נו האדל – סיכום שבוע 1

הווינריות של רומו, הלוזריות של קאטלר, הדאגות של דנבר ועוד הרבה מחשבות על ליל משחקים ראשון וכיפי

כמו תמיד, אני אוהב לגוון והשנה החלטתי שאין סיבה שסיכום המחזור יחכה ליום שלישי או רביעי אחרי המאנדיי נייט אחרי שאני אצפה בכמה משחקים לעומק, אלא אנסה לתת – כמו בכותרת של הסיכום, בנו-האדל, רשמים מהירים מהמחזור, בעיקר על סמך מה שאני רואה ברד זון.

כן. מדובר במדיום "שטחי". כן, הוא יביא לקפיצה למסקנות. כן, אני אצטרף לבלוע את הכובע שלי הרבה פעמים. אבל כן, ככה בא לי וכיף לי. תזרמו (או שלא).

קדימה, דאון ראשון ו-10 על ה-20 יארד ליין, יוצאים לדרך

*

– מראש אני אומר שניסיון להגיע למסקנות כלשהן על סמך משחק אחד – כל משחק, לא כל שכן משחק פתיחת עונה – הוא מופרך מיסודו. אבל הנה מסקנה אחת שאני בספק אם אני אצטרך לסגת ממנה בעתיד – ג'וני מאניזל הוא אפס. מדובר בשחקן לא חכם עם קבלת החלטות גרועה שהגיע לאן שהגיע בעיקר כי פוטבול המכללות לא מהיר ולא אתלטי כמו זה של המקצוענים. תשאירו בצד את כל הסיפורים מחוץ למגרש, ההתמכרות לאלכוהול, האישיות המוחצנת, חוסר היכולת להתמודד עם התהילה. האיש חסר יכולות פוטבול בסיסיות, כמו לדעת לחפש יותר מאשר מטרה אחת והוא ממשיך לרוץ כמו תרנגולת שחוטה (ואז לאבד את הכדור) כאילו זה המכללות פה.

– כמובן – הסיבה שמאניזל היה על המגרש בכלל מלכתחילה זה שהק"ב הפותח של הבראונס הוא לא מבריק במיוחד בפני עצמו. אני פשוט לא מבין את הקוורטרבקים האלו שרצים כמו משוגעים כדי להשיג עוד יארד אחד ובדרך דופקים לעצמם את העונה. ראינו את זה גם עם הק"ב של קליבלנד וגם עם זה של הריידרס כשדרק קאר החליט שזה הגיוני להתאבד בשביל עוד יארד כשהמשחק שלו גם ככה גמור. ובשביל מה יש מאמנים אם לא בשביל להגיד להם לא לעשות שטויות כאלו?

– אם הזכרתי את אוקלנד, יש לי רק שאלה אחת – איך זה לעזאזל עדיין שהאיצטדיון שלהם מלא? למעשה, איך הם מצליחים למכור ולו כרטיס אחד? מי המזוכיסטים האלו שממשיכים להגיע למשחקים שלהם וממשיכים לעודד שנה אחר שנה של כשלונות?

– אבל אני אגיד לכם כזה דבר לגבי ג'וני פוטבול – הוא, כמו שחברים שלי נוהגים להגיד, אפס שיודע שהוא אפס. הוא יודע שאין לו יותר מדי זמן בליגה הזאת והוא ינסה להוציא את המיטב מזה. ג'יי קאטלר, לעומת זאת, ויסלחו לי אוהדי הברס, הוא אפס שלא יודע שהוא אפס. איכשהו, הוא תמיד יהיה בסדר מספיק כדי שהקבוצה שלו תהיה קרובה ואיכשהו הוא תמיד יצליח לעשות את הטעות בשניה הכי חשובה. מביא את הקבוצה על סף הבאר רק כדי לירוק לתוכה או לבעוט בדלי או איזה מטאפורה שרק תרצו. וכמובן – ברגע שהמשחק גמור – הוא יעשה ט"ד על כל המגרש בקלות. הוא תמיד טוב אבל לא טוב מספיק. וזאת הסיבה שהוא ימשיך לקבל את ההזדמנויות שלו ואוהדי שיקגו ימשיכו לדפוק בראש ולהגיד – היינו קרובים.

– תקחו את כל מה שאמרתי ותשכפלו למתיו סטאפורד.

– ומק"ב שנחשב לטוב למרות שתמיד דופק את הקבוצה שלו, לאחד שנחשב לוזר אבל כבר מזמן לא. כן, טוני רומו עשה את הטעויות שלו במשחק – אם כי שני האינטרספשנס לדעתי הם לגמרי על הרסיברים שלו – אבל כשהיה צריך הוא ידע לעשות דרייב מנצח ענק שההיילייט שלו היה הסנאפ האחרון שבו הכדור נפל לו מהיד והוא בנונשלנט ממש הרים אותו, לא התרגש – ומסר לט"ד המנצח. מעתה אמרו – טוני רומו, ווינר.

NFL: Dallas Cowboys at Washington Redskins

– מילה לגבי ההתקפה של דאלאס – מעניין לראות שלמרות העזיבה של דמארקוס מארי הם לא שינו כלום והם עדיין קבוצה של ריצה-קודם. המספרים יכולים טיפה להטעות – רומו מסר 45 פעמים לעומת רק 23 נסיונות ריצה, אבל אם ראיתם את המשחק ראיתם את דאלאס כמעט תמיד מריצה את הכדור בדאון ראשון והרבה פעמים גם ישר בדאון שני, כשהמסירה מגיעה רק אחר כך. בשני הדרייבים האחרונים, כשלא נשאר הרבה זמן, הם עברו למסירה בלבד ולכן המספרים נראים ככה. האם זה יעבוד להם? ובכן, קו ההתקפה שלהם ממשיך להיות מצוין, ולראיה כמות הזמן שהיתה לרומו במסירה האחרונה ואפס הסאקים שהוא ספג, העניין הוא שקבוצות מתחילות להסתגל לזה – כמו שהג'איינטס הסתגלו בחצי השני – וזה עשוי להיות להם בעייתי

– אם מדברים על הג'איינטס, דווקא משחק לא רע שלהם, אם כי קצת עקר ברד זון. יותר טובים ממה שציפיתי מהם להיות, האמת, כששיין וארין נותן אופציה מצוינת לאיליי מהבקפילד ובכלל – משחק המסירות הקצר עובד לא רע. אבל שמישהו יסביר לי למה לעזאזל היו צריכים למסור בדאון שלישי על היארד ליין עם דקה וחצי על השעון? ריצה ואו שהם נכנסים פנימה ומגדילים את היתרון ל-10 בלתי סגיר או שמורידים 40 שניות מהשעון (לדאלאס נגמרו הטיים אאוטס), שדאלאס היו צריכים כמעט כל אחת ואחת מהן כדי לנצח את המשחק. שלא לדבר על כך שהכדור יכול להחטף (המממ, תשאלו את פיט קארול). טעות אדירה בשיקול דעת.

– דרך אגב, רק אני חושב שסיאטל רצו בדאון רביעי ו-1 בהארכה פשוט בגלל השאריות של הסופרבול ההוא? נראה שקארול נתן לזה להכנס לראש שלו.

– הגענו לסיאטל. עליהם אני באמת לא רוצה להסיק יותר מדי מסקנות. גם שנה שעברה הם פתחו את העונה רע יחסית ולא מעט אנשים דיברו על זה שהגנה קשה לה לשמור על רמה גבוהה לאורך זמן. איך זה נגמר בחצי השני של העונה אנחנו זוכרים. אני אגיד רק את זה – אין שום ספק שקאם צ'נסלור חסר והאמת שגם ריצ'ארד שרמן לא נראה כמו שזכרנו אלא כזה שכן אפשר למסור עליו, גם אם לא בקלות. בכל מקרה, המסקנה העיקרית מהמשחק הזה, לטעמי, זה שהראמס הולכים לעשות צרות להרבה קבוצות. למרות התוצאה הגבוהה, ההגנה שלהם נראתה טוב מאוד, לחצה מצוין את ראסל ווילסון ובסוף גם סגרה את המשחק בהארכה, אחרי שלא הצליחה לעשות את זה קודם. אבל מה שגורם לאופטימיות סוף סוף אצל הכבשים זאת ההתקפה, שאמנם ניק פולס עושה טעויות פה ושם, אבל הוא בהחלט שידרוג על כל מה שהיה להם קודם ויודע איך להוביל קבוצה.

– בפריוויו של העונה שכתבתי על ה-AFC איסט בוואלה הערכתי שלרקס ראיין אין הרבה מה לשפר בהגנה של בפאלו, שהיתה אחת הטובות בליגה שנה שעברה. אם לשפוט לפי המשחק הראשון, יש מצב שטעיתי. נהוג להגיד בדרך כלל שלהגנות לוקח זמן והן חלשות בתחילת העונה אבל כנראה שהבילס לא שמעו על זה, כשההגנה שלהם היתה אול אובר דה פלייס מול קבוצה שאמורה להיות, לפחות על הנייר, אחת ההתקפיות בליגה.

– הבעיה של אינדי לדעתי זה שהיא פשוט לא בנויה למשחק ריצה, אפילו כשזה ממש מתבקש. אנדרו לאק לא מצא את עצמו כל המשחק (אם נשאיר את הדקות האחרונות שהיו גארבג' טיים בצד) אבל הקולטס בשום שלב לא שינו את תוכנית המשחק ונתנו את הכדור לרצים שלהם בסך הכל 13 פעמים, אם כי יאמר להגנתם שהם שיחקו בפיגור ניכר מרבית המשחק. ועדיין, להגיע מול קבוצה שהיתה כבר שנה שעברה אחת מהגנות המסירה הטובות במשחק וקיבלה עכשיו מאמן שיודע לתקוף את משחק המסירה, ועדיין להיות עם תוכנית של מסירה-מסירה-מסירה זאת מקובעות מחשבתית מהסוג שתוקע את אינדי בשנים האחרונות כשהם פוגשים קבוצות באמת טובות. בנוסף, נראה שההגנה שלהם נשארה חלשה להחריד, כשהיא מאפשרת לק"ב צעיר לחגוג עליה לא מעט. יש להם עוד הרבה עבודה.

– טוב, חייבים מילה על דנבר. קודם כל, הניצחון שלהם אתמול חשוב מאוד כי עוד ארבעה ימים הם פוגשים את הצ'יפס, שנראו מצוין מול יוסטון, ועם איך שהם נראו במשחק הזה התקפית, הם בקלות היו יכולים ליפול לבור של 0-2 בתחילת העונה. הניצחון הזה הגיע ברובו בזכות יכולת הגנתית מצוינת, בעיקר של הפאס ראש של דנבר, שאותו כנראה דמיין אלווי כשצירף את דאמרקוס וויר לקבוצה. פלאקו בשום שלב לא נראה בנוח ואפילו בדרייב האחרון, שבו הוא התקרב מאוד לאנדזון, נראה היה שהוא יצטרך הרבה ניסים כדי לנצח את המשחק (אם כי אם יש מישהו שיודע להוציא ניסים במצבים כאלו זה פלאקו).

– הבעיה היא שההתקפה של דנבר נראית כמו המשך ישיר של סוף שנה שעברה. אני לא בטוח מה הבעיה של פייטון – שנה שעברה חשבנו שזאת הפציעה אולי אבל כרגע זה נראה כמו בעיה אקוטית יותר – אולי זה הגיל, אולי קו ההתקפה הצעיר שחסר את השחקן הכי טוב שלו ואין ספק שהפאס ראש המצוין של בולטימור עשה את שלו – אבל זה רחוק מפייטון שהכרנו. אין לו יכולת למסור לעומק, הוא איבד את הסבלנות בפוקט והוא בעיקר נראה מפוחד. וק"ב מפוחד זאת בעיה, כי היכולת העיקרית של פייטון היתה לעמוד יציב ולמצוא את הרסיברים שלו כשמסביבו יהום הסער. אני לא רוצה לחרוץ דין עדיין – ראינו כבר את בריידי בתחילת העונה הקודמת נראה בדיוק ככה וכולם הסיקו שהזקנה קפצה עליו. בינתיים, דנבר נראית כמו יוסטון של פעם – גארי קוביאק מאמן, פאס ראש מצוין, הרבה ריצה – וק"ב בינוני.

מגן הקהילה
יומן האליפות של הניינרס (1). הניצחון על מינסוטה

52 Comments

לא משנה 14 בספטמבר 2015

דונלד, ברוקרס, פיירלי, קווין, איירס, לאורנייטס ואוגלטרי: הפרונט 7 של הראמס = פחד אלוהים. דונלד הולך להיות שחקן ההגנה של השנה.
איליי מאנינג זורק כדור ליציע במקום לקחת סאק ומפסיד לקבוצה שלו את המשחק. פרייסלס.
טרל סאגס גמר את העונה ואת העונה של בולטימור.
לינץ' לא מצליח להשיג יארד אחד ומפסיד את המשחק. פיט קארול מבסוט רצח.
פייטון מאנינג גמר את הסוס (תרתי משמע). גם בריז.
ההגנה של בפאלו.
ג'קסונוויל, אוקלנד, שיקגו נרמסים ע"י הפאקרס בבית = יש דברים שלא משתנים

גיל 14 בספטמבר 2015

טוני רומו כבר מזמן ווינר לא קטן, רק שהוא נמצא בקבוצה הכי בלתי אפשרית לנצח בה (כזו שיש ממנה ציפיות ריאליות, לא אוקלנד).

דנבר-בולטימור היה משחק קשה לצפייה. בלי ט"ד התקפי כל המשחק, פלאקו ומאנינג נראו רע אבל לפחות ההגנות חזקות. אם כבר, זו הבשורה הטובה לדנבר. בניגוד לשנה שעברה, הם השתחררו מהתחושה שמאנינג יציל אותם כל פעם ומשחקים הגנה חזק כל המשחק. מאנינג ישתפר לדעתי אבל לא ברור לי אחרי שכל האוף סיזן מפמפמים לנו שדנבר ירוצו חלק גדול מהמשחק והם בקושי עשו את זה עד המהלך האחרון. 25 ריצות לעומת 40 זריקות לא נראה לי יעבוד כל השנה. הם גם יצטרכו להגן על מאנינג יותר טוב כדי שהוא ישתפר אחרת הוא יגמור את העונה מוקדם מהצפוי.

וג'יי ג'יי וואט הוא השחקן הכי מסכן בליגה. שחקן על בקבוצה שאין לה סיכוי להגיע לכלום.

ניינר / ווריור 14 בספטמבר 2015

ואף מילה על ריברס והצ'רג'רס? קמבק אדיר
בשנה שעברה הייתי המשחק בבלק הול. אווירה שחבל על הזמן, פשוט חווייה. מעניין לעומת זאת שהאיצטדיון בסנט לואיס היה חצי ריק. כנראה ויתרו על הקבוצה.
ג'וני מנזיל זה השחקן הכי שמח ומבדח בליגה. הלואי שישחק כמה שיותר
אריזונה גם יעשו הרבה צרות בשנה אם פלמר יישאר בריא

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

לא צריך ואפשר לכתוב על כל דבר
זה בסדר, יש עוד 16 שבועות לעונה, נגיע להכל

עידו ג. 14 בספטמבר 2015

אולי כדאי שהליגה תעבור ל fixed menu.
יהיה נחמד לקבל סיהוקס-ראמס וג'ייאנטס-קאובויס כל שבוע.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

עכשיו אני קולט שלא כתבתי כלום על מאריוטה. אז רק בשביל הרקורד – הרבה לפני הדראפט אמרתי שאני לא מבין איך ווינסטון הולך לפניו – וגם הוא אצלי בקבוצת פנטזי עוד לפני התצוגה שלו אתמול. יהיו לו עוד הרבה כאבי גדילה אבל נראה לי הוא יהיה בסדר

גיל 14 בספטמבר 2015

כולם דיברו אל זה שמאריוטה מתאים להתקפת הspread בקולג'ים אבל לא יכול לזרוק מדויק בעוד וינסטון הוא השחקן היותר טוב (אם משאירים את הבעיות מחוץ למגרש בצד). יש בזה הגיון מסוים, אם כי רק בגלל ששחקן לא שיחק בצורה מסוימת בקולג'ים לא אומר שהוא לא יכול לשחק אותה במקצוענים אבל זה סיכון. אני מאמין שוינסטון יהיה טוב בסופו של דבר אם לא יעשה שטויות מחוץ למגרש.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

אני לא ראיתי אצל ווינסטון בקולג'ים שום דבר ממה שדיברו עליו לפני כן. הוא שיחק בקונפרנס חלש והרבה מאוד פעמים הקבוצה שלו נכנסה לפיגור בגלל טעויות שלו. בכלל, הם נפגשו ישירות בחצי גמר המכללות שנה שעברה ו-ווינסטון היה זוועה. לא יודע, לא ברור לי מה הסקאוטרים פה חשבו – וכן, אני יודע שזה רק משחק אחד. למעשה, גם למאריוטה, אחרי הט"ד שלו, היתה מסירה שבמזל לא נחטפה והוחזרה כמו שקרה לווינסטון. עדיין, הוא נראה לי מדויק יותר ובוגר הרבה יותר. טנסי גם עושה בחוכמה שהיא מתאימה את המשחק שלה אליו. הוא מזכיר לי קצת את ביג בן

אסף 14 בספטמבר 2015

לא ראיתי אותם בקולג'ים וגם מהמשחק אתמול ראיתי רק קטעים, אבל גם מאריוטה עדיין נראה רך ומהוסס. בתחושה שלי שניהם לא נראים בשלים להוביל קבוצות טובות (לא שיש להם כאלה) וצפוינ להם עונה לא קלה ואני מהמר שגם לא מוצלחת ברמה האישית.

גיל 14 בספטמבר 2015

הקבוצות צריכות להיות טובות כשהם יהיו טובים. מן הסתם צפויה להם עונה לא קלה כי הם רוקיס. המטרה שלהם כרגע היא ללמוד ולהתפתח ולא להביא ניצחונות בהכרח.

אסף 14 בספטמבר 2015

הרוב המוחלט של הקוורטרבקים הטובים בליגה היום (דוגמאות: פייטון, בריידי, ביג בן, ריברס, לאק, וילסון ועוד) הביאו את הקבוצות שלהם לפלייאוף תוך לכל היותר שנתיים בעמדת הקוורטרבק המוביל (בריס שהיה צריך כמה שנים ושתי קבוצות הוא לדעתי היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל). ללמוד ולהתפתח זה בסדר, אבל חלק משמעותי מהתהליך הזה הוא לשחק טוב ולהוביל גרף שיפור רציני בתפקוד ובתוצאות של הקבוצה. בעניין הזה אין לדעתי הבדל משמעותי מכל עבודה אחרת בה אתה צריך להוביל ארגון או יחידה – אם אתה לא מספק את הסחורה במשך שנתיים/שלוש אתה כנראה לא האיש המתאים וחלק משמעותי מתהליך הלמישה וההתפתחות הוא שיפור משמעותי ומהיר בתפקוד/תפוקה.

גיל 14 בספטמבר 2015

להזכיר לך מה עשה פייטון בשנה הראשונה שלו? גם בריידי לא שיחק עד השנה השנייה. וילסון הגיע לקבוצה טובה מאוד, גם ביג בן. רוקיס שפותחים מתקשים בהתחלה וזה טבעי ולכן צריכים לקבל שנתיים שלוש של שפשוף כי היום אין את הלוקסוס לשבת על הספסל וללמוד כמו שהיה נהוג. הם צריכים להראות שיפור אבל לא בהכרח להביא תוצאות מיידית. וינסטון ומאריוטה מגיעים לקבוצות נוראיות כך שהצלחה של הקבוצה שלהם לא תלויה רק בהם. המחשבה שהם צריכים להצליח כמעט מיידית היא זו שמובילה לכישלון.

גיל 14 בספטמבר 2015

אני חושב שהעונה השנייה של ווינסטון קצת מטעה כי הוא באמת לא היה בא טוב כמו בעונה הראשונה, אולי בגלל כל הבלאגן סביבו או שרצה לשמור עצמו לדראפט. ווינסטון הוא מוסר מדויק והוא לא היה הק"ב הרץ הטיפוסי כמו מאריוטה. הוא זכה באליפות בעונה הראשונה שלו וזה בהייזמן כך שההייפ סביבו מוצדק. אם זה יעבוד או לא בליגה את זה עוד נראה.

אלון 14 בספטמבר 2015

מאריוטה משחק עם מאמן הרבה יותר טוב משל ווינסטון.

NoONE 14 בספטמבר 2015

זאת מילת המפתח , מאמן , לאבי סמית הוא המאמן הגרוע בליגה
מריוטה הוא מאד מדויק, הבעייה שלו מה לעשות כשלוקחים לו את הפירסט ריד , טמפה כמובן לא עשו את זה ושיחקו את הטמפה 2 המפגר שכבר לא רלוונטי היום , השאירו את כל האמצע פתוח למסירות הכי קלות שיש , כמעט כל המסירות של מריוטה היו קצרות ורובם היו מהלכים של רסיברים אחרי שתפסו את המסירה
שים 7-8 בבוקס ותן לו קצת למסור לעומק,בק שולדר,קאמבקס
לא , לאבי סמית יתן לו כל המשחק למסור סלנטס לאמצע

אסף 14 בספטמבר 2015

לגבי קוורטרבקים שמסכנים את עצמם בשביל עוד יארד – קשה מאוד בספורט פיזי ואינטנסיבי שמקדש את המלחמה על כל אינץ' לנהוג אחרת (נכון שלקוורטרבק יש לכאורה מעמד שונה, אבל לא כולם הם בריידי או פייטון). ראינו גם שחקנים גדולים מג'וש מקאון ודרק קאר מסכנים את עצמם כדי להיכנס לאנדזון או להשיג דאון ראשון (בשני המקרים זה לא סתם עוד יארד).
המהלך שתפס אותי השבוע היה המסירה שפולס "השחיל" מעל שרמן ולפני הכיסוי נשל תומאס בתחילת ההארכה. מעבר לדיוק המושלם ולרמת ההוצאה לפועל הגבוהה זה יכול לסמל גם את זה שפולס הופך להיות QB לגיטימי בליגה וגם שהסקונדרי של סיאטל הוא לא מרתיע כפי שמצטייר.
על זה שהג'איינטס לא רצו דאון שלישי ורביעי ואיליי עצר את השעון במקום לקבל סאק באמת אין מילים

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

כמו שכתבתי, בשביל זה יש מאמנים. לא שווה לך לאבד ק"ב לכמה שבועות בשביל עוד יארד או פירסט דאון או אפילו ט"ד. אולי בשביל ט"ד מנצח, וגם זה לא תמיד.
אתה רואה לא מעט פעמים ק"ב שכבר השיג דאון ראשון, במקום לעשות סלייד, מנסה להשיג עוד כמה יארדים. זה ממש טפשי. ברור לי שזה לא טבעי להם, אבל המאמנים שלהם צריכים ללמד אותם את זה.

אסף 14 בספטמבר 2015

אני מעריך שגם למאמנים קשה לייצר "סטנדטים כפולים" בסגל שלהם, בעיקר גשהקוורטרבק הוא לא כוכב גדול. לו אני שחקן OL לראות את ה-QB שלי קופץ לאנדזון זה היה מעורר בי השראה ורצון להמשיך ולתת כל מה שצריך כדי לשמור עליו במהלכים הבאים, מנגד אם אני רואה אותו מחליק יארד לפני זה יכול מאוד לפגוע במוטיבציה ובביצועים של שאר הקבוצה.

ניינר / ווריור 14 בספטמבר 2015

קופלין לקח את האשמה על עצמו בענין הזריקה של איליי. גם בשביל זה יש מאמן

גיל שלי 14 בספטמבר 2015

זה היה נורא לתפארת, איליי, קופלין ומקאדו, אבל לפחות ראינו שיש לנו סקונדרי

NoONE 14 בספטמבר 2015

לקולטס יש צוות ניהול טיפש שהיה צריך לבחור בדראפט רק שחקנים ל OL ו DL
במקום זה הם בוחרים בסיבוב הראשון רסיבר גמד מ-מיאמי ומחתימים שני גיזרים כמו גור וג'ונסון שגמרו את הסוס
הם נמצאים בבית הכי חלש אז הם יהיו בפלייאוף אבל אין להם סיכוי לכלום,כל פעם שיתקלו בהתקפה טובה או הגנה חזקה הם יפסידו
יהיה להם קשה מול הג'טס שבוע הבא עם הגנה לא פחות טובה מבאפלו ועם ברנדון מרשל התותח שהוא רסיבר הרבה הרבה הרבה יותר טוב מכל מה שלבילס יש להציע

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

ניצחון אחד ונפתח לך התיאבון, הא?
אני לא בטוח שההגנה של הג'טס יותר טובה משל בפאלו. גם קרומרטי נראה בחוץ להרבה זמן. הכי חשוב שאייברי ימשיך להביא לאבא נקודות

NoONE 14 בספטמבר 2015

הג'טס ניצחו קבוצה בוטום 3 בליגה, זה לא אומר כלום , אני בספק עם קליבלנד ינצחו 2 משחקים השנה
אבל הקולטס הם קבוצה עם מאצ'אפ טוב לג'טס , החולשה של הקולטס זה בשני הקווים וזה החוזק של הג'טס

Amir A 14 בספטמבר 2015

ג'וני מנזיאל הוא הפרימו של הליגה. "טאלנט" עאלק שמקבל כסף כי הוא מביא רייטינג ולא חשוב למה הוא מביא את הרייטינג. מצד הבעלים שזה יהיה בגלל שהוא רץ כמו תרנגולת שחוטה, בגלל שהוא משתכר מול המצלמות, בגלל לא יודע מה. כמה שיותר רעש ככה יותר טוב.

Eyal 14 בספטמבר 2015

שיקגו באמת מסכנים כי בסה"כ הקבוצה לא רעה יותר מידי אבל קאטלר זה קאטלר.
סטאפורד הוא פשוט ביזיון, אחלה הגנה, אחלה התקפה, יד עם עוצמה מטורפת, זה מרגיש כאילו איזה בורג רופף שם שעם טיפה סיבוב הם מגיעים לסופרבול.

עמית 14 בספטמבר 2015

לגבי מאנזיל: אגב, יש לו גם בעייה של גוף קטן מדי. עדיין: קבלת ההחלטות שלו זה מה שיפיל אותו: הוא כל כך שקוף שאפילו השדרים ציינו פעמיים לפחות מה הוא הולך לעשות.
הבילס מאד הרשימו אותי. עדיין לא בטוח שיש להם פתרון לעמדת ה-QB, אבל אם כן הם מסוכנים.

אח שלו 14 בספטמבר 2015

קולטס הם נמר של נייר. לא ברור איך כל ה"טוקינג הדס" (וחלק עצום מהמגיבים בפוסט התחזיות של גרייזס כאן) בוחרים בהם כפייבוריטים לסופר-בול. על בסיס מה? הם קבוצה שמשחקת כבר שנים בבית הכי פח בהיסטוריה. כמעט בכל פעם שהם משחקים נגד קבוצה רצינית הם ניגפים. לאק ענק. בסדר. ויש עוד כמה שחקנים ממש טובים (וונטה דיוויס, כדוגמה). אבל הם קבוצה בלי עמוד שדרה, פיזי או מנטאלי.

כולה מחזור ראשון וזה, אבל ה-AFC EAST השנה נראה טוב מאוד. לא אופתע במידה וכל הקבוצות תסיימנה במאזן חיובי. שבוע הבא בילס נגד הפאטס, בבפאלו – וואו.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

אני חושב שיש לזה על מה לסמוך – דנבר נחלשה והם הצליחו לעבור אותם שנה שעברה. הפטס נחלשו מאוד, בדיוק בנקודת החוזקה של אינדי. כך שכביכול כל מה שהם צריכים זה לנצח עוד משחק אחד.
אבל אני מסכים שזה מתעלם מהבעיות העיקריות של הקבוצה הזאת. אני לא רואה אותם עוברים קבוצה כמו בולטימור של אתמול, נניח.

אח שלו 14 בספטמבר 2015

נכון – לכל קבוצה יש נקודות חולשה, ואין שום מעצמת על ב-AFC בלי נקודת תורפה גדולה (אצל דנבר זה מאנינג בינואר, אצל הפאטס זו ההגנה, עד שיוכח אחרת). אז האם במשחק בודד הקולטס יכולים לעבור? תיאורטית זה אפשרי. אבל תסתכל על הרקורד שלהם נגד קבוצות פלייאוף במסגרת עידן פגאנו-גריגסון, ולא נגד קבוצות הפח מהבית שלהם. הם לא מסוגלים, פיזית ומנטאלית, להתמודד עם קשיחות לאורך זמן. לכן אני חושב שהסיכוי שהם יחברו 3/4 ניצחונות נגד קבוצות פלייאוף הוא אפסי.

אריאל גרייזס 14 בספטמבר 2015

בסדר, אנחנו מסכימים. על הנייר זה נראה שחסר להם ממש קצת, המציאות פחות ורודה מזה. מה שעצוב פה שזה נראה בדיוק אותו סיפור כמו עם הקולטס של מאנינג בזמנו. בונים קבוצה סביב היכולות של הק"ב במקום להשקיע במקומות אחרים. כאילו לא למדו כלום.

אלון 14 בספטמבר 2015

בתור אוהד קולטס.. פלוס מיליון.

נכנסים ללופ של-הקבוצה תגיע לפלייאוף כי יש לאק ובית חלש אבללא תעשה את הצעד כי ההנהלה חושבת שלאק מספיק.

דווקא הסקנדרי והליינבקרס לא רעים.. אבל הקוים. גם הבגנתי וגם ההתקפי זה אסון.

יוסי מהאבטיחים 14 בספטמבר 2015

בתור אוהד בפאלו הייתי חותם על לופ כזה אני דיי אוף דה וויק ובשבת פעמיים.

פלייאוף זה הדבר הזה שראינו בפעם האחרונה כשבריטני ספירס זכתה בפרס "ההבטחה של השנה"…

אדם בן דוד 16 בספטמבר 2015

יוסי- השנה אנחנו בפלייאוף.
אי אפשר יותר- אפילו פרס לקח את הבחירות לנשיאות.
יש גבול לכל תעלול
רק צריך שחקן סביר לאיזה עמדה שולית במשחק, נו.. איך קוראים לה בעברית? רכז?

טנהיל 14 בספטמבר 2015

היה חברים גם משחק של הדולפינס נגד הרדסקינס שראיתי בבוקר (game pass) בגלל ערב ראש השנה שנדחף לו דוקא אתמול.
ניצחנו. כן, נצחנו. אבל היה משחק מכוער לתפארת. מיאמי ניצחה רק בגלל שמולה היתה קבוצת פח גרועה יותר. טנהיל היה חלוד ולמרות שורה סטטיסטית טובה היה מפוזר ולא מדוייק והיה צריך להיחטף לפחות פעמיים. משחק הריצה היה בינוני מינוס וההשקעה הגדולה של הקיץ (סו) נשארה כנראה בבית לספור את הכסף. ניצוצות של גדולה ראינו רק מגריימס ומקקיין (חטיפות) ומלאנדרי שניצח לנו את המשחק עם החזרת פאנט לאנד זון. תודה לרדסקינס. שבוע הבא בג'קסונוויל. אותו סיפור.

יואב דובינסקי 14 בספטמבר 2015

הייתי במשחק של אוניברסיטת טנסי מול אוקלהומה. 102,455 צופים. משהו מטורף. קהל שונה מכדורגל אירופי, אבל האצטדיון רועד ויש צמרמורת. מה עוד שהמשחק נערך יום אחרי 11.9 ככה שהרימו שם שואו עם מטוס קרב מעל האצטדיון. פתחנו את הרבע האחרון ביתרון 3:17 עם כדור אצלנו בחלק המגרש שלהם והפסדנו בהארכה. מפגן לוזריות מרשים במיוחד.

NoOne 14 בספטמבר 2015

זה בגלל שהימרתי על אוקלהומה , על פי ניתוח היריבות של אוקלהומה למשך השנה הגעתי למסקנה שהם יכסו את הליין ב 90 אחוז מהמשחקים אז אני מהמר עליהם כל שבוע עד המשחק עם TCU שאותו הם יפסידו (הם יהיו אנדרדוג נגד ביילור ואני אקח את הנקודות)
אז לטנסי לא היה סיכוי עוד לפני שהמשחק התחיל
30- נגד טולסה השבוע ,איזי מאני

אני גם מהמר כל משחק נגד ג'ורג'יה מהסיבה הפשוטה שבראיין שוטנהיימר הוא ה OC שלהם , היה שווה
17+ נגד סאות קרוליינה השבוע , איזי מאני

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2015

איזי מאני..
באמת בראין שוטונהיימר מצליח עדיין למצוא עבודה?

NoOne 15 בספטמבר 2015

שנה הבאה בפיווי פוטבול

Maldini 15 בספטמבר 2015

כל עוד לקיפין יש עבודה, לכולם תהיה עבודה

החלום שלי זה עוד 10 שנה קבוצת פוטבול עם ג'וש מקדניאלס HC, ליין קיפין OC ובראיין שוטנהיימר QB COACH, רצוי שתהיה ממוקמת באיזור מסוים במאסצ'וסטס

מיאמי 1972 ייראו כמו אוקלנד לידם

the man 15 בספטמבר 2015

רקס ריאן מאמן אש. שלוש שנים אחרונות בג'טס אכל דייסה שבישל לו הג'נרל מנג'ר טננבאום הקטסטרופה ועם קווטרבקים זוועה. ידעתי שיעזוב אותנו ויעשה לנו חושך בבית המזרח….מאמין שיביא את בפאלו לפלייאוף ראשון אחרי שנים….בבית הם יהיו בלתי מנוצחים ובחוץ יקחו שניים שלושה משחקים כדי להיות לפחות וויילד קארד. ואחרי מה ששמענו היום על איליי שאמר לג'נינגס לא לעשות טאצ' הגיע הזמן לפטר את קופלין. פשוט סיק. ופייטון גמור. לא מבין למה לא פרש אחרי התבוסה מול סיאטל בסופרבול כמו שמרינו פרש אחרי הטבח נגד היגוארים…

אח שלו 15 בספטמבר 2015

אני מחזיק מרקסי, אבל הוא לא מאמן אש. רחוק מאש. הוא מאמן הגנה מצוין. והשטיק שלו עובד עם השחקנים בשנה הראשונה. אבל אין לו מושג איך להחזיק חדר הלבשה. ואין לו חשק או רצון או יכולת להתעסק עם הצד ההתקפי או גידול קוורטרבקים. שזה, איך נגיד, קצת לא-זניח אם אתה רוצה להיחשב מאמן אש. העונה הראשונה שלו בבפאלו תהיה טובה, ואחר-כך הכול דאון היל, בין אם באיטיות ובין אם במהירות.

NoOne 15 בספטמבר 2015

רקס ראיין הוא אפס מושלם בתור מאמן ראשי , אבל הוא DC טוב מאד
את ההצלחה שלו בשנתיים הראשונות הוא עשה על גב בחירות הדראפט של אריק מנג'יני ברגע שהוא השתלט לטננבאום על הענינים(טננבאום הוא רואה חשבון ועורך דין , אין לו מושג בפוטבול)
רקס ראיין התעקש על מרק סאנצ'ז אחרי שהוא התאהב בו במסע לחוף המערבי
רקס ראיין זה אותו מאמן ש-שלוש שנים ברציפות הקבוצה שלו התמוטטה בסיום העונה לאחר שהייתה בפלייאוף 4 משחקים לסוף
אותו מאמן של קבוצה חסרת משמעת , פנלטיס , שחקנים שעושים מה שהם רוצים,מינוי סנטוניו הולמס לקפטן ואותו הולמס מסרב לעלות למגרש במיאמי ורקס אומר שהוא לא שם לב
מפסיד כל פעם אחרי הביי וויק כשהשיא הגיע שנה שעברה מול באפלו שהיו תחת סופת שלגים שבוע שלם,לא התאמנו , לא היו יכולים לצאת מהבית,לחלק מהם נגמר האוכל,המשחק הועבר מבפאלו לדטרויט ובאפלו שחטו את הג'טס
רקס ראיין זה קייל ווילסון וקופלס בסיבוב הראשון של הדראפט, זה פולבק בסיבוב השלישי
רקס ראיין זה אותו אחד שהכניס את מרק סאנצ'ז ברבע הרביעי של משחק פריסיזן מאחורי 3RD סטרינג OL מה שגרם לפציעה בכתף שגמרה לסאנצ'ז את העונה והתחילה את עידן ג'ינו סמית האיום
רקס ראיין הוא זה שהחתים את טוני ספארנו להיות OC וקרא לו התאום הסיאמי שלי בהתקפה
רקס ראיין זה אותו אחד שעדיין משתמש בווילדקט(עשה את זה אפילו השבוע)
רקס ראיין זה מאמן שלא מסוגל לשלוט על המאמנים שלו על הקווים ונותן להם לקרוא טיים אאוטס
זורק דגלים הכי גרוע חוץ מאנדי ריד
כל קבוצה של רקס מתחילה את העונה חזק אבל לקראת הסוף נחלשת ונחנקת וזה בדיוק מה שיקרה לבאפלו , , תוך שנתיים-שלוש הוא גם יהרוס את הסגל הטוב שיש לבפאלו
עד מתי 0 קובר ב דאון שלישי ו 15
עד מתי טייט אנד שוחט אותך באמצע כל משחק
עד מתי טיים אאוטס כי לא יודעים את המהלך
עד מתי 12 שחקנים בהאדל
עד מתי סקור של הקבוצה השנייה ב2 מינט דריל לפני המחצית
איך ההגנה המפורסמת של רקס לא מסוגלת לגרום לאיבודי כדור , אתמול הג'טס גרמו ל 5 איבודי כדור שהובילו ל 21 נקודות , כל שנה שעברה אצל רקס זה היה 20 נקודות
שיזדיין רקס ראיין

יוסי מהאבטיחים 15 בספטמבר 2015

לא הבנתי מדבריך אם אתה מתומכיו או לא…

7even 15 בספטמבר 2015

לול

Maldini 15 בספטמבר 2015

דנבר לא רצה אתמול כי היא לא הצליחה לרוץ. כל ניסיון הסתיים ב-1-2 יארדים במקרה הטוב או באיבוד יארדים אז האלטרנטיבה הייתה לעמוד בשאט גאן ולזרוק כל המשחק מול ה-DL המפלצתי של הרייבנס ועוד עם הזרוע המתה של פייטון לרסיברים שלא שיחקו בפרי סיזן. הטיימינג בדיפ בול תמיד היה שנייה מוקדם מדי וכל הזריקות היו over-thrown שזה אם כבר עדיף יותר מאשר הברווזים שמתים בחצי הדרך כמו בפלייאוף האחרון. אני מאמין שככל שהזמן יעבור וה-OL ילמד לשחק אחד עם השני ויסתגל לקונספטס, לקצב ולמהירות בליגה הדברים ייראו טוב יותר (ה-OL של הפאטס מהעונה שעברה דוגמה טובה. בשבוע 4 מול קנזס ג'סטין סמית וטאמבה האלי קברו אותם חיים, בשבוע 19 הם התמודדו ועמדו כבר מול ה-DL של הרייבנס ושל סיאטל. ה-OL יותר מכל חוליה האחרת הוא עניין של קואוצ'ינג טוב ואני סומך על קוביאק וה-ZBS שיעבוד בצורה טובה בדיוק כפי שעבד בכל מקום שבו הוא היה, כולל בדנבר). מה גם שלא כל שבוע היריבה ממול תהיה בעלת הגנת טופ 5 בליגה.

ההגנה נראית הרבה יותר טוב מהזוועות של דל ריו בשנים האחרונות וסוף סוף ראינו ממנה אגרסיביות ובליצים בניגוד ל-3 man rush מטומטם או הורדה של וון מילר למשימות קאברג', ומשחק PRESS MAN TO MAN מאסיבי עם טאליב והאריס שמתמחים בזה במקום OFF COVERAGE.

Maldini 15 בספטמבר 2015

הקולטס לא יגיעו לשום מקום כל עוד הם לא יחזקו את ההגנה ובייחוד את ה-MOF. ב-NFL של היום הקבוצות וההגנות הטובות ביותר בנויות דרך האמצע. שזה אומר בגדול – DT, ILB, S. אלה עמדות שברגע שאתה מסודר בהן אז אתה אמור לקבל 3 דברים: 1) שיתוק הריצה 2) כיסוי TE's וסלוט'ס שהשתלטו על הליגה ו-3) עזרה בדאבל קאברג' לקורנר הפחות טוב שלך. מהבחינה הזאת לקולטס יש אולי את אחד ה-MOF's ההגנתיים הגרועים ב-AFC, על אחת כמה וכמה לקונטנדרית. ה-DT's שלה חלשים מאוד, הליינבקרים איטיים וזקנים ולא מסוגלים לכסות TE's (ד'קוול ג'קסון כ-3 down LB זאת בדיחה) והפרי סייפטי'ז שהם מאלתרים פשוט לא לרמות האלה בכלל. אלה המקומות שניו אינגלנד טחנה בכל אחד מהמצ'אפס מולם בשנתיים האחרונות ועד שלא יימצא שם פיתרון (ולא יימצא כי הבור גדול מדי) הם לא באמת יעשו את קפיצה המדרגה.

ראיין גריגסון ה-GM הוא אחד המיידופים הגדולים בליגה נכון להיום. מהרגע שהוא זכה בלוטו עם לאק היו לו 3 פעולות טובות בלבד בשלוש שנים: הבחירות ב-TY ודוויין אלן והטרייד על וונטה דייוויס. זהו, פה זה נגמר. שום דבר מאז לא מתקרב למשהו שמניח את הדעת. הדראפטים של 2013-2014 הם קטסטרופה (מונקריף היחיד שמראה סימנים של משהו, ושוב, זה WR בקבוצה שיש לה כבר טופ 5 QB, לא בדיוק המצרך הנדיר שהיא צריכה כדי לקפוץ מדרגה). הטרייד על ריצ'רדסון שהתברר כמחריד למרות שאני אישית מרגיש צבוע לבקר כי בזמנו תמכתי בו ויצאתי ליצן יחד איתו אבל עדיין. ההחתמות בפרי אייג'נסי של כל מיני Washed ups זקנים שהשיא מאחוריהם או אוברייטדים כמו לארון לאנדרי, דק'וול ג'קסון, האקים ניקס, אריק וולדן ודאריוס הייוורד ביי. ה-OL בינוני לחלוטין ואלמלא קסמים של לאק היה נראה הרבה פחות טוב ממה שהוא. לא זוכר מתי ראיתי אותם posing their will על DL כלשהו במשחק הריצה למשל. (שזו אגב אחת הסיבות שריצ'רדסון נראה מחריד שם ואיבד את כל הביטחון אבל לא נעשה לו הנחות כאלה כי הוא שחקן מת)

חוץ מלאק וסקיל פליירס שהוא השקיע בהם בחירות דראפט גבוהות וכסף ו-וונטה דייוויס אחד ה-CORE של הקבוצה הזאת רחוק מאוד מאיפה שהוא היה צריך להיות היום. אנשים אולי לא מבינים אבל אלה השנים שבהן הקולטס חייבים להיבנות לעשור הקרוב, לפני שלאק מקבל את המגה חוזה שלו ותוקע את היכולת של הפרנצ'ייז לעשות מהלכים. והפילוסופיה של גריגסון משום מה מהרגע שהוא הנחית את לאק היא WIN NOW MODE. ככה הוא מתנהל בדראפט ובפרי אייג'נסי. לכן הוא גם הביא בקיץ את פרנק גור ואנדרה ג'ונסון ובטח מצץ לעצמו כל הדרך עד החתימה. זה לא שמדובר בשחקנים גרועים שלא יכולים לתרום עוד אבל הם (או לפחות אנדרה) לא בדיוק הצרכים של הקבוצה הזאת כדי לעשות את קפיצה המדרגה שכולם מצפים לה.

ניינר / ווריור 15 בספטמבר 2015

זה ייגמר כמו תקופת פייטון-עונה סדירה טובה כי הבית מעפן ובעיטה בתחת הפלייאוף. ללאק לא יהיה את המזל שהיה לפייטון לפגוש גולם כמו גרוסמן בסופרבול מה שהעניק לו טבעת מסכנה לסיכום הקריירה

לא משנה 15 בספטמבר 2015

מכל הרכבת שקלי עשה בפילדלפיה, הכי לא ברורה לי ההחלפה של ברדפורד הפצוע הכרוני בניק פולס. הסטטיסטיקה צועקת כמה פולס טוב ממנו, ואת זה ראינו גם השבוע (וברדפורד שוב נפצע על הדרך)

מעיין אוהד מכבי 15 בספטמבר 2015

כמה תובנות של אוהד איגלס מהמשחק המתסכל נורא אתמול:

1. ניהול המשחק של צ'יפ קלי היה בעייתי ולא בפעם הראשונה.
2. ההפסד הזה הזכיר לי מאוד את ההפסד מול הרדסקינס בעונה שעברה, ולא רק בגלל ההחטאה של פארקי.
3. הנטייה להופיע למחצית אחת בלבד שראינו בעונה שעברה חייבת להיפסק.
4. אנחנו מתקשים מאוד מול הגנות טובות וזאת בעיה כי ככה לא נגיע לפלייאוף. בדיוק כמו שהפסדנו בעונה שעברה באריזונה ובסאן פרנסיסקו, ככה הפסדנו גם אתמול. מול הגנות וואו כמו סיהוקס ופאקרס התרסקנו בעונה שעברה ואני צופה שנמשיך להתרסק אבל עוד מוקדם לקפוץ למסקנות.
5. ברדפורד נכנס לקצב ואהבתי מאוד את המסירות הקצרות שלו. אני מקווה שנראה יותר ממנו, אבל על פניו נראה שהוא מתאים מאוד לשיטה של קלי. מה שכן, חוסר הניידות שלו די בעייתי.
מעבר לזה צריך לציין – הדרייבים שהוביל היו מדהימים ואדירים אבל את שתי המחציות, בזמן סופר קריטי, בסופו של דבר הוא סיים עם איבודים שעלו לנו במשחק.
6. בהמשך לסעיף 5, משחק הקבלה שלנו כרגע לא מספיק טוב. יש את מת'יוס (איזה אזכרי שדווקא הוא איבד בסוף) וארץ (שהוא בכלל TE) ובערך זהו. אגולור והאף לא היו קיימים ואני מקווה שזה ישתפר כי זה עניין של תיאום עם QB חדש.
7. האופנסיב ליין עוד יתייצב אבל בסך הכל די קרס במחצית הראשונה ולאורך כל המשחק לא ממש עזר למארי ולמת'יוס למצוא רווחים כדי לעשות מהלכי ריצה משמעותיים.
8. שתי ההחתמות הכי גדולות של הקיץ – מארי ומקסוול – בתצוגות נפל שהיו החלשות שלהם מזה הרבה זמן.
9. הסקנדרי משתפר אבל אם מקסוול ישחק כמו קארי וויליאמס אין לנו מה למכור. ת'רמונד היה ההפתעה הכי נעימה מבחינתי, ג'נקינס הוא נכס ואפילו נולאן קארול לא הזיק יותר מדי. מזל גדול מבחינתנו שבראיינט לא ישחק בשבוע הבא.
10. ספרולס הוא פאקינג אגדה ואני מעריץ אותו עוד מהעונה שעברה.
11. פארקי חייב לחזור לעצמו. זה היה ההבדל בין ניצחון החוץ באינדיאנה בעונה שעברה להפסד המרגיז אתמול.
12. משחק הפאס ראש שלנו, ובכללי, הקו הקדמי של ההגנה שלנו, שהיה אמור להיות הנקודה הכי חזקה שלנו, פשוט לא היה קיים עד המחצית השנייה וגם במחצית השנייה לא עשה מספיק.
*לא כולל את אלונסו שנתן וואחאד הצגה בבכורה שלו.

Having said that, ניצחונות על הקאובויז והג'טס במחזורים הבאים ויצאנו בסדר משלושת משחקי פתיחת העונה. החיסרון המרכזי הוא הפסד בתוך הדיביז'ן (בעונה שעברה די חיסל לנו את הסיכוי לוויילד קארד).
ההערכה הראשונית שלי הייתה שנהייה 3:1 או 2:2 אחרי ארבעה משחקים. כרגע צריך להסתכל "משבת לשבת" וניצחון על הקאובויז הוא בגדר חובה או שאפשר להתחיל להריץ שחקנים צעירים (ככה זה כשהעונה כל כך קצרה).

NoONE 15 בספטמבר 2015

אתה מודע לזה שחוץ מעמדת ה LB וה TE שהאיגלס יותר טובים והק"ב שהם שווים לדעתי הג'טס עולים על האיגלס בכל עמדה ויהיה להם גם יתרון ביתיות , אני לא רואה את האיגלס מנצחים את הג'טס

מעיין אוהד מכבי 16 בספטמבר 2015

מודע לקושי הצפוי מול הג'טס. האמת שבשיחות שלי עם אוהדי איגלס אחרים ההערכה שלי הייתה שנפסיד לג'טס, אבל שננצח את הפלקונס והקאובויז.

Having said that, המשחק מול הג'טס יהיה צמוד מאוד. אני ממש לא מסכים איתך שהג'טס טובים יותר ב-QB וב-WR ובטח ובטח ובטח שהג'טס לא יותר טובים מהאיגלס ב-RB.
בשביל לנצח, מרשל ודקר יצטרכו לחרוך את הסקנדרי שלנו כמו שג'ונס וחבריו עשו ביום שני.

YG 18 בספטמבר 2015

לא יאמן שדנבר ניצחו את הצ'יפס. פשוט לא יאמן איך הצ'יפס בעטו בדלי, איזה לוזרים

Comments closed