הניצחון על בשיקטאש

משחק טוב עם תוצאה לא רעה בכלל אבל גם עם הרגשת חסרון. חסר לי משהו.

ניצחון לא קל שנותן מקדמה נאה לגומלין בעיקר בזכות ההמנעות מספיגת שער חוץ, ועם אופי לא רע ומחצית שניה בשליטה מוחלטת.

למרות זאת, זה מסוג המשחקים שגרם לי להיות כמו קטועי יד, שאומרים שמדי פעם עדיין מגרדת להם היד שלא קיימת – אז ככה גם אני. המשחק הזה גרם לי להתגעגע לסווארז. נורא.

הקבוצה עכשיו נראית טוב. כל החלקים בה יודעים מה הם צריכים לעשות. התוספת של אייב פשוט נהדרת (איזה שחקן, יא אללה), סטארידג' חזר לחוד (עוד שניה עליו), הנדרסון לוקח אחריות על מרכז המגרש ולאלנה נייד מאוד (רק שיכניס כדור משני מטר!). עדיין, זה מרגיש שמשהו חסר שם. שחקן כזה שיהפוך קבוצה כזאת, מאחת שיוזמת ומגיעה למצבים, לכזאת שדורסת. בדיוק כמו שדרסה שנה שעברה. כל כך הרבה מצבים שם אני רואה את סווארז במקום מכניס את הכדור לתוך השער וסוגר סיפור עם 3-0 במחצית הראשונה.

אבל סווארז לא נמצא וצריך להסתפק במה שיש. ודי ברור שכרגע סטארידג' מתקשה כשהוא לבד בחוד. קל מאוד לקבוצה ממושמעת שמסתגרת בהגנה לסגור אותו. ברגע שבאלוטלי נכנס, הכל בחוד היה פשוט יותר והמצבים הגיעו ביתר קלות. בכושר שבו באלוטלי נמצא כרגע, אין שום סיבה שרוג'רס לא יפתח עם שניהם בחוד בכל משחק.

Balotelli-Liverpool

בכלל, אם נחזור לשבחים שחלקתי לרוג'רס אחרי הניצחון על טוטנהאם, אז היכולת שלו להחזיר מהמתים את באלוטלי, אחרי שנראה היה שהוא כבר בדרך החוצה – גם זה ראוי לציון. כמובן, זה באלוטלי, אז הפיוז יכול לקפוץ בכל שניה, אבל כרגע זה נראה שהאופציה שלו מאוד מאוד חיונית.

מה שכן, עם כל השבחים לרוג'רס, חייבים לסייג. הפתיחה עם קוטיניו היום היתה מיותרת לחלוטין. האיש גמור פיזית. זה עניין של זמן עד שהוא ייפצע, וגם כשהוא על המגרש הוא הרבה פחות מדויק ויעיל. אני לא חושב שהוא ניסה בעיטה אחת לשער היום וגם זה מסימני העייפות. במקום לנסות לסדר מצב בעיטה, הוא מעדיף למסור. לפחות רוג'רס הבין את זה ונתן לקוטיניו חצי שעה של מנוחה. בכל מקרה, טוב מאוד שסטרלינג חוזר מהפציעה שלו, אני חושב שבהנחה שהוא בריא וכשיר, ההרכב שראינו בסוף המשחק הוא זה שצריך לפתוח מול סאות'המפטון ביום ראשון, עם לאלנה וקוטיניו בתור אופציה לשנות את המשחק מהספסל.

ודבר אחרון לרוג'רס – לא יכול להיות מצב שקבוצה עולה למגרש בלי שהיא יודעת מי בועט הפנדלים שלה. הריב שזה יצר שם בין הנדרסון ובאלוטלי וסטארידג' היה פשוט מיותר לחלוטין. מזל שבאלוטלי הכניס את זה, אחרת היינו מקבלים חתיכת מריבה. ועכשיו גירד לי ביד החסרה השניה. הוא עדיין אצלנו וכבר אני מתגעגע לסטיבי.

הניצחון על פרסטון
"הגיקים האלו, שלא השיגו בחורות בתיכון"

31 Comments

Dorigil 20 בפברואר 2015

תודה על הסיכומים, אריאל. אתה כרגיל שחקן המשחק.

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2015

הסמקתי.. :-)

TD 20 בפברואר 2015

אני לא מבין למה לעלות עם ההרכב הכי חזק. צ'אן גמור, הנדרסון כבר 3 משחקים עם ריאה אחת (והוא עושה איתה המון יחסית), סטארידג' מסוגל לשחק מחצית אחת, גם סאקו נראה לי צריך משאף (ואת קוטיניו הזכרת). לא לכולם יש מחליף כשיר אבל בכל זאת עדיף משהו על כלום.
המשחק מול סאוטהמפטון יותר חשוב. אפילו קריטי. השחקנים ייפלו מהרגליים או ייפצעו. וזה עוד לפני חמישי הבא.

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2015

להנדרסון אין כרגע מחליף עם הפציעה של סטיבי ולוקאס. צ'אן בהחלט נראה מאוד עייף ועשה טעויות בגלל זה (גם הגול בשבת היה בגלל זה), אני מאוד מקווה שלוברן יחזור לפתוח בהגנה. היה טוב אם טורה היה רואה קצת מגרש.
כן, לא ניהול הרכב טוב בכלל של רוג'רס. הוא מנסה לנצח בכל החזיתות וזה בעייתי מאוד

אור 20 בפברואר 2015

בסיום המשחק באולפן סטיבי אמר שרוג'רס קבע שהנדו הוא זה שלוקח פנדלים והעביר ביקורת על באלוטלי שלא כיבד את ההחלטה של המאמן והפגין חוסר כבוד כלפי הנדו…

D! פה 20 בפברואר 2015

תודה. את החלק הזה כבר לא ראיתי.

cookie-monster 20 בפברואר 2015

+1

D! פה 20 בפברואר 2015

טוב שהבקענו את זה.

לא אהבתי את מה שראיתי שם סביב הבעיטה הזו. לא את מריו גונב אותה, לא את הנדו מגלה שאין לו עדיין את הסמכות על המגרש (אף כי מריו חזר אליו בסוף כדי לנסות לפייס אותו), לא את התגובה של דניאל (אף על פי שגרר עצמו בכח לתטפוח למריו על השכם).
צ'אן, שהיה חלש היום, כן ניסה לגרור את דניאל אחרי הפנדל להגיד משהו, לבוא קרוב יותר למריו.

זה לא סימן טוב, כל השכונה והבלאגן הזה. גורם לי לחשוב שא. BR יהיה חייב לעשות סדר בעניין. ב. סיכוי טוב שנראה אותם, את מריו ודניאל, ביחד בראשון בערב.
——————————-אחרי שהוצאתי את זה ————————–

מצטרף לגמרי ל-TD מעלי. צ'אן וקוטי לא היו צריכים לפתוח. גם דניאל יכול היה בשקט לפתוח על הספסל ולתת למריו להמשיך את המשחק עם היכולת הטובה שלו.

אייב נהדר אם כי עדיין לוקה באחזקת כדור מיותרת. לטעמי בחלקים גדולים של החצי השני לא היה במשחק ואם זאת הצליח להביא לנו את הנצחון. נהדר.
הנדו ממשיך להעלות את רמת המסירות שלו לשחקים אבל מסכים שגם הוא נראה היה עייף. כנ"ל לגבי מורנו, שלטעמי היה טוב מאד היום.

* במחצית השדר דיבר על זה שבכל העונה שעברה היו לנו 45 משחקים. היום היה המשחק ה-41 !!!! לעונה הזו.
* היה נחמד לראות את סטיבי באולפן. מפרגן.
* מי היה על הספסל: סטרלינג, בוריני, בלוטלי, למפרט. חסר לנו עוד לפחות שחקן אחד (במקום בוריני ולמפרט) שיכול לשנות את המשחק מהספסל.

ניק 20 בפברואר 2015

נשמע לי קצת מוזר האמת ששחקן פעיל בקבוצה יושב ומפרשן את הקבוצה…
מעניין מה היה קורה עם קין היה עושה את זה בזמנו :)

D! פה 20 בפברואר 2015

צודק.
זה בעיקר הפך מוזר עם הביקורת הזו בסיום.

cookie-monster 20 בפברואר 2015

כן אבל סטיבי תמיד יגיד את שלו, ישר ולענין.

באבא ימים 20 בפברואר 2015

זה לא משנה. אסור היה לו להיות שם. אני לא מבין איך הוא הסכים או איך ליברפול הרשו לו. מה זה החרטא הזה?

שי 20 בפברואר 2015

בלוטלי היה צריך להיות הבועט מלכתחילה. אחד מבועטי הפנדלים הטובים באירופה, עדיין זקוק לשערים, הבועט הקבוע לא בסגל, הוא מרגיש טוב עם עצמו… מה חסר?

אבי גלברט 20 בפברואר 2015

מקדמה לא מספיק גדולה . מסכים אם הנאמר פה לגבי העייפות אבל היום גם מרקוביץ היה מורחק והרוטציה מוגבלת . חולק עליך לגבי לאלנה . הוא מסתבך ומסתובב עם הכדור יותר מידי ומחמיץ בצורה אכזרית …..צ'אן בכל מצב אחר היה חשוד במכירת המשחק ,מהרגע הראשון לא היה בפוקוס . איב ,אפשר לבדוק בפוסטים מלפני שנה וחצי ,אני צפיתי שהוא יפרוץ לפני סטרלינג אפילו כי אז חשבתי שהפוטנציאל שלו יותר טוב . בינתיים סטרלינג עשה את הצעד קדימה ואיב בדרך לשם . עדין לא מבושל לגמרי אבל מהיר ,חזק, טכני ,נשאר רק קבלת החלטות ומנטליות וזה BR ייתן לו בגדול . במצב היום הוא טוב ממרקוביץ וכל הכבוד לBR ששלף אותו חזרה מההשאלה ונותן לו קרדיט . הוא בקלות יכל היה לגמור כמו כל המושאלים הרבים שלנו שנמצאים בליגת המשנה ודרומה . הסיפור עם באלוטאלי מסריח ,מיותר ואופייני . הטעות של BR שלא הגדיר אותו מראש כבועט(אולי כי לא פתחו אולי כי זה חלק מבניית הנדו כמנהיג) . מזל שהוא הבקיע ובכלל שינה את המשחק אבל כבר למדנו איתו שאסור לנוח על זרי הדפנה . הנדו למי שעוד היה ספק ,הוא הוא הג'אררד הבא שלנו . יש לן הכול ,עוד קצת ליטוש והוא שחקן שחקן . שימו לב שסטיבי איננו אין להנדו משחקים לא טובים .אין סוארס זה נכון אבל טיפה פחות אנוכיות של סטארידג' בהתחלה ופירגון ללאלנה ואנחנו מובילים כבר דקה 10 ופותחים את המשחק .

רובי פאולר 20 בפברואר 2015

מי לא היה מחליף את העצירה של מיניולה מול דמבה בא בשנה שעברה :-(((((

D! פה 20 בפברואר 2015

רובי, זה לא הזמן שלך לכתוב פוסט שני שליש עונה או משהו כזה?

רובי פאולר 20 בפברואר 2015

חחח יש מצב השאלה אם יהיה לי זמן…

D! פה 20 בפברואר 2015

הסיפור של הפנדל הזה קצת יותר חם היום אני חושב, אחרי התגובה של סטיבי, עדיין הקפטן.

מעניין, מעניין מאד.

ואני מודה שאני לא מצליח להחליט מה אני חושב על כל זה.

רובי פאולר 20 בפברואר 2015

שטויות… אם זה הצרות שלנו אז זה בסדר

D! פה 20 בפברואר 2015

בגדול, צודק. השאלה אם זה לא יהפוך לצרות שלנו.

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2015

אני סומך על רוג'רס שיידע לטפל בזה

אבי גלברט 20 בפברואר 2015

ברנדון יכול לטפל בזה מול התקשורת ואולי גם בתוך הקבוצה למראית עין .אבל ,דבר כזה סוחב משקעים שיושבים למעורבים על הלב ומתפרצים בהזדמנות הראשונה ….לא פשוט . מה גם שהדברים של סטיבי נדירים ,ברורים וחדים מאד …לא פשוט בכלל . באלוטאלי בועט פנדלים מצויין והנדו גילה בגרות ראויה (או נאנס) אבל יצא גדול . באלוטאלי זה באלוטאלי לטוב ולרע כמובן . אגב בראשון סטרלינג יפתח ליד סטארידג' לא באלוטאלי .BR לא ייקח סיכון גדול כל כך בהרכב .השאלה מה יעשה עם לאלנה ואיב .קוטיניו יהיה בהרכב זה ברור .

D! פה 20 בפברואר 2015

לאלנה, אייב ומרקוביץ יאלצו לחכות על הספסל.

אני סומך על BR בנושא הזה, אני לא סומך על כל השחקנים.

אוהד 20 בפברואר 2015

הסיפור של הפנדל הוא לא כזה גדול, זה יותר כותרת סנסציונית ב ynet מאשר באנגליה.

נראה לי ש BR החליט שבאלוטלי הוא המחליף הקבוע, וככה הוא מנצל יותר טוב את היכולות שלו כאשר ההגנה מול קצת עייפה.
הוא הבקיע העונה 4 שערים כולם אחרי הדקה ה 80, ובנוסף סחט את הפאול ובעט את הבעיטה החופשית שהובילה לשער של לאלנה בגביע.

בני תבורי 20 בפברואר 2015

לא ברור לי למה קפטן פצוע יושב באולפן ולא ביציע. לא ברור לי למה קפטן מעביר ביקורת על קולגות כשהוא עדיין שחקן פעיל. לא ברור לי למה אנחנו דנים בכלל בסיפור של הפנדל כשלאף אחד מאיתנו לא באמת ידוע מה נאמר שם. ראינו את באלו לוקח בהחלטיות את הכדור, ראינו את סטארידג' לשבריר שנייה כמו ילד שלקחו לו צעצוע וראינו את הנדו ניגש פעמיים לבאלו, אומר משהו ופונה חזרה למגרש עם פרצוף לא מרוצה. כל השאר ניחושים. באלו בעט, להזכירכם, יש לו 27 מ 29 בפנים, שני רק למסי ואני מאושר בשבילו ומאושר בשבילי.

משה 20 בפברואר 2015

סיפור הפנדל מטופש, היה ונגמר, באמת נראה למישהו שבחדר ההלבשה יש סערה גדולה סביב דבר כזה ? אני בטוח שרודג׳רס יידע לסגור עניין.

D! פה 20 בפברואר 2015

אוהד – אותי זה הטריד עוד לפני שמריו בעט פנימה. מה קשור ווי-נט?
אבל בשבילך – הנה הביביסי –> http://www.bbc.com/sport/0/football/31545332

בני – אני שואל את עצמי את אותה השאלה ובכלל לא נכנס לשאלה מי הבועט הכי טוב (כנראה שזה באמת מריו). זה לא ניחושים, זה היה ברור כשמש.

Dorigil 20 בפברואר 2015

למחוק ומהר

טל 12 20 בפברואר 2015

איזה כיף,שחקנים יצירתיים בהרכב הפותח – קוטיניו,אייב ולאלאנה – פשוט לשפשף את העיניים.

נדמה לי שלגומלין צריך יותר מהירות בהרכב הפותח – סטרלינג או מרקוביץ' – אז אולי עדיף לוותר על לאלאנה.

אבי גלברט 20 בפברואר 2015

מרקוביץ' מורחק ל4 משחקים .זכר לאדום נגד באזל באלופות .

D! פה 21 בפברואר 2015

ובהקשר של הפוסט החדש של אריאל – קצת סטטיסטיקה לגבי הסיכויים לסיים בין ארבע הראשונות

http://basstunedtored.com/2015/02/20/race-for-top-four-an-analysis/

Comments closed