ההפסד לריאל

שום דבר מפתיע שלא ידענו עליו

images

טוב, לא נראה לי שראינו פה הרבה חדש או משהו שלא ציפינו לו.

תמיד יכול להיות שבבית, עם הקהל ועם רוח לחימה ועם קצת מזל תוכל לתת פייט לקבוצה שגדולה עליך בשלוש דרגות. אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה וריאל נמצאת היום במקום אחר לגמרי מאיתנו והאמת שגם מרוב העולם. אולי צ'לסי בפריימרליג מסוגלת לתת לה פייט היום וגם זה בספק גדול מאוד.

ריאל היום היא מכונה משומנת (וסליחה מראש על הקלישאה) בעוד ליברפול של השנה היא אוטו מקרטע שעוד לא יודע בכלל מה לעשות עם עצמו.  למעשה, הפערים כל כך גדולים שאני לא חושב שגם הקבוצה של שנה שעברה היתה מצליחה להוציא פה תוצאה הרבה יותר טובה. אולי זה היה נגמר איזה 5-3 לריאל.

אבל במצב הנוכחי? אנחנו צריכים להיות מאוד מרוצים שזה נגמר בשלוש בלבד. ראינו אתמול שזה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

ההגנה לא מתואמת – ועם כמה שאני לא סובל את גלן ג'ונסון, הוא לא היחיד שנראה שם מזעזע, זה כולם וכבר די הרבה זמן. מה לא הייתי עושה בשביל לקבל את אגר בחזרה עכשיו (אני יודע, אם הוא היה אצלנו, כנראה שהוא היה פצוע על הספסל). כאילו שכחו איך מרחיקים כדור ברחבה או איך סוגרים שחקן. עזבו את הגול הראשון שהוא פשוט קלאסיקה של כדורגל ושל שחקנים נהדרים אבל שני הגולים האחרים זה פשוט שטות הגנתית אחת אחרי השניה. חוסר אחריות משווע.

כמובן, גם בהתקפה אין שום בשורות. באמת שאין שום טעם לפרוס את כל הקשיים האלו מחדש. באלוטלי מיותר, סטרלינג לבד, קוטיניו משתפר אבל אין לו עם מי לעבוד.

זה דווקא התחיל טוב, עם הרבה מאוד לחץ על הכדור ב-15 הדקות הראשונות ומהירות בהתקפה ולרגעים זה הרגיש כמו שנה שעברה אבל החוסר במישהו שיהיה מסוגל לסיים הם ההבדל משנה שעברה, אז היינו יוצאים מהדקות האלו עם גול או שניים ומסוגלים לנסות לתת פייט. כרגע אין לנו שם כלום. וברגע שהלחץ הזה נגמר כי שחקנים מתעייפים – כבר אין לנו מה למכור.

לפחות אמרה צ'אן כשנכנס היה טוב מאוד וגם לאלנה הראה ניצוצות.

צריך להתחיל להתרכז בליגה ולפתור את הבעיות אחת אחת. מפה אפשר רק לעלות.

*

אמרתי הרבה פעמים שאני לא הולך לדבר על השופטים, אבל אני חייב לדבר על השדרנים.

למקרה שלא ידעתם, היה משחק באנפילד היום. אבל למי שצפה במשחק כנראה חשב שמדובר במשחק חימום לקראת איזה משחק אחר בשבת. וואלה, יש קלאסיקו בשבת (נו, לפחות הם כבר לא קוראים לו סופר קלאסיקו) והוא הרבה יותר חשוב מאשר לדבר על המשחק הזה.

תסלחו לי, אם מה שראינו מההגנה של ליברפול היה גרוע, אז מה שיעקבי וכהן עשו שם היה פשוט מביך.

אליבא דכהן ויעקבי קסיאס הוא חצי אלוהים ("הצלה גדולה" על כדור שהוא לא נגע בו בכלל, "רשת נקיה" על משחק שבו בעטו לו כדור אחד למסגרת בדיוק כשלפניו משחקנים שניים מהבלמים הטובים בעולם), רונאלדו מפחיד שחקנים רק מלהסתכל עליהם ("תראה איך ג'ונסון נפטר מהכדור מהפחד של רונאלדו" כשהכדור פשוט פוגע ברגל של ג'ונסון, לא מאורע נדיר אצל האיש) ובכלל – מה ריאל תעשה בשבת ומה ריאל תעשה בשבת ומי ישמור על סווארז. ואף מילה על ניתוחים טקטיים של ליברפול, ואולי שיטת המעוין ובכלל, כאילו יש קבוצה אחת על המגרש.

מזל שהיה באלוטלי בחצי הראשון, שיהיה על מי לרדת. כי הכי קל לדבר על המנטליות של באלוטלי במקום לנסות לנתח טקטית למה הוא לא מתאים לשיטה של רוג'רס. טוב, בסך הכל יריבת חימום לקלאסיקו.

אבל כל זה מתבטל בפני הצורך הבלתי נשלט שלהם לדבר בלי הפסקה,כולל לפני פתיחת המשחק (וגם בסופו) כשהקהל של ליברפול שר YNWA, דקה שבה כל שדר בעולם שותק ונותן לקהל שלו לבפוג את האווירה, אבל לא יעקבי וכהן שכנראה יש להם קלאסיקו לדבר עליו קצת וחבל לבזבז זמן, אחרת לא נספיק לנתח את הקלאסיקו שמגיע.

ביזיון.

מהי הקבוצתיות? (לפחות ביפן)
יוקר מחיה, ועל ההבדל בין בעיות ובין תוצאות

100 Comments

אנדר 23 באוקטובר 2014

אתה יודע מה, אולי זה ישמע לך מטורף מה שאני הולך להגיד, אבל הייתי כבר מעדיף את הפאסון והזחיחות של ארבל שלפחות לא כופה את עצמו לחלוטין על השידור מאשר על הילדותיות שהם מביאים לשידור והניתוחים המיותרים של מהלכים שרק הם יכולים לראות

אבי ערך מוסף 23 באוקטובר 2014

זה נבלה וזה טרפה

D! פה 23 באוקטובר 2014

מספיק לראות כדורגל בערוץ הזה. (למרות שאפילו נוימן וארבל הוזזו מהמקום שלהם אז עוד יש אמונה)

בגדול אני מסכים. אנחנו לא באותו הלבל של ריאל ולבינתיים זה בסדר. ראיתי רק את המחצית השניה וגם פה יכולנו לספוג לפחות שניים קלים. בכל מקרה הרבה מה ללמוד ממחצית בפיגור 3 אין.

למזלנו באזל איבדה נקודות ככה שבתכלס ובמפתיע אנחנו יוצאים לא רע מהיום הזה.

בזמן שמרקוביץ' ממשיך להיראות רע ולהראות כלום צ'אן היה היום הרבה יותר נייד מבשבת, הראה לנו פעם אחת יכולת לצאת קדימה מהר וחזק וגם איום מרחוק על השער (בכל זאת כשבלוטלי בחוץ מישהו צריך לעשות את זה).

אני עדיין חושב שעד שמריו ימצא את מקומו במערך בצורה טובה יותר עדיף לנו לשחק בלי חלוץ טבעי, לפחות לפתוח ככה. אני חושב שהוא נשפט לחומרה גדולה ועושים לו עוול אבל שחקן במעמד שלו צריך לדעת להתמודד עם זה ואני לא בטוח שהוא מסוגל. כאמור לא ראיתי אותו משחק היום אבל אם זה הזכיר את שבת אז הוא נע מעט מדי, מזיז את הידיים יותר מדי ומתאמץ כל הזמן.
מצד שני אין לנו שחקנים שמבקיעים בקבוצה. סטרלינג וקוטיניו עושים את זה אחת לשלשוה מחזורים. סטיבי כבר לא מה שהיה (אם כי הפס הנהדר לא יעלם כנראה לעולם). הנדו עם תנועה מצויינת אבל רגל מסיימת פחות. מרקוביץ לא סיים את המסע שלו מדרום היבשת.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

ושבצ'רלטון קוראים לליגה האנגלית ה"טובה בעולם" בכל שידור או פרומו שלהם, זה לא מעצבן אותך?

כל אחד דואג לאינטרסים שלו.

אכזבה גדולה מליברפול. ברור שריאל קבוצה הרבה יותר חזקה על הנייר, אבל אתה מצפה מליברפול במשחק גדול באנפילד (שיותר חשוב לה) להעלות את הרמה שלה ולתת לריאל קרב הרבה יותר טוב.

אני חשבתי שזה מה שיקרה.

D! פה 23 באוקטובר 2014

אינטרס זה גם לשדר את מה שאתה משדר עכשיו. אבל ניחא. רוב שידורי הספורט בעברית זוועה. לא צריך לעשות תחרות מי יותר גרוע.

בלי שחקנים שמסוגלים להבקיע אתה לא יכול לעמוד מול קבוצה בסדר גודל של ריאל. ועם הגנה כלכך לא מאורגנת כמו שיש לנו מתחילת העונה זה בוודאי לא הולך לקרות.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

אני גם לא סובל את הברברת הבלתי פוסקת של שדרני ערוץ הספורט ומעדיף את סוג השידור האנגלי.

אתה יודע, מבחינת סגל שחקנים, יש רק עוד שתי קבוצות באירופה ברמה של ריאל ובכל זאת גם קבוצות אחרות מצליחות להתמודד איתם, בטח במשחקי הבית שלהן.

ליברפול לאורך השנים- גם בעונות לא טובות- היא קבוצה שבדך כלל מעלה את המשחק שלה בערבים מהסוג הזה. אי מודה שחשבתי שזה מה שיקרה גם הפעם והתאכזבתי מאד מהמשחק שלה.

D! פה 23 באוקטובר 2014

אני מבין לגמרי למה אתה מתכוון.

היו לנו עונות אדירות באירופה עם קבוצות לא חזקות במיוחד. היה לנו ג'רארד צעיר והיה לנו את בניטז, שאני לא אוהב אבל יודע להכעמיד קבוצה למשחק אחד.

הקבוצה הזו של BR צריכה לרוץ ביחד עוד כדי לייצר קבוצה שתעמוד טוב מול יריבות טובות ממנה בהרבה. ובעיקר אין בה, למעט ג'רארד, אף שחקן עם נסיון. אולי סקרטל (אני לא מחשיב את ג'ונסון לצורך העניין). זה לא מספיק.

matipool 23 באוקטובר 2014

מחזק את D בנושא ג'רארד הצעיר .
משנת 2004 ועד 2009 הוא היה פנומנלי במשך 5 עונות רצופות בליגת האלופות וידע תמיד להרים את הקבוצה , להלהיב ולהכניס רוח חיים גם במצבים קשים ומצבים שנראו אבודים .
אין לנו היום את ג'רארד הצעיר ומי שהיה אמור להוביל אותנו עבר לברצלונה .
אין ספק גם שבניטז ( שהיו ויש לו לא מעט מגרעות ) ידע העמיד קבוצות נחותות למשחקים יחידים או למשחקי נוק אאוט בליגת האלופות .

דוד 23 באוקטובר 2014

מסכים איתך בהכל (בעיקר בעניין השדרנים, זה היה פשוט לא מקצועי ולא מכובד, ואני אוהד ריאל) חוץ מהקטע של "למה באלוטלי לא מתאים 'טקטית' לשיטה של רודג'רס". זה לא עניין טקטי, ובשיטה אחרת הוא היה כובש 30 גולים לעונה? האיש פשוט הולך לאיטו ונעצר לנוח מדי פעם. אתה לא יכול לתת גול ככה גם אם יש לך בעיטות אדירות. וזה מעצבן לראות את זה.

הרצל 23 באוקטובר 2014

קסיאס דווקא כן הציל את הבעיטה הזאת, למרות שהשופט לא שרק לקרן..

הרצל 23 באוקטובר 2014

לדעתי דווקא מגיע לליברפול שאפו על כך שבאה לשחק פתוח והתקפי מול ריאל (אפילו שזה בבית). מה שחסר להם בעיקר זאת רגל מסיימת טובה והיום ראו שפשוט אין מי שיתן את הפס האחרון או ישים את השער כשהתבקש. קוטיניו שחקן טופ עולמי, קשה קצת לראות את זה בקבוצה בינונית אבל שים אותו בריאל, בארסה או באיירן והוא ייחשב לכזה. מה שקרה זה שהביאו את באלוטלי ושילמו את המחיר על זה..

בני תבורי 23 באוקטובר 2014

נו, לפחות אנחנו לא רומא. מצד שני, ריאל גם לא באיירן…

אנדר 23 באוקטובר 2014

בני, מה גורם לך לחשוב שריאל נופלים מבאיירן, ועוד כשהם שיחקו היום בלי הסילון השני, בייל?

אלון זנדר 23 באוקטובר 2014

ריאל לא נופלים מבאיירן – זה רק שבאיירן הביאו אתמול משחק חלומות מזהיר, מול רומא לא רעה בכלל. אני חושב שלכך התכוון בני. ואגב לשחק בלי כוכבים, באיירן משחקת בלי שוויינשטייגר, תיאגו, חאבי מרטינס, באדשטובר ופיזארו.

אנדר 23 באוקטובר 2014

אלון היקר, אין צורך באיזכור הסגל המורחב של באיירן :) גם לריאל יש פצועים ושחקנים חשובים שלא לקחו חלק במשחק (ס.ראמוס ועוד). הרעיון הוא שאולי למעט שווינ׳ -שגם לו יש תחליף- אף אחד מהשחקנים שציינת לא קרוב להשפיע על המשחק של באיירן כמו שבייל משפיע על המשחק של ריאל. המהירות שהוא וכריס מביאים להתקפה זה לרוב יותר מידי בשביל הקבוצה שממול, גם אם היא מאריות אירופה.

אלון זנדר 23 באוקטובר 2014

מסכים איתך לגמרי. הרישא היה יותר בסרקסטיות – ובמה שנוגע למשחק של בייל בריאל אתה צודק ואני מתפעל כל פעם מחדש. מצד שני, השאלה היא עד כמה משפיעה היעדרות של שחקן על המשחק של הקבוצה. ופה, למרות שלריאל יש שחקנים כמו איסקו וחאמס, הם מקבלים מחמאות על "משחק מצויין בלי בייל". תיאגו וחאבי מארטינס היו שחקנים מרכזיים בבאיירן בשנה שעברה, בלי להיכנס לנושא שויינשטייגר. גווארדיולה היה בדרך להפוך את תיאגו לרכז המשחק, ומארטינס היה הכלבויניק ההגנתי. החזרה של באדשטובר היתה זו שמנעה החתמה של בלם מעבר לבנעטיה, ופיזארו – טוב, הוא אמנם החלוץ המחליף היחיד, אבל חסרונו לא באמת קריטי, או אפילו מורגש.
אגב, הפציעה של תיאגו והטיפול בה גרמה לטריז ראשון בין פפ ובין ההנהלה, ויכול להיות שהיא התחלה של מדרון חלקלק – שכרגע מוסתר על ידי כל מיני נצחונות מרשימים ושליטה במגרש…

אנדר 23 באוקטובר 2014

לגבי השאלה "כמה משפיעה היעדרות של שחקן אחד" :

תראה, חמאס ואיסקו הם שחקנים בהחלט טכנים מהטופ העולמי, אבל הערך המוסף של בייל דומה מאוד לרונאלדו (למעט הסקורינג המטורף) בכך שהוא מחייב שמירה צמודה ולרוב כפולה באגפים, ומונע מהקבוצה ממול לפתח משחק התקפי באגפים. זה קריטי למערך של ריאל וקריטי לקבוצה ממול. לכן ריאל היתה בלתי עצירה כמעט בשנה שעברה (בנוסף – די מריה, גם הוא סילון אמיתי).

בנוגע למרטינז – צודק. גם בנוגע לבאדשטובר. בנוגע לטיאגו – נכון שהיתה תכנית, אבל בפועל הוא עוד לא היה קרוב להיות בורג מרכזי. דרך אגב, מעניין מה שכתבת על ניהול הפציעה שלו. אתה יכול לפרט? מניין אתה שואב את המידע?

תוהה בדרכים 24 באוקטובר 2014

לא מעט קבוצות עצרו את ריאל בעונה שעברה. עובדה שהם סיימו רק במקום השלישי בליגה ולא ניצחו בחוץ אף קבוצה מהטופ 6.
אם מתעלמים ממשחק בגביע שבו הם שיחקו בהרכב שני, אתלטיקו הפסידה ב90 דקות רק משחק אחד מתוך שמונת האחרונים מול ריאל.

רק העונה הנוכחית הם עצרו את ריאל על שער שדה אחד בשלושה משחקים (שניים מהם בברנבאו).

וזאת הנקודה: בייל קריטי בעיקר מול קבוצות שמחזיקות הרבה בכדור דוגמת באיירן או ברצלונה, אז יש לו שטח לנצל את כוח הפריצה האדיר שלו, ראה גול הניצחון בגמר הגביע או הבישול לרונאלדו בשער השלישי במינכן.

מצד שני, במשחקים שבהם ריאל שולטת ומחזיקה יותר בכדור, החיסרון שלו הרבה פחות משמעותי ודווקא שחקן כמו איסקו שיותר יעיל מול צפיפות ובהחזקת הכדור, יכול להיות הרבה יותר אפקטיבי.

אנדר 24 באוקטובר 2014

זו סתם יריה באפילה ויכול להיות שזו שטות גמורה, אבל לי ניראה שבשנה שעברה ריאל שמה את כל הביצים בסל של הדסימה. (מנטלית, מקצועית)
וחוץ מזה מקבל את מה שכתבת לגבי הנחיצות של איסקו מול הגנות צפופות

צור שפי 23 באוקטובר 2014

מדריד טבחו את באיירן 0-4 במינכן. אז נכון שזו תוצאה של יום נתון אחד שאיננה משקפת את הבדלי הכוחות בין הקבוצות (כמו התוצאה ברומא השבוע) ונכון שמאז עברו כמה חודשים ומונדיאל אחד בדומיננטיות גרמנית אבל לטעמי, בשלב הנוכחי, מי שצריכה להוכיח שהיא יותר טובה בין השתיים האלה היא לא מדריד.

אנדר 23 באוקטובר 2014

לגמרי מה שעבר לי בראש. עם כל הכבוד להצגות של באיירן מינכן נגד קבוצות בינוניות (וכל ניסיון למכור קבוצה איטלקית כיום כשייכת לקצה הזנב של אריות אירופה הוא מגוחך) מול ריאל הם ניראו כמו קבוצה של חובבנים ולא סיכנו את השער במשך 180 דקות (!)

טל 12 23 באוקטובר 2014

זה היה משחק טוב בין שתי קבוצות שבאו לשחק כדורגל. נכון שקיימים הבדלים ברורים ברמה. לריאל שחקנים איכותיים יותר.בשער הראשון זה בא לידי ביטוי במסירה מבריקה של חמאס ובסיום המושלם של רונאלדו.

למרות ההפסד אני מרוצה מהדרך. אני חושב שכולם (כמעט) נתנו את כל מה שיש להם והקבוצה התעקשה להמשיך ולנסות לשחק כדורגל טוב רוב הזמן.

דוד 23 באוקטובר 2014

למה אתה מרוצה מהדרך, קבוצה שרוצה לנצח את ריאל מדריד (או תיקו) לא צריכה לשחק כדורגל כ"כ פתוח, ואם כן אז להסתער על כל כדור כמו דורטמונד שנה שעברה, ולא בטוח שזה יספיק נגד ריאל השנה. רודג'רס מאמן גדול אבל לא מכין טוב את הקבוצה שלו למשחקים ספציפיים שבהם ברור שיידרש שינוי בשיטה (כמו במשחק נגד צ'לסי בסוף העונה הקודמת.) זאת נאיביות (אבל בסדר גם פפ גווארדיולה ומנואל פלגריני לוקים בזה)

טל 12 23 באוקטובר 2014

הפוזשן היה לא רע והוא גם חלק ממשחק ההגנה. אהבתי את הניסיונות יציאה קדימה מהגנה להתקפה בצורה מסודרת, גם שלא הולך וקשה. רואים את טביעת האצבע של המאמן במשחק.

השאלה היא גם אם עובדים על אופציות נוספות כי מה שעושים באימונים עושים במשחק.

אסף שלום 23 באוקטובר 2014

יש עונות שנסגרות כבר באוקטובר. הקבוצה הזאת השנה לא מתחברת וגם אין כל כך פוטנציאל. יכול להיות שבינואר יעשו תיקונים אבל העונה היא די אבודה. זה בסדר אחרי העונה המטורפת של שנה שעברה. אני רק מקווה שיש מישהו שכבר עובד על העונה הבאה.

ולמה אתה רואה שידור ישראלי? די בקלות אתה יכול לראות שידור אנגלי משובח (שגם שם התלהבו מרונלדו)

אדם בן דוד 23 באוקטובר 2014

אשריך שזכית ליעקבי וכהן.
אולי הם אינטרסנטים. אולי הם מברברים. אולי הם עסוקים בשבת ולא במשחק – אבל לפחות הם מכירים את החוקים.

איציק זוהר- שחקן עבר. שיחק בנבחרת. שיחק באנגליה – לא ידע שנבדל זה כשיש רק שחקן אחד בדרך לשער ושבמידה והשוער עלה- ויש שחקן על הקו עדיין יש נבדל. וזה שהוא שחקן שדה לא פוטר מנבדל.
וואלה? שאל בתמימות, לא ידעתי.
ואז עוד הוסיף (אלוהים אני מקווה שבכוונה כדי להקצין ולצאת מזה איכשהו אבל כנראה שאני מייחס לו תכונות שאין) אז מותר לשחקן הזה לגעת ביד כמו שוער?

בנאדם משקיע כל החיים שלו בכדורגל (והימורים, בילויים ובריחה מחובות- אבל עדיין נניח כדורגל) ולא מכיר את החוקים.

יעקבי וכהן כנראה הונחו לברבר ולקדם את ריאל-ברסה.
זה מעצבן.
איציק זוהר זה בושה.
אני עדיין בשוק.

ולגבי המשחק עצמו- פשוט לא כוחות.
צודק אלפסי בטור שלו- יש פערים עצומים ברמה.

MCMANAMAN 23 באוקטובר 2014

כל מילה
אתחיל מהסוף-
זה הרגיש כאילו לנדב יעקבי נמאס לשמוע על האוהדים של ליברפול ועל אנפילד ועל המסורת שלנו והוא החליט שהוא בא במטרה לזלזל.
כהן תמיד היה לקקן ל"שחקנים גדולים" וכמות השטויות שהוא פולט על מי שהוא מאוהב בו או כמות הזבל שהוא שופך על מי שהוא לא אוהב מטרידה ממש.
בקשר למשחק עצמו-
רודג'רס לא נראה לי הבין עדיין שהקבוצה לא מספיק טובה. הוא בא לשחק יחסית פתוח וזה בדיוק מה שריאל רוצה כי ככה קל יותר להתקפה שלה לבוא לידי ביטוי.
מה שכן חוץ מהגול הראשון שהיה מלאכת מחשבת של שחקנים פשוט יותר איכותיים השער היו פשוט שחקנים לא מחוברים ולא מספיק מנוסים ברמות הגבוהות שעושים טעויות שאי אפשר לעשות נגד קבוצה כמו ריאל.
מילה על באלוטלי-
משהו לא עובד בצורת המשחק אם כל המחצית באלוטלי מקבל כדור באגף וסטרלינג נמצא באמצע. הפוך גוטה! באלוטלילא צריך לברוח לאגפים וסטרלינג לא צריך לחתוך לאמצע(אלא אם יש לו הזדמנות ספציפית)
זה משפיע גם על משחק ההגנה כי אז אף אחד לא יודע על מי לשמור במתפרצת
אמרה צ'אן היה טוב מאוד כשהוא עלה אבל זה היה מול ריאל בחצי כוח. ללאנה היה סביר ולא באמת השפיע על המשחק. מרקוביץ' גם כן.
קוטיניו היה הטוב במגרש אבל כשזה קורה נגמר לו הכוח בדקה 60.
נתמקד בליגה. נחזיק אצבעות שנעבור בכלל שלב אבל ליגת האלופות רחוקה מאיתנו שנות אור כרגע

שי 23 באוקטובר 2014

נקודה לזכות בלוטלי היא שהוא ניסה 2-3 פעמים להכניס במהירות כדור לעומק, לצד הרחבה. אני לא זוכר אותו קבוצתי כ"כ.
נקודה לרעתו, ולרעת הקבוצה כולה, היא שאף אחד לא עשה את התנועה לשם כדי לפתוח את האפשרות הזאת.

אריק האדום 23 באוקטובר 2014

גרייזס… גרייזס… מצטער לומר אבל "אמרתי לך"…
ראה תגובתי לפוסט שתכתבת, ואת תגובתך לתגובתי:
http://debuzzer.com/greisas/%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8/#comment-159678

הגיע הזיום הזה שאני יכול לצטט בדיון בדה-באזר תגובה קודמת שלי. חושב שאני יכול לפרוש (-:

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

לא, אני עדיין דבק בדיעה שלי. כהן ויעקבי לא מתקרבים לנוימן את ארבל. אני לא מרגיש שהם מזלזלים לי באינטלגנציה. זה לא אומר שהם בסדר, אבל אם נמשיך את אתמול, אז נוימן זה הריאל מדריד של הפרשנים הגרועים, רמה אחת מעל כולם. כהן ויעקבי הם מנצ'סטר יונייטד..

אחד 23 באוקטובר 2014

אין צורך להגזים. ריאל לא עד כדי כך טובים.

אריק האדום 23 באוקטובר 2014

אז מודי בר-און זה ליברפול?

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

זהו, שגם מודי מעלה (כלומר מוריד) את הרמה שלו עם הזמן. המערכונים שלו מביכים, היחס שלו אתמול לאוהדי ליברפול אחרי שהם חטפו היה די מחפיר לטעמי.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

מה הוא עשה (שואל ברצינות, לא ראיתי)?

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

הם שרו את השיר של ליברפול והוא התחיל לשיר "קיבלו 3-0" על אותה מנגינה, משהו כזה.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

נו. להטיף על סוציאליזם ובאותו זמן לפרסם בנק, זה יותר גרוע.

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

זכותו להיות מבסוט, לא בכל יום הפועל חיפה מבקיעה שלישיה באנפילד

אריק האדום 23 באוקטובר 2014

האמת שמאז ומתמיד הוא הרגי שלי מתנשא מעט… כאילו שהכדורגל זו איזו בדיחה. ולחשוב שאוהד הפועל חיפה רואה בדברים אחרים בדיחה…

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

מתסכל, עצוב, צפוי, ידוע, בינוני, תקוע, חסר השראה, אנמי, מבולבל.
ציונים:
מיניולה – 6. מסכן, ועוד לקח איזה 2-3 גולים בטוחים.
ג'ונסון – 4. נמאס כבר, אז נתקל פעם אחת ברונאלדו והוציא לו את הכדור. גם רמי גרשון עשה את זה. קיבל ורטיגו מהמהירות סביבו.
סקרטל – 5. הובך.
לוברן – 5. לא ברמה הזו.
מורנו – 4. נעלם בהתקפה, עשה חורים בהגנה.
ג'רארד – 5. לא מורגש.
אלן – 5. ניסה אבל זה לא זה.
הנדו – 5. לא הצליח לבוא לידי ביטוי.
קוטיניו – 6. ניסה אבל באופן די מבולבל ומאוד לא מדויק.
סטרלינג – 5. מתי יפסיק לנסות לעבור 5 שחקנים ביחד?
באלוטאלי – 4. נוכח-נפקד-מפריע
לאלאנה – 5. רץ רץ רץ ולשומקום בדר"כ
צ'אן – 5. היה בסדר אבל לא הבין איפה הוא משחק – למעלה? למטה?
מרקוביץ – 4. כלום.
רודג'רס – 4. לשחק בלי חלוץ זה פריבילגיה של בארסה, לא שלנו. אם לאמברט די בדיחה, למה מחק את בוריני? כמה גרוע הוא כבר יכול להיות? מה יש לנו להפסיד אם אין לנו חלוץ? ואיפה סאקו? בפריזר?
האם הגיע הזמן לנסות קונספטים אחרים בהתקפה שלא כוווולם כבר למדו ושמתאימים יותר לבאלוטלי?

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

הנימה הביקורתית היא יותר כללית ולא באמת מתייחסת למשחק אתמול כי הבדלי הרמות היו קצת לא פיירים…

D! פה 23 באוקטובר 2014

מאחר שראיתי רק חצי לא אתייחס לציון הכללי שנתת.

סאקו פצוע – אמור, אולי, להיות כשיר לגומלין מולם.
צ'אן – לי אישית היה נראה שהוא מוקם ע"י BR גבוה (יותר נכון בדיוק על העמדה של הנדו, שאותו הוא החליף). שזה מפתיע אבל הוא עשה שם עבודה סבירה.
מרקוביץ – באמת חושך. אני מקווה שהוא מאלו שצריכים זמן הסתגלות ולא עוד פלופ.
הגנה – לא מאורגנת, איטית למדי. אישית אני לא יודע מאיפה מתחילה הבעיה אבל משהו לא עובד.
התקפה – אין מי שייתן גול. זה תוקע את המשחק אפילו יותר ממריו.
BR – אני עדיין חושב שהוא צריך למצוא לעצמו עוזר טוב. זה ישדרג אותו ואותנו שלוש רמות.

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

לצערי לא הפסדת כלום בחצי שלא ראית… אצלנו הילדים הולבשו במדים (אחד אדום בית ואחד צהוב חוץ) וכולנו היינו נרגשים ולשמחתי נרדמו לפני עם הבקבוק בפה ולא ראו את זה…
סאקו שוב פצוע? איך שור כזה כל הזמן נפצע? הצוות הרפואי של ליברפול כבר נהיה יותר גרוע מזה של ארסנל…

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

נראה לי שאין לך ברירה אלא לטוס לשם לעזור להם..

D! פה 23 באוקטובר 2014

+1. אנחנו צריכים מישהו בפנים

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

הלוואי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולאור יכולותיי המוכחות בפיפ"א 2009 (49 שערי ליגה של רייאן באבל!) אין לי ספק שאני צריך להיות גם המנג'ר וגם השחקנים.
אבל אני פנימאי ונראה לי שרצוי שם אורתופד הולם…

D! פה 23 באוקטובר 2014

נראה לי שלבעיות של גלן, למשל, פנימאי יכול לעזור יותר, אם בכלל.

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

לגלן לא הייתי קובע תור גם למוסך…

איציק 23 באוקטובר 2014

אתחיל מכך שכאשר ירדנו בפיגור 3 במחצית היה לי חיוך ענק על הפנים. היתי בטוח שבשיה נשווה במשחק הרואי. לא עבד :-( פשוט לא כוחות.
בקשר לשגיא כהן, הוא פשוט חושב ששחקני ריאל הם לא שחקני כדורגל כי אם בוגרי פרינסטון במגרש כדורגל. הם כולם גאונים כי הם לא מוסרים ורצים לעמדה פנוייה (כמו שתרגלו), הם מכינים את המהלך שלוש מסירות מראש. הרי כל שחקני ריאל גאונים וכולם יודעים בדיוק מה לעשות ללא קשר מה שחקני ליברפול יעשו. אין אי-ודאות, אין טעויות, יש ודאות דטרמיניסטית שכל שחקן ריאל יודע לחשב מטמתית. אני לתומי חשבתי שזה תורגל באימון פחות או יותר וזה מה שהשחקנים מנסים לעשות. מתברר שהם רצים ועושים חישובים בו זמנית… מרשים מאוד.

חדש בשכונה 23 באוקטובר 2014

הניתוח הכי טוב שקראתי על הפרשנות ההזויה של שגיא כהן. יישר כוחך!!

ran 23 באוקטובר 2014

הייתי במגרש ועד הגול הראשון ליברפול נראו דינמיים ומאיימים, ג'רראד נע בקלילות ובכל מקום ובכלל נדמה היה שהוא הוורדקלאס האמיתי במגרש. הגול השני הוציא את האוויר מהשחקנים ומאכזב מבחינתי גם מהקהל.
אני משוכנע שהקבוצה של שנה שעברה היתה מתמודדת כשווה מול ריאל אבל זו אין לה את הכלים להרים את עצמה לרמות האלה.
כל החלק האחורי לא מחובר ורואים את זה בליגה (אין מה לדבר על ג'הונסון או כפי שזה שישב לידי הגדיר אותו a fucking Liability … ), חוסר היכולת להגיע למצבי כיבוש מטריד. וקוטניו מדהים, ועלינו להבין שהוא וסטרלינג ישארו לכל היותר עוד עונה וחצי. אלן גם היה לא רע ואני חייב התנצלות לצ'אן שכנראה התאושש מהדונר המקולקל בשבת.
הבטן אומרת שההרכב הזה עם סטארידג' ופלאנאגן יכול להראות הרבה יותר טוב.

matipool 23 באוקטובר 2014

+1 .
מדויק ונכון אם כי אני חושב שעם חיזוק נכון וחזרה לרלוונטיות , קוטיניו וסטרלינג יישארו לתקופה ארוכה יותר .

גל ד 23 באוקטובר 2014

לפחות יצא לי לשמוע על הלבנים של אנצ'לוטי, גם זה משהו.

matipool 23 באוקטובר 2014

ליברפול של העונה שעברה הייתה מנצחת אתמול 4:3 .

no propaganda 23 באוקטובר 2014

עם בניטז, זה לא היה קורה. לא יודע מה רוג'רס עשה בהכנות למשחק אבל אם הושקעה שם מחשבה כלשהיא לא ראו את זה על המגרש. לא מבין למה לא לעלות ב4-5-1 במשחק כזה, לפחות לתת קצת פייט, אולי לעקוץ, הרי ליברפול תמיד ידעו לשחק משחקים מהסוג הזה עם רוח לחימה ולא עם יהירות כמו שהם עלו אתמול.

לגבי יעקוב וכהן, מסכים לגמרי. זה היה פשוט נורא. בעיקר במצב של רונאלדו מול ג'ונסון. רונאלדו עשה מהלך גרוע ואיבד כדור שפגע ברגל של ג'ונסון ובמקום לבקר את רונאלדו הם מספרים סיפורים של מי מפחד ממי. איזה שטויות.

אביעד 23 באוקטובר 2014

מתי אמרת שהקלאסיקו?

אבי גלברט 23 באוקטובר 2014

בשתי מילים ,ל א כ ו ח ו ת …..אף שחקן ליברפול ששיחק אתמול לא מגרד הרכב או קרוב לזה בריאל מדריד . חבל ,אבל זה מה שיש….התחיל טוב עם הרבה מהירות לחץ והתלהבות ונגמר במזל רק 3 …האמת לא אצטער אם לא נעלה שלב . ליברפול תתרכז בליגה בניסחון לגמור בין 4 הראשונות ולהתבסס כללכלית ביחס לגדולות . יעקובי וכהן ,כל מילה מיותרת .חובבני ,מתנשא ,מזלזל והכי חמור שבעשרים דקות הראשונות הם התעלמו מדומיננטיות ושליטה שלנו . יכולת אישית זה כל ההבדל .השחקן היחידי בליברפול עם טיפול בכדור ברמה עולמית זה קוטיניו ,כל השאר שחקני ליגה אנגלית סבירים או טובים אבל לא מעבר לזה . הדוגמא הכי טובה ,הנדרסון ואלן מול איסקו ,קוריס או כל אחד אחר . לחימה,לחץ ,מחויבות(של הנדרסון /אלן) מול ברק ,יעילות, אתלטיות,ומהירות אצל המקבילים בריאל . רונאלדו למרות השנא האדירה והמובנת עוד מימיו אצל החלאות הוא ליגה בפני עצמה .
באלוטאלי ……וואלה הוא מנסה אכשהו ,רץ קצת ,באמת שמנסה אבל זה כבר לא יתחבר כנראה לקבוצה ,שום קבוצה ,לעולם ….לספסל ומהר ….
שבת ,האל סיטי ,לצערנו זאת הליגה האמיתית שלנו השנה …

D! פה 23 באוקטובר 2014

אבי מסכים עם הפתיחה שלך – גם אני לא אצטער מדי אם לא נעלה שלב
אבל אין סיבה שזה יהיה לצערנו. עדיין לו. אי אפשר לדלג על התהליך ואמנם אנחנו בתהליך הדרדרות של 20 שנה אבל ההגעה של האמריקאים ושל BR מסמנות כיוון ותהליך אחר והוא זקוק לזמן. העונה שעברה הייתה סטיית תקן על שם לואיס.

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

מבחינה ספורטיבית נטו אני מסכים כמובן, אבל מבחינה פיננסית זה יהיה חבל

רומן 23 באוקטובר 2014

זה קצת מוגזם.
השני והשלישי היו טעויות בלתי מחויבות.
לריאל היו דקות טובות, אבל הם לא רמסו.
לליורפול היו מספיק הזדמנויות כדי שמשהו יכנס והמשחק ייראה אחרת לגמרי.
אני לא אתפלא אם ליורפול לא תפסיד בברנבאו.

מיקו גוטליב אהלן סבבה 23 באוקטובר 2014

נשגב מבינתי איך באלוטלי מצליח להיות מבוקש על ידי מועדונים עם שאיפות פעם אחר פעם, למרות שבשום שלב בקריירה שלו לא באמת הראה משהו מלבד העובדה שהיה ילד בן 17 עם יכולות של בן 22. עכשיו הוא בן 24 עם יכולות של בן 22.

Gil - Zimbabwe 23 באוקטובר 2014

אלמלא המאמן של ליברפול באלטולי מובטל השנה.

רומן 23 באוקטובר 2014

אין מה להוסיף על השדרנים, פשוט בזיון.
"ריאל באה לאנפילד ואמרת אנחנו ריאל, תזכירו לי מי אתם"
"מודריץ מבולבל לגבי המעמד שלו ם הוא חושב שהוא יכול להעיר לכריסטיאנו"
ובעיקר טרחנות, זלזול ונפיחות בלתי פוסקים.
נשמע כאילו הם חושבים שהם יותר מעניינים מהמשחק, וקהל הצופים למעשה התכנס בשביל לשמוע את ההומור המזלזל שלהם ולא לראות כדורגל.
אבל אולי זה מה שבעצם מאפיין את אוהד הספורט הישראלי הממוצע, ספורט לא באמת מעניין אותו, מעדיפים רכילות ברברת והערצה עדרית עיוורת.

אנדר 23 באוקטובר 2014

אז בעצם… בילבלת אותי לגמרי. מה שאתה אומר זה שיעקובי וכהן מתנשאים על האוהד הישראלי המצוי הברברי והמטומטם?

אשר 24 באוקטובר 2014

חחחח

אריק 23 באוקטובר 2014

אז איך בליגת האלופות? נהנים? שווה לבוא?
זאת הסיבה שאני מעדיף לעולם לא להשתתף היכן שאני לא חושב שאפשר לנצח. פערים גדולים מדי. יופי הרונלדו-טור הגיע לעיר.
לא כיף!
ריאל באה לליברפול ואני אפילו לא טורח להדליק. אין עניין.
לגבי שדרי ערוץ הספורט. מי שרואה אתם משחקים שיבושם לו. כשזה מגיע לקבוצה שלך הבורות ואוסף הפרטים הלא מדוייקים שעליהם נבנות תאוריות מופרכות גורם ממש לזעם.

D! פה 23 באוקטובר 2014

אריק, כמה מקומות בספורט המקצועני עדיין מקנים לכל המשתתפים אפשרות לנצח? במשחק? בטורניר?

אבל אני מסכים שהתחרות הזו הולכת ומאבדת מהכיף והקסם שלה

רומן 23 באוקטובר 2014

זה לא נכון, שנה שעברה אתלטיקו היתה רחוקה דקה מלזכות בו.
ב 11 שנים האחרונות היו 9 זוכות שונות, מה עוד אדם יכול לבקש?

אריק 23 באוקטובר 2014

אני רואה פה באתר שאוהדים של הרבה קבוצות NFL מאמינים פחות או יותר בסיכויי קבוצתם לזכות… כדורגל זה הכי גרוע. שתי מועמדות בכל מדינה לפעמים אחת. מועדון סגור שאם אתה רוצה להכנס אליו או לחזור אליו צריך לשפוך סכומי כסף נטולי הגיון עסקי. ליגת אלופות זה פח כבר שנים. גם כשיונייטד שיחקו עד השנה לא טרחתי לראות כמעט לחלוטין משחקי בית מוקדם. יש לקראת הסוף מהרבע גמר כמה עימותים מעניינים וזהו, זה פשוט לא מעניין.

D! פה 23 באוקטובר 2014

כן, שקלתי להוסיף "באירופה".

כמו שאמרתי אני מסכים. אני רק מחפש להבין את דעתי שלי ולכן מאתגר את דעתך שלך

matipool 23 באוקטובר 2014

אריק – אם היינו מצליחים לשמור על הסגל של העונה שעברה ( בתרגום : סוארז + סטארידג' ופלאנגן כשירים ) עם חיזוק נקודתי בלבד של בלם ומגן ימני להרכב הראשון , אני מאמין שהיינו חווים אתמול ערב קסום באנפילד .

אריק 23 באוקטובר 2014

נו אבל אחרי עונה כזאת סוארז גדול מדי עבורכם… פחות מברסה לא טוב לו.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

זה המצב של הכדורגל העולמי היום. עצוב אבל זה מה יש

אריק 23 באוקטובר 2014

השאלה, למה? הכסף די דומה. יכול היה להיות קנטונה שלכם, שבמו רגליו החזיר רתכם לצמרת והעדיף ללכת למקום שבו הסיכוי לליגת האלופות גבוה יותר ומכונת הpr משומנת יותר. לא יכול להעיד על ליברפול אבל לקנטונה עדיין שרים ביונייטד גם לרונאלדו שעשה דבר קצת דומה 10 שנים אחרי. להרגריבס וטבס למשל שהיו משמעותיים בזכיה בחיגת האלופות אעש אינו מתגעגע. זה אמור להיות נו בריינר. ועדיין. התחרות מתה.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

הכסף לא דומה. הכסף של ריאל ובארסה הוא בדרגות אחרות לגמרי מזה של ליברפול, בטח ליברפול שלא היתה בליגת האלופות 5 שנים ולא לקחה אליפות 20 שנה. בארסה וריאל הן קבוצות עם הזרמת כספים בלתי נדלית. גם הסיטי ובמידה מסוימת גם צ'לסי. אני עוד לא בטוח לגבי יונייטד. הן יכולות לעשות מה שהן רוצות (דרך אגב, גם באיירן היא כזאת, רק שמשום מה היא בוחרת לא לעשות את זה, אולי כי התחרות שלה מבית לא כזאת גדולה).
ליברפול היא לא כזאת כי הבעלים שלה מסרבים להכנס למצב שבו הם מזרימים כל שנה מאות מיליונים בלי החזר. הם אנשים עסקיים, לא כאלו שקנו צעצוע.

אריק 23 באוקטובר 2014

לא יודע… החוזה נחדש שלו בליברפול היה בסדר גודך של ברסה השכר שלו לא שודרג כמעט. לפחות לא מה שאנחנו יודעים עליו.

אנדר 23 באוקטובר 2014

סתם כך, הסיפור הספציפי של סוארז הוא שונה לחלוטין מפני
שפה מעוברים לחצים מצד האישה (שמשפחתה גרה שם) וכן התדמית
שלו באנגליה שנשחקה אנושות אחרי המונדיאל.

אבל זו סתם קטנוניות ורעיון ברור. אם זה לא רק הכסף, זה כניראה
הלהלה-לנד. כולם רוצים להיות תחת אור הזרקורים.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

למה רונאלדו כל כך רצה לעבור לריאל? הוא שיחק באלופת אירופה, לעזאזל. זה יותר מאשר כסף, כנראה, אבל ברור שגם כסף זה העניין

נמרוד איתן 23 באוקטובר 2014

לגבי השדרים, זה בדיוק מה שאמרתי לחבר'ה שראיתי איתם את המשחק באיזור הדקה ה70. זה לא רק הYNWA, הייתה גם תצוגת עידוד נהדרת של שני קהלים והם ברברו את השכל בככ הרבה נושאים לא מעניינים ולא נכונים.

לגבי ההתלהבות מריאל, האמת שאני לא ככ מבין אותה. הכושר הוא באמת נהדר והכדורגל יפה אבל נגד איזה יריבות. אתלטיקו עשו לנו בית ספר שלוש פעמים העונה, והיריבה הרצינית היחידה ברצף הנצחונות ( ויאריאל ) שיחקה הרבה יותר טוב מריאל.
בארסה יותר מפחידה אותי למרות ההפסד לפאריס בעיקר בגלל השתפ בין מסי לניימאר והחזרה של סוארס רעב.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

ניצחון 3-0 באנפילד הוא תוצאה שרחוקה מלהיות מובנת מאליה, אבל המשחק שהזכרת מול ויאריאל הוא באמת התשובה לכל אוהדי ליברפול פה שמקבלים בהבנה את התוצאה אתמול.

זה היה משחק יותר חשוב לריאל מהמשחק מול ליברפול (בגלל המצב בטבלה), בהרכב מלא לחלוטין ומול קבוצה התקפית. ועדיין ויאריאל עשו להם בית ספר כמעט 90 דקות, רק החמיצו כמו מטורפים.

בברנבאו זה סיפור אחר, אבל באנפילד ליברפול היו צריכים להיראות הרבה יותר טוב. זו קבוצה עם תקציב באזור הטופ 10 בכדורגל העולמי.

D! פה 23 באוקטובר 2014

תוהה – אני חושב שכולנו יודעים ומקווים שיכולנו להראות אחרת. אבל אנחנו גם ראלים ויודעים מה יש לנו כרגע. חלק מזה זו ההבנה שאנחנו לא מסוגלים כרגע לבוא ולתת משחק כמו שאתה מצפה מליברפול. וזה לא חושב אם מדובר במשחק מלחמה, סגירה ומתפרצות או בנסיון להחזיק בכדור ולהניע אותו מסביב או כל שיטה אחרת.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

זאת קבוצה שמגיעה במצב מאוד בעייתי כרגע והיא הגיעה מול ריאל מחוברת מאוד. להזכיר את מה שהיה עם ויאריאל בתחילת השנה לא רלוונטי – מאז ריאל התחברו הרבה יותר והם מפרקים קבוצות על ימין ועל שמאל. רונאלדו נמצא בזון מטורף והקבוצה בכלל ניצחה איזה 6 רצוף (אם שמעתי נכון את כהן אתמול).
ברור שליברפול צריכים להיראות טוב הרבה יותר. בלי קשר לריאל או לא. אבל התקציב פה פחות רלוונטי אלא המצב הספציפי. קבוצה שאיבדה את שני השחקנים הכי חשובים שלה דה פקטו (סטארידג' שיחק איזה חמישה משחקים כל העונה) וקיבלה איזה שישה-שבעה חדשים. וכן, עדיין היא היתה צריכה להיראות יותר טוב אבל זה לא שהיתה איזה שהיא אינדיקציה במשחקים קודמים השנה שהיא מסוגלת לתת פייט.

נמרוד איתן 23 באוקטובר 2014

ויאריאל לא היה בתחילת העונה, הוא היה לפני שלושה מחזורים. ורונאלדו הגיע אליו אחרי שלושער ורביעייה. כלומר כבר אז ריאל הייתה בכושר מטורף

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

אם אני זוכר נכון, רונאלדו נח במשחק ההוא. אני טועה?

נמרוד איתן 23 באוקטובר 2014

שיחק וגם הבקיע

מיקו גוטליב אהלן סבבה 23 באוקטובר 2014

למען הסר ספק נראה לי שאתה מתכוון להפסד בסוסיאדד.

רובי פאולר 23 באוקטובר 2014

סוארס רעב? המממ….

נמרוד איתן 23 באוקטובר 2014

רעב תרתי משמע מה שנקרא. כולם זוכרים איך הוא חזר חד מההשעייה בעונה שעברה. אני מקווה שבקלאסיקו הוא עוד יהיה חלוד

D! פה 23 באוקטובר 2014

במקום ריאל לא הייתי מקווה. הייתי עובד קשה לסגור אותו

יותם 23 באוקטובר 2014

לדעתי נסחפת קצת. נכון, לא ניצחנו, והמחצית הראשונה הבליטה את הבדלי הכוחות… אבל היה משחק קצבי ומהנה ובמחצית השנייה היינו יותר דומיננטיים מריאל. היו הזדמנויות לכיבוש היו התקפות, בעיטות לשער, קרנות ואפילו דמיון במשחק (מחצית שניה כן?). כל זה בא לומר, זוכרים את המשחק נגד קפר? על שתי מחציותיו המחפירות? אז הפעם הקבוצה באה לשחק כדורגל, וזה לא היה בלתי ניתן לצפייה. אובייקטיבית (בתור אוהד צעיר שלא מצפה להתחרות בריאל) המשחק הזה היה אפילו קצת מעודד.

פילוסוף רדום 23 באוקטובר 2014

תרשו לי להיות אופטימי – אתמול ברנדון רוג'רס שינה את העונה שלנו.
הוא הבין שבאלוטלי לא מתאים וגם למברט.
הוא מספיק גבר בשביל לשחק בלי שניהם – למרות שהוא הביא אותם – לא יודע מה הפתרון – אבל הוא ימצא אותו.

באבא ימים 23 באוקטובר 2014

ליברפול נראית רע מאוד מתחילת העונה. עדיין – זה מספיק טוב להיות במקום חמישי עם מס׳ נקודות זהה למקום הרביעי. אם זו לא אינדיקציה לרמה של הפרמיירליג אני לא יודע מה כן.

לגבי המשחק עצמו – אני חושב שלהגיד אלו הבדלי הרמות זה פשטני מדי. אין ספק שרמת הכשרון בריאל גבוהה לאין שיעור אבל ליברפול פשוט לא מחוברת ומשחקת באופן רשלני. ליברפול מרוכזת יותר היתה יכולה לתת פייט לריאל ואת זה לא ראינו.

יוני 23 באוקטובר 2014

אני כמובן מסכים לגבי יעקובי את כהן, אחד מצמדי השידור המזעזעים ביותר שיש לנו(לא ראיתי את המשחק בערוץ הספורט אלא בsky' מומלץ בחום), אבל יחד עם זאת צר לי לומר שהאתר הזה לא טוב בהרבה. כל גרעפס של סטיבן גררד בחדר ההלבשה מנותח כאן על ידי חצי מהבלוגרים (החצי השני עושה את אותו דבר על ואן חאל). אפשר לטעון כי הליגה האנגלית היא הטובה בעולם, אבל אי אפשר להתעלם לחלוטין מכל הליגות האחרות. חודשיים בתוך העונה, מישהו ראה פה משהו על ההתרסקות של דורטמונד, על המבערים של באיירן, על ההחלשות של פ.ס.ז, או סתם, כתבת רקע על ליגה שולית שאחראית לזוכות בבליגת האלופות ובליגה האירופית, ובפיאנלסטית של הראשונה. מה הופך אותך ליותר טוב מהם?

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

אפשר לטעון שהיא הטובה בעולם, אבל זה יהיה שקר.

תוהה בדרכים 23 באוקטובר 2014

לגבי היקף הסיקור באתר של מה שהוא לא ליגה אנגלית או פוטבול, אתה צודק.

מצד שני, אנשים פה כותבים בהתנדבות. אתה לא יכול לדרוש מהם את אותו סטנדרט שאתה דורש מעיתונאים בתשלום.

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

אני כותב על מה שמעניין אותי ואני מניח ששאר האנשים עושים פה אותו דבר. אני לא מבין איך בלוג בכלל קשור לערוץ הספורט, אלא אם אתה לא מבין את הקונספט של בלוג.

D! פה 23 באוקטובר 2014

בסדר, פעם ביום בערך מופיע באחד הבלוגים פה מישהו שמתלונן על סוג החומר שנכתב פה. עוד מילא מישהו היה מתלונן על האיכות אבל אנשים אשכרה מתלוננים על התוכן.

משעשע. לא יודע למה אתם טורחים להגיב, אריאל.

אריק 23 באוקטובר 2014

D!
קיבלתי פה לינק למשהו של דסקל, מסימנטוב שדי מסכם יפה, החלק השני.
http://m.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3643264,00.html

אריאל גרייזס 23 באוקטובר 2014

כן, זה די מתקשר למה שאלפסי כתב עליו ואני טוען כבר מזמן כלפי אלו שרוצים לעשות ליגה אירופית – כבר היום נוצרו פערים עצומים בין סופר קלאבס (כוללים משהו כמו שישה-שבעה מועדונים כרגע) וכל השאר. בשיטה של ליגת האלופות כרגע לפחות יש סיכוי למישהו שהוא לא במועדון הזה (כמו אתלטיקו שנה שעברה) לזכות, אם יעשו את זה בצורה של ליגה יהפכו את למירוץ בין 5 קבוצות סגורות בלבד. אז נשמע נורא מרגש שני מפגשים שנתיים של יונייטד-ריאל ובאיירן-בארסה אבל תוך שנתיים תעבור ההתרגשות ונישאר עם מועדון סגור ומשעמם של כמה קבוצות עילית וזהו.

D! פה 23 באוקטובר 2014

אריק, קודם כל תודה. דסקל תמיד כותב יפה ומשום מה אין לי עדיין איזה מנוי רסס בשבילו.

אני עם אריאל ואני איתך. רק לא יודע איך זה לא מפריע לאנשים ומועדונים שהם אשכרה חלק מתוך הדבר העצום הזה.

האמת שבמשך יותר מחצי עשור איבדתי עניין בכדורגל מקצועי בכלל. (אלוהים, בבוקר המאוחר של ה-25.5.2005 הגעתי לאיסטנבול אחרי שלושה שבועות בהרי תורכיה, לא עיכלתי בכלל מה קורה בעיר ובערב הייתי על מטוס לאמסטרדאם). אני אפילו לא בטוח למה חזרתי להתעניין.

בינינו – אם אני יושב עם עצמי רציונלית, להיות אוהד של מועדון ספורט מקצועני זה בזבוז זמן כמעט מוחלט. אבל בכל זאת אני עוקב ומתעניין ומשקיע בזה זמן. מה שקורה בכדורגל המקצועני היום זה באמת שבר גדול. ולכן אני חושב שאני יכול להבין את הדעיכה שלך אחרי פרגוסון, שהיה אולי הקשר האחרון למועדון שעדיין, אולי, היה משהו שמעבר למועדון ספורט מקצועי. אפילו אם זה רק קשר לתקופה הרבה יותר צעירה ונאיבית אצל חלק גדול מאוהדי יונייטד.

Comments closed