התיקו עם בלקבורן (גביע)

גם משחקים כאלו יש

blackburn

אמרתי אתמול לאשתי שזה ממש לא בסדר, שבת שלישית שליברפול לא משחקים בה, ויש לנו עוד כמה כאלו בשבועות הבאים. אז לא מספיק הקריז ומגיע גם משחק כזה. ועכשיו יש לנו יותר משבוע עד המשחק הבא. עצבים.

מדי פעם יש לנו משחק כזה. היה לנו מול אברטון ועוד יהיו לנו בעתיד. ככה זה כשאין לך סקורר אמיתי. לפחות עדיף שזה יקרה עכשיו, במשחק שעוד אפשר לתקן ולא בליגה.

בכלל, יש משהו שבאמת לא ברור לי. תראו את בארסה היום – מסי עם שלישיה, הקבוצה מתקתקת, הם באמת צריכים את סווארז? אני לא אומר – כשהם משחקים מול בצ'מפיונס, אז סבבה. וגם במשחקים מול ריאל ואתלטיקו – עליי. אבל באמת, בימים כאלו, אי אפשר להשאיל לנו אותו חזרה קצת? מחזירים אותו כמו חדש, מבטיח.

בקיצור, באנו לשחק מול קבוצה חכמה שמודעת למגבלות שלה, ששיחקה מאוד סגור עם יציאה מאוד מדודה למתפרצות ובמחצית השניה אפילו על זה היא ויתרה וכמעט ולא עברה את החצי, אבל ידעה איך לסגור היטב את הבעיטות מבחוץ וגם את ההגבהות למינהן. מה שהיה בעיקר חסר במשחק הזה אלו הכדורים העמוקים החכמים פנימה יחד עם תנועה בלי כדור שמאפיינת כל כך את המשחק של ליברפול תחת רוג'רס. אבל אולי זה עומס המשחקים האחרון אולי זה שפשוט השחקנים איבדו את החשק מרגע שסקרטל נפצע, פשוט לא היה את זה.

אני מניח שהשחקנים האמינו שבסוף הגול יגיע והאמת היא שהם לא היו רחוקים כי עוד קצת דיוק בנגיחה האחרונה, קצת טאץ' על ההגבהות לבאלוטלי (רבאק, יחד עם התסרוקת שלו הוא בגובה 3 מטר לפחות, איך אפשר לפספס אותו בכלל?) והיינו מנצחים את זה. אבל כשאתה משחק בהילוך שלישי במקרה הטוב והסקורר שלך עדיין לא שם, והשחקן השני שיכול ליצור מצבים תקוע באגף – ובכן, ככה זה נראה.

אפילו השופט סבל כל כך שהוסיף רק דקה אחת בסוף. בטח, מה אכפת לו, לא הוא ייצטרך לסבול עוד 90 דקות כאלו.

רק שסקרטל יהיה בריא (וכמה לא צפוי היה שזה יקרה אחרי כל המילים הטובות ששפכתי עליו שבוע שעבר).

הניצחון על בארנלי
ההדחה מהגביע מול ארסנל

28 Comments

בני תבורי 8 במרץ 2015

במאזן הפנדלים שלא נשרקו ניצחנו 3:1

אריאל גרייזס 9 במרץ 2015

לא מדברים על השופטים, בני. לא סגרנו את זה? אבל באמת, לא טלב"י סטייל

אבי גלברט 8 במרץ 2015

משחק מגעיל נגד קבוצה ששיחקה עם שכל סגרה הרמטית את קוטיניו ,סטרלינג וסטארידג' שיחקה צפוף וקשוח ,פירקה כל מה שזז ולא היה חסר שיעקצו גם בטעות . בדיוק המשחק שתמיד היה לנו קשה מולו ….חוץ מזה סתם מדכא …

אוהד 8 במרץ 2015

בלקבורן, לא בולטון.

אריאל גרייזס 8 במרץ 2015

בלקבורן, כמובן, מאיפה בולטון נדחפה לפה

D! פה ועכשיו 8 במרץ 2015

כל מה שאמרת

ירושלמי 8 במרץ 2015

עד עכשיו צ'אן עדיף בתור בלם שיוצא קדימה להתקפות מאשר כשהוא עולה בקישור האחורי.

ג'ונסון כבלם הורס פחות.

אני גם לא מבין את החילוף הראשון הקבוע מהבית כשמרקוביץ יוצא ונכנס חלוץ, אבל אין שום שינוי מבחינת שיטת המשחק וכל התקפה היא עוד פעם ראש בקיר.
אם אני לוקח לדוגמא את באיירן ששיחקה לפני יומיים מול האנובר, בדקה ה30 גארדיולה רואה שזה לא עובד והמשחק תקוע אז הוא מוציא את דאנטה מכניס את לבנדובסקי ועובר לשחק עם 2 בלמים במקום 3.
בסוף נגמר 3-1.
ההרגשה שלי היא שרוג'רס לא מנסה מספיק לעשות שינויים כאלה במהלך המשחק.
מערך שלושת הבלמים הוא טוב כנקודת פתיחה יציבה למשחקים והוא מוכיח את עצמו כיעיל ברוב המקרים, אבל רבאק איפה התחכום והדינאמיות?

אריאל גרייזס 8 במרץ 2015

האמת היא שפה באמת אין מה להאשים אותו – אין לו שום אפשרות לשנות משהו מהספסל. כל מי שהוא פוטנציאל לעלות מהספסל פצוע. אייב, אלן, לוקאס, סטיבי. יש לך חלוצים להעלות ואולי מורנו. זהו.

D! פה ועכשיו 8 במרץ 2015

אני חושב שהטענה היא שאפשר היה לשנות מערך לגמרי.
ואני נוטה להסכים איתה.

למשל להחליף את ג'ונסון ולא את מרקוביץ.
או להכניס את סאקו ולשלוח את סטרלינג קדימה במקום שיהיה עסוק בהגנה.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2015

אני מניח שיש עוד שיקולים שאנחנו לא מכירים – סאקו רק חוזר מפציעה ואני מניח שלא רצו לסכן אותו, למשל. אישית, הייתי מחליף את ג'ונסון גם בדקה הראשונה, אתה יודע.
בכל מקרה, השמרנות של רוג'רס היא די ידועה, אלא אם תהיה לו סיבה לזה הוא לא ישנה מערך בצורה קיצונית באמצע משחק.
צריך גם לזכור שבחצי השני ליברפול שלטה לגמרי במשחק. הבעיה לא היתה של מערך אלא פשוט עבודה של שחקנים וסגירה חזקה מאוד של ההגנה של בלקבורן. גם בואו נזכור שמרקוביץ' לא היה טוב, הוא עושה המון תנועה באגף אבל זה מאוד לא תכליתי. הוא לא מכניס כדורי עומק ולא מצליח לעבור שחקנים בכדרור. בקיצור, אין לי באמת טענות לרוג'רס. זה פשוט אחד המשחקים האלו.
יש עכשיו שמונה ימים לנוח עד סוונסי וזה מה שחשוב. נחזור בכוחות מחודשים

D! פה ועכשיו 9 במרץ 2015

קיבלתי
כל מה שאמרת.

חד פעמי 9 במרץ 2015

ברור שאחרי משחק כזה עולה תחושת תסכול ונשאלות שאלות כמו איך אפשר היה לנצח, האם שינוי טקטיקה היה מועיל נקודתית וכו'. אבל יש טווח קצר ויש טווח ארוך. נראה לי שרוג'רס מוכן, כאסטרטגיה, להקריב משחק (לא שהייתם רחוקים מלנצח, אבל לא משנה) לטובת דבקות בשיטה. בראיה רחבה קשה להתווכח עם התוצאות שהוא משיג מאז שהגיע.

ערן (המקורי) 8 במרץ 2015

אין הרבה פעמים ששופט מרתיח אותי. היום כן.

ניתאי 8 במרץ 2015

סוארז היה האס היום בבארסה. שער ראשון, פנדל ואדום, ובכלל היה טוב. השלושער של מסי זה הכי גרבאג טיים.

אנדר 9 במרץ 2015

בכלל סוארז נהיה אס, עושה תנועה בלי הפסקה, מחזיר את השימחת חיים והדרייב להתקפה של בארסה ומשחק בהרמוניה נפלאה עם מסי וניימאר. בקיצור, אני מניח שהרבה אנשים אוכלים עכשיו את הקסטנייטות

אריאל גרייזס 9 במרץ 2015

מה זה נהיה אס? הוא אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם וחודש-חודשיים בינוניים שבהם הוא היה צריך להתרגל לשיטה חדשה לא ישנו את זה. לא יודע מי בדיוק צריך לאכול את הקסטנייטות – לי לא היה ספק שסווארז יצליח גם שם. הוא שחקן עצום.

ק. 9 במרץ 2015

"היה האס היום", לא נהיה… מסכים עם ניתאי – במשחק של בארסה היום הוא היה הטוב במגרש בהפרש.
מספיק לראות את התקציר כדי להבין את זה. עדיין, בחודשיים האחרונים מסי דרגה מעל כולם שם.

אנדר 9 במרץ 2015

׳בחודשיים האחרונים׳?

ק. 9 במרץ 2015

ברור שגם בשבע שנים האחרונות, אבל מההפסד לסוסיאדד הוא פשוט העלה את הרמה (יחד עם הקבוצה) והוא הטוב ביותר גם ביחס לעצמו בתחילת שנה

ק. 9 במרץ 2015

וארחיב- הוא פשוט דומיננטי ויותר מעורב במשך חלקים גדולים מהמשחק

אנדר 10 במרץ 2015

הרחבת את ליבי והנחת את דעתי. :)
אנשים כמוך צריכים לתפוס יוזמה ולכתוב פה קצת כדורגל ספרדי . שיהיה גיוון גם למוזרים בינינו

אנדר 9 במרץ 2015

אין לי שום בעיה ואני לחלוטין מסכים עם מה שכתבת, רק בתור שועל דה באזר ותיק וחובב סוארז מושבע קשה לי להאמין שלא נתקלת ביותר ממגיב או שניים ש׳ניבאו׳ לו כישלון.
(לא זוכר מי והאמת שזה לא עקרוני. אני פשוט נהנה לראות אותו משתף פעולה עם הגדול מכולם)

אסף כלשהו 10 במרץ 2015

התכוונת שמסי משתף פעולה עם הגדול מכולם ;)

אסף the kop 9 במרץ 2015

התוצאה דווקא טובה.
כולם רואים כמה עייפים השחקנים של ליברפול.
ננצח בגומלין.

אריאל גרייזס 9 במרץ 2015

אני צריך לתת לך לכתוב את הסיכום..

אריק 9 במרץ 2015

אני רק מוטרד מהיומולדת של סטיבי…

D! פה ועכשיו 9 במרץ 2015

יש לי שאלה
בעקבות הערה של אריאל בתגובות פה,

אי אפשר לפי החוקה לעלות בעשרה שחקנים?

אבי גלברט 9 במרץ 2015

לא צריך להגזים, ג'ונסון היה בסדר גמור אתמול במעט שרוברס תקפו ובעיקר בעליה להתקפה יותר מבלמים אחרים מהשלוש . מה יצא מזה זה משהו אחר .אבל אתמול כלום לא הלך לאף אחד והפחד שלי היה שעוד נחטוף בטעות באיזה קרן מסריחה וזה לא היה רחוק לפחות פעם אחת .חברה אין מה לנתח את המשחק הזה אלא לנוח שבוע ,לקבל את שקרטל ואת כולם בריאים ורעננים חזרה ולהתכונן לעוד שבועיים לתת לורודים בראש על ה 3 מהסיבוב הקודם …

Comments closed