול אותי שאלות מפורטות מאד על הרגלי הצפייה שלי, כולל באילו ערוצים אנחנו צופים. השבתי לה שאנו מנויים של יס וצופים בערוצי ספורט, סרטים וסדרות, אך ממש לא בערוצים המסחריים. בסופו של דבר לא התקבלנו, אבל התברר לנו שהמשפחה שכן התקבלה היא משפחה שאנו מכירים שצופה כמעט אך ורק בערוצים 2 ו-10. הם בכלל חשבו לבטל את המנוי על הכבלים, אבל בעקבות הקבלה לפיפל מיטר (מה שנראה לי משאיר להם את זה בחינם) הם החליטו להשאיר את זה.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

זה מזכיר לי פרק של רוזאן שהם התקבלו לפיפל מטר ואז כדי שיחשבו שהם תרבותיים אז הטלוויזיה שלהם כל הזמן היתה על PBS (סוג של שילוב בין ערוץ 1 לערוץ 8) ובמוסך הוא היה יושב לראות את הזבלונים שהוא אוהב..

דנידין 28 ביוני 2016

כששכרתי דירה עם שותפים הם אמרו שחייבים להתחבר להוט כי הם רואים כל הזמן ערוץ 8. אז התחברנו להוט ופעם אחת הם לא ראו ערוץ 8.

צבי 28 ביוני 2016

זה כל כך כל כך נכון

עדי אבני 28 ביוני 2016

הייתי בכיף משלם לצ'רלטון 100 ש בחודש אם הם לא היו מלווים בעוד מינימום 250 ליס/הוט. עד אז אני מסתפק בקודי

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

אני מקבל שירות יפה מאוד מיס (להוט אני לא מתקרב). הם נותנים לי שירות VOD מעולה, עם מבחר מהסדרות הכי טובות בעולם. האם זה שווה את המחיר? לא יודע, אבל אני לא חושב שהוא שונה בהרבה ממה שמשלמים בעולם על שירות דומה

מתן גילור 28 ביוני 2016

אבל עדי לא רוצה את כל השירותים. הוא רוצה לראות יורו/פריימרליג/כיו"ב. בשבילך זה תשלום שולי של 70 ש"ח וזה נראה לך שווה. בשבילו זה תשלום שולי של 300 ש"ח וזה נראה לו מוגזם. יש פה כשל די רציני.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

על זה אין לי ויכוח בכלל. כשל רגולטורי רציני, אבל מה חדש? כל הפיקוח על שוק התקשורת בארץ הוא בדיחה

דנידין 28 ביוני 2016

וגם צ'רלטון וערוץ הספורט נדפקים מזה.
מקווה שצ'רלטון תגיע להסכם עם סלקום.

איתן 29 ביוני 2016

זה כי שר התקשורת זה ביבי, וכל התקשורת מפחדים או חברים שלו, ראה מקרה הפרטת מונופול בזק עם חברו וידיד נפשו של ביבי מר אלוביץ. שפתאום מאוד קשה למצוא מי שינהל את הפרטת בזק,אף אחד לא רוצה לגעת בתפוח האדמה הלוהט הזה.
שחיתות זה כאן!!!

ר.בקצה 28 ביוני 2016

כמה פרסומות כבר אפשר לדחוף במשחק כדורגל? זה לא פוטבול.
האם שווה לשלם כדי לצפות באולפנים המגוחכים שמדמים את תוכניות הספורט ברדיו?
תן לי חמש דקות לפני, להבין מהם ההרכבים ומי פצוע, שדר ופרשן שלא מנדנדים יותר מדי (אגב, רמי וייץ השתפר, וגם גרנט ומכותיו הנייחות בסדר) ויאללה לעבודה.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

כל אחד ומה שחשוב לו. אם שניה לפני המשחק יש 10 דקות של פרסומות ואז בהפסקה במקום קצת לנתח מה ראינו אז מקבלים עוד רבע של פרסומות ובסוף מקבלים במקום תמונות מהמגרש וקצת ניתוח עוד 20 דקות פרסומות, ועוד כמה באמצע המשחק עצמו – כשכל זה משודר באיכות נחותה (אני לא מסוגל היום לראות ספורט לא ב-HD. פשוט לא מסוגל), מבחינתי זה שווה את הכסף לוותר על זה.
אבל אם לך לא – אל תשלם. ואני מזכיר, לצ'רלטון היו את כל המשחקים, לערוצים המסחריים רק חלק. אני רוצה לראות את כל המשחקים

אביאל 28 ביוני 2016

אריאל – בוא לא נגזים, ברוב העולם עדיין אנשים צופים בטלווזיה כמו בעבר, יש שינוי וצפויים שינויים גדולים, אבל רוב הציבור רואה בדיוק כמו פעם.

רועי פרוכטר 28 ביוני 2016

אני לא מנוי לערוצי צ'רלטון, אז ראיתי את המשחקים ששידרו צ'רלטון בסטרימינג באתר שלהם.
20 שקל למשחק בודד (!), והשידור נפתח חמש דקות לפני שריקת הפתיחה ונחתך מייד לאחר הסיום (דקה-שתיים). לא אולפן ולא נעליים.
חוץ מזה – רוחב פס מזעזע,חלק ניכר מזמן השידור באיכות נמוכה/תקוע (הבעיה בודאות לא אצלי). זה מוצר מצויין??

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

דיברנו על מה שהם נותנים בערוץ טלוויזיה שלהם, אין לי מושג מה קורה באתר

אחד 28 ביוני 2016

ריאליטי תמיד יביא יותר רייטינג מכדורגל

רן 28 ביוני 2016

אריאל , מכל החברים שאני עובד איתם שזה בארה"ב גרמניה איטליה והולנד. הם מזועזעים מהעובדה שבישראל רואים ספורט בסטרים פיראטי או בכלל פיראטי.
הם מורידים ב Itunes שירים בכסף, הם יקנו את המשחק בסטרימינג אולי אבל לא כמו בארץ פיראטי
לא מבין למה אתה אומר שבכל העולם זה ככה

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

לא דיברתי בכלל על פיראטי. דיברתי על שירותי VOD לסוגיו, טיבו וכו'.

עומר ה 28 ביוני 2016

מדהים שאין אפשרות לשלם על משחקים בארץ בלי שיהיה לך יס או הוט.
פעם היה אפשר לשלם באתר של צ'רלטון כדי לראות משחקים, אבל הם הורידו את זה.
אני הייתי משלם. בינתיים אני רואה פיראטי. אני פשוט לא אשלם ליס והוט.
אגב, גם בפיראטי אני הולך ישר לשידור הזר. לא מסוגל לשמוע את נימני וחבריו. (דווקא את זלצר אני נהנה לשמוע)

Lord Anthony 29 ביוני 2016

פיראטיות היא פונקציה של אפשרויות חוקיות, ככל שיש יותר אפשרויות חוקיות לצרוך תוכן ככה אנשים פחות צורכים תוכן באופן פיראטי.
אם בארץ הייתה קיימת האפשרות לצרוך תוכן בסטרימינג גם בארץ היו צורכים.
פיראטיות תוכן היא אף פעם לא האופציה הראשונה כאשר קיימות חלופות חוקיות ונוחות.

רועי 28 ביוני 2016

עזוב אותך מזה,
מה עם ה"התנכלות" של וואלה בהפועל ?
כבירי הרי הודיע שהמשכורות כפי שסוכם עם ארגון השחקנים עברו.
לא יכול להיות שהוא הודיע סתם…

אלון 28 ביוני 2016

עזוב אותך מזה,
מה אתה אומר על ההסכם עם טורקיה?

dk 28 ביוני 2016

עזוב אותך מזה,
זהבי חתם כבר בסין או שהוא מתלבט אם לעלות על המטוס הראשון לישראל?

יואב דובינסקי 28 ביוני 2016

אחזור שבארץ משלמים הרבה פחות מאשר בארה"ב כדי לראות ענפים שמעניינים אותי הרבה יותר.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

כן, צריך לשלם הרבה בארה"ב כדי לקבל את משחקי מכבי ביורוליג

יואב דובינסקי 28 ביוני 2016

גם אם רוצים לשלם אי אפשר. גמר היורוליג שודר מוקלט. הזדעזעתי לגלות שאפילו את אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית הם לא שידרו.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

מזלך שאתה באולימפיאדה בריו, כי אחרת היית מקבל את האולימפיאדה בשידור דחוי (לצערי אני שבוע בארה"ב בזמן האולימפיאדה..)

פאקו 28 ביוני 2016

גם אני. הסבר בבקשה.

אביאל 28 ביוני 2016

זמנים עם רייטניג גבוה, הם משדרים את השידור המוקלט לזמנים הנוחים לצופים, בגלל המפרסמים אם אני לא טועה.

Lord Anthony 28 ביוני 2016

המחיר יתייקר ובצדק.
כרגע המחיר של חבילות הספורט הוא עוד לא יקר, יש לו עוד לאן לטפס לפני שהמחיר יתחיל להיות בעיה.

מתן גילור 28 ביוני 2016

לי אין בעיה עם המחירים של חבילות הספורט. אני מודה שאני חי בשלום עם המרשתת. למרות שכן יש לי בעיה עם זליגת תכנים וכן יש שידורים שחייבים להיות משודרים בערוץ פתוח (למשל נבחרת ישראל. ולא, ערוץ הספורט אינו ערוץ פתוח).
אבל… הגידול בתשלום על צפייה בספורט עקב גידול בתשלומים על זכויות השידור (או שזה הפוך?) מטה עוד את המאזנים לכיוון העדפת אוהד הכורסה על פני אוהד האצטדיון/מגרש. וזה בעיני דבר מחפיר שפוגע במהות של הספורט.

ארז 28 ביוני 2016

נקודה חשובה ונכונה מאוד.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

אבל תזכרו שכסף שנכנס לקבוצה מזכויות שידור עושה אחד מ3 דברים ולפעמים את שלושתם ביחד:

מעלה את השכר לשחקנים פח
משלם לשחקנים טובים
מוריד את עלות הכרטיס.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

אי פעם ראית עלות כרטיס שירדה? זה לא עובד ככה. גובים את המקסימום כסף שאפשר לגבות, עניין של היצע וביקוש. אקסטרה כסף ילך לשחקנים או לבעלים (טביב וכו)

מתן גילור 28 ביוני 2016

אז אחרי ההסכם החדש עם צ'רלטון הפועל ת"א כבר לא יגבו ממני 100 ש"ח? בוא נסכם שאם זה נשאר 100 אתה משלם לי את הכרטיס ואם פחות אני נותן לך את ההפרש בין 100 לבין מחיר הכרטיס בפועל. הולך? ;)

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

הפועל צריכה לגבות ממך 200.
יש ביקוש למשחק גם אם לא תבוא ואתה תבוא גם ב200.
ויש עלויות אבטחה חריגות שאין במשחק מול הפועל כפ"ס.

מתן גילור 28 ביוני 2016

מה עניין שמיטה להר סיני? עכשיו הולכים לקבל הרבה יותר על זכויות שידור. לטענתך, זה אמור להוריד את מחירי הכרטיסים. אני טוען שזה ממש לא עומד לקרות.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

לא זה לא מה שאמתרי.
אמרתי שיקרה אחד מ3 הדברים (ואולי הכל)
מבטיח לך שסעיף מעלה את השכר לשחקנים פח יקרה בוודאות
מילה של פרנקו.

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

אני מוכן להתערב שלא תראה ירידה במחירי הכרטיסים

אזי 28 ביוני 2016

כל שידורי היורו הזה הם פארסה אחת גדולה וכבוד לוואלה ספורט שכתבו על זה כמה פעמים.
כל אולפן לפני כל משחק משודר בערוץ אחר וצריך לזפזפ על חצי מהטלווזיה כדי להבין מה משודר איפה.
אתמול, ברגע שנגמר המשחק בין אנגליה לאיסלנד, משחק בין נבחרת ממדינה של 14 תושבים למדינה הכי אהודה בישראל, משחק שבו האנדרדוג ניצחה, ברגע שהמשחק נגמר – השידור, גם בספורט 1 וגם בערוץ 2 – נקטע.
ספורט 1 עברו לתשדיר כלשהו על טניס קהילתי (לפחות לא מרוץ בבלי) וערוץ 2 עברו לפרסומות.
בעצם זה שערוץ 2 הואיל בטובו לשדר את 30 הדקות הנוראיות ביותר בטורניר, הוא כפה על צופי ספורט 1, צופים שמשלמים הרבה כסף כדי לקבל מוצר ספורט ראוי, לצאת לתשדיר שלא קשור כלום רגע אחרי סנסציה!
הגיע הזמן שיפסיקו לחרבן על צופי הכדורגל ולעשות את השידורים המשולבים הדפוקים האלה בין ערוץ בתשלום וערוץ מסחרי (דבר שקורה גם הרבה פעמים בצ'מפיונס שצריך לראות את האולפן בספורט 5, לזפזפ למחצית בערוץ 10, לזפזפ לאולפן מחצית בספורט 5, לזפזפ למחצית שניה בערוץ 10 ולזפזפ שוב לאולפן סיכום בספורט 5).

כולם פשוט מחרבנים עלינו. כי הם יכולים.
כי חצי מהזמן הרגולטור נותן להם לחרבן עלינו וחצי מהזמן הוא כופה עליהם לחרבן עלינו (עם ההחלטה שחלק מהמשחקים ביורו ישודרו בערוצים פתוחים, בלי להתיחס להשלכות).

כמו שגרייזס כתב, אני מוכן לשלם כסף כדי לקבל מוצר ראוי.
אבל גם אם ספורט 1 ירצו (והם לא ממש רצו ביורו הזה), הם לא תמיד יכולים לתת מוצר ראוי בגלל הערוצים המסחריים.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

אני דווקא חושב שהמוצר היה יותר מסביר השנה
כל המשחקים בHD , אולפן סביר פלוס.
שדרוג משמעותי מפעמים קודמות

אריאל גרייזס 28 ביוני 2016

המוצר של צ'רלטון מצוין. הרבה יותר טוב מפעמים קודמות – אני זוכר את המונדיאל הראשון שהם שידרו, עם אראל סגל ועוד כמה יושבים על כורסאות, שהיה מזעזע

אזי 28 ביוני 2016

אולי זכרוני מטעה אותי, אבל אולפן המונדיאל לפני שנתיים בערוץ הראשון היה הרבה יותר טוב.

גאזה 28 ביוני 2016

אני מעדיף את שידורי הספורט שלי בשפות הבאות :(לפי סדר יורד)
אנגלית
ספרדית
צרפתית
אמהרית
מיוט
…ורק אז בעברית

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

אתה המיעוט

אלון 28 ביוני 2016

המיוט

ליאור 28 ביוני 2016

שכחת איטלקית

אריק 28 ביוני 2016

אבל בלי רוסית לא תראה כלום.

D! פה ועכשיו 28 ביוני 2016

פוטין משתלט על העולם

ג'ונגלר 28 ביוני 2016

שכחת איסלנדית ;-)

גאזה 28 ביוני 2016

Totalsportek.com
אחלה סטרים בבריטית

אריק 28 ביוני 2016

Web? או תוכנה?

גאזה 28 ביוני 2016

אתר רגיל בתכלית

חיים הצהוב 28 ביוני 2016

אין לי מושג על מה אתה מדבר, מבחינתי כל המשחקים משודרים בערוץ 52 ו54 (למי שיש יס).
לא ראיתי ערוץ 2 מאז המלחמה ואני חי באושר.
אני מעדיף לשלם הרבה כסף ליס או להוט רק בשביל לראות משחקי ספורט כמו בן אדם בלחיצת כפתור באיכות HD.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

אני כמוך. משלם צ'רלטון ומרוצה.

ניינר / ווריור 28 ביוני 2016

לזכות צ'רלטון ייאמר שהם נותנים תמורה בעד האגרה בניגוד לגנבים המנוולים של ערוץ 5

חיים הצהוב 28 ביוני 2016

ערוץ הספורט איבד את זה, אני ביטלתי את המנוי לערוץ 5 לייב בתחילת העונה וחוץ מ3 משחקי גביע של מכבי ששודרו שם, לא הצטערתי לדקה, פשוט פריאר מי שמשלם להם על זה ועל ערוץ הגולד.

בלאנקו 28 ביוני 2016

גם אני.
ואגב, לדעתי צ'רלטון נפלאים ביורו הזה, למעט מה שאזי אמר למעלה שהייתי בהחלט מוכן לראות עוד רבע שעה של חגיגות איסלנדיות על הדשא ואנגלים מבואסים והיה די גרוע המעבר החד הזה משם

גורביץ' 28 ביוני 2016

לא רוצה להוביל את הדיון לעולמות הסטרימינג, אבל..
לכל שידור ספורט בינלאומי – החל מליגה אנגלית, ספרדית, צ'מפיונס, יורו, נ.ב.א, יש כיסוי מלא של שידורי HD בלייב סטרימינג עם שידורים של BBC TNT וכו'..
זה כל כך פשוט שאני פשוט לא מבין למה לא כולם עושים את זה, ואני לא מדבר על קודי שנותן מענה לשידורים אבל לא ב HD
אין לי בעיה עם זליגת תכנים, כי : א. כאזרח וצרכן ספורט לא ניתנת לי הזדמנות שווה לרכוש רק חבילת ספורט
ב. לא ניתנת לי בחירה של המשחק שישודר, ככה שאם אני אוהד נתניה וטוטנהאם (ואני לא..), סביר להניח שגם חבילת הספורט של צ'רלטון לא תיתן מענה
ג. אולפן של ריו פרדיננד / גארי ליניקר / דני מרפי וטיירי הנרי מול לירן שכנר וגרנט (בכדורגל של היום.. בכדורגל המודרני.. היום בכדורגל..) ממממ נראה לי שאני מעדיף את האופציה הראשונה
חברים תעברו ל ace stream..

אמיתי 28 ביוני 2016

yap

דיזידין 29 ביוני 2016

אפשר בבקשה הסבר לקשישים?
אני צריך להוריד למחשב את ace stream מ-acestream.org?
תודה!

יוסי 28 ביוני 2016

אני דווקא מעדיף אנגלית על-פני עברית, בטח ובטח במשחקים שלא משתתפים בהם שחקן/קבוצה/נבחרת ישראליים.
אם ווימבלדון לדוגמה, היה משודר ביורוספורט בנוסף לספורט5, הייתי צופה בו ביורוספורט, וכיוצא בזה.
השידורים של אליפות העולם בסנוקר הם קונצרט לאנגלית הבריטית, כמו פלייאוף ה-NBA לאנגלית האמריקאית.

הבעיה בשידורים בעברית היא שהם לרוב חסרי מקצועיות, לוקים בחסר בפרטים הפשוטים ביותר כגון ידיעת שמות השחקנים בע"פ. בנוסף, השידורים סנסציוניים מדי, לדוגמה אתמול פדרר הוביל במשחקון כלשהו במערכה השנייה 40-15 (הוא לא הגיש), וכבר אמרו, "הנה פדרר עם שבירה ראשונה בווימבלדון 2016". מיותר לציין שפדרר הפסיד את המשחקון. עוד דוגמה, אתמול גיל ברק, שהוא שדר הכדורסל המועדף עליי בצוותא עם ניב רסקין, שידר את המשחק של פדרר, ודיבר לא פעם במהלך הנקודות. מסקנה: לשידורי טניס צריך שדרי טניס. בישראל ובעברית זה לא תמיד קורה.

ניתאי 2 28 ביוני 2016

לדעתי יש להם משמרות ווימבלדון בערוץ הספורט, כולם לוקחים חלק ב"עול" הזה.

שלו 28 ביוני 2016

להגיד על פרשנות של נימני שהיא בעברית,
זה מרחיק לכת.
אברם אתמול רגע אחרי מתפרצת של איטליה במחצית השנייה אמר שצורת המשחק גם מתאימה לאיטלקים כי הם יוכלו לצאת למתפרצות.
חד כתמיד.
netflix זה יגיע לספורט, זה יהיה נהדר.

יניב פרנקו 28 ביוני 2016

היה רגע שאחד הפרשנים אמר על בעיטה לשער שאם זה למסגרת זה יכול להיכנס. יכול

היד של גילי לנדאו זועמת 28 ביוני 2016

http://sports.walla.co.il/item/2974431

ניתאי 2 28 ביוני 2016

האמת, גם אני חשבתי כמוך עד הטורניר הזה. בשני המונדיאלים האחרונים כל המשחקים שודרו בערוצים פתוחים, ביורו 2012 שילמתי על צ'רלטון, ולפני כן מצב השידורים באינטרנט לא היה קל לתפעול ולא מקרטע כמו עכשיו, אז ראיתי רק את המשחקים ששודרו בערוצים הפתוחים.
אבל עכשיו, כמי שרואה לפחות משחק אחד בשבוע מהליגות הבכירות בשידור אינטרנטי, וראיתי גם את הקופה וגם היורו (וגם את הקופה של 2015) ברוסית/אוקראינית/ספרדית/הולנדית/אנגלית – וואלה, ממש לא חסרה לי העברית.

אם כבר הפוך, כשאני כן רואה שידור בעברית, אני פשוט לא יכול לסבול את אברם גרנט ("אני לא זוכר מתי לאחרונה ראיתי בטורניר גדול משחק נוקאאוט כזה חד צדדי" – ברצינות, במשחק של גרמניה אתה שואל?), זאביק זלצר (captain obvious) ועמית הורסקי (בלתי נסבל באופן כללי).

shadow 29 ביוני 2016

אני ראיתי את כל הפליאוף עם מנוי לליג פאס ואין כמו לשלם על מוצר איכותי.
את היורו אני מקבל בחינם באינטרנט במדינה בה אני גר וגם את הקופה שבדיוק נגמר.
מאיזו שהיא סיבה התקבע בארץ שאם גובים כסף זה כי דופקים אותך ואם זה בחינם אז אתה דפקת אותם.

אירוניה במיטבה.

עפר ויקסלבאום 29 ביוני 2016

"אנחנו כציבור מעדיפים את זה בעברית.

עברית עולה כסף."

דורפן לא היה כותב את זה טוב יותר.
שאפו, פרנקו

Comments closed