יומן האליפות של הפטס (11) – ההפסד בדנבר (מעודכן)

בוקר עצוב

טוב, בהנחה שהדיווחים על פציעה לא רצינית של גרונק נכונים (חסר לכם שזה מתברר הפוך!) אז נערוך טיפה את הפוסט.

קודם כל, כל הכבוד לדנבר ובמיוחד לאוסווילר. לחזור מפיגור 14 ברבע האחרון, מול בריידי בשלג ואז אחרי שהפטס השוו גם לנצח בהארכה – באמת כל הכבוד. אני שמח בשביל אוסווילר, ק"ב שעודדתי אותו בימיו באריזונה סטייט, שאמנם נהנה מלא מעט מזל – אבל גם מזל צריך לדעת לנצל. מה שמצחיק הוא שהוא נהיה פרי אייג'נט בסוף השנה, כך שיתכן שעד שדנבר מצאו ק"ב עתיד, הם כבר איבדו אותו. בכל מקרה, יהיה קשה מאוד לפייטון להרוויח בחזרה את תפקיד הפותח בקבוצה שלו אם אוסווילר משחק ככה. מכירים את המשפט הזה ששחקן לא מאבד את המקום שלו בגלל פציעה? ובכן, תשאלו את בלדסו, את אלכס סמית – זה בולשיט. אבל אלו בעיות של מישהו אחר.

סך הכל, לא היה לי כזה אכפת להפסיד את המשחק הזה לפניו, אבל אחרי שהובלנו והכל, זה מרגיש מחורבן להפסיד אותו, אפילו אם גרונק באמת לא פצוע רציני. זה לא שאני חושב שההפסד הזה באמת פוגע בפטס – הם אמורים להצליח לסיים 12-4 אפילו עם כל הפציעות (מארק סאנצ'ז חוזר לפוקסבורו שבוע הבא! ייה!) ולהרוויח שבוע ביי. אם כל הפצועים יחזרו לפלייאוף (ביג "אם"), הם עדיין יהיו הטים טו ביט.

כשמסתכלים בתמונה הכללית, הפטס שלטו במשחק הזה. ההגנה הצליחה לעצור רוב הערב את משחק המסירה של דנבר וברור שהחסרון של הייטוואר וקולינס משפיע על היכולת לעצור את הריצה (שוב, כשהפצועים יחזרו וכו'). היה פה שילוב של משחק שמרני משהו בהתקפה, חוסר מזל קיצוני וקריאות שיפוט שהלכו כולם לצד אחד (לא נכנס בכוונה לנכונות שלהן. רק מציין את העובדה), במיוחד בדאונים קריטיים. קריאה לפה ולשם ואנחנו מנצחים את זה. אין שום צורך להגיע מושלמים לפלייאוף, זה לא נותן שום יתרון, אז לא נורא. סתם מרגיז.

אם יש דבר שמטריד אותי במיוחד זה חוסר היכולת הטוטאלי, כבר משחק שני או שלישי, להריץ את הכדור. כלום אין שם. בלאונט איבד צעד ושאר השחקנים פשוט לא מספיק טובים. זה מטיל עומס כבד מדי על בריידי, שגם ככה לא נהנה מאוסף מטרות משובח.

אבל, יש עוד מלא זמן עד הפלייאוף. אם גרונק באמת נפצע רק קל, שיתנו לו ולשאר הפצועים להחלים עד הפלייאוף, בינתיים – זה טוב שבריידי יהיה באטרף מוד. העובדה שהוא הצליח להשוות את המשחק הזה בלי ארבעת המטרות הראשיות שלו העונה, היא רק הוכחה ליכולת של השחקן הזה כשמעצבנים אותו.

*

וזה מה שכתבתי לפני שנודעה חומרת הפציעה:

בוקר מחורבן כזה לא היה לי הרבה זמן. באמת שלא אכפת לי מההפסד, לא בניתי על ניצחון פה עם כל הפציעות. סך הכל ההגנה עמדה יפה רוב המשחק ובהעדר משחק ריצה או רסיברים נורמליים, ההתקפה עשתה את המקסימום.

אבל למי יש כח לנתח משחק כזה אחרי פציעה לשחקן היחיד (חוץ מבריידי, כמובן) שאין לו תחליף בפטס.

הלך המשחק

הלכה העונה המושלמת

הלכה העונה.

USATSI_7606181_crop_north

לפחות דבר טוב ייצא מהיום – לא נשמע אולי לשבוע או שבועיים על כמה השופטים עוזרים לפטס.

ברשותכם, אני אכנס מתחת לשמיכה ולא אצא עד סוף היום

חידון מספר 477. אמריקנה
לילות קובי

49 Comments

Maldini 30 בנובמבר 2015

RIP פייטון מאנינג שכחת

פלה קוטי 30 בנובמבר 2015

סעמק ארס

Maldini 30 בנובמבר 2015

שפטר מדווח שהפציעה של גרונק הרבה פחות חמורה ממה שחשבו.

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

עד שלא יעשו רנטגן אני לא רגוע. בן אדם לא מתפתל ככה סתם, בטח כשהוא כבר עבר פציעה דומה.

NoOne 30 בנובמבר 2015

אולי הוא מתפתל מכל ה STD שיש לו

אודי 30 בנובמבר 2015

אתה רושם דבר כזה כאילו לא ראית משחק כדורגל בחיים שלך. בד"כ ככל שיש יותר התפתלויות וגלגולים הפציעה פחות חמורה

גל אל-איי 30 בנובמבר 2015

כולה שיפשף קצת ת'ברך, תירגע גרייזס. האמת שכאוהד הברונקוס ממש לא האמנתי שבריידי יפסיד את המשחק. הפאטס שיחקו מצויין, פצועים או לא

לא משנה 30 בנובמבר 2015

השופטים רצחו את הפטריוטס במשחק הזה. אני נזכר במשחק לפני שנתיים, איך לוק קיקלי תפס את גרונק בתוך האנדזון במהלך האחרון ומשך אותו – אז לא הייתה שריקה. הלילה שרקו הולדינג על צ'אנג, שריקה של משחק, על כלום.
אבל המשחק התהפך שהארפר פימבל את הפאנט. ככה זה שרוקי מחזיר בעיטות בשלג

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

פול דארת' ווידר מוד..

אדם בן דוד 30 בנובמבר 2015

המאמן מספר אחד בכל ענפי הספורט (לפחות אלה שאני מכיר).
מעניין מי יותר חמוץ בעל מבט מאיים- הוא או שימון מזרחי.

יובל 30 בנובמבר 2015

קודם כל נתחיל מזה – השופטים נתנו את המשחק לדנבר. חד וחלק. לא צריך להגיד לך כמה אני שונא את הפאטס או כמה שמחתי מההפסד שלכם, אבל אי אפשר להתעלם מזה. אפילו בטד של אוסוויילר היה פייס מאסק ברור לחלוטין של מישהו באופנסיב ליין של דנבר. שערורייה.

ואחרי שאמרתי את זה, צריך להגיד ביושר: ההחלטה של בליצ'ק (או מקנזק או מי שזה לא יהיה ) לזרוק בדאון ראשון עם מתחת ל-3 דקות לשחק ואתם ביתרון של 4, היתה אחת ההחלטות הכי מטומטמות שראיתי, ובתור בוגר מורה/דאנג'י/קולדוול/פגאנו /המילטון ראיתי המון. זו החלטה שלא רק הפסידה לכם את המשחק אלא אולי גם עלתה לכם בעונה שלמה (אם הפציעה של גרונק חמורה ). מהרגע שגרונק נפל על הרצפה היה רשום שאתם מפסידים את המשחק הזה.

אלון 30 בנובמבר 2015

Facepalm רציני על רשימת המאמנים הזאת….
איך 13 שנות פייטון ו4 שנות לאק בוזבזו על הלא מוצלחים האלה. היחידי שיכול להחשב בינוני פלוס זה דאנג'י…

יובל 30 בנובמבר 2015

ואחרי שערכת את הפוסט:
1. טוב שהפציעה של גרונק לא חמורה.
2. לא מבין מה ההתלהבות שלך מאוסוויילר. הוא היה גרוע במשך כמעט כל המשחק, נתן מסירה אחת או שתיים טובות בסוף ונעזר המון בשופטים. אני לא משוכנע שהוא יכול לקחת את דנבר עד הסוף, אבל ברור שאחרי הניצחון הוא צריך להמשיך.

Maldini 30 בנובמבר 2015

אין ספק שאוזוויילר בינוני במקרה הטוב אבל בזכותו משחק הריצה של דנבר עובד סוף סוף. הזון בלוקינג של קוביאק לא יכול לעבוד כשפייטון מאנינג מריץ אותו, פיזית הוא לא מסוגל לעשות את זה, כל התיאום והטיימינג של ה-OL והראנינג בק'ס נדפק בגללו. הגנות מכבדות את הזרוע שלו ולא יכולות לכווץ יותר את כל הקאברג' שלהם, הליינבקרים לא יכולים לרמות בבק סייד כשהוא מבצע את ה-BOOTLEGS PLAY ACTIONS בגלל שהוא מסוגל לאיים עם הרגליים שלו. פייטון ניסה להריץ את זה בתחילת העונה כמה פעמים והגוף שלו כמעט התפרק מכל המכניקה של התהליך ואז קוביאק נטש את הפלייבוק ונתן לו להריץ את מה שהוא אוהב מהשאט גאן והפיסטול ולא בהצלחה יתרה.

CJ אנדרסון ורוני הילמן ב-2 פתיחות עם אוזוויילר: 5.37 YPC ו-3 TD
CJ אנדרסון ורוני הילמן ב-9 פתיחות עם מאנינג: 3.89 YPC ו-6 TD

זה מה שניצח לדנבר את המשחק היום (והשופטים), לא אוזוויילר, הוא בסך הכל היה שם כדי לא לזרוק 4 INT במחצית ועשה את זה בסדר גמור. דנבר לא הולכת לשום מקום איתו או עם פייטון ככה שזה לא באמת משנה, אבל לפחות יש מראית עין של תחרותיות ולא פיאסקוים מוחלטים.

YG 30 בנובמבר 2015

השופטים היו נוראים, אבל מה שהרג לפאטס את המשחק היה הפאמבל של המחזיר, לי באותו לא היה ספק שדנבר חוזרים.

אין לי מושג מה אתה מתלהב מאוסווילר הזה, קיו בי מאוד בינוני. כל פעם שהיה אליו לחץ הוא מסר לשום מקום. נראה גם כמו מגה-חנון שהתגלגל לתפקיד הזה רק בגלל שכל השאר נפצעו או עזבו למשהו אחר.

מה שכן- מסכים לגמרי עם ההנחה שהביסט-מוד של בריידי רק ילך לטובתו. כבר הוכח בשנים האחרונות שבריידי מרגיש שהכל הולך נגדו, גם השופטים, הוא נכנס לעצבים שעושים לו ולקבוצה רק טוב. ואין ספק שהוא כבר כן נכנס להתלהבות שלו, זה סוחף את כל הקבוצה לגבהים חדשים.

מקווה מאוד שהפציעה של גרונק של כל כך גרועה, ביום שגראהם מסיים את העונה, ביג בן עוזב את המגרש בגלל זעזוע מח, וגם גרונק- זה שוב מחזיר אותך לפרספקטיבה לגבי האנושיות של האנשים האלו.

אבל הכי חשוב- USC ניצחה את UCLA ושולטת ב-LA! :-) שבוע הבא נגד הקרדינל, אם מנצחים נוסעים (הולכים) לרוז בול!

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

לנצח את הפטס, בשלג, אחרי שאתה בפיגור 14 ברבע האחרון – זה לא הולך ברגל. תשאל את פייטון..
הוא עשה את מה שהוא צריך. נהנה מטעויות של ההגנה, ממשחק ריצה טוב ומרסיברים מצוינים אבל גם ידע להוביל דרייבים יפים. בהינתן ההגנה הטובה של דנבר, הם לא צריכים הרבה יותר. אני די משוכנע שבריידי בעונה הראשונה שלו לא נראה הרבה יותר טוב

YG 30 בנובמבר 2015

לא לא, אתה לא שמת באותו המשפט את אוסווילר ובריידי. אתה לא..

אתה רואה יסודות גרועים, אי-עמידה בלחץ, וגוף שברירי. בוא גם לא נשכח מאיזה קולג' הוא מגיע, לא הקרם דה-לה-קרם.

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

תחנק. היסודות הגרועים והגוף השברירי הזה עדיין ניצח איזה קבוצה מדרום קליפורניה

NoOne 30 בנובמבר 2015

בריידי כבר זקן , הפאטס צריכים לבחור בדראפט את מיקי ברקוביץ' , רק הוא ישאיר אותם על המפה

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

הלו הלו, עד ברקוביצ'י!

NoOne 30 בנובמבר 2015

היה משחק מצוין, קשוח , בשלג , תענוג
פציעות לא מענינות אותי , מי שלא רוצה להיפצע שלא ישחק פוטבול
השופטים היו טובים במשך שלושה רבעים כאשר סוף סוף שרקו לפאטס את כל ההולדינג שהם עושים ב OL, אבל ברבע הרביעי הם היו חד צדדים לטובת דנבר ודפקו את הפאטס חזק , האופנסיב PI על גרונק היה בדיחה , זה מהלך רגיל שקורה עשרות פעמים בכל משחק
הדיפנסיב PI על צ'אנג היה שריקה נכונה , הוא תמיד עושה את זה תפס את הרסיבר בצד ובכתף אבל הוא טוב בלהסתיר את זה ובדרך כלל לא שורקים לו
גם אני ראיתי את הפייס מאסק של דנבר בט"ד שלהם , היה צריך לבטל את הט"ד , מזכיר לי את הט"ד של בריידי נגד הסיינטס בשנה שעברה , שופטים עיוורים שאין להם מושג
זה ממש מוציא את החשק מהמשחק לראות את בריידי בוכה בצורה ילדותית ומבישה אחרי כל מהלך שהוא לא קיבל את הדגל שרצה , אבל זה מי שהוא

לא ממש תופס מאוסווילר , חלק גדול מהמסירות שלו בכלל לא בכיוון

האמת שהיה סוף שבוע מצוין, הג'טס ניצחו , מיאמי ,הפאטס ובאפלו הפסידו , רקס ראיין נראה שוב כמו אידיוט עם קבלת החלטות מפגרת
פיטסבורג הפסידו , במיוחד נהניתי מראיין טננהיל , איך נותנים לכזה אפס להיות ק"ב פותח ב NFL

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

זה לא היה דפנסיב PI על צ'אנג, זה היה הולדינג. וזה קרה כשהק"ב כבר היה עמוק בבוץ. מסוג השריקות שתמיד מרגיזות אותי, לא משנה לאיזה צד. לא קשורות לגמרי למהלך. הליגה התחילה לזרוק אותן המון בשנתיים-שלוש האחרונות וזה אידיוטי

NoOne 30 בנובמבר 2015

מה זה משנה איך קוראים לזה, זה ידוע ב NFL שצ'אנג עושה את הדברים האלה , עשה את זה גם נגד הג'טס השנה באנדזון
שופטים שמים לב אליו יותר כי הוא עושה באופן קבוע את הפאולים הקטנים האלה
מציון שהפאטס הפסידו , אולי יעלו עם הרכב שני נגד הג'טס בשבוע האחרון

Maldini 30 בנובמבר 2015

שכחת לציין שאחרי 15 שנה בג'ורג'יה כל מה שבראיין שוטנהיימר היה צריך כדי לגרום לפיטורים של מארק ריכט זה 12 משחקים

איזה גאון הבן אדם הזה, אני מעריץ אותו, הלוואי שהוא יחזור לליגה הוא חסר לי

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

האמת שריכט היה בדרך החוצה כבר מלא זמן, שוטונהיימר או לא. אני כבר חמש שנים שומע על איך אוטוטו מפטרים אותו

NoOne 30 בנובמבר 2015

אני חושב שכל מה שרקס צריך לעשות כדי להחזיר את באפלו לימים היפים שבהם הם היו מפסידים סופרבולס זה אחרי שהביא את כל צוות האימון ההגנתי מהג'טס בהצלחה מרשימה זה להעיף את גרג רומן הלהיט, להחתים את שוטי ג'וניור OC ואת טוני ספארנו מאמן OL
בכל אתרי האוהדים של בפאלו הם קוראים לפטר את רקס כי הוא כל כך מטומטם
מה שהוא עשה היום עם הצ'אלנג'ס זה דבר שלא נראה, על שני מהלכים שראו בבירור מייד שנשרקו לא נכון הוא לא זרק דגל ועל המהלך שכן נשרק נכון הוא זרק , ואחרי המשחק הוא התלונן שמפעילי הג'מבוטרון בקנזס לא הראו את ההילוכים והוא לא ידע מה לעשות…(כמובן שזה לא משנה כי יש אנשים למעלה שרואים את שידור הטלוויזיה ששם מייד הראו את כל מה שצריך)

יובל 30 בנובמבר 2015

לגבי צ'אלנג'ים יש לו מתחרה רציני. לך תראה על מה פגאנו עשה אתמול במשחק נגד טמפה ביי צ'אלנג'. כדור שאפילו סטיבי וונדר רואה שפגע ברצפה והוא עושה על זה צ'אלנג' וטוען שזה קומפליטד פאס. רק שניפטר כבר מהדביל הזה.

אדם בן דוד 30 בנובמבר 2015

רקס רק הורס.
טיילור עושה רושם של ק"ב ממש טוב. באמת. רק צריך הכוונה.
ווטקינס כישרון על. מחצית ראשונה מפלצתית- זארקו אליו פעם אחת! בכל החצי השני.
רקס אידיוט. אידיוט מנוול. אני שונא אותו. שונא שונא שונא.
אלוקים שישמור רק הורס. יש קבוצה לא רעה בכלל. הטרייד על מקוי הוכיח את עצמו.
יש הגנה טובה. מאוד.
יש ק"ב. יש רסיבר. יש ר"ב. רק חסר מאמן שלא יהרוס.
שככה יהיה לי טוב- אם במקום אחד מהאחים ראיין היה לנו אחד מהאחים הארבו היינו מועמדים ללכת עד הסוף השנה.

NoONE 30 בנובמבר 2015

לשמחתך אשתו של הבעלים של באפלו היא אסיאתית , אלה חותכות בבשר החי, אין להן רחמים , היא תפטר את רקס מייד בתום העונה

YG 30 בנובמבר 2015

האופנסיב PI על גרונק הייתה שריקה הזוייה לגמרי, מעניין כמה הם קיבלו

7even 30 בנובמבר 2015

עזוב לפתוח. לקבל 120 ל-5

רוני 30 בנובמבר 2015

מה שניתן ללמוד מרהעונה של הברונקוס זה שאין להם תלות פייטון
אם כל הכבוד לאוסווילר גם שפייטון שיחק ההגנה ניצחה את המשחקים לאורך כל העונה קשה לי להאמין שאם פייטון יבריא לקראת הפלייאוף הוא יהיה מסופסל כל לפי דעתי נותנים לו לנוח על מנת שהדלק במיכל יספיק לריצה בפלייאוף ולא ייגמר אחרי חצי עונה כמו בשנה שעברה
לגבי הפטס זה מדהים כל פעם מחדש לראות איך הם ממשיכים להישאר בטופ עם כל הפצועים שלהם

AdamB 30 בנובמבר 2015

יכול להיות שדמאריוס תומאס עשה סבוטאז' לאוסווילר ? 11 זריקות לעברו ורק תפיסה אחת, כשבשידור
לפחות 3 פעמים קולינסוורת' אומר שהוא מתעצל בראוט שלו.

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

בלא ספק נראה שהוא ממש לא מתאמץ, אמרתי את זה גם לחברים במהלך המשחק. לא ברור לי מה הסיפור.

ירח אדום 30 בנובמבר 2015

תרגע גרייזס הראו את גרונק יוצא מהרנטגן בהליכה על הרגלים
הפאטס הם עדיין (לצערי) הטים טו ביט

גיל 30 בנובמבר 2015

נו, הברונקוס מצאו פתרון מושלם למשחק פלייאוף בשלג. שישחקו את מאנינג עם הטמפרטורה מעל 0 ואת אוסווליר אם היא נמוכה מזה.

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

או שלא ישחקו עם פייטון בכלל, גם זה יכול לעבוד

גיל 30 בנובמבר 2015

יעבוד לטווח הקצר. קשה להאמין שאוסוולר יוביל אותם לסופרבול. כן, הוא נותן להם יותר אופציות במסירה ובריצה, אבל גם לא יודע להפטר מהכדור כשצריך ומפספס רסיברים פנויים (או שעדיין לא מתואם איתם). פייטון יותר מוגבל אבל כשהוא בריא הערך המוסף שלו גדול יותר כל עוד הוא יכול להשאיר את האינטרספשנס בבית.

NoONE 30 בנובמבר 2015

אבל פייטון הלוזר יוביל אותם לסופרבול

גיל 30 בנובמבר 2015

הלוזר הזה כבר הוביל שתי קבוצות לשלושה סופרבולים.

עמי ג 30 בנובמבר 2015

ברכות לברונקוס על ניצחון נאה שהושג הרבה בעזרת השופטים.
אם הדחיפה של גרונקובסקי נחשבת לפי.איי אז אפשר לסגור את הליגה הזו ולהתחיל לשחק פלאג פוטבול.
הפטס בצורה מאוד לא אופיינית בעטו בדלי ברבע האחרון. ההשמטה של הפאנט החזירה את דנבר למשחק.
התחושה שלי בסוף המשחק דומה לזו של אריאל. בלי הגרונק ובלי משחק ריצה העונה הזו נראית גמורה.
עד לרבע האחרון, הפטס נהנו מלא מעט מזל. למעט הדרייב הראשון שזרם נהדר במחצית הראשונה בקושי הצליחו להשיג דאון ראשון. למזלם דנבר החמיצו שער שדה ואיבדו כדור קרוב לאנד זון שהוביל לט"ד השני.
אני לא ממהר לשפוט את אוסוויילר. בסך הכל משחק שני שלו בליגה. בתנאים קשים ומול יריבה חזקה מאוד הצליח להביא ניצחון, למרות חוסר תיאום עם הרסיברים. פוטנציאל בוודאי יש שם.
משחק הריצה שלך הפטס נראה נכה לחלוטין. בלאונט מוריד ראש ורץ קדימה בלי להסתכל בכלל.
המשך העונה תלוי כעת בברך של הגרונק.
אני חושש השבועות הבאים יהיו קשים לצפייה.

Eyal 30 בנובמבר 2015

אני עדיין מהמר על הפטריוטס בסופרבול ובגלל זה ההפסד הזה טוב ואפילו מצויין. להפסיד בשלג לק"ב שאתה לא יודע עליו כלום עם כל הפציעות זה בסדר גמור, במיוחד שדנבר על הנייר הם הקבוצה המסוכנת האחרונה. שתי אליפויות ברצף זה מספיק, לא צריך להיות חזירים.

7even 30 בנובמבר 2015

עדיין לא הבנתי למה השעון המשיך לזוז בסיום הזמן החוקי אחרי העונש שדנבר קיבלו על הפציעה של השחקן

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

הם לא קיבלו עונש, החוק אומר שאם אין להגנה בתוך שתי דקות אחרונות טיים אאוט ועוצרים לטיפול בשחקן שלה, אז צריך להוריד את השעון עד הסוף. חוק דבילי, אין מה לומר

ניינר / ווריור 30 בנובמבר 2015

אם גרונק לא פצוע, ההפסד הזה לא אסון גדול. אבל מה יהיה עם השיפוט הנורא הזה?

אריאל גרייזס 30 בנובמבר 2015

עדיף לקבל את השיפוט המוטה לרעתנו עכשיו ולא בפלייאוף..

נתי 30 בנובמבר 2015

מה שכן, דווקא הפציעה של הייטאואר לא פשוטה, ולפחות כמה שבועות. הראו סטטיסטיקה מדהימה על הגנת הריצה איתו ובלעדיו במשחק בדנבר. על מספר נשיאות דומה (17 לעומת 15 איתו) הרשו 136 יארד ושלוש טאצים, לעומת 43 יארד בלבד

Comments closed