יומן האליפות של הפטס (15) – ההפסד לג'טס

יותר מדי חוסרים ביותר מדי מערכים, אבל עדיין קבוצה של לוחמים

12-21-14jets_patriots

כשמגיעים למשחק בלי שני הסייפטיז שלך ובלי שני הרסיברים הכי טובים שלך, במשחק שאתה לא באמת חייב לנצח, אין לך יותר מדי ציפיות ולכן אני גם לא מאוכזב יותר מדי.

אם כבר, אני די גאה בעובדה שהקבוצה הזאת היתה יכולה, אחרי שנכנסה לפיגור רציני, להגיד – יאללה, המשחק הזה לא חשוב, ולוותר עליו – אבל במקום זה נלחמה עד הסוף.

כמובן, יש אכזבה גדולה מהדרך שבה זה נגמר – גם הטלת המטבע המטופשת הזאת (מעניין יהיה לשמוע את ההסבר של סלייטר להחלטה הפזיזה שלו, אני מניח שהוא לא חשב יותר מדי ואמר את מה שהוא רגיל בהטלת המטבע של תחילת המשחק. מעניין גם שהשופט לא נתן לו לשנות את ההחלטה – אני לא בעמדה אוביקטיבית מספיק להגיד האם הוא צדק או לא, אבל בהכרעה כל כך חשובה אולי כן היה צריך לאפשר לו להתחרט) וגם לחטוף ט"ד בלי הזדמנות להתקפה לעלות למגרש בכלל – שזה פעם שניה העונה שאנחנו מפסידים על ט"ד בהארכה, שזה מעניין כי עד העונה הפטס תחת בליצ'ק עוד לא הפסידו אף פעם בצורה כזו.

במאמר מוסגר ולא קשור – אמרתי את זה מיליון פעם בעבר, אני שונא את שיטת ההכרעה של ה-NFL בהארכה. אין שום הגיון בזה שקבוצה אחת תקבל הזדמנות והשניה לא. השיטה של המכללות גם הרבה יותר הוגנת והאמת שגם הרבה יותר מותחת.

נחזור למשחק. ההפסד כשלעצמו לא נוראי, היה חשוב לצאת מהמשחק בלי יותר מדי פצועים ולצערי, עם הפציעה של וולמר ואולי של עוד כמה שחקני אופנסיב ליין (וגם ריצ'ארדס בסוף) אי אפשר להגיד שהמטרה הושגה במלואה, אבל לפחות גרונקובסקי ובריידי בריאים, וזה מה שחשוב (הפטס אפילו לא נתנו לבריידי לעשות את הק"ב סניק האהוב עליו בדאון רביעי קצר, לדעתי מחשש לפציעות).

אני גם חושב שהמשחק הזה היה אינדיקציה מאוד ברורה לזה שראיין ובאטלר הם לא באמת פרו בול קורנרים, ועד כמה החשיבות של שני הסייפטיז הפותחים שלנו גדולה. בהעדרם של מקורתי וצ'אנג משחק הריצה של הג'טס חגג בחצי הראשון והקורנרים של הפטס התקשו להתמודד עם הרסיברים הטובים של הג'טס. וזה כשפיצפטריק מפספס המון זריקות של רסיברים פתוחים לגמרי.

בהתקפה, החסרון של הרסיברים המהירים של בריידי היה מאוד משמעותי, כי לא היה מי, למעט קצת קישון מרטין – שהוא עדיין לא אמנדולה ובטח לא אדלמן – שייתן לבריידי את האופציה הקצרה כשקו ההתקפה שלו קרס – והוא קרס הרבה.

כרגע הפטס מגיעים לפלייאוף מאוד חבולים ועם המון מערכים בקבוצה שתלויים בהחלמה של שחקנים. מצד שני, הם הוכיחו שגם עם כל כך הרבה חוסרים, הם ייתנו פייט לכל קבוצה.

ועכשיו, למיאמי.

רק דברים טובים
נו האדל - סיכום מחזור 16

83 Comments

Maldini 27 בדצמבר 2015

אומר זאת כך יונית – החשפניות האסיאתיות בדאון טאון לוס אנג׳לס הולכות להעביר אחלה שבוע

אריאל גרייזס 27 בדצמבר 2015

LOL

Yavor 28 בדצמבר 2015

לא הבנתי

YG 28 בדצמבר 2015

זה מיועד למגיב מספר 9 ו-10, הוא קצת בעייתי.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

בדיחות פורום וואלה ספורט אמריקאי, זר לא יבין זאת (וכנראה שטוב שכך)

מיקיג' 27 בדצמבר 2015

איזה כיף לי עכשיו. צריך להכניס את מאלט להול אוף פיים.

לכם אין מה לדאוג, בליצ'יק יצא חכם במשחק הזה לקראת הפלייאוף, כולם יגיעו לשם בשלום. הוא גם ראוי למחמאות על הפגנת האמפתיה לתומפקינס שנפצע. כואב לי הצלע כשאני כותב את זה, ובכל זאת.

אריאל גרייזס 27 בדצמבר 2015

זה הכל קונספירציה של בליצ'ק לוודא שפיטסבורג לא יהיו בפלייאוף. הוא שלח את סלייטר "לטעות" בהטלת מטבע ודאג שמאלט יגיע בסוף לקבוצה שיכולה לנצח את פיטסבורג.
תכלס, לא מבין איך פיטסבורג הפסידו את זה. אמרתי כל השנה שההגנה שלהם תפיל אותם. להפסיד ככה לראיין מאלט? ולא שביג בן ממש היה פנומנלי.
בכל מקרה, ברכותיי. בהצלחה מול האקס המיתולוגי שבוע הבא.

מיקיג' 27 בדצמבר 2015

זה אקס פתולוגי, לא מיתולוגי.

גיל 27 בדצמבר 2015

הפטס שיחקו נורא שלושה רבעים. פצועים או לא, קבלת ההחלטות לא הייתה טובה. הם הריצו איזה 4 טריק פלייס שלא הובילו לכלום ומי שהשאיר אותם במשחק היה בעיקר פיצ'פטריק שעלה להם בשני ט"ד בחצי הראשון.

אריאל גרייזס 27 בדצמבר 2015

האימפריה קורסת, אני אומר לך

גיל 27 בדצמבר 2015

חכה, חכה, עוד הפסד שבוע הבא והם יכולים להפסיד את יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

אז יפסידו, ביג דיל. יש טענה שאפשר לנצח בחוץ גם בפלייאוף, שלא לדבר על זה שגם דנבר וגם סינסי פגיעות בבית שלהן ובכלל לא בטוח שהן עוברות את המפגש הראשון שלהן.
דרך אגב, אנחנו עדיין מחכים להודעה הרשמית שלך בהקשר לשימוש בסמים של פייטון. האם זה הופך אותו לסתם רמאי או כזה שצריך לשים כוכבית על כל ההישגים שלו?

גיל 28 בדצמבר 2015

אני חושב שזה כן ביג דיל כי אם יפגשו את דנבר בחוץ יהיה להם הרבה יותר קשה, אבל יותר מזה, יש להם מומנטום שלילי כרגע וטעויות לא מחויבות שלא קשורות לפציעות.

לגבי פייטון, זה נראה כמו סתם סיפור מצוץ מהאצבע. האיש שטען כביכול שהוא מכר לאישתו את הסמים מכחיש את זה ומאנינג התראיין והכחיש באופן גורף ולא התחמק בכלל מלדבר על הנושא, כך שנראה לי שצריך קצת יותר מזה כדי להראות שהוא באמת השתמש. אני בעד שיחקרו את זה ואת כל נושא הסמים בפוטבול אבל לא נראה לי שזה יקרה. אבל אם הוא באמת השתמש בזה אז זה בהחלט מטיל דופי במורשת שלו אם כי זה קצת לא רלוונטי להישגים שלו כי הסמים לא עזרו לו בכלום באותה שנה.

אדם 28 בדצמבר 2015

איזה מטיל דופי. כולם מסוממים שם ללא יוצא מהכלל.

גיל 28 בדצמבר 2015

זה מטיל דופי אבל הרבה פחות משמעותי כי יש כאן ניסיון להתרפא ולא לרמות במשחק. זה מטיל דופי בעיקר על הליגה שלא בודקת סמים.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

בעיניי, דרך אגב, זה חסר משמעות. כולם משתמשים בהורמון גדילה, כולל בריידי ווולקר שחזרו מהר מאוד מפציעות קשות. אבל בעיניי גם השטות של psi בכדור זה חסר משמעות.
מה שכן, הכחשות זה באמת משהו שלא אומר כלום היום. כאילו, לא ציפיתי לשום דבר אחר. גם בפטריוטס כולם הכחישו, אז מה

גיל 28 בדצמבר 2015

אני לא יודע אם כולם משתמשים, אבל הרבה כי זה מזרז החלמה. אבל יש לזה גם תופעות לוואי ואפשר להשתמש בזה לדברים אחרים ולכן המגבלות. צריכה להיות שקיפות ולפעול לפי החוקים.

נכון, הכחשות יכולות לחזור כמו בומרנג ולכן אם הוא משקר אז הוא יצא ממש נעל.

אדם 28 בדצמבר 2015

הוא לא יכול להודות כי יש הסכמה שבשתיקה ולהודות בזה יפר את המצב הזה.
אתה אומר שמשתמשים להחלמה אבל לפי דעתי משתמשים בזה כמעט כל הזמן כי אחרי כל משחק השחקנים צריכים להחלים מאוד מהר. המשחק והאופי שלו, עם העצימות שנדרשת מהשחקנים היום, פחות או יותר מחייבת שימוש בחומרים אסורים בשביל שהגוף יסחוב את העונה.

גיל 28 בדצמבר 2015

מה זה קשור להסכמה שבשתיקה, זו קונספירציה של השחקנים? הרי אם היה מודה הוא היה נצלב ובצדק.

ואני מסכים שמשתמשים בזה גם לזירוז החלמות שלא צריכות ממש זירוז אצל אנשים רגילים. זו בדיוק הסיבה שזה פסול. יש לזה תופעות לוואי אבל בהחלט רושמים את זה גם לאנשים רגילים בהתאם למצב.

אדם 28 בדצמבר 2015

לא קונספירציה בכלל אבל זו בדיוק הטענה ש״כולם יודעים שמתמשים בסמים״. אם יבוא פייטון ויודה, מעבר לזה שיצלבו אותו זה גם ייתן את התחושה שזה בסדר באיזשהו מובן, לפחות להרגשתי. בדיוק כמו שאנחנו מסכימים שכולם משתמשים אבל זה בסדר כי לא תפסו אף אחד.

זה לא הופך את זה לפסול כי לטעון שזה פסול מחייב אותך בתור חובב המשחק לדרוש מהמשחק לרדת ברמה. מכיוון שאנחנו הצופים נהנים מהעוצמה האתלטיות והמהירות אנחנו צריכים לקבל את זה ששחקנים משתמשים בחומרים משפרי ביצועים. יותר מזה, אם גם אתה מסכים שכולם משתמשים אז איך זה שתפסו שחקן אחד פתאום הופך מטיל דופי בהשיגיו.

גיל 28 בדצמבר 2015

יצלבו אותו לגמרי בלי שום סליחה ובצדק. בדיוק כמו שעד היום לא סולחים למשתמשים בבייסבול למרות שבשלב מסוים זה נהייה ידוע ומקובל ואף אחד לא ממש בדק. אצל האמריקאים אין חכמות לגבי מי שנתפס במשהו לא חוקי והתירוץ שכולם עשו את זה לא מתקבל.

אני לא חושב שכולם משתמשים וגם אם כן, זה לא הופך את כולם לשווים. תמיד יש אתלטים אם גישה טובה יותר לחומרים ויש גם כאלו שמסרבים להשתמש כך שזה לא הופך את הרמה במשחק לאחידה גם אם כולם משתמשים.

Amir A 28 בדצמבר 2015

לאנדי פטיט סלחו….

ולשאלה הגדולה שלא נשאלה כאן: אל ג'זירה? פאקינג אל ג'זירה מתעסקים עם סמים בפוטבול?

גיל 28 בדצמבר 2015

אם הוא באמת השתמש והיה מודה ומתנצל אז בוודאי היו סולחים לו בטווח הארוך. אבל אם הוא לא עשה את זה אז אין לו במה להודות. ואכן אל ג'זירה נשמע קצת חשוד.

Amir A 28 בדצמבר 2015

שמע, הערוץ הזה (אל ג'זירה אמריקה) מגיע ל- 61.5 מיליון בתי אב. לא יאומן הפריסה שלהם. ואם זה המצב, אני לא מאמין שהם היו מסתכנים בלהעלות כזו חשיפה בלי לבדוק טוב טוב קודם שיש להם כיסוי. אם הם מכוונים לתחרות מול CNN ופוקס ניוז אז כדאי שאם הם יורים חץ לכיוון המאמי של עולם הספורט האמריקאי הם גם יפגעו.

גיל 28 בדצמבר 2015

הם לא צריכים לצדוק בכלל. עובדה שמדברים עליהם עכשיו כל הזמן.

Amir A 28 בדצמבר 2015

נכון, אבל הם כרגע בפרשת דרכים. או שידברו עליהם כעל הוושינגטון פוסט של הספורט או שידברו עליהם כעל הנשיונל אינקווירר של הספורט.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

זה ממש לא משנה, את שלהם הם עשו. ראית פעם דיווח על סמים שהופרך באופן ודאי? העננה שם והיא תישאר לתמיד, לא משנה מה פייטון יעשה – וכמו שאמרתי, בתמונה הכללית זה די חסר משמעות.

גיל 28 בדצמבר 2015

אריאל, לא כל עננה נשארת תמיד. רק בגלל שמישהו אומר משהו על ספורטאי לא הופך את זה לקרוב להיות נכון כשהמקור לא אמין או שחקירה מנקה אותו. אני לכן ממליץ שהליגה תחקור את כל הנושא אבל אני בספק אם יעשו את זה כי זה יפתח תיבת פנדורה.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

יש לך דוגמא לספורטאי שהעננה הוסרה ממנו?

גיל 28 בדצמבר 2015

פאולה רדקליף רק עכשיו זוכתה לחלוטין מהאשמות הרבה יותר חמורות של שימוש בPED על ידי איגוד האתלטיקה הבינלאומי. אבל כדי שמישהו ינוקה קודם צריך להאשים אותו במשהו שיש לו לכאורה בסיס. אם תצפה בסרט תראה שהאיש מזכיר את מאנינג רק לדקה בלי שום תמיכה במה שהוא אומר. רוב הסרט מתרכז בכלל באתלטים אחרים. מאנינג כבר הודיע שהוא מתכוון לתבוע אותם. זה פשוט לא סיפור.

אדם 28 בדצמבר 2015

גיל, אני רק מזכיר לך שגם ארמסטרונג תבע את מי שטען שהוא משתמש בסמים…

יובל 28 בדצמבר 2015

הדוקטור שמנהל את המרפאה כבר הוציא הכחשה גורפת לכל הסיפור הזה וטען שהעובד שיקר והמציא דברים:

http://sports.yahoo.com/news/doctor-center-peyton-manning-doping-203133570.html

אבל אין ספק שאריאל צודק, העננה תהייה שם, במיוחד מצד גורמים אינטרסנטיים שרוצים להכפיש את מאנינג בכל מחיר.

גיל 28 בדצמבר 2015

אדם, הוא עשה את זה להרתיע כשהיו ים עדויות נגדו והוא גם הפסיד בתביעות.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

ראית את מיאמי היום מפסידה לשאריות של הקולטס? אתה באמת רואה אותם מנצחים את הפטס שבוע הבא?

גיל 28 בדצמבר 2015

מישהו ראה את קרולינה מפסידים לאטלנטה אחרי שניצחו אותם 38-0 לפני שבועיים וכשעונה מושלמת על הכף?

sman 28 בדצמבר 2015

הכי הזוי היה המקרה של ריי לואיס ב-2012. הבנאדם קרע את הטרייספס באוקטובר, לרוב פציעה מסיימת עונה, והיה כשיר לחזור כבר בדצמבר

גיל 28 בדצמבר 2015

זה באמת היה מאוד חשוד.

אדם 28 בדצמבר 2015

אני באמת לא מבין אתכם, חשוד… שוב, פיזיולוגית אני לא מאמין שאפשר לעמוד בעונת NFL ללא משפרי ביצועים והורמון גדילה. לדעתי יש להם קרעים חלקיים בשרירים אחרי כל משחק.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

אני איתך, אדם. כל השחקנים ב-NFL על חומרים אסורים מסוג זה או אחר. מדי פעם תופסים.
זה גם נכון לגבי ה-NBA, דרך אגב, ואפילו בצורה יותר חמורה, שם אפילו לא תופסים אף אחד מדי פעם

גיל 28 בדצמבר 2015

אני חושב שאתם צודקים אבל אין כאן קונספירציה מצד השחקנים אלא סתם ליגות אימפוטנטיות. זה בהחלט בולט בנבא שם מתחילים עם הסמים בגילאי נוער. מה שיוצא מהתיכונים פשוט לא הגיוני.

אדם 28 בדצמבר 2015

אני חושב שלא הבנת אותי, אני לא טוען לקונספירציה של השחקנים כשאני אומר ״הסכם שבשתיקה״ וזה גם לא ליגות אימפוטנטיות. לדעתי כולם יודעים מה קורה והליגה לא יכולה לאכוף חוקי סימום כי זה פשוט ישנה את המוצר לחלוטין.
זה בוודאי נכון גם לכדורסל ולדעתי גם לכדורגל האירופאי.

צ'יזהד 27 בדצמבר 2015

עד מתי מייק מקארת'י?

רן 28 בדצמבר 2015

לא יאמן. מחכים שרוג'רס ישלוף שפנים מהכובע פשוט קבוצה מחורבנת עם קב שלא מספיק לנשום וחייב לרוץ כל הזמן. אולי כבר היה עדיף טנקינג?

דמוסתנס 28 בדצמבר 2015

מה מצב הפצועים? האם אמנדולה ואדלמן חוזרים כבר לשבוע הראשון? צאנג ומקורטי?

לא יאומן שבריידי יצא משני 4th downs, איזה ביצים יש ליותם הלפרין.

מה המצב מבחינת הדירוג, יש לנו שבוע ביי?

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

כולם אמורים להיות זמינים לפלייאוף. שבוע הביי יש בטוח, צריכים לנצח במיאמי שבוע הבא כדי להבטיח את הביתיות לאורך הפלייאוף

יוסי מהאבטיחים 28 בדצמבר 2015

יושב לו אוהד בפאלו בבית, ועסוק כולו בנסיונות חישוב של התוצאה שתדפוק גם את הג'טס וגם את הפאטס. למה? כי השמחה היחידה של אוהד בילס היא לאיד.

ובכן, הוחלט שכיוון שהמשחק חשוב הרבה יותר לג'טס, נהיה בעד הפאטס.
כמובן שהפסדתי…

החדשות הפחות טובות עבור אוהדי ניו אינגלנד הן שהם בעצמם נתנו בהפסד הזה בוסט לכושר המעולה שהג'טס באים איתו לפלייאוף. תכלס, הקבוצה היחידה ב AFC עם וקטור חיובי.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

לא היחידה, גם קנזס סיטי – מגיעה עם תשעה ניצחונות רצופים.

יוסי מהאבטיחים 28 בדצמבר 2015

ידעתי שתגיד את זה.
הרשה לי לא לספור את אלכס סמית' והדובון האדום שמאמן אותו כשאני מדבר על קרבות פלייאוף.
יצליחו להפסיד גם למנצחת "בית הפח" בווילד קארד

יריב 28 בדצמבר 2015

סיכוי לא רע שהם דווקא יתחילו את הפלייאוף בבית, יארחו את הברונקוס (או הסטילרס, אם הג'טס יפשלו).

יריב 28 בדצמבר 2015

אגב כך, מנצחת הבית הזה היא יוסטון. כדי שהם יאבדו את הבית צריכים לקרות כל הדברים הבאים:
דנבר מנצחת את סינסינטי. (השבוע)
בילס מנצחים את הג'טס.
מיאמי מנצחת את ניו אינגלנד.
רייבנס מנצחים את סינסינטי.
דנבר מנצחת את סן דייגו.
אטלנטה מנצחת את ניו אורלינס.
ג'קסנווויל מנצחת את יוסטון.
קולטס מנצחים את טנסי.

גם אז זה לא בטוח, הם צריכים גם נצחון של פיטסבורג על קליבלנד ואוקלנד על קנזס סיטי, או אחד מהשניים ואז זה תלוי בתוצאות המדויקות (סך הכל נקודות שהושגו / נספגו, לפי הדירוג בחטיבה).

יובל 28 בדצמבר 2015

אז זה כל מה שאנחנו צריכים בשביל להיות בפלייאוף? קלי-קלות.

אדם בן דוד 28 בדצמבר 2015

גם אני ניסיתי לחשב-
אני הבנתי שעדיף שהג'טיס יקחו.
ככה הם באים למשחק שבוע הבא כשהם חייבים לנצח ועם סיכוי טוב לפלייאוף.
ככה יש סיכוי (וזה גורם לי להקיא קצת בפה לכתוב את זה אבל לפעמים הדרך היחידה להחלים זה להיות קצת חולה) שהם יביסו את רקס בצורה כזאת שתגרום לו לעזוב
כי כל עוד הטמבל הזה המאמן של הבילס אנחנו נמשיך לא להגיע לשום מקום.
עם מאמן סביר אנחנו עם מאזן של 11 נצחונות.
עם מאמן טוב אנחנו בדרך להפסד בסופרבול.

ניר לוי 28 בדצמבר 2015

ובינתיים אריזונה נותנים חתיכת הצהרה. עם כל ההתלהבות מקרוליינה ועונת הMVP של ניוטון, יש מצב שהם הטובים בליגה

גיל 28 בדצמבר 2015

מה שקורה באריזונה פשווט לא יאמן, לא ראיתי את רוג'רס בחיים ככה אומלל.

ayalon 28 בדצמבר 2015

רחמים. שיוציא אותו לפני שהוא גם ייפצע…

עידן. 28 בדצמבר 2015

רוג'רס הוא כנראה הק"ב הכי טוב בשנים האחרונות, אבל העונה (בעיקר בחצי השני שלה) הוא פחות טוב באופן שלא ניתן לסביר רק בפציעה של נלסון או בהגנה (שבוודאי לא פחות טובה משנים עברו). נקווה שזה סתם תקופה פחות טובה ולא תחילת הירידה, בכל זאת הוא כבר לא ילד.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

אין ספק שמשהו לא טוב עובר עליו. אולי באמת נמאס לו ממקארתי והוא מנסה להבהיר את זה או שסתם נשבר לו הזין. הוא גם מוסר אינטרספשנס טפשיים, שזה ממש לא מתאים לו

גיל 28 בדצמבר 2015

32 זה כלום לק"ב היום, הוא אמור להיות בשיא. אין ספק שחלק מהאשמה עליו ואני חושב שזה קשור לראש. כשכל כך הרבה דברים לא עובדים כמו שצריך אז הוא מתוסכל ומקבל החלטות גרועות. האינטרספשן ברד זון והפאמבלים כולם עליו.

רוני 28 בדצמבר 2015

איך אפשר להשאיר את גרונק עם ליינבקר או סייפטי בדאון רביעי???? פשוט טמטום, זה היה כל כך ברור. והט״ד של וויט הראה למה הפפטס כל כך טובים, אין קו התקפה? אין רסיברים? יוצרים מיסמאצ׳ מטורף של הרנינג בק המהיר על הליינבקר ובריידי נותן את המסירה הכי קלה שלו כל היום. אינעל אחותם.
הג׳טס היו צריכים לנצח ביותר, העיקר שבריידי אכל קצת דשא…
ומקארתי אחד הגרועים, כבר חצי עונה שהרסיברים שלו לא מתפנים באחד על אחד ורוג׳רס חוטף מכות. ועדיין הוא לא משנה כלום, איך הוא מבזבז את השנים הטובות של רוג׳רס.

NoOne 28 בדצמבר 2015

היה משחק לא רע , אהבתי את תכנית המשחק של גיילי לזרוק עמוק מוקדם אפילו שזה לא הצליח זה פתח את האמצע למארשל ובילאל פאוול
ההגנה שיחקה טוב מאד רוב הזמן , ריבאס עשה עבודה מצוינת על גרונק כשהוא שמר עליו וחבל שהם לא השתמשו במאצ'אפ הזה בשני ההמרות לדאוו רביעי
לא היה בכלל ספק שדנבר,פיטסבורג או קנזס יפסידו לפחות משחק אחד מתוך 6 לכן אמרתי כבר בשבוע שעבר שאם הג'טס ינצחו את הפאטס והבילס הם יהיו בפלייאוף
ואני דווקא חושב ההיפך מכולם , אני לא חושב שהשחקנים של באפלו ילחמו בשביל רקס , אני חושב שהם יפתחו את הרגליים ויראו בדיוק מה הם חושבים עליו

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

מה זה התגובה הזאת?? כמעט 12 שעות אנחנו מחכים וזה מה שאנחנו מקבלים – תגובה שקולה, מתונה ולא מתלהבת? הלו, איפה הצפריר שאני מכיר? מה עם תמונות של החגיגות בדאון טאון קומפטון??

NoOne 28 בדצמבר 2015

זה יקרה אחרי שננצח בפוקסבורו ,בפלייאוף , אתה יודע שזה מגיע
אולי אז המאמן הפחדן שלכם יבוא לשחק כדי לנצח , כי הפאטס שיחקו בחצי הילוך כל המשחק

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

ברור שהם שיחקו בחצי הילוך. כל קבוצה היתה עושה אחרת במקומם. קרולינה לא שיחקו בחצי הילוך אתמול?
ועדיין בחצי הילוך הייתם צריכים הארכה כדי לנצח והחלטה מוזרה בקוין טוס

NoOne 28 בדצמבר 2015

frankly my dear I don't give a damn

אד הורטון 28 בדצמבר 2015

אנקדוטה בלתי חשובה שגיליתי בימים האחרונים עם לידת בני- יש מכשיר בלתי מדויק לחלוטין שאמור לחסוך את בדיקת הצהבת לילודים טרם הברית. מאחר ותפקידו הוא לבדוק את רמת הבילירובין בדם שמו בישראל בפי האחיות והרופאים הוא בקיצור- ביליצ'ק. זהו, פשוט לא מצאתי אף רופא או אחות שיבינו מה אני רוצה מהם…

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

LOLOL

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

ומזל טוב!

אד הורטון 28 בדצמבר 2015

תודה! (יש לי תחושה שאני והוא נראה ביחד את הפלייאוף…)

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

היי, זה עבד לי מצוין שנה שעברה

sman 28 בדצמבר 2015

אני הייתי בטוח בסוף שהפאטס ילכו על 2 נק' אחרי הט"ד. מניח שאם לא היו שמים ט"ד מיד אחרי פסק הזמן של שתי הדקות בדאון ראשון, אלא בדאון שני או שלישי, שנשאר פחות מדקה על השעון, זה היה קורה. עדיף על הארכה

פאקו 28 בדצמבר 2015

לא הבנתי את בזבוז שני פסקי הזמן של ביליצ'יק בדקות האחרונות של הזמן החוקי.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

רצה לדבר עם ההגנה שלו, היו דאונים קריטיים. אני לא חושב שגם אם היו לו אותם הפטס היו מנסים משהו ב-30 שניות שנשארו לזמן החוקי

עמי ג 28 בדצמבר 2015

משחק מעצבן מאוד של הפטס.
נראה כאילו הם באו לשחק בלי רצון להתאמץ. ואז, אם יהיו מספיק קרובים ברבע הרביעי יעלו קצת את הרמה וינסו לנצח.
זה התבטא בהמון מקומות:
2 דקות לסוף החצי סתם העבירו זמן בלי לנסות להתקרב אפילו לשער שדה.
לא קיבלו אף דגל נגדם עד לרבע השלישי
ניסו כל מיני טריק-פלייז כאילו זה משחק אימון. לכשעצמו זה דווקא יפה ואני בעד. בייחוד כשיש לחץ בלתי פוסק על בריידי. אבל מסוג הדברים שלא עושים במשחק שמנסים לנצח בכל מחיר.
לא שמו אף ט"ד עד לשתי דקות אחרונות. ולמעשה גם לא נכנסו בכלל לאנד זון.
בסוף נכנסו למשחק בזכות ט"ד של ההגנה והיו קרובים מספיק כדי לנצח את המשחק. אבל בגלל שבאו במוד של "לא נורא להפסיד כאן" לא באמת ניסו לנצח.
לדעתי יש היום לפחות 3 קבוצות חזקות יותר מהפטס וכולן בנשיונל (אריזונה, קרוליינה וסיאטל למרות הנפילה של אתמול).
מצד שני – עם אדלמן ואמנדולה בריאים, וקו התקפה יותר מהודק בפלייאוף הכוחות כנראה יתאזנו.
מצד שלישי – גם סינסי עשויה להיות הרבה יותר חזקה כשדלטון יחזור לפלייאוף.
ומצד רביעי – העונה תיכף נגמרת… באסה

עמי ג 28 בדצמבר 2015

לא נכנסו לרד זון כמובן…. (לא לאנד זון)
אה, וכמובן הויתור על הכדור הראשון בהארכה. עוד דוגמא לסוג של החלטה תמוהה על גבול הזלזול במשחק

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

שיחקו בחצי הילוך, זה די ברור. זה לא היה משחק שחייבים לנצח והם העדיפו לנסות להמנע מפציעות, כך למשל בריידי לא עשה את המהלך הרגיל שלו של סניק בדאון קצר אלא עמד בכלל בשאטגאן. גם כל הטריק פלייז היו יותר במטרה להמנע מהלחץ על בריידי והסיכון לפציעה מאשר ניסיון לנצח את המשחק.

גיל 28 בדצמבר 2015

אני לא מבין את הביקורת על ביליצ'ק בהארכה. מלבד הבילבול שהיה שם והוא באמת טיפשי זה לא משהו שביליצ'ק לא עשה בעבר, אם כי כשהיו רוחות חזקות. אבל אתמול כל הרבע הרביעי הג'טס לא התקרבו לאנדזון ובקושי התקדמו. סביר לחשוב שהוא יבלום אותם או מקסימום יכניסו שער שדה ואז תהיה לו הזדמנות לנצח את המשחק.

עמי ג 28 בדצמבר 2015

זה נכון שהוא עשה את זה נגד דנבר לפני שנתיים במשחק בית עם רוחות חזקות ונהנה מהרבה מזל. מתי הוא עשה זאת שוב?
האם יש סטטיסטיקה שמראה מי מנצח יותר – זה שמקבל כדור ראשון או זה שבועט ראשון?
ובלי קשר לסטטיסטיקה – אתה תמיד רוצה שהגורל שלך יהיה בידיים שלך ולא של אחרים. אם יש לך הזדמנות לשים ט"ד ולגמור את המשחק אתה חייב לקחת אותו. אז מה אם הג'טס לא התקרבו ברבע הרביעי? 3 רבעים קודמים הם שלטו לגמרי במשחק.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

יש סטטיסטיקה והיא נותנת יתרון (אם כי לא גדול כמו שנהוג לחשוב, משהו כמו 55%) לקבוצה שמקבלת את הכדור ראשונה. ולא היה שם בלבול, זאת היתה החלטה של בליצ'ק

יריב 28 בדצמבר 2015

יש סטטיסטיקה, אבל מאז השינוי האחרון המספרים קטנים. הקבוצה המקבלת ניצחה 35 מ 69 משחקים, הבועטת 31 (3 תוצאות תיקו), 53%. זה לא כולל את המשחק של הג'טס-פטס, כמובן.

גיל 28 בדצמבר 2015

נדמה לי שהוא עשה את זה גם בעוד משחק. הסטטיסטיקות לטובת הקבוצה שמחזיקה בכדור ראשונה אבל מאז שנכנס החוק החדש יש יחסית מדגמים קטנים ובכל מקרה, זה משהו שהוא החליט במודע. הוא אולי אובר מתחכם כאן וחושב שהוא לא יכול לטעות אבל זו לא החלטה לגמרי לא סבירה איך שהמשחק התנהל. ההגנה פשוט קרסה בהארכה.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

אני זוכר את זה רק במשחק מול דנבר, שאז היה בזה הרבה הגיון. הוא התחכם ושילם על זה. לא נורא

גיל 28 בדצמבר 2015

אולי לא הוא אבל היו אחרים שעשו את זה מסיבות שונות. לא החלטה לגמרי בלתי הגיונית מצידו.

תומר 28 בדצמבר 2015

משהו לא טוב עובר על האופנסיב ליין של סיאטל, מלבד כמה סנאפים ברמה של קבוצת חברים שמשחקים על הים, וילסון היה צריך לנוס על נפשו ללא הרף והם הגיעו אליו ללא הרף. לא בדקתי אם היה חסר שם מישהו מהקבועים אבל אם לא, אני לא יודע להסביר מה קרה שם (נראה כמו סבוטאז' אפילו)

Comments closed