פנטזי שבוע 4

שבוע 4 הגיע ואיתו המילה הזאת שמאיימת על כל שחקן פנטזי – "ביי". השבוע יש 4 קבוצות כאלו, חלקן לא יעשו יותר מדי בעיות לשחקן הפנטזי (טמפה), חלקן יותר (צ'יפס) והשתיים האחרות ממש יעשו צרות (דאלאס, מינסוטה). תנחומיי למי שיש את אדריאן פיטרסון ברץ, את טוני רומו בתור ק"ב ואת ההגנה של טמפה. אבל היי – בשביל זה אנחנו פה, כדי לעזור לכם למצוא את היהלומים הלא מלוטשים. בואו נתחיל:

– אם נתקעתם בלי ק"ב ראוי (יש לכם את טוני רומו, וברט פארב הבקאפ שלו), למה שלא תרימו את צ'אד הני? האיש נותן עונה סולידית לחלוטין והשבוע הוא משחק נגד אחת מהגנות המסירה הגרועות בליגה – זאת של ניו אינגלנד.

– אופציה טובה נוספת היא מארק סאנצ'ז, שמאז השבוע הראשון העלוב מול בולטימור העלה את הרמה שלו והשבוע פוגש את ההגנה הבינונית (אנדרסטיימנט) של הבילס

– בולטימור ופיטסבורג פוגשות אחת את השניה, מה שאומר שחוץ משתי ההגנות שלהם, אתם צריכים לחשוב פעמיים על כל שחקן משתי הקבוצות, אם הוא ראוי לפתוח או לא. ריי רייס פצוע וכנראה לא ישחק, אז זה חוסך לכם התלבטות, אבל אני הייתי מספסל (אלא אם אין לכם ברירה) גם את ג'ו פלאקו, ראשאד מנדנהייל והרסיברים של פיטסבורג. היחיד שנראה שווה פתיחה הוא אנאקין בולדין, שאת היארדים שלו כנראה ישיג בכל מקרה.

– הגנת המסירה של טנסי אמללה את כל מי שמולה (אתם מוזמנים לשאול את איליי מאנינג כמה כיף היה לו שבוע שעבר), אז השבוע אני דווקא לא ממליץ על קייל אורטון נגדם וגם הרסיברים שלו פחות מומלצים.

– הגנת הריצה של טנסי קצת פחות חזקה, אז כן, אתם יכולים לפתוח עם לורנס מארוני, אבל אל תגידו שאני שלחתי אתכם.

– אנדרה ג'ונסון בסימן שאלה גדול מאוד למשחק של יוסטון מול אוקלנד. אם הוא אכן בחוץ ונגד הגנת מסירה חזקה של אוקלנד, לא יודע אם הייתי פותח עם מאט שאוב השבוע.

– זה הזמן לטפוח לעצמי קצת על הכתפיים – אמרתי או לא אמרתי שבן ג'ארוויס גרין יהיה הרץ המוביל של הפטריוטס? אז השבוע ניו אינגלנד משחקת נגד קבוצה קשה יותר כמו מיאמי, אבל פרד טיילור עדיין פצוע מה שאומר שגרין הולך לקבל הרבה נשיאות ואם נתקעתם בלי רץ, הוא אופציה לא רעה בכלל.

– טוב, זה מתבסס על תחושה בלבד ואין שום בסיס לחשוב שזה אכן ייקרה, אבל אחרי הצרות האחרונות שעברו על הג'איינטס, אני מאמין שאיליי ייתפוצץ דווקא על שיקגו. שוב, אין פה הרבה הגיון – ג'וליוס פפרס אמור לעשות מאיליי קציצות כמו שהוא שיגע את אהרון רוג'רס לפני שבוע (ואיליי לא שווה חצי מרוג'רס) אבל לקבוצה ששחקן לשעבר מעביר עליהם ביקורת יש נטיה להתאחד מאחורי המאמן והק"ב, ויש לי הרגשה שזה מה שיקרה.

– ההגנה של יוסטון מדורגת אחרונה בליגה נגד המסירה ובסך הכל ברוס גרדובסקי לא כזה גרוע. אז אני לא אומר שתפתחו אותו (אלא אם אתם ממש, אבל ממש נואשים), אבל הרסיברים שלו, במיוחד לואיס מרפי הם אופציה טובה.

– הגנות השבוע קשה במיוחד. חוץ מהמובן מאליו, סינסי (מול קליבלנד), גרין ביי (מול דטרויט) ואטלנטה (מול סן פרנסיסקו בבית) הן היחידות שהייתי באמת מהמר עליהם.

כמה ענייני כדורסל
סנדרלנד. בלט ואן דר סאר

No Comments

גיל 2 באוקטובר 2010

באסה, לא רק שיש לי את פלאקו ורייס אלא גם את בראדשו נגד שיקאגו. נראה לי שאני אעלה עם בראדשו ו4 רסיברים (בתקווה שלאנס מור ישחזר מה שעשה שבוע שעבר).

דוד 2 באוקטובר 2010

אני נואש, אני עולה עם ברוס בליגה אחת…

אלון 3 באוקטובר 2010

ההתלבטות השבועית הקבועה. פאלקו או ג'אררד. שבוע שעבר המרתי לא טוב. לקחתי את ג'אררד וההבדל בין שניהם היה 26 נקודות.

גיל 3 באוקטובר 2010

אל תעלה את פלאקו. אני מאוד אוהב אותו אבל נגד פיטסבורג יהיה קרב חפירות עם סקור נמוך בכל מקרה. גם אם הוא לא יעשה הרבה טעויות, מבחינת פנטזי הוא לא שווה הרבה השבוע.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2010

השאלה אם אתה לא יכול להרים איזה מישהו מהוויברס להשבוע, כמו סאנצ'ז או הני. האמת, אני לא רואה סיבה כרגע להחזיק שחקן כמו גרארד בסגל. אפילו בראדפורד עדיף עליו כרגע

austaldo 4 באוקטובר 2010

LOL כל מה שאתה אומר צריך לעשות הפוך…
מעניין כמה שחקני פנטזי באמת עלו עם ג'רארד

יו דאגלס 3 באוקטובר 2010

אחרי 2 ניצחונות הירואיים (אחד בארבע נק"פ ואחד בנקודה וחצי…) סביר להניח שהערב אני בדרך לתבוסה קשה.
יחד עם זאת,צריך לצמצם את התבוסה ולכן התלבטות – האם להמשיך ולסמוך על ברנט סלק כטטיט-אנד (למרות שברגע שויק משחק אין תפוקה) נגד הסקינס או לנצל את הספסל האיכותי שלי וללכת על גרג אולסן (שהפך להיות חביבו של קאטלר) נגד הג'איינטס?? לכאורה תשובה ברורה אבל אני לא הכי סומך על קאטלר ולסלק יש פונטיצאל להתפוצצות.

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2010

אני הייתי הולך עם אולסן, האופציה הבטוחה יותר

איתי נ. 3 באוקטובר 2010

אני מתלבט ברסיבר בין אנדרה ג'ונסון הפצוע לבולדין שהולך להתנגש בפיטסבורג לסימס-ווקר שגם אותו אספתי מתישהו בדראפט
רעיונות?

אריאל גרייזס 3 באוקטובר 2010

הייתי הולך עם בולדין, הוא יעשה את הנקודות שלו. ג'ונסון הוא סיכון גדול מדי, גם אם הוא ישחק הוא יהיה מוגבל ויישמר על ידי קורנר מצוין. סימס-ווקר לא ממש נותן עבודה עד עכשיו

Comments closed