ההפסד בווטפורד

מתי מגיע הקיץ?

ighalo_mascot_3531537b

 

אחד הקטעים שהכי נחרטו אצלי בזכרון (ובדיוק סיפרתי עליו לחבר אוהד הפועל שעובר תקופה לא קלה עכשיו גם בחיים הפרטיים) ב"Fever pitch" זה כשהסופר עובר תקופה קשה והוא מנסה לעשות את הקישור בין מה שעובר על הקבוצה שלו לבין מה שקורה בחיים שלו. ובסוף הוא מגיע למסקנה שאין ממש קשר וככה זה. אז היום נקראתי לחזור מהעבודה כי הילד חולה בדיוק לפני המשחק של ליברפול, ואליו הצטרף אחר כך עוד ילד חולה – והידיעה שאני הולך להיות קבור איתם בבית לאיזה שבוע ככה, יחד עם ההפסד של ליברפול, שבמקום לעודד אותי, רק מדכאת אותי עוד יותר, די הרסה אותי. בקיצור, תודה לך, ליברפול.

יש מחקר, אני זוכר שקראתי פעם, שמראה בצורה ברורה שמאמן חדש מצליח בדרך כלל לשנות את התוצאות של קבוצה אליה הוא נכנס במספר מחזורים הראשון אבל אחר כך יש רגרסיה לממוצע. זה קורה מכמה סיבות. הראשונה היא שמאמן שמפוטר בדרך כלל יפוטר אחרי רצף הופעות גרועות ועל כן מספר תוצאות טובות הוא הגיוני, בהקשר של חזרה לממוצע. וכמובן, יש את עניין המטאטא החדש שנכנס וכל השחקנים רוצים להראות שהם ראויים ואז רואים את התוצאות במשחקים הראשונים – אבל מוטיבציה היא משהו שפשוט קשה לתחזק.

והנה אנחנו רואים את זה בליברפול. אין אלא להכיר בעובדה הפשוטה – יש פה אוסף לא קטן של שחקנים פשוט בינוניים. לוקאס, לוברן, סקרטל, לאלנה (אויש), אוריגי, פירמינו (מסתמן כאחד הרכשים היותר כושלים שלנו) הם פשוט שחקנים בינוניים. כשאתה מחבר אותם, אפילו עם כמה שחקנים לא רעים כמו קוטיניו והנדרסון (דווקא שיפור קל במשחקים האחרונים), זה פשוט לא מספיק.

וכמובן, לא נראה שקלופ עוזר. מכל שיטת המשחק הנפלאה שלו, קיבלנו שני משחקים (צ'לסי וסיטי) שבהם היא עבדה מצוין, עוד משחק שבו פשוט הכל עבד (סאות'המפטון) ועוד לא מעט משחקים שבהם כל הלחץ המפורסם פשוט נעלם. במקום שאנחנו נלחץ ונייצר מצבים מאיבודי כדור, בדיוק ההיפך קורה. גם שבוע שעבר וגם השבוע, ובכלל מול כל הקבוצות "הקטנות" (אפשר לזרוק את המושג הזה לפח השנה, נכון?), אנחנו "שולטים" במשחק אבל בעצם לא מייצרים מצבי הבקעה כמעט בכלל (ואת אלו שכן, הקשרים התוקפים שלנו פשוט לא יודעים להכניס ברשת), בעוד העורף שלנו, המאוד מדולל, חשוף למתפרצות.

אבל, כן יש אור בקצה המנהרה. לא, לא בעונה הזאת. אבל בכל זאת, אני רוצה להזכיר משהו. ההרכב שהיה לנו לפני שנתיים לא היה שונה בהרבה מזה של היום. לוקאס עדיין שיחק במרכז המגרש, סקרטל היה במרכז ההגנה וקוטיניו והנדרסון היו במרכז הקישור. והליגה האנגלית אז היתה קשה בהרבה, כשסיטי השיגה שיאים התקפיים, צ'לסי היתה בצמרת וגם ארסנל היתה טובה.

אז מה ההבדל? חלוץ או שניים, זה הכל. כמובן, אלו צריכים להיות חלוצי על, סטייל סווארז וסטארידג' בעונה נקיה מפציעות – אבל זה מה שצריך. לא צריך להחליף חצי קבוצה. לא צריך רכישות של 200 מיליון. צריך להשקיע את הכסף – כל הכסף – בשחקן אחד או שניים באמת טובים.

כי כרגע, כשאין לך איום אמיתי על השער, אתה פשוט מטרה קלה. אבל לא תאמינו כמה חלוץ על שכובש 25 שערים בעונה ישנה את המצב.

בינתיים, נחכה לקיץ. כמו תמיד

ליגת שוקי ההון - עת אתה מאבד את האמון
יומן שברון הלב של הג'איינטס (14) - השנה הקשה ביותר

63 Comments

דורפן 20 בדצמבר 2015

אני אציע לך הסבר אחר. בשנתיים האחרונות בגרמניה שקלופ דופק גדולות שבאות לתקוף – למשל באירופה – ונדפק על ידי הקטנות שנותנות לו את הכדור. בדיוק מה שקרה עד עכשיו.

אציע לך גם נחמה. אני חושב שהוא דווקא יתגבר על זה ויצליח לבנות קבוצה שתתקוף גם עם הפוזשן.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

אתה לא לוקח פעמיים אליפות גרמניה על ידי לתקוע את הגדולות בלבד. אתה חייב לדעת להתמודד עם הקטנות גם. אי אפשר לשפוט את הסיבה עדיין.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

ורק להדגיש – החלוץ שחיוני לשיטה שלו פשוט לא שם. בנטקה כבד ולא שייך לשיטה, אוריגי לא באמת חלוץ. כשסטארידג היה בריא לאיזה שבוע ראינו כמה טוב זה יכןל להיות.

איתן 20 בדצמבר 2015

דווקא אני חשבתי שחלוץ כמו בנטקה שדאג שאסטון וילה לא תמצא עצמה כל סוף שנה עם ירידה לצ'מפיונשיפ,כן יכול להתאים לליברפול,כמו תואם לוקאקו.
דווקא מול הקטנות לכאורה קלופ צריך לשחק עם חלוץ מרכזי כי שם הוא באמת הצד היוזם, ומול הגדולות ששם יש יותר מלחמה על מרכז המגרש, ניתן לעקוץ עם קישור מעובה ועם שחקני קישור שמשחקים FALSE NINE כמו שהיה במשחקים מול סיטי וצ'לסי.
מה שבטוח מרכז הגנה רך מאוד, מלבד סאקו הייתי מעיף את קולו טורה,סקרטל,לוברן כמו כן מוכר את טיאגו לורי וקואטס, דואג להביא 2 בלמים אחד קב"ט ושני ש.ג למניעת חדירות

דורפן 20 בדצמבר 2015

אני מתייחס לשנתיים שאחרי האליפויות. בחנתי בפעם את נושא ההחזקה בכדור. קבוצות שהפסידו שנים קודם לכן עם 60% החזקה בכדור, פתאום החזיקו בו 30% וניצחו את דורטמונד.

אני מצרף קטע שלי מהעיתון בשנה שעברה:

יריבות באירופה החזיקו כדור מול דורטמונד, או לפחות השתדלו. אנדרלכט החזיקה בכדור 47%, גלסטראי 54% וארסנל על פי הפילוסופיה שלה 56%.

מיינץ שניצחה 0-2 – 36%. שטוטגרט שהוציאה תיקו 2-2 – 35%. שאלקה בניצחון 1-2 בקלאסיקו של הרוהר -45%. האנובר בניצחון 0-1 – 47%. פ.צ קלן ניצחה 1-2 עם 35% מהפוזשן והמבורג ניצחה 0-1 עם 37% החזקת כדור.

לפחות אצל חלק מהקבוצות הללו אפשר לראות את תהליך הלמידה. האנובר שלטה בכדור ב-53% מהזמן במרץ שנה שעברה ונוצחה 0-3. זה היה גם המקרה עם מיינץ באפריל, היא ניסתה להתעמת עם דורטמונד בקישור – 49% החזקה בכדור – וזה הסתיים בתבוסה 0-4.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

אני מתקשה להאמין שיש פה תהליך למידה ממש מהיר של קבוצות הפריימרליג. אם כבר, אני חושב שיש הבדלים אינהרנטים בין הליגות, בעוד בליגה הגרמנית גם קבוצות קטנות משחקות פתוח, הרי שבפריימרליג הקבוצות האלו כנראה נמצאות במוד בונקר מהתחלה, פשוט כי זה הסגנון בה.
וקלופ יצטרך למצוא פתרון, אני מניח. גם רוג'רס בעונה הראשונה בנה הרבה על פוזשן ולא יצא מזה טוב. גם יונייטד מאוד מתקשה עם הקונספט הזה תחת ואן חאל.

יאיר 21 בדצמבר 2015

באופן כללי ההצלחה של ריאל בתקופת אנצ'לוטי. (אולי אפילו מוריניו) ודורטמונד של קלופ (ראוי להזכיר גם את באיירן של היינקס במשחקים מול ברצלונה) החלו מגמה של כדורגל מנצח כשמוותרים מראש על אחוזי החזקה גבוהים בכדור. בניגוד לכדורגל הפוזשן שמצריך סוג שחקנים הרבה יותר נדיר (יצירתיים, חושבים) יציאה מהירה קדימה מתאימה הרבה יותר גם לקבוצות הקטנות (יש משקל רב למהירות ואתלטיות) ולכן אני חושב שאנחנו רואים בשנים האחרונות את הקבוצות שהולכות על אחוזי החזקה גבוהים בכדור אך בלי השחקנים המתאימים נופלות כמו זבובים מול קבוצות שמחזיקות הרבה פחות בכדור אבל יוצאות למתפרצות ומנצלות מצבים.

צור שפי 20 בדצמבר 2015

התמונה שצירפת (אחרי הגול השלישי) – פרייסלס.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

היא היתה יפה מכדי לוותר עליה, עם כמה שהיא כואבת.

אלי 20 בדצמבר 2015

שכחת את קליין…
לא זוכר שראיתי שום דבר התקפי חיובי ממנו כל השנה, ובנוסף גם בהגנה הוא לא מי יודע מה.
הקרן לגול הראשון הגיעה משטות שלו. הוא שיצליח להגן על הכדור שייצא החוצה או שיחזיר לשוער שיבעט לשום מקום. אבל לתת קרן סתם?

צור שפי 20 בדצמבר 2015

אתה לא יכול להפיל את הגול הראשון על קליין. זה מאתיים אחוז של השוער.

אלי 20 בדצמבר 2015

לא הגול אבל הקרן.
הוא נתן לקבוצה השנייה עוד הזדמנות שבמקרה הסתיימה בשער.
המטרה שלו היא להפחית את כמות ההזדמנויות.

אלי 20 בדצמבר 2015

ודרך אגב, בהפסקת המשחק בשידור של סקיי הראו זווית אחרת שבה היה ברור שבוגדן החזיק את הכדור בשתי ידיים והשחקן של ווטפורד בעט בכדור.
ללא ספק פאול, אבל לשופט לא היה סיכוי לראות את זה.

יואב 20 בדצמבר 2015

את קלופ ניתן יהיה לשפוט רק אחרי שתי החלונות הבאים. הוא קיבל קבוצה שלא הוא בנה והיא באמת לא מדהימה בכישרון. כשימצא את מה שהוא צריך כדי לייצר את מה שהוא רוצה-נוכל לשפוט.
אני חושב שהליגה השנה חזקה מאד בעקבות הכסף הגדול. אין משחק בטוח ואפילו הבית כבר לא מוגן. לא חושב שמה שהספיק לפני שנתיים, אמור להצליח יותר היום. בדיוק ההפך.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

ברור שאי אפשר לשפוט אותו כרגע, זאת לא הקבוצה שלו. אבל גם אי אפשר לומר שאין לו אחריות. הקבוצה לא משחקת לפי העקרונות שלו בכלל.

יריב ס. 20 בדצמבר 2015

קשה לשחק לפי העקרונות שלו אם כל משחק הוא משנה מערך. פעם 4-3-3, פעם יהלום, 4-2-3-1 (שעבד הכי טוב בנצחונות) או 4-6-0 כמו היום.
השחקנים כבר לא מבינים מה הוא רוצה מהם והיום ראינו חמישה קשרים דורכים זה על זה.
שיבחר מערך וילך איתו כמה משחקים ברצף לטוב ולרע. קשה לשחק יותר גרוע

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

אני לא רואה שינוי מערך. זה תמיד 4-2-3-1. לפעמים פירמינו כמו היום בחוד אבל הקונספט זהה. פשוט השחקנים לא ממש מתאימים לזה. לאלנה, למשל. פירמינו בכלל.

איאן ראש 20 בדצמבר 2015

תמיד יש אילוצים ורוטציה לימור הסגל לאורך זמן. וכשהסגל של בינוני במקרה הטוב ותחת המאמן רק כמה שבועות זה מה שרואים. לא להתרגש. רק להתפלל שבטעות נתפלק לרביעיה (אני לא תמים אני אוהד).

omer 20 בדצמבר 2015

גם אם תחליטו לשים 100 מיליון פאונד על חלוץ הסיכויים שלכם להביא חלוץ על מוכח (סוארז, אגוארו, לבנדובסקי) נמוכים עד קלושים. ליברפול היא לא קבוצה שיכולה למשוך אליה שחקן על מוכח.

יתרה מכך, נניח ותצליחו לגנוב חלוץ שיתפתח לחלוץ על- אתם תאבדו אותו מהר מאוד לאחת מהקבוצות שנמצאות גבוה יותר בשרשרת המזון בג'ונגל שהוא הכדורגל האירופאי.

אפילו בתור אוהד ריאל, עצוב לי שאפילו מועדון על כמו ליברפול לא יכול להתחרות היום בטופ של אירופה.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

לא יכולה למשוך את רויס? אולי לבנדוסבקי, שניהם אוהבים את קלופ?

omer 20 בדצמבר 2015

ריאל מדריד הייתה מתה לשים את ידיה על לבנדובסקי. אם הוא יעזוב את באיירן במי נראה לך שהוא יבחר?

כל הכסף הגדול שהגיע לפרמייר ליג עזר ויעזור לכל הקבוצות הבינוניות והקטנות שישתלטו על כל השחקנים האיכותיים שקבוצות הטופ לא חפצות בשירותן על חשבון מקבילותיהן מספרד/גרמניה/איטליה. מנגד, מצב של ליברפול לא השתנה בהיררכיה בג'ונגל. היא עדיין לפני כל הבינוניות והקטנות ועדיין לא קרובה לאיפה שנמצאות ריאל, באיירן, ברצלונה, צ'לסי, סיטי או יונייטד.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

תזכור – גם הסיטי (ולפניה צ'לסי ופסז) היו בדיוק במקום הזה, אפילו נמוך מזה. ופתאום שחקנים שמחים לבוא אליהם. תן הצעה שקבוצות לא יוכלו לסרב לה, שכר מטורף – והם יבואו. אני פשוט לא חושב שהבעלים של ליברפול מאמינים בשיטה הזאת.

omer 20 בדצמבר 2015

אם בליברפול היו מסכימים לשלם סכומים שסיטי או פסז משלמות אז הם היו נמצאים באותו שלב בהיררכיה. הרי ראחים סטרלינג לא עזב את ליברפול כדי לזכות ביותר תארים… אבל הם לא מוכנים, וכמו שאמרת כנראה שהם גם בעתיד לא יהיו מוכנים.

אגב, על אף קלופ, לבנדובסקי בכל זאת עזב את דורטמונד למועדון גדול יותר. אז מה גורם לך לחשוב שאחרי שמעמדו של לבנדובסקי השתדרג (בבאיירן התבסס כשחקן על וכאחד מ2-3 חלוצים הבכירים בעולם) אותו קלופ יכול למשוך אותו חזרה למועדון קטן יותר ופחות הישגי מבאיירן (לפחות כיום) ולעיר פחות אטרקטיבית בעליל מהעיר שהוא חי בה היום?

רשמתי את זה כאן בעבר (לא זוכר אם זה היה בפוסט שלך או של תבורי)- במציאות הנוכחית לליברפול יהיה קשה לשפר את מצבה לאורך זמן (לא מדבר על הבלחה של עונה). מבחינה כלכלית ויכולת משיכה ליברפול נמצאת בפיגור מ2 המנצ'סטריות, ארסנל וצ'לסי ואני לא רואה איך היא תוכל לסגור את הפער הזה בעתיד הקרוב לפחות.

בקיצור, אם אני אוהד ליברפול, אני שמח אם הקבוצה מסיימת במקום 4 ומציגה כדורגל נעים לצפייה. כל דבר מעבר- בונוס.

רוצ'ו 21 בדצמבר 2015

גם לבנדובסקי לא התחיל את הקריירה כ"לבנדובסקי" צריך למצוא את אלה שיהפכו לטובים ולנסות לשמור עליהם.

אריק י. 21 בדצמבר 2015

גרייזס זה פשוט, אם הבעלים של ליברפול לא מאמינים בשיטה הזאת אז הקבוצה תישאר בינונית ולא הישגית, כזו שרוב הזמן תשחק בליגה האירופית ואולי פעם בכמה שנים תגנוב את הכרטיס האחרון למוקדמות הצ'מפיונס.

אריק י. 21 בדצמבר 2015

+10

אבי גלברט 20 בדצמבר 2015

מדכא ,מגעיל ומוציא את החשק לחכות למשחק הבא . אם קלופ לא יבין ויפנים מהר מה זה כדורגל אנגלי ,ליגה אנגלית נחטוף כל שבוע מקבוצות של בום טראח ,כדורי עונשין וקרנות של נגרים גבוהים…לא רוצה לנתח שחקנים כי היום לא הייתה שום קרן אור ,כלום ומי שנזכיר את שמו זה יהיה בזבוז זמן וכבוד מיותר . בכול זאת רק אחד כי בתקופה האחרונה חלק מהכותבים פה היללו אותו מעשה הוא האלונסו החדש …אדון צ'אן ,פעולה אחת חיובית ? מסירה אחת מדויקת ? לא יאמן …אבל כולם היו קטסטרופה ככה שזה לא חוכמה …

אלי 20 בדצמבר 2015

צ'אן לא היה כזה גרוע.
אבל הייתי מציין לטובה את הנדרסון, בייחוד במחצית הראשונה. היו לו 4-5 מסירות לצד שמאל שהיו אמורות להתפתח למצבים מסוכנים אבל בוזבזו ע"י שאר הקבוצה.

אריאל גרייזס 20 בדצמבר 2015

כן, הנדרסון היה נקודת אור בודדה. ציינתי אותו לטובה. גם הוא וגם קוטיניו וצאן יהנו ברגע שיהיה חלוץ נורמלי.

אבי גלברט 20 בדצמבר 2015

חלוץ נורמלי אפילו שתיים היו על הספסל .גם באנטאקה וגם אוריגי נתנו גולים ששיחקו .הם לא סוארס או סטארידג' אבל נתנו גולים . במקומם שיחק היום 70 דקות ע"בם בחוד …קלופ מצפה שהליגה תתיישר לפי הכדורגל שלו ולא להפך . אתה צריך להתאים את עצמך ליריבה . לליברפול אין היום כלים ושיטה בצורה אחידה ורציפה לגרום ליריבות להתאים את עצמם לשיטה שלנו .כך קורה שהמשחק פתוח ויש שטחים לקוטיניו בעיקר אנחנו נחגוג ושהמשחק סגור וצפוף אנחנו נחטוף כל שבת קרן מפגרת ועונשין מאוס …נחזיק בכדור 70-80 אחוז מהזמן ונחטוף מכול מתפרצת .מסכים שהנדרסון היה בסר אבל עזבו ,התוצאה הסופית מדכאת !

משה אהרון 20 בדצמבר 2015

אני עדיין מהמר על וארדי ושות' בכירים בלסטר עוברים יחד לליברפול.

אסף THE KOP 20 בדצמבר 2015

הפלופ של קלופ (לעיני הקופ).
האכילו אותנו לקארדה.
הליברפול של קלופ זאת אותה הליברפול של רודג'רס שהיא העתק של ליברפול של בניטז שהיא בול הליברפול של הויה.
משהו נדפק בדי.אנ.איי של המועדון ולצאת מזה יהיה ממש קשה. אבל ממש קשה.
אם יש טיפת כבוד לחרפות שלובשות את המדים האדומים, הם ייצאו בתיק"ו בבית מול לסטר.

אסף THE KOP 20 בדצמבר 2015

נ.ב.
את הקמע מהתמונה למעלה, הייתי מחתים בחלון ההעברות הקרוב ומעלה אותו בהרכב הראשון. יש לו יותר תאוות משחק מהביזיונרים שבסגל.

איאן ראש 20 בדצמבר 2015

כן גם אצל קלופ התוצאות לא משהו כי הסגל על הפנים וזה אחד מהכשלונות המתמשכים של המאמנים שהיו לפניו. לא ציפיתי שרק הגעת קלופ לבדו תקדם אותנו.

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2015

נכון שהוא לא בחר את הסגל.
אבל ההרכב הזה יותר טוב מזה של ווסט ברומיץ ומזה של ווטפורד ותאמין לי, גם יותר טוב מזה של לסטר.

אריק י. 21 בדצמבר 2015

מה קלופ יכול לעשות? מה כבר אתה יכול להוציא עם סגל אפור כזה

אסף the kop 21 בדצמבר 2015

לא לחטוף גולים במצבים חופשיים.

ניינר / ווריור 20 בדצמבר 2015

אחלה קבוצה בנה שם יוקנוביץ

יאיר 21 בדצמבר 2015

שלא נשאר ממנה כלום כי ווטפורד קנתה מכל הבא ליד הקיץ.

בני תבורי 20 בדצמבר 2015

קלופ משחק עם סגל שנרכש על ידי ועדה שקבעה בשביל רוג'רס שלא קבע כלום ברכש. סבלנות, יהיה טוב.

סימנטוב 20 בדצמבר 2015

כל הציפייה הזאת למשהו טוב יותר, מספיק יאללה עוברים לשבתרבות, כתוב על טרנספרנט הנהדר…

רובי פאולר 20 בדצמבר 2015

מצטרף לדברי אסף – זה מרגיש כאילו אנחנו רואים את אותו משחק ארוך כבר 25 שנה (עם הבלחות פה ושם) – מחזיקים בכדור, מייצרים כלום וחוטפים משטויות על גבי שטויות. ראיתי רק את המחצית הראשונה, לא אתן ציונים. לא מגיע להם. יכולנו לשחק עוד 7 שעות ולא לתת גול. קלופ היה צריך לייצר בלאגן החל מדקה 30 כדי שיהיה לנו סיכוי להגיע למצב כלשהו – להוציא קשר דפנסיבי (צ'אן מעצבן עם העבירות גור שלף שלו – כיסחתי ועם פרצוף תמים שלא עשיתי כלום) ולהכניס את אוריגי או אייב.
פני הדור כפני לאלאנה.

Matipool 21 בדצמבר 2015

לאלנה יודע משהו על קלופ שקלופ רוצה להסתיר ?
אין לי הסבר אחר איך הוא בחירה ראשונה להרכב בכל משחק .

רובי פאולר 21 בדצמבר 2015

אולי לקלופ אין כוח לראות את הפרצוף שלו לידו אז הוא שולח אותו רחוק.
אותי מעניין באיזה חוג בלט נמצא פירמינו. הוא רץ בקלילות אפטית מרגיזה כזאת, כאילו הוא על עקבים!

ערן (המקורי) 20 בדצמבר 2015

בבקשה לא להזכיר את סטארידג' במשפט אחד עם סוארז, את סטארידג׳ עם המשפט ״עונה ללא פציעות״, את סטארידג׳ בכל הקשר שאיננו ״משחררים בשעה טובה את השחקן השביר ביותר בהיסטוריה תמורת חלוץ שאינו עשוי מזכוכית״

יואב דובינסקי 21 בדצמבר 2015

שילמד את הסגל, שיחליט מי טוב לו ואת מי לשלוח לשייט על סירת עץ ולהתחיל לירות חצים בוערים בקשת ושיזכה בליגה האירופית. לגבי רכש, סומך עליו. עונה הבאה מצפה ממנו להסתער על הכל.

Matipool 21 בדצמבר 2015

יותר מדי אופטימיים . עזבו להסתער על הכל – אשמח אם נסתער על הליגה .

זה משנה 21 בדצמבר 2015

פעם ראשונה שאני מסכים עם דובינסקי.

אריק י. 21 בדצמבר 2015

לאט לאט חביבי

ran 21 בדצמבר 2015

משחק נוראי,
התשוקה אצל ווטפורד היא בדיוק מה שלא היה קיים אתמול בליברפול.
הכל מתחיל ונגמר במרכז השדה ושלושת הקשרים ששיחקו ברכות וטפשות – לא מבין את ההתלהבות מהנדרסון אתמול, בגלל כמה קרוסים מדויקים מצד אחד לשני אפשר לקטלג כמשחק טוב??? צ׳אן חלש ולוקאס…חזר להיות לוקאס.
להוסיף עליהם את לאלנה המיותר ופירמינו שעדיין תקוע בערבות הופנהיים, אין משחק לחץ אלא רק פסים אינרטים.
על סקרטל קשה לדבר כי נראה שלא עלה כשיר, אבל שני המגנים שלנו לא מבינים את המשחק – מלבד שהם לא סוגרים בהגנה, הם תוקפים כשלא צריך ושצריך הם נתקעים מאחור. אם ריאל מתעניינים במורנו שיקחו, ניתן לחלץ מהם סכום יפה תמורת שחקן ספרדי.
אני באמת מאמין שללסטר קלופ יגיע מוכן ונצא ממחזור חג המולד מאוששים.

Matipool 21 בדצמבר 2015

מחרז +וארדי מול טורה וסאקו ( או צ׳אן כבלם במקום אחד מהם ) ? לא כוחות בעליל .
נכנסתי לבונקר כבר אחרי המשחק אתמול .

אסף the kop 21 בדצמבר 2015

מה הכוונה שנגיע "מוכנים" מול לסטר ?
נחלץ תיקו בדקה ה-96 של זמן הפציעות או שנפסיד בצורה "מכובדת" (הפרש 2 שערים ומטה) ?

ran 21 בדצמבר 2015

נדבר אחרי המשחק :)
מסיבה לא ברורה וודאי מטופשת, אני אופטימי…
עד עכשיו נגד הגדולות, והעונה לסטר היא כזו, קלופ לא אכזב.
[התגובה גם לאסף וגם ל Matipool]

רומן 21 בדצמבר 2015

קלופ שמופ.
בליגה הטובה בעולם לא שמעו עליו.
ועכשיו ברצינות זה רק אני באובר אקסייט או שיש השנה עונה פשוט יוצאת דופן?

נועם 21 בדצמבר 2015

עונה יוצאת דופן שנובעת הכדורגל זוועה. אם יונייטד עם אחת המעונות הגרועות מקצועית שלה בעשורים האחרונים מחזיקה במקום החמישי אחרי כמעט חצי עונה… זה מדבר בעד עצמו

נועם 21 בדצמבר 2015

*מכדורגל
*מהעונות

אמיתי 21 בדצמבר 2015

שום כדורגל זוועה. לגדולות יש עונה בינונית.
יש מלא מישחקים מצויינים כל הזמן עם מלא
מצבים והרבה אינטנסיביות.
הליגה האנגלית היא ביי פאר הכי טובה בממוצע,
עם עניין כמעט בכל מישחק והכדורגל הכי תחרותי.
כשמיסתכלים רק על מנצסטר וליברפול מגיעים למסקנות
מוזרות. צריך להסתכל על טוטנהאם וקריסטל פאלאס.

מוריס 21 בדצמבר 2015

אתה לא חייב לזרוק את המושג קבוצות קטנות, אלא פשוט להדביק אותו לקבוצות הנכונות. אחת מהן לובשת אדום…

ר.בקצה 21 בדצמבר 2015

"Fever pitch" לקח דאבל מעורר קנאה במונדיאל הספרים- מעבר להיותו משעמם ומאכזב ביותר, הוא אחד הספרים היחידים שהסרט המבוסס עליו טוב ממנו בערך פי 10.

אריאל גרייזס 21 בדצמבר 2015

יש דברים שלא אומרים אפילו בצחוק

ר.בקצה 21 בדצמבר 2015

זה ספר נוראי.
צלחתי בכוחות אדירים בסביבות 80 עמודים ונכנעתי. הסרט עם קולין פירת' טוב. הספר של שאול אדר על ליברפול ענק.

יאיר 21 בדצמבר 2015

תמיד טענתי שעדיף תותח על אחד על כמה בינונניים… אני לא חושב שזה חייב להיות חלוץ על אלא כל שחקן מרכז שדה ומעלה שנכלל בין חמשת השחקנים הטובים בעולם לתפקידו.

Comments closed