הנה זה מגיע – פוסט ההימורים הגדול

In Brady We Trust

עוד יומיים בלבד לפני שהדבר האמיתי מתחיל, אז הגיע הזמן להרים פוסט הימורים לעונה הקרובה. שי אמיתי מובטח למנצח לפי השיטה כדלקמן:

8 מנצחות הבתים ו-4 ווילד קארד – כל אחת נכונה שתי נקודות. אם אחת מהקבוצות שבחרתם עלתה מהפלייאוף אבל לא כמו שאמרתם (נניח, בחרתם את פיטסבורג לעלות מהווילד קארד והיא לקחה את ה-AFC צפון) – נקודה אחת.

שתי העולות לסופרבול – כל אחת נכונה 5 נקודות

המנצחת בסופרבול – עוד חמש נקודות

MVP – שלוש נקודות.

השבוע שבו הקולטס יחליטו לעזור לקבוצה רנדומלית לעלות לפלייאוף – בונוס שתי נקודות..

בבקשה לרשום קודם את ההימורים ורק אחר כך את הנימוקים, כדי שיהיה אפשר לסכם בקלות. בשיטה הבאה:

AFC – פטריוטס, רייבנס, קולטס, סן דייגו ראשי בתים, פיטסבורג, קנזס סיטי ווילד קארד

NFC – דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו ראשי בתים, פיליז, מינסוטה ווילד קארד

סופרבול – גרין ביי מנצחת את הרייבנס

MVP – דרו בריס

שבוע 17 פייטון נח

———————————————-

הנימוקים: יש קבוצות שכבר הסברתי בעבר כמו הפטס או הקולטס אז אני לא אתעמק בהם. קנזס סיטי הוא הימור גדול אבל יש לי הרגשה שבונים שם משהו טוב. דנבר נחלשה, אוקלנד לא ממש התחזקה (אלא אם מחשיבים את הזריקה של ראסל כהתחזקות) וכל שנה יש קבוצה שמגיעה משום מקום (כמו הבאנגלס שנה שעברה, למשל) ומגיעה לפלייאוף.

ב-NFC, כל החשודות הרגילות שם, הניינרס בפלייאוף כברירת מחדל, מינסוטה וגרין ביי יילחמו על ראשות ה-NFC צפון, אבל אני חושב שלגרין ביי יש את כל הכלים לעשות ריצה אמיתית

בסופרבול הלכתי עם בחירה מאוד פופולרית של הרייבנס ועם בחירה קצת יותר מפתיעה של גרין ביי. אהרון רוג'רס הוא שחקן שחקן ואם ההגנה תתייצב, לדעתי הם יכולים לקחת אליפות. דרו בריס ייקח MVP כי באמת מגיע לו כבר. האמת היא שזה בגלל שהוא אצלי בפנטזי, זכותי.

קדימה, עכשיו תורכם.

יורו המחנות והגטאות
מותו של טומיזאווה ותזכורת לכך שספורט מוטורי מסוכן

No Comments

מיקיג' 7 בספטמבר 2010

AFC – ג'טס, רייבנס, קולטס, ריידרס.
ווילד קארד – פאטס, טקסאנס.

NFC –
קאובויס, גרין בי, סיינטס, סן פרנצ'יסקו.
ווילד קארד – ג'יינטס, ראמס.
סופרבול
ג'טס מנצחים את הסיינטס
MVP – דרו בריס

קולטס מעלה מחליפים – שבוע 17.

—–
נימוקים:
AFC. אני מאד מאד אופטימי לגבי אוקלנד, במיוחד בבית עם סן דייגו שנחלשה העונה ועם דנבר שהיא פחות או יותר בית חולים שדה עם מאמן שאמור להישלח למחלקה הפסיכיאטרית. קולטס ורייבנס הטובים בבתים שלהם ויוסטון יותר מדי טובים בשביל לא לעשות את זה השנה. הפאטס יהיו בפלייאוף כל עוד בריידי שם.
NFC:
לסיינטס אני אתייחס בסוף. קאובויס וגרין ביי רק התחזקו, בטח ביחס למה שקרה ליתר הקבוצות בבתים שלהן. לסן פרנציסקו יש סיכוי לא רע להתקדם בהתחשב בשותפות לבית שלא יעשו את זה. הראמס זה כדי לשים וי על הימור מפתיע, תמיד יש לנו משהו כזה אז אם כבר אני הולך עם בראדפורד. מופרך אבל כבר שמתי את זה אז אי אפשר למחוק. ג'יינטס תמיד יפחידו אותי (פילי אף פעם לא). לעניין הסופרבול והסיינטס. בתיאוריה, הם פשוט טובים בשתי דרגות משאר הקבוצות ב-NFC, ובכל העמדות. לך תהמר נגד זה.

גיל 7 בספטמבר 2010

הנה ההימורים שלי:

AFC – פטריוטס, רייבנס, קולטס, דנבר ראשי בתים, סן דייגו, מיאמי וויילד קארד

NFC – דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, אריזונה ראשי בתים, בירז, ויקינגס ווילד קארד

סופרבול – גרין ביי מנצחת את סן דייגו

MVP – רוג'רס

שבוע 16 פייטון נח

לדעתי הג'טס הם בלוף, מיאמי יהיו סוס שחור ודנבר יפתיעו. פיטסבורג לא יתאוששו מהחיסרון של ביג בן והוא גם לא יהיה בכושר מספיק זמן.

שיקאגו יחזרו להיות מפלצת בהגנה עם פפרס ואורלכר וקאטלר לא יעשה יותר מדי שטויות. באריזונה יש כישרון גדול מדי כדי שהם לא יקחו את הבית למרות המצב בק"ב (ביני וולס יתן עונה גדולה) ורומו יוביל את דאלאס לגמר הNFC שם יפסידו בצורה הירואית לגרין ביי.

Maldini 7 בספטמבר 2010

אריאל התעוררת היום על צד שמאל או שסתם לא זיהית את הפוטנציאל? . פוסט הימורים בלי בדיחת טיבו? הימור על מס' סנאפס כוללים? פנקייקס בתור פולבק? Jump shot TD'S? כלום אה?

——————————————
טוב ולדבר האמיתי,

AFC – ג'טס, רייבנס, קולטס, סן דייגו ראשי בתים, פיטסבורג, פאטריוטס ווילד קארד

NFC – דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו ראשי בתים, אטלנטה, ג'איינטס ווילד קארד

סופרבול – רייבנס מנצחת את גרין ביי

MVP – אהרון רוג'רס

שבוע 17 פייטון נח

—————-
AFC
בניגוד לכל חוק הגיוני שהוא יש לי אמונה גדולה בג'טס, ולדעתי הפאטריוטס יעלו מהוויילד קארד במקום ה-6 רק בגלל בריידי והיעדר קבוצות מספיק טובות (כמו… הג'טס בעונה שעברה). הבתים של אינדי ו-SD סגורים וחתומים אלא אם ריברס או מאנינג יתמוטטו בשלב כלשהו, ובצפון אני צופה שבזמן שבני בוי ירצה את עונשו הרייבנס יפתחו פער מספיק בשביל לקחת את הדיוויז'ן. לבית משוגעים בסינסי אני נותן מקסימום חודש וחצי עד שמתחיל ניצוץ שיוביל לשריפה בלתי נמנעת.

NFC
הווייקינגס הולכים להיות הכישלון של העונה ואפילו לא לעלות לפלייאוף, כל הסאגה שהייתה עם פארב נראית ונשמעת הרבה יותר חשודה ממה שהיה בשנים האחרונות ובשילוב עם לוח המשחקים הקשה אני לא רואה אותם משחזרים חצי מהעונה שעברה. סן פראן המשתפרים ישתלטו על החלל שנפער עם הפרישה של וורנר, דאלאס תיקח את ראשות הבית פשוט כי הם טובים יותר מהג'איינטס וכי פילי ואדומי העור בעונות מעבר.

לפאקרז ורוג'רס אני צופה עונה חלומית עם מקסימום 3 הפסדים רק כדי לזכות בכבוד שבלהפסיד לריי לואיס ושות' בסופרבול ולהנציח את ארון רוג'רס כלוזר הנצחי לעשור הקרוב. לא יודע למה אבל יש לי תחושה שעוד נראה אותו הרבה פעמים כ-likeable loser כמו בשנה שעברה.

ת'ריון 7 בספטמבר 2010

קודם כל תתבייש לעצמך. הימורים הם חטא (הבשורה עפ"י טיבו, פרק טיבו, פסוק טיבו).
כיוון שכך להלן התחזיות שלי לעונה הקרובה.
AFC – אינדי, סן דייגו, בולטימור, ג'טס. טנסי וניו-אינגלנד ווילד קארד
NFC – ניו אורלינס, גרין ביי, פילי,סן-פראן. וושינגטון ודאלאס
MVP – רודג'רס.
סופרבול – רייבנס מנצחים את גרין ביי.
קולטס מעלים מחליפים –לא קורה (מותר להם?)

נימוקים AFC – סן דייגו קבוצה טובה בבית חרא, אינדי בגלל פייטון, ניו אינגלנד חשודה בעייני בגלל ההגנה ובליצ'ק ולכן הג'טס יקחו את הבית אבל ניו אינגלנד עדיין יצליחו לעלות, בולטימור ינצלו את הבעיות של פיטסבורג כדי לקחת את הבית והטייטנס כי אני מאמין בפישר וצריך סליפר.
NFC – ניו-אורלינס בגלל הכישרון, גרין ביי בגלל הכישרון ובגלל שאני מסרב להמר על פארב, סן-פראן כי אם לא עכשיו אז מתי? מתי??? הNFCE הוא הבית הכי קשה והכי מאוזן (והשנה יותר מתמיד) יש סיכוי שהמאבק בבית יפגע בקבוצות אבל אני מאמין שנראה 3 עולות מהבית הזה.

YG 7 בספטמבר 2010

AFC – ג'טס, רייבנס, קולטס, סן דייגו ראשי בתים, סינסינטי, פאטס ווילד קארד

NFC – דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו ראשי בתים, ג'איינטס, מינסוטה ווילד קארד

סופרבול – גרין ביי מנצחת את הקולטס

MVP – דרו בריס

שבוע 17 פייטון עם שני דרייבים

תומר עמיעז 7 בספטמבר 2010

AFC – Dolphins, Colts, Ravens, Chargers
NFC – Saints, Cowboys, Packers, 49ers
WC – Pats, Steelers
WC – Giants, Falcons
SB – Ravens beat Packers
MVP – Brees

bigunit 7 בספטמבר 2010

AFC- פאטס, סאות' דקוטה, רייהנס, קולטס
WC- ג'טס, בנגאלס

NFC-דאלאס, ברז, ניינרס, סיינטס
WC- פאקרז פלקונז

סופרבול- הבנגלז מנצחים את גרין ביי

MVP- פייטון

omer_st 7 בספטמבר 2010

AFC – דולפינס, קולטס, רייבנס, צ'ארג'רס. ווילד קראד: יוסטון, בנגלס
NFC – ניינרס, ג'איינטס, גרין ביי, סיינטס. ווילד קארד: מינסוטה, אטלנטה

סופרבול – סיינטס נגד רייבנס

אלופה – בולטימור רייבנס

MVP – דרו בריס

הערות: למרות שאני לא לגמרי מאמין בהם, אם הרייבנס ייקחו אליפות זה יהיה בזכות ההתקפה.לפלאקו עם בולדין וחוש וריי רייס, בתוספת קו התקפה טוב, יש פוטנציאל אמיתי. מצד שני כל העסק יכול לקרוס שם אם פלאקו לא יהיה מספיק טוב.
שיקגו ברס יהיו הקבוצה הגרועה בבית שלהם, כשההגנה שלהם לא מתפקדת כבר כמה שנים וגם מייק מארץ הוא מתאם התקפה כושל כבר שנים שלא שומר על הקווטרבק שלו. השיטה שלו מסובכת מדי ולשיקגו אין את הכלים לבצע אותה, למרות שאני חושב שקאטלר הוא קיובי טוב.

Pats2010Isr 7 בספטמבר 2010

AFC – Pats, Ravens, Colts, Chargers, WC – Bengals & Texans
NFC – Cowboys, Vikings, Saints, Cardinals, WC – Packers & Giants
SB – Colts over the Vikings
MVP – Peyton
Peyton will get some rest on week 17 after playing a couple of series

מונטי פייטון 7 בספטמבר 2010

AFC – ג'טס, רייבנס, קולטס, צ'יפס ראשי בתים, טקסאנס, בילס ווילד קארד.
NFC – קאובויס, פאקרס, סיינטס, פורטי ניינרס ראשי בתים, איגלס, ליונס ווילד קארד.
סופרבול – הקולטס מנצחים את הפאקרס.
MVP – מניניג (פייטון, אלא מה….)
שבוע 16 פייטון נח.

נימוקים: שילוב של משאלות לב ונסיון לשמור על שפיות.
שנה טובה לכולם.

Amir A 7 בספטמבר 2010

טוב, נו

AFC – ג'טס, סטילרס, קולטס, סן דייגו ראשי בתים. רייבנס וטנסי ווילד קארדס.
NFC – דאלאס, גרין ביי, סיינטס, 49נרס ראשי בתים. ג'יינטס ומינסוטה ווילד קארדס.

SB – ג'טס מחסלים את דאלאס

MVP – רקס ראיין (טוב, נו, מאנינג כי זו בחירה קלה)

תומר 7 בספטמבר 2010

טוב, בשעה טובה, הנה ההימורים שלי:

AFC: אינדי, רייבנס, צ'ראג'רס, ג'טס, וויילד קארד – פאטס, סטילרס
NFC: פאקרס, סיינטס, בויס, ניינרס, וויילד קארד – פאלקונס, מיני

SB: אינדי מנצחת את גרין ביי

MVP: אהר'לה רוג'רס

פייטון נח קצת בשבוע 17.

נימוק: סינסי, עד כמה שיהיה מעניין שם, נתקלת בלו"ז קשה מדי בשביל קארסון פאלמר, שיצטרך לפגוש לא רק את הק"בים הטובים בליגה (פייטון, בריידי, בריס, ביג בן פעמיים, ריברס ואולי נכניס למשוואה את פלאקו פעמיים) אלא גם הגנות מסירה מצוינות – אינדי, סיינטס, ג'טס, רייבנס פעמיים סטילרס פעמיים אם פולאמלו בריא והבנגאלס טרם הוכיחו שהם יכולים לעצור מספיק בהגנה. לו"Z קשה מדי יהרוג אותם. הסטילרס, לעומת זאת, נהנים מלו"ז נוח יחסית עד לחזרתו של ביג בן, ואין שום סיבה שלא יהיו לפחות 2-2 בארבעת מחזורי ההשעייה. גם אם יפסידו לארבע הקבוצות ה"קשות" בהמשך – סיינטס, פאטס, ג'טס ורייבנס – אין סיבה שלא יצליחו להשלים סוויפ על סינסי ואולי אפילו לגנוב אחד מהרייבנס.
הרייבנס הם אולי הטים-טו-ביט השנה, אבל הם עדיין לא הראו שיש להם את הבגרות המספקת בהתקפה בשביל להגיע לסופרבול. הם יסיימו שניים בחטיבה, בעיקר בגלל שלפייטון חוזרים השנה כל הכלים בהתקפה (סאטרדיי סביר להניח יפתח) ומשחק הריצה שלהם ישתפר עם עונת ה"מייק-או-ברייק" של עדאי.
הפאטס יסיימו שניים בבית שלהם בעיקר בגלל לו"ז קשה והגנה רכה מדי, משהו שהג'טס יוכלו לנצל בשביל לגנוב מספיק, אבל לא מספיק כי בפלייאוף אתה צריך גם התקפה יעילה, ואנחנו הרי מדברים על הג'טס. הצ'ארג'רס יעלו כי הבית שלהם הוא בדיחה עצובה, אבל בלי תופסים מספיק משמעותיים זה לא יעזור להם להגיע אול-דה-וויי.

מהצד השני, זו הייתה יכולה להיות השנה של דאלאס, בטח לאור העובדה שהסופרבול שם השנה. אבל דאלאס עדיין לא הוכיחה שהיא יכולה לרוץ עם הגדולות באמת תחת לחץ במשחק קובע. רומו הוא עדיין רומו, ולמרות שזה מספיק בבית המזרח, שהוא עדיין הבית הקשה בליגה אבל עם כל השינויים השנה אי אפשר לדעת איך פילי והסקינס תיראנה, קצת התאזן הבית לכיוון מטה. גרין ביי היא בהחלט הטים-טו-ביט השנה, אבל האו-ליין שלהם עדיין לא מספיק טוב בשביל להגן על אהר'לה כמו שהסיינטס הגנו על בריס בסופרבול שנה שעברה. הסיינטס תמיד מועמדים אבל ההגנה שלהם הזדקנה והם ירוצו יותר, וזה אומר יותר כדורים לרג'י בוש שלא הראה כלום עדיין.
אטלנטה תשתחל לפלייאוף בגלל שבית המזרח נחלש כאמור אבל זה לא יעזור לה יותר מדי כי הם מסתמכים יותר מדי על טרנר ו-ווייט, ואם אחד מהם בסיכון, פצוע או חלש כל הקבוצה הלכה קפוט. גם אין להם מספיק כלים ללחוץ על הק"ב של היריבה במשחק שלם קובע. מיני תעלה בגלל שיש לה את הכלים ללחוץ על הק"ב והתקפה טובה, אבל אני בספק אם פארב יצליח למשוך כמו בשנה שעברה, אם פרסי הארווין יצליח לתת עונה מלאה, ובלי סידני רייס חצי עונה לפחות קשה יהיה למסור. ההגנה שלהם, הפרונט 4 הטוב בליגה, תהיה מספינק טובה למשוך אותם לפלייאוף אבל הסקנדרי שלהם חלש מדי ומול רומו, בריס ורוג'רס יהיה להם קשה. טוב אולי לא מול רומו. הניינרס יעלו כי זה בית של זבל והם הדיפולט.

morangutman 7 בספטמבר 2010

AFC – מיאמי, אינדיאנפוליס,סן דייגו,פיטסבורג. ניו-אינגלנד וטנסי ווילד קארד.
NFC- פילדלפיה,ניו אורלינס,אריזונה ,גרין ביי. מינסוטה ודאלאס ווילד קראד.

SP – ניו אורלינס מנצחים את סן דייגו

הקולטס מעלים מחליפים בשבוע שבע עשרה ושולחים את טנסי למפגש ווילד קארד במיאמי.

ההולנדי המעופף 7 בספטמבר 2010

afc: אינדי, בולטימור, סן-דייגו, ג'טס, ווילד-קארד: יוסטון, סינסי
nfc: סיינטס, גרין-ביי, סן-פראן, ג'איינטס, ווילד-קארד: דאלאס, אטלנטה.
סופר-בול: שחזור של סופרבול 44, רק הפעם זה של הקולטס. בעצם ביטול, הרייבנס הם שינצחו את הסיינטס.
m.v.p.: בריז.
הקולטס לא ינוחו.

מפריס פרסה 7 בספטמבר 2010

התחזית מוגשת בחסות "הארד נוקס", התוכנית היחידה שיכולה לגרום אפילו לטוני דאנג'י לתמוך בביצוע הפלות שימנעו מיצורים כמו רקס ראיין לטנף לו את אמריקה.

AFC-קולטס, רייבנס, צ'ארג'רס, ג'טס.
וויילד קארד: יוסטון, פטריוטס.

NFC-פאקרס, סיינטס, דאלאס, סן פראן (אייקון הקאה).
וויילד קארד: מינסוטה, אטלנטה.

סופרבול: גרין ביי מנצחים את אינדי.
MVP: פייטון מנינג.
אינדי תבטיח את ראשות הבית רק במחזור האחרון ולא תתן מנוחה לפותחים.

אלון 8 בספטמבר 2010

NFC – דאלאס, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו, גרין ביי.
ווילד קארד – פילי, מינסוטה.

AFC – אינדי, ניו אינגלנד, בולטימור, סן דיאגו.
ווילד קארד – סינסנטי, יוסטון.

סופרבול – קולטס מנצחים את הויקינגס.
MVP – דרו בריז.

הקולטס לא ינוחו.

אלון חכים 8 בספטמבר 2010

NFC – Giants, GB, NO, Arizona. WC-Dallas, Atlanta
AFC – Miami, Baltimore,tennessee, SD. WC- Colts, Pats
SB – San Diego over NO
MVP – Philip Rivers

גיא 8 בספטמבר 2010

AFC – Pats, Ravens,Colts,SD
wc: Dolphins , Houston

NFC – Eagles , GB, Falcons, 49ers,
WC: Cowboys, Giants

SB – Ravens over the Falcons
MVP – Rodgers

Peyton will sit in the 17

Avg. Joe 8 בספטמבר 2010

AFC – Finns, Ravens, Colts, Chargers
WC: Pats, Texans
NFC – Cowboys, Packers, Saints, 49ers
WC: Vikes, Falcons
SB-Ravens-Cowboys
Cowboys by 3
MVP-J.Flacco
PMan@17
לא מאמין על עצמי שזה מה שיצא לי אבל ההימור הוא כזה ואין בלתו.

דוד 8 בספטמבר 2010

AFC – פטס, רייבנס, קולטס, סן דייגו ראשי בתים, סטילרס, מיאמי ווילד קארד

NFC – דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו ראשי בתים, אטלנטה, אריזונה ווילד קארד

סופרבול – רייבנס מנצחת את גרין ביי

MVP – ארון רוג'רס

שנה טובה לכולם!

ניינר 9 בספטמבר 2010

afc
פטריוטס, בולטימור, יוסטון, סן דייגו. ויילד קארד – אינדי וסינסינטי
nfc
דאלאס, גרין ביי, ניו אורלינס, סן פרנסיסקו!!!!!!!!!!!!!!! ויילד קארד-אטלנטה, ג'איינטס.
גמר afc – בולטימור על סן דייגו
גמר nfc – סיינטס על גרין ביי

אלופה – ניו אורלינס סיינטס

mvp-drew brees

אנטוניו פרימן 11 בספטמבר 2010

afc
ג'טס-רייבנס-אינדי-סן דייגו. ווילד קארד-סטילרס ופטריוטס

nfc
דאלאס-פאקרס-פריסקו-סיינטס. ווילד קארד-ויקינגס ואטלנטה

גמרafc-סטילרס על הרייבנס
גמרnfc-פאקרס על סיינטס
אלופה-גרין ביי
mvp-בריס כי באמת מגיע
קולטס לא נחים העונה
מכות בבנגלס-שבוע 11
נימוקים ינתנו בדיעבד

Comments closed