הניצחון המרהיב על הסיטי

ניצחון שהוא הצהרת כוונות

Soccer - Barclays Premier League - Manchester City vs. Liverpool

אני אשאיר את התמונה של סקרטל בראש העמוד, אבל רבאק, לך תחלק מצטיינים אחרי משחק כזה.

בהגנה האחורית המון ביטחון עצמי, סקרטל מצא לעצמו את העמדה שבה הוא הכי טוב, צ'אן סולידי כרגיל ולוברן חוזר לעצמו ונראה עם המון ביטחון. לצאת רק עם גול אחד, גם הוא מביצוע התקפי אדיר, מול חבורה קדמית כמו שיש לסיטי זה בהחלט תעודת כבוד להגנה הזאת.

הנדרסון ואלן ניטרלו לגמרי במחצית השניה את הקישור של הסיטי והגול של הנדרסון הוא ממתק אמיתי. לוקאס? מי זה לוקאס?

וקוטיניו. אח, קוטיניו. האם אפשר כבר לומר שמדובר בברזילאי הטוב בפריימרליג כרגע (דייגו קוסטה אקסלודד)? אני מצביע בשתי ידיים למעלה.

*

אז מה היה לנו?

קודם כל, משחק נהדר עם מיליון מצבים, כדורגל צירופים נעים לעין ובדיוק הסיבה שבגללה הפריימרליג כל כך פופולרית. פשוט 90 דקות של פאן טהור.

אל תתנו לתוצאה להטעות אתכם. היה פה נוק-אאוט של ליברפול. הסיטי קבוצה אדירה עם חוד התקפי מדהים שהגיע למעט מאוד מצבים. מהצד השני, ההתקפה המהירה של ליברפול הביכה פעם אחר פעם את ההגנה המאוד מאכזבת של הסיטי (שם בפרופורציות את ההפסד לברצלונה מוקדם יותר השבוע – זאת פשוט הגנה גרועה שלא ראויה למי שמתמודדת על האליפות. איפה הם ואיפה צ'לסי).

הבעיה היחידה של ליברפול – ניצול מצבים. מדהים לראות ששני הגולים הגיעו מרבע מצב בבעיטה מחוץ לרחבה, אבל לשים את הכדור בפנים מחמישה מטרים הם לא מסוגלים. לאלנה, סטרלינג, אפילו לא סטארידג'. אם רק נצליח לשפר את האספקט הזה, זה ההבדל בין קבוצה שמתמודדת על טופ-4 לקבוצה שמתמודדת על אליפות.

אהבתי מאוד מאוד את ההחלטה של רוג'רס לשים את סטארידג' על הספסל ולהראות לו שאין פה שחקנים עם פריבילגיות, שיכולים להרשות לעצמם לנוח. העובדה היא שליברפול הגיעה למיליון מצבים רק בלעדיו. איזה הבדל בין זה לבין פתיחת העונה.

עכשיו אנחנו מקום חמישי ואם קבוצה אחרת מליברפול תנצח היום (לא תולה בזה הרבה תקוות) הרי שנהיה עם מספר נקודות שווה למקום הרביעי. השיקום של הקבוצה הזאת מהחצי הראשון הוא פשוט מדהים ובכלל, שימו לב למה ליברפול עושה כל שנה בחצי השני של העונה מאז שרוג'רס הגיע. זה מראה שיש פה מאמן שלומד ויודע לשפר את הקבוצה שלו תוך כדי תנועה. מאמן להרבה מאוד זמן. אני חושב שכל אוהד ליברפול צריך ללכת לבית ספר הקרוב למקום מגוריו ולרשום על הלוח 1000 פעם "לעולם לא אפקפק יותר ברוג'רס".

אפילו התוצאה באיסטנבול נראית היום הגיונית הרבה יותר, כשהשחקנים פשוט ניסו לעשות את המינימום אז, כשהם מבינים מה המטרה היותר חשובה השנה.

אח, קוטיניו, קוטיניו.

קוסם אמיתי

***

וזה מה שכתבתי לפני:

אני רוצה להתנצל על ההיעדרות הפוסט אחרי ההפסד לבשיקטאש – הוא לא נבע מהתחמקות כתוצאה מהפסד אלא פשוט כי את רובו של המשחק לא ראיתי.

אז אם נתייחס למשחק הזה שניה, הרי שקשה להגיד שאני עצוב על ההפסד הזה. כבר אמרתי לא מעט פעמים שהסיכוי לזכיה בליגה האירופית הוא די קלוש ולכן אם לעוף – עדיף שזה יהיה עכשיו ולא אחרי שבזבזנו עוד ארבעה משחקים. אני אף פעם לא אוהב להפסיד, אבל אם כבר להפסיד אז עכשיו. הדבר היחיד שחבל לי עליו זה שהיינו צריכים לשחק 120 דקות בשביל זה, שלושה ימים לפני אחד המשחקים החשובים של העונה.

מבחינה מקצועית, מהמעט שראיתי, נראה לי שיש כמה דברים די ברורים שעולים מהמשחק הזה:

– באלוטלי, למרות השיפור בשבועות האחרונים, לא צריך להמשיך בקבוצה. הוא פשוט לא טוב מספיק ולא מספק את מה שאתה צריך.

– חייבים להביא חלוץ נוסף איכותי שיאתגר את סטארידג'. יש לי הרגשה קצת שסטארידג' "שולח בדואר", כמו שהאמריקאים אומרים, בזמן האחרון. זה נכון שיש חלודה שצריך להוריד אבל אם שנה שעברה חשבנו שיש סוג של יריבות סמויה בינו לבין סווארז, הרי שהשנה נראה שהיריבות הזאת בעיקר שיפרה אותו ועכשיו חסר לו השחקן הזה שיגרום לו להעלות את הרמה, להתאמץ טיפה יותר.

– התגלתה הבעיה העיקרית במערך שלושת הבלמים, שעליה גם דיברתי מוקדם יותר השנה, והיא שאם אתה עולה עם שני חלוצים – שזה הדבר הנכון לעשות במקרים מסוימים (דווקא לא במשחק חוץ שאתה צריך להשיג תוצאה, לדעתי) – זה שיש לך בעיה קשה של נתק בין החוליה הקדמית לאחורית. בגלל שאתה עם שלושה בלמים ושני שחקני אגף, פלוס עוד שני קשרים אחוריים, הרי שמאחורי החלוצים יש לך רק שחקן אחד, ואם הקבוצה השניה תשחק נכון, הרי שהיא תשתלט על מרכז המגרש ושני החלוצים שלך פשוט לא יהיו אפקטיביים. אני מאוד מקווה שרוג'רס ייצא טיפה מהפורמט שלו וינסה לגוון מדי פעם.

– לא ייאמן כמה הנדרסון הכרחי במערך של ליברפול.

***

ועכשיו למשחק הזה.

אני לא חושב שנראה, למעט פציעות, איזה שהוא מערך שונה ממה שהכרנו ברוב המשחקים עד עכשיו. נקבל את לוברן-סקרטל-צ'אן מאחורה, את מורנו ואייב (או אולי מרקוביץ'? לדעתי אייב עדיף) באגפים ואת הנדרסון-אלן-קוטיניו-סטרלינג בקישור, עם סטארידג' מקדימה.

סך הכל זה הרכב טוב שיש לו את המהירות מקדימה והיכולת ללחוץ במרכז המגרש.

יש הרבה מפתחות חשובים למשחק הזה, והם לא שונים מכל משחק מול הסיטי. היכולת להצר את הצעדים של יא יא טורה – משהו שג'ו אלן מצליח לעשות בצורה לא רעה בדרך כלל, להמנע מהמהירות של החלוצים של הסיטי (שהרגו את לוברן במשחק הקודם) מול ההגנה האיטית יחסית שלנו, סגירה חזקה באגפים, יציאה מהירה למתפרצות – מה שאנחנו לא תמיד מצליחים לעשות.

הכל ידוע, אין פה שום הפתעות. השנה אנחנו מגיעים במצב אחר לגמרי מאשר שנה שעברה. אם אז הוא היה קריטי להחריד, הרי שהפסד הפעם לא יהיה אסון. יש לנו עוד משחק נגד יונייטד וגם הם וגם ארסנל עוד יאבדו נקודות. ועדיין, ניצחון במשחק הזה יהיה הצהרת כוונות רצינית, שאנחנו מוכנים לשחק במשחק של הגדולים ולא מסתפקים בשאריות.

מבחן אמיתי.

זה מה שנשאר
קאפונקאפ

112 Comments

D! פה 1 במרץ 2015

בטורקיה שיחקנו 4 4 2. טורה שיחק בתור מגן ימני. זה לא עזר כי אלו לא השחקנים המתאימים.

אני לא יודע עם מריו לא מתאים מקצועית – הוא פשוט מעצבן. דקה בתוך המשחק והוא כבר דוחף מגן יריב סתם ואז הולך ומייצר סביב זה אירוע ענק. מזל שקיבל צהוב אחרת הוא לא היה נרגע עד היום. מסכים – אין לו מחפש אצלנו. בלתי ניתן לאימון. אין סיבה לבזבז זמן על משחקי אילוף הסוררת.

אני מקווה לראות את סאקו ולא את לוברן (לא אשמתו בכלל ויפה שניגש למשימה, אבל לא יודע מה חשב מי שחשב שהוא צריך לבעוט את הפנדל החמישי) ומקווה שכל ה"פצועים" של חמישי יחזרו רעננים.

הכי חלשים בחמישי היו סטרלינג ודניאל, שהיה יכול וצריך לגמור את זה בחצי הראשון ובקלות. היו לו שני מצבים שכל העונה חיכינו שיחזור מפציעה בעבורם. נראה לי שהשיתוף פעולה עם מריו הוציא אותו מדעתו, הוא גם בעל אגו/ראש שביר.

אני מצפה לתוצאה טובה, אף על פי שאני מסכים – לצערי הפסד כאן הוא בעל אפקט יחסית קטן. ניצחון יהיה פוש ענק. סך הכל זו סיטואציה טובה.

D! פה 1 במרץ 2015

22 Mignolet
23 Can
37 Skrtel
06 Lovren
50 Markovic
14 Henderson
24 Allen
18 Moreno
10 Coutinho
31 Sterling
20 Lallana

Substitutes
04 K Touré
09 Lambert
15 Sturridge
29 Borini
45 Balotelli
49 Williams
52 Ward

חוזרים להרכב שרץ את התקופה הטובה מינוס לוקאס וסאקו (אם צ'אן יהיה שוב בשמאל, זה מגדיל את האבידה)

אבי גלברט 1 במרץ 2015

טוב אריאל שחזרת לחמישי כי יש דברים מעצבנים שיושבים לי בראש מיום חמישי .לא זה לא ההפסד ,כבר הרבה זמן לא קיבלתי הפסד של ליברפול בכזה שיוויון נפש .הצורה האומללה ,המבישה והשערויתית זה הסיפור . אני חושד שעשינו הכול כולל הכול כדי להפסיד .ההחמצות בראשונה והעמידה הפסיבית והסטטית בשאר . שחקנים עשו טובה שרצו וחיכו פשוט שהמשחק יגמר . אם BR כל כך רצה לנצח למה לא הכניס נניח 10 (!) דקות לסיום את בוריני (פנדליסט בחסד) מה היה קורה ? סטרלינג היה כל המשחק זוועה מה כבר הריסק בזה ? אני לא יודע מה יהיה היום ולפי ההרכב אין יותר מידי מי שיכניס את העגול למסגרת אבל אני יודע שישבו באנגליה ובעולם אנשים וראו את ליברפול מביישת את עצמה 120 דקות ופשוט צריכים להיות מעודדים מאד לצערנו ….שידרנו אומללות נוראית שלא חיזקה אותנו אלא להפך …באמת שחייבים ההינו לחשוב על הדרך שנראנו בחמישי . מדיע עוד שבוע קריטי ועמוס והשחקנים פשוט נופלים מהרגלים .לא רוצה לפתוח פה לשטן כמו עם הנדו אבל שקרטל כבר שבועיים הוא אוטובוס מפרקי ארוך ארוך ברחבה למזלנו שרק ימשיך כך . אל בלוטאלי חבל לדבר כבר אמרנו Mאתה לא יודע איך יקום בבוקר ומה שתכתוב היום יהיה הפוך מחר . לשחרר סוף העונה ומהר . יכול להיות שעוד יביא גולים ונקודות פה ושם אבל לא מעבר .

באבא ימים 1 במרץ 2015

יותר משנצחון היום יהיה הצהרת כוונות הוא יהיה נס. ליברפול מגיעה למשחק הזה גמורה. סיטי אומנם שיחקה אף היא באמצע השבוע אבל שני ימי מנוחה נוספים זה הבדל אדיר.

matipool 1 במרץ 2015

למה אייב אפילו לא בסגל ? פצוע ?
יכול להשפיע מהספסל יותר מכל המחליפים האחרים למעט סטארידג' .

יריב ס. 1 במרץ 2015

הדיווח מאנגליה על פציעה.

אבי גלברט 2 במרץ 2015

אייב פצוע לחודש דווח היום . נתקענו עם מרקוביץ …..לא שהוא רע אבל התרומה ההתקפית שלו אפסית והוא לא הובא כדי להחליף את העש כמגן …למרות הערך המוסף שבזה …

D! פה 2 במרץ 2015

מודה שאני ממשיך לא להבין למה כלכך הרבה אנשים חושבים שמרקוביץ כלכך חלש.
פתח את העונה גרוע ובחצי השני, כמו כל הקבוצה עושה עבודה יפה מאד. משתתף בלחץ מקדימה, עוזר בהמון בהגנה על האגף שלו.
כן, התקפית הוא עדיין פחות חזק מאחרים ועדיין? כמה שערים ובישולים היו לקוטיניו וסטרלינג בעונה הראשונה שלהם?

D! פה 1 במרץ 2015

מחצית חצויה. משחק די שווה.
הצלחנו להוביל, כשהנדו לוקח את מלוא משמעות תפקיד הקפטן, בדקות הטובות שלנו וספגנו שוויון בדקות של משחק די רדום. כל משחק ההגנה התבלבל.

ואיזו החמצה בסיום של סטרלינג. או לבעוט כמו בן אדם או למסור אחורה. עוד החמצה ענקית של לאלאנה.

בסך הכל עד עכשיו לא רע, לא רע.

איזה שחקן יא יא…

OneWhoKnows 1 במרץ 2015

שער ניצחון אדיר של חואנטיניו.

Dorigil 1 במרץ 2015

איזה כיף! קוטיניו המלך של אנפילד!

דוד 1 במרץ 2015

של הגשר התכוונת

D! פה 1 במרץ 2015

איזו מחצית מופלאה.
תחרות קשה לאורך ולרוחב המגרש מי יהיה יותר מרשים.

תענוג לצפות
יופי של ניצחון!

באבא ימים 1 במרץ 2015

אלוהים אדירים,

קוטיניו – 8.5 מיליון פאונד

אוזיל – 42 מיליון פאונד

D! פה 1 במרץ 2015

הוא מתחיל לכבוש. אני מקווה שאין לו סעיף יציאה בחוזה.

matipool 1 במרץ 2015

אם יש סוכנות הימורים שאפשר להמר בה על זה שקוטיניו יקבל הצעה בקיץ מברצלונה / סיטי / ריאל ( לפי הסדר הזה ) – אני חושב שזה יהיה הימור לא מסוכן במיוחד . לצערי .

ניק 1 במרץ 2015

טוב זאת לא חוכמה.. יש מיליון דוגמאות כאלה, למשל
רונלדו 17.5
די מאריה 75

אביאל 1 במרץ 2015

איבנוביץ׳ 8 מיליון, יותר משתלם מכולם ביחד (אולי חוץ מרונאלדו ביונייטד).

באבא ימים 2 במרץ 2015

בלמים בדרך כלל עולים פחות. גם וידיץ׳ עלה 8 מיליון.

גם רונאלדו מול די מאריה זו לא ממש השוואה רלוונטית. ראשית הם לא משחקים באותו תפקיד. שנית קוטיניו ואוזיל הגיעו באותה שנה. רונאלדו ודי מאריה הגיעו בהפרש של כמעט עשור זה מזה ואתה צריך להביא בחשבון את אינפלצית שוק השחקנים.

D! פה 2 במרץ 2015

רונאלדו הגיע כנער מפורטוגל
ודי-מריה כשחקן הרכב באלופת אירופה

באבא ימים 2 במרץ 2015

כן אבל זה גם נכון לגבי ההשוואה של קוטיניו מול אוזיל.

D! פה 2 במרץ 2015

נכון.
זו גם אחת הסיבות שלהבדל בעלות שלהם. אי אפשר לחשוב שלא.

הנקודה היא שיכול להיות שעדיף להביא שחקנים צעירים יחסית וזולים על פני שחקני "על" שעולים הרבה גם במשכורת. העניין הוא שלא כולם יכולים לחכות עד שהם יתבגרו וישתפשפו. ועל כל קוטיניו כזה הבאנו שישה ספרדים שמחממים היום ספסלים ברחבי ספרד.

בקיצור – אני חושב שזה לא חד משמעי

TD 1 במרץ 2015

תוצאה אדירה!!!
אם הנדרסון וקוטיניו היו בועטים כך שנה שעברה הם היו אלופים בסוף העונה… כנראה ששחקנים צעירים צריכים זמן להתבגר.
כל הכבוד על המאמץ ואין מילים לרודג'רס ומה שהוא מצליח להוציא מהשחקנים שלו (בעיקר מאמץ ואמונה, שזה בדיוק מה שאנחנו מבקשים).

JM 1 במרץ 2015

יש לכם מאמן מעולה, תשמרו עליו…

זה משנה 1 במרץ 2015

התגובה הרציונלית תחכה. עד אז, ישששששששששש!
כמה שהייתי מודאג ביומיים האחרונים, כך אני שמח כעת.

ק. 1 במרץ 2015

הפסד 2:1 שני השבוע שסיטי יוצאת בזול מבחינת התוצאה.
הלחץ האינטנסיבי עד תיבת החמש, אפילו בזמן פציעות, היה תענוג.

D! פה 1 במרץ 2015

http://www.thisisanfield.com/2015/02/brendan-rodgers-right-predict-second-half-surge-liverpool/
אלו ההבדלים בין חצי עונה ראשונה לשניה בליברפול תחת BR. לא יודע אם זה רק טוב כי אין סיבה לפערים כאלו אסל לפחות לומדים ומשתפרים. זה סימן שהמאמן עובד.

מחצית שניה מופלאה. למעשה לא ברור לי איך אותם הרכבים בחצי השני, ללא שינוים טקטים בולטים ופתאום חנקנו אותם לחלוטין.

הקו של סקרטל, אלן, קוטיניו נתן היום עמוד שידרה חזק ואיכותי (ומבריק) ובמחצית השניה כולם העלו רמה. לטעמי מורנו היה טוב כמו גם צ'אן (למרות החלק בגול). לאלאנה עבד קשה (והחמית המון) וגם מרקוביץ, שלצערי נראה לי שהוא החילוף הקל (עשה עבודה חשובה מאד באגף ימין, אחת הסיבות שכלום לא עבר משם).

לטעמי שני החילופים הראשונים לא היו טובים במיוחד, ודווקא השלישי, של טורה, שאותו לא הבנתי בכלל, הכניס שוב איזון למשחק שלנו.

הצורה שבה לחצנו אותם גבוה בחצי השני הייתה פשוט בית-ספר, הנדו היה מפחיד ודניאל היה פשוט חייב לגמור את זה בפנים. אם היינו סופגים BR היה מכה אותו בחדר ההלבשה. או קוטיניו.

אוהד 1 במרץ 2015

הגול הוא באשמת שקרטל.
הוא יצא אל אגוארו למרות שהיו עליו כבר 3 שחקנים והשאיר את דזקו חופשי.

D! פה 1 במרץ 2015

גם, וצ'אן היה חייב לצמצם ולהדבר אליו. לא היה אף אחד מאחוריו.

וגם השלושה שהלכו ימינה ביחד לשמור על שחקן בלי כדור שעשה תנועה נהדרת.

משה 1 במרץ 2015

היו הרבה מצויינים במשחק הענק הזה אבל היה רק מצטיין אחד בעיני וזה הנדו הגדול. הוא גרם ליאיא במחצית השניה להיראות כמו אח של קולו טורה והראה שיש לו כל מה שנדרש להנהיג את הקבוצה..
אנחנו איבדנו בתוך חצי שנה את הכוכב הענק של הקבוצה ואת המנהיג הבלתי מעורער שלה בעשר השנים האחרונות, מה שקורה בחודשיים האחרונים הוא בלתי נתפס בעיני.

משה 1 במרץ 2015

ואת הבלם הכי טוב שלה בשנים האחרונות…

אבי גלברט 1 במרץ 2015

טוב ,עכשיו אני משוכנע סופית ,ההפסד בטורקיה היה בכוונה …..איזה מופע מדהים ! מאיפה להתחיל ? אריאל גנבת לי את המילים מהפה ,BR לגמרי . הוא לקח שחקנים כמו אלן וקוטיניו ושיפר להם את הדברים שלא היו טובים . קוטיניו בעיטה ואלן הנעת והחזקת כדור . פשוט שידרג אותם ואת הקבוצה בשלוש רמות . למי שהיה ספק כבר דיברנו על זה לפני חודשיים ,טיפה ליטוש והנדרסון זה הג'אררד החדש . נכון אולי לא אותם מספרים אבל איזה עבודה ,איזה השקעה ,איזה יופי של גול תענוג. מצטיינים ? מאיפה להתחיל ? אלן ,קוטיניו ,שקרטל ,לוברן ,צ'אן , הנדרסון תבחרו אתם את הסדר . יופי גדול גדול . גם אחרי הגול של סיטי שהם החזיקו יותר בכדור לא סיכנו ממש את השער . איייב במקום מרקוביץ היום ואנחנו גומרים את המשחק הרבה לפני . לאלנה ,טיפה יותר תכלס ,טיפה יותר ריכוז וסיומת ואז .אלוהים גדול …אנחנו חזק מאד במאבק על מקום 3 וגביע זה מעל ומעבר בשנת מעבר כזאת שחצי עונה שיחקנו ללא כח בהתקפה ואם שחקנים חדשים שהיו צריכים להתחבר וללמוד את השיטה .

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

אני חלילה לא בא לקלקל את המסיבה לגרייזס ביום חגו, אבל באווירת המניה-דפרסיה בתגובה לכל משחק ספציפי, קל לאבד את התמונה הרחבה.

התמונה הרחבה היא שליברפול קבוצה נחמדה, לא יותר ולא פחות. מרחק שנות אור מאיום על זכיה באליפות. המשחק היום לא משקף פחות או יותר מהמשחק בתורכיה, בטח שאתה לוקח בחשבון את היכולת של ליברפול לאורך כל העונה האירופאית. אתה לא מודד יכולת של קבוצה לפי המשחק הטוב ביותר או הגרוע ביותר שלה וליברפול גם בעונות גרועות ידעה לרוב להתעלות במשחקים גדולים באנפילד.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

קודם כל, אין אצלי מאניה דיםרסיה. גם בתקופה הכי גרועה העונה שמרתי על הראש למעלה, אתה יכול לבדוק.
דבר שני, אני לא מבין איך אפשר לומר שליברפול לא יכולה לאיים על האליפות כשרק לפני שנה היא כמעט לקחה אותה. נכון, אין את סווארז השנה ובלי חיזוק רציני בחוד היא גם לא תאיים על האליפות – אבל אתה זה שמדבר על חולשת הפריימרליג כל הזמן – האם יש קבוצה, למעט צ'לסי, שאפשר לומר עליה היום שהיא יותר טובה מליברפול? אני לא חושב.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

בעונה שעברה ליברפול גם לא שיחקה באירופה (ועפה מוקדם בגביעים) שזה פשוט יתרון עצום.
להערכתי, בשביל להיות קבוצה של 87-90 נקודות בליגה בשילוב עם הופעה במפעל אירופאי, ליברפול צריכה שדרוג משמעותי בכל המערכים.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

רק להוסיף, המשחק של ליברפול בעונה שעברה התבסס המון על התלהבות ואינטנסיביות- זה משהו שהרבה יותר קשה ליישם באופן קבוע שאתה משחק פעמיים בשבוע.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

אני חושב שיש לך נטיה, שיש להרבה אנשים – גם לי – להסתכל על שמות לקצת להזניח את אלמנט האימון. אין ספק שעל הנייר לסיטי ולארסנל וגם ליונייטד יש שחקנים טובים יותר. אבל אני חושב שמה שאתה קורא התלהבות, אני רואה אימון מעולה. אם יש משהו שלמדתי מפרגוסון זה אף פעם לא לזלזל באימון. אתה מסתכל על מישהו כמו ג'ו אלן והוא נראה לך נופל משמעותית מכל מה שיש לקבוצות אחרות בעמדה הזאת – ואז מגיע רוג'רס והופך אותו לשחקן שמנטרל מרכז מגרש של סילבה וטורה.
אני גם חושב שאין כוונות כרגע לליברפול להיות פקטור אמיתי באירופה. צמפיונס זה רק אמצעי למשוך שחקנים טובים ולהרוויח עוד קצת כסף. אני מאמין שאת השדרוג הנרחב כדי להתחרות בכמה חזיתות לאורך זמן ליברפול עשתה באוף סיזן האחרון. עכשיו מה שחסר לה לדעתי זה דיפרנס מייקר סטייל סווארז.
אני לא מאמין באימון על סמך התלהבות לאורך זמן. זה לא עובד. העובדה שרוגרס מראה תוצאות לאורך זמן מוכיחה לי שהוא הרבה יותר מזה.

אריק 1 במרץ 2015

קונטנדרית בעונה הבאה. נקודה.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

יאללה, אריק, עזוב את הצד האפל, בוא אלינו, אתה כבר כמעט שם

אריק 2 במרץ 2015

תרגיע.

באבא ימים 2 במרץ 2015

אתה בטוח? בשנה הבאה ג׳רארד כבר לא יהיה ואז יגמרו לך התירוצים.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

אין התעלמות מרמות אימון, יש פה עובדה שקשה לשחק בהילוך כזה שני משחקים בשבוע. דורטמונד שהיא הסמל בשנים האחרונות למשחק באינטנסיביות גבוהה מעולם לא הצליחה תחת קלופ לשלב הצלחה בליגה ובאירופה וזה בליגה יותר קצרה ועם פגרת חורף שהיא כמעט כמו פגרה לפני עונה חדשה.

המפתח לזכייה בליגה היא שמירה על יציבות ויכולת לגרד תוצאות ביכולת לא טובה. כאמור, ליברפול כמעט תמיד הייתה קבוצה שמעלה את המשחק שלה במשחקים גדולים באנפילד.

אסף כלשהו 1 במרץ 2015

דווקא הקבוצה של השנה קרובה יותר למה שאתה מתאר מאשר הקבוצה של העונה שעברה- עם השיפור בהגנה והיכולת להרגיע קצב משחק. ה- 0-2 בסאות'המפטון בשבוע שעבר היה דוגמא נפלאה לכך. לא שיחקנו מדהים ועדיין ניצחנו במגרש קשה. וזה עוד כשאנחנו בעיצומו של התהליך.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

תסתכל על הסיטי – הם לא מצליחים באירופה בכלל ועדיין לקחו שתי אליפויות בשלוש השנים האחרונות. זה בדיוק המודל שלי.
נכון, אין לנו את השחקנים או הכסף שלהם אבל יש לנו מאמן יותר טוב לבסיס רחב לשנים קדימה.
אני מסכים במאה אחוז שליברפול לא במצב של להיות צ'לסי כרגע – להתמודד בשתי החזיתות. אבל היא גם לא צריכה. זה לא אומר שהיא תיקח אליפות בעונה הבאה אבל יש לה את היכולת להיות קונטנדר כמה שנים רצוף
הלוואי עלינו להיות דורטמונד

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

סיטי לקחו אליפויות בגלל שהיה להם יותר כישרון התקפי לעומת שאר הקבוצות בליגה. זו בדיוק ההבדל בין הקבוצות- לליברפול אין אותה יכולת לנצח משחקים על הברקות אישיות שהמשחק הקבוצתי לא עובד.

אירופה היא סיפור שונה. מעבר לזה ששם מדובר על טורניר גביע – התעלות במשחק נתון, מזל וכו', הטקטיקה הרבה יותר חשובה. הקבוצה של בניטס יא דוגמה מצוינת- לא קבוצת ליגה גדולה, לא הייתה הקבוצה הכי מוכשרת, אבל בנויה מצוין למשחקי גביע (בשילוב עם הרוח של ליברפול והביתיות של אנפילד- עוד דבר שחסר לסיטי). רוג'רס עד היום לא הוכיח יכולת שמתקרבת לבניטס לסגור משחק.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

ראית את המשחק היום? איך אתה קורא לזה אם לא הברקות אישיות. ההבדל הוא שליברפול מגדלת אותם ולא קונה אותם מן המוכן כמו סיטי או יונייטד.
אני לוקח היום את קוטיניו על די מאריה ואת הנדרסון על הררה. כל מה שחסר לה כרגע, לטעמי, זה פינישר אמיתי סטייל אגווארו. וכנראה עוד בלם איכותי.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

קוטיניו והנדרסון לא גדלו בליברפול. לא משנה, זו לא הנקודה. שוב, אתה כותב פה על משחק נתון, אני מתייחס פה לסך הכול של העונה.

מבחינת יכולות כדורגל שני השחקנים של יונייטד עדיפים, בטח די מאריה. הנקודה היא שליברפול מתפקדים הרבה יותר טוב כקבוצה בהשוואה ליונייטד נכון להיום, מה שמאפשר לשחקנים שלה למצות את היכולת שלהם. אתה יודע, לפני הקדנציה שלהם באנגליה די מאריה היה השחקן הבולט של קבוצה שזכתה בליגת האלופות וקוטיניו שחקן ספסל באינטר. היכולת הקבוצתית היא המפתח פה.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

ברור שלא גדלו בליברפול. אבל ליברפול קנתה אותם כשהם פוטנציאל ולא מוצר מוגמר (שלא לדבר על הרבה מעבר לשיא, כמו ואן פרסי או פאלקו).
גם ברור שהיכולת הקבוצתית פה היא המפתח. לטעמי, היכולת של רוג'רס להוציא את המקסימום מהשחקנים האלו מהווה בסיס להפיכתה של הקבוצה לקונטנדר. לראייה – שנה שעברה

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

אותו עיקרון עד השבוע האחרון סוארז לא היה אחד החלוצים הבולטים בליגה הספרדית. האם זה אומר שאובייקטיבית מבחינת יכולות הוא לא אחד החלוצים הטובים בליגה או שהיית לוקח לפניו לליברפול את גריזמן או קרלוס בקה? ברור שלא- קבוצה חדשה, תפקיד אחר, סגנון שונה, ליגה חדשה.

D! פה 1 במרץ 2015

וכשכל זה נאמר

קבוצה חזקה היא קודם כל קבוצה חזקה ואז שני כשרונות מאד גדולים.
לא הפוך.
אף כי המון פעמים קשה להגיד מה הוביל למה.

באבא ימים 1 במרץ 2015

איכשהו הצלחתי לא להסכים עם שניכם.

המשחק, על אף שהיה הנאה צרופה חשף לא מעט חדירות הגנתית של ליברפול. ההחמצות של אגוארו ולקראת הסוף סילבה היו מסמרות שיער. גם חוסר הריכוז בהתקפה היה מטריד. אני גם לא חושב שזה היה נוקאאוט. התוצאה די בקלות יכולה להיות הפוכה. לא כל יום מתלבשים לך שני כדורים כאלה. דו

באבא ימים 1 במרץ 2015

נשלח מוקדם מדי. לגבי הטווח הארוך ליברפול איננה קונטנדרית והיא צריכה מספר חיזוקים (בעיקר לעיבוי הסגל) אבל זה לא שנות אור. ראשית כי ליברפול הראתה שהיא יכולה להביא שחקני בית למלא לא מעט מן החורים האלה ולכן הוצאות הרכש על שחקני סגל לא אמורות להיות גבוהות במיוחד. הם גם יהיו שחקנים שגדלו לתוך השיטה. באותן כיוון — ליברפול היא הקבוצה הצעירה ביותר בחלק העליון של הטבלה אם לא בפרמיירליג. זה סגל שיכול לשחק הרבה זמן ביחד ואני לא חושב שראינו את התקרה שלה גם בסגל הקיים קל וחומר אם הם יביאו שחקן וורלד קלאס אחד שיוכל להביא נקודות שלא ממשחק שוטף.

אריק 1 במרץ 2015

בהנחה שתתחזק בקיץ היא מועמדת כבר שנה הבאה בטח לא המועמדת הבכירה אבל בהחלט אחת מ3 או 4.

יותם 1 במרץ 2015

אני לא חושב ששנות אור. הליגה לא התחזקה השנה משמעותית משנה שעברה. שים סוארס בקבוצה הנוכחית ותקבל קונטנדרית. בנוסף יש שיפור גדול מאוד מאז שרוגרס הגיע בתמונה הגדולה בהשוואה למחול השדים שאחרי בניטס. האם ניקח אליפות שנה הבאה? כנראה שלא, אבל קבוצת טופ 4 לגיטימית עם אפשרות לזכייה אחת לכמה שנים זה בסדר גמור בשבילי.

D! פה 1 במרץ 2015

יש עליות וירידות ממשחק למשחק. טבעי. בטח אצל אוהדים.

ויש את התמונה הכללית. פתיחת עונה זוועתית. אישית חשבתי ש-BR בעצמו איבד את האמונה ואני שמח לגלות שטעיתי. אולי בגדול.

כמו שמראים הנתונים בלינק שהבאתי למעלה (תגובה שעדיין לא אושרה – כמה ספאם יש באתר אריאל שאי אפשר לאשר אוטומטית תגובות עם לינק אחד?) – כל עונה של BR בליברפול נפתחת הרבה פחות טוב מהחצי השני שלה.

החצי הזה מעולה ויחד עם זאת ברור שיש הרבה מקום לשיפור. למשל להתחיל מיכולת להבקיע, למשל סגל יותר רחב, ובעמדות מסויימות יותר חזק. אלן למשל היה מצויין, היום, אבל שים מישהו כמו טורה שם ושוב הסגל הזה עשוי להתחרות על האליפות.
חסר עוד חלוץ טוב לפחות. אבל חלק גדול מהשחקנים האלו יחשבו מספיק טובים אם ליברפול יזכו. כמו כל מיני שחקנים שאצל פרגוסון היו טובים מספיק, בטופ של הטופ.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

אישרתי. יש מלא מלא ספאם לצערי

D! פה 1 במרץ 2015

טוב ללמוד.
אולי זה סימן לאתר מצליח. שזה גם טוב.

(אני עדיין בעד מערכת תגובות שתאפשר גם הרשמה, אז יותר קל)

בני תבורי 1 במרץ 2015

תוהה,
אתה קצת מקשקש בקומקום.

איאן ראש 1 במרץ 2015

עם כל הכבוד למשחק היום, שחקן כמו אלן לא צריך להיות בהרכב. כדי שנעלה רמה באמת (גם באירופה-אגב כל ההשוואות שהיו לאחרונה עם הפריימרליג) חייבים חלוץ ובלם כדי שג'אן יחזור למרכז. מסכים עם כל הסופרלטיבים על רודג'רס אבל תמיד אני נזכר שכבר 3 שנים הוא מחזיק בקבוצה את ג'ונסון ולוקאס אז אני קצת מבולבל. אבל היי, נצחון ענק. זמן להינות מהניצחון אחרי כל החששות והמשחק+ההארכה המיותרים (לדעתי) מחמישי.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

לא יפה בני. גם אם אני לא מסכים עם תוהה הרבה פעמים (כולל חלקית הפעם), הדיעות שלו תמיד מנומקות היטב ולזכותו ייאמר שהוא מעורר מחשבה.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

לא הבנתי, אתה טוען שהקבוצה הנוכחית של ליברפול (זו שלודוגורץ, באזל ובשיקטש היו עדיפות עליה) היא קבוצה גדולה? אם זו קבוצה גדולה, ליברפול של בניטס היא ברזיל 70.

ליברפול הנוכחית לא קבוצה גרועה כמו שהיא נראתה במשחקים באירופה, אבל היא גם לא טובה כמו שהיא נראית במשחקים הכי טובים שלה. קבוצה נחמדה.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

בליגה האנגלית של היום – קבוצה נחמדה היא קבוצה של טופ 4. תוסיף לה שחקן על משמעותי והיא קונטנדר.
ובכלל, אני חושב שאין טעם להתייחס לקמפיין ליגת האלופות של ליברפול בתור רפרנס. הוא היה בתקופה הכי גרועה שלה כשהיא לא היתה מסוגלת לנצח את קפר.

תוהה בדרכים 1 במרץ 2015

לא טענתי אחרת, אני פשוט חושב שהיא עדיין רחוקה מאליפות. כתבת על כושר גרוע בתחילת העונה- זה חלק מהעניין. לאורך עונה של תשעה חודשים יש עליות וירידות, המפתח בשביל לזכות באליפות הוא להוציא אחוז גבוה של נקודות, גם בתקופות הלא טובות.

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

נכון ושנה שעברה הצלחנו לעשות את זה. השנה לא ולדעתי זה לא קשור לאירופה אלא לעובדה שהשחקן הכי טוב שלך עזב ושהגיעו מיליון שחקנים חדשים שהיו צריכים להסתגל. בשנה הבאה אין תירוץ לפתיחת עונה כזאת חלשה ואז ליברפול אמורה להיות קונטנדר לטעמי (אלא אם שוב תאבד שחקנים משמעותיים, מה שאני מאוד מקווה שלא יקרה)

cookie-monster 2 במרץ 2015

שנה שעברה ממש לא לקחנו נקודות ב"תקופות הלא טובות" -לא בחצי הראשון של העונה בכל מקרה.
בחצי השני ניכנסנו לזון מטורף ולא ממש היתה "תקופה לא טובה." ואל תגידו לי צלסי ופאלאס כי עד צלסי הפסדנו ..מה..4נק מחודש ינואר?

בחצי הראשון הפסדנו הרבה הרבה יותר נקודות ולא התקרבנו בכלל להיות קונטנדרית אפילו בפיפא במחשב בהאילו.

אז את האליפות הפסדנו בגלל שנכנסנו לעינינים מאוחר מדי. חד וחלק. כי גם עם איבוד הנקודות מול צלסי ופאלאס -סך כל הנקודות שאיבדנו בחצי השני של העונה עוד היה סביר לקבוצה שרצה לאליפות. בחצי הראשון היינו רחוקים מזה.

וגם השנה אם לא נצליח להכנס לטופ4 אנשים יתאכזבו במיוחד אם נכנס לזון חצי עונה שניה כמו שנה שעברה . והסיבה תהיה אותה סיבה.

LOVERPOOL 1 במרץ 2015

חייב לציין – לאלנה היה ענק היום. ענק ענק

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

דווקא הוא הרגיז אותי לא מעט. היה צריך להבקיע לפחות פעמיים.

אוהד 1 במרץ 2015

הוא דווקא הבקיע פעמיים…

אבי גלברט 1 במרץ 2015

לגמרי ,כשרון מדהים לחמש נגיעות מיותרות בכדור ,שלוש סיבובים סביב עצמו מיותרים וכדרור אחורה .מחמיץ יותר מידיי . ועדין שרף היום המון שטחים והצטרף לאטרף הכללי . .

matipool 1 במרץ 2015

לפני שנכנסתי לקרוא את הסיכום שלך , כתבתי באתר של אוהדי ליברפול בישראל שקוטיניו הוא … קוסם אמיתי .
גרייט מיינדס וכו' .
הרבה כבוד לקבוצה על הופעה נהדרת במיוחד על רקע היריבה והעומס העצום .
אכן בעיה קשה בנושא ניצול המצבים . חייבים לשפר את הנושא הזה .
קוטיניו , הנדרסון , אלן וסקרטל היו נפלאים . כל השאר גם טובים מאד . אפילו לוברן שהיה מאד מהוסס בתחילת המשחק השתפר מאד בהמשך והיה טוב מאד במחצית השנייה .
אין זמן לנוח – באמצע השבוע שוב משחק גביע .

LOVERPOOL 1 במרץ 2015

משחק ליגה נגד ברנלי בבית
בסופש גביע

קאז 1 במרץ 2015

הבעיה היא בעיקר במסירה. יש התלהבות אבל יש גם התלהבות מוגזמת במסירה פנימה מה שגורם לתיסכול אנוכיות . בעיקר מדובר במרקוביץ, שהוא די שכונה ואני מקוה שיתבגר.

D! פה 1 במרץ 2015

מרקוביץ מחר בן 20.

D! פה 1 במרץ 2015

21

Dorigil 1 במרץ 2015

מת להבין איך מקרוביך היה כוכב גדול בליגה הפורטוגזית שנה שעברה. כמעט כל מה שהוא עושה איטי מדי וצפוי מדי.

D! פה 1 במרץ 2015

גם היום היה לו כדור אחד ענק ללאלנה שהחמיץ, ולפחות שלוש פעמים בהם חלף על המגן שלו כאילו הוא אוויר בתוך הרחבה. בנוסף להמון עבודה לאורך כל האגף.
לא איטי מדי ולא צפוי מדי
כן, בהחלט, צעיר מדי, צעיר מאד. במדינה זרה ובליגה, שבכל זאת, עולה בפיזיות ובמהירות שלה על הליגה הפורטוגלית.

מאור 1 במרץ 2015

איזה משחק ואיזה קוטיניו!
רק להזכיר שגם שנה שעברה קוטיניו ניצח את הסיטי עם שער מצוין (פחות יפה מהיום, אבל יותר חשוב וקריטי).
אני חושב שליברפול רחוקה חלוץ איכותי וקשר 50/50 ברמה גבוהה מלהיות במאבק האליפות. או בקיצור- סוארז וג'רארד של שנה שעברה.
אם אני רוג"רס, אני משקיע בקיץ בשלושה שחקנים- מגן ימני ברמה גבוהה, קשר אחורי איכותי (שביחד עם הנדרסון וצ'אן ייצור שלישיה מצויינת עם גיבוי של אלן הסולידי מהספסל) וחלוץ ברמה גבוהה. זהו. ואגב- אוריגי לא מספיק טוב כרגע. הוא יכול להיות גיבוי או אפילו להיות מושאל לעוד עונה.
בעיניי- קוטיניו, סטרלינג, מרקוביץ', לאלאנה ואייב זה מספיק לכנפיים. יש שם מספיק כישרון. ותמיד צריך לזכור ששחקנים צריכים לפעמים עונת הסתגלות בקבוצה (תזכרו בעונה הראשונה של הנדרסון). לי ברמה האישית יש עוד הרבה תקוות ממרקוביץ'.
מסכים לגבי בשיקטש- הפסד מהמוצדקים העונה. רק חבל שלא השכילו לספוג את השני לפני ההארכה.
מקום 3 וגביע זה לא בשמיים

איאן ראש 2 במרץ 2015

אני חושב שסמי חדירה מתאים לשיטה שלנו. אם אני לא טועה בקיץ מחירו עמד רק על 10 מליון. לא יודע למה השם שלו לו עולה בהקשר שלנו?

ניק 2 במרץ 2015

נגמר לו החוזה בקיץ בעיקרון.. אז או שהוא חתם על חוזה חדש בנתיים או שאפשר לקנות אותו בחינם כבר מעכשיו.

אריק 1 במרץ 2015

ברכות.
סיטו אין דה מיקס למקום באלופות, לגמרי לא בטוחים שם.

צור שפי 1 במרץ 2015

נהניתי מהמשחק ושמחתי מהתוצאה אבל היושר מחייב לומר שהארט הוא דוגמן ולא שוער. בסדר, שתי בעיטות יפות מרחוק, אלה לא גולים של שוער אבל משוער ברמות הגבוהות מצפים להגיע לכדורים כאלה.

בני תבורי 1 במרץ 2015

צור,
אני לא משוכנע שהרבה שוערים היו עוצרים בעיטות כאלה, ההגנה שנתנה להם לבעוט פישלה בגדול. בהילוך חוזר נראה לי שהמיקום של הארט היה נכון.

asaf 1 במרץ 2015

גול של קוטיניו מחוץ לרחבה,ימות המשיח…..שחקן עצום הבעיטה מרחוק זה האספקט החלש במשחק שלו ונחמד לראות שהוא משפר אותו ,
רוג'רס עושה השנה הרבה שינויים בתנועה ובהחלט רואים את התוצאות של זה "השימוש בצ'אן,העברת הקב' באופן מסוים לידיים של הנדרסון,
הפחתת הדק' של גלן ג'ונסון תודה לאל.. בקיצור יש המון מקום לאופטימיות ותקווה לסיים ברבעייה הראשונה ולחזור שנה הבאה לליגת האלופות.

Matipool 1 במרץ 2015

רק לפני שבוע נגד סוטון הוא הבקיע עוד אחד מאותו פס ייצור ..

Asaf 1 במרץ 2015

צודק matipool תודה על התיקון ועדין זה אספקט שדורש שיפור אצלו ולמרות זאת שחקן ענק

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

וגם בגביע הוא ניצח לנו את המשחק האחרון עם גול בדיוק כזה. אם יש לו בעיה זה דווקא הבעיטות בתוך הרחבה. מבחוץ יש לו הצלחה לא רעה בכלל.
הנדרסון, לעומת זאת, תן לו 100 כאלו באימון והוא לא מכניס

D! פה 1 במרץ 2015

גם הוא שם אותם מדי פעם. רק יש יותר מדי רווח בין שער לשער.
(משום מה הוא גם בועט את הכדורים החופשיים אז או שיש מי שחושב שיש רק שטאנץ אחד לקפטן או שהוא יודע לבעוט).

כל השחקנים הצעירים שלנו מחכים לפריצה ואצל כולם המספרים צריכים להגיע. כשהם יגיעו יהיה לנו קשה להחזיק אותם אלא אם אחד מהם ירצה להיות יוצא דופן יישאר ואולי ישאיר אחריו עוד כמה.

קוטי, סטרלינג (ואייב מיד אחריו), הנדרסון – כולם מחכים להפוך לשחקנים של עשרה שערי ליגה + בעונה.
מבחינתי גם לאלאנה רק שהוא אני פחות דואג שילך.

בני תבורי 1 במרץ 2015

קוטיניו, הברזילאי הכי טוב שלא שיחק במונדיאל.

ק. 1 במרץ 2015

מירנדה ופיליפה לואיז.
אבל אחלה שחקן קוטיניו

גורביץ' 1 במרץ 2015

הברזילאי הכי טוב. נקודה

ק. 2 במרץ 2015

ואם לפרט – בזמן המונדיאל, כלומר לפי החלק השני של העונה שעברה, המגן השמאלי הכי טוב בעונה שעברה ואחד מחמשת הבלמים הטובים (חלק מההגנה הכי טובה). קוטיניו לא היה עדיין באנקר בהרכב.
לפי החודש וחצי האחרונים בלבד – יש קייס למה שאתה אומר

באבא ימים 1 במרץ 2015

במקרה של קוטיניו ראינו את תהליך העבודה שלו על הבעיטות מרחוק. הוא עשה את זה לא מעט שנה שעברה למגינת ליבם של לא מעט אוהדים שלא הבינו למה הוא בועט ולא מוסר. אני לא יודע אם זו היתה החלטה מודעת שלו או של רוג׳רס אבל ברור היה שזה חלק מתהליך. תענוג לראות שחקן עם כל כך הרבה כישרון שלא מסתפק בלחיות רק מן הכשרון שלו ועובד על אלמנטים במשחק שלו הטעונים שיפור. מעבר לעובדה שהבעיטה מרחוק היא כלי נהדר בשחק עומד עצם העובדה שהוא איום לגיטימי מרחוק מספיקה כדי להכריח מגינים לצאת אליו ופותחת הגנות מה שהופך את היריב לפגיע יותר ליכולת המסירה שלו.

Gil - Zimbabwe 1 במרץ 2015

הדבר הכי מרשים בניצחון של ליברפול (צריך להיות הגונים ולהגיד שבקלות גם היה יכול להיות הפוך) זה ש – 72 שעות לפני הם שיחקו 120 דקות והיום זה לא ניראה עליהם.
אין ספק שקוטיניו חתיכת שחקן, מקווה שדונגה שם לב.

משה 1 במרץ 2015

הדבר הכי מרשים בקבוצה הזו היא הורסטיליות, דבר שהיה חסר לה בשנה שעברה. כל אחד מהנצחונות בעת האחרונה הושג בדרך אחרת עם שיטת משחק התקפית שונה.

רובי פאולר 1 במרץ 2015

ראיתי רק את החצי הראשון אז מבחינתי כןלם 10 היום חוץ מגלן ג׳ונסון שגם שהוא פצוע הוא 4

אריאל גרייזס 1 במרץ 2015

ארבע? אתה נדיב.
האמת שג'ונסון הוא עשר אצלי תמיד כשהוא לא משחק

D! פה 1 במרץ 2015

אני עם אריאל

ודווקא על החצי הראשון לא הייתי שופך כאלו מספרים
בשני לעומת זאת…

ריצ'י מקאו 2 במרץ 2015

תכלס, ג'ונסון שיחק בתפקיד האופטימלי שלו: Left right off

D! פה 2 במרץ 2015

D:
נהדר ריצ'י

יריב ס. 2 במרץ 2015

+1

רובי פאולר 2 במרץ 2015

+100 לכל המגיבים :-)

אביאל 1 במרץ 2015

תודה מאוהדי צ׳לסי, עכשיו נשאר שלא נאבד נקודות מול ווסטהאם ברביעי.

דמוסתנס 1 במרץ 2015

למרות שלקחתם לנו אליפות שנה שעברה. אנחנו ממש מפנים את הלחי השנייה.

אביאל 2 במרץ 2015

דמוסתנס – בדיוק ההפך, כמו שצ׳לסי יכלה לתת לכם את האליפות בעונה שעברה ולא פתחה את הרגליים, המשחק מול סיטי מראה שלליברפול (מלבד זה שהיא רוצה את המקום הרביעי מן הסתם) חזר האופי, אותו אופי שנעלם מול צ׳לסי לפני ארבע שנים, שבניטז פתח את הרגליים לצ׳לסי של אנצ׳לוטי וצ׳לסי זכתה באליפות על חשבון יונייטד – זו היתה נקודת השפל של ליברפול לדעתי ומאז הקבוצה התרסקה עד שהגיע רוג׳רס ואתמול ראינו שוב ליברפול במיטבה, גם מבחינת הכדורגל וגם מבחינת המחויבות למשחק.

ארז N 1 במרץ 2015

ואני חושב שאם ביום כזה ואחרי ניצחון כזה לא מזכירים אפילו בחצי מילה את סטיבי הנעדר – דיינו.
כנראה שההחלטה להפרד היא אכן הטובה ביותר לשני הצדדים עם כל הצער שבדבר.

cookie-monster 2 במרץ 2015

כמו שתיאר הפרשן של sky
(איזה גארי נוויל אחד..)
Liverpool BUTTERED them

הוא עמר את זה על המחצית השניה אם זכרוני אינו מטעני.

לגבי הספסול של סטארידג' – מוסכם לגמרי. גם אני אהבתי.

באבא ימים 2 במרץ 2015

אני מניח שהוא אמר battered לא buttered. מצד שני זה גארי נוויל – אולי הרעיון של אגוארו מרוח בחמאה עושה לו את זה.

cookie-monster 2 במרץ 2015

חחחח נכון

סימנטוב 2 במרץ 2015

טוב זה שהוא אוהד את הקבוצה שלכם נסלח לו
https://www.youtube.com/watch?v=6UsHHOCH4q8

cookie-monster 2 במרץ 2015

הוא אומר שם משהו על ליברפול. ? ראיתי קצת ואז התחלתי לקפוץ בסרטון ולא ראיתי משהו… אפילו שהוא די משעשע אף פעם לא היתה לי סבלנות לכאלה…

סימנטוב 2 במרץ 2015

לא (סתם חשבתי שזה קטע ענק וחשוב)
ביוטיוב יש לו ראיון קורע בו הוא מתוודה
John Oliver Accidentally Saw the Entire Liverpool Football Club Naked – Late Night with Seth Meyers

cookie-monster 2 במרץ 2015

טוב חיפשתי את זה ואכן – קורע

כבר ראיתי קטעים שלו בתוכנית שלו והוא באמת טוב..אם יש לי בהלנות להקשיב

Comments closed