ההפסד ליונייטד

כיף שליריבות הזאת יש משמעות אמיתית, בניגוד לשנים קודמות. אבל לא ליגת האלופות תקבע את החזרה של מי מהקבוצות לצמרת

חמש נקודות לסיכום:

1. אמרתי שלרוג'רס יש עוד הרבה מה ללמוד והיום הוא קיבל שיעור רציני משועל זקן. כל הבעיות שראינו במשחק מול סוונסי וגם לפני כן בגביע מול בלקבורן צצו היום, ויונייטד ידעו לנצל את זה מצוין בחצי הראשון. כשמאטים את קצב המשחק ושולטים בכדור, במיוחד בין החוליה האחורית לשוער, כשלוחצים את ליברפול קרוב לשער ומונעים ממנה להוציא את המתפרצות שלה – היא הופכת לקבוצה רלוונטית הרבה פחות. כמו בעיות אחרות, גם את זה רוג'רס ייצטרך לפתור.

2. עוד דבר שהוא ייצטרך ללמוד זה איך להשתמש בכל הכלים ההתקפיים שלו. זה נחמד מאוד שאתה רוצה להשתמש גם בלאלנה, גם בסטרלינג, גם בסטארידג' וגם בקוטיניו – אבל זה בא על חשבון משהו. במקרה הזה, על חשבון זה שסטרלינג הולך לאיבוד בכנף.

3. הוא גם צריך להעיף את מורנו מהמגרש עד שילמד מחויבות הגנתית ולסגור את השחקנים שלו. כי גלן ג'ונסון אחד כבר יש לנו.

4. שום דבר עוד לא סגור, למרות שנראה ככה. חמש נקודות זה לא הרבה, במיוחד שלכל אחת מהקבוצות יש עוד משחקים מול קבוצות שמדורגות מעליהן. עוד שבועיים בארסנל, הזדמנות לרוג'רס להראות שהוא מסוגל לנצח קבוצת צמרת בחוץ, משהו שהוא לא עשה כל הכהונה שלו.

5. באמת אין מה להגיד על סטיבי. מגעיל, מכוער וכל כך מיותר. אני מניח שסקאוזר פשוט נשאר סקאוזר

והשיר הזה, שמסתובב לי בראש כבר שבועיים והוא כנראה השיר העברי הטוב ביותר ברדיו שלכם כרגע משקף טוב את היום הזה:

 

 

 

van-gaal-rodgers-man-utd-liverpool-manchester-united_3238997-e1418532137511

זה נכון ששנה שעברה היתה כיף גדול, למעט הסוף המר מאוד שלה, אבל כל הזמן לא יכולתי שלא להרגיש שמשהו קטן חסר. זה היה נחמד לרוץ לאליפות, וזה היה מאוד נחמד לראות את יונייטד קורסת לתוך עצמה, אבל היה חסר בעונה ההיא מימד היריבות.

כשהרד סוקס שברו את הנאחס שלהם אחרי 86 שנה, הם היו חייבים לעבור את היאנקיס בדרך לטבעת, אחרי ניסיון כושל שנה קודם. כשפייטון מאנינג לקח את הטבעת שלו סוף סוף, הוא היה חייב לעבור דרך ניו אינגלנד. כשהסלטיקס לקחו את האליפות שלהם ב-86, היה משהו חסר מאוד בזה שהיריבה בגמר היתה יוסטון ולא הלייקרס. וכשג'ורדן לקח את האליפות הראשונה שלו, זה היה רק הולם שהוא עושה את זה תוך כדי שהוא מנצח את המלך הקודם, מג'יק, ועובר דרך האלופה מדטרויט (שהיא מצידה היתה צריכה לעבור את הסלטיקס בדרך לאליפויות שלה).

אתם מבינים לאן אני חותר. לא שהייתי מצטער לשניה אם היינו לוקחים אליפות כשהיונייטד נוכחים-נפקדים, אבל זה היה חסר טיפה. אפילו כשהבסנו אותם, אצלם בבית, זה הרגיש כמו עוד משחק ברצף המדהים של עונה קודמת. רביעיה על אברטון, חמישיה על טוטנהאם, שלישייה על יונייטד. עוד קבוצה.

השנה כמובן ששתי הקבוצות לא מתמודדות על האליפות. אבל זה נראה בהחלט כמו קרב ראש בראש על המקום האחרון בליגת האלופות. מה שהופך את המשחק היום להרבה יותר מעניין, מחזיר את הפלפל ליריבות.

שזה די מצחיק, כי מדובר ביריבות חצי פיקטיבית, לפחות ב-30-40 שנה האחרונות. כי כשליברפול היתה בטופ, יונייטד לא התמודדה על אליפויות ולהיפך – בשנות הפריימרליג ליברפול בקושי הציבה איזשהו אתגר ליונייטד של פרגוסון. אז למרות שהיוקרה של היריבות הזאת עדיין מאוד גבוהה, למעט בשנים מאוד ספציפיות (2009, נניח) המשמעות של המפגשים האלו היתה כמו של עוד משחק.

לפחות על פניו, הפעם הזאת שונה. הרי אם יונייטד תישאר מחוץ לליגת האלופות שנה שניה ברציפות זה בטח יפגע במותג שלה ואם ליברפול רוצה להוכיח שהיא חזרה לצמרת, היא חייבת לייצר המשכיות בליגת האלופות. לא?

ובכן, אני טוען שלא.

העובדה היא שגם אחרי העונה הנוראית של יונייטד אשתקד, הם עדיין הצליחו להביא בערך כל שחקן שהם חשקו בו. והאמת היא שגם אחרי ההעפלה לליגת האלופות, ליברפול לא הצליחה להשאיר את השחקן הכי טוב שלה וגם לא הצליחה להנחית את המחליף שרצתה, כשהיא נאלצת להסתפק – כמו תמיד בשנים האחרונות – בחבורת שחקנים טובים אבל לא מבריקים.

אבל הנה הנקודה החשובה, לטעמי – מה שחשוב זה שליגת האלופות כבר לא כזאת קריטית מבחינת ליברפול (גם לא מבחינת יונייטד, אבל היא פחות מעניינת אותי). הכסף של ליגת האלופות, בטח בהשוואה לחוזי השידור של הפריימרליג, כבר לא כל כך משמעותי. לא זה מה שיעשה את ההבדל ברכש לשנים הבאות. תראו את יונייטד, שבלי ליגת האלופות עדיין הוציאה סכומי עתק בקיץ האחרון.

אז מה שנשאר זה בעיקר היוקרה. אבל היוקרה תהיה הרבה פחות מליגת האלופות (כשמו שראינו השנה, נגמרה די מהר מבחינתנו) והרבה יותר מהתמודדות על האליפות.

אם במשך שנים התרגלנו שיש לנו חבורת צמרת של ארבע קבוצות ואחר כך נשארנו עם ארבע קבוצות, רק שהסיטי החליפה את ליברפול, הרי שהגיע הזמן שנתרגל לזמנים חדשים, שבהם יש צמרת של חמש קבוצות. עונה אחת קבוצה מסוימת תהיה למטה, עונה שניה קבוצה אחרת. אבל מה שהשנים תחת רוג'רס לימדו אותנו זה שמעכשיו – ליברפול חזרה לחבורת הצמרת. וחבורת הצמרת הזאת לא תוגדר לפי ליגת האלופות (כשבכלל, לפי הביצועים של האנגליות בשנים האחרונות – מה יקרה אם הייצוג של הפריימרליג יירד לשלוש קבוצות? האם אז תהיה לנו צמרת רק של שלוש קבוצות? זה לא עובד כך). היא תוגדר לפי הקבוצות שבתחילת השנה יוגדרו כמתמודדות על האליפות.

וליברפול כאן, תרצו או לא.

עם מנג'ר פנטסטי להרבה שנים, עם בעלים מחויבים, עם איצטדיון שהולך לצמוח, עם מחלקת נוער מצוינת שבה עובדים על עקרונות טקטיים כבר מגיל צעיר על מנת ששחקנים צעירים יוכלו להשתלב בצורה חלקה בבוגרים ועם הרכב מהצעירים בפריימרליג – ליברפול נראית כמו מתמודדת לא פחות מארסנל או יונייטד.

עכשיו צריך עוד פוש קטן.

נגיד, ניצחון היום?

 

תנו לו ת'כסף
DNA - אריאל בר חיים

53 Comments

כסיפוביץ 22 במרץ 2015

לא אכפת לי מאף אחת מהקבוצות הגדולות שמשחקות היום באנגליה ובספרד.
אבל יאללה כבר!!!!

matipool 22 במרץ 2015

זה דווקא היה כיף בעונה שעברה לרוץ ככה בצמרת לאליפות כשברקע יונייטד מתרסקת לה .. לא הרגשתי לרגע את המחסור ביריבות .

Loserpool 22 במרץ 2015

לפחות השנה לא היינו צריכים לחכות לפברואר בשביל לאבד את התקווה, זה קרה כבר לפני

7even 22 במרץ 2015

שאלה:
מה הולך במחלקות הנוער של הקבוצות האנגליות נכון להיום?
גם שם יש הצפה של כדורגלנים מחוץ לבריטניה, בדומה לגדולות,
או שיש תקווה לאנגליה בנוגע לשחקנים חדשים באמת טובים בקרוב?

יריב ס. 22 במרץ 2015

בליברפול יש הרבה אנגלים מוכשרים באקדמיה מעבר לאייב שכבר עלה לבוגרים. יש את אוג'ו, סינקלייר, ווילסון הוולשי שהם שחקני התקפה מצוינים וזה בשליפה מהזכרון. במשחק של U21 ביום שישי שיחק סגל שהוא ברובו אנגלי שניצח את המקבילה של ווסטהאם 5:0
אתמול התראיין רודג'רס ואמר שהוא מאמין בכדורגלן האנגלי ובהחלט ניתן לראות את זה בסגל של הקבוצה הבוגרת

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

רוג'רס מאמין בכדורגלן האנגלי, מרבית המאמנים בליגה כבר מזמן לא

אודי 22 במרץ 2015

גרייזס, מה עם איזה פוסט עידכון על המתרחש מעבר לאוקינוס בטורניר המכללות? כאחד מה-co leaders של הקבוצה אני רעב לקצת ניתוחי כדורסל.

אבי גלברט 22 במרץ 2015

מעבר לכל הניתוחים (שאפשר לנתח לכאן או לכאן ) נצחון אליהם הוא בשבילי ואני מאמין שבשביל רוב מוחלט של אוהדי שתי הקבוצות הדבר הכי חשוב בעונה נקודה . פרגרסון דאג תמיד לשמן את גלגלי השנאה ואת היריבות הספורטיבית חברתית בין הקבוצות והערים . אין דבר שאני רוצה היום יותר מניצחון ואם אפשר שיהיה גם משפיל …ממש לא ההיתי מזלזל בחשיבות הפסיכולוגית ובכלל של ניצחון לאחת הקבוצות היום . היות ולנו מחכה שבוע הבא ארסנל זה ממש משחק קריטי היום .בין 4-6 נקודות בשני המשחקים זה הכרח להמשך המאבק בצמרת .

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

עוד שבועיים ארסנל, שבוע הבא פגרת נבחרות

יוסי מזרחי 22 במרץ 2015

נו טוב, זה לא הסתדר לך כל כך,לא???

D! פה ועכשיו 22 במרץ 2015

אריאל, בגדול אני מסכים מה שאתה אומר

ההתמודדות על האליפות היא החלק הכי חשוב וסכומי הכסף באנגליה שווים יותר ועדיין מותג גדול צריך להיות במקומות הגדולים. לאורך זמן אין לזה תחליף.

מאחר ואני לא רואה אותנו עולים באמת למועדון הכלכלי של הגדולות, לא בהכנסות ולא בהוצאות, בזמן הקרוב (גם לא אחרי האצטדיון החדש) ומאחר ובמצב הזה נהיה מה שאתה אומר, חלק מחבורת הצמרת, סוג של מועמדים לאליפות ואולי נצליח לזכות פעם בשלוש ארבע שנים (שזה נהדר בעיני) חשוב מאד להמשיך ולשחק בבמה הגדולה ביותר לאורך זמן. גם למשוך אוהדים חדשים (כסף, סליחה), ברחבי העולם, גם למשוך (כן, בכל זאת) שחקנים למועדון וגם כדי לאפשר את ההחזקה של סגל רחב (כלכלית ומקצועית).

אבי גלברט 22 במרץ 2015

אוקי ,משחק הבא ,אבל הרעיון ברור …ההיתי מצפה יותר היום לדיון מעמיק כן סטיבי או לא סטיבי בהרכב ואגב אין לי תשובה ברורה בנושא ומאמין שאפילו BR בבעיה גדולה בנושא למרות שלדעתי הוא לא יפתח . עוד רבע שעה נדע …

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

צריך להיות כמו במשחק הקודם, משנה קצב מהספסל

D! פה ועכשיו 22 במרץ 2015

לגמרי. לא חושב שיש דיון אמיתי בעניין. אבל BR אוהב להפתיע בקטנות.

אבי גלברט 22 במרץ 2015

לא בגלל סטיבי כ"כ אלא בגלל הרצון לא לשנות מערך . סטיבי בהרכב בהנחה שאלן נשאר בהרכב זה אומר לאלנה בספסל ומערך של יהלום בקישור . נראה לי ש BR ישאר עם ה4-3-4 וסטיבי מהספסל .

אבי גלברט 22 במרץ 2015

ואכן הרכב ללא שינוי מסוונסי.סטיבי בספסל ואפילו באלוטאלי שם ..

matipool 22 במרץ 2015

אבל משום מה , מרקוביץ' אפילו לא בסגל .
החילופים ההתקפיים היחידים הם באלטולי ולאמברט . אני חושב שמרקוביץ' במקרה הזה עדיף על לאמברט . אין אף ווינגר על הספסל .

אבי גלברט 22 במרץ 2015

ראיתי וגם לוברן אבל שתקתי . אחרי הדיון שהיה פה על מרקוביץ הוא לא ראה מגרש אפילו לדקה ….לדעתי גונסון על המשבצת כדי לכסות את שתי האופציות בצד ימין שגם סטרלינג אופציה ככה שהסיפור מכוסה מבלי להכניס את כישוריו הידועים של ג'ונסון למשוואה …

אנדר 22 במרץ 2015

ואני אומר שהם חשקו בכל שחקן שהם הצליחו להביא

הררה? לא בשורה הראשונה של עושי המשחק, ולא קרוב. גם לא אף אחד מהמגינים
פלקאו? בגילו, אחרי פציעה קשה, חתול בשק (ודאי שבשיאו היה עצום)
די מריה – יוצא מן הכלל, שהעיד על עצמו שלא רצה להגיע

אין לי מושג למה אתה דבק בתיאוריה שהיציאה מחוץ למשחק של הגדולות (צ'מפיונס) לא פוגעת בפופולריות של הקבוצה בעיני השחקנים, אבל תצטרך דרך אחרת להוכיח אותה מאשר לדבוק ברכש של יונייטד השנה..

יותם 22 במרץ 2015

הפחד נראה מוצדק… אני לא מבין את. ההצבה החוזרת של אלן.

matipool 22 במרץ 2015

יונייטד בטעות ( הרחקות ופציעות ) מצאה את ההרכב הכי טוב שלה העונה ודווקא שבוע לפני המשחק מולנו .
מורנו מזעזע .

אופיר 22 במרץ 2015

אאוץ'

אודי 22 במרץ 2015

איזה מדכא. לא רק שהפסדנו, גם רודג'רס נתפס עם המכנסיים למטה. ואז ג'רארד חירב לו את הניסיון לתקן. וסקרטל עשה מעשה בזוי בסיום. ובאלוטלי צריך שאוהדים יחזיקו אותו. ולא הבנתי למה פיל ג'ונס לא הורחק. י

אריק 22 במרץ 2015

מונית לLA.
מוכיח את מה שאמרתי עליו כל השנים.

באבא ימים 22 במרץ 2015

1. לגמרי.

2. לא צריך להגזים.

זה היה רע לתפארת – אם רוג׳רס קיווה שבאלוטלי ילמד מג׳רארד, מסתבר שמה שקרה הוא בדיוק ההיפך.

לו אני רוג׳רס הייתי ממנה את הנדרסון לקפטן הקבוע.

אריק 22 במרץ 2015

איזה מין קפטן זה. הוא לא עשה דברים כאלה כל הקריירה ובמשחק האחרון נגד יונייטד בא להרביץ כי לא הצליח לנצח אותם ויודע שהולך. עלוב. מאוד.

באבא ימים 22 במרץ 2015

לטוב ולרע – רוי קין הוא לא:-)

המכבייה 23 במרץ 2015

וטוב שכך. קינו ניצח משחקים וניצח תארים.

באבא ימים 23 במרץ 2015

הוא אשר אמרתי – לטוב ולרע. הוא ניצח משחקים וזכה בתארים ובאותו קור רוח הלך ושבר לשחקן יריב את הרגל על מנת לחסל חשבון אישי.

המכבייה 23 במרץ 2015

קינו חולה נפש אמיתי. לא היה, הוא עדיין כזה.

בני תבורי 23 במרץ 2015

וואו אריק, איזו תובנה…

אריק 23 במרץ 2015

ג'רארד זה רק me me me. מה אכפת לו שהחברים מנסים לחזור לליכת האלופות. הוא תכנן את ההרחקה הזאת כדי שיגידו "סקואזר נשאר סקואזר", ושידברו עליו. רק עליו.
אבל אחרי שטענת שהקבוצה שקיבלה 3 פנדלים במשחק אחד באולד טרפורד לפני שנה, לא מקבלת פנדלים ושפנדל בדקה ה93 השפיע עך תוצאת המשחק, אני מניח שאתה עדיין צריך להתקרר..

אריאל גרייזס 23 במרץ 2015

אני לא חושב שזה העניין.
ההרגשה שלי, ודיברתי על זה עם רונן, שיש בו תסכול על זה שהוא פותח על הספסל במשחק מהסוג הזה, בעונה האחרונה שלו. זה מצטרף לביקורת שהוא העביר בשידור על באלוטלי במשחק ההוא מול בשיקטאש, שזה משהו שאף שחקן, בטח לא קפטן, אמור לעשות.
חבל שככה זה נגמר, ממש חבל

בני תבורי 23 במרץ 2015

אריק,
אני אתקרר כשאתה תתבגר.

סימנטוב 22 במרץ 2015

האמת כאב לי ג'רארד

צרפתי 22 במרץ 2015

כבוד לשחקני ליוורפול, אחרי ההרחקה, בפן המנטלי, הם שניצחו ודווקא שחקני היונייטד הם אלה שנכנסו להלם…

אבי גלברט 22 במרץ 2015

זה חוכמה קטנה להיות גיבורים אחרי אבל אריאל צדקת . בדיעבד את הבעיות והאנמיות בהרכב הזה ראינו כבר בסוונסי . ואן חאל שיתק את קוטיניו ואת הנעת הכדור וחזרנו שנתיים אחורה לכדורים ארוכים והגבהות סתמיות .השלב הבא לחזור להוצאות חוץ הארוכות של ריסה ….מהרגע הראשון זה נראה רע וחסר סיכוי .. המערך היה מבולבל לגמרי .מורנו היה צריך לצאת ראשון ולא לאלנה שיחסית בכאוס החזיק כדור לא רע . למרות השני גולים ההגנה הייתה בסדר וביחוד סאקו . הוא נראה גמלוני וכאילו שמשחק עם נעלים גדולות עליו בחמש מספרים אבל פאק ,אי אפשר לעבור אותו ויחסית לאיך שהוא נראה הוא מניע כדור יפה מאד . יונייטד לחצה יפה מאד מהתחלה ,הניע והחזיקה כדור ולא נתנה לנו להיכנס למשחק ולשחק את משחק המסירות הקצרות והכדורי עומק . סטרלינג נשרף על הקו ולא היה קרוב לשער ובכלל במערך הזה אין לנו מספיק מאסה בהתקפה . סטיבי ….זאת הרחקה מהבית ….כנראה שהבחור לא יודע לעמוד בלחץ מספיק טוב . צר לי אני מת עליו אבל זה היה מיותר והרסני לגמרי . ראבק אם אתה מורחק אחרי 40 שניות משהו הבכנה שלך ובכניסה שלך למשחק היה משובש . לצערי אני לא אופטימי ,לא חזרנו טוב מהמנוחה ואולי הפגרה עכשיו תאפס אותנו חזרה . ארסנל בכושר הטוב בליגה אבל קל לתקוף מולה וההגנה שלה חדירה . אולי ,אולי …

רובי פאולר 22 במרץ 2015

אנחנו צריכים מאוד את הפגרה… נוק אאוט של ואן חאל לרודג׳רס. האמת ההפסד היום מובן לי הרבה יותר מאשר המשחק שם שבו היינו טובים יותר. וסטיבי? לא יאומן :-(
מיניולה 7 אם רק הפנדל היה רלוונטי
ג׳אן 6 בסוף קצת חסר חמצן במוח
סקרטל 6
סאקו 6
מורנו 4 ממשיך עם השטויות בכמויות. אולי יש פוטנציאל אבל כרגע הוא לא צריך להיות בהרכב
סטרלינג 5 גמור והלך לאיבוד באגף
הנדו 5 גמור 2
אלן 5 בינוני
לאלאנה 4 לא עשה כלום
קוטיניו 5 ניסה אבל היה קשה לו מול כל הקצבים
סטארידג 6 מצב וחצי עם גול אחד

אריק האדום 22 במרץ 2015

רספקט על מה שרשמת על סטיבי, אני יודע שזה היה לך קשה, אבל אני דווקא מבין את הבן אדם.
ואגב, לא ברור איך במשחק כזה הוא לא עולה בהרכב.
הרבה מזה שליברפול לא נעלמה אל תהומות הנשייה זה בגללו (ובגלל האצטדיון והקהל), לא היה על המגרש שלכם שום דבר שווה את השם (חוץ מסוארס אבל גם זו הבלחה ביחס לסטיבי).
לגיבורים מגיע יחס אחר, אפילו אם הם טראגיים

סימנטוב 22 במרץ 2015

כל מילה

cookie-monster 23 במרץ 2015

נכון

גיל 22 במרץ 2015

מה קרה שמוחקים כאן תגובות?

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

מי מחק?

D! פה ועכשיו 22 במרץ 2015

עזוב, אפילו ביום כזה הם חיים בטראומה ומחפשים איך דפקו אותם

גיל 22 במרץ 2015

לא אתה כנראה.

המכבייה 23 במרץ 2015

מה זאת אומרת סטרלינג נעלם באגף?זה לא המקום הכי טוב בשביל האיכויות שלו?

אריאל גרייזס 23 במרץ 2015

כווינגר קדמי, כן, לא כסוג של מגן-תוקף במערך של שלושה בלמים שצריך לעשות הרבה הגנה ואם הוא מקבל את הכדור זה רחוק מהשער

רובי פאולר 23 במרץ 2015

אכן, ובנוסף הפריחה שלו שנה שעברה הייתה בעיקר בשפיץ של היהלום

D! פה ועכשיו 23 במרץ 2015

בשנה שעברה, ליד לואיס שפינה לו שטחים הוא עבד יפה מאד מהאגף. נכון שהעונה עבודת האגף כוללת הרבה יותר הגנה אבל אין שום סיבה שהוא יראה כזה מסכן שם.
עוד סיבה להעריך את העבודה הקשה שעושה שם מורנו.

את הגול של סטארידג' סטרלינג נותן רק במקרה אחד מעשר, זו הסיבה ששדניאל בחוד.

אריאל גרייזס 23 במרץ 2015

לא יודע איזה עבודה קשה מורנו עושה, הוא חסר ערך למדי לדעתי. בהגנה הוא מפספס סגירות ולמעשה שני הגולים עליו. בהתקפה הוא לא מסוגל להעביר שחקן וכל כדור אצלו מסתיים בהגבהה. מבחינתי הוא אחת מאכזבות העונה.

D! פה ועכשיו 23 במרץ 2015

תראה מה זה
טעות שלי
חשבתי בכלל על מרקוביץ והעבודה שהוא עושה באגף ימין כשסטרלינג משחק בחוד.

בקשר למורנו – אכזבת העונה זה קצת גדול עליו, לטעמי. יש עוד הרבה מקום לשיפור. לא עמדה קלה להכנס אליה.

המכבייה 23 במרץ 2015

האם זה נכון שרוג׳רס התראיין לא מזמן ודיבר על ההשראה שקיבל מסוזה בקשר למערך של שלושה בלמים?
חבר טוב אוהד ליברפול(ערן) סיפר לי על כך.

אריאל גרייזס 23 במרץ 2015

כן, היתה על זה כתבה בדיילי מייל. הוא ראה את באזל של סוזה עוברת לשלושה בלמים במשחק חוץ של ליברפול נגדם וזה נתפס לו בראש

Comments closed