פנטזי שבוע 5

עוד שבוע מגיע עלינו לטובה ולמרות שגורמים עוינים מנסים להוריד בערך המלצות הפנטזי שלי ולהטיל מורא בלב הקוראים, אני לא מתייאש. ואם דיוויד ג'רארד מחליט לתפוס יום קריירה עלינו – אז תיסלם בשבילו. הנה המלצות השבוע:

– שמתם לב שלשון מקוי עושה את חיקוי בראיין ווסטברוק הכי טוב שהוא יכול? הוא בקושי מקבל נשיאות, הוא תופס המון כדורים מהבק-פילד, והכי חשוב – הוא נפצע כל שבועיים. בקיצור, השבוע הוא מאוד גבולי לשחק, אם הוא לא נמצא, מייק בל אמור להחליף אותו וכל עוד קווין "צ'ק דאון" קולב שם, הוא יקבל מספיק כדורים כדי להפוך אותו לפותח ראוי.

– ניו אינגלנד בביי השבוע, אז רק שבוע הבא נדון בהשלכות של הטרייד על רנדי מוס עליהם, אבל בינתיים די ברור ההשלכות שלו על מינסוטה – זה הופך את פארב לפותח ראוי שוב. זה בעיקרון, כמובן, כי השבוע מוס משחק שוב מול הג'טס ודאריל ריבאס אמור לחזור מפציעה. אז פותחים איתו או לא? כמו בשבוע הראשון, התשובה שלי היא – כן. ריבאס עוד לא בריא לחלוטין ולפארב אין יותר מדי ברירה.

– מקפאדן בחוץ מול הצ'ארג'רס, מה שאומר שמייקל בוש (אותו בטפשותי זרקתי רק לפני שבוע) אמור לפתוח לריידרס. לא הימור רע אם הרצים שלך בשבוע ביי.

– זה נראה שג'וש מקדניאלס החליט להפוך בכל הכח את קייל אורטון לטום בריידי של 2007, כשמול טנסי הוא מוסר לא פחות מ-50 פעם. השבוע, אורטון משחק מול בולטימור במשחק בין הקבוצה עם הגנת המסירה הטובה ביותר בליגה מול זאת עם התקפת המסירה הטובה בליגה, מה שיוצר דילמה רצינית. עם הסיכון שאני אשלם על זה שבוע שני ברציפות, אני אומר – תושיבו את אורטון.

– וכמובן, גם את מארוני. מי אמר לכם שזה בסדר לפתוח איתו, מי?

– אם החזקתם את איליי מאנינג על הספסל (או בחרתם אותו בסיבוב השני כמו שמישהו מהליגה שלי עשה. כן, הוא ניצח אותי השבוע, בא לי למות), זאת ההזדמנות שלכם לנצל אותו, יחד עם כל הרסיברים של הג'איינטס – יוסטון מגיעה לעיר. טוב, הג'איינטס הם אלו שהולכים ליוסטון, אבל עדיין.

– העובדה שקנזס סיטי היא הקבוצה היחידה עם מאזן מושלם לא צריכה להרשים אתכם, זה כנראה גם יישתנה השבוע, אבל זה שהיא מגיעה לאינדי דווקא כן. גם תומאס ג'ונס וגם ג'מאל צ'ארלס מול הגנת הריצה המחרידה של הקולטס ראויים לראות הרכב השבוע.

– מרשון לינץ' עבר לסיאטל אבל עדיין לא יקבל שם מספיק נשיאות כדי להיות שווה פתיחה. שני הראנינג בקס הנותרים בבאפלו – פרד ג'קסון וסי ג'יי ספילר ייתחרו על נשיאות – אני הולך  עם ספילר השבוע, פשוט כי פוטנציאל ההתפוצצות שלו גדול יותר והוא העתיד של המועדון.

– הגנות ששווה להרים השבוע – ג'קסונוויל (מול בפאלו), שיקגו (מול קרולינה), סינסי (מול טמפה), סן דייגו (מול אוקלנד) וניו אורלינס (מול אריזונה והק"ב הרוקי שלהם, אני צופה לפחות שתי חטיפות).

No Comments

גיל 9 באוקטובר 2010

שבוע שעבר הפסדתי בגלל שגם פאלמר וגם אוונס החליטו להתפוצץ דווקא עליי.

השבוע יש לי התלבטות קשה מאוד ברצים: אני צריך לבחור בין רייס שחוזר מפציעה, ברדשאו שגם היה קצת פצוע אבל אמין למרות הפימבולים וטולברט שמשחק נגד אוקלנד אבל לא ברור כמה נגיעות הוא יקבל עם מתיאוס בריא.

מפריס פרסה 9 באוקטובר 2010

לא שמים לב אליהם אבל הגנת הריצה של יוסטון שניה רק לזו של פיטסבורג. אף קבוצה לא עשתה מולם יותר מ120 יארד על הקרקע, כשאת אינדי וושינגטון הם ממש אימללו. בנוסף, בריאן קושינג חוזר השבוע.
תחשוב על זה לפני שאתה מרכיב את ברדשאו.

מפריס פרסה 9 באוקטובר 2010

מצד שני, לא בטוח שכדאי לך להקשיב לי. אחרי הכל, אני גורם עוין.

אריאל גרייזס 10 באוקטובר 2010

הסיבה לזה היא לדעתי יותר בגלל שכולם פשוט זורקים חופשי מולם, מאשר כי הם כאלו טובים נגד הריצה. וקושינג בעיקר עוזר בפאס ראש ולאו דווקא נגד הריצה

דוד רוזנטל 9 באוקטובר 2010

יפה שהמלצת על בוש ועל תומאס ג'ונס. יש לי את שניהם והתלבטתי קשות, כי בוש בבית נגד הגנה חזקה, וג'ונס נגד הגנה חלשה אבל בחוץ.

אתה יכול להיות רגוע, יובל גפן ומשה ברקוביץ' שניהם אמרו לי ללכת על בוש. אם אדפוק למישהו בבית עם גרזן, זו לא תהיה הדלת שלך.

YG 10 באוקטובר 2010

אני המלצתי לך על מישהו שקוראים לו בוש? תמחוק את זה, זה לא באמת קרה

אריאל גרייזס 10 באוקטובר 2010

אני הייתי הולך עם תומאס ג'ונס. בוש ואוקלנד הם אניגמה, אצל ג'ונס אתה יודע מה תקבל

austaldo 10 באוקטובר 2010

רוצה התלבטות אמיתית? מאט שאוב נגד הג'יאנטס או מאט ראיין נגד קליוולנד?

קליוולנד זה מאצ'אפ טוב למאט "הרטוב" ראיין בעוד שמאט שאוב נגד הג'יאנטס זה צל"ש או טר"ש, זה יכול להיות שוטאאוט מטורף באותה מידה שזה יכול להיות מישחק שבו הוא יבלה רוב הזמן על הדשא …

אריאל גרייזס 10 באוקטובר 2010

במקרים כאלו אני אומר – לך עם השחקן הטוב יותר. במקרה הזה זה שאוב

Comments closed