סיכום מכללות – שבוע 3

הטוב

– סטנפורד ואורגון ממשיכות לרוץ קדימה ונראות כמו המועמדות הטובות ביותר לכתר הפאק 10, כשקשה לראות מי יעצור אותן. סטנפורד פירקה את וויק פורסט 68-24, בעוד אורגון לא התחשבה ביריבתה למדינהפורטלנד סטייט שמשחקת  והרגה אותה עם 69-0 משפיל, שכללו 528 יארד על הקרקע.

– בכלל, זה היה ערב מצוין לפאק 10. אריזונה מנצחת את המדורגת 9, איווה 34-27 בעזרת ט"ד מאוחר של ניק פולק לוויליאם רייט. USC מנצחת את מינסוטה 32-21 למרות שני אינטרספשנס למאט בארקלי ו-UCLA פירקה את יוסטון המדורגת 31-13 והרסה לה את שאיפות העונה הבלתי מנוצחת.

– מארק אינגרם חזר והכל נראה טוב שוב באלבמה, עם 150 יארד ושני ט"ד בניצחון הקל 62-13 על דיוק והוא עוד מסוגל לחזור לתמונת ההייזמן אם ימשיך בקצב הזה.

– טקסס הגיעה למבחן קשה מול טקסס טק ויצאה כשידה על העליונה עם 24-14 למרות שלושה אינטרספשנס של גארט גילברט, שגם מסר ל-2 ט"ד ו-227 יארד.

– הניצחון הגדול של היום שייך למישיגן סטייט, שהשלימה סוויפ של הקבוצות ממישיגן על האייריש, כשהיא עושה זאת בסטייל. לאחר ששתי הקבוצות הלכו להארכה בשיוויון 28, נוטרדם שמה רק פילד גול והיה נראה שהמשחק יילך להארכה שניה כשגם הספרטאנס התייצבו לבעיטה משלהם מ-46 יארד, אלא שאז ההולדר אהרון בייטס לקח את הכדור ומסר אותו לצ'רלי גאנט לט"ד ארוך והספרטאנס מנצחים 34-31.

– ארקנסו ממשיכה להוכיח שהיא הולכת להיות כוח ב-SEC השנה, עם ניצחון על הבולדוגס של ג'ורג'יה 31-24 כשהק"ב של הרייזורבאקס, ראיין מאלט, מככב עם 380 יארד באוויר ושלושה ט"ד.

הרע

– אוקלוהומה לא היתה אמורה להתקשות במיוחד מול קבוצה בינונית כמו אייר פורס, אבל ניצחה בקושי 27-24, כשהם לא מצליחים לעצור את הריצה של הפאלקונס, שסיימו עם 351 יארד על הקרקע. דימרקו מורי היה כרגיל המוציא לפועל העיקרי של הסונרס כשרץ ל-148 יארד ושלושה ט"ד, אבל מול קבוצות ביג 12 רציניות זה לא בטוח יספיק.

– השתן כנראה עלה לשחקני מישיגן לראש, כי אחרת קשה להסביר איך הם מצליחים אך בקושי לנצח קבוצה חלשה כמו יו-מאס 42-37. דנארד רובינסון התעורר בחצי השני ודהר ל-104 יארד וט"ד על הקרקע, כשאת מירב הנזק הוא עושה באוויר עם 10 מ-14 ל-241 יארד ושני ט"ד, אבל ההגנה החלשה של הוולברינס חייבת לעורר תהיות באן ארבור.

– כמה פעמים פלורידה עוד יופיעו פה אחרי ניצחונות? עם ביצועים כמו שלהם, לא בטוח שעוד הרבה. ניצחון 31-17 על טנסי התקבל בברכה בגיינסוויל, אבל היכולת ממש לא מזכירה את קבוצות האליפות של טיבו, ורק מהלך של פייק פאנט שהניב ט"ד ארוך הצליח להכניס אנרגיה בחניכיו של מאייר וניצחון שלישי רצוף על היריבה המיתולוגית, שנמצאת עכשיו באחת התקופות הגרועות שלה.

המכוער

–  קבוצת פאק 10 שלא כל כך הצליחה אתמול היא וושינגטון המאכזבת, שהפסידה לנברסקה 56-21. ההאסקרז נראים כל שבוע טוב יותר באמצעות, כרגיל יש לומר, טיילור מרטינז שרץ לשלושה ט"ד ומסר לעוד אחד. אבל הסיפור הגדול של המשחק הוא ג'ייק לוקר, הק"ב של ההאסקיז שבתחילת השנה דיברו עליו כמועמד להייזמן ובחירת דראפט גבוהה אבל כרגע בעיקר עושה צחוק מעצמו עם ביצוע מרשים של 4 מ-20 ושני אינטרספשנס מביכים. עכשיו – זה מכוער

צל"ש

– התחבטתי רבות האם הקרב השקול שהסן דבילז שלי נתנו למדורגת מוויסקונסין שווה צל"ש, במיוחד כשאתה מפסיד משחק על אקסטרה פוינט שנחסם, 4 דקות לסיום 20-19. אבל אני אתן לאריזונה סטייט להנות מהספק, כי בשנים קודמות היינו חוזרים מכאלו משחקים עם 30 הפרש בראש, ולכן בהחלט יש סיבה להיות מעודדים. במחזור הבא מגיעים אלינו אורגון הלוהטים וזה הזמן להוכיח שלא היה מדובר בהצלחה מקרית.

חתונה בולגרית
יום ראשון הגדול

No Comments

דודי 19 בספטמבר 2010

כמו בכל אתר ספורט לא רציני, גם כאן מזלזלים ב MW
אז הנה, בוא נתקן את הרושם – האייר פורס היא קבוצת ריצה מאד ממושמעת עם הגנה לא רעה. מבחינתם, אחרי פתיחת עונה מוצלחת (ובאמת מגיע ברכות שהם הראו ל BYU הפריטנדרים מאיפה משתין ג'וזף סמית) לשחק מול בשידור ארצי מול הסונרס זאת ה-הזדמנות ועובדה שהם לא ויתרו עד הרגע האחרון.
זה לא הספיק כי אקולהומה עשו את ההתאמות הנדרשות במחצית מול הגנת האיירפורס, אבל עדיין הקאמבק היה קרוב.

במקביל, יוטה ממשיכה לא לטעות מול החלק הקל של הלוז שלה, ועכשיו שניפנפה את UNLV שבוע שעבר, השבוע היא עשתה את העבודה מול הלובוס.
למזלינו הטוב, אחרי הנצחון במשחק הפותח למרות הטעויות המנטליות, יש לנו כמה משחקים קלים לפני החלק הרציני של הלוז ואפשר לתקן את הטעויות החוזרות ולאפס את הקבוצה. וכן, אני יודע שהטענה הכי חזקה נגד לתת לנו להתמודד על ה BCS זה הקבוצות החלשות אצלינו. כאילו שבשאר הקונפרנסים אין כל מיני נמושות

לא נורא, שנה הבאה אריזונה שלך תוכל לפגוש פאואר האוס אמיתי, לא סתם קואלות רמאיות, ואז כבר לא תוכל להתסתתר מאחורי "אבל זה אפילו לא BCS"

אריאל גרייזס 19 בספטמבר 2010

אני בטוח שמה שכתבת פה נשמע הגיוני באיזה שהוא יקום

מונטי פייטון 19 בספטמבר 2010

אני לא.
אבל אולי זה קשור לזה:
http://en.wikipedia.org/wiki/BCS_theory

אלון 19 בספטמבר 2010

יצא לי להיות אתמול במשחק של אלבמה. מפחיד מאד.

Comments closed