AFC צפון

כן, כן, שתי רשומות חדשות ביום! הסיבה – ממחר אנחנו בסוף שבוע בצפון עד ראשון בערב, מה שאומר שאין רשומות עד יום שני (וגם זה בהנחה שנשרוד את החום).

הסיקור על ה-AFC צפון של אור שר (עמיתי לקבוצת הפיונירס משכבר הימים והיום חלק מסגל השופטים של ליגת ה-IFL, שגם אני חבר בה) עלה היום בוואלה. הנה כמה הערות שלי לגבי הבית הזה:

  • בניגוד לאור, אני דווקא מחזיק מאוד מבולטימור. יהיה איזה שהוא שלב שבו ההגנה שלהם לא תוכל לספק את הסחורה, אבל זה לא יקרה השנה. יש נתון אחד שמאוד חשוב לגבי בולטימור של השנה וכרגע הוא בחזקת נעלם – מצבו של אד ריד. אם הסייפטי הותיק והמעולה יוכל לשחק את מרבית המשחקים השנה, בולטימור לטעמי מועמדת לסופרבול. ריי רייס הוא מפלצת, פלאקו הוא פשוט ק"ב טוב ועכשיו שיש לו את בולדין בתור רסיבר, ההתקפה שלהם מועמדת לתואר ההתקפה הכי טובה ב-AFC. כן, אפילו לפני הקולטס (שלהם אין כרגע משחק ריצה)
  • מי מבין שני הסייפטים שמשחקים בבית הזה – ריד ופולומאלו – הייתם לוקחים בשיאם? אני הולך עם ריד, אבל זאת לא בחירה קלה בכלל. ריד הוא נמר שאורב לטרף בעוד פולומאלו הוא דוב שיוריד לך את הראש בנשיכה. איזה שחקנים. תענוג.
  • אין מצב שההשעיה של ביג בן תהיה ליותר מארבעה משחקים, פשוט אין.  
  • שימו לב למייק וואלאס בפיטסבורג, הוא הולך להיות אחד מ-10-15 התופסים הטובים השנה בליגה.
  • יהיה טוב בקליבלנד? יש מחלוקת גדולה מאוד ביני לבין מומחה המכללות של וואלה, נדב גורדו, על הסיכויים של קולט מקוי להצלחה ב-NFL. לטעמי, יש לו את הכלים – דיוק, קור רוח, ובעיקר – קבלת החלטות טובה – להצלחה בליגה, גם אם הוא שיחק בשיטה (ספרד אופנס) שנוחה לק"ב והיד שלו לא כזאת חזקה. הבעיה של מקוי זה שהוא הגיע לקבוצה הלא נכונה מבחינתו, כי באמת אני לא רואה את קליבלנד הולכת לשום מקום. ההימור שלי – נראה אותו במגרש בסביבות שבוע 5-6 אבל בלי רסיברים נורמליים הוא לא יגיע רחוק.
  • הבאנגלס. על פניו הם אמורים לעשות את הצעד הבא השנה. שנה שעברה הם הגיעו לפלייאוף ועכשיו הם הביאו את טרל אוואנס כדי לשדרג את התקפת המסירה שלהם, שם הוא ייצטרף לאוצ'ו סינקו. אבל משהו לא מסתדר לי בקבוצה הזאת. קודם כל, המאזן שלהם שנה שעברה לדעתי שיקר – בפלייאוף מול קבוצה בינונית כמו הג'טס הם התפרקו לחלוטין ומה שעבד להם טוב במהלך העונה – משחק ההגנה – נאלם דום. דבר שני, יש גבול לכמות הטראבלמייקרים שאתה יכול להחזיק בקבוצה בלי שדברים יישתבשו. וכאילו לא למדו כלום בסינסי, אז הם הביאו גם את טרל אוואנס וגם את פקמן ג'ונס ועוד צירפו אותם למטורלל העונה לשם צ'אד ג'ונסון (טוב, פעם הוא ענה לשם הזה) ולקרימנל העונה לשם לארי ג'ונסון.
  • יש לי גם הרגשה שהצירוף של TO יגרום להם לחשוב שהם קבוצת מסירה פתאום, ובמקום לראות את סדריק בנסון ולארי ג'ונסון טוחנים את הקרקע, הם ייתנו לפאלמר למסור, למרות שהוא כבר מזמן לא מה שהיה לפני הפציעה.
  • איך לעזאזל פאקמן ג'ונס עוד מקבל עבודה בליגה הזאת?
  • וג'ייק פאקינג דלהום?
  • ההימור שלי – בולטימור לוקחת את הבית עם 11-12 ניצחונות, פיטסבורג מגיעה לווילד קארד עם 9-10 כאלו, סינסי ינצחו שבעה משחקים וקליבלנד שוב תבחר גבוה בדראפט אחרי ארבעה ניצחונות
הכיפה של שכטר
רועי בית לוי על הסערה הרגשית-מוסרית שבמלחמת פרים