יומן האליפות של הפטס (5) – הניצחון באינדי

ניצחון לא קל שבא אחרי שבוע של יותר מדי דיבורים.

12118586_1001063653268118_3167475278704754010_n

מאוד שמח שניצחנו את זה, למרות התוצאות החלשות של אינדי העונה עד עכשיו, זה עדיין היה משחק חוץ לא קל ומוקש לא קטן.

יותר מזה, אני שמח שניצחנו בצורה צנועה יחסית. בלי להפציץ, בלי לנסות בכוח דברים. יותר מדי שמעתי בשבוע האחרון דיבורים על "נקמה" (דרך אגב, איזה נקמה? עד כמה שאני זוכר, לנו יש את טבעת הסופרבול, לא?), על זה שאבא של בריידי רוצה שהפטס ישימו 60 נקודות על הקולטס ואני שמח שזה לא חלחל לקבוצה וגרם להם לזלזל או לחשוב על דברים שלא קשורים למשחק.

מבחינת פוטבול עצמו, אנחנו לומדים כל שבוע מחדש שהפגם העיקרי של הקבוצה, כמו שראינו אותו עד עכשיו – ההגנה האחורית – לא במצב קשה כמו שחשבנו. אין לי מושג איך זה קורה כשהקורנר המוביל שלנו הוא באטלר ואחריו יש כל מיני שמות כמו לוגאן ראיין, אבל הקבוצה הזאת מסתבר מצליחה לעצור ק"ב אקספלוסיבי כמו לאק ואחרי המחצית בעיקר נראית מצוין ולא סופגת נקודות עד לדקה האחרונה. אני עוד לא בטוח שאני מבין למה בליצ'ק עבר לאזורית במשחק הזה, אבל העובדה היא שזה עזר לו. אולי זה פשוט בלבל את לאק שהתכונן להגנה האישית שהפטס שיחקו כל העונה.

כמובן, צריך לסייג את זה. אנדרו לאק עדיין לא נראה לי לגמרי בסדר. הוא פספס לא מעט רסיברים פתוחים והשתהה המון עם הזריקות שלו – אולי מחשש לאינטרספשנס ואולי כי הוא איבד את הבטחון בגלל הפציעה בכתף. אני לא אתן להגנה שלנו את כל הקרדיט בנושא. גם הלחץ על לאק, שהיה אמור להיות מפתח לעצירה שלו, לא עבד מרבית המשחק וזה תחום שחייב להשתפר (בשאיפה גם שהייטוואר יחזור בקרוב כי בלעדיו זה לא אותו דבר).

וכמובן, שיש את המהלך המעניין של הספיישל טים של אינדי שנלקח כנראה מהספיישל אולימפיקס או משהו, שגם לא ממש עזר לקולטס.

12096046_10205898655080419_7804267168281424933_n

ומילה אחרונה על בריידי. לא רק שראינו אותו מרוכז ולא יוצא מגדרו למרות כל הדיבורים על הנקמה בשבוע האחרון, אנחנו ממשיכים לראות אותו מתפתח ומשתפר. זה קרה בשני אספקטים – אחד, כשהאופנסיב ליין שלו לא כל כך עזר לו (וצריך להגיד שיחסית לכל הפציעות, הם דווקא עשו עבודה ראויה פלוס) הוא ידע לזוז לאן שצריך ולהמנע מהסאקים ואפילו לשחרר מסירות יפות, כולל הט"ד הראשון. זה משהו שראינו מבריידי שנה שעברה והשנה נדמה שזה אפילו משתפר.

האספקט השני זה העובדה שהוא לא מכריח את זה. בשנה שעברה ראינו איזה חמש חטיפות לדעתי (כולל בפלייאוף ובסופרבול) של בריידי מכריח את הכדור בדאבל קאברג' לגרונק, בהנחה שהוא כבר יסתדר. הלילה, גרונק נשמר בחצי הראשון מצוין אז בריידי פשוט ויתר עליו והלך למטרות אחרות שלו. זה בריידי בוגר וחכם יותר.

שבוע הבא הוא פוגש את הגנת הלחץ של הג'טס ואת הקורנרים שלהם, כולל ריבאס שהיה עושה לו המון צרות בעבר. הולך להיות מרתק.

ושאלה אחרונה – האם ג'ימי קולינס הוא היום טופ 5 שחקן הגנה בליגה? אני לא פוסל את זה.

כמו גשר על פני מים סוערים
נו האדל - סיכום מחזור שישי

69 Comments

עופר פרוסנר 19 באוקטובר 2015

היה משחק מאוד מוזר. וגם האצבע של אדלמן הייתה ממש מלחיצה. אחלה סיכום גרייזס

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

ראיתי השבוע משחק רוגבי שאצבע של שחקן היתה גם כן ככה. לקחו אותו הצידה, הדביקו לו את האצבע לאצבע השניה – ויאללה, חזרה למגרש..

Maldini 19 באוקטובר 2015

ב-8 שנים שאני צופה במאות משחקי פוטבול מעולם לא ראיתי מהלך ומערך מטומטם יותר בסיטואציה קריטית יותר. הוא הרג את המשחק והוציא לקולטס את כל האוויר מהמפרשים. אני בכנות לא מבין מה קופים כמו צ'אק פגאנו עושים ב-NFL. לא צוחק עכשיו. הבן אדם קוף. מי שחשב שזה רעיון טוב להכניס את המהלך הזה לגיים פלן במהלך השבוע הוא קוף. כל המאמנים ששמעו ולא אמרו מילה ו/או הסכימו ודחפו ללכת עם המהלך הזה הם קופים. הבן אדם שקרא את זה בזמן אמת הוא קוף.

אפילו אם המהלך הזה היה כביכול "עובד", הוא לא חוקי. 6 השחקנים של הקולטס שהיו בצד הימני של המגרש בכלל לא הליין אוף סקרימג'. אז במקרה הטוב אתה משיג פה OFFESTS וצריך לבצע את הדאון הרביעי מחדש. זה פשוט לא ייאמן בכל כך הרבה רמות שענף כל כך מורכב ומרתק מכיל בתוכו כמות כל כך גדולה של אהבלים. אני כל שבוע נדהם מחדש מהדברים שאני רואה. אנשים בלי common sense ברמת הגן שושנה אחראים על ארגונים שווים מיליארדים. מטומטם בכל כך הרבה מובנים. אני לא מצליח לעכל את זה.

ג'יימי קולינס אחלה אבל הוא אפילו לא טופ 20, בוא נרגיע טיפה

גיל 19 באוקטובר 2015

זה מתחרה בבאט פאמבל. אני חושב שהביצוע היה שגוי פה וזה העניין. השחקנים לא הבינו מה היה צריך לעשות.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

הבאט פאמבל היתה החלקה שיצרה מהלך מצחיק אבל אין פה כשלון מערכתי. זה פשוט מהלך כל כך גרוע בשלב קריטי במשחק שתוכנן ובוצע בצורה איומה.

גיל 19 באוקטובר 2015

זו לא הייתה החלקה אלא אי הבנה בין סאנצ'ז ללינמן שנבעה מקריאת מהלך שגויה, זה נכון שזה לא כשלון מערכתי כמו מה שהיה אתמול אבל כן מסמל בעיניי את הכישלונות של הג'טס וסאנצ'ז.

KKND 19 באוקטובר 2015

מה היתה המטרה של המהלך הזה? לרוץ ולהשיג דאון ראשון או איזה טריק פליי? לא ממש ברור…

פאקו 19 באוקטובר 2015

לדעתי הוא ראה את Water boy של אדם סנדלר לפני המהלך.

עב״ד 19 באוקטובר 2015

ראיתם גם את הקפיצה של המגן כדי למנוע את האקסטרה פוינט של הקולטס?מגניב!

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

זה ג'ימי קולינס..

גיל 19 באוקטובר 2015

חשבתי שזה לא חוקי לא?

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

אם הוא לא נוגע באף שחקן, זה חוקי

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

הוא העתיק את זה מצ'נסלור בעונה שעברה.

גיל 19 באוקטובר 2015

למה לגעת בשחקן צריך לשנות משהו? הורגים אותי החוקים השרירותים הללו שלא לדבר על חוקי התפיסה שאתמול שוב הגיעו לאבסורד.

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

כי אז יוכלו להשתמש בגב של שחקן אחר כמקפצה

גיל 19 באוקטובר 2015

זה לא חוקי לטפס גם על יריב לא?

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

גם לא על גב שחקן מהקבוצה שלך. בגלל זה הוא חייב לתזמן את הקפיצה מעל הליין שלו.

גיל 19 באוקטובר 2015

אבל למה לא חוקי לטפס על יריב? זה לא שהוא משתף פעולה איתך ופוטבול למרות הכל זה משחק קצת פיזי לא?

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

לגעת ביריב מותר. מה הכוונה בלטפס? לדרוך לא חוקי אז אני לא רואה דרך אחרת שבה זה יכול לקרות.

אד הורטון 19 באוקטובר 2015

באמת מתנצל על הבורות אבל כמישהו שעדיין לומד את המשחק לא הצלחתי להבין מה הקולטס חיפשו להשיג במהלך המוזר הזה. אני מבין שאף אחד לא יודע ממש מה הם רצו להשיג אבל לפחות ברמת התיאוריה- מה מהלך כזה אמור לתת?

Maldini 19 באוקטובר 2015

אחת משתי אופציות – לגרום לפאטס לקחת טיים אאוט או ליצור בלבול כל כך גדול בהגנה שלהם שהיה גורם לאחד השחקנים לקפוץ ולעשות OFFSIDE

אבל כאמור, המערך של הקולטס עצמו לא חוקי, אז לא משנה איזו טעות הפאטס היו עושים, השופטים היו קוראים לעבירה של שני הצדדים ו- OFFSET והקולטס היו נדרשים לבצע את ה-4th down שוב.

זה פשוט בלתי נתפס שמאמני פוטבול של עשרות שנים שמקבלים מיליונים של דולרים מעלים למגרש מערך לא חוקי וחושבים שיכול לצאת להם מזה משהו חיובי. מקאפי הפאנטר שלהם אמר שזה מהלך שהם עבדו עליו בעונה שעברה וחזרו אליו רק השבוע. כלומר מעל שנה אף אחד מצוות האימון שם לא חשב שמדובר במהלך ומערך מטומטם שצריך לגנוז. להפך. זה היה נשק יום הדין מול בליצ'ק. להראות לו שאנחנו גאונים כמוהו. ההגדרה המילונית ל-EPIC FAIL

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

https://www.facebook.com/PatriotsPlace/photos/a.10152439577625016.1073741826.311030005015/10154201999510016/?type=3&theater

באמת, לא ברור העסק הזה. איך אתה מריץ בכלל כזה מהלך בלי לבדוק שהוא חוקי ובלי שתירגלת מאה פעם שהוא עובד? זה הזוי. רק על זה פגאנו צריך להיות מפוטר

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

המהלך עקרונית חוקי רק שהביצוע לא.
אם השחקנים בצד היו על הליין אז הוא חוקי לדעתי.
בלי קשר זה באמת היה ביזיוני.
במהלכים כאלו צריך להיות ברור שאם הקבוצה השנייה לא אוכלת את ההטעייה אז לוקחים את הטיים אאוט או עבירה של דיליי אוף גיים.

Maldini 19 באוקטובר 2015

זהו שהם לא היו על הליין אוף סקרימג', אפילו השופטים הכריזו את זה ואמרו שמדובר ב-ILLEGAL FORMATION והפאטריוטס פשוט DECLINED

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

זה בגלל שהם עמדו מטר אחורה. אם הם היו עומדים על הליין (רק בצד) כמו שהם התכוננו אז המהלך חוקי. כאמור הם הריצו מהלך שהם לא היו מספיק מתורגלים בו בסיטואציה קירטית וזה פשוט ביזיוני.

Maldini 19 באוקטובר 2015

ברור, אפשר להתפלפל ולהתפלסף על כל פנלאטי שקורה בכל משחק ואיך אם השחקנים היו עומדים/משחקים נכון הוא היה נמנע, אבל במערך כזה שהוא גם ככה לא בדיוק מהשכיחים שרואים בימי ראשון השחקנים צריכים לשים לב יותר מהרגיל והמאמנים צריכים להזכיר להם ולשים על זה דגש בין אם בהכנה למשחק ובין אם בזמן אמת. זה לא שחקן אחד שלא עמד ב-LOS אלא לא פחות משישה.

כישלון מערכתי בכל הרמות, מכל הבחינות, פשוט בושה לראות דבר כזה על הבמה הגדולה ביותר בספורט האמריקאי.

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

מסכים לחלוטין. הבעיה של הקולטס שבדיוויז'ן שלהם הם לא יכולים להיכשל מספיק (והם מנסים) כדי להעיף את פאגנו. קשה לזרוק מאמן שמגיע בעקביות לפלייאוף – ככה סינסי נתקעו עם מרווין לואיס.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

יש לי הרבה ביקורת על לואיס, אבל לשים אותו באותו משפט עם פגאנו זה לא הוגן. לואיס מאמן טוב שמצליח לקחת את הקבוצה שלו לפלייאוף בבית לא קל בכלל. אני מסכים שהוא לא טוב מספיק אבל הוא עדיין יותר טוב מ-70% מהמאמנים בליגה.
פגאנו זה סתם אפס שהעונה הכי טובה של הקבוצה שלו היתה כשהוא היה חולה. לא רוצה לפגוע באף אחד אבל איך חבר שלי אמר היום – זה לא שהוא ניצח את הסרטן, זה הסרטן הלך כי התבאס לו התחת

גיל 19 באוקטובר 2015

מה שמאכזב מאוד אצל פגאנו זו ההגנה. הוא כל החיים היה מאמן הגנתי וההגנה של הקולטס חרפה. יכול להיות שהוא בנה את השם שלו על הגב של ריי לואיס.

Maldini 19 באוקטובר 2015

הפרסונל ההגנתי של הקולטס לא מספיק טוב, לא פגאנו. כתבתי על זה באחד הפוסטים של גרייזס, אבל גריגסון ה-GM עשה את כל הטעויות האפשריות, פיספס כמעט כל בחירת דראפט שהיא לא רסיבר והחתים שחקנים זקנים ואיטיים באוף סיזן. חוליית הליינבקרים והסייפטיז שלהם למשל לא מסוגלת לשמור על קונוס מול המסירה, גם פרימן וגם ג'קסון הם 2 down linebackers, קבוצות עם טייט אנד/סלוט'ס נורמליים טוחנות אותם במרכז המגרש כל המשחק ואין להם שום מענה לזה. הפאטס טוחנים אותם עם אותו GAME PLAN כבר 3 שנים וכלום לא משתנה.

גיל 19 באוקטובר 2015

אבל למה הוא לא טוב? הוא בין השאר אחראי לבנייה של ההגנה. אז נכון שגם הGM אשם אבל אם למאמן אין השפעה על בחירת השחקנים שלו אז זו בעייה קשה.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

האמת שהלילה היה גיים פלאן שונה לגמרי – הרבה יותר מסירה, בעוד שבשנתיים האחרונות זה היה בעיקר טחינה על הקרקע. אבל התוצאה זהה, למעט האינטרספשן שהיה מקרי לגמרי ונבע מטעות של הרסיבר וה-10 דקות האחרונות שהפטס הפסיקו לשחק כי משום מה הם חשבו שהמשחק נגמר, ההגנה של הקולטס לא ממש הצליחה לעשות כלום נגד ההתקפה של הפטס.

Maldini 19 באוקטובר 2015

אני חושב שזה נבע בגלל מכת הפציעות ב-OL יותר מאשר איזו התאמה מדהימה שהקולטס עשו. מה גם שהפאס ראש שלהם העונה נחלש עוד יותר מהזוועות שהלכו בעונה שעברה אז גם זה תרם. חוץ מקורנר בליץ ושאר ירקות אקזוטיים הם לא התקרבו לבריידי כל המשחק. המצ'אפ של הפאטס מולם הוא כל כך טוב שהם פשוט יכולים לבחור מה לעשות.

לפי הדיווחים יש קצר רציני בין פגאנו לגריגסון בדיוק בגלל הסיבה הזאת, שגריגסון לא נותן לו שום say בענייני פרסונל. כל קבוצה בנויה אחרת ורוב הליגה מורכבת ממאמנים ראשיים שהם בובות על חוט ככה שזה לא איזה משהו ייחודי לקולטס אבל גריגסון באמת עושה עבודה מחרידה שם, אבל הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה כל עוד אירסיי מאמין בו ותומך בו ולפי כל האינדקציות זה המצב. לכן רוב הסיכויים שפגאנו יפוטר בסוף העונה אחרי ההפסד/(התבזות) הצפוי בפלייאוף וגריגסון יישאר. הזוי ומטומטם אבל זה ג'ים אירסיי, הזוי ומטומטם אלה תיאורים מחמיאים עבורו.

יובל 19 באוקטובר 2015

אין בכלל מה להשוות בגין הגיים פלאן של הצ'יטס הבוקר לזה של שנה שעברה.
השנה הם מסרו 37 פעמים מול 22 ריצות ( הורדתי את 3 הניל-דאונים בסוף המשחק).
בשנה שעברה במשחק הליגה הסדירה הם מסרו 30 פעם ורצו 45 (!!!) פעמים, או 43 אם נוריד שתי ריצות של גרופולו או איך שלא קוראים לו. 37 מתוכם יונאס גריי לבד.
גם במשחק הפלייאוף הידוע לשמצה הם רצו (40) יותר ממסרו (35).

זה קרה בגלל שגם הרמאי ידע שהגנת הריצה של הקולטס השתפרה עם הנרי אנדרסון ( גניבת דראפט אמיתית ) אבל הסקנדארי חלש מאוד, במיוחד לאור העובדה שוונטה דייויס שהוא פרו-בולר פצוע ולא שיחק נגד הצ'יטס. אחרי שמייק אדאמס נפצע זה כבר באמת היה נו-בריינר ולא היה לסקנדארי שלנו שום סיכוי תיאורטי.

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

אמר מי שהזכיר באותה נשימה את קורט וורנר וקרסון פאלמר?
עקרונית אני מסכים אבל ללואיס יש אתהתכונה המעצבנת שבכל סיטואציה שצריך לקחת החלטה אימונית הוא יבחר באופציה הלא נכונה. אם הייתי אוהד של הבנגאלס הייתי מתחרפן. פגאנו כבר מתחיל לגבול בקרקס.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

אני מבין שלא בא לך בטוב ההפסד אתמול :-) ודווקא חשבתי לשלוח לך תמונה של הילד שלי עם בגד של הקארדינלס שאפילו לא זכרתי שנשאר לי מהתקופה בפיניקס..

עידו ג. 19 באוקטובר 2015

ממש לא בטוב.
כאילו השיבה לפיטסבורג הוציאה ממנו את הפאלמר המוכר מימי הבנגאלס. לא שהוא אחראי להפסד אבל הוא היה מאד לא מדויק למרות שקיבל המון זמן. מה גם שהוא כמעט רצח את הרסיברים עם מסירות גבוהות מדי פעם אחרי פעם.
מה שכן היה משחק טוב.
חוץ מזה כמה פמפמו לנו שהלכה ההגנה של הסטילרס ומעכשיו הכל על ההתקפה. נכון שהם מאפשרים הרבה יארדים אבל בינתיים הגנת טופ 5 מבחינת נקודות והם אלו שניצחו את המשחק.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

ההגנה של פיטסבורג נראית מעולה, אחרי שכבר חטפה 48 נקודות במשחק הראשון בעונה. אבל רגע, אל תקדים את סיכום המחזור..

גיל 19 באוקטובר 2015

לדעתי פגאנו הולך בסוף העונה. גם ככה יש דיווחים על חיכוכים עם ההנהלה.

Maldini 19 באוקטובר 2015

רחוק מאוד כמו… נגיד… גמר AFC? כי been there, done that

אלא אם אתה חושב שמאמן אחר מסוגל גם לגרום לסגל הבינוני הזה לנצח את הפאטריוטס בפוקסבורו בינואר ואז כבר צריך לעשות לך בדיקת ינשוף כמו למאמן הארמני שלך

Maldini 19 באוקטובר 2015

אין לי מושג איך התגובה הגיעה לכאן, עניתי ל-YG

גיל 19 באוקטובר 2015

אתה יודע שגמר הAFC זה לא מדד לכלום. אם מאנינג בריא ומתפקד הם לא היו שם. הAFC חלש מאוד ואולי השנה ישתפר קצת עם סינסינטי.

יובל 19 באוקטובר 2015

פגאנו עף אחרי השנה. המהלך הזה של הפייק פאנט היה בדיוק המיקרו-קוסמוס לקולטס כקבוצה תחת פגאנו –
קבוצה עם המון פוטנציאל שנכשלת שוב ושוב בדברים הקטנים כי היא לא מאומנת מספיק.

הקבוצה השנה נבנתה בשביל מטרה אחת – סופרבול. אני לא רואה שום מצב שבעולם שנגיע לשם מהמקום הרביעי בקונפרנס, ואם זה לא קורה אז פגאנו לא יהיה איתנו יותר. מאוד פשוט.

Maldini 19 באוקטובר 2015

כשבוחנים את רמת הכישרון בקבוצה הציפיות לסופרבול הן הזויות. חוץ מלאק וחוליית רסיברים אין שם כלום. כשחושבים על זה הקולטס אפילו לא טופ 4 ב-AFC מבחינת כישרון. הסיבה היחידה שהם מסיימים שם היא לאק והדיוויז'ן המצחין בו הם משחקים. מבחינת איכות רוסטר כולל – ניו אינגלנד, סינסי, דנבר ופיטסבורג לא רואות אותם ממילימטר ואפילו לקבוצות כמו הג'טס ובפאלו יש קייס אבל ההבדלים ב-QB גדולים מדי.

לשים את האצבע על פגאנו זה קל מדי. הוא מאמן חלש שצריך להיות מפוטר, אין על כך עוררין, אבל האיש שכבר 3 שנים רק מפספס בחירת דראפט אחרי בחירת דראפט ומביא WASHED UP PLAYERS באוף סיזן הוא הכתובת האמיתית.

YG 19 באוקטובר 2015

זה אותו אחד שאחראי על השארתו של פגאנו בקבוצה? כי רק על זה הוא חייב לעוף.

עם מאמן נורמלי הם יגיעו רחוק מאוד גם עם הסגל הנוכחי

יובל 19 באוקטובר 2015

מבחינת רמת הכשרון לקולטס יש את חוליית התקפה הכי טובה בליגה. לא אני אמרתי את זה אבל אני בהחלט מאמין בזה. הילטון, מונקריף, אנדרה ג'ונסון, פיליפ דורסט, דוויין אלן וקובי פלינר ביחד עם פרנק גור (שיחק לא רע אתמול, משחק שני רצוף בלי לפמבל בגול ליין שזה ראוי לציון ) ואנדרו לאק צריכים להיות שווים מינימום 30 נק' בכל משחק.
זה לא קורה ועכשיו השאלה היא רק למה. לדעתי התשובה היא מאמן גרוע.

Maldini 19 באוקטובר 2015

למאמן הגרוע הזה קוראים פפ המילטון

גם אני לא הבנתי למה הוא כל הזמן משחק VERTICAL ROUTES למרות שה-OL שלכם חלש ולא מסוגל לשמור על לאק לאורך זמן, ושצריך לעבור למסירות קצרות ומהירות בדיוק כמו שעשיתם עם האסלבק והמשכתם עם לאק הלילה. אני מסכים לגמרי בקשר לחלק ההתקפי אבל אני מדבר על מכלול, כקבוצה – הOL בינוני ומטה, ה-DL בינוני, הליינבקרים איטיים וכבדים. צמד הקורנרים טובים מאוד, אני אתן לך את זה אבל קבוצות שיכולות לזרוק למרכז המגרש לטייט אנד'ס וסלוט'ס יכולות לנטרל אותן בקלות (דנבר למשל לא מסוגלת ובגלל זה היא תמיד מתקשה מולם)

ירון 19 באוקטובר 2015

מי יחזור? מריוותר… לא יודע מה יותר מפחיד, אלצהימר או הקישור האסוציאטיבי שעשית, בין הייטאוור למרייותר, אם הבנתי נכון את כוונתך…

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

אויש, כמובן שהייטוואר.

עמי ג 19 באוקטובר 2015

סיכום נכון ומדוייק.
הפאטס קבוצה מאוד חזקה השנה בשני הצדדים של הכדור (ולמעשה בשלושה. גם הספיישל טים משיגה המון יארדים מצד אחד, ועוצרת את ההחזרות קרוב לנקודת התפיסה)
ההתקפה די קטלנית. בחצי הראשון אתמול, למעט החטיפה, כל פוזשן הוליד נקודות. המון אופציות מסירה, ומשחק ריצה יעיל מאוד ואפקטיבי (כמעט ואין מהלכים נגטיביים בריצה). ב-4 מתוך 5 משחקים (למעט הג'גוארס משום מה) ההתקפה הפסיקה לשחק ברבע האחרון והתרכזה בלהריץ את השעון. אם לא היתה מפסיקה לשחק היו עומדים היום עם ממוצע של 40 נקודות למשחק.
גם ההגנה עושה עבודה מרשימה. חלק מהנקודות שקיבלה במשחקים היו עמוק ברבע הרביעי בכמעט גרבג' טיים (כולל אתמול. 5 דקות לסוף האיצטדיון כבר היה ריק ללמרות שעוד היה על מה לשחק).
כמובן – פציעה אחת קריטית והכל יכול להשתנות, טפו טפו טפו.
לא יודע אם קולינס הוא טופ 5 אבל מזל שהוא משחק בצד שלנו.

יובל 19 באוקטובר 2015

לגבי גרונק – מייק אדאמס הסייפטי של הקולטס נפצע במחצית, אחרי ששמר עליו מצויין וגם לקח פיק סיקס (מאדלמן). זאת הסיבה שבחצי השני גרונק היה פתוח לגמריי. מייק אדאמס הוא ללא ספק הדיפנסיב באק הכי טוב שלנו ואני מקווה שהפציעה שלו לא רצינית.

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

נכון, זה עזר לפטס. אבל בסופו של דבר הדאבל טים על גרונק פינה שחקנים אחרים, אני חושב שהפטס עדיין היו מנצחים את זה גם אם הוא לא היה נפצע

יובל 19 באוקטובר 2015

הפציעה שלו היא לא תירוץ להפסד, זה פשוט מה שקרה. לקולטס אין שום פאס ראש עקבי ובלי וונטה דייויס כל קוורטרבק ממוצע ישרוף אותם. לגבי המשחק אני חושב שגם אם היינו מובילים 14 הפרש דקה לסוף היינו מפסידים, מהסיבה הפשוטה שפגאנו הוא מאמן גרוע ומאמנים גרועים מפסידים משחקים.

austaldo 19 באוקטובר 2015

מייק אדמס לא שמר על גרונק – לא לבד בכל אופן. הקולטס שיחקו זון דיפנס כל המישחק כשהם צופפו באיזור של גרונק ככה שמעשית גרונק תמיד היה עם שחקן לפני ושחקן אחריו.
הבעייה בשמירה כזו שהיא דורשת תיאום מדוייק וזה כמעט בלתי אפשרי להחזיק שחקן כמו גרונק ככה מישחק שלם.

יובל 19 באוקטובר 2015

אף אחד לא ישים סייפטי על טייט אנד, בטח מפלצת כמו גרונק, אחד על אחד. זה מובן מאליו. השחקן אחריו כמעט תמיד היה אדאמס,.

austaldo 19 באוקטובר 2015

טוב, ההסבר של פאגאנו הוא שהם ניסו לבלבל את הספשל טים של הפאטס ולמשוך אופסייד או 12 שחקנים על המיגרש (למיקרה שהם היו נילחצים ומנסים לעשות חילוף מהיר). הבעייה היתה שהפאטס פשוט לא שיתפו פעולה – 5 שחקנים נעמדו מול 2 השחקנים עם הכדור וחיכו. אני משער שבאימון כשהקולטס תירגלו את זה הם לא חשבו על האפשרות הזו.
במצב הזה כל מה שנישאר לעשות זה לקחת פסק זמן או פשוט לקחת את העבירה של דיליי אוף גיים – בפאנט ה 5 יארד האלו לא משנים הרבה.

המהלך הזה הוא טעות בכל כך הרבה רמות, כשברמה הבסיסית ביותר זה היה פשוט מיותר – זה לא שהם היו בפיגור של 3 פוזשנס עם 5 דקות על השעון ואין להם מה להפסיד.

Maldini 19 באוקטובר 2015

הבעיה הייתה שהמערך היה לא חוקי, לא משנה אם הפאטס היו משתפים פעולה או לא

ודי ברור לי שהם לא ניסו את המהלך הזה אפילו פעם אחת באימון אחרת הסנטר בחיים לא היה מוציא את הסנאפ, ראו שאין לו מושג מה לעשות ושהוא נלחץ מכל הסיטואציה, אם הם היו עובדים על זה באימונים הוא היה יודע שבמהלך כזה הכדור לא אמור לצאת בשום מצב, לא משנה מה

ניינר / ווריור 19 באוקטובר 2015

תתפלא אבל הגלמים האלה עובדים על התרגיל הזה כבר שנה באימונים! מעבר לתרגיל הדבילי גם התזמון לשלוף אותו היה אידיוטי. כמה טימטום במהלך אחד

ניינר / ווריור 19 באוקטובר 2015

לא יודע לגבי קולינס (הנהדר) אבל לוק פאקינג קיקלי הוא ללא ספק בטופ 5 של הליגה. איזה שחקן, או כמו שראיתי בשלט בשנה שעברה באיצטדיון של הפנתרס:
65% מפני האדמה מכוסים במים והשאר מכוסים ע"י לוק קיקלי

אלון 19 באוקטובר 2015

הוא טופ 2

אריאל גרייזס 19 באוקטובר 2015

הלו הלו, אתה בבוסטון עכשיו, די עם ביאס לקרולינה!
סתם, הוא נהדר.

אלון 19 באוקטובר 2015

אל תשכח שהוא שיחק בבוסטון קולג'…

רענן 19 באוקטובר 2015

לגבי הקולטס , אז פאגנו ילך ויבוא אחר , מן הסתם טוב יותר אבל גם אז אני לא רואה אותם מועמדים לריקוד הגדול.זאת כי לדעתי לאק שהוא העתק מוחלש של קודמו, ניחן ביציבות ובמספרים של העונה הרגילה אבל לא את הרצח בעיניים והשריטה במוח שיש לקיובים של טבעות ( ביג בן ,איילי ) ואני לא מזכיר כלל את טום

אח שלו 19 באוקטובר 2015

לאט לך. הבעיות של לאק כרגע הן לא מנטאלית, לדעתי. הוא פשוט הוכתר מהר מדי כתותח על, כשבפועל הוא עדיין לא תותח על. הוא לוקח החלטות רעות גם במשחקים קטנים וגם במשחקים גדולים.
ה"בעיה" שמאפשרת הכתרה מוקדמת של לאק הוא שהקולטס משחקים נגד הדיביזיה הגרועה בהיסטוריה בכל השנים האלה ברציפות. ולאק והקולטס נחשפים בכל פעם שהם משחקים נגד יריבה רצינית מחוץ לדיביזיה שלהם – בלי קשר לפלייאוף או לא פלייאוף, או לגודל המעמד.
האינטואיציה שלי אומרת שללאק דווקא "יש את זה" מהבחינה המנטאלית. תן לו זמן, ותן לו מתאם התקפי יותר טוב מפפ המילטון הדביל, ויהיה בסדר.

יובל 20 באוקטובר 2015

"נחשפים" זה כמו ש"נחשפנו" נגד דנבר בפלייאוף שנה שעברה? או נגד סינסנטי שכולם משבחים עכשיו באותו פלייאוף? או נגד קנזס סיטי בפלייאוף בשנה לפני?

העובדות הבלתי ניתנות לערעור הן שבמשך שלוש שנים לאק הוא אובר-אצ'יבר מובהק. בכל שנה הוא לוקח את המועדון למקומות שאף אחד לא חשב שהם יגיעו אליו. אף אחד לא חשב שהם יגיעו לפלייאוף לפני 3 שנים. אף אחד לא חשב שהם יגיעו לגמר האייאפסי בשנה שעברה.
אם השנה הם ייקחו צעד אחורה לאק והשחקנים הם לא הסיבה, כי לדעתי הפרסונל רק נהייה יותר טוב. הבעיה היא בצוות המאמנים ובג'נרל מנג'ר.

NoOne 19 באוקטובר 2015

אני רק רוצה לציין שהשיפוט היה איום ונורא , זה התחיל מהאונסייד קיק שנתפסה על ידי שחקן קולטס ומשום נקראה כתפיסה על ידי שחקן של הפאטס ולאחר מכן היה ריוויו ולמרות שברייייו רואים בבירור שמונקריף משתלט על הפוטבול עדיין נתנו את הכדור לפאטס , הזוי ברמות
והמשיכה בכמות ההולדינס שה OL של שהפאטס עשה , הכי שוקינג היה ההולדינג שמספר 63 עשה על מספר 90 בט"ד של בריידי לבלאונט בחצי השני, בריידי זז ימינה התאקל 63 חונק את 90 בצוואר ומסובב אותו ומאפשר לבריידי לזוז ולמסור לט"ד
מיותר לציין שבדרייב הבא היו 3 דגלים להולדינג של הקולטס(שכולם היו נכונים) למה אין שיפוט אחיד ?

כל זה לא ימנע משלדון ריצ'רדסון לבוא לפוקסבורו ולשבת על הראש של בריידי , שינסה לזוז ככה בפוקט נגד מו,שלדון , ליאו וסנקס
אל תאכזב אותנו בריידי , תזוז קצת

ולא לשכוח פייטון מאנינג צריך לפרוש ויפה שעת אחת קודם , הוא משחק יותר גרוע מג'ינו סמית

אח שלו 19 באוקטובר 2015

השיפוט גם פסק ט"ד להילטון כשבפועל הוא אסף את הכדור מהרצפה. וההולדינג של הקולטס הוא בעיה חוזרת אצלם – אני חושב שפסקו נגדם הכי הרבה בכל הליגה. הקו ההתקפי שלהם פשוט לא טוב מספיק (בגלל גריגסון הדביל).

מסכים איתך שיש לפאטס הרבה מה לפחד משלדון והחברים. הבעיה נגדם היא לא שבריידי לא יכול לטפס בפוקט, אלא ששלדון לפעמים נמצא על בריידי תוך פחות מ-2 שניות. בהתקפה זה יהיה משחק של דיון לואיס, אמנדולה וגרונק נגד הליינבקרים הכבדים שלכם. בהגנה זה יהיה משחק של לעצור את כריס אייבורי (יהיה קשה מאוד אם הייטאואר לא משחק. אייבורי תותח), ויביאו יותר לחץ מהרגיל על הק"ב (כי לא מפחדים מהריצות של פיץ).

צחי 20 באוקטובר 2015

גם בריוויו וגם לך אין שום דרך לקבוע אם לשחקן של הפטס הייתה שליטה על הכדור לפני שהוא יצא למונקריף. מספיק רגע אחד של שליטה והוא דאון ביי קונקט. זה מסוג המהלכים, כמו ריצה לגוליין באמצע המגרש, שאתה לא יכול לנצח בריוויו, כי כמעט אף פעם לא תהיה זווית החלטית בין כל השחקנים.

צחי 20 באוקטובר 2015

לגבי ההולדינג המדובר. הליינמן תפס אותו מעל החזה בפנים והשאיר את היד שם גם אחר כך. אני לא בטוח שזה חוקי, אבל זה לא היה בצוואר וזה היה המשך רציף של אחיזה חוקית.

Comments closed