התיקו בברומיץ'

הנה הגיעה האפטיות של סוף העונה. אבל זה שנכנסים לאדישות לא אומר שצריך לבנות הכל מאפס

Westbrom

הייתי אתמול במשחק כדורגל של הליגה הלאומית, משחק של הפועל כפר סבא – הראשון שלי בליגה ישראלית זה תקופה ארוכה מאוד. היה משחק רע לתפארת. באמת, אוסף של שחקנים שאצל רובם הקשר לכדורגל הוא באמת מקרי. חוסר יכולת לחבר מסירות, כושר גופני מינימלי שגורם לזה שהם לא טורחים בכלל לרוץ אחרי כדורים, רגעים קומיים למכביר.

ועדיין, נהניתי פי כמה מאשר נהניתי מהמשחק היום.

כי שם, ידעת בדיוק מה אתה מקבל. ציפית לקבל כדורגל חלש. במשחק היום, כמו חלק נכבד מהעונה של ליברפול, יש הרבה שחקנים עם כשרון אבל כל כך מעט יכולת. מין בלאגן כזה שממש לא ברור מה התפקיד של השחקנים ולא מזכיר בכלום את הכדורגל שהתרגלנו לקבל בשנה שעברה או אפילו לפני חודשיים.

וזה די מדכא בתור אוהד. כי אם הייתי צריך לתאר את ההרגשה שלי במהלך המשחק היום היא היתה בעיקר אפטיות. מעצבן שלא ניצחנו אבל נו – הערב יש בייסבול ו-NBA ועוד קצת כדורגל. העולם ממשיך ועוד כמה חודשים תתחיל עונה חדשה. ובאמת, בתור אוהד, אין תחושה יותר מעצבנת מאשר האדישות הזאת. אם אין לך סיבה לקום בבוקר כי הקבוצה שלך משחקת – והמשחק של ליברפול היום לא היה הדבר הראשון או השני שחשבתי עליו כשקמתי – אז כל הבסיס של האהדה מתערער.

וזה מדכא.

*

אבל אני מסרב להתדרדר לפאטליות.

אני יודע שיש הרבה אוהדים שמדוכאים כל כך מהעונה הזאת שהם יגידו שצריך לעקור הכל מהשורש ולהתחיל מחדש. אני גם מבין לליבם. אני רק חושב שהם טועים בגדול. ודווקא אחרי משחק כזה נורא צריך לבוא ולהדגיש את זה.

בדיוק יצא לי לראות היום את הסדרה "הנובליסטים" (די מומלץ, דרך אגב). בפרק הטוב ביותר בסדרה הם מדברים עם כהנמן, שזכה בפרס נובל לכלכלה אבל בעצם הוא פסיכולוג שהראה עד כמה ההתנהגות האנושית היא לא רציונלית. יש לזה הרבה מאוד מימדים – העובדה שאנחנו פוחדים מהפסדים הרבה יותר מאשר אוהבים רווח, הדרכים שבהן "מערכת 1" – האינטואטיבית – מטעה את "מערכת 2", והרלוונטי מכולם – הדרך שבה אנחנו נוטים לתת משקל גדול הרבה יותר לחוויה האחרונה שלנו על פני מה שקדם לה. הדוגמא שהוא נתן זה אנשים שניהלו יומן טיולים שממנו עולה הרושם שהם נהנו מאוד בטיול אבל כששואלים אותם איך היה, הם זוכרים חוויה רעה מאוד – וכל זה בגלל שהיום האחרון בטיול היה גרוע.

אני חושב שזה בולט מאוד בהקשר של רוג'רס. כאילו העונה הקודמת נמחקה לגמרי. כאילו העובדה שליברפול היתה במרחק נגיעה מתואר מדהים, כשהיא עוקפת קבוצות גדולות ועשירות ממנה, לא היתה. ואפילו העובדה שרוג'רס, אחרי פתיחה רעה מאוד של העונה, הצליח לייצב את הסירה ולמנוע ממנה לשקוע. ויש סיכוי טוב מאוד שליברפול תסיים בין 5 הראשונות, למרות פתיחה גרועה מאוד לא רלוונטית פתאום.

והנה עוד נקודה שממנה נוטים להתעלם מאוד – לא רק שרוג'רס איבד את סווארז השנה, הוא גם איבד דה פאקטו את סטארידג'. אנחנו מדברים פה על יותר מ-50 שערים בין השניים האלו. ובמקומם הוא קיבל את מי? באלוטלי שפשוט לא שייך לשיטת המשחק הזאת ולאמברט שהגיע על תקן של חלוץ חמישי שיכול להחזיק קצת בכדור וגם הוא לא מזכיר בכלל את מה שרוג'רס דורש מהשיטה שלו.

נכון, יש הרבה טענות לרוג'רס, רובן מוצדקות. חלק גדול מהרכש נראה בעייתי (אם כי אני חושב שזה מאוד לא פייר לשפוט רכש אחרי שנה – תראו את לוברן בחודש האחרון, הוא נראה סוף סוף כמו הבלם שקנינו), הנטיה שלו להיות שמרן ולדבוק בשיטה גם כשברור שהיא לא עובדת. חוסר ההחלטיות שלו בסוף השנה עם כל מיני הרכבים לא ממש ברורים.

אבל הנה כתב ההגנה שלי לרוג'רס – כל השיטה שלו נגזרת מסוג מסוים של חלוצים. הסוג שמסוגל לחתוך פנימה לתוך הרחבה בצורה מהירה. ברגע שרוג'רס איבד את היכולת הזאת – כל השיטה שלו התבלבלה. זה לא סתם שליברפול נראתה טוב יותר דווקא כשחלוץ החוד שלה היה סטרלינג – שחקן מהיר שמסוגל לחתוך פנימה – מאשר כשבאלוטלי היה שם, אפילו שהוא רחוק מלהיות חלוץ טבעי. ולא סתם שליברפול נראית פחות טוב עם סטיבי על המגרש – שחקן כבר איטי שהחלק הכי חזק שלו זה מסירות עומק ארוכות, משהו שפשוט לא רלוונטי כרגע.

למעשה, כל אסטרטגיית הרכש של ליברפול השנה נבנתה מסביב לזה – מרקוביץ בכנף עם המהירות שלו, מורנו באגף עם המהירות, לאלנה באמצע מוסר כדורי עומק. וכל זה פשוט הלך לפח ברגע שסווארז נמכר וסטארידג' נפצע (ונפצע ונפצע). וכן, אני מודע לזה שבאלוטלי לא מסתדר עם כל זה אבל אני די משוכנע שזה לא מישהו שרוג'רס רצה והוא הגיע בעיקר כמהלך פאניקה אחרי שהחלוץ שכן רצו נפסל מסיבות בריאותיות.

אז בחייאת – כן, רוג'רס נכשל העונה בכל המטרות. אבל שום דבר לא השתנה משנה שעברה – הוא עדיין מאמן מצוין ומגיעה לו לפחות עוד שנת חסד. כן, אפילו כשקלופ מחכה בפינה.

*

והנה עוד נקודה שחייבים להדגיש ולהחזיר את אוהדי ליברפול (לפחות חלקם) למציאות – ליברפול היא כבר לא טופ דוג. לא רק באירופה, גם בפריימרליג. היא הקבוצה החמישית בגודל שלה בליגה ואין לה את היכולת הכספית של הקבוצות שמעליה או אפילו את האפיל של לונדון, שיש לארסנל.

ליברפול היום היא לא מגנט לשחקנים טופ קלאס. היא המקום שאליו מגיעים שחקנים בינוניים או שחקנים צעירים עם פוטנציאל. לפעמים הפוטנציאל הזה מתגשם (קוטיניו, צ'אן) ולפעמים קצת פחות (מורנו, לאלנה).

מה שיותר חשוב לומר הוא שבעולם של ה"פייר פליי" המפוקפק של פיפא, למעשה קבוצה כמו ליברפול כמעט אין לה יכולת להביא שחקן בסדר גודל עצום. הדרך היחידה לעשות את זה היא על ידי מכירה של שחקנים וקניה גדולה (זאת הסיבה העיקרית להרחבה של אנפילד – הוא יוסיף כמות נכבדה מאוד של כסף שיהיה אפשר להוציא). בקיץ האחרון היתה הזדמנות כזאת, כשליברפול הרוויחה הון עתק מהמכירה של סווארז, אבל המחשבה היתה על בניה לעומק לאור כמות המשימות שעמדה בפנינו והאמת היא שאף אחד לא חשב שסטארידג' יהיה פצוע כל כך הרבה או שבאלוטלי יהיה כל כך גרוע.

הדרך היחידה של ליברפול להשיג תוארים היום היא על ידי בניה איטית מלמטה. העלאת כשרונות מהנוער, סטייל אייב וסטרלינג ופיתוח של כשרונות צעירים שנקנים במחיר נמוך סטייל קוטיניו וצ'אן. וגם אז – זה יספיק לה כדי להתמודד על ארבע הגדולות, שלא לדבר על האליפות, פעם בכמה שנים. זה המצב. ושום קלופ לא ישנה את זה.

המחשבה שליברפול יכולה להיות דורטמונד, היא קצת אבסורדית. הכשרון של השחקן הגרמני הוא כל כך גדול, שדורטמונד מסוגלת לתת תחרות לבאיירן על סמך שחקנים מקומיים כמעט בלבד. יותר מכך – דורטמונד צריכה להתחרות באמת רק בכסף הגדול של באיירן. ליברפול, לעומת זאת, צריכה להתחרות בכסף הגדול של צ'לסי, סיטי, ארסנל ויונייטד. זה פשוט לא בר השוואה. קלופ הוא מאמן נהדר, האם זה אומר שהוא מסוגל לעשות אותו דבר עם ליברפול, במקום אחר לגמרי? אני ממש לא בטוח. זוכרים מאמן ספרדי שהגיע ככזה שהצליח לקחת אליפויות בספרד משתי הגדולות? זוכרים כמה אליפויות הוא השיג באנגליה? והוא קיבל קבוצה שיכלה לבזבז הרבה יותר (וברוך השם גם ביזבזה) והמקום שלה בארבע הגדולות היה למעשה מובטח.

אני חושב שהגיע הזמן שנחזור למציאות. לא קל להיות אוהד ליברפול. המצב לא ממש מעודד. אבל יש לנו בעלים מחויבים שמבינים מה צריך לעשות כדי לבנות קבוצה מנצחת ויש לנו מאמן שיודע מה צריך לעשות, גם אם לא תמיד זה נראה ככה.

מה שעכשיו צריך זה בעיקר סבלנות. עוד ארבעה חודשים מתחילה עוד עונה.

הא, ועוד חמישה משחקים נפרדים מגלן ג'ונסון

 

שינוי תפיסה
התיקו מול ארסנל

35 Comments

צור שפי 25 באפריל 2015

זה היה משחק נוראי אבל אחרי שעברתי ממנו לאשדוד-הפועל חיפה הוא פתאום נראה בדיעבד הרבה יותר טוב.

ק. 26 באפריל 2015

לא חשבת על בארסה אספניול?…

בוזו 25 באפריל 2015

לגבי ליברפול – מסכים,לצערי.

לגבי כפר סבא – תהיה עדין. כמי שמחזיק במנוי ועדיין הולך לרוב המשחקים לא מדובר בשחקנים שאין קשר בינם לבין כדורגל (חלקם כן), אתמול באמת היה משחק חלש להחריד אבל היו גם אחרים. בקיצור, תהיה עדין איתם, אף אחד מהם לא מסי (וגם לא דור מיכה. ואפילו לא אוהד קדוסי…) אבל הם שלנו.

מקווה שתבוא לעוד משחקים גם בשנים הבאות.

אריאל גרייזס 25 באפריל 2015

אני אשתדל, מאוד נהניתי אתמול, למרות הרמה הנמוכה. אני פשוט לא גר בכפר סבא, אלא די רחוק, אז זאת חתיכת פרוצדורה.

יוסי מהאבטיחים 25 באפריל 2015

אריאל, אני לא רואה את.המצב של ליברפול משתפר כהוא זה בשנים הקרובות.
אם גדל במחלקת הנוער כישרון פנומנלי אודגארד סטייל, הוא כבר לא יהיה בליברפול כשיגיע לגיל 16.
אם יהיו כשרונות טובים ברמה הארצית, הם יתנו שנתיים טובות וילכו אח"כ לפזרניות הכסף וזוללות התארים.
גם זרים טובים קשה לשכנע להגיע לליברפול כיום, ונשארו רק זרים טובים אך לא מעולים.
ובכל מקרה, תארים דורשים ריבוי כשרונות יחד עם מספר זרים טובים על הדשא, וכיום ליברפול יכולה להרשות לעצמה 3-4 כאלו לפני שנגמר הכסף.

Kirma Der Faux 25 באפריל 2015

מסכים בהחלט עם כל הנקודות. לגבי המשחק עצמו אצטרך להסתמך על רשמיך כי פעם ראשונה בהרבה זמן שהיתה לי הזדמנות לראות את המשחק ופשוט ויתרתי.

עוד דבר חשוב בלא לשבור את הכלים ולבנות מחדש זה אלמנט ההמשכיות שכל כך חסר לנו בשנים האחרונות. כשכל עונה נכנסים ויוצאים שמונה-תשעה שחקנים, ונכנסים לטראנס של החלפת מאמנים קשה ליצור המשכיות. זה מתבטא בפחות מהלכים מהירים שמתבססים על הבנה עיוורת לאן ירוץ השחקן שלצידך, וגם ברוח מועדון ומחויבות קבוצתית שבלתי אפשרי להנחיל לכמות כל כך גדולה של שחקנים שנפגשים ביולי אוגוסט בפעם הראשונה, ושיודעים שיש סבירות גדולה ועוד שנה-שנתיים כבר לא יהיו במועדון.

בני תבורי 25 באפריל 2015

קלופ לא בפינה.

אריק 25 באפריל 2015

קלופ יהווה מורד משיכה. פתאום תוכלו אולי להחתים את גונדגאאן רויס הומלס או דפאיי. זה יכול לתת לליברפול את הדחיפה להשוות את תנאי הפתיחה. מקווה שלא יגיע.

D! פה ועכשיו 25 באפריל 2015

זה בוודאי יתרון אחד שיש לו על BR.

בני תבורי 25 באפריל 2015

אריק,
תנגב את הזיעה ואל תתרגש. לא קלופ ולא דפאיי.

Matipool 25 באפריל 2015

לפחות לגבי גונדוגאן – כנראה שפספסנו את הרכבת גם אם קלופ יגיע .. ( השמועות אומרות שהוא שלכם ) .

אריק 25 באפריל 2015

שמועות זה שמועות. והן ממתפשטות.
אבל הן רק שמועות

אבי גלברט 25 באפריל 2015

אין מה לסכם יותר מידי היום . שליטה טוטאלית במגרש שתמיד היה לנו קשה ובונקר טוטאלי שגם נגדו תמיד קשה לנו מסורתית ….סהכ ניסינו הכול וגם נכון כדי לפתוח ולא הלך אין מה לעשות . בלוטאלי ששיחק רחוק מידי מהשער ולא ברחבה אבל גם ככה לא היו לנו מצבים והחמצות גדולות מידי …לוברן במשחק סביר מאד היום לשם שינוי .לגבי קלופ ,לא מכיר את שיטת המשחק שלו אבל הוא יוכל למשוך שחקנים שBR האפרורי במושגים אירופאים לא ימשוך לעולם . אריאל דיבר על זה ,לא רואה שעומדים בתור שחקנים (אם דפאי יגיע הופתע מאד ) ושם כמו קלופ שידוע באירופה ואפילו עם רזומה יכול למשוך שחקנים טובים יותר מאשר הגיעו אלינו … זה לא אומר שאני בעד שBR ילך אני די מעריך את מה שעשה בשנתיים שלוש האחרונות נגד קבוצות עשירות וטובות בהרבה מאיתנו .

Gil - Zimbabwe 25 באפריל 2015

דווקא היום לא היה לי איכפת שליברפול ינצחו במשחק ה – 500 של הקפטן, עד שראיתי שפלצ'ר בהרכב.
מביני השיפוט – בלי קשר למשחק הזה, על פי החוק עבירה כמו של סקרטל זה לא פנדל?

Matipool 25 באפריל 2015

היום ראיתי רק את רבע השעה האחרונה . היה כיף יותר והרבה יותר מועיל לבלות עם הקטנצ׳יק בפארק ( הצמוד לאיצטדיון הפועל כפ״ס . חשבתי אתמול גם ללכת למשחק ולאור התוצאה והרמה – שמח שויתרתי ( הבן הגדול שימש כנציג המשפחה באיצטדיון )) .
אתה צודק בניתוח המצב שלך . האשמה של רודג׳רס היא חלקית מאד ולהבנתי , החלק שלו ברכישת שחקנים הוא לא גדול ולמעשה הוא רק חבר בועדה שמטפלת ברכש ( אחד מחמישה ) . לא הייתי מסתכל לצדדים בכלל אלמלא המצב שנוצר עם קלופ . כמו שכתב אריק – הוא יכול להיות מגנט לרכישת כוכבים , הוא יקבל יותר כסף מהבעלים לרכש ויזרים דם חדש ואמביציה לקבוצה . אם יש לזה סיכוי אז ההחלטה היא קשה ולא פשוטה .

משה 25 באפריל 2015

אני מסכים עם רוב הנקודות.
אני חושב שמי שהמליץ להביא את באלוטלי צריך ללכת הביתה ויחד איתו גם כל מי שהיה באותו חדר והנהן.
לוברן טועה הרבה גם בחודש האחרון, אני לא משוכנע לגבי העתיד שלו אצלנו.

כחול אדום 25 באפריל 2015

רודג'רס לא קיבל את באלוטלי ולמברט, הוא הביא אותם, רמי לא עבר מדיקל חודש לפני סגירת החלון. הכישלון הגדול שלנו השנה הוא ההתקפה והעובדה שצריך לבנות אותה מאפס שוב בקיץ (לפחות שני חלוצים וקשר התקפי לרוטציה), ואי אפשר להתעלם מהסכום שהוצאנו בקיץ, לא בטוח שהאמריקאים סומכים על ברנדן ברכש (וללא ספק הרגיז אותם לשמוע ש"אנחנו איפה שאנו צריכים להיות השנה" -par).
למען ההמשכיות צריך לתת שנה נוספת ולראות מה יצא מהרכש +חיזוק, אבל גם ברנדן מבין שזו הזדמנות אחרונה.

יריב ס. 26 באפריל 2015

כמה הערות לגבי הרכש:
1. לפחות מחצית מהרכש בוצע ונסגר בחודש יוני כאשר הקבוצה נבנתה סביב סוארז. הובא לאלנה כקשר שיודע להכניס כדור לחלוצים ולמברט כגיבוי מהספסל. עזיבתו של סוארז במחצית השניה של יולי לא היתה צפויה, לפחות לא העונה.
2. הרכש לא נקבע ע"י המאמן אלא ע"י ועדת רכש לפי מדיניות הבעלים המעדיפים פרוספקטים צעירים. הם בחרו את מרקוביץ', מורנו, מנקיו ושחקנים צעירים לאקדמיה.
3. רודג'רס ביקש את לוברן, לאלנה – אותם קיבל ואת אלקסיס סאנצ'ז וויופריד בוני אותם לא קיבל. הוא לא רצה את באלוטלי ולהזכיר את הראיון איתו שבועיים קודם בארה"ב שהוא גיחך כששאלו אותו עליו.
אפשר להפיל הרבה על רודג'רס העונה אבל ממש לא את הרכש והחלוצים בסגל. הוא התראיין השבוע ואמר שחייבים חלוץ מוכח שיכול לשחק כל העונה כי אי אפשר לסמוך על סטארידג'

אריאל גרייזס 26 באפריל 2015

אני תוהה באמת כבר הרבה זמן מה היה קורה אם סווארז לא היה נושך את קיליאני באותו משחק. האם ליברפול היתה מתעקשת לשמור אותו? האם היא היתה מצליחה?

יריב ס. 26 באפריל 2015

לדעתי אלמלא הנשיכה סוארז לא היה עוזב. בכל מקרה היא לא היתה מצליחה להשאיר אותו כי שולם סעיף השחרור, מצד שני ברצלונה פנתה רק אחרי הנשיכה והרעש כי ראתה הזדמנות.

רובי פאולר 27 באפריל 2015

ברגע שבארסה פנתה הסיפור נגמר, כי האלמנט החזק פה הייתה המשפחה של אשתו שמתגוררת שם… זה מה יש…
אגב גם מסצ׳ראנו עזב בזמנו על אותו פרנציפ (אשתו רצתה לעבור לברצלונה)

TD 25 באפריל 2015

לא מבין איזה אינטרס יש לקלופ להגיע אלינו – כמו שכתבת, התקציב לא בטופ, אין ליגת אלופות ואין מספיק שחקנים לעבוד איתם. אם לא השנה, הוא צריך לחכות מקס. שנה-שנתיים והוא מוצא מקום עבודה טוב יותר. כנ"ל לגבי דפאי, רוב הסיכויים שהוא מפלרטט עם ליברפול כדי לשפר את תנאיו במנצ'סטר.

רודג'רס קצת מבאס לאחרונה, בעיקר כיוון שתמיד היתה לו דרך והוא לא מצליח השנה להנחיל אותה ורק מסתבך עם עצמו. עם זאת, תנו לו עוד שנה, הוא הרוויח את זה. ותנו לו שחקנים שיכולים לתפקד תחת לחץ.

חיימון 25 באפריל 2015

אריאל איזה טור מצוין. מפוקח ורציונלי על רקע אהבה גדולה למשחק ולקבוצה שלך. תודה ;)

vered s 25 באפריל 2015

היה איזה רגע במישחק שהכל היתחבר שליברפול מצאה את הדרך להיכנס ולעקוץ בתוך הרחבה או אז באותן דקות בדיוק שני חילופים. ומאותו הרגע הבונקריסטים של ווסט ברומיץ׳ חזרו למישחק. תחליפו כבר מאמן. הוא חמוד. הוא מוכשר. הוא ניראה אחלה בן אדם. ויש לו איזה קטע טוב עם כדורגל מהיר וחיתוכים פנימה. לברנדון רוג׳רס יש טריק אחד. בלוטלי הוא כדורגלן ניפלא. הוא וסטרילנג נהנים לשחק ביחד וראו את זה היום. מה שהיה העונה זה שהמאמן ברנדון רוג׳רס יקיר דה באזר הוא מאמן שצריך לעשות עוד כמה קבוצות לפני ליברפול. בדיוק קבוצה כמו ליברפול צריכה מאמן מבריק. תביאו את יורגן קלופ.

משה 26 באפריל 2015

לשמחתי רוג׳רס יילך הרבה אחרי באלוטלי (אם באלוטלי עדיין בקבוצה, התפקוד שלו מעורר ספק גדול ).

Vered s 26 באפריל 2015

תמשיכו להישאר באותו zone מדכדך. ברנדון רוג׳רס יודע מכאן עד כאן. דווקא בתקציב ובמעמד הנוכחי של ליברפול אתם חייבים מאמן מבריק. שמושך שחקנים טובים.

משה 26 באפריל 2015

ניתן להתווכח על רוג׳רס.
בנוגע לבאלוטלי, ראיתי כ 40 משחקים של ליברפול השנה מתוכם בכ 30 הוא שיחק ואני לא יכול לספור 10 פעולות חיוביות שהוא ביצע. יתרה מכך, ההבנה שלו בתנועה של חלוץ מעליבה את האינטיליגנציה של חלוצים כמו איציק כהן ודובב גבאי. אין לי מושג מה נפלא בו בעיניך ואני די בטוח שלמעט בבילויים אחרי המשחקים סטרלינג לא שמח לראות אותו בכלל, בטח לא על המגרש לצידו (ואני מתכוון לצידו, בתנועה העלובה שלו הוא ממש בולם אותו בגופו כדי שחס וחלילה לא יגיע לשער ). אני מוכן לשים לא מעט כסף שזו הפעם האחרונה שהוא דורך בקבוצה שמסתובבת סביב ליגת האלופות (האירופאית, ייתכן שהקבוצה הסינית אליה יגיע בשנים הקרובות תשתף אותו במקבילה האסייתית ).

Vered s 26 באפריל 2015

בלוטלי לא מתאים לשיטה של ברנדון רוג׳רס וההפך – דווקא בהתחלת העונה כשעוד לא היתה כל כך שיטה מובחנת ובלוטלי פתח בהרכב זה היה בולט שהמאמן לא רוצה אותו ועושה הכל כדי להוכיח את זה. אתה יודע כמו שמוציאים חלוץ בודד ומכניסים שני חלוצים ואז הכל ניראה יותר טוב. וכן אני חושבת שכ שמאמן עם אישיות מסויימת כועס על שחקן שכפו עליו הוא זורק אותו לסיטואציות לא הגונות על הדשא. בלוטלי שיחק לבד בהתקפה עם קבוצה לא מתואמת במשך תקופה וחטף ביקורות שזה מדהים שהוא עוד איתנו ולא במחלקה סגורה. כולל אגב הפנדל המפורסם שבו לא רצו לתת לבועט פנדלים מוכח ליבעוט. האיש היה לא רצוי. בגדול כששחקן כישרוני לא בא לידי ביטוי זה תמיד בעיה של מאמן ולא של שחקן. ברנדון רוג׳רס לא רוצה ולדעתי גם לא יודע להביא את הכישרון של בלוטלי לידי ביטוי עבור הקבוצה. החילופים שלו במישחק האחרון היו ממש לעצור את הקבוצה שהיתה ככה קרובה לגול. זה היה חילופים לא הגונים או מאד מטומטמים. עד כדי כך. אני מאד מקוה שבלוטלי יגיע לקבוצה עם מאמן שירצה אותו ושחקנים אינטלגנטיים. אולי נאפולי אולי סאותהמפטון

Vered s 26 באפריל 2015

לא יודעת למה אמרתי נאפולי שהיא קבוצה מאד בסיסית ומחוברת לאינסטינקטים שלה אולי ביגלל רפא בניאס ולא יודעת למה סאותהמפטון של קומן שהיא נוירוטית. אבל בגדול קבוצה של ליגה אירופאית עם מאמן שממש רואה אותו. לדעתי הוא כבר לא בעייתי ורואים כמה שהוא רוצה על הדשא הוא יותר לא מובן מכל דבר אחר.

Vered s 26 באפריל 2015

הא ומצחיק מה שאמרת על סטרלינג. לייק. רק שבמישחק הזה ממש ראו איך סטרלינג נהנה לשתף איתו פעולה.

רובי פאולר 26 באפריל 2015

פני הקבוצה כפני לאלאנה – איטית, מסורבלת, צפויה, חסרת מחץ. אין איומים לשער, לא יודעים לפרוץ בונקר, סטרלינג ואייב באגף מנסים להעביר במקביל 3 שחקנים… מייאש. והכי גרוע שאם לא מקום 4 כבר היה עדיף מקום 7 ובלי הליגה האירופית המחורבנת הזו…
מיניולה 5 מצ׳ועמם
צ׳אן 5 אולי די לגמור אותו בתור מגן ימני? אפשר לחשוב שגילינו את קאפו החדש
סקרטל 5
לוברן 6 הוא עדיין כישלון גדול
גלן 4 ספירת העומר
הנדו 5 הייתי שם?
קוטיניו 5 הייתי שם?
סטיבי 4 הגיוני למסור ללוברן שיבנה התקפות במקומך
סטרלינג 6 ניסה אבל שוב ושוב אחד נגד מאה
אייב 5 כנ׳ל
באלו 4 לא קשור לענף

איאן ראש 26 באפריל 2015

גם אני חושב שאם לא אלופות אז עדיף גם ליפול מהאירופית.
לדעתי (ואני אומר את זה בצער) צריך להביא את קלופ אם זה באמת ממשי ולו רק כדי לשדר שאנחנו לא מסתפקים במקום 5. אולי קלופ באמת יוכל למשוך שחקנים אבל אנחנו עדיין נצטרך לפתוח תארנק.

אבי גלברט 26 באפריל 2015

אם ,אם ,אם ואם . נצחון אתמול וניצחון מול האל בשלישי וההינו רק 2 נקודות מהורודים שהם עוד צריכים לשחק עם ארסנל שתפסיד היום ……היו מיקרים ….ראבק ,אם …..

ניינר 26 באפריל 2015

את מה שכתבת על ליברפול אפשר לומר מילה במילה על טוטנהאם וזו תחושה מבאסת. אני חושב שרוג'רס מאמן קצת יותר טוב מפוצטינו אבל שניהם לא מספיק טובים לאמן קבוצה מהטופ. לא אוהב את ליברפול אבל מרגיש איזו שותפות לגורל. באסה…

כחול אדום 27 באפריל 2015

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/john-aldridge-liverpools-transfer-failings-9131465

25 שנה לאליפות האחרונה, ג'ון אולדריג' האגדי מסכם את כישלון הרכש: "185 שחקנים הוחתמו בתקופה זו, ל100 אין מקום במילואים בתקופתי".

Comments closed