ההפסד לוילה

הפסד כמעט ידוע מראש

Villa-v-Liverpool

שוב אסטון וילה, שוב פגרת נבחרות, שוב פציעה של סטארידג' – כאילו היה אפשר לכתוב את ההפסד הזה כבר לפני המשחק.

היינו אמורים להיות עם מספיק עומק כדי לנצח את זה גם ככה, אפילו עם סטרלינג על הספסל (החלטה מעניינת של רוג'רס, שלדעתי היתה נכונה לאור משחק ליגת האלופות השבוע) – לאלנה ומרקוביץ' ובאלוטלי וקוטיניו זה מספיק כח התקפי. על הנייר.

אבל אמרתי בתחילת העונה – צריך לתת לקבוצה הזאת את הזמן. יש פה חבורת שחקנים שלא שיחקו אחד עם השני כמעט והם יצטרכו זמן כדי להתרגל אחד לשני.

זה לא מסביר את האנמיות, אבל זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

ורוג'רס גם צריך להתחיל לקחת בחשבון שלבאלוטלי לבד בחוד יהיה קשה מאוד. הבחור הוא לא סווארז, כשהוא יוצא החוצה ואף אחד לא נכנס פנימה, אין לקבוצה הזאת מי שישים את הכדור בפנים.

ולאלנה ומרקוביץ' לא יכולים לחשוב שמישהו אחר יעשה בשבילם את העבודה, הם חייבים להיות הרבה יותר אסרטיביים.

הקבוצה בתהליך למידה. השבוע יש ליגת אלופות.

 

56 Comments

אסף THE KOP 13 בספטמבר 2014

האנמיות הזאת מטרידה.
2 לקחים:

1. ההגנה רכה מדי. חייבים לשפר את משחק הגובה. זאת בעיה שאופיינית לכדורגל הישראלי. לא לליברפול.

2. בונקר. צריכים ללמוד איך לפצח בונקר. אנחנו נראה הרבה כאלה במשחקים נגד ליברפול.

http://www.youtube.com/watch?v=_QKDRTrS-XE

אבי גלברט 13 בספטמבר 2014

להגיד בדיעבד שכשראיתי את ההרכב חששתי זה לא חוכמה . אריאל נגעת בנקודה הנכונה . BR עלה בחוסר ברירה בהרכב שלא שיחק לעולם ביחד במשחק שכבר למדנו בעונות האחרונות שהוא קשה מאד . סטרלינג לא פתח מתוך מחשבה על יום שלישי . אסור לשכוח שאחרי שלישי יש גם שבת הבאה ….רצינו ליגת אלופות ….. מה שמעצבן בהפסד הוא ששחקנים כבודדים לא היו גרועים וחלקם אפילו בסדר גמור אבל כקבוצה זה היה פרווה . חייבים שתי חלוצים לא יעזור כלום . חלוצים אמיתים לא קשרים התקפיים . חבל וכנראה כמו שחששנו ההחלקה של ג'אררד זה הכי קרוב שנגיע בתקופה הקרובה לאליפות . ברור לחלוטין שהמטרה השנה זה מקום 4 זה כבר ברור היום . אבל לך תדע פתאום קבוצה מחברת 12 נצחונות רצוף והכול יכול להיות ….

אסף THE KOP 13 בספטמבר 2014

ליברפול תתמודד על 1-3.

wazza 13 בספטמבר 2014

נלחץ לך המקף

אסף the kop 14 בספטמבר 2014

ובטח שתמוקם בטבלה לפני יונייטד

ניק 14 בספטמבר 2014

נו העיקר שאתה בטוח

אסף THE KOP 14 בספטמבר 2014

נו טוב,
אני גם טורח לצפות במשחקי הקבוצות.

אריק 13 בספטמבר 2014

לאמברט יודע לנצח את רוגרס. לא חדש

אופיר 13 בספטמבר 2014

כן ירבו

dorigil 13 בספטמבר 2014

משחק פחדני שלנו.

חדש בשכונה 13 בספטמבר 2014

לא נעים לומר, אבל מקומות אחד ושתיים משוריינים לצ׳לסי וסיוטי לפי הסדר הזה. ממקום שלישי, הכל פתוח. צ׳לסי השנה פשוט מפחידים וסיטי לא הרבה פחות….

אסף the kop 14 בספטמבר 2014

קמופלג'.

שבוע הבא נראה מה צ'לסי שווה. עד עכשיו הוא שיחקה נגד הקבוצות החלשות בחיגה.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

פירקו את אברטון להזכירך

אסף THE KOP 14 בספטמבר 2014

אברטון הם הקבוצה השלישית בטיבה בליברפול

הוולשי הרזה 13 בספטמבר 2014

אנמיות? פשוט שיחקו חרא. הייתי צריך לחכות מעל שמונים דקות, כדי שמישהו יבעט למסגרת. אני מצטער, שלושה משחקים מתוך ארבעה הם שיחקו בצורה לא משכנעת, או ללא רוח לחימה. זה פשוט לא זה. הולכת להיות שנה קשה.

דורפן 14 בספטמבר 2014

למה בעצם אתם בתהליך בניה מחדש? מה היה כל כך גרוע בשנה שעברה? נכון סוארז הלך… אבל למה את הכסף על 6-7 שחקנים ולא על שניים?

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

כי השניים אמורים להיות וורלד קלאס,ומה לעשות ששחקנים כאלה לא יבואו לליברפול?

ליברפול כמו 99% מהקבוצות בליגות הגדולות באירופה נמצאות במלכוד : מצד אחד לא יכולות להביא וורלד קלאס (גם אם יסכימו לשפוך הון עתק),ולכן יכולות להביא רק שחקנים רגע לפני הפריצה כמו נגיד סוארז מאאיאקס לליברפול,ושהם כבר הופכים לוורלד קלאס הכיוון הוא חד צצדי – החוצה לכיוון צ'לסי,פ.ס.ז,ריאל,בארסה,יונייטד וחוזר חלילה

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

לא מסכים, זה לא שהיא לא יכולה – היא לא רוצה.
מה שיונייטד עשו בפגרה, כל קבוצה עם כסף יכלה לעשות. מה, ליברפול לא יכלה להציע 90 מיליון על די מאריה ולהביא אותו? אתה חושב שהוא היה מסרב? שטויות. אמרו את זה על ארסנל במשך שנים ופתאום הם החליטו לשים את הכסף והנה – אוזיל וסאנצ'ז באו.
אם ליברפול היתה רוצה (ולמעשה, כמעט כל קבוצה יכלה לעשות את זה עם מספיק מזומנים) לא היתה לה שום בעיה להשיג איזה שחקן שהיא רוצה. אם הסיטי, בלי ליגת אלופות ובלי סקס אפיל, או פסז' או מונאקו – קבוצות בליגה נחותה, יכלו לעשות את זה, גם ליברפול יכלה.
ההחלטה של ליברפול היא לא לעשות את זה. הזמן יגיד אם זאת היתה החלטה נכונה או לא

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

ליברפול בקיץ האחרון רצתה להחתים את – רויס,פלקאו,קבאני.סאנצ'ס .כל אחד מהם היה עולה בין 45 מיליון ל 65 מיליון.משום מה הם לא היו מעוניינים להגיע…ראבאק אפילו אפס כמו סאנצ'ס לא הסכים לדבר איתכם אפילו ולא שהוא הלך מבארסה לאיזו מעצמה הוא הלך לפאקינג ארסנל.

האמת יונייטד עם כל הכוח הכלכלי שלה מדורגת עדיין נמוך במעמד של "האריות" האירופאיות בכוח המשיכה שלה.שחקנים יעדיפו לחתום בבארסה,ריאל,פ.ס.ז וצ'לסי לפניה.די מאריה הגיע כי פ.ס.ז לא יכלה,כי אף אחת אחרת לא הייתה מוכנה לשלם סכום כזה,וכי ריאל מטומטמת.רוצה לומר,ההעברה די מיקרית.במקרה של פלקאו – ריאל ויתרה עליו,אבל זה נכון שבקרב הבריטי הוא העדיף את יונייטד על פני סיטי,ארסנל,ליבפול.אני מניח שיונייטד גם היחידה שהייתה מוכנה לשלם לו אחרי קרע ברצועה הצולבת 14 מיליון שכר לשנה.

הסיטי,פ.ס.ז ומונאקו נתנו צ'ק פתוח לשחקנים שחתמו אצלן,ליברפול לא בכיוון אפילו,היא לא יכולה.

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

ועוד משהו – לגבי אוזיל וסאנצ'ס לארסנל

1 – שניהם לחוד או ביחד לא ייקחו את ארסנל לשום מקום,הם לא שחקני שובר שיוויון,והמעבר שלהם דווקא לארסנל יותר מעיד עליהם (ומי רצה אותם,אחרת לא היו מגיעים לארסנל אלא לאיזו מעצמה)

2 – ארסנל נמצאת בלונדון,יחי ההבדל הקטן

וכפי שכתבתי לבני תבורי עזוב את אלא שאי אפשר להביא להגדרתי,גם שהיה לכם סוארז (שהגיע רגע לפני הפריצה הגדולה,ושפרץ הלך) לא הצלחתם להשיאר אותו ולבנות סביבו.כאן הבעיה הגדולה (שוב ליברפול לא אשמה אלא הסיטואציה)

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

עד כמה שאני זוכר, רויס וקבאני לא עברו לאף קבוצה כי לא רצו למכור אותם בכלל. מי שנשאר זה סאנצ'ז, שבאמת לא רצה לבוא ופלקאו שיונייטד שילמו עליו מחיר שליברפול לא רצתה לשלם.
ליברפול לא ניסתה בכלל להציע מחירים מופרזים על שחקני על. אין לה רצון כזה. יותר מזה – זאת היתה החלטה גרועה מאוד אם הם היו עושים את זה לאור העומק של הקבוצה. ליברפול היתה חייבת לבנות את עצמה לכמה מפעלים ולריצה לטווח ארוך. זאת האסטרטגיה שלהם.
קח את יונייטד עם כל ה-150 מיליון שהיא הוציאה – נניח שהיא מגיעה לליגת האלופות שנה הבאה, אתה רואה אותם מצליחים עם הסגל הקיים להתמודד בשני המפעלים במקביל? (ובוא נזכור שפלקאו רק מושאל, כך שאם הם רוצים להשאיר אותו הם יצטרכו כבר להוציא 50 מיליון). בקיצור, יונייטד תהיה חייבת כדי לרוץ בשני המפעלים בשנה הבאה להוציא עוד איזה מאה מיליון. ליברפול כבר הוציאה את זה. כל מה שחסר לה זה כוכב על אחד שיגיע בשנה הבאה והיא רצה רחוק.
זה ההבדל בין חשיבה לטווח ארוך לבין חשיבה לטווח קצר. לחשוב שכל מה שהיינו צריכים כדי להמשיך את עונה קודמת זה להחליף כוכב על אחד בכוכב על אחר זאת פשוט שטות.

גורביץ' 14 בספטמבר 2014

אני לא מסכים אריאל,
הכוכב על שליברפול צריכה פשוט לא יגיע אם היא תהיה מחוץ לאלופות, השנה זאת הייתה השנה לזרוק את הז'יטונים בכל הכוח על מחליף לסוארז.
מה גם שמרקוביץ' וללאנה נראים כמו הברגים שלא היו חסרים לקבוצה, והמחיר של שניהם פלוס אוריגי שווים בערך את קבאני.
בסופו של יום, הקבוצה לקחה הימור והעדיפה להשקיע לרוחב, מאשר נקודתית איפה שהיה צריך (חוץ ממורנה שהוא אחלה רכש) , ולצערי זה מתחיל להריח כמו טוטנהאם 2.0

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

אני חושב שזה מגוחך לשפוט קבוצה על סמך ארבעה מחזורים, שבהם למעשה היא השיגה יותר נקודות ממה שהיא השיגה באותם משחקים שנה שעברה (גם שנה שעברה הפסדנו לסיטי בחוץ, הוצאנו תיקו מול הוילה בבית והפסדנו לסאות'המפטון בבית, שהשנה ניצחנו).
כן, הקבוצה לא נראית טוב, אבל רבאק – זאת קבוצה חצי חדשה שחזרה מפגרת נבחרות (שנה שעברה כל פעם שחזרנו מפגרת נבחרות חטפנו, תיקו מול ברומיץ', תיקו מול ניוקאסל, אם אני זוכר נכון) וחייבים לתת לה זמן.
אני מסכים על דבר אחד – לחזור שנה הבאה לליגת האלופות זה הדבר הכי חשוב, אני אומר את זה מתחילת העונה. אני לא חושב שכוכב על במקום אלו שהבאנו, עם עומס המשחקים שיש השנה, היה מביא אותנו לשם.

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

רויס וקבאני לא עברו לאף קבוצה זו עובדה נכונה אבל העובדה שליברפול כן רצתה להביא אותם,וידעה מה העלויות גם בסכום רכישה וגם בתחום המשכורת מעידה על הרצון דל ליברפול כן להביא שחקנים ברמתם בניגוד לדעה שלך שהיא לא רוצה.

אתה טוען שליברפול יכולה ולא רוצה,ואני טוען שהיא רוצה ולא יכולה.וגם אם לדוגמה דורטמונד הייתה מוכנה לשחרר את רויס או פ.ס.ז את קבאני הם היו מגיעים לאיזו ריאל,צ'לסי (סתם דוגמה) ולא לליברפול.

דורפן 14 בספטמבר 2014

ליברפול הוציאו כסף ענק בקיץ – נדמה לי 110 מליון – שזה הרבה יותר משקיבלו על סוארז. למעשה הם קנו יותר שחקנים מיונייטד למרות שהם זקוקים לפחות. ליונייטד לא הייתה ברירה לקנות שישה שחקנים – שאלת המחיר והאיכות והפגיעה באתוס ההיא אחרת. אבל מספר השחקנים הוא לא יותר משהיה נחוץ.

בלוטלי הוא דווקא כן הימור טוב לתחליף סוארז. כי אם תסדר לו את הראש תרוויח בענק. השאלה היא אם כמות השחקנים שנכנסה זה לא יותר מדי לערבבעם הרכב מנצח.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

הם הוציאו הרבה אבל גם קיבלו הרבה על סווארז. הנטו שהם הוציאו הוא בערך 30 מיליון. איפה זה ואיפה היונייטד בכלל.

דורפן 14 בספטמבר 2014

אבל אתה מתנהג כמו חשבונאי. השורה התחתונה שהוציאו 130 מליון – והשאלה אם להוציא את זה על תשעה שחקנים או שלושה שחקנים היא לא קשורה לאתוס. אף אחד לא היה אומר כלום אם היו קונים את די מאריה או רוייס כתחליף לא ישיר לסוארז.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

אף אחד לא היה אומר כלום, אבל אני חושב שזה לא היה נכון מצידם. אתה לא יכול להתמודד בליגת האלופות כשאגר הפצוע התמידי הוא הבלם השני שלך, כשג'ונסון בצד ימין של ההגנה שלך, כשלוקאס הוא הקשר האחורי שלך וכשאין לך חלוץ מחליף לסטארידג'.
ההחלטה שלהם הקיץ היתה נכונה מאוד. וגם אם זה לא ישתלם השנה (ובאמת, אחרי ארבעה מחזורים להגיד משהו זה מיותר), זה ישתלם בשנים הבאות

D! in Bayern 14 בספטמבר 2014

+1
ואינשאללה

עמרי 14 בספטמבר 2014

לליברפול היה בעונה שעברה סגל קצר מדי כדי להתחרות במפעל אחד .
ההשקעות היו כדי להתמודד בשני מפעלים גדולים במקביל ולהיות מסוגלים גם לעמוד עם סגל לא עייף במשחקי הגביע.
לפי דעתי ההשקעות היו נכונות.

משה 14 בספטמבר 2014

הקבוצה של שנה שעברה הייתה קבוצה שהצליחה בקושי להתמודד במסגרת אחת. הקבוצה רצה עם סגל של בקושי 14 שחקנים כולל הופעות של ברד סמית נגד צ׳לסי בברידג׳ כי לא היתה שום אופציה אחרת. אם תשאל חלק גדול מאוהדי ליברפול (ואני בתוכם ) הפסדנו את התואר בדקה ה 90 של המשחק נגד הסיטי בהרחקה של הנדרסון ולא בהחלקה המפורסמת, לא היה לו מחליף ראוי במשחקים שלאחר מכן. מכיוון שליברפול רוצה להיות בצ׳מפיונס כל שנה היא צריכה סגל שיצליח להתמודד עם המעמסה הזו. אני חושב שבכסף שהיה לו רודג׳רס עשה דברים יפים, נשפוט את זה בסוף העונה.

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

גרייזס

אתה מתחיל להזכיר לי את ונגר…הקבוצה צריכה זמן… אז ליברפול צריכה זמן כבר 25 שנה מ 1990 וונגר וארסנל צריכה זמן מקיץ 2004

שנה שעברה לליברפול הייתה הזדמנות כמעט חד פעמית לזכות באליפות וגם זה בשילוב של סוארז וחולשה פתטית של יתר הכגדולות.

לאט לאט אתה,וכל שאר אוהדי ליברפול יפנימו את מצבם בשרשרת המזון הנוכחית בכדורגל.התואר שלכם כמו של 99% מהקבוצות בעולם זה מקום 3-4,יותר בכיוון של מקום 4.

בני תבורי 14 בספטמבר 2014

זורק,
אתה צודק, לליברפול אין לצערי את האפיל שיגרום לשחקני-על לרצות להגיע אליה. ליונייטד בלי ליגת האלופות, יש. יחד עם זאת, למה לך להתחייב כבר מעכשיו?

זורק מילה 14 בספטמבר 2014

להתחייב על מה? על זה שתקרת הזכוכית של ליברפול בשרשרת המזון הנוכחית היא מקום 3-4?זה לא אני מתחייב, זו המציאות.

וגרוע ממה שכתבת -" לליברפול אין לצערי את האפיל שיגרום לשחקני-על לרצות להגיע אליה.ליונייטד בלי ליגת האלופות,יש" היא העובדה שעד שכבר היה איזה סוארז בליברפול , שחקן וורלד קלאס +++ ,שחקן שובר שיוויון,גם הוא לא רצה להישאר שם כמלך הבלתי מעורער שלה ושל הפרמייר ליג כולה, אלא הלך אחרי החלום הישן לקבוצה שיהיה בה מספר 2 או 3 בהיררכיה.כמו שליברפול בולעת שחקני מפתח של מסאות'המפטון, ככה קבוצות העל של אירופה בולעות שחקן שובר שיוויון כמו סוארז שיש לליברפול.וגם אם נניח איזה מרקוביץ'/ללאנה/סטרלינג יתפתח במקרה לאיזה בייל/סוארז/רונאלדו הבאים גם הם ימצאו עצמם מהר מאוד מחוץ לליברפול,אז זו בניה,סובלנות,ותהליכים סזיפיים.זה עצוב,אבל זו המציאות.

אפשר לבנות ולבנות ולבקש סבלנות מהאוהדים,אבל שבסיום התהליך המקס' שלך זה מקום 3-4 נופלת ההבנה שמעשית לא השגת בזה כלום,כי בספורט מתחרים בשביל לסיים במקום הראשון.איך אני בתור אוהד ארסנל כדוגמה יכול להתייחס לכך שמאמן הקבוצה שלך אומר יום לפני משחק מול הסיטי – "יש לנו רק מה להרוויח מהמשחק הזה" …? :-(

ביל שאנקלי – "אם אתה ראשון אתה ראשון, אם אתה שני אתה כלום."

matipool 14 בספטמבר 2014

לצערי , זורק צודק .
בגלל זה , האליפות בעונה שעברה הייתה כל כך חשובה לי .
ידעתי שזו הזדמנות חד פעמית לנפץ את תקרת הזכוכית . שילוב של נסיבות שונות כפי שכתב זורק .
עד עכשיו זה דוקר וכואב כל כך כל פעם כשאני משחזר או רואה במקרה קטעים / תקצירים מעונה שעברה ( אני מנסה מאד להימנע מזה ) .
עצוב .

אריק 14 בספטמבר 2014

איפה אפשר למצוא את הקטעים המדוברים?

אסף the kop 14 בספטמבר 2014

מאטיפול.
זורק נכנס לך לראש.
המציאות תוציא אותו משם.

ליברפול קבוצה מצוינת. אל תדאג.

סימנטוב 14 בספטמבר 2014

צודק, וכרגיל מרתק

ערן (המקורי) 14 בספטמבר 2014

זה היה נורא

אלון 14 בספטמבר 2014

ארבעה משחקים, 10 נקודות, שער חובה אחד (גם הוא עצמי). התחלה מצוינת של וילה לעונה. כיף גדול לראות ניצחון מול הקבוצה של דה באזר…

בני תבורי 14 בספטמבר 2014

ותגובתו של המייסד והבעלים תימסר מיד כשיירגע מהעלבון… :)

דורפן 14 בספטמבר 2014

עם עובדות אין מה להתווכח. דה באזר הוא בערך המעסיק השני בגודלו של אוהדי ליברפול בעולם. מלבד עבודות יזומות של המועצה האזורית מרסיסייד.

רובי פאולר 14 בספטמבר 2014

שוב אוהד יונייטד עוקץ על ענייני אבטלה בליברפול? :-)

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

כדי להיות מעסיק צריך לשלם לעובדים. רק אומר. :-)

D! in Bayern 14 בספטמבר 2014

לא בהכרח, למען האמת

דורפן 14 בספטמבר 2014

גרייזס -לא בליברפול… למה אתה חושב שאנחנו חורשים את מרסיסייד כדי לאתר צעירים שמוכנים לעבוד בחינם?

עמרי 14 בספטמבר 2014

היה כואב לראות את המשחק הזה.
במשחק פתחו – מורנו , לוברן , מנקיו , ללאנה, באלוטלי ומרקוביץ.
איך לעזאזל מישהו ציפה להוציא משהו מהמשחק הזה אם יותר מחצי מהקבוצה לנמצאת יותר מחודש ביחד ?!
חוץ מזה הקבוצה פשוט לא שיחקה כמו ליברפול בלי לחץ אין סופי ועם מסירות ארוכות ומאוסות .

משה 14 בספטמבר 2014

משחק מרגיז, אנמי וחלש, אני חושב שגם בחירת ההרכב היתה שגויה. אותי מטרידה בעיקר ההגנה, על כל חלקיה (מנקיו יחסית יוצא זכאי מחמת הספק בינתיים ).
אנחנו עם שתי נקודות יותר ממה שהיינו אשתקד מול אותן קבוצות, אי אפשר לחבר קבוצה חדשה ולצפות שזה יהיה חלק לגמרי.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

ההגנה לא ממש נבחנה אתמול. מה שקרה שם בגול זה סתם ושום דבר. לא זאת הבעיה שלנו במשחקים מהסוג הזה אלא חוסר היכולת שלנו לשבור בונקר. כשסטרלינג משחק רק שליש משחק יש לנו חוסר ניכר ביכולת למבצעים אישיים ובאלוטלי מקבל שמירה קרובה מאוד. הציפיה היתה שלאלנה ומרקוביץ' וקאוטיניו יאיימו יותר על השער אבל זה לא קרה מספיק

א.לוי 14 בספטמבר 2014

אני בטוח שלמברט אלן וסקרטל יתנו פייט לפלקאו די מריה ובלינד

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

אני בטוח שהבלמים של יונייטד, מי אלו שלא יהיו, יתנו פייט יפה מאוד לסטרלינג, סטארידג' ובאלוטלי

ניק 14 בספטמבר 2014

נו בנתיים הבלמים האלה ספגו פחות מהבלמים שלכם…וגם עם שיטה שהם לא ראו בחיים ולא בהרכב מלא (הגנתית) באף משחק

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2014

נו, מי שמע נגד איזה אריות הם שיחקו. שתי עולות חדשות.
מת לראות את הבלמים של יונייטד מול הסיטי

אריק 14 בספטמבר 2014

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע אם ה"יותר נקודות משנה שעברה" כי אני חייב לבשר לכם שאין כאן מדד לכלום. אחת השטויות הכי מטופשות במדדי צבירת נקודות.

דורפן 14 בספטמבר 2014

אחרי 38 מחזורים זה מדד לא רע.

D! in Obabayern 14 בספטמבר 2014

מוקדם מדי להסיק מסקנות. כולן מאבדות נקודות. בכל השנים אצלנו הקבוצות של רודג'רס הזדקקו לזמן. הפתיחה בשנה שעברה הייתה גם מלאת מזל.

בואו נמתין כמה מחזורים להתפתחות

Comments closed