ההפסד לאסטון וילה (גביע) – לא באנו להנות

איפה באמת החשיבות בזכיה בגביע השנה (רמז - לא ג'רארד)?

האמת, אני ממש שמח בשביל אסטון וילה.

אמרתי בתחילת היום שבעיניי גביע זה מקום שנועד לקבוצות קטנות ואני ממש שמח לראות קבוצה כזאת נותנת לאוהדים שלה עוד כמו שבועות, עד גמר הגביע, של משהו לחכות לו. ראית את השמחה האמיתית שלהם. בעינהם זה לא פרס ניחומים אלא התואר היחיד שהם יכולים להשיג. והגיע להם היום, כמה שהגיע.

מעבר לשמחה בשביל אוהדי ושחקני הוילה, באמת שהיום היה יום מביך להיות אוהד ליברפול.

אני לא יודע מה עבר לרוג'רס היום בראש. החל מהפתיחה עם ג'רארד, שהתהלך על המגרש בלי להשתתף במשחק בכלל, ועוד בחלק הקדמי שם אין לו שום יכולת להפעיל לחץ. ממשיך במעבר המוזר לאמרה צ'אן על קו ימין, כאילו הוא מגן או משהו – שזה בדיוק המקום שממנו הגיעו שני הגולים של הוילה. ממשיך בתפקוד של הנדרסון מאחור ובזה שדי ברור שסטרלינג מתקשה בחוד מול הבלמים הגבוהים והחסונים של היריבה. ולמה מרקוביץ' שהיה פעיל מאוד הוא החילוף האוטומטי ולא סטיבי ולמה לאמברט נכנס רק בדקה התשעים?

אוסף של החלטות גרועות מאוד.

גם אצל השחקנים אין לאף אחד (כמעט) פטור. לוברן היה מצוין והציל איזה שני גולים. גם מורנו היה הגנתית בסדר, אבל כרגיל חסר כל יכולת התקפית. כל השאר חושך.

קבוצה שרוצה להתקדם לא יכולה להיראות ככה, בטח לא במפעל כזה.

*

ואחרי שאמרנו את כל זה – אנחנו אוהדי ליברפול. אני בטוח שאני אשמע היום הרבה קולות של לשבור את הכלים. מהר מאוד אנשים ישכחו את שנה שעברה, את ההתאוששות של החצי השני, את ההתקדמות של כל כך הרבה שחקנים מתחת לרוג'רס.

כי הרי תמיד יש אי שם את הדבר הבא שמבטיח להוציא אותך מחושך לאור, ועכשיו שקלופ שם – על אחת כמה וכמה.

אז אני אגיד רק את זה, ונראה לי שאני אוותר על התגובות היום – אנחנו אוהדי ליברפול. סבל זה חלק ממה שמגדיר אותנו. הגביע הוא גם ככה פרס ניחומים וכמה שאני כועס על ההפסד, לא זכיה בגביע היתה הופכת את העונה הזאת לטובה.

ג'רארד קיבל את ההזדמנות של בוומבלי, הגיע הזמן של הדור הבא לנסות. ואם לא הם, אז אלו אחרייהם.

אנחנו אוהדי ליברפול, לא באנו להנות. כל הסבל הזה רק יהפוך את מה שיבוא אחר כך להרבה יותר מתוק.

***

וזה מה שכתבתי לפני:

 

1. אני לא משתגע על מפעל הגביע. הנה, אמרתי את זה.

היסטורי, מרגש, מפתיע – הכל נכון. ועדיין, מפעל משני. פרס תנחומים. אני שונא פרסי תנחומים. לא מבין למה לחלק מדליית כסף ומדליית ארד ולא מדליה גם למקום הרביעי (מדליית פלדה?) וכן הלאה.

בעיניי, מפעל הגביע טוב בשני מקרים בלבד: הראשון, קבוצות בלי סיכוי לאליפות לעולם, שיכולות לחגוג באמת. אצלן זה באמת מרגש. אני עדיין זוכר את הגול של גדעון סיימון על שמשון תל אביב שהביא לכפר סבא את התואר האחרון שלה (והעובדה שקלטתי עכשיו שזה היה לפני 25 שנה, הפכה אותי לעצוב להחריד. I'm so fucking old). כשקבוצה קטנה שבמצב העניינים הנוכחי (ואני יודע שזה עצוב, אבל זה המצב) לא תהיה מסוגלת אף פעם לאיים על התואר הראשי, לוקחת גביע – זה באמת אושר גדול לאוהדים שלה.

המקרה השני – קבוצה שלוקחת דאבל. דאבל זה כבר אמירה אמיתית. הצלחנו גם בשיטת ליגה וגם בשיטת גביע. כשבאים לשקול חוזק של קבוצות בראי ההיסטוריה, לדאבל יש משמעות.

לגבי כל השאר – תואר ניחומים.

2. אומרים הרבה אוהדי ליברפול – השנה זה חשוב במיוחד. לשלוח את ג'רארד עם גביע, ועוד ביום הולדת שלו. ובכן, הדרך לשלוח את ג'רארד היתה עם אליפות. גביע זה נחמד, אבל גם אם נזכה בו  זה בעיקר ימצב את המורשת של ג'רארד כזה שמצליח לקחת פרסי ניחומים ולא את הדבר האמיתי.

11015751_10153282838392573_4760515329145663187_n-850x560

3.עכשיו תחשבו על תסריט האימים הבא – מגיעים לגמר ומפסידים שם לארסנל. עכשיו תחשבו מה זה יעשה למורשת של ג'רארד בעיניי שאר האוהדים (אצלנו זה לא ישנה כלום, יזכה או יפסיד, אני חושב שזה די ברור). אפילו במשחק הפרידה שלו, סטיבי לא מצליח לקחת תואר. באמת שאני לא רוצה לחשוב על זה, אבל כפסימיסט מלידה, אני מתקשה שלא לשקול תמיד את התסריט הגרוע ביותר ולשכנע את עצמי שהוא גם הריאלי ביותר.

4. בקיצור, יש יותר מדי מה להפסיד מהגביע הזה ומעט מדי מה להרוויח. על פניו לפחות. אבל כן יש אלמנט נוסף פה. אלמנט של להתחיל לבנות את המורשת של רוג'רס. גם פרגוסון התחיל בקטנה (כן, כן, אוהדי יונייטד, שבו בשקט. רוג'רס הוא לא פרגוסון. דרך אגב, איך הרגיש לכם האוטובוס של מוריניו אתמול? אותו אחד שכל כך אהבתם שנה שעברה נגדנו?). צריך להתחיל ממשהו. וזכיה בתואר במשחק האחרון של העונה יסמן את הדרך לעונה הבאה.

כזכור, החצי השני של לפני שנתיים סימן את הדרך לעונה הקודמת. אפילו שסווארז היה מורחק, ליברפול כבשה בצרורות והחיבור בין השחקנים היה טוב הרבה יותר מאשר בחצי הראשון. גם השנה זה המצב, ואם תוסיפו לזה תואר בסוף הדרך, הרי שהכוונות לשנה הבאה יהיו ברורות הרבה יותר. יחד עם חתימות החוזה של קוטיניו והנדרסון וכנראה אייב (אני מאמין שגם סטרלינג יגיע בסוף), השלד יהיה ערוך ומוכן להסתער על התואר שנה הבאה, עם תוספת ראויה. ניצחון בגביע ייתן לקבוצה המון רוח גבית.

5. האם סטיבי צריך לפתוח היום? לא רבתי. יש הרכב שהולך ביחד, פחות או יותר, בתקופה האחרונה, וסטיבי לא ראה כמעט מגרש כבר חודשיים בערך. יעלה כבודו מהספסל בחצי השני ויבקיע את שער הניצחון מבעיטה חופשית בדקה ה-75.

6. ענייני הרכב – אין יותר מדי התלבטויות. שסקרטל יחזור אליו במקום צ'אן, כל השאר פחות או יותר אותו הדבר כמו מול ניוקאסל. בנטקה שחקן מסוכן אבל אסטון וילה היא לא קבוצה התקפית מפחידה במיוחד. שים את לוקאס מאחורה לעזור לבלמים, תן לאלן והנדו לסדר את העניינים באמצע ולקוטיניו-סטרלינג-אייב להבקיע גולים (בהנחה שסטארידג' פצוע עדיין).

7. שבעוד חמישה שבועות נוכל כולנו להגיד "בוקר טוב, היום גמר גביע"

ההפסד לצ׳לסי
שינוי תפיסה

111 Comments

משה 19 באפריל 2015

מסכים עם הכל למעט צ׳אן. אם הבחור בריא הוא בטמפלט של ההרכב שלי.

Matipool 19 באפריל 2015

ברור .
נראה לי שאריאל התכוון ללוברן או בהנחה שצ׳אן פצוע .

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

האמת היא שבהרכב של שני בלמים בלבד, אני לא בטוח שצ'אן הוא הבחירה שלי על פני לוברן. אם משחקים עם שלושה בלמים (ואני לא רואה סיבה לעשות את זה, למעט העובדה שזה מוציא את ג'ונסון מההרכב..) אז בתור הבלם השלישי הוא סבבה. בלם שני זה קצת מפחיד אותי, הוא עולה הרבה. בקיצור, אני חצוי קצת על זה.

Matipool 19 באפריל 2015

אני כמעט בטוח שנעלה עם מערך של 3 בלמים . חס וחלילה ג׳ונסון .

משה 19 באפריל 2015

אז הוא יכול לעלות בקישור במקום לוקאס או אלן או אפילו בתור שוער, אני אוהב את המשחק שלו :)

בני תבורי 19 באפריל 2015

גרייזס,
אחד המאפיינים של צ'אן היא משמעת טקטית. כשהוא עולה זה בהנחיית רוג'רס וכשזה יביא דיווידנדים בצורת בישולים ויצירת מצבים זה יהיה שיפור משמעותי בהתקפה שלנו. כשהוא לא עולה זה גם קול אדונו.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אני בטוח שאתה צודק, אבל התנאי לעליה של צ'אן למעלה, היא שג'ונסון סוגר אחורה במקומו. עכשיו, אני מניח שתסכים איתי שזאת נקודה ייחודית שבה אין לסמוך על שיקול דעתו של הבוס..

Matipool 19 באפריל 2015

מבין מה שאתה אומר אבל לגביע האנגלי יש חשיבות עצומה ולא סתם הם פותחים את מהדורות החדשות בבוקר יום משחק הגמר בנוסח : ״ בוקר טוב , היום גמר הגביע ״ לפני כל ידיעה אחרת .
זכייה בגביע תהיה דחיפה עצומה לליברפול ותפסיק קצת את הדיבורים של כל מיני שחקנים על ״זכייה בתארים״ .
מסכים לגבי ההרכב ואני הולך לעשות עכשיו משהו שבד״כ אני לא עושה כפסימיסט וככזה שלא מאמין ובכל זאת לא רוצה לעשות עין הרע – אם ליברפול עוברת את וילה , אנחנו מנצחים בגמר את ארסנל גם אם היא תגיע אחרי 19 ניצחונות רצופים .

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

זה לא שהחשיבות של הגביע היא עצומה כמו שהוא פשוט מפעל מאוד עתיק והיסטורי ולכן יש לו את הריטואלים שלו שחולקים לו הרבה כבוד. בשנים האחרונות הוא איבד הרבה מהיוקרה שלו. פרס ניחומים בעיקר

Matipool 19 באפריל 2015

דרך אגב – בשתי זכיות של הפועל כפ״ס הייתי באיצטדיון ( כילד הייתי אוהד כפ״ס לפני ליברפול . די טריוויאלי למי שגדל בשנות השבעים וזכה לכבוד להיות שכן של ישראל פוגל למשך שנה ) ובשתיהן זה היה אושר עצום .
פעם ראשונה כנער בן 12 כשמועדון הכדורגל של הפועל כפ״ס ארגן לנו ( לנו = תלמידי יסודי בהוד השרון ) חבילה של הסעות באוטובוס וכרטיס כניסה למשחק ( לא להאמין שזה אכן קרה בשנת 1980 . כל הכבוד להנהלת כפ״ס ) ופעם שניה כבחור בן 22 עם השער של סיימון משכונת גיורא בהוד השרון ששנת הפריצה שלו הייתה באליפות של 82׳ . הביא הרבה גאווה לעיר .

dmc 19 באפריל 2015

לדעתי יש בזה הרבה יותר מתואר ניחומים. זה עוד אתגר לקבוצות שנבנות מאתגרים כאלה. אתה רוצה להעביר שחקנים דרך תחרות קשה ומצבי לחץ כדי ליצור אצלם עמידות באותם מצבים בעתיד. החצי גמר, ובעיקר הגמר, הם הזדמנויות מעולות לקחת את הצעירים בקבוצה עוד שלב קדימה בהתפתחות. לראות איך ג'רארד מתכונן למשחק כזה זה בכלל בונוס.

יותם 19 באפריל 2015

אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שיש לנו סיכוי לאליפות בשנים הקרובות. תואר ניחומים תופס גם לקבוצות דרג ביניים, ובתור אוהד צעיר של ליברפול, בשבילי היא מעולם לא הייתה קבוצה אחרת.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

זאת קבוצה שכמעט לקחה אליפות לפני שנה. אני מדבר על הניוקאסל וההפועל כפר סבא של העולם. ליברפול לא היתה ולא תהיה כזו. היא בטח לא דרג ביניים ואם ככה אתה רואה את הקבוצה שלך, אתה כנראה צעיר נורא או ממש ממש פסימי

יותם 19 באפריל 2015

בגלל זה שנה שעברה האכזבה הייתה כל כך גדולה. צ'לסי מפסידה לקטנות, יונייטד לא קיימת. ואחד משלושת השחקנים הטובים בעולם אצלנו. צירוף של נסיבות מאוד נאוד בלתי סבירות. אני בן 21, וכמו שאני רואה את זה אמנם אנחנו לא ניוקאסל, אבל המקום שלנו כרגע זה מאבק על 4 הגדולות, ודיי רחוק מאליפות. אני קורא את הבלוג קבוע ואני חושב שיש פה הגזמה מסוימת לגבי הסגל הנוכחי. הוא לא רע, אבל לא בר השוואה לסגלים של צלסי וארסנל. יש נטייה למגיבים ולך לחשוב שאנחנו רחוקים וורלדקלאס מהתמודדות אמיתיתאבל שוכחים את שאר הנסיבות שהובילו אותנו למקום שני. היה ואקום, עכשיו אין.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אני חושב שאתה מפספס את האירוע האחד שלא יחזור – פרגוסון כבר לא מאמן יונייטד.
מפה, הכל נפתח מחדש. עם רכישה של וורלד קלאס (שאף אחד לא אמר שתקרה, לצערי), עם מאמן מצוין ועם סגל שמתפתח כל שנה, אפשר להתמודד על האליפות פעם בשנתיים-שלוש

עמי ג 19 באפריל 2015

אריאל – הגביע חשוב לאוהדים. זה תואר וזהו.
למה כל כך אכפת לך מהמורשת של ג'רארד? ועוד ממה שיחשבו עליה "אוהדים אחרים"?
המורשת של "רוג'רס"? זה מה שחשוב לך? היום הוא כאן ומחר הוא שם.
בקיצור – לא צריך לדאוג למורשת של אף אחד. ג'רארד כבר זכה בצ'מפיון. זה בטח לא תואר "ניחומים".

משה 19 באפריל 2015

לא מסכים לטענה לגבי ההזדמנות החד פעמית. צ׳לסי חלשה יותר מסיטי של שנה שעברה. אני אפילו לא בטוח שהיא טובה יותר מצ׳לסי של שנה שעברה.

אריק 19 באפריל 2015

לא הבנתי מפסקת הפתיחה בה תיארת למה למועדון כמו ליברפול הגביע כל כך חשוב, למה אתה נגדו?
לגבי האוטובוס של מוריניו, אין לי בעיה איתו, זכותו. חותם אגב על תוצאות דומות בשני המשחקים (בעיקר על ההתחלקות הקומית ההיא שגם כשאני רק כותב עליה, עולה לי חיוך.) עכשיו.
המשחק אתמול רק גרם לי לשמוח שהאוטובוס הזה לא חונה קבע באולד טרפורד.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אמרתי שאני נגדו? אמרתי שהוא לא כזה עושה לי את זה.
ולגבי האוטובוס, זה פחות או יותר מה שאמרתי שנה שעברה. כן, נכשלנו מול מוריניו. הכשלון היה בלי קשר להחלקה של ג'רארד. נכשלנו כי מוריניו בא עם בונקר מולנו ולא הצלחנו לפרוץ אותו. הרי אחרי ההחלקה היתה לנו מחצית שלמה להשוות ולא הצלחנו. לכם היה אתמול אפילו יותר זמן. ועדיין, אני מעדיף את הקבוצה שלי ככה על פני מה שמוריניו עושה. אני מעדיף את רוג'רס על מוריניו.

עידוקוליס ליפשיץ 19 באפריל 2015

יש גבול לגאוותנות אריאל.

עם יד על הלב, אם אומרים לך לבחור עכשיו בין עוד שנתיים של גישוש באפלה עם רוג'רס, או הצלחה מוכחת ו"אפורה" עם מוריניו (ולפי מקרי העבר זה ייקח לו בדיוק שנתיים להביא אליפות) – זה אפילו לא נתון לדיון. אני לא נותן לך אפילו סימן שאלה פה כי ברור לשנינו שביום שתזכו באליפות אתה הראשון להגיד "לא אכפת לי איך ולמה, העיקר שזכינו סוף סוף".

ריצ'י מקאו 19 באפריל 2015

כן ולא. כן, נשמח לאליפות ואפילו אחת מגעילה. יותר נשמח ליפה ובכלל אנחנו שמחים גם היום מהקבוצה. לגבי מוריניו ואפשקט השנה השניה אתה קצת מתבלבל. אפשקט השנה השניה של מוריניו הו: ח בשנה הראשונה סגל של מעל חצי מליארד יורו. בשנה השניה, בצע רכישות במאתיי מליון יורו ואז תזכה באליפות. בדרך גם תבכה שאתה אנדרדוג ושכולם נגדך ובכך תצדיק סגנונון משחק של הפועל יהוד עם כישרון לש שלושת רבעי מליארד.

ריצ'י מקאו 19 באפריל 2015

סליחה על החוסר בהגהה

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אולי, לא בטוח. אני חושב שיהיה קשה לו במועדון הזה. בכל מקרה, הוא לא מתאים לדרך שבה הבעלים הולכים היום. הוא מגיע למועדון שמוכן לשים הרבה כסף על השולחן. אין לו זמן למשחקים. דווקא קלופ יושב על ליברפול בול, אבל..

יותם 19 באפריל 2015

מה דעתך על הרעיון הזה אגב? רודגרס בכל מחיר או לנסות לתפוס את המשוגע מדורטמונד?

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אני חושב שרוג'רס מתאים למועדון הזה ולמה שהוא רוצה להשיג. אני חושב שבשלוש שנים שלו הוא השיג דברים שמאמנים אחרים לא השיגו בתקופה ארוכה הרבה יותר ובטח לא עם תנאי פתיחה כל כך גרועים. אני לא מאמין בלזרוק מאמן מצליח – ואני רואה ברוג'רס כזה – בשביל מאמן אחר, אפילו בעל איכות כמו קלופ. לפני שלוש שנים הייתי מת להביא אותו, באמת. אבל עכשיו, טוב. יש לנו את המאמן לעשר שנים קדימה בעיניי.
דרך אגב, נקודה שלא אומרים בהקשר של קלופ – יש הבדל גדול מאוד בין הליגה הגרמנית לאנגלית. בליגה הגרמנית יש רק פאוור האוס אמיתי אחד. התגברת עליו, אם בגלל עונה חלשה שלו או בגלל עונה מצוינת שלך – ואתה בדרך לאליפות. לא שאני מזלזל במה שקלופ עשה שם, אבל תראה את ליברפול של שנה שעברה – הצליחו לעבור את יונייטד בזכות עונה חלשה של אלו, עברו את ארסנל, עברו את צ'לסי – וזה עדיין לא הספיק להם. גם אם הרמה נמוכה יותר, התחרות פשוט קשה הרבה יותר.

משה 19 באפריל 2015

לא לוקח, אני לא דוגל בתארים הם חזות הכל, זו פריבילגיה של מועדונים ללא מסורת.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

השאלה שאני שואל את עצמי בהקשר הזה היא זו:
נותנים לך אופציה שאתה לוקח אליפות אחת בשנה הבאה ואז חמש שנים שבהן אתה לא נמצא בארבע הגדולות. אופציה שניה – אתה יודע שאתה בארבע הגדולות בחמש השנים הקרובות, אבל אין התחייבות לאליפות. מה אתה לוקח? אני די בטוח שמועדונים שלקחו לאחרונה אליפויות, צ'לסי, סיטי, יונייטד – ייקחו את האופציה השניה בלי לחשוב פעמיים. ארסנל זה מתחיל להיות גבולי. אני די בטוח שהרבה אוהדי ליברפול ייקחו את האופציה הראשונה, כי באמת – כמה כבר אפשר לחכות לאליפות.
אני, אישית, עדיין לא שם. יש לי סבלנות.

משה 19 באפריל 2015

אני לא לוקח. אם אוהדי אתלטיקו או צ'לסי אוהבים את זה זו ההחלטה שלהם. אחד ממקורות הקסם של העונה שעברה היה הכדורגל המדהים שהקבוצה שיחקה. בסוף אמנם זוכרים רק מה הייתה התוצאה וזה נותן לדובינסקי את הבסיס להגדיר את רודג׳רס כגנב דעת אבל אני זוכר גם את הדרך.

ריצ'י מקאו 19 באפריל 2015

אני רואה את הגביע כמפעל חשוב. אני מקבל את זה שחינו ירד בשנים האחרונות וזה מצער (כנראה עינייני כסף וכו'). בסופו של דבר, במסורות הספורט (חוץ מאמריקה) יש לרוב יותר מתחרות אחת בעונה. לכל תחרות חוקים משלה וחן משלה. לא כל קבוצה מתאימה לכל סוג של תחרות. ליגה דורשת יציבות לאורך זמן. שיטת נוק אאוט דורשת התעלות ושיטת נוק אאוט של בית וחוץ דורשת המון משמעת. הגיוון הוא נפלא. גם שיטות הפליי אוף השונות בספורטים מסויימים דורשות יכולות שונות. לפעמים מספיק לעשות עונה רגילה סבירה ולהגיע לשיא בפליי אוף.
לדעתי ריבוי המפעלים הוא שריד לתקופה בה התחרויות היו פחות ממוסדות והיו כל מפני מפעלים שונים. אפשר לראות את זה עדיין הרבה יותר בראגבי יוניון שם עדיים נבחרות עושות מסעות משחקים ארוכים למדינות אחרות ומשחקות שם סדרה של משחקים. המנצחת לרוב זוכה באיזשהו גביע שנקבע למטרה זו. כשאר יש מסורת ארוכת שנים לסדרות בין נבחרות מסויימות אז גם לגביע יש שם מוכר ויש היסטוריה ומסורת והוא הא יותר גדול.

ריצ'י מקאו 19 באפריל 2015

לגבי סטיבי, מסכים לגמרי. יש סיכוי גדול יותר להצליח לזכות, אם נשמור על ההרכב שרץ בחודשים האחרונים וסטיבי ייכנס בעת הצורך או בעדיפות (לא בשביל הרומנטיקה) כשאר המשחק כבר מוכרע.

היסטוריון של ספורט 19 באפריל 2015

כמה הערות :
1. גביע זה בעיני לפחות לא תואר ניחומים …אולי זו הנאיביות הירושלמית שלי אבל אני זוכר את האמירה של מלמיליאן שאמר שגביע יותר מתוק מאליפות.
בנוסף גביע מעיד על עמידה בתנאי לחץ של נוק אאוט ומכאן שיש לו איזה ערך מוסף על הליגה (לפעמים ).

2. לצערי ליברפול קבוצה קטנה ….אני משתגע על קבוצות שלא יודעות איפה הם נמצאות.
תזכיר לי בבקשה מתי ליברפול זכתה בתואר גדול יותר מהגביע האנגלי ? (כן כבר עשור ).
זה מזכיר לי שנאפולי עפה אשתקד מליגת האלופות הם בכו על כך שהם צריכים לשחק בליגה האירופאית.
ניחא ריאל מדריד ,ברצלונה או צ'לסי שהיו אומרות זאת אבל נאפולי ?
3. דווקא העונה אם ליברפול תזכה בגביע זה יהיה מתוק מאד עקב הקשיים הרבים עם קבוצות חלשות יחסית בשלבים המוקדמים …בנוסף זה אומר ניצחון על ארסנל ופרישה יפה לסטיבי .
4.אשר לטענה שסטיבי ייזכר כזוכה בפרס ניחומים הרי שליגת האלופות זה לא פרס ניחומים זה הדבר האמיתי ….הוא ייזכר בכל מקרה כמי שלא הצליח לשבור את הרצף ולהביא לליברפול אליפות ראשונה מאז שנת 1990 (גם כאן עברו כבר 25 שנה …אולי כל מה שליברפול צריכה זה גביע של כפ"ס ).
5. הזכרת את גדעון סיימון ואני אדבר על השוער אדיר שמיר …ברוח התקופה דהיום גם אז הייתה הרכבת ממשלה ("התרגיל המסריח של דרעי " )
והכותרות בעיתונים היו "שמיר הולך לנשיא "

עמי ג 19 באפריל 2015

מספיק כבר עם מנטליות של לוזרים.
קבוצה שזכתה בצ'מפיונס, והיתה בעוד גמר וחצי גמר ב-10 השנים האחרונות, וכמעט לקחה אליפות באנגליה – לא יכולה להיחשב קבוצה קטנה.
זה יותר ממה שארסנל עשתה והיא בטח לא קטנה.

יוסי מזרחי 19 באפריל 2015

אתם יותר גדולים ממה שאנחנו חושבים עליכם, ויותר קטנים ממה שאתם חושבים על עצמכם…..

סימנטוב 19 באפריל 2015

גדול יוסי :-)

יורד ים 19 באפריל 2015

בתור אוהד מכבי חיפה, שרוב שנות חייו היא האמפריה הגדולה בכדורגל הישראלי אבל בגביע זכתה פעם אחרונה לפני 17 שנים, כולל כמה הפסדים כואבים מאוד בגמר – יש חשיבות גדולה לגביע. זו ההרגשה שהקבוצה לא רק איכותית יותר. אלא היא וינרית שמתעלה ברגעי האמת.

יואב דובינסקי 19 באפריל 2015

המשחקים ביוון העתיקה התחלקו לשניים. החשובים יותר הם אלה שהמנצח היה מקבל כתר מענף עץ זית כמו באולימפי או מצמח אחר במקומות האחרים. באולימפיה ודלפי הם היו נערכים כל ארבע שנים ובנמייה ואיסתמיה כל שנתיים. שם רק מקום ראשון היה מוכרז כמנצח ולא היו פרסים משניים. בסוג השני של המשחקים שהיה נערך לעיתים הרבה יותר תדירות ובהרבה יותר מקומות, הפרס היה חומרי, כמו כסף או רכוש. הכי מפורסמים היו המשחקים הפאן-אתנאים (משם פנאתנאיקוס) באתונה. שם היו תחרויות שגם עד המקום החמישי היו מקבלים פרסים.

מסכים איתך שהגביע חשוב יותר למורשת של רודג'רס מאשר של ג'רארד. אם ליברפול תזכה, רודג'רס יוכל לגנוב דעת שבשלוש שנים הוא הביא את המועדון למאבק על אליפות ולזכייה בגביע. אם יפסיד, מאחל לו גלות נצח בסוונסי, פאלאס, ק.פ.ר. וביתר הקבוצות למידותיו. למעשה אני מאחל לו שיזכה וייצא לגלות נצח.

ריצ'י מקאו 19 באפריל 2015

אולי אתה צריך לפרוש עם סטיבי… את רוג'רס יש להחתים לעשר שנים ויפה שעה אחת קודם. את קרתאגו עדיין יש להחריב עד היסוד.

אבי גלברט 19 באפריל 2015

תמיד נשאלת השאלה למות יפה או לחיות מכוער ….במקרה של מוריניו אין לי התלבטות ,לא רוצה אותו נקודה ! מוריניו אגב כבר אמר פעם שלא יאמן לעולם בליברפול . הסיבה לדעתי פשוטה ,ליברפול בניגוד לקבוצות שהוא מאמן בדרך כלל זה מועדון עם נשמה ,מועדון שמחובר לקהילה גם במחיר הצלחות .מורינו שהדבר האחרון שאפשר לומר עליו זה שיש לו נשמה ורגש לא יחזיק דקה בליברפול שגם לא תהיה מוכנה להשקיע מילארדים כדי להצליח על חשבון טיפוח צעירים ומורשת קהילתית . ליברפול היתה הרבה שנים המועדון האהוב האנגליה גם על אוהדי הקבוצות המתחרות ומוריניו המגעיל והשנוא יביא על ליברפול המון שונאים . בקשר להרכב אני חושב שBR יחזור ל 4 מאחור ולא 3 בלמים .ג'אררד לא יפתח ובצדק ולאלנה וסטארידג' פצועים .לדעתי מרקוביץ יפתח במקום אייב ובהרכב כזה עוד פעם הבקעת שערים תהיה מלאכה קשה . לא מבין (זה לא יקרה …) למה לא לפתוח עם לאמבארט כחלוץ 9 אמיתי לדוגמא . כמה גולים לוקאס /הלן ,הנדרסון ישימו אם בכלל פעם ? אסטון וילה בתקופה טובה ומשחקת כדורגל, לא ההיתי מזלזל בהם . אם וכאשר נגיע לגמר תלוי איזה ארסנל נקבל זאת של ה4-1 או זאת שגימגמה אתמול ….

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

אנחנו בשלב שמצד אחד הגביע זה דבר משני למטרה האמיתית ומצד שני אנחנו רחוקים עדיין כלכך מהאליפות שזה כואב.

כל עוד היה לנו סיכוי להתמודד על כניסה לליג"א הגביע, מבחינתי, הוא בעדיפות שניה, ברגע שזה נגמר – הגביע זה הדבר הכי חשוב ואין לזה שום טיפה של קשר לסטיבי. זה נכון שהוא התחיל את הקריירה בתקופה אחרת אבל בימינו מספר הקבוצות הזוכות הולך ומתמעט וזה לא יכול להיות המדד היחיד של שחקן.

בטח שלא סטיבי, בטח לא במועדון.

רודג'רס צריך להראות בעונה הבאה שהוא יכול גם לפתוח את העונה טוב. ההבדל בין חצי ראשון לשני בתקופה שלו אצלנו הוא מדהים. גם בעונה שעברה הפתיחה הייתה פחות טובה מהסיום, ועוד עם ה מ ו ן מזל.
הבעיה שלנו היא שאני לא רואה אותנו מחתימים שחקן-על בקרוב. ואנחנו נתקשה לשמור על שחקן כזה שנגדל. אנחנו במקרה הטוב עדיפות שניה לרוב השחקנים. הנה דפאי, תפור עלינו לעונה הבאה ונראה לי שהוא ינחת בקבוצה אחרת. ניחא אם יבחר במנצ'סטר, אני יכול להבין אותו ויש לו לאן להתפתח שם אבל בשנים האחרונות שחקנים העדיפו אותנו על מנת לקבור את עצמם במועדונים אחרים (אפרופו סטרלינג – שיילך לשיחה עם סאלח). זו בעיה שלהם אבל אנחנו מתקשים להחתים את מה שאנחנו רוצים גם כשיש כסף (סאנצ'ז).

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

בסופו של דבר, בקיץ האחרון החתמנו איזה שמונה שחקנים שרצינו ורק אחד שרצינו (סאנצ'ז) לא הגיע אלינו. נכון, זה כואב, אבל אני לא חושב ששחקנים יעדיפו כבר מקומות אחרים. שחקנים רואים שאין להם טעם לקבור את עצמם במקומות אחרים.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

סנצ'ז נפנף אותנו, סאלח הלך לאן שרצה. מחטריאן הלך לקבוצה גדולה אחרת. ויליאן לצ'לסי ואפילו טוטנהאם הצליחו לקחת לנו שחקנים.
סוארז בחר ללכת וסטרלינג מבקש ללכת "לזכות בתארים". זו מגמה שאני לא אוהב. אנחנו בחירה שניה. ראש לזנבות.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

נו, חיברת איזה שלוש עונות ביחד. אני משוכנע שאחרי העונה האחרונה, מכטריאן וסאלח היו באים אלינו כמו כלום. גם אני הייתי בוחר את דורטמונד על ליברפול באותה נקודת זמן

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

דרך אגב, סלאח רצה לבוא אלינו, צ'לסי הציעו יוצר כסף לבאזל ולא היתה לו ברירה. הוא ידע ששם הוא לא יראה הרבה הרכב

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

סלאח היה באמצע העונה שעברה. סנצ'ז אחרי העונה שעברה. מה שאני אומר זה שאני לא רואה שהצלחנו להחתים אף שחקן שרצינו מישהו אחר רצה (קבוצות מהליגה שלנו/שאנחנו רוצים להיות בה). ולא משנה המאמן, אם לא נצליח להחתים אף אחד מהמועמדים הראשיים שלנו לא נוכל לפתוח את העונה כמו שצריך.
את העונה הזו פתחנו עם החתמה מוקדמת מאד, שאז נראתה טובה ומשלימה אבל בדיעבד הפכה ללא רלוונטית. בקיץ הזה אין מונדיאל ואין כנראה עזיבות משמעותיות (סטיבי לצורך העניין כבר מחוץ להרכב) חוץ מג'ונסון שאני לא יודע איך נתגבר על החיסרון שלו (אני מניח בריקודים) – אז בלי הפתעות שכאלו אפשר לתכנן את הרכישות ואני מקווה לראות החתמות יחסית מהירות.

אבי גלברט 19 באפריל 2015

נגמרו הספקולציות ,ג'אררד פותח ,לוקאס פצוע . מי האמין שפעם יהיו לנו התלבטויות כאלו ….

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

יש הרכבים? איפה ראית את זה?

יריב ס. 19 באפריל 2015

האקו מדווח שלוקאס נפצע באימון של יום שישי ויעדר עד שבועיים.
עדיין לא פורסם הרכב, יפורסם בסביבות 16:15

אבי גלברט 19 באפריל 2015

16.00 על השנייה באתר הרישמי . תמיד שעה לפני על השנייה .

אבי גלברט 19 באפריל 2015

לא מצליח להעביר את הקישור כנראה נחסם .תשחרר אותו . אתר מצויין שמרכז את כל הידיעות בהושא ליברפול בתדירות של 5 דקות .
לא הרכב אלא רק ציון שלוקאס פצוע .

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

לא רואה תגובה שחסומה כרגע. בסדר, זה שלוקאס נפצע לא אומר שג'רארד פותח. אם חוזרים לשלושה בלמים, אז זה מוריד שחקן מרכז שדה בכל מקרה.
אפשר לקבל הרכב של:
מיניולה
לוברן סקרטל צ'אן
מורנו אלן הנדרסון מרקוביץ'
קוטיניו סטרלינג אייב

נחכה שעה, נגלה

משה 19 באפריל 2015

פורסם. מההרכב שלך סטיבי על אייב.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

אבי, תעלה קישורים ללא הפתיחה, או הסיומת

אבי גלברט 19 באפריל 2015

אייב לא יכול לשחק ,שיחק בגביע עם בירנגהאם .

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

באמת? מה זה השטויות האלו? שחקן עובר באמצע העונה ויכול לשחק למרות שהוא שיחק בליגה בקבוצה אחרת, אבל בגביע אי אפשר?

באבא ימים 19 באפריל 2015

אני חושב שזה פוסט שראוי לו שיכתב לפני הגמר ולא לפני חצי הגמר.

אולי די עם ג׳רארד? להתעסק במורשת שלו זה הכי לא ליברפול שיש.

ברור שגביע פחות חשוב מאליפות אבל אני מאוד אוהב את הגביע. הוא מספק דרמות שמשחקי ליגה כמעט ולא מספקים.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

לך תדע אם נגיע, באבא

באבא ימים 19 באפריל 2015

זו בדיוק הנקודה שלי

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

אהההה

לא יודע, אישית כבר איבדתי מחשבות שכאלו אחרי העונה האחרונה.

גלן 19 באפריל 2015

יש לי כרטיסים לגמר הזה. אפילו כמוזמן עם פינוקים מהמארח הלונדוני (למעשה חברה יפנית אבל זה עניין אחר). עכשיו אחרי הפוסט הזה אני שוקל לעודד את ארסנל.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

לך על זה, נראה לי זה רק יעזור לנו

גלן 19 באפריל 2015

הלכתי

אבי גלברט 19 באפריל 2015

סופית ,יש הרכב (בגביע זה שעה ורבע לפני ) 3 בלמים(לובראו צ'אן ,שקרטל ) ,ג'אררד ומרקוביץ בפנים .
שלושה חלוצים על הספסל (בלוטאלי ,בוריני,למבארט ) .

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

ההרכב שלי היה בול פגיעה, חוץ מזה שסטיבי מחליף את אייב שלא יכול לשחק

אבי גלברט 19 באפריל 2015

טוב עכשיו תן לנו תוצאה מראש (טובה ) ותחסוך לי פיצוחים ,בירה,ציפורניים שחי וגבות ….

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

בינתיים הוא צפה יפה את צ'אן במערך הזה

גיל 19 באפריל 2015

הגביע הוא מפעל נפלא, בייוחד הגביע האנגלי. ההתרגשות שרק משחק אחד הוא זה שקובע נותן מתח שאין ברוב משחקי הליגה. מספיק לראות משחק כמו אתמול שקבוצה קטנה מתחתית הליגה השנייה נותנת פייט לארסנל וכמעט מנצחת.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

כמה שטויות מה-BBC

Jordan Henderson and Simon Mignolet have played 47 games in all competitions this season, which is the joint most across Europe's top five leagues

שזה מראה כמה הסגל שלנו קצר.

Steven Gerrard has scored more league goals (12) against Aston Villa than any other side in his career.
שזה אומר שאולי יש למה לצפות היום

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

הו. גול משובח. כמעט כל החלק הקדמי איכשהו מעורב, בתנועה, בלהשיג את הכדור, בלתת אותו.

כדור ענק של סטרלינג וחדירה מעבר לקווי האוייב של קוטי.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

זה שג'ונסון עולה להציל את המולדת רבע שעה לסיום אומר המון
ושום דבר טוב.

משה 19 באפריל 2015

הוא היה צריך להיכנס מזמן, וזה מעיד כמה גרוע המערך של רודג׳רס היום.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

אז אולי דובינסקי צודק.

המדבר הגדול של פגרה בלי כלום לצפות לו בסופה מתחיל היום.

משה 19 באפריל 2015

אפשר לדון אם המסקנה של דובינסקי נכונה ההגדרה של רודג׳רס כגנב דעת זו בדיחה לא מצחיקה. הייתי מקבל כזה ניתוח מפרימו או משרף.

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

לזכותו יאמר שהוא גרס ככה גם קודם.

משה 19 באפריל 2015

גם פרימו חושב מזמן שמכבי לא צריכה מאמנים זרים.

באבא ימים 19 באפריל 2015

טוב. עכשיו אפשר סוף סוף לעבור הלאה מעידן ג׳רארד?

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

אם להתייחס לפוסט הזה שלא רצית כלל
אז המשחק הזה מסכם חלק מהקריירה של סטיבי
וחבל.

משה 19 באפריל 2015

רצוי מאוד.
הפסדנו את המשחק היום רק בגלל הכבוד שרוג׳רס רוחש לו. המערכים במחצית השניה (עד הכניסה של ג׳ונסון שהייתה המהלך הנכון הראשון כמה שזה ישמע מצחיק) היו מאולצים וגרמו להפסד הכדור המרכז השדה ולחור באגף הימני. השער השני נבע ישירות מהפסד כדור של סטיבי במאבק במרכז המגרש.

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

להיפך, אנחנו הולכים עכשיו בשישה משחקים הקרובים לקבל פסטיבל שלם. הייתי מעדיף שזה כבר ייגמר.

Gil - Zimbabwe 19 באפריל 2015

ליבי ליבי לג'רארד…

אריאל גרייזס 19 באפריל 2015

אתה רוצה לשמוע את דעתי כאוהד ליברפול? אז לא ממש ליבי אליו.
בוא נזכור – סטיבי לא שיחק בשבועיים האחרונים בגלל אדום מטומטם מול יונייטד. ואז הוא מגיע למשחק בחוסר כושר ונותן מינימום. ולרוג'רס היה יותר מדי כבוד אליו מכדי להוציא אותו. אז אין מה לרחם עליו.

אריק 19 באפריל 2015

אין כמו יומלדת בחיק המשפחה…

רובי פאולר 20 באפריל 2015

חחחח גדול! לצערי…

דוד 19 באפריל 2015

'בעיניי גביע זה מקום שנועד לקבוצות קטנות' אז למה ליברפול לא שמה (לא בציניות על המועדון אלא על הצורה ששיחקו היום)

אבי גלברט 19 באפריל 2015

ממש לא בא לי לכתוב על המשחק הזה משהו אבל קצת פסיכולוגיה . אתה כפיבוריט ,משחק בחשש לא לטעות כי רק לך יש מה להפסיד ,עושה כל טעות אפשרית אז ברור שתפסיד . אני איתך אריאל אבל מסיבה שונה . עדיף היה להפסיד היום לקבוצה נחמדה מאשר לחטוף בגמר מקבוצה מפרקת . אם ההינו משחקים היום 15 דקות בהתקפה משחק נורמלי ההינו מנצחים .עד כדי כך ההגנה של וילה נאיבית . ועכשיו שאלות פרסונליות ,מרקוביץ (לא מורגש כרגיל )פותח כדי שיהיה את מי להחליף במחצית ? בלוטאלי שלא דומה לכלום יציל אותך אחרי יבוש של שנה ? למבארט דקה 90 ?!!! צ'אן היום ע"בם עד 10 דקות לסיום . שאלת סטיבי ,היה מישהו אחר בתפקיד הזה בספסל ? חצי ראשון הפריע זה נכון ,חצי שני ניסה בלי יותר מידי הצלחה כמו כולם . מהרגע שסטיבי הודיע על עזיבה בינואר התחיל כדור השלג ! זאת הייתה טעות , היה צריך להודיע שבועיים לפני סוף העונה . הוא כבר 4 חודשים נוכח נפקד . BR עשה היום כל טעות אפשרית .את השחקן היחידי שלך שיכול לעשות משהו קרתה על הקו חצי שני (קוטיניו ) .משחק שעבר בקו של 4 מאחורה היה טוב למה לשנות ? זה לא שג'ונסון נכנס להציל זה פשוט מערך נכון יותר בלי שני שחקנים (מורנו ומרקוביץ) שהולכים לאיבוד .
בקיצור סיכום קצת מבולבל אבל כל הקבוצה נראתה ככה היום .
מה עושים לשנה הבאה ? הבסיס קיים כל השאר חריש + משתת לחצי מטר ,מי שקיבוצניק יבין ….

אריק 19 באפריל 2015

מאז שנת 1950 יש מאמן אחד שהשלים שלוש שנים בליברפול בלי תואר, ברנדון רוג'רס שמו. אבל הוא לא אשם, בהנחה שהוא לא אחראי על הרכש, אשם מי שהוציא כסף בצורה קטסטרופלית בקיץ.

בני תבורי 19 באפריל 2015

אני שמח שאתה חבר של לוינטל.

אריק 19 באפריל 2015

???

בני תבורי 19 באפריל 2015

ציטטת במדויק סטטוס שלו מלפני עשרים דקות בפייסבוק. ואגב, אני לא מסכים אתך לגבי הרכש, לא זה הפסיד לנו את המשחקים נגד ארסנל והיום אלא שיקולים מוטעים לחלוטין של רוג'רס. יש לנו סגל שיכול לנצח משחקים כאלה. בשני המשחקים העדיף לעלות בלי חלוץ, תקע את הנדרסון בצד ימין שם יעילותו פוחתת משמעותית, העדיף את ג'רארד שלא שיחק שלושה שבועות, התמהמה בחילופים. מצד שני, לא נפרגן לוילה?

משה 20 באפריל 2015

שמת לב שזה טור מדצמבר ?
לא שאני חושב שהעונה של ליברפול טובה אבל קרו כמה דברים מאז, רובם חיוביים (לאוהד ליברפול). אני בטוח שגם קרא היה מנסח כמה מסקנות קצת אחרת אחרי 4 חודשים.

אריק 20 באפריל 2015

שמתי לב. בקשר לרכש כל מילה בול.

אסף the kop 20 באפריל 2015

אריק.
זה באנגלית.

אריק 19 באפריל 2015

אהה הבנתי. א. אני לא . ב. זה כתוב בטלגרף גארדיאן ומניח שבערך בכל מקום אחר…לא צורך כמעט פייסבוק מאז החלו הבחירות מחכה לסיום הסכסוך השמאלני/ימני אשכנזי/מזרחי כדי שאולי יהיה שם יותר נסבל.

בני תבורי 19 באפריל 2015

אני לא מתווכח אתך על זה שנכשלנו ברכש, אני טוען שרוג'רס לא היה המילה האחרונה.

אסף THE KOP 19 באפריל 2015

ברור שנכשלתם ברכש. מה עבר לכם בראש שצירפתם את ציפי לבני ?

בני תבורי 19 באפריל 2015

אסי, אני לא לוקח אחריות על מפלגות אחרות

יוסי מזרחי 19 באפריל 2015

זה היה המהלך המבריק של נתניהו בכל מערכת הבחירות הזו,

עדי אבני 20 באפריל 2015

+1

אלון 19 באפריל 2015

איזה כיף. וילה שיחקה מצויין. בנטקה, גירליש ודלף היו מצויינים. הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. עוד ניצחון אחד מתואר היסטורי, בכל זאת אני לא רוצה שאגבונלהור יפרוש בלי תואר.

אסף THE KOP 19 באפריל 2015

טוב.
לפחות נגמרה ההתלבטות לגבי הנסיעה ללונדונסטן בסוף מאי.

49ers 19 באפריל 2015

אריאל
הטורים שלך מרתקים, הכתיבה שלך משובחת.
רק הערה והארה אחת ברשותך…
אתה חייב להפסיק להשתמש בצמד המילים "שנה שעברה"…
אין דבר כזה בעברית. "בשנה שעברה" בשבוע שעבר" (ולא שבוע שעבר)…
במטותא :)

אריאל גרייזס 20 באפריל 2015

You can't teach old dog new tricks..

יואב דובינסקי 19 באפריל 2015

אמרתי לכם

D! פה ועכשיו 19 באפריל 2015

//bit.ly/1aIIk4Z
?

רובי פאולר 20 באפריל 2015

ניהול משחק ביזיוני של רודג׳רס החל מההרכב ועד החילופים והמערך והשד יודע מה. אני זוכר איזה משחק תחת רפא או קני שתקעו את סקרטל מגן ימני וקיבלנו בראש מווסטהאם או משהו כזה. מה פתאום צ׳אן מגן ימיי? למה לא לשים את מיניולה חלוץ?
ולוברן, ומורנו, וסטיבי… כמה אנמיות וכמה נאיביות. איום ונורא.
מיניולה 5. מסכן
צ׳אן 4. ולא לגמרי באשמתו
סקרטל 5. בינוני
לוברן 4. והבעיטה המטומטמת בסוף מסכמת הכל

רובי פאולר 20 באפריל 2015

מורנו 4. נמאס כבר מאיבודי הכדור המטופשים שלו. היה לו תאקל אחד יפה.
אלן 5. כלום, בטח כשעלה למעלה
הנדו 5. גבר הולך לאיבוד
סטיבי 4. חלש מאוד, אנמי, חסר מנהיגות. לא ייאמן. רודג׳רס 2008 נגמרה, סטיבי לא יכול לשחק מאחורי החלוץ
מרקוביץ 5. מה עשה?
סטרלינג 5. מבולבל
קוטניו 5. שוב נעלם כל המשחק
באלוטלי

דורפן 20 באפריל 2015

האוטובוס של מוריניו לא הטריד אותי במיוחד – כי הוא בעיקר היה תמוה. לא היה לו שום קשר לאוטובוסים שלו בעבר. מי מחנה אוטובוס במשחק שלא קובע כלום?

אריאל גרייזס 20 באפריל 2015

זה מוריניו. תסתכל על המשחק שלו בליברפול שנה שעברה – איזה סיבה היתה לו להחנות אוטובוס? למעשה, אם הוא רצה סיכוי לאליפות הוא היה חייב לנצח את המשחק (עזוב שזאת היתה התוצאה הסופית, זאת בבירור לא היתה המטרה שלו).

אריק 20 באפריל 2015

זה לא רק המעמד. רבאק אלה היו פלאייני יאנג פלקאו ומאטה מקדימה. ומקניר וסמולינג מאחורה וזה היה בגשר. למההלחשוב רק על איך לעצור את יונייטד ולא ליזום. זה היה די עלוב. אבל זכותו הקבלות שלו מדברות בעד עצמן.

איתי 20 באפריל 2015

אנקדוטה קטנה:
האמירה האנגלית ״בוקר טוב, היום גמר גביע״ הייתה הכותרת הראשית של מוסף הספורט (נדמה של ידיעות) ביום של גמר הגביע בין כפ״ס לשמשון.

Comments closed