יומן האליפות של הפטס (16) – הניצחון על הג'טס

נגד הג'טס זה תמיד קשה. כל כך קשה.

jets-v-patriots

אוי, כמה שאני שונא לשחק נגד הג'טס וכמה שאני שונא לשחק נגד רקס ראיין. האיש יודע ללחוץ לנו על כל הכפתורים הנכונים, אין ספק בכלל. אני בהחלט אשמח אם הג'טס יגידו לו שלום בסוף העונה, ובשאיפה שהעבודה הבאה שלו תהיה מחוץ לבית, ואם אפשר – ב-NFC (ניו אורלינס, אם אתם חכמים, אתם לוקחים את הראיין הנכון בתור מתאם הגנה).

היה ברור לי שזה מה שיקרה. מבחינת הג'טס המשחק הזה הוא הסופרבול והם היו שמחים להיות אלו שדופקים לנו את שבוע הביי. תוסיפו על זה את הפציעה של אדלמן שלא שיחק ואת הקו ההתקפי המדולל, ותקבלו מתכון בטוח לצרות.

אז הצלחנו להוציא נצחון (לדעתי השלישי לפחות השנה בזכות פילד גול שנחסם) ושבוע הביי הובטח כך שעם ניצחון על בפאלו שבוע הבא (או הפסד של הברונקוז מחר בסינסי), יהיה לנו את יתרון הביתיות לאורך כל הפלייאוף. אבל אין שום ספק שיש פה בעיה.

כבר משחק רביעי רצוף שאנחנו כמעט ולא מצליחים לייצר לחץ על הק"ב היריב ומהצד השני ההתקפה שלנו הולכת והופכת לחד מימדית יותר ויותר. ובחד מימדית אני לא מתכוון רק לזה שהיא תלוית מסירה בלבד אלא שגם המסירות הללו כולן קצרות להחריד. אין שום יכולת למתוח את המגרש. והסיבה לזה היא די ברורה – קו ההתקפה פשוט לא מצליח להגן על בריידי ואין לו שניה זמן כדי למצוא שחקנים בעומק. זה נחמד מאוד שבריידי משיג פירסט דאון ברגליים כבר משחק שני רצוף, אבל אם קו ההתקפה שלו היה מתפקד, לא היה בכך צורך.

אני בהחלט חושב שקבוצה צריכה להתנסות במצבים קשים ולהפסיד מדי פעם כדי להצליח להשתפר אבל זה מרגיש קצת כאילו הקבוצה הזאת הגיעה לשיא קצת מוקדם מדי והחולשות שלה חשופות מאוד לעין.

בליצ'ק יצטרך לחזור קצת ללוח השרטוט ולנסות להמציא את עצמו שוב פעם מחדש כדי לתקן את החולשות האלו. הנו-האדל בהחלט היה מצוין וחייבים להשתמש בו יותר, אבל הוא לא מספיק. גרונקובסקי לא מעורב כמעט. משחק הריצה פשוט לא קיים כמעט כל המשחק (ובדרייב היחיד שהוא היה קיים, יצא דרייב מצוין). הקורנרים שלנו מתחילים להישרף קצת, בעיקר בראונר. ולמרות שצ'נדלר ג'ונס חזר (וגם השיג סאק קריטי), אין שום לחץ מקדימה.

יאללה, בליצ'ק, ביום טוב רואים את אריזונה, עכשיו תתחיל לעבוד.

הקבוצה המושלמת (במקום סיכום מחזור)
סיכום מחזור 16 - הבלתי עצירים

53 Comments

No One 22 בדצמבר 2014

עוד פעם אתם צריכים את השופטים לנצח את ג'ינו סמית?
ט"ד שלא היה ,הברך של גריי באופן ברור לחלוטין על הדשא לפני שהוא חוצה את האנדזון
פירסט דאון מגוחך בדרייב האחרון כשהלינקס מראים בבירור שזה דאון רביעי אבל השופטים נותנים פירסט דאון כי זה כרגיל הפאטס ואפילו הצ'אלנג' על ההחלטה המגוחכת הזאת,בשביל מה מודדים אם המדידה קצרה ועדיין נותנים פירסט דאון? מזכיר את ה-אאוטבק בול לפני כמה שנים עם סאות קרוליינה , שופטים מגוכחים

מעבר לזה הפאטס שיחקו סופר ונילה בשני הצדדים של הפוטבול כאשר הם יודעים בוודאות(כמו שהג'טס ידעו בוודאות) שג'ינו סמית יתן להם את המשחק והוא אכן נתן עם חטיפה מטומטמת וסאק עוד יותר מפגר שהוציא אותו מהפילד גול ריינג'

רקס לא יהיה מתאם הגנה , הוא יהיה מאמן ראשי או פרשן טלוויזיה(כל הרשתות מחזרות אחריו עם הצעות גבוהות)

עוד משחק אחד ג'ינו , במקדולנדס חסר טבחים

אודי 22 בדצמבר 2014

גם ג'וש פרימן עובד במקדונלדס? מדהים איך ק"ב פותחים עפים מהליגה הזו במהירות מדהימה.

No One 22 בדצמבר 2014

ג'וש פרימן התחיל לעבוד במקדולנדס אבל איחר למשמרת הראשונה שלו ושכח איך מכינים צ'יפס אז פיטרו אותו

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

אמרתי לחברים היום שיהיה כיף לשמוע שוב אותך מתלונן על השיפוט. לא איכזבת..

גל ד 22 בדצמבר 2014

תרגום: "גם אני שמתי לב לשיפוט חד צדדי."

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

ככה זה שיפוט, לפעמים איתך ולפעמים נגדך. כמו שאמרתי מיליון פעמים בעבר – אני לא מדבר על השיפוט, לא לכיוון הזה ולא לכיוון הזה.
בוא נגיד שכל ההחלטות הלילה היו מאוד גבוליות. ובכולן ההחלטה על המגרש היתה לטובת הפטריוטס והשופטים לא רצו להפוך כי ההוכחות לא היו חד משמעיות. גם כשלקחו לנו פילד גול חסום מול הג'טס שנה שעברה עם עבירה דבילית לא התלוננתי. ככה זה שיפוט

ירון 22 בדצמבר 2014

וואלה אתה מהיר הלילה. כל הכבוד. שמת לב שהחזרה של גונס לא באמת עזרה. להפך. אייקן היה חסר לי על המגרש. אבל כל המשחק הזה היה צפוי לחלוטין. קשה, קשה, מעצבן,אבל בסוף היה ברור שהגטס יעשו טעות אחת יותר מדי. אני רק מקווה שהגטס ״התרשמו״ מספיק מהיכולת של סמית וישארו אותו עוד שנה. כי הוא לא קווטרבק. טוב שהוא איתנו בדוויזין

אלון 22 בדצמבר 2014

למי שעוד לא מבין, אתה מהיר הלילה.

עידן. 22 בדצמבר 2014

ראיתי עכשיו את המשחק של באפלו בערוץ המזרח התיכון. אין מה להגיד, אם יש דרך מטופשת להפסיד עלייה לפליאוף הבילס ימצאו אותה.

אבל ההילייט של הערב מבחינתי היה הפרסומת למוצר הזה ששודרה במהלך המשחק.

https://www.youtube.com/watch?v=3hp_y0wDFz0

אין מה להגיד, גאונים האמריקאים.

משה 22 בדצמבר 2014

חזק, יכול להיות שזה מה שג׳ינו סמית לוקח ?

משה 22 בדצמבר 2014

חזק, יכול להיות שזה מה שג׳ינו סמית לוקח ? יש לו את רוב סימני הלוואי.

עובר אורח 22 בדצמבר 2014

SNL עשו מזה מטעמים…
https://www.youtube.com/watch?v=VByZc4Hn7pI

מתי 22 בדצמבר 2014

אז מי לדעתכם יפסיד לסיאטל בסופרבול?

זיגי 22 בדצמבר 2014

כרגיל – הפטס או הברונקוס. נראה לי שלפייטון יהיה הכבוד גם השנה.

גיל 22 בדצמבר 2014

זהו לסגור את הליגה? אני מהמר שהם דווקא לא לוקחים השנה למרות שהם הכי טובים כרגע.

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

ככה היה גם שנה שעברה. אולי באמת נסגור את הליגה

גיל 22 בדצמבר 2014

נכון, אבל שנה שעברה היה היוצא מן הכלל בזה ששתי הקבוצות הכי טובות הגיעו לסופרבול. זה נדיר מאוד. אולי זה יקרה שוב אבל אתה יותר מכולם יודע איך זה להיות פייבוריטית ברורה ולא לזכות. סיאטל חזקה אבל לא בלתי מנוצחת. אפילו אתמול היו כמה השמטות מזעזעות של אריזונה שהיו הופכים את המשחק ליותר שקול. נניח לשחק נגד גרין ביי ואחרי זה דאלאס זה מסלול לא פשוט לסופרבול.

עובר אורח 22 בדצמבר 2014

אין ספק שסיאטל מפחידים, אבל בניגוד לשנה שעברה אני ממש לא סומך על ההתקפה שלהם. קבוצה עם הגנת ריצה טובה כנראה משתקת אותם.

גיל 22 בדצמבר 2014

יש קבוצה עם הגנת ריצה שיכולה לעצור את לינץ'? מה שהוא עשה אתמול מדהים ומה שעוד יותר מדהים זה שהוא עושה את זה על בסיס שבועי. תשמעו את השדר של סיאטל: http://www.sbnation.com/lookit/2014/12/22/7432949/marshawn-lynch-run-seattle-radio-call

גיל 22 בדצמבר 2014

יהיה גם מעניין לראות אם הוא יגיע להיכל. זה שחקן שעוד 2-3 טובות כאלו ישימו אותו בהיכל בוודאות.

סאמיר זאמפיר 22 בדצמבר 2014

בגלל שיש כאן תגובות מתחום הפנטזיה, אז שאלה פנטסטית שאני קצת מפחד לשאול-

עם עוד טבעת (וכמובן יכולת משמעותית בפלייאוף) ופרישה בסוף העונה- הוא בהיכל?

גיל 22 בדצמבר 2014

למה פנטזיה? שוב, אתה ואחרים צריכים להבין איך תהליך הבחירה מתקיים והמגבלות שיש עליו. כדי שהוא יכנס להיכל הוא צריך להחשב לאחד הטובים בדורו או בכלל במשך תקופה מסוימת או להגיע להישגים מצטברים בקריירה. אם הוא פורש עם עוד אליפות זה יהיה מאוד גבולי ודי בטוח שלא יכנס להיכל בפעם הראשונה. שוב, תשווה אותו לטרל דיוויס שהיה רץ טוב ממנו. יש לו בסך הכל 1000 יארד יותר ואותו מספר ט"ד אבל על יותר שנים וממוצע נשיאה נמוך יותר. דיוויס מעולם לא עבר את שלב חצי הגמר במועמדות של להיכל. אז הדרך ארוכה היא וקשה. לדעתי עם עוד 3-4 שנים כמו השנה שיביאו אותו לטופ 10 בריצה הוא יכנס להיכל אם או בלי קשר לסופרבול. בסך הכל המשקל של זכייה בסופרבול קטן יחסית כי זה תוצאה של נסיבות ולא בהכרח יכולת אישית (למרות שאין ספק שהוא תרם לה).

סאמיר זאמפיר 22 בדצמבר 2014

לא התכוונתי שהתגובה שלך הייתה מתחום הפנטזיה. זה היה מכוון לתגובות אחרות לגבי איך עוצרים את סיאטל כנראה.

או שאסור לי לקרוא בבוקר את דירוגי הכוח ששמים את הפטס ולעיתים גם את הברונקוס מעל סיאטל כרגע…

השאלה שלי הייתה כנה. אני מסכים איתך לגבי הניתוח של רצים אחרים לעומתו. אני פשוט לא יודע איפה למקם אותם. ומה יקרה אם…*בשקט- ייקח עוד טבעת.

סאמיר זאמפיר 22 בדצמבר 2014

איפה למקם אותו*

גיל 22 בדצמבר 2014

אני מסכים שכרגע סיאטל מעל כולם. 114-33 בחמשת המשחקים האחרונים שהיו הכי דומיננטיים שאפשר וכולן נגד יריבות חזקות שמים אותם מעל כולם. ועוד לחשוב שעוד היו לאנשים ספקות אם הם יהיו בפלייאוף וכרגע נראה שהם יזכו בביתיות לכל אורך הפלייאוף.

No ONE 22 בדצמבר 2014

נראה לי מי שלא מבין את תהליך הבחירה זה אתה , תאמין לי שרוב האנשים שמגיבים פה על פוטבול מבינים בדיוק מה קורה ב HOF ואיך נבחרים לשם לא פחות ממך ורוב הסיכויים שיותר.

לטרל דיוויס לא מגיע להיות ב HOF , אתה יודע למה?
כי הוא כל הזמן נפצע ולא שיחק מספיק שנים
ובין אם אתה מסכים עם זה או לא עמידות מול פציעות ויכולת עקבית לאורך שנים בגלל שלא היית פצוע היא חלק משמעותי באיך נבחרים. , דיוויס לא שיחק מספיק כדי להיות ב HOF

גיל 22 בדצמבר 2014

דווקא לפי התגובות פה נראה שאנשים לא יודעים איך בוחרים (לא סאמפיר). אני יודע למה דיוויס לא נבחר אבל זו בדיוק הנקודה. אנשים לא מבינים שלא מספיק להיות מצוין שנה או שתיים (או במקרה של איליי פלייאוף וחצי) כדי להכנס להיכל. זה שיש להם קריירות ארוכות לא בהכרח משחק לטובתם. אני בטוח שהשנתיים האחרונות תרמו הרבה מאוד לדיעה על איליי. אנשים נתפסים לרגע ויש סיבה למה הבחירות חמש שנים אחרי הפרישה. המקרה של דיוויס בא להדגיש מישהו ששיחק אולי את 4 העונות הראשונות הכי טובות לראנינג בק אי פעם ועדיין לא קרוב להיות בהיכל אז בשביל כן להיות שם צריך להיות מצוינים לזמן ארוך יותר, או לבנות קריירה מרשימה יותר. ב4 השנים הראשונות שלו רק אריק דיקרסון וארל קמפבל רצו ליותר יארדים אבל אף אחד לא הבקיע 56 ט"ד. הוא נבחר לנבחרת העשור והיה הMVP של הליגה בנוסף לזה של הסופרבול. כלומר, הרף של כניסה להיכל גבוה יותר מכל זה.

בני 23 בדצמבר 2014

העובדה שטרל דייויס לא בהיכל היא בושה וחרפה. שחקן שעשה יותר בארבע שנים מכל אספני היארדים בשקל כמו קרטיס מרטין ב15. העובדה שג'רום בטיס נחשב למועמד עדיף עליו היא פשוט בדיחה. העובדה שג'ון אלווי יושב עם החיוך הזחוח שלו במקום להיות סיפור עצוב כמו ג'ים קלי זה הכתם היחיד על הקריירה שלו. הרי הבן אדם יכל לסחוב עוד 5 שנים עם הברך המרוסקת שלו ולאסוף עוד 2000 יארד שהיו מכניסים אותו בוודאות כי אז היו לו "את המספרים". הוא כיבד אותנו ואת עצמו ומנע את הפארסה הזו. רק על זה מגיע לו להיכנס

עידו ג. 22 בדצמבר 2014

ההתקפה של סיאטל דווקא מאד יעילה השנה. נכון הם רצים יותר ומוסרים פחות אבל למעט המשחק מול דאלאס הם היו יציבים לאורך כל העונה.
לאריזונה יש הגנת ריצה טובה (כשהם לא פוגשים את סיאטל) וראינו איך זה נגמר הלילה. גם סן פרנסיסקו הפסידו פעמיים לסיהוקס למרות הגנה ריצה טובה, שלא לדבר על דנבר. למעשה שניים מההפסדים שלהם היו לקבוצות הגנת ריצה מהגרועות בליגה – סן-דייגו וקנזס-סיטי. בקיצור לא נראה לי שזו הדרך לעצור אותם.
לדעתי הדרך למנוע מסיאטל עוד טבעת חייבת לעבור דרך האוויר.

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

אם ההתקפה אולי הטובה בהיסטוריה שנה שעברה לא הצליחה לנצח את סיאטל באוויר, קצת קשה לראות מי יהיה מסוגל לעשות דווקא את זה הפעם. אם כי יש לי הרגשה שאם דאלאס מגיעים לסיאטל, עם מאזן החוץ הנהדר שלהם ומשחק ריצה מאוד טוב, יש להם סיכוי. אבל זה פלייאוף, אף אחד לא יודע כלום

בליקי 22 בדצמבר 2014

יאללה נו, דאלאס מפסידה לנס ציונה בווילד קארד

עידו ג. 22 בדצמבר 2014

טוב לא אמרתי שזה פשוט. סגנון המשחק של סיאטל יקשה עליהם להתמודד כשווים בשוטאאוט, לכן לדעתי ברגע שתהיה התקפה שתוציא אותם מאיזור הנוחות של לטחון על הקרקע יהיה לה סיכוי טוב.
האמת במהלך הסופרבול בשנה שעברה תהיתי לא אחת (והיה די הרבה זמן פנוי לכך) מה קורה עם הסנאפ הראשון לא עף מעל הראש של פייטון. בכל אופן ההגנה של הברונקוס הרבה יותר חזקה העונה ודווקא יהיה מעניין לראות רי-מאץ' בין השתיים.
אני לא קונה את הקטע של- אי אפשר לדעת כלום בפלייאוף. נכון יש הפתעות אבל לא פעם בשנים האחרונות ראינו קבוצות שצברו מומנטום לקראת סוף העונה והמשיכו איתו עד הסוף. השנה זה בהחלט נראה הסיפור עם סיאטל רק שלהם יהיה את הביתיות (כנראה) כך שזו לא תהיה "הפתעה".
קשה לי לראות את הסיהוקס מפסידים פעמיים בעונה לקאובויס בבית ודווקא נראה לי שלרוג'רס והפאקרס יש סיכוי טוב יותר .

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

גם ראינו מלא קבוצות שצוברות מומנטום לקראת הסוף ואז עפות על הסיבוב הראשון. רק שאותם שוכחים בדרך כלל..
אני חושב שדווקא במקרה של הסופרבול שנה שעברה, ה"מה קורה אילו" פחות רלוונטי. זאת היתה דומיננטיות כל כך גדולה שלדנבר לא היה סיכוי. נניח, ב-2011 הפטריוטס התחילו את הסופרבול גם עם סייפטי ועדיין הצליחו להתאושש ממנו (לפחות חלקית. אנשים שוכחים אבל היה שם רבע שני-שלישי של בריידי פשוט מופתי שהוא נכנס לקצב מעולה) פשוט כי שתי הקבוצות היו די שוות. במקרה הזה אני לא חושב שאפשר להגיד את זה. סיאטל באו מוכנים ודנבר בכלל לא

עידו ג. 22 בדצמבר 2014

בגדול אני מסכים, אבל פקשוש כזה בסנאפ הראשון של המשחק עושה לך משהו מבחינה מנטלית. המקרה של הפאטס דומה אבל הם כבר עצרו את הג'ייאנטס בדרייב הראשון. עדיין ההתאוששות שלהם הייתה באמת מרשימה.
קשה לי לראות איך דנבר היו מנצחים אבל אולי לא היה מתפתח משחק כל כך חד צדדי

גיל 22 בדצמבר 2014

לדעתי שניכם צודקים במידה מסוימת. הסייפטי פגע בכל המומנטום שלהם וגם החזרת הבעיטה לט"ד בתחילת המחצית השנייה. שום דבר לא הלך להם אבל אם היו מתחילים יותר רגועים אולי לא היו צריכים לרדוף כל הזמן אחרי סיאטל ואז הפער היה קטן יותר אבל כנראה שהיו מפסידים בכל מקרה.

גיל 22 בדצמבר 2014

בדיוק, קבוצה חמה אש שיכולה גם לרוץ וגם למסור ותופסת יום טוב ואז אם סיאטל בפיגור לא בטוח שיוכלו לחזור. הכל יכול לקרות. דווקא את גרין ביי נראה לי סיאטל ינצחו די בקלות.

ק. 22 בדצמבר 2014

קבוצה שרוצה לנצח את סיאטל (או לפחות מי שניצחה אותה) צריכה פשוט להשאיר את ההגנה של סיאטל הרבה זמן על המגרש ולשלוט בשעון.
עכשיו להשאיראת ההגנה של סיאטל בכושר של המחזורים האחרונים על המגרש ולהשלים פירסט דאונס… זאת בעיה…

מיקיג' 22 בדצמבר 2014

אני לא מאמין שסיאטל לוקחת שוב. אימצו את ההיבריס מוקדם מדי.
במידה שהפאטס מגיעים (בסבירות גבוהה שזה יקרה), הם לוקחים השנה כל קבוצה בס"ב. לא ראיתי הרבה את הפטס השנה, אבל ממה שראיתי, ביום טוב יותר או פחות, זו הפעם הראשונה מאז אליפויות הווידאו שיש לפאטס אופי שחורג מהמשבצת של בריידי.
ב-NFC אני מסכים עם אריאל שלקאובויס יש סיכוי לא רע מולם. גם בגלל הכישרון, גם בגלל שבראיינט, מעבר לזה שהוא בעיני הרסיבר הכי טוב בליגה, הוא פרחח מופרע לגמרי שצורח בלי הכרה. זה יכול לעשות להם טוב.

ועוד הערה קטנה. עם כל הביקורות על השיטה שתביא את פנתרס/אטלנטה/סיינט לפלייאוף במאזן פח: באופן אישי, אני מעדיף בפלייאוף את פנתרס-ניוטון/אטלנטה-ראיין/סיינטס-בריס במאזן רצפה על פני הבנגאלס במאזן של 16 נצחונות.

גיל 22 בדצמבר 2014

עם אופי לא לוקחים אליפות. זה אולי טוב נגד קבוצות כמו הג'טס אבל צריך גם יכולת. לא אומר שלפטס אין אבל היא חלשה משמעותית בעיניי מהקבוצות הבכירות בNFC. כשמגבילים את גרונק ומגיעים לבריידי אין להם יותר מדי מה להציע בהתקפה.

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

הפטס פירקו את דטרויט והיו קרובים מאוד לנצח את גרין ביי אצלם בבית. לא יודע איך אפשר לומר שהיא חלשה משמעותית מהקבוצות הבכירות ב-NFC. חוץ מסיאטל, שנראית ראש וכתף מעל כולם, אני לא רואה מי טוב "משמעותית" יותר מאשר הפטריוטס. דאלאס, שלא היו בפלייאוף מאה שנה? אריזונה? אטלנטה?

גיל 22 בדצמבר 2014

דטרויט לא נחשבת אצלי קבוצה בכירה בNFC (עם כל הכבוד לגלן) והם ממש לא היו קרובים לנצח את גרין ביי. גרין ביי שלטה במשחק באופן אבסולוטי והתוצאה הסופית קצת מרמה. חוץ מזה, מה שהיה בעבר לא רלווונטי. במשחקים האחרונים ההגנה של הפטס נחשפת בעיקר בסקנדרי וההתקפה שלהם לא כל כך טובה. אז חוץ מסיאטל, דאלאס שיכולים לטחון אותם בכל הכיוונים וגם גרין ביי ינצחו אותם אבל זה לא ממש משנה כי הם לא יגיעו לסופרבול.

ט-היל (שם זמני) 22 בדצמבר 2014

בשקט בשקט ורחוק מאור הזקורים ניצחו אתמול הדולפינס את הוויקינגס 37-35 במשחק שעשרים דקות לפני סופו הפך למשחק לפרוטוקול בלבד (הנצחון של פיטסבורג על הצ'יפסים העיף את הדולפינס רשמית מהפלייאוף). מיאמי ניצחה עפי שהיא יודעת לנצח – בקושי, כאשר שיטת המשחק היא שכאשר ההתקפה פוגעת ההגנה מתקפלת ולהיפך. בסוף זה נגמר עמוק בתוך הדקה האחרנה כאשר בעיטת הרחקה של מינסוטה נחסמה לתוך האנד זון שלה לסייפטי. אם לא הייתי מעורב רגשית הייתי אומר שהיה שם אחלה משחק. בסוף המשחק נכנס הבעלים היהודי של הדולפינס לחדר ההלבשה והוגיע שפילבין ממשיך לעונה הבאה, א- מחייע. יש מצב שאפילו נגמור את העונה במאזן חיובי – שבוע הבא מארחים לפינאלה את רקס וגמדיו. גו דולפינס!

עידן. 22 בדצמבר 2014

הבעייה של הדולפינס היא שעברה עוד שנה בה טיהיל היה ככה-ככה ואף אחד לא יודע אם הוא ק"ב שאפשר לעשות איתו את הצעד הנוסף או שכדאי להתחיל ולחפש תחליף.

תגידו מה שתגידו על הג'טס והבילס, אבל הם לפחות הבינו מהר יחסית שהק"ב שלהם לא יובילו אותם לשום מקום ושצריך, שוב, לחפש מישהו חדש בדראפט

עידן. 22 בדצמבר 2014

הכוונה כמובן טנהיל והדברים נכתבו בתגובה לט-היל

urlacher 22 בדצמבר 2014

בתור מישהו שראה מקרוב איך טנהיל מתעלל בהגנה שלו (טוב לא כזו חוכמה, עדיין זו ההגנה של הברס של השנתיים האחרונות) וגם בעוד כמה קבוצות אני חושב שזה עניין של זמן עד שהוא יתאפס קצת ואז מיאמי יהיו מפחידים. היכולת למסור ולהגיב תחת לחץ בהחלט קיימת אצלו ואי אפשר להתעלם מכך שהוא מוסיף איום של ריצה.
אם הייתי הפטריוטס הייתי דואג מהדולפינים הרבה יותר מאשר הבילס. בכל זאת מדובר בקייל אורטון…

אריאל גרייזס 22 בדצמבר 2014

קייל אורטון לא יפתח שנה הבאה בשביל הבילס. ולא למדת כבר שכל עוד בריידי ובליצ'ק בפטס, הם לא צריכים לדאוג מאף אחד?

No ONE 22 בדצמבר 2014

אתה מתכוון , כל עוד בריידי בפאטס

הרמאי לא שווה כלום ותרשה לי להמר שברגע שבריידי פורש גם הרמאי יפרוש איתו כדי שלא יראו מי הוא באמת

אריאל גרייזס 23 בדצמבר 2014

ברור, לא שווה כלום. סתם אפס

urlacher 22 בדצמבר 2014

אני לא חושב שהבילס יבחרו QB בשנה הבאה בדראפט ואין מישהו באמת טוב שמחכה בחוץ.
אני בכלל לא שולל שהם ישארו עם אורטון. הוא היה מאוד יציב השנה.
חוצמזה כתבתי לדאוג ממיאמי יותר מאשר באפלו. אליפות הבית שלכם עד אשר בריידי יפרוש או ייפצע

ליאו 22 בדצמבר 2014

לאחר שבכמה משחקים במחזור האחרון מספר ק"ב בכירים היו בסיטואציה של פיגור ב 2 סקורס בערך באמצע הרבע הרביעי צריך להכיר בעובדה שפיליפ ריברס Dropping DImes!

YG 23 בדצמבר 2014

תגיד גרייזס, זה שינואר מתקרב ופייטון מוסר לארבעה אינטר', זה דבר רגיל?
יש לך משהו להגיד על זה?

אריאל גרייזס 23 בדצמבר 2014

אני חושב שזה חלק משינוי שיטת המשחק שלהם, הם עושים את זה בכוונה כדי להתרגל לשחק בלי פייטון

Comments closed