הניצחון על ברנלי

ניצחון, שוין

9517__2514__burnley_prem_away_1000x600_517X310

באיזה שהוא שלב במשחק, דקה 55 כזה, חשבתי לעצמי שגם אם איכשהו בסוף ליברפול תשים פה גול, אני לא רואה את עצמי מתחיל לחגוג כמו שאני בדרך כלל עושה אחרי שהקבוצה שלי שמה שער.

ובכן, זה לא היה נכון. כשסטרלינג סוף סוף שם את הכדור ברשת – חגגתי כמו תמיד. קפיצות ושאגות שמחה שהקפיצו ושימחו את הילדים שלי.

אבל זה הרגיש מזויף קצת. כאילו, מה כבר הטעם? הרי שזה לא שאנחנו הולכים לאן שהוא העונה בכל מקרה.

התחושה הזאת הוחמרה עם העובדה שהיו את כל המשחקים האחרים במקביל ואתה רואה את מנצ'סטר סיטי שוטפת את המגרש (מי היה מדמיין שכדורגל בשלג מרגש לא פחות מפוטבול בשלג?), את היונייטד חוזרת לעצמה ואת סאות'המפטון צוחקת על כל התחזיות המוקדמות. ורק אנחנו, לא משנה איזה שיטה, נראים כל כך חיוורים. כל כך חסרי ביטחון עצמי.

אני מודה ששמחתי כשג'ונס נפצע ומיניולה נכנס במקומו, אני חושב שהספסול של מיניולה היה טעות מלכתחילה ושמחתי שתהיה לו הזדמנות שניה להוכיח את עצמו. חבל רק שמיניולה נראה בדיוק כמו הגרסה הנוכחית של הקבוצה שלו. רוג'רס הצליח להוציא ממנו את שאריות הבטחון העצמי שלו ואלמלא חוסר מזל קיצוני של הקבוצה בצד השני ועבודה טובה של סאקו, לא היתה לי אפילו סיבה אחת לחגוג.

קשה להאמין שהקבוצה שראינו הערב על המגרש היא אותה אחת ששלטה לחלוטין במגרש מול ארסנל והיונייטד. קשה להאמין שלאלנה הזה זה אותו לאלנה של שבוע שעבר. שמרקוביץ' היה השחקן שכל אירופה חמדה.

בשלב הזה באמת אין שום סיבה למסיבה. אולי אם נצליח לחבר שניים שלושה ניצחונות, יחזור הביטחון לקבוצה הזאת ואז יהיה על מה לדבר הלאה.

הניצחון המוחץ על ניוקאסל ביום האיגרוף
התיקו בטוטנהאם

18 Comments

בני תבורי 26 בדצמבר 2014

אמרת את זה בעצמך, מול יונייטד וארסנל היינו טובים וזה הספיק בדיוק לנקודה אחת. היום הכל עבד לטובתנו למרות משחק רע מאוד. מותר לנו.

אסף the kop 27 בדצמבר 2014

מסכים. גם שמשחקים מחורבן צריך לדעת לצאת עם 3 הנקודות.

D! פה 26 בדצמבר 2014

מדכא

שמח שלא יצא לחזות בזה.

שלוש נקודות.
הלאה למשחק הבא.

אבי גלברט 27 בדצמבר 2014

אין הרבה מה לאוסיף. לא אוהב לראות באינטרנט אז לצערי לא ראיתי . העונה לא הולכת בינתיים באופן רציף לשום מקום . רק רכש מפתיע או חזרה של סטארידג' תגרום לשינוי דרמטי . BR עושה צעדים כמעט נואשים ,מינולה ,לוקאס בהרכב קבוע והספסול של בלוטאלי שמוצדק לחלוטין אבל נעשה בצורה מעוותת תוך אמירת דברים מיותרים בתקשורת …שלוש נקודות מול קבוצה שנלחמת על החיים ,לא תמיד לקחנו את זה …

אריק 27 בדצמבר 2014

המדהים והמדאיג הוא מבחינתכם זהשמה שאמר על בלוטלי היה ברור לכולם בתחילת השנה.
עניין באמת מוזר.

בני תבורי 27 בדצמבר 2014

אריק,
נכון, קנייה מיותרת וכרוניקת כישלון ידועה מראש. לא מבין את המניעים לצעד הזה ומאוד מקווה שהמסקנות כוללות גם התייחסות למקרים דומים בעתיד.

D! פה 27 בדצמבר 2014

אריק
אתה צודק.
איך שלא הופכים את זה מגלים שהוא פשוט הזה בתחילת העונה.
או שחשב שיוכל להתאים את כל הקבוצה לסגנון של בלוטלי או שהיו לא אשליות שהוא יוכל להתאים את בלוטלי למערך מהיר ולוחץ. או, הכי גרוע שכפו עליו את הרכש הזה.
וההתנהלות מול התקשורת בעניין הזה גרועה כמו הספסול של מיניולה. ככה שהיא אולי לא מפתיעה.

בני, אני חושב שבמקום מסויים הקנייה של בלוטלי היא תגובה ומסקנה מאירוע קודם שנקרא אנדי קרול. אם זה ככה זו אכזבה כפולה ובעייה לא קטנה בגזרת הרכש שלנו. מעניין לאיזו מסקנה זה יביא אותנו בינואר.

אריק 27 בדצמבר 2014

הדבר היחיד שיכול אולי להסביר זה שרוגרס ידע שיהיה עומס ושסטאריג פצוע.
הוא בטח קיווה שעד שסטאריג יחזור, בלוטלי אולי ייכנס לכושר.
אבל בעיניי כל הרכש היה מוזר כמו אחרי עונת טרבל הגביעים כשסיימתם לפנינו אחרי הרבה זמן והלכתם על דיוף ודיאו. כמה צמתים שליברפול עמדה בפול פוזישן והרכיבה צמיגים שגויים ונשארה מאחור.

משה 27 בדצמבר 2014

האמירות של רוג'רס על באלוטלי נשמעות לי יותר ניסיון להתנער מהכשלון, משהו בסגנון "זה מה שהביאו לי…".

אריאל גרייזס 27 בדצמבר 2014

אני רוצה להזכיר שבמשחק המשותף היחיד של באלוטלי וסטארידג', ליברפול פירקה בלי קושי את טוטנהאם ובאלוטלי אמנם פספס פה ושם, אבל היה נראה טוב מאוד. אף אחד לא היה יודע מה היה קורה אם סטארידג' היה כשיר העונה, אבל באלוטלי בא בתור שחקן משלים לידו, שיתן לו פה ושם מנוחה. זה היה הימור, עם סיכון גבוה, אבל בוא נגיד שלא היינו מביאים אותו, מה היה קורה?

D! פה 27 בדצמבר 2014

לא היה קורה כלום. אולי בוריני היה נכנס לעניינים. אולי היינו פותחים את העונה עם הרכבים שדומים קצת יותר למה שאנחנו רואים עכשיו ועובד טוב יותר.

הכל יכול היה להיות שונה עם דניאל לא היה פצוע ולכולנו היה ברור שנה שעברה שצריך להוסיף עוד חלוץ שיגוון את המשחק (הרכש הראשון של BR העונה גם היה אמור לתת מענה שכזה). זה נכון שמריו בתור חלוץ שני נראה אחרת לגמרי אבל אין עוד חלוץ. לא היה כמעט אף פעם ולכן כל הרכישה הזו קצת מוזרה. זה לא שהבאנו שחקן על והוא נפצע. הלכנו והבאנו שחקן (אולי מצויין) משלים. כזה שאמור להצטרף לתמונה ולצבוע אותה בגוון אחר.

משה 27 בדצמבר 2014

זה היה לא טוב אבל זה לא היה נורא. אני שמח (מעבר ל-3 הנקודות) שרוג'רס ממשיך בשיטה הזו למרות הכשלונות מול יונייטד וארסנל, שצ'אן נתן מחצית סולידית למרות ששיחק מחוץ לעמדה שלו ושסטרלינג את קוטיניו נותנים תפוקה התקפית.
לגבי לוקאס, אני לא מעריך את השחקן הזה בכלל, יש לו אינטיליגנציית משחק ירודה ביותר אבל לשיטה הזו וליציבות הוא כרגע משמעותי ביותר.הוא היחיד שיכול לחפות על החורים של סטיבי ועד שלא נמצא תחליף ראוי הוא צריך להיות בהרכב (לצערי). אותו דבר אני חושב גם על טורה, שחקן בינוני מאוד (מהפחות אהובים עליי בקבוצה) אבל כדי לייצר יציבות ובהיעדר תחליף ראוי הוא צריך להמשיך בהרכב.

D! פה 27 בדצמבר 2014

לשמחתי לא ראיתי את זה ב-MODT זה היה נראה זוועתי. מאחר והראו שם בעיקר את החצי הראשון יכול להיות שהשני היה סתם משעמם.

אוהד 27 בדצמבר 2014

לא ראיתי את המשחק, אז מישהו יכול להסביר את ההרכב במחצית השנייה? יש רק שני שחקני הגנה…

אבי גלברט 27 בדצמבר 2014

צ'אן שיחק למעשה בלם שלישי עם סקרטל וסאקו . …..עוד החלטה לא מובנת של BR היה מונקיליו על הספסל . צ'אן שיחק מאז שהגיע (לא הרבה ) כבר בכל תפקיד אפשרי וההרגשה שלי שברנדון לא יודע מה לעשות איתו …

D! פה 27 בדצמבר 2014

אבי, תוסיף אותו לרשימה. יש יותר מדי שחקנים ש-BR לא יודע מה לעשות איתם. חלקם אני לא בטוח שהוא יודע למה הוא הביא.

YG 28 בדצמבר 2014

מברוק על הנצחון על דיוק! הייתי מצפה שיהיה קצת יותר מוחץ, אבל נצחון הוא נצחון.
בטח במעמד כזה.

שנה הבאה החטיבה בכיס שלכם :-()

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2014

כן, 10 ניצחונות שנתיים רצוף זה לא הולך ברגל. לא היה לנו את זה מאז 1973..
מזל טוב גם לכם, ניפגש שנה הבאה

Comments closed