התיקו בדרבי

צריך לתת קרדיט גדול לרוג'רס על השינוי במנטליות באמצע העונה. עכשיו הוא צריך לדעת לעשות את השלב הבא ולהתחיל להשתמש בשחקנים שלו בצורה נכונה

כמו המשפט הראשון לפני המשחק – חוזרים לשגרה.

סטארידג' אולי חוזר לו לאיטו אבל חזרנו לשגרה השוחקת הזאת של שליטה התקפית מוחלטת וחוסר יעילות טוטאלי. אפס מצבים "אמיתיים" ואימפוטנטיות של חלק קדמי לא מוצלח. לפחות בקטע ההגנתי אנחנו לא חוטפים משטויות אבל האמת היא שאברטון של היום, למרות לא מעט כלים התקפיים טובים על הנייר, היא קבוצה לא מאיימת במיוחד.

לטעמי, התיקו הזה נובע משני דברים עיקריים.

הראשון הוא העומס וחוסר השימוש של רוג'רס ברוטציה שדיברתי עליו קודם. סטרלינג פשוט לא יכול לשחק כל משחק, הוא נשחק מהר מדי. האמת היא שגם קוטיניו.

השני הוא חוסר הרצון של רוג'רס לגוון. ג'רארד היה בבירור חסר ערך אמיתי בחלק הקדמי וחוסר המהירות שלו פשוט פוגע בשטף ההתקפה של הקבוצה. משולש קדמי של קוטיניו-סטרלינג-סטארידג' יהיה הרבה יותר יעיל ממה שראינו בחצי השני, אחרי היציאה של קוטיניו. אולי זה היה חוסר הרצון של רוג'רס להוציא את סטיבי בדרבי האחרון שלו, אבל זה בבירור לא עבד.

יותר גרוע מזה, המערך הזה של ה-3-4-3 הוא טוב לדברים מסוימים אבל כמו שציינתי לפני שבועיים בערך, הוא בעייתי מאוד כשאתה צריך לשחק מול קבוצות שמתגוננות מולך. עם החזרה של סטארידג', היה מתבקש מאוד לוותר על אחד הבלמים, להוריד טיפה את ג'רארד אחורה (אם חייבים להשאיר אותו בפנים) ולהשאיר משולש התקפי מהיר. אפשר היה כמובן לוותר על ג'ו אלן.

אני חושב שזאת הנקודה בעונה שאני מבין שהיכולת שלנו לאיים באמת על אירופה פשוט לא קיימת. יותר מדי משחקים קשים בהמשך, מעט מדי מחץ התקפי, הרבה יותר מדי שמרנות. סטארידג' בחוד לבד היה כל כך אבוד היום.

אני לא מצפה להרבה יותר מדי מול טוטנהאם, העומס הזה הולך לפגוע בנו.

***

זה מה שכתבתי לפני:

 

זהו, חוזרים לשגרה. מוכרח לומר, מעולם לא היתה לי צניחה כזאת משיא השיאים לשגרה היומיומית. אפילו משחק הגביע של ליברפול השבוע לא הצליח לרגש אותי. טוב, לפחות עד הגול של קוטיניו, שהחזיר אותי לעניינים (קצת). אז עוד לא גמרנו עם הסופרבול, אני יודע שאני חייב לכם את תוצאות הימורי הסופרבול ותחילת העונה וזה יגיע בהמשך השבוע יחד עם עוד כמה מחשבות לקראת הפגרה הארוכה.

בינתיים, יש לנו דרבי על הראש.

יצא לי לראות את דורטמונד השבוע, עם עוד הפסד שדירדר (או השאיר אותה) במקום האחרון בבונדסליגה. אתה רואה מי משחק בקבוצה הזאת ופשוט לא מאמין. עם שחקנים כל כך טובים ועם מאמן שרבים מחשיבים לאחד הטובים בעולם – והם פשוט לא מצליחים לעשות כלום.

וזה מראה כמה קל להתדרדר לתהומות כשאתה לא קבוצת על. אם אתה צ'לסי או ריאל או מנצ'סטר יונייטד, גם אם תהיה לך עונת נפל (כמו שהיתה ליונייטד שנה שעברה) אתה יודע שיהיה לך תמיד את הכסף או החלפה של מאמן שתחלץ אותך משם. אבל אם אתה קבוצה כמו דורטמונד או כמו היריבה שלנו היום – לאיזה מאמן כבר תחליף שיעשה את ההבדל? וזה לא שאפשר פתאום בחלון ההעברות להביא שחקן ענק שיעשה את ההבדל (באופן כללי, אני לא מאמין ששחקן אחד מסוגל לעשות הבדל עצום).

אני חושב שפה צריך להודות בגדולה של ברנדון רוג'רס. היה קל מאוד לליברפול להפוך השנה למה שקורה לאברטון. אולי לא לדורטמונד, שזה באמת חריג בכל קנה מידה, אבל האיבוד של שחקן על, הנפילה מהתמודדות על האליפות וההזדקנות של השחקן הכי יציב שלך, יחד עם אוסף של שחקנים שפשוט לא מנוסים במאבקי תחתית (שאני חושב שזאת הבעיה העיקרית של דורטמונד כרגע. היא ממשיכה לשחק את המשחק של פעם במקום להוציא נקודות קודם כל) או שהם סתם צעירים נורא (כמו בליברפול) יכול לגרום לנפילה שקשה להתאושש ממנה. ובסוף, אם הנפילה נמשכת, אין לך ברירה אלא לפטר מאמן ואז לך תדע איפה זה יבלם.

רוג'רס הבין את כל זה העונה. זה לקח לו זמן אבל הוא הבין שהדבר הראשון שהוא חייב לעשות זה לעצור את הדימום ההגנתי. הוא הבין שאין לו את הכלים להבקיע שלושה שערים למשחק כמו שנה שעברה ועל כן הוא קודם כל חייב להמנע מלספוג. אנחנו רואים את זה מצוין בשבועות האחרונים. לשנות מנטליות בצורה כזאת זה לא דבר פשוט ופה רוג'רס הוכיח את עצמו בגדול.

צריך גם לזכור את הסביבה שרוג'רס עובד בה. קבוצת הניהול של ליברפול פשוט לא מאמינה בהחתמות גדולות. הכוויה של דאונינג את קארול פשוט גדולה מדי. מאוד מאוד קיוויתי שנביא חלוץ גדול בחלון הזה אבל אפילו שוער מחליף לא בא. זה מאכזב מאוד, אבל צריך לזכור שגם חלון קודם לא הבאנו אף אחד ודווקא אז הצלחנו לעשות את הריצה הארוכה ביותר של העונה.

אני חושב שהאמונה של ליברפול היא שכרגע התלכיד הוא זה הנכון וכל שחקן נוסף רק יבלגן אותו (קצת כמו מה שקרה כשבאלוטלי הגיע בפגרה. אני יותר ויותר חושב שהצירוף שלו לא רק היה טעות כי הוא לא תרם, אלא הוא פשוט הרס את התלכיד הקבוצתי שנבנה אז ובמיוחד בלם את ההתקדמות של שחקנים כמו סטרלינג וקוטיניו). צריך גם להודות באמת – ההחלטה של רוג'רס להוריד בזמן המשחק של סטיבי וההחלטה של סטיבי עצמו לעזוב בסוף העונה הורידו הרבה מאוד לחץ ותרמו לשיפור בקבוצה. בשלב הזה התרומה של ג'רארד לא מספיק גדולה מבחינה התקפית והוא טוב בעיקר בקטע של הניסיון – בדיוק סוג המשחקים היום שבו זה יהיה נחוץ.

עכשיו מגיע השלב הנוסף של רוג'רס וזה להשתמש במה שהוא בנה לשלבים הבאים. והנה משהו שרוג'רס עדיין לא למד לעשות – להשתמש ברוטציה.

בניגוד למצב שבו היינו בשנה שעברה בדיוק בשלב הזה – השנה יש לנו עוד שני מפעלים בחצי השני של העונה להשתתף בהם (הליגה האירופית והגביע האנגלי) ורוג'רס לא יכול להרשות לעצמו להשתמש רק ב-13-14 שחקנים כמו שעשה שנה שעברה. הנדרסון אולי יכול לשחק כל משחק (האיש באמת עשוי מפלדה) אבל הפציעה של סאקו או של סטרלינג פשוט מחכה לקרות בקצב הזה.

הייתי רוצה לראות הרבה יותר שימוש בבלמים המחליפים מדי פעם – טורה ואפילו לוברן שסופסל לגמרי ומגיעה לו הזדמנות שניה. בכלל, כל פעם שאני רואה את צ'אן עולה למעלה (השבוע בגביע זה היה בולט במיוחד) אני מבין איזה בזבוז זה לתת לו לשחק בלם ולא להשתמש בו במרכז המגרש, שם הוא יכול להוות איום הרבה יותר גדול על השער מאשר לוקאס או אלן – יחד עם יכולות הגנתיות מעולות.

גם בהתקפה הייתי שמח לרוטציה בין לאלנה, סטרלינג, ג'רארד ומרקוביץ' (שדי מתבזבז שם באגף הימני בתור חצי מגן), כשהיחידי שחייב לפתוח כל משחק כרגע הוא קוטיניו, שבכושר הטוב בקריירה (אתם צריכים לשמוע את הדברים שניימאר אמר עליו השבוע), ולתת לחלוצים המחליפים לפתוח במקום סטארידג' במשחקי הגביע.

בקיצור, יש עוד הרבה עבודה לעשות בעונה הזאת. ועם אברטון היום וטוטנהאם באמצע השבוע, מדובר בשבוע קריטי. ניצחון בדרבי יהיה בהחלט התחלה טובה.

יאללה, לשחזר את זה היום:

Liverpool v Everton - Premier League

תהמולה
דרבי בבאסה

40 Comments

בני תבורי 7 בפברואר 2015

את טוטנהם תשאיר לי… :)

אסף THE KOP 7 בפברואר 2015

ליברפול תנצח 2:1.

D! פה 7 בפברואר 2015

חייבים לספוג, אסף?

אסף THE KOP 7 בפברואר 2015

עצמי.

D! פה 7 בפברואר 2015

אתה רוצה לומר גם מי?

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2015

עצמי זה סקרטל, לא?

אסף the kop 7 בפברואר 2015

סאקו

ירושלמי 7 בפברואר 2015

סאקו בועט, פוגע בגוף של סקרטל ונכנס.
וגלן ג'ונסון אשם.

D! פה 8 בפברואר 2015

תכלס, בדיעבד, אולי גול כזה היה מעורר אותנו

D! פה 7 בפברואר 2015

פוסט מדוייק אריאל.

לטעמי רוג'רס עדיין לא התאושש, רואים עליו במשחקים. הוא לא לחוץ כמו שהיה אבל ממש לא משוחרר.

באמצע התקופה הקשה ממש חשבתי שהוא איבד את זה לגמרי ואמרתי שאני לא בטוח שהוא מאמין שהוא מסוגל לצאת מזה. מאד שמח להתבדות, ללא קשר לעתיד לבוא. היה אז מי שאמר, אתה או בני או מישהו, שהוא ייצא מזה מחוזק וטוב יותר. כולי תקווה.

הרוטציה – הבעיה הכי גדולה עם הרוטציה היא שהיא גם תמנה משחקנים נוספים להגיע. BR חייב להראות שיש אצלו מקום לסגל רחב. נכון, לאט לאט כל שחקני הרכש מוצאים את מקומם (יש תקוה גם ללוברן – לא ממש לבלוטלי) אבל איכשהו הרוטציה נשארת קצרה. שחקנים, כמו בשנה שעברה פשוט יתאיידו על הספסל.

גם סטיבי נראה קצת יותר טוב ומשוחרר, בעיקר שם למעלה ולא במיקום האחורי הזה שלו. הייתי מאד שמח לראות את צ'אן למעלה ואת מרקוביץ נשאר עם עוד אנרגיה להתקפה. אני חושש שבשלב הזה זה אומר ג'ונסון ולכן אני אומר – לא, תודה.

חשבתי הרבה על מורנו בזמן האחרון ואני חושב שנעשה לו עוול קבוע. הבחור עדיין מאד צעיר, בקבוצה חדשה, מדינה חדשה, אפילו סוג של תפקיד חדש, במערך שסובל מזעזועים וחוסר יציבות. אני חושב שמגיע לו יותר קרדיט על התפקוד שלו.

לסיום – אני מתכוון להגיע היום לברבן עם חבר. אין משהו רשמי אני מבין אבל מקווה שיהיה מהנה.

אבי גלברט 7 בפברואר 2015

התור היה חסר אריאל 2 משחקים …..
כמה מילים על החלון העברות שבסופו נשארנו כפי שחזיתי לצערי עם בוריני ובאלוטלי ….אתה קורה חצי שנה ספקולציות ,מי בא ,מי הולך ובסוף נאדה . גם עכשיו הצצה לאתר הזה -http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Liverpool
ואתה רואה כבר ספקולציות לקיץ . משהו ממש אבל ממש לא ברור לי בסיפור כי זה חוזר פעם אחר פעם .
הרוטציה כרגע לא משהו ויש שחקנים שפשוט אין להם תחליף .קוטיניו ,סטרלינג ,הנדרסון ושחקני ההגנה יפלו מהרגלים . לשאר פחות או יש רוטציה סבירה אבל יש לנו חודש קשה מאד . אני מוכרח להגיד שאני לא נופל משיטת ה3-4-3 ובשיטה הזאת מורנו ומרקוביץ מתבזבזים .הם לא ממש מגינים כמו צריך ובטח לא יעילים מספיק התקפית .נכון אנחנו סופגים פחות אבל גם שיחקנו נגד קבוצות פחות התקפיות למעט צ'לסי וגם זה לא ממש …. סטארידג' חזר ובמצב אחד כבש מה שלוקח ללאלנה ומרקוביץ חצי שנה בערך ….לדעתי אייב ישולב יותר ויותר ברוטציה ויבנה לאט לאט הפוטנציאל גדול . בהגנה לוברן חייב לחזור לרוטציה וצאן אכן יהיה שידרוג גדול לקישור . אלן פרווה ודווקא לוקאס המושמץ יעיל להחריד ואף מאיים על השער יותר לאחרונה . נשארנו עם סטיבי וגם אני חושב שברגע שעתידו ירד מהפרק הוא אכן משוחרר יותר אבל עדין צריך לחיות עם הקטע של עונת סיום ,דרבי אחרון ,ומבלי אחרון ,תואר אחרון וכו …חוץ מזה ,אכן שבוע קריטי מאד השבוע ובעצם חודש קריטי ..

בני תבורי 7 בפברואר 2015

יש שני סוגי מאמנים בליגה: סוג אחד שמקבל כל מה שעולה בדעתו והאחר שמסתפק במה שיש לו. רוג'רס שייך לסוג אחר וייחודי, הבעלים שלו יכולים לתקצב אותו ברמה הגבוהה של קבוצות הליגה, אבל התקציב שם מנוהל באופן קפדני וקשוח מאוד ולפי יודעי דבר לרוג'רס אפילו אין סמכות לקביעת שכר השחקנים שלא לדבר על הוצאות רכש. להגדיר אותו כלחוץ זו טעות. הוא מתמודד בתנאים שאף מאמן אחר לא מתמודד ועושה את זה מרשים למדי. הוא אינו חף מטעויות אבל אני מבטיח לכם שתוכלו למצוא מקטרגים גם על מוריניו בקרב אוהדי צ'לסי.

D! פה 7 בפברואר 2015

אז אני משנה

הוא נראה לי קצת קפוץ על הקווים.

בני תבורי 7 בפברואר 2015

עם זה אני יכול לחיות :)

אבי גלברט 7 בפברואר 2015

לא נעים לי ….רק דיברתי ואייב בהרכב ! אני אוהב את החוצפה שלו ,בנוי לתלפיות .מקווה שלא ינסה בכוח ולבד להוכיח את עצמו . זה קורה הרבה לשחקנים צעירים ובלט אצלו בעבר .אין ספק שהוא מחפש את השער יותר ממרקוביץ וזה כבר טוב . בכלל ,הרכב מאוזן ודי התקפי .

no propaganda 7 בפברואר 2015

אני לא מסכים לגבי צ'אן והעליה לקישור. כלומר אני מסכים שיש לו הרבה מה לתרום שם כולל איום על השער שזה דבר שחסר בליברפול אבל הוא שחקן ההגנה היחיד בליברפול שיכול להחזיק כדור בהגנה. בגדול ההצבה שלו בהגנה יחד עם שיפור במשחק של לוקאס הם אלה שהביאו לשיפור הגדול בהגנה של ליברפול. אם צ'אן יעלה לקישור אני לא רואה איך ליברפול לא חוזרת לחטוף בצרורות.

D! פה 7 בפברואר 2015

זה נכון שהוא מוסיף עוד מימד ליכולת של החלק ההגנתי
אבל זה לא לעניין בעיקר כי הוא לא באמת בלם ורואים את זה על המגרש, בטעויות שהוא עושה. היכולת שהוא יכול להוסיף מהאמצע היא קריטית וחבל לפספס אותה. גם את זה ראינו היום.

no propaganda 8 בפברואר 2015

אני מסכים איתך בהכל חוץ מהשורה התחתונה.
אם צ'אן יוצא מההגנה היא תהפוך למסננת ושום תרומה שלו לקישור לא תחפה על כך.
אם רוצים את צ'אן בקישור צריכים להביא בלם עם שליטה סבירה בכדור.

D! פה 8 בפברואר 2015

או מגן ימני. אנחנו יכולים להסכים גם על זה.

אריק 7 בפברואר 2015

דורטמונד לא צריכה לשנות דבר.
התוצאות יגיעו והם יחזרו להצליח. הדרך חשובה.

אריק 7 בפברואר 2015

רמנם לא ראיתי הרבה, מדקה.50, אז אולי אני לא בכיווו אבל ההוצאה של קוטיניו היתה טעות. איבדתם את היתרון במגרש.

D! פה 7 בפברואר 2015

אני חושב שהוא היה פצוע.
אבל מסכים בהחלט. היה מקום אולי לראות את לאלנה נכנס במקומו.

matipool 8 בפברואר 2015

אני חושב שללאנה אפילו לא היה בסגל והסיבה היחידה שקוטיניו יצא היא כי הוא לא היה כשיר אחרי ההתעללות שהוא עבר משחקני אברטון שהיו מתוסכלים ממה שעשה להם .

D! פה 8 בפברואר 2015

אז אני חוזר בי

אבל זה מחזק את בעית הרוטציה שאריאל מדבר עליה
ובכלל שאלת השליטה בסגל רחב

אריאל גרייזס 7 בפברואר 2015

כן, ברור. כל מי שראה את זה הבין שזאת טעות. אפילו אם הוא היה פצוע, היה צריך להכניס מישהו במקום ג'רארד שיאייש את צד ימין (גלן ג'ונסון) ולהזיז את אייב קדימה או משהו. ג'רארד פשוט דג מחוץ למים כרגע בחלק הקדמי המהיר

אבי גלברט 7 בפברואר 2015

לאלנה פצוע לא היה בסגל .מרקוביץ היה .בהוצאה של סטרלינג וקוטיניו BR חשב כבר על שלישי ….

יריב ס. 8 בפברואר 2015

מרקוביץ היה בסגל אבל בכשירות חלקית. כנראה שהעדיף לא לסכן אותו במשחק הדי קשוח של אברטון

באבא ימים 8 בפברואר 2015

ליברפול לא יכולה לנצח במשחק עומד.

ג׳רארד גורם למשחק לעמוד, יותר מזה הגנתית הוא liability והנדרסון לא עשוי מברזל. מתי שהוא הוא כבר לא יוכל לחפות על ג׳רארד.

טובת הקבוצה מחייבת להוציא אותו. זה היה כמו לשחק בעשרה שחקנים.

שמעון 8 בפברואר 2015

האהבה העיוורת לרוגרס מתחילה לעצבן!!! 150 מיליון על שחקנים ולא לקח חלוץ אחד לרפואה. רק באלוטלי ווהפצוע האנגלי סטארידג'. מה הוא צריך לעשות בשביל שתבקרו אותו? להרכיב 11 לוקאסים???

אריאל גרייזס 8 בפברואר 2015

אם אתה חושב שרוג'רס אחראי על הרכש בליברפול, אתה ממש לא מכיר איך המועדון הזה עובד

אבי גלברט 8 בפברואר 2015

נאלץ לראשונה להסכים לגבי ג'אררד .אני מחסידיו הגדולים כאן לדעתי ואתמול מהרגע הראשון הוא נראה כגלגל חמישי וממש הפריע לשטף המשחק שלא באשמתו. הוא היה צריך להיות מוחלף אבל BR נהג בחוכמה ,אתה לא מחתים קרירה של 20 שנה בשביל חצי שעה והשאיר אותו במגרש למרות שלא תרם כלום (אם המספרת נכנסת ….) אברטון באה לפוצץ ולשבור רגלים וקוטיניו וסטרלינג שני השחקנים היצירתים היחידים בהרכב סבלו מזה קשות ונשחקו מעבר למה שהם כבר ….לא מסכים לגבי הביקורת על BR .הוא לקח קבוצה שאיבדה 80 אחוז מכושר הכיבוש שלה הוסיף לה שחקנים חדשים שלאט לאט משתלבים ומוכיחים שהוא לא טעה (למעט בלוטאלי שאם שמתם לב הועלם בשבועיים האחרונים גם מהאימונים ) ויצר מחדש קבוצה טובה ואטרקטיבית שמשחקת כדורגל שיטתי ויעיל .לא פשוט לפצח מערך קשוח וסגור כמו שאברטון יצרה אתמול בטח שהכלים הראשים שלך נופלים מהרגלים תרתי משמע . קוריוז – גם אתם הצטערתם שלוקאס נפצע ויצא ? …….לעומת אלן לוקאס תותח …איב היה בסדר גמור למרות שאני חוזר על התיזה שלי בשיטה הזאת שני האגפים זה פשרה מסרסת .החילוף הנכון אתמול במקום לוקאס היה צריך להיות מרקוביץ/סטארידג' וג'אררד אחורה ופה יש לי טענות לBR כי שלטנו במשחק ולא היה פה שום הימור בחילוף כזה .
טוטנהאם נראים טוב מידי לצערי ואם נצחו אתמול את ארסנל שהיתה מצויינת אז יהיה משחק קשה מאד . הנחמה היחידה ,טוטנהאם בשנים האחרונות רואה את ליברפול ומתפרקת ,הלוואי ….

אריאל גרייזס 8 בפברואר 2015

טוב מאוד שטוטנהאם ניצחו את ארסנל. יבואו עם הראש בשמיים, בדיוק איפה שאנחנו רוצים אותם

matipool 8 בפברואר 2015

זה באמת מרגיש קצת מוזר להתבאס שלוקאס יוצא מההרכב ..
כרגע הוא הרבה יותר טוב מאלן והאופציה הכי טובה להיות קשר אחורי ( כנראה שצ'אן יכול לעשות את זה יותר טוב אבל בינתיים הוא שומר שג'ונסון לא יחזור להרכב ) .

D! פה 8 בפברואר 2015

ואיזו אחריות כבדה היא זו!!!

D! פה 8 בפברואר 2015

הדבר הכי טוב שאני לוקח מאתמול זו את ההופעה של אייב. כל הכבוד ל-BR על האמונה. אם כי אני חושב שהיה צריך להראות לו את הדרך לספסל מוקדם יותר ולא להוציא את קוטי-סטרלינג.

כן, בעיית הרוטציה מתחילה לצוף.

אני אמנם לא מאד אופטימי בקשר לליג"א אבל עוד לא סותם את הגולל על המצב. הקבוצות מעלינו לא מרשימות הרבה יותר, חוץ מסאות'המפטון. אותי הם מרשימים. אם רק היינו מביאים גולר בינואר….

זה משנה 8 בפברואר 2015

התחושה שלי היא שברנדן הביט על שלושת המשחקים הקרובים וידע שהוא לא יכול לקחת את כולם. לכן הוא החליט שדווקא בדרבי הוא מוכן להפסיד נקודות. ניצחון על טוטנהאם ומשחק הגביע יותר חשובים לו.

ran 8 בפברואר 2015

שנים קצרים-
1. שני משחקים בשבוע בתקופה האחרונה שוחקים את הקבוצה, רק שלא יתחילו פציעות של אלה שאין להם תחליף…
2. מזל גדול שבארקלי לא נכנס קודם כי היה נגמר בהפסד

רובי פאולר 8 בפברואר 2015

חברים, מילים כדורבנות. כאילו ישבנו אתמול ביחד וראינו את מופע האימפוטנטיות הזה כולנו יחד. אין לי מה להוסיף אמרתם את הכל כולל סטיבי, אייב, צ'אן…
מסכים עם ברנדן לגבי שילוב מוגבל של סטארידג' במשחק הזה. אברטון היו כסחנים ונשארו כסחנים מגעילים גם בלי פלאמיני. זו האברטון החלשה ביותר של השנים האחרונות…
ציונים:
מיניולה – 6. חוזר לעצמו סופסוף, הרבה קרדיט לצ'אן + סאקו.
צ'אן – 6. ממש אחלה. חבל שהוא "מתבזבז" שם.
סקרטל – 6. סולידי.
סאקו – 6. רק שלא יכדרר.
הנדו – 5. עייף.
אלן – 5. גז בניוטרל.
קוטיניו – 6. לא יכול לבד.
ג'רארד – 4. לא קשור לתפקיד הזה למשחק שלם
אייב – 6. אחלה!
מורנו – 5. לא הורגש
סטרלינג – 6. ניסה אבל לבד זה לא הולך. חייב לשפר את קבלת ההחלטות!!!

D! פה 8 בפברואר 2015

אתר החוג חזר לפעולה

D! פה 8 בפברואר 2015

טוב, קפצתי מוקדם מדי.
אבל יש סימנים של חיים

Comments closed