התיקו עם לסטר (וגם, סיכום חצי עונה אדומה מאת חזי שמואלי)

חזי שמואלי, הידוע בכינויו רובי פאולר, מגיע לתת ציונים לחצי העונה הראשונה. נגלה לכם רמז - אף אחד לא יוצא זכאי פה

ובכן, החדשות הטובות מהיום שהתמונה של הפוסט הזה מתאימה יופי לתוצאות.

אם למישהו מאוהד ליברפול היה ספק (לי לא, דרך אגב) שהעונה אנחנו לא מתמודדים על ליגת אלופות או אפילו קרוב לזה, אז המשחק הזה גמר את הסיפור.

מספיק עם "כשסטארידג' יחזור" או "כשיגיע רכש". משהו פשוט לא עובד בקבוצה הזאת. וכל האילתורים האלו, זה היה די ברור שמתישהו זה יתפרק.

אז השגנו שלוש נקודות לפני שבוע שלא הגיעו לנו והיום אפילו את זה לא.

ורוג'רס צריך לקבל החלטה לגבי סטיבי. אף אחד לא אמר שהחיים פשוטים, חביבי.

***

וזה הסיכום שהעלנו לפני.

אז ככה, בלי ששמנו לב, עברה-נגמרה חצי עונה. אומרים שהזמן עף כשנהנים, אבל אוי – איך סבלנו.

האמריקאים אומרים שסבל אוהב חברה (כן, באנגלית זה נשמע יותר טוב) ואין יותר טוב בשביל לסכם את כל הסבל הזה מאשר להביא לפה אורח. אז קבלו את חזי שמואלי, שרובכם מכירים בתור המגיב רובי פאולר וגם את אשתו שתחיה, שלפני שנפתח סיבוב חדש ושנה חדשה, ובשאיפה גם דף חדש, ייתן לנו את הציונים של חצי העונה היוצאת.

אם אין לכם כח לקרוא, אז הבאנו לכם גם סיכום קצר:

The former Hainan Airlines headquarters topples during a controlled demolition in Haikou

***

על הפנים.

וברצינות – עונה שהחלה עם תקוות גדולות לאחר מפח הנפש אשתקד, עם ציפיה גדולה ללכת צעד נוסף קדימה, לרענן את השורות, להביא שחקנים בעלי שיעור קומה שיעבו את הסגל, להשפיע בליגת האלופות, לנסות ליצור מחדש רצף בצמרת, לקחת את השחקנים הפורצים משנה שעברה צעד נוסף קדימה, לחזק את הנקודות החלשות יותר מהעונה שעברה.

ואז אנחנו רואים את זה.

קבוצה כבויה, שבלונית, איטית להחריד, רכה, חסרת ביטחון, חסרת מעוף, מתוסבכת עם עצמה, שבירה ומקובעת.

ניתחנו כאן רבות מה גרם לקבוצה האדירה של שנה שעברה להפוך לגרוטאה המקרטעת של מחצית העונה הראשונה השנה, ומה היה על רודג'רס לעשות בענייני המערך, הרכש, האקדמיה (ועוזר המאמן, זה בשבילך D!). ברשותכם, ממש כמו אבי ודובידק'ה ב"מציצים" – "יאללה יאללה גזר הדין!" – נעבור לציונים, מתובלים בפרשנות של אשתי היקרה, שסובלת איתי את רוב משחקי העונה בגבורה מרשימה:

שער הרחמים

מיניולה – 4.5. לא ברור מה קרה לו העונה. חסר ביטחון, עושה שטויות איומות, לא מדויק, לא שיפר את משחק הגובה והגיע לשפל חדש כשירד לספסל וחזר במקרה רק לאחר פציעתו של ג'ונס. יש דיבורים כבר על צ'ך ואוצ'ואה שנושפים בעורפו. אכזבה גדולה, גם אם עדיין מנפק עצירות יפות פה ושם וגם אם עומד לזכותו שההגנה שלו זוועתית.

אשתי: הכל בגלל החולצה הסגולה המטופשת שלו.

ג'ונס – 5. כמה ברילנטין שמת בשיער? בעיקר דוגמן מוזר, גם כשסופג הוא לא מזנק, אולי לא רוצה ללכלך את הבגדים. לא ברמה להיות שוער שני בקבוצה כמו שלנו.

דרך ההגנה? דרך השלום

גלן ג'ונסון – 3. נמאס כבר מהעש המחורבן הזה. כמה גולים הוא כבר עלה לנו? יאללה עוף כבר, מאז שנפצע ההגנה רק השתפרה.

אשתי: אתה בטוח שהוא שחקן שלנו, הדבר הזה?

חאבי מאנקיו – 5. בחור נחמד אבל די בינוני, שיחק יותר מהצפוי בגלל הפציעה של פלאנו.

שקרטל – 4.5. לחשוב שזה הבלם הכי בכיר שלנו זה די מזעזע. הוא בחור טוב, משקיע, תמיד נותן את הכל ומנסה גם להבקיע (העונה יותר לצד הנכון בינתיים) אבל כמות השטויות שהוא עושה היא לא תיאמן. לא יציב מספיק. לפחות הפסיק עם התפיסת חולצות שלו.

לוברן – 3. פלופ ענק. חסר ביטחון, חורים איומים, נורא ואיום. עלה ישירות בהפסדים.

אשתי: למה הוא כל הזמן מפספס את הכדור?

טורה – 5. הפתיע לטובה כשהחליף את לוברן, התבלט בעיקר בחוסר ההתחכמות מאחור ופשוט העיף כדורים, אבל הוא באמת הרבה מעבר לשיא ויכול לפרוש בשקט.

סאקו – 5. היה פצוע רוב הזמן, גם עשה בעיות משמעת, לוקה מאוד בטכניקה אבל עדיף על השאר.

אלברטו מורנו – 4.5. פוטנציאל גדול, אבל בינתיים אנחנו משלמים שכר לימוד גבוה מדיי על שרשרת טעויות שלו, לוקה מאוד בסגירות ובדיוק בקרוסים, אולי ישתפר בשיטת המשחק החדשה.

אשתי: אתם מפסידים כי כל השחקנים שלכם מכוערים, אבל הג'ינג'י הזה יפה ולכן הוא הסיכוי היחיד שלכם (נאמר בדקה החמישית של המשחק מול סוואנסי)

אנריקה – 3. הכרסתן הזה אף פעם לא היה מבריק אבל העונה הוא הפך לקשיש סיעודי. הביתה.

אשתי: הוא שמן ממש, מה זה?!

מה קישור?

לוקאס – 4.5. דוקטור לעבירות מטופשות, חדלון אישים ואימפוטנטיות התקפית. מצד שני הוא כן מייצב את האמצע ביום טוב שלו ועושה את העבודה בצורה סולידית בזמנים הקשים. לא להאמין שהוא עדיין אצלנו.

אשתי: יש לו פרצוף של טמבל.

אלן – 5.5. עוד בחור טוב בסה"כ, הוצב בכל מיני מקומות מוזרים עבורו (רחבת היריב וכאלה) והתקשה לבוא לידי ביטוי. כשמקבל משימות הרס ממוקדות הוא יותר אפקטיבי.

הנדו – 5. אכזבה גדולה, חלק באשמתו כיוון שלא הביא את עצמו באותה אינטנסיביות לעונה הזו ולא עשה את הקפיצה קדימה, חלק לא באשמתו כי כל הקבוצה חרא וכי הוא שוב נדחק לאגף. הזכיר במשחק האחרון איזה איכויות יש לו. חייב להנהיג חזרה את משחק הלחץ שלנו וחייב לאיים למסגרת ולא לכסח ציפורים במרומי הקופ.

ג'רארד – 5. הנחה בגלל היותו מי שהוא. קצת מסכן ולא מוצא את מקומו. אי אפשר בלעדיו אבל לפעמים אי אפשר איתו. לא מספיק מנהיג בפועל ולא מספיק דוחף קדימה.

צ'אן – 5. לא בא עדיין לידי ביטוי, אבל נראה שכשימצא נישה (ולא בתור בלם) ויתייצב הרכב עם שיטה יהיה בסה"כ בסדר. קשר שבועט מרחוק איזה קטע!!!

מרקוביץ' – 4.5. יש לו איכויות, אבל בכל ההזדמנויות שקיבל עד השבועיים האחרונים היה מאכזב, מבולבל ולא תכליתי. מתחיל להראות סימני שיפור.

אשתי: בטח השיער שלו מגעיל כשהוא מזיע, איחסה!

קוטיניו – 6. עדיין חידה – יכול להיות אדיר בדקה אחת ולהיעלם לחצי שעה. לא מצליח לכבוש מספיק אבל מאיים יותר לשער. חייב להיות יותר יציב.

לאלאנה – 5.5. משתדל, משקיע אבל לא שווה את הכסף בינתיים. נוטה לכדררת חסרת תכלית ופיזור במקום ריכוז. כמו מרקוביץ' מראה קצת סימני שיפור אבל בינתיים זה ממש לא זה.

עבירת תוקף

באלוטלי – 3. אני מודה, הייתי בעד הבאתו כי הוא גולר מוכח, אבל לא מתאים לשיטה, לא בא לו (משחק מילים מטורף) ועושה צרות, עצל, משדר תסכול. יש לו כזה פוטנציאל אבל זה פשוט לא מתחבר. חבל מאוד.

אשתי: הוא יודע שהוא אמור לשים גולים?

סטרלינג – 6. משתדל מאוד, עושה כל מה שהוא יכול, לפעמים מגזים עם הראש בקיר אבל לרוב הוא די בודד. כל הזמן מנסה לצאת קדימה ומוצא את עצמו לבד בשטח האויב. חייב לשפר את הדיוק והסיומת. המעבר להיות חלוץ מרכזי בינתיים לא רע, חייב לקבל עזרה. תפסיקו להגביה לו קיבינימט!

לאמברט – 4. האמת? מסכן. נראה כאילו עומד לקבל התקף לב כל רגע. הובא למטרה מסויימת של מחליף נגיחות לקרש-סל ונאלץ ממש לשחק כדורגל, וזה לא ממש בשבילו.

אשתי: הוא נראה כמו ילד טוב, אל תכעס עליו.

בוריני – נמחק ולא ברור למה.

סטארידג' – 8. שיחק מול סוטון וטוטנהאם והיה מצוין..

מי הבוס

רודג'רס – 4. בינתיים מסובך עם עצמו, היה מקובע יותר מדיי זמן על ה – 4-3-3 שלא עבד, הביא רכש מאכזב ולא מספיק בומבסטי ולא הגיב בזמן. יש לו עוד קרדיט, חייב להתעורר ומהר.

לפני סיום – התחזית:

אופטימי – מקום 4 ולחשב מסלול מחדש, סוארס חוזר.

פסימי – מקום 9 מתחת לאברטון, באלוטלי פותח עסק לשרברבות, טוני פוליס מנג'ר.

אשתי: שתנצחו יותר ממשחק אחד כמו עד עכשיו.

והנה דור ההמשך של חזי, שכבר עכשיו נידונו לעולם של צער וכאב לב

hezzi

הגרוש ללירה
לברון צריך משקל נגדי

41 Comments

Matipool 1 בינואר 2015

חזי / רובי – יופי של סיכום ואשתך תותחית ומבינה עניין ( למעט עניין היופי של מורנו אבל זה כנראה עניין של טעם . סטיבי היה ונשאר הבחור הכי יפה בקבוצה ) . הילדים מתוקים ונקווה שידעו שמחה והצלחות כמו הדור שגדל באייטיז .
לגבי הציונים – החמרת קצת עם סקרטל . מציע לעלות לו את הציון לחמש .
פרגנת קצת יותר מדי לאלן – תוריד לו חצי ציון לחמש .
לגבי כל השאר אני מסכים ( במחשבה שנייה , אולי להוסיף חצי ציון למיניולה בגלל ההגנה הנוראית שלפניו ובזכות כמה משחקים שהוא היה טוב בהם ) .
לגבי אופטימי / פסימי – אני חושב שהרבה תלוי בחזרה של סטארידג׳ ובאיזה כושר הוא יהיה . אם הוא יהיה חד ובכושר של עונה שעברה , אני בצד האופטימי .

רובי פאולר 1 בינואר 2015

ייאמר לזכותה של אשתי היקרה שעל סטיבי היא אמרה מזמן, הציטוט על מורנו הוא טרי ופגיעה בול.
אולי זה לא נשמע ככה אבל גם אני בצד האופטימי… חייב להיות… קצת מאוכזב מהחבר׳ה שלי, זה הכל…

אריאל גרייזס 1 בינואר 2015

יש את המם הזה שמראה שמורנו הוא בכלל הבן המשותף של סטיבי וצ'אבי אלונסו. הוא נראה כמו שילוב של שניהם (שניהם גברים נאים לעין, אם יותר לי)

asaf 1 בינואר 2015

סיכום מחצית עונה די מדויק ,הבעיה העיקרית שלנו הוא החלק האחורי ,אין כמעט משחק שאנחנו לא סופגים ואין סוארז וסטאריג שיאזנו את העניין הזה בכיבושים, ואגב לפי המבט של הזאטוטים הם טרם מבינים לאלה חיי אהדה ספורטיבית הכנסת אותם….

מישהו 24 באפריל 2015

האתה זה חזי שמואלי מעירוני ב ג צייטלין?

בני תבורי 1 בינואר 2015

ניתוח יפה אבל…
מיניולה לא טוב, אבל פחות מג'ונס? לזכותו תיזקף העובדה שבעונה שעברה קבוצות היו כל כך עסוקות בלהתגונן נגדנו והייתה לו פחות עבודה. היום מתקיפים אותנו עם שערה שחקנים וסדרן.
ג'ונסון ולא-קאס צריכים להיות עם בוריני. למה אתה עושה עמם חסד…?
לסאקו אין רגליים לכדורגל שקשור לשליטה בכדור. כשסאקו מתחיל לכדרר אני חווה התקף פניקה. עם זאת, הוא חתיכת לוחם, נהדר בכדורי גובה ונדמה לי שהוא יכול עוד ללמוד. טורה נהדר במלווד וצריך להישאר שם.
לוברן כרוניקה של שחקן שעוד נתגאה בו. כנ"ל מרקוביץ'.
קוטיניו במגמת השתפרות. אטית אבל בטוחה. שווה בשביל כמה פסים פסיכיים שהוא מעמיד חלוץ מול שוער. הבעיה שאין את מי להעמיד לא קשורה ביכולותיו. הנקודה הכי חזקה אצלו, הוא פשוט לא מכיר באפשרות של מסירה אחורה. חושב התקפה, חי התקפה.
אמרה צ'אן יהיה המלחמה הבאה שלנו נגד כל מיני חולירות מספרד ואירופה.
ג'רארד בינתיים היחיד שמסוגל לפתוח פלונטרים בזמן שכולם חווים את מה שאני חווה שסאקו מתחיל לכדרר.
סטרלינג יחזור להיות סטרלינג כשיהיה לו חלוץ רציני לידו.
סוארז לא יחזור.

אריאל גרייזס 1 בינואר 2015

לפי הסיכום שלך בני, זה נשמע שאנחנו נלחמים על האליפות.. :-) (והאמת שגם אני אופטימי יותר מחזי. מערך לא נכון, שחקנים חדשים, טראומה מהעזיבה של סווארז – הכל השפיע על מה שחווינו עד עכשיו. יהיה טוב.)

רובי פאולר 1 בינואר 2015

במשחקים שג׳ונס שיחק הוא לא פישל כמו מיניולה אבל זה לא הוגן להשוות ביניהם בגלל כמות המשחקים של מיניולה.
חולק עליך בעניין האופטימיות מלוברן, הלוואי שאתבדה.

בני תבורי 1 בינואר 2015

אריאל – מקום ארבע בהישג רגל. גם גביע או שניים.

אוהד 1 בינואר 2015

אכן אפשרי, אבל:
כנראה שצריך 70 נקודות על מנת לסיים מקום 4, כלומר צריך עוד 42 נקודות.
בהנחה שהפסיד לפחות 3 משחקים אז צריך לנצח 13 ועוד 3 תוצאות תיקו.
לא קל אבל אפשרי.

אריאל גרייזס 1 בינואר 2015

שנה שעברה, בחצי השני של העונה, הוצאנו שלוש תיקו, הפסדנו אחד והשאר (15 משחקים) ניצחונות. כלומר, השנה "מותר" לנו להפסיד שני משחקים מתוך ה-15 שניצחנו בחצי שני מטורף לחלוטין שכלל 11 או 12 ניצחונות רצופים. נראה לי קשה להחריד

אוהד 1 בינואר 2015

יש גם עניין של מוממנטום.
לליברפול יש עכשיו 3 משחקים שחייבים לנצח (לסטר, סנדרלנד ווילה).
לארסנל יש את סאותהמפטון וסיטי.
לסאותהמפטון יש את ארסנל ויונייטד.

יש סיכוי לא רע להיות במרחק של לא יותר מ 2 נקודות ממקום רביעי באמצע ינואר, ואז אולי המומנטום ימשוך אותנו.

אופטימי אבל איך אפשר שלא?

אריאל גרייזס 1 בינואר 2015

ביום שננצח את הוילה, אני ארוץ ערום ברחובות. אפילו שנה שעברה לא הצלחנו לנצח את החולרות

אוהד 1 בינואר 2015

נרשם.
צפה לתגובה שלי ב 17/1.

D! פה 1 בינואר 2015

נהיה הרבה יותר חכמים כשנראה מי מגיע בחלון.
או בעוד ארבעה חודשים.
כרגע, אין מספיק שחקנים שמסוגלים לכבוש ואין מספיק שחקנים שמסוגלים לא לספוג. למרות השיפור.

בני תבורי 1 בינואר 2015

רובי, אתה חולק על דעתו של העורך הראשי? :)

רובי פאולר 1 בינואר 2015

חולק??? אני??? מה פתאום! גרייזס הוריד את הפסקה הגדולה שרק משבחת ומהללת את העורך הראשי ירום הודו, אני הייתי מברר את העניין החמור הזה :-)

גורביץ' 1 בינואר 2015

תודה על הסיקור חזי, נהניתי.
החמרת קצת עם גלן ג'ונסון והנדו – לגלן ג'ונסון מגיע 4 וזה רק על הגול שלו נגד (לא זוכר מי..), כשהוא התרסק על העמוד אחרי זה.
הנדו לדעתי שיפר את הבעיטה לשער, וגם את המסירות הארוכות א-לה סטיבי, אבל כשמשחקים בלי חלוץ, או יותר גרוע מזה עם באלוטלי, הכל הופך להרבה יותר קשה.
היציאה של אשתך על לוברן גאונית – "למה הוא כל הזמן מפספס את הכדור?", היא פשוט תימצתה את כל משחק הכדורגל במשפט אחד..

אריק האחר 1 בינואר 2015

רובי/ חזי
איך קבעת מי ילבש מדי חוץ ובית
ילדים חמודים בלי עין הרע.
לדעתי העונה ליברפול לא תסיים בארבע הראשונות .
יונייטד וארסנל יקדימו אותה.

אריאל גרייזס 1 בינואר 2015

תיקנתי לך את התגובה. נראה לי שצריך כל שבוע שאוהד ליברפול יביא תמונה של הילדים שלו, נראה לי זה מעדן את התגובות של אוהדי יונייטד :-)
ולדעתי ליברפול תסיים בין חמישי לשישי. טוטנהאם נראים טוב בזמן האחרון אבל חוץ מהם אני לא רואה מי מבין מי שנמצא כרגע בצמרת נשארים שם לאורך זמן.

D! פה 1 בינואר 2015

רובי
תענוג לראות את הילדים. תחליף להם כל שבוע את התלבושת שלא ילכו מכות בדרבי.

יש לי הרגשה שכתבת את הסיכום לפני שבועיים. היום הוא היה נראה קצת אחרת.

אצלי מיניולה זה 5.5, ג'ונס זה לא באמת שוער. סתם מישהו גבוה ששומר על מקום חם בספסל.

לוברן אולי לא ענק אבל עם קישור נורמלי לפניהם כולם ישתפרו קצת. אין ספק שאנחנו חייבים רכש בגיזרה הזו.
אני קצת פחות מאוכזב ממנקיו (סך הכל לא היה אמור לשחק כמעט בכלל) ובטח שלא ממורנו. אבל אולי זו רק ההשוואה למגינים אחרים שהיו אצךנו לאחרונה.

אני חייב להודות שבתקופה האחרונה לוקאס תורם יותר ממה שאני מוכן להודות. לצערי אני עדיין חושב שזה בעיקר אומר עלינו דברים רעים.
סטרלינג לא מרשים אותי העונה, לעומת זאת קוטיניו השתפר מאד. עוד עליית מדרגה והוא יהיה בלתי עציר.
כן. קשר שבועט לשער זה מצרך נדיר אצלנו

– לאן נעלם כל הסגל הרחב שקנינו בקיץ תמורת לואיס? מישהו יודע? והשחקנים שקנינו בעונה שעברה?
– וכן, אני עדיין חושב שBR מאמן טוב אבל עם חולשות די ברורות. מקוויאלי אמר שהנסיך חייב אנשים שיגידו לו את האמת. אז מאמן בליברפול לא?

אסף 1 בינואר 2015

"אשתי: הוא יודע שהוא אמור לשים גולים?"
משפט שפשוט מסכם הכל. גדול

באבא ימים 1 בינואר 2015

במשחק הזה ראיתי משהו שלא ראיתי בחיי.

שחקן כובש צמד ועדיין הוא הוא השחקן הכי גרוע במגרש.

יריב ס. 1 בינואר 2015

+1

אריק 2 בינואר 2015

סיכום קריירה נאה.

משה 1 בינואר 2015

ואז הגיעה לסטר ובעטה וולה באופטימיות שהתפתחה כאן…

ניתאי 2 בינואר 2015

רק אמרת (על סטיבי). וואו.

באבא ימים 2 בינואר 2015

Wow indeed

D! פה 2 בינואר 2015

אריאל,
צודק.

יריב ס. 2 בינואר 2015

דיברנו אתמול בערב אחרי המשחק שכדאי לקפטן לעבור ל MLS וספציפית לשמש של לוס אנג'לס גלאקסי אחרי ליברפול הקרה.
לא עברו כמה שעות ו… :(

ערן (המקורי) 2 בינואר 2015

תכננתי תגובה מעמיקה לפוסט היפה ומנומק, (במיוחד על ידי אשתו של רובי :) ).
אבל שני הגולים של לסטר יום אין-הגנה, יחד עם חוסר יכולת התקפית, היו מדכאים מדי.
לשכוח מהעונה הנוכחית, כבר לא יצא ממנה כלום. צריך לשם כך נס, ואני לא מאמין בנסים.

אסף the kop 2 בינואר 2015

מחצית העונה הבאה תהיה טובה יותר. בעיקר בגלל שנארח את שאר היריבות "הגדולות". אני מאמין באנפילד.
יחד עם זאת, בכל הקשור לג'רארד, הרי שמתפתחת לנו דילמת נמני בהרכב…
והילדים + האישה נהדרים.

http://m.youtube.com/watch?v=OM34giD4o4w

יריב ס. 2 בינואר 2015

כבר לא… הוא הודיע רשמית שהוא עוזב בסוף העונה. השיקולים מעכשיו יהיו מקצועיים נטו

D! פה 2 בינואר 2015

אני לא בטוח. הם עדיין ינועו בין רצון לתת לו זמן ודקות מול הקהל באנפילד ולכבד אותו לבין שיקולים מקצועיים נטו.

יריב ס. 2 בינואר 2015

הוא עדיין שחקן מצוין אבל יותר איטי ופחות חזק אבל עדיין יש לו מקום בהרכב במאצ' אפים מסוימים.
השילוב שלו אתמול בהרכב היה פוליטי לחלוטין, לא היתה שום סיבה לשבור את ההרכב המהיר שעבד יפה ביום שני מעבר לעובדה שלא רצו להשאיר אותו שני משחקים בצד.

אסף THE KOP 2 בינואר 2015

נכון.

D! פה 2 בינואר 2015

אני מסכים (והאמת היא שצינזרתי את התגובה של עצמי).
יש מצ'אפים מסויימים, משחקים מוסיימים שמנהיגות שלו חשובה ותורמת, יש דקות כאלו אבל רוב הזמן בטח ברמה הנוכחית שלנו הוא פוגע בשטף.
במובן הזה, המקצועי – הייתי מעדיף שיעזוב בינואר תמורת סכום מסויים של כסף
במובן של המועדון – אולי יותר ראוי שהוא יעזוב בסוף העונה בצורה מכובדת ויפה. אבל גם עבור המועדון, המחשבה שניה, אני לא לגמרי בטוח מה עדיף

אסף THE KOP 2 בינואר 2015

שיישר ויראה ספסל.
צריך להריץ את הנדרסון וקוטיניו כמובלים של הקבוצה ואת צ'אן כבולדוג שמחפה עליהם.

אריק 2 בינואר 2015

יש לי כל כך הרבה משפטים עם המילים גרארד ואליפות שאני פשוט מעדיף לא לכתוב כלום ולתת לדמיון שלכם לעשות את העבודה… ;)

אסף THE KOP 2 בינואר 2015

אני דווקא חשבתי על בריאן רובסון והזכיות שלו באליפות אירופה…

רובי פאולר 2 בינואר 2015

+1
הוצאת לי את המילים מהפה

Comments closed