התיקו עם ווסט ברום

הקבוצה כקבוצה עובדת טוב, אבל משהו חסר. יש מצב שבנטקה הוא החוליה המיותרת כרגע

Liverpool-v-West-Brom

מצחיק המשחק הזה, כדורגל. בדקה ה-20 בערך, אחרי שהבקענו את הגול אמרתי לעצמי – וואלה, כשהנדרסון וקוטיניו על המגרש, אני רגוע. באותה נקודת זמן ראיתי איך אנחנו מסיימים את המשחק עם 4 ברשת של ווסט ברום.

ואז גול מטופש עם השטות של מיניולה הקבועה בכדורי גובה (צריך גם לומר שבנטקה חסם לו את הדרך), עוד החמצות ועוד גול מטופש ממצב נייח והנה אנחנו מוצאים את עצמו במצב של שבוע שעבר. עוד פעם פיגור 2-1 מול קבוצה נחותה. רק שהפעם ראית את השחקנים פשוט לא מוכנים לרדת מהמגרש עם הפסד. ואם לא החמצה מזעזעת של לאלנה (פאקינג תקפיץ את הכדור!) גם היינו מנצחים את זה.

אני מסרב להישבר אחרי ההפסד הזה. כבר אמרתי שבוע שעבר – אין מה לחלום גבוה בכלל עכשיו. אפילו לא על ליגת האלופות. צריך לשחק משבוע לשבוע ולהשתפר.

כשאני מסתכל על אלו שהיו על המגרש, באמת שאני לא מוצא ברובם יותר מדי פגמים. היה כיף לקבל את הנדרסון סוף סוף חזרה. צ'אן היה אחלה. מורנו וקליין דחפו מהאגפים. מילנר שרף שטחים ולאלנה, טוב – לאלנה בישל, גם זה משהו. אבל איכשהו משהו חסר.

אם יש בעיה, נראה לי שהיא נעוצה בחלוץ המרכזי שלנו. כשבנטקה שם, הפיתוי להגביה את הכדור פשוט גדול מדי. וליריבה יש צמד בלמים חזק וגבוה שזה פשוט בזבוז. אני חושב שמכל הסנדולים שרוג'רס תקע את קלופ איתם, זה של בנטקה הוא הבעייתי מכולם. בטח עכשיו שסטארידג' נפצע שוב. זה לא מקרה, לדעתי, שהניצחונות על הסיטי וצ'לסי הגיעו כשבנטקה לא פתח ופירמינו היה 9 מזויף. לא שאני מחזיק יותר מדי ממנו, אבל זה מכריח את הקבוצה לשחק על הקרקע.

אז צריך למצוא לזה פתרון. וגם לבעיית כדורי הגובה. עד אז, נתנחם בזה שיונייטד משחקת יום לפנינו ונותנת לנו לפחות 24 שעות של שמחה לאיד לפני שאנחנו יורדים למציאות. היי, עכשיו שהם בליגה האירופית, אפילו את זה לא יהיה לנו יותר.

ההפסד על החוף הדרומי
הנצחון מול עיניו הבוחנות של חוס

52 Comments

ניינר / ווריור 13 בדצמבר 2015

לעומת ההרגשה של אוהדי טוטנהאם מצבכם מעולה

אריאל גרייזס 13 בדצמבר 2015

אנחנו עשינו אותו דבר מול ניוקסל שבוע שעבר..
ליגה של פראיירים

red sox 13 בדצמבר 2015

לא ליגה של פראיירים – ליגה פנטסטית.
ניוקאסל אבודה לחלוטין וקבורה עמוק מתחת לקו האדום מסתכלת קדימה ורואה שבוע של ליברפול וטוטנהאם לפניה. אז היא הולכת ומנצחת את שתיהן.
זה מה שעושה את הליגה הזו למה שהיא.

אסף the kop 13 בדצמבר 2015

ליגה תחרותית, אבל חלשה מאוד.
ארסנל וצלסי יעופו תכף בשמינית והבלוף יתגלה.

rami 13 בדצמבר 2015

לא צריך לחכות לשמינית בשביל לדעת שהרמה בליגה לא טובה. לפחות יש מתח.

red sox 13 בדצמבר 2015

גם לא צריך לחכות לשמינית כדי לשמוע את רואי העתידות שבטוחים שהאנגליות יעופו. רק לפני שבוע הם היו פה.

רפאל 13 בדצמבר 2015

עם השנים, ההרגשה היא שיש יותר ויותר parity בליגה ( גם אם השיטה עדיין לא לטעמי ואין הגבלת שכר ),
גם בעונות הקודמות הייתה תחרות חזקה לאורך הטבלה, רק שקבוצה אחת או שתיים ברחו לכל השאר ולא טרחנו לשים לב ליתר המשחקים
כפי שקורה בדינאמיקה של הפורמט הנוכחי.
100% אנטי round robin כפול !

אמיתי 13 בדצמבר 2015

כשונא ליברפול אני חייב להודות שנראה לי שהדבר
החשוב ביותר שקלופ עשה זה להעיר את הקהל שלכם
גם בבית אבל בייחוד באנפילד. הרבע שעה האחרונה הייתה
המון בזכות הדחיפה מהיציעים.

אסף the kop 13 בדצמבר 2015

ובזכות השופט.
אל תשכח את השיפוט הביתי.

בני תבורי 13 בדצמבר 2015

שטויות. לא הקהל שלנו השווה את המשחק. קלופ הכניס משמעת ומחויבות וליברפול קבוצה יותר קשוחה משהייתה. התיקו הוא תוצאה של קבוצה שהפסיקה להתמוטט מנטלית אחרי כל פיגור ומייצרת ערך מוסף מסגל בינוני לכל הדעות. אילולא מכת הפציעות המוזרה, יתכן וקלופ בכלל לא היה מגיע אלינו.

ריצ'י מקאו 14 בדצמבר 2015

בוא נראה אותם מנטלית לא סופגים שני שערים אחרי יתרון ושליטה.
בנוסף, כמו הקבוצות פוטבול שמשחקות התקפת שתי דקות אחרונות נפלאה, נשאלת השאלה: אם אפשר ללחוץ ולחנוק את ווסט ברום ככה ברבע שעה האחרונה, למה אי אפשר לפרק אותם עם רביעיה בחצי שעה הראשונה ולגמור עם זה?

בני תבורי 14 בדצמבר 2015

השאלה שלך נכונה מאוד והתשובה היא כי אין לליברפול כיום בסגל מפרקים בריאים ובכושר, זכור איך נראתה הקבוצה עם סוארז וסטארידג' בשיאם. ספגנו שני שערים אחד מטעות נוראית בהגנה והשני מטעות נוראית במשרוקית. אין ספק שצריך להתחזק אבל קשה לראות בליברפול של היום – עם כל הצרות והפציעות, את הרכיכה של לפני חודשיים.

ריצ'י מקאו 14 בדצמבר 2015

הבעיה ברכיכות במצבנו המנטלי היא שהיא תמיד במרחק שער או משחק ממך. בינתיים קופו עובד קשה במישור של ה Fake it till you make it אבל יש קו דק מאוד בין זה לבין השלב שבו מחילים לקרוא לך "גנב דעת". מה יבוא קודם? השלב שבו הקבוצה וכל מה שמסביב לה קונה את האתוס והופכת ליחידה יציבה נפשית או שתי תוצאות גרועות שיגרמו לכולם להפסיק להאמין לסיפור שהמנג'ר הכריזמטי מוכר?

בני תבורי 14 בדצמבר 2015

זה כבר תלוי בגישה שלך כאוהד. אני לא עומד עם סטופר ויש לי סבלנות רבה.

ריצ'י מקאו 15 בדצמבר 2015

אני מניח שאתה יודע שגם לי יש סבלנות. השאלה היא כמה סבלנות יש לרוב (ממש לא אספסוף) המאני דפרסיבי של האוהדים (כולל תקשורת החצר).

אסף the kop 14 בדצמבר 2015

בני
איזה גול היה מטעות במשרוקית
אלמלא השופט שאמא שלו בטח סקאוזרית, היינו מפסידים.

בני תבורי 14 בדצמבר 2015

שער היתרון שלהם הגיע אחרי עבירה גסה של גארדנר על לוברן שאילו הייתה הפוכה הייתה מחייבת פנדל. הוא דחף אותו ומנע ממנו להגיע לכדור הקרן. להזכירך, באוויר אין מצב של פוזשן.

ערן (המקורי) 13 בדצמבר 2015

עסק מעייף, להיות אוהד ליברפול

אריאל גרייזס 13 בדצמבר 2015

לגמרי. בדקה ה-89 גיליתי פתאום שהבן שלי נותן לי מכות על הראש, אחרי שבמשך שלוש דקות הוא צעק את השם שלי ובכלל לא שמתי לב

אסף the kop 13 בדצמבר 2015

נמאס מהלוזריות הזאת.
מצטער, אבל אני לא רואה את ההבדל בין הקבוצה של רודג'רס לזו של הויה לזו של קלופ לזו של בניטז.

red sox 13 בדצמבר 2015

צ'אן היה ממש אחלה. כלומר, מלבד העובדה המצערת שהוא שוב אחראי לשער חובה עם כיסוי מביך, על גבול הזלזול, של השחקן שלו. בדיוק כמו מול סאות'המפטון.
חוץ מזה 98 דקות ברמה גבוהה מאוד.

ובנוסף ל2 שערים ממצבים נייחים קיבלנו עוד אחד שלמזלנו נפסל. למה בדיוק התכוננו שם השבוע אם לא לקרנות של כריס ברנט?? כל ילד באנגליה יודעת שלא נותנים לווסט ברום קרנות ועבירות. זו קבוצה שלא מסוגלת לשים גול משום מצב אחר כשבראהינו לא על המגרש.

ועכשיו 6 משחקים ב19 יום עם סגל פצוע לגמרי. שיהיה בהצלחה עם זה.

אריק 13 בדצמבר 2015

אתם האור בשולי הענן.

אבי גלברט 13 בדצמבר 2015

צר לי צ'רלי …לא רואה הבדל בתוצאה הסופית בסהכ בין קלופ לקודמיו .אני רוצה קבוצת כדורגל ולא רצי מרתון . בינוניות כמו עם מילנר ולאלנה (במשחק סביר) היה לנו תמיד, זה שהם רצים בלי סוף ? .אז איפה הערך המוסף של קלופ ? קלופ מקדש את העבודה הקשה וזה בסדר אבל כל עוד יהיה לנו שחקן כמו מילנר בהרכב שגם שורד שבוע שני רצוף שלושה חילופים לא נתקדם הרבה …..זה מזכיר לי יותר מידי את העונות הקודמות וזה חוזר שוב ושוב . הצגות מול הגדולות וקושי לפרוץ בונקרים שבוע אחר שבוע . 4 הנקודות של השבועיים האחרונים + התיקו נגד נוריץ וההפסד בבית לווסטאם שמה אותנו במקום ראשון .כל הזמן כמעט ….עכשיו גם לוברן שללא ספק עלה על הרכבת בחודש האחרון יחסר לתקופה ארוכה ואנחנו נשחק עם טורה …. העניין עם הקרנות הוא כבר עצוב מאד . אגב בנטאקה לא אשם ,הוא היה בסדר ,החזיק בכדור שצריך ,שחרר בזמן ולחץ טוב .הרעיון להרים לו כדורים כל הזמן מול הגולם הגבוה התורן הוא הפסול ,לא בנטאקה . מה אגיד לכם אני חוזר לשיטה הישנה והטובה ,פסימיות קבועה ככה שאני יכול רק להיות מופתע לטובה .

ישראל 14 בדצמבר 2015

חוץ מהעובדה שקלופ לא בנה את הקבוצה הזאת, וקיבל ליד חומר בינוני, ולא בהכרח תואם לשיטת המשחק שלו?
העונה אני לא מצפה מקלופ כמעט לכלום.
אז אמנם הניצחונות על סיטי צלסי וסאותהמפטון איימו להשכיח את העובדה והעלו את הציפיות – אז התוצאות האחרונות מורידות אותנו לקרקע.
כה פשוט

Kirma der faux 13 בדצמבר 2015

למרות התוצאה יצאתי מלא אדרנלין ועם חיוך על הפנים. מה שהביא לאטרף של הסיום היה הפציעה המזעזעת של לוברן. קלופ זיהה את השוק של השחקנים ועשה חילוף שבאנגלית אומרים עליו לזרוק את כיור המטבח עליהם.
לא נראה לי שבפיגור שער בדקה 82 היתה אותה תחושה כמו לפני כמה שבועות כשאנפילד התחיל להתרוקן.

רועי ויינברג 13 בדצמבר 2015

עם קישור התקפי של לאלנה וקוטיניו (ואיב/פירימינו או במקום אחד מהם) אוריגי עדיף כחלוץ במקום בנטקה. הוא הרבה יותר מתאים לידם, וראינו את זה היום ומול סוטון.

אני לא חושב שיש לנו את השחקנים כרגע למשחק יעיל לצד בנטקה.

matipool 13 בדצמבר 2015

נכון .

יריב ס. 14 בדצמבר 2015

ממה שראינתי עד עכשיו, אוריגי הוא יותר טוב ליד חלוץ מאשר 9 קלאסי. ראינו את זה מול סוטון כשהוא שיחק ליד סטארידג' וגם אתמול הוא בא מהאגף כאשר הבקיע את שער השיוויון.
אני רוצה לראות אותו במשחק שלם ליד בנטקה, לדעתי יכל להצליח טוב אתמול מול ההגנה הגבוהה של ברומיץ'

ניק 13 בדצמבר 2015

סימפטום החלוץ.. מדהים שבכל הליגה האנגלית אין חלוץ אחד נורמלי! אם כל הכבוד להבלחה הכנראה חד פעמית של וארדי ולרגלי סוכרזית של אגוארו.

Fred the red 13 בדצמבר 2015

לוקאקו

אריאל גרייזס 13 בדצמבר 2015

אנחנו צריכים לעשות החלפה עם היונייטד. בנטקה מתאים בול להגבהות שואן חאל אוהב ומרשיאל היה פורח אצלנו עם המהירות שלו

אסף THE KOP 13 בדצמבר 2015

עם הוורודים עושים רק חילופי שבויים.

סימנטוב 13 בדצמבר 2015

חחח

ניק 13 בדצמבר 2015

בנטקה ופלייני באותה קבוצה? אחלה קבוצה לפוטבול

אמיתי 13 בדצמבר 2015

נותנים את הנפיל הבלגי בחינם…
בעצם תביאו את שקרטל שיהיה יריב
אימונים של רוני באיגרוף..אולי יישאר
פצוע עוד קצת

cookie-monster 14 בדצמבר 2015

הא! איזה מחשבות רצות אצלך בראש גרייזס!

wazza 14 בדצמבר 2015

ההתייאשת ממרסיאל?

matipool 13 בדצמבר 2015

גרייזס – יש מצב שבתת מודע אתה מרגיש שהפסדנו ?
אתה מסרב להישבר אחרי ההפסד הזה בצדק כי לא הפסדנו למרות שלפני המשחק , תיקו הרגיש לי כמו הפסד .
חבל חבל חבל . כמה קללות ועצבים היו לי במשחק הזה . לקבל שוב ושוב את השערים האלו מקרנות והגבהות . שני משחקים שהיינו אמורים להוציא מהם 4 נקודות לפחות ולהיצמד לצמרת . מסכים עם מה שכתבת לגבי בנטקה . אם סטארידג' לא היה הפצוע האנגלי , השמיים היו הגבול שלנו באנגליה .

D! פה ועכשיו 13 בדצמבר 2015

בנטקה צריך להיות חלוץ מחליף שעולה בפיגור בדקה ה-82 ולא להיפך.

matipool 14 בדצמבר 2015

נכון .
אפשר להתפשר גם על הדקה ה-75 .

טל 12 13 בדצמבר 2015

היה כיף בתחילת המשחק,באמת נראה כמו משחק שלנו. הרכב תענוג -החזרה של קוטיניו צ'אן והנדרסון – משחק טוב ושוטף,כל זאת עד ה 0-1.אחרי השער של הנדרסון זה כבר נראה פחות טוב. היו יותר מידי מסירות סטייל ברצלונה לדעתי ופחות התקפה.בשלב זה כבר היתה לי הרגשה לא טובה.אחרי זה הגיע שער שויון מעצבן ( הפספוס של מיניולה בקרן) ולפתע זה כבר נראה משחק אחר ולבסוף גם פציעה של לוברן.. רע

לדעתי,כדאי לפתוח עם שני חלוצים מתוך השלושה בחלק הקדמי.למשל קוטיניו,אוריגי ובנטקה או שאולי עדיף לחלופין בכל זאת את פירמינו במקום בנטקה,בגלל הסיבות שציינת.גם ראינו כבר את השילוב הטוב בין קוטיניו ופירמינו. לא יכלתי שלא לחשוב הערב על האפשרויות שהיו יכולת להיות לקוטיניו אם פירמינו היה. קוטיניו הגיע עם הפנים לשער מספר פעמים ועם פירמינו על המגרש אולי היינו רואים אותם פותחים את ההגנה עם כמה מסירות קצרות,דאבל פאסים…

מצד שני,פירמינו לא כובש כמעט עד עכשיו ובנטקה הוא חלוץ 9 אמיתי ומוכך. והוא נותן את שלו עד עכשיו (לא הערב כמובן) וגם ואין יותר מידי אפשרויות נכון לעכשיו.לא יודע.

טל 12 13 בדצמבר 2015

בקיצור,שסטארידג' יחזור כבר.

יריב ס. 14 בדצמבר 2015

אחרי המשחק בסיון הדביקו את התמונה של פירמינו על קרטוני חלב, הבחור לגמרי הלך לאיבוד מלבד הבלחה מול הסיטי.

dorigil 14 בדצמבר 2015

את הקבוצה הזו צריך לפרק ולהרכיב מחדש.

מכל ההרכב שפתח היום הייתי משאיר רק קליין וקוטיניו.

אנחנו קבוצה בינונית פלוס. לפעמים זה יילך טוב, לפעמים לא. ההתקפה שלנו לפעמים מצליחה לחפות על ההגנה המביכה שלנו אך לרוב היא בעצמה לא מספיק מבריקה.

קלופ אומר שפטיש ההעברות מוגזם, ושצריך להתמקד בשחקנים שיש. הוא צודק. החיים זה לא פנטזי פוטבול. וגם אם נעשה מכירת חיסול ונביא המון שחקנים חדשים, ייקח זמן עד שכולם ישתלבו וסביר להניח שלא תפגע בול בכל העברה.

ובכל זאת.

כל פעם שאני פותח את הסטרימינג ורואה את מילנר, סקרטל, ללאנה, לוברן, לוקאס (שהיום לא היה שם, וכמה שאני אוהב להאשים אותו בכל הבעיות שלנו, הוא רחוק מלהיות הבעיה המרכזית) ובנטקה, אני רואה אוסף של שחקנים שאף פעם לא יזכו בשום דבר.

creative destruction. ויפה שעה אחת קודם.

ran 14 בדצמבר 2015

טל 12 הקדים אותי ותאר את התחושה שלי במהלך המשחק –
הטיקי טאקה המעייף של פפ בברצלונה.
הקבוצה בתהליך למידה ועם מאמן חדש שעדיין לא בילה חודשיים עם הקבוצה
וכל כדור שהוגבה לכיוון מיניולה קרב אותי להשתלת קוצב לב.
קוטיניו רק חזר ומשהו בחדות אבד אבל יחזור
ולגבי בנטקה, אני לא רואה יותר מדי קנדידטים אחרים ששווים 20 שערים בשנה אז חכו עם הסכינים.
הבעיה היא השדרה של ללאנה-מילנר-לוברן (שהשתפר בתקופה האחרונה ותמיד יש קווץ׳ בבטן לראות שחקן שסביבו חבריו עם מבטים מבוהלים) שבינונית מדי. מפירמינו כבר לא נהנה העונה, אולי רק אולי בשנה הבאה.
בנוסף על בלם לאחר הפציעה של לוברן, חסרים לפחות 2 שחקנים להרים את הקבוצה לארבע הראשונות.

מאיר 14 בדצמבר 2015

גם קלופ כמו קודמיו בתפקיד נכשל מול הקטנות. מול הגדולות זה קל כי אין צורך בהחדרת מוטיבציה. 3 לצ׳לסי 4 לשיטי. הבעיה היא איך שוברים את הקטנות. ופה הוא צריך לשבור את הראש ולהעלות את הרמה של הקבוצה דווקא מול קבוצות כמו ווסט ברום ניוקאסל ואסטון וילה. כי מול הגדולות יש במקרה הטוב 10 משחקים. 28 מול כל השאר.
הערכה שלי הסגל הזה לא ישאר כמו שהוא בינואר. לפי דיווחים גרוסקרוייץ מגלא כבר חתם ורק מחכים לינואר להודעה רשמית. יש גם שמועות חזקות על סובוטיץ׳ (חייבים בלם ודחוף). מקווה שגם יביאו חלוץ. מאמין בקלופ. Ynwa.

matipool 14 בדצמבר 2015

קלופ דיבר על זה אתמול אחרי המשחק .
הוא דיבר על זה שאומרים שליברפול לא יודעת להתמודד עם קבוצות מהסוג של ווסט ברומיץ ואמר שהראינו אתמול שאנחנו כן יכולים ושהדרך בה מושגת לפעמים נקודה אחת שווה יותר משלוש נקודות לאורך זמן ( או משהו כזה ) . בגלל זה הוא כל כך שמח בסיום המשחק .

אבי גלברט 14 בדצמבר 2015

מתי ,השמחה שלו בסוף המשחק היתה במקרה הטוב הזויה ….הלו ,פאק סחטת תיקו מברומיץ בבית ,מה השמחה כאילו זכית בצ'מפיונס ?אתה ליברפול לא האל סיטי !הדרך ,נחמד ויפה מלחמה ראויה אבל עדין פאקינג ו.ב.א .בבית !

דויד 14 בדצמבר 2015

תמשיך לקרוא לניוקאסל קבוצה נחותה וליברפול יתמלאו בפצועים חדשים. חכה ותראה

אלעד 14 בדצמבר 2015

איך יודעים שגרייזס מבסוט על הקבוצה שלו ? מזכיר את יונייטד בכל פוסט ותגובה.

אסף the kop 14 בדצמבר 2015

eterum censeo Carthaginem esse delenda

ריצ'י מקאו 15 בדצמבר 2015

Et citius in melius

Comments closed