נו האדל – סיכום מחזור 16

על הגדולה של אלכס סמית, החשיבות של רסיבר על בקבוצה ומה משמח את דון שולה?

זהו, עוד שבוע למאנייק. ואיזה שבוע זה היה.

אם חשבנו שקבוצות ישייטו לפלייאוף, הרי שה-NFL תמיד תדאג לספק לנו את מנת העניין שלנו. עם כמה שיש דברים שנראים בלתי ספורטיביים בליגה הזאת, כמו שעות משחק לא אחידות במחזורים האחרונים, הרי שהליגה הזאת תמיד תהיה תחרותית כי שחקנים משחקים בשביל החוזה שלהם שנה הבאה וגם בשביל הכבוד שלהם (אני צריך לעשות פעם פוסט על איך כדורגל היה נראה אם החוקים היו כמו בפוטבול).

ההחלטה אולי הכי נבונה של הליגה בשנים האחרונות (מדי פעם גם יש להם כאלו) זה שהמשחקים במחזור האחרון יהיו בתוך הבתים בלבד ולהשתדל שיהיו כמה שיותר משחקים כאלו בשני המחזורים האחרונים. וככה אנחנו מקבלים את בולטימור שנלחמת על הכבוד שלה מול היריבה השנואה מפיטסבורג, את הפטס שנלחמו עד השניה האחרונה מול הג'טס שהיו צריכים את הניצחון הרבה יותר ואת אטלנטה שלא התכוונה להיות שטיח בדרך לעונה המושלמת של קרולינה. ואפשר לראות את ההבדל גם בדרך שבה הג'איינטס לא נתנו פייט למינסוטה, למשל. פשוט לא היה להם בשביל מה לשחק.

בכל מקרה, למרות שחלק מהדברים כבר נסגרו במחזור הזה – העליה של יוסטון, הצ'יפס ווושינגטון לפלייאוף – עדיין יש מספיק למה לחכות במחזור האחרון, אפילו אם מדובר רק בקרבות על מיקום בפלייאוף. תראו את קרולינה, היו רחוקים שני משחקים מעונה מושלמת ועדיין במחזור האחרון הם חייבים לנצח אם הם רוצים יתרון ביתיות כל הפלייאוף.

אז בואו נראה מה יש לנו:

– שבוע שעבר אחד המגיבים הותיקים פה נזף בי שאני לא מתייחס בכלל לקנזס סיטי והריצה המדהימה שלהם, שעומדת כבר על תשעה ניצחונות רצופים. והוא צודק, דיברתי עליהם לפני שבועיים אבל זה היה יותר בהקשר של האם אפשר לסמוך עליהם בפלייאוף. והאמת היא שלא ראיתי יותר מדי משחקים שלהם בתקופה הזאת. איכשהו זה התפספס. גם כי אין לי ממש כח לראות עוד מסירה קצרה של אלכס סמית וגם כי הם שיחקו מול קבוצות לא ממש אטרקטיביות (הקבוצה המעניינת האחרונה שהם שיחקו נגדה היתה כנראה דנבר, אבל אז הפוקוס היה על הביצועים הנוראיים של פייטון).

בכל מקרה, אמרתי לעצמי – השבוע אני רואה משחק שלהם. לא בלייב, אבל בקונדנס זה בטח לא יהיה בעייתי, נכון? אז ראיתי, את המשחק שלהם מול הבראונס, הבוקר ברכבת. כלומר, את החצי הראשון, עד שנרדמתי. כן, הייתי עייף גם מהלילה, אבל באמת שהמשחק עצמו לא עזר. תשמעו, אני לא הולך להגיד דברים רעים על הצ'יפס – הריצה שלהם באמת מרשימה, אפילו אם היריבות ברובן לא מהעילית של הליגה. ראינו אתמול ובעצם כל שבוע כמה זה קל להפסיד גם ליריבה שעל הנייר היא לא קשה. ובמקרה של הצ'יפס, שאין להם פליימייקרים אדירים בהתקפה (עוד שניה על מקלין), מרווח הטעות שלהם עוד יותר קטן. אז בהחלט הריצה שלהם מרשימה בכל קנה מידה ובכלל לא הייתי פוסל אותם על הסף בפלייאוף – הם יגיעו כנראה לבית של יוסטון, ואני לא רואה סיבה שהם לא יכולים לנצח שם, ואז עם המומנטום מאחוריהם – השמיים הם הגבול.

אבל אין מה לעשות – לא מדובר בקבוצה מלהיבה. ההגנה שלה אדירה והסיפור של אריק ברי שחזר מסרטן והולך להיות בפרו-בול הוא באמת מעורר השראה. אבל ההתקפה שלה היא אותה התקפה שהתרגלנו אליה בעבר. הרבה ריצה, מסירות קצרות של אלכס סמית ומדי פעם ריצה שלו. יאמר לזכות סמית (והמאמן שלו) שהם לא מנסים לעשות יותר ממה שהוא יודע. סמית לא ינסה מסירות עמוקות או מסירות מסוכנות לשחקנים מנוסים. הוא יבדוק את הצ'קדאון שלו, את הטייט אנד שלו (קלסי הוא כלי אדיר מבחינתו). ואם אף אחד לא פנוי הוא יכניס את הכדור מתחת ליד וירוץ לדאון ראשון. כן, הוא אף פעם לא היה השחקן שינצח לך משחקים בכוח הזרוע שלו וגם הפעם זה לא יקרה, אבל הוא שחקן הרבה יותר חכם מאשר פעם וחלק מהחוכמה זה לדעת מה לא לעשות (די בדומה לפיצפטריק בג'טס, דרך אגב). זה הרבה יותר משאפשר להגיד על מרבית הק"בים בליגה.

– ולא, זה לא אומר שהניינרס עשו אז טעות כשהעדיפו את קפרניק עליו. קפרניק עזר להם לעשות את הצעד הנוסף ולהגיע לסופרבול. לא תמיד זה עובד. אני לא חושב שהניינרס היו היום במצב יותר טוב עם אלכס סמית מאחורי הסנטר, הבעיות שם הן אחרות לגמרי.

NFL: Preseason-Kansas City Chiefs at New Orleans Saints

– וקנזס מביאים אותי לנושא הבא שלי – שימו לב איך רסיברים כמו ברנדון מארשל בג'טס או מקלין בקנזס סיטי שינו לגמרי את הקבוצה. נהוג להגיד על בריידי שהוא מסתדר עם איזה רסיבר שלא תיתן לו, אבל אפילו הוא היה צריך את רנדי מוס ואחר כך את גרונקובסקי כדי להיות באמת אפקטיבי (וראינו את האימפקט של פציעות לגרונק בעונות הקודמות). אז אם זה נכון על בריידי, זה נכון כפליים על ק"בים כמו פיצפטריק או אלכס סמית. הנוכחות של רסיבר שאפשר לזרוק לו כדורים קשים ועדיין אתה יכול לסמוך עליו שיתפוס אותם, שמושך שמירה כפולה כמעט תמיד, היא פשוט לא תסולא בפז.

– ואם הזכרנו את ברנדון מארשל, אז אתמול הוא הפך לרסיבר הראשון בהיסטוריה עם 6 עונות של לפחות 100 תפיסות. ובואו נזכור עם איזה ק"בים הוא עשה את זה – אף אחד מהם הוא לא איזה הול אוף פיימר (באנדרסייטמנט). שחקן אדיר ואנדרייטד, כנראה בזכות הבעיות שהיו לו בחדר ההלבשה. אני עדיין לא מאמין ששיקגו נתנו אותו בשביל בחירת דראפט סיבוב חמישי מסכנה. עם כל הבעיות.

– פליימייקרס? מה תגידו על אריזונה, פשוט ערימה של פליימייקרס אדירים בכל מקום על המגרש. איזה קבוצה מפחידה, שנראה שמגיעה לשיא בדיוק בזמן.

– אין לי יותר מדי מה להגיד על גרין ביי כרגע מעבר לדברים שאמרתי בשבועות הקודמים. כרגע הם נראים לגמרי לא שייכים, והאמת היא שעם איך שהם נראים, הפסד בשבוע הבא לוויקינגס שישלח אותם לווילד קארד (נגד כנראה אותה מינסוטה) לא נראה כמו אפשרות רחוקה. לפעמים מאמן ממצה את עצמו בקבוצה וגם אם מקראתי לא גרוע כמו שנוהגים לעשות ממנו אוהדי הקבוצה (שאלה שבאמת אין לי עליה תשובה, הרי בכל זאת הם לקחו איתו אליפות וגם עשו עונת 15-1 יפה) הרי שהגיע הזמן שם לרענון השורות. לי נראה שרוג'רס בעיקר עייף מלרוץ כל הזמן ולקוות שרסיברים שלו יתפנו. ואולי זה פשוט שילוב של דברים – אני מסתכל על המספרים שלו ורואה פחות או יותר אותו יחס ט"ד-אינטרספשנס כרגיל (30-7, עדיין אחד הטובים בליגה) אבל אחוזי השלמה נמוכים משמעותית ממה שהיה לו בשאר הקריירה (60% לעומת 65% ממוצע קריירה) שמעיד על כך שכנראה החסרון של ג'ורדי נלסון היה גדול מהמצופה ושכנראה הקו הקדמי שלו לא נתן לו מספיק זמן. בקיצור, לא הייתי מספיד אותו עדיין.

– ומה הקטע של הקפוצ'ון של ג'יימס ג'ונס? אני כל הזמן מחכה שהוא ינסה לשים אותו מעל הקסדה.

– אז כל שנה רביעית הפטס והג'איינטס נפגשים בעונה הרביעית והנה, הם לא יפגשו את הג'איינטס בסופרבול והג'איינטס לא יקחו סופרבול אחרי שהפסידו 38-35 לקבוצה מושלמת. אפשר כבר להפסיק עם כל החוקיות המפגרת הזאת?

– ג'ף פישר אלוף. אם רק היה צריך לשחק נגד קבוצות NFC מערב.

– ברנדון ווידן, ווינר.

– מה מאט האסלבק בסך הכל רצה? עונת פרישה שקטה על הספסל, קצת אימונים, קצת צחוקים עם החבר'ה, עוד איזה מיליון או שניים לחשבון הבנק ואפשר להמשיך הלאה, אולי להצטרף לאח שלו באיזה צוות פרשנות. לא רחמנות על הבחור? מסיים את העונה עם בערך חצי מהאיברים איתם הוא התחיל.

– ומאותו משחק, את התפיסה הזאת של ג'באריס לאנדרי ראיתם?

– ואת התפיסה הזאת של חוליו ג'ונס מול קרולינה?

– כמו כל שנה, מסתבר שלא קל, לא קל בכלל לסיים עם מאזן מושלם. אם כי אני באמת לא יודע כמה קרולינה התאבדו על המשחק הזה. אולי אפילו טיפה רווח להם להוריד את הלחץ הזה של עונה מושלמת מהגב. כל הכבוד לאטלנטה שהיתה שם כדי לנצל את זה, ועכשיו רק נשאר לשאול – מה צריך לקרות כדי שהיא תציג יכולת כזאת במשך עונה שלמה ולא רק מדי פעם?

– אני לא משתגע על החגיגות ופתיחות השמפניה של הדולפינס של 72 כל פעם שהקבוצה הבלתי מנוצחת האחרונה מפסידה, אבל זה פשוט אדיר – דון שולה מחכה את החגיגה של קאם ניוטון:

Embedded image permalink

– והנה הקטע המשעשע באמת – הבן של שולה עובד בתור מתאם בקרולינה הזאת. לחגוג על חשבון הבן שלך. קלאסי.

– אז כל הפטריוטס אומרים שזאת היתה החלטה של בליצ'ק, ולא טעות כמו שהיה נראה בהתחלה, לבחור לבעוט בהארכה. אפשר לנסות למצוא לזה כל מיני סיבות או אפילו תיאוריות קונספירציה שבליצ'ק שמע שפיטסבורג ניצחו והעדיף להפסיד את המשחק (אפילו אני השתעשעתי בכאלו) אבל האמת הפשוטה היא שבליצ'ק לפעמים פשוט Outsmart himself. לפעמים זה עובד לו, כמו עם אותה הבחירה מול דנבר לפני כמה שנים (אז לפחות היה את גורם הרוח שהיווה פקטור משמעותי) ולפעמים כמו עם הדאון הרביעי מול הקולטס וכמו אתמול, הוא יוצא טמבל. ככה זה בליצ'ק, חלק מעסקת חבילה.

– אתם בטח מצפים שאני ארד על קירק קאזינס והניל שלו במקום ספייק, אבל טעויות קרו ויקרו. האיש בכל זאת לקח את הוושינגטון רד סקינס – הרד סקינס! – לפלייאוף. נכון שהוא נהנה מהפציעות בדאלאס ומהשטויות של צ'יפ קלי בפילי, אבל גם לקחת צריך לדעת. יש לא מעט מועדונים שנכנסים למערבולת עם החלפת ק"בים בלתי פוסקת כמו מה שקרה אחרי הפציעה של RG3 אבל איכשהו קאזינס נשאר שם, הצליח לשרוד את כל הבלאגן, את RG3, את קולט מקוי, ולהחזיק עונה מלאה כדי להגיע לפלייאוף. כבוד.

– שאלה מעניינת, דרך אגב, היא מה יקרה עם גריפין בסוף העונה. אני מניח שהרד סקינס יתנו לו ללכת, השאלה אם תהיה קבוצה שתיתן לו צ'אנס, לפחות בתור בק-אפ. לדעתי שווה.

– זהו, שבוע הבא – סיכום עונה, מה שאומר שהשלמתי 16 שבועות שלמים של סיכומי מחזור, אולי בפעם הראשונה שלי. יששששש!

אם מישהו מהקוראים מעוניין לשלוח לי איזה משהו לסיכום העונה, בכללי או של הקבוצה שלו, אני ממש אשמח לפרסם את זה. האימייל הוא ariel.greisas@gmail.com

רק עוד בורג קטן במערכת
תובנות מהנצחון על ק"ש

55 Comments

אודי 28 בדצמבר 2015

בולטימור שנלחמת על הכבוד שלה מול היריבה השנואה מבולטימור… You're in a Ravens state of mind I guess

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

עדיין חוגג את זה שהם לא בפלייאוף.. :-)
תודה על התיקון

אודי 28 בדצמבר 2015

ולגבי בליצ'ק: לא חושב שזה עניין של אובר-חוכם. הוא פשוט שחצן (יש לו סיבות טובות להיות כזה), והיהירות שלו עלתה לפטריוטס בניצחון אתמול.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

פוטטו-פוטאטו. זה בדיוק האובר-חוכם, לחשוב שאתה יותר חכם מכולם

בני תבורי 28 בדצמבר 2015

תגיד גרייזס, למה אתה לא מציין שהקבוצה הכי גרועה בעולם הובילה אתמול במשך רבע וחצי?

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל יש קבוצות גרועות מכם. טנסי חטפה 34 נקודות מפאקינג ברנדון וידן

בני תבורי 28 בדצמבר 2015

בחיי שלא מנחם

יובל 28 בדצמבר 2015

מאט האסלבק וצ'ארלי ווית'הורסט נפצעו אתמול. הבא בתור בדפת' צ'ארט? סטפן מוריס, החתמנו אותו בשבוע שעבר מהפרקטיס סקווד של האיגלס. מגניב. אגב, הבאק-אפ שלו זה פאט מקאפי הפאנטר. אולי במקום למסור לרסיברים שלנו הוא פשוט יבעט להם כדורים למעלה. זה יהיה חידוש.

אודי 28 בדצמבר 2015

יותר מגניב זה מה שצריך לקרות כדי שהקולטס יכנסו לפלייאוף. סיכוי של 1-3300 בערך

יובל 28 בדצמבר 2015

זה נראה לי גבוה מדי. רק הסיכוי שהפאטס יפסידו למיאמי הוא בערך 1 למיליון. …

יריב 28 בדצמבר 2015

אם הפאקרס מפסידים לויקינגס הם יסעו בפלייאוף לוושינגטון (יש להם את שובר השיוויון מול סיאטל).

נתי 28 בדצמבר 2015

אז אולי עדיף להם בכלל…

יריב 28 בדצמבר 2015

אם הם מנצחים הם מארחים את סיאטל (אלא אם זו תנצח את אריזונה).

רוג'רס אהרון 29 בדצמבר 2015

עדיף.
וגם עדיף להתחיל לשחק הגנה.

AdamB 29 בדצמבר 2015

אם גרין ביי מפסידים ביום ראשון זה באמת סוף הדרך של מק'ארתי. לא זוכר מתי העונה האחרונה

שהם הפסידו לכל האנאףסי צפון בבית.

עורב סגול 28 בדצמבר 2015

כל העונה המחורבנת הזאת כמעט היתה שווה רק לראות את הפרצוף של בן השמן כשהוא יורד מהמגרש אתמול..
ראיין מאלט בטח עוד יחרב לנו משחקים, אבל אתמול הוא נכנס לפנטיאון של העורבים

ניינר / ווריור 28 בדצמבר 2015

הייתי מביא את גריפין לניינרס בלי לחשוב פעמיים. כמובן שעם צוות האימון הנוכחי אין לו סיכוי להצליח אבל יהיה כיף לצפות בו. לדעתי יש לו עוד הרבה מה לתת ולהוכיח

עידו ג. 28 בדצמבר 2015

הצ'יפס של העונה הם די העתק של הקבוצה מלפני שנתיים כשההבדל היחידי הוא בסדר המשחקים. אז הם התחילו עם הקבוצות החלשות במאזן 0-9 וסיימו 5-11 כשנתקלו בחלק הקשה של לוח המשחקים. השנה זה בדיוק הפוך הם התחילו בחלק הקשה ומסיימים מול הנמושות. האנדי ריד הוא אותו אנדי ריד, והאלכס סמית' אותו אלכס סמית'. שיהיה להם בהצלחה.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

בעיקרון אתה צודק, אבל הבטחתי מילים טובות עליהם..
ולפני שנתיים לא היה להם רסיבר כמו מקלין. לא שאני חושב שזה יעשה כזה הבדל גדול בפלייאוף – אבל בוא נזכור שהשדה ב-AFC פתוח לגמרי השנה

עידו ג. 28 בדצמבר 2015

לגמרי מגיעות להם מילים טובות במיוחד לאור העובדה שהם עושים את הכל ללא ג'אמל צ'ארלס (אנדי ריד עוד יהרוס לו את האפשרות להיכנס להיכל התהילה). אבל בסופו של דבר גם עם שדה פתוח ב-AFC עם ריד וסמית' הם יסיימו מאחורי הליין-אוף-סקרימג'.

עמי ג 28 בדצמבר 2015

יהיה נחמד אם קנזס תגיע לפוקסבורו בינואר. יש איתן חשבון פתוח אחרי התבוסה בעונה שעברה.
את החשבון עם מיאמי (שניצחו אותנו לפני שנה במשחק הפותח של העונה) נצטרך לסגור בעוד שבוע.

אריאל גרייזס 28 בדצמבר 2015

אין לנו ממש חשבון פתוח איתם, הם שיחקו את המשחק שלהם ואנחנו הסרחנו. אין לי שום דבר על שתי הקבוצות.

austaldo 28 בדצמבר 2015

חשבון? להפך, צריך להגיד לקנזס תודה על הסטירה המצלצלת שהעירה אותם בשנה שעברה

גיל 28 בדצמבר 2015

מדברים על זה שהפטס לא יצטרכו לשחק נגד שום ק"ב עלית בAFC אבל מצד שני ישחקו נגדם הפאס ראשינג הכי טובים בליגה (אולי חוץ מזה של סינסי). בהתחשב בזה איך שהוא נראה במשחקים האחרונים זה לא יהיה פשוט.

austaldo 28 בדצמבר 2015

הוא ניראה ככה בגלל ליין פצוע ובגלל שאין אדלמן. עם אדלמן ואמנדולה בריאים בריידי יסתדר עם כל פאס ראש. כשאין לו את הרסיברים הזריזים שלו שהוא יכול להוציא להם כדור לפני שהפאס ראש מגיע אז זה הרבה יותר קשה.

חובצי 28 בדצמבר 2015

לא בטוח אם ראיתי את ההגנה של אריזונה מול אהרון רוג'רס
או שפוקס החליטו לשדר את מה שהלך באלנבי 40…

AdamB 28 בדצמבר 2015

יש לי חשד קל שסיאטל רצו לשמור לעצמם את האפשרויות באיזה בראקט
להיכנס לפלייאוף עד השבוע האחרון.

פורנוהוליק 28 בדצמבר 2015

תודה על הסיכומים שלך כל שבוע והעקביות. כיף לקרוא אותם.

עמי ג 30 בדצמבר 2015

מצטרף למחמאות.
הסיכומים של אריאל כאן (והדיונים המחכימים בעקבותיהם) הם עבורי חלק אינטגרלי ממחזור המשחקים.

עידו ג. 28 בדצמבר 2015

כמה נקודות ק"ב "חשובות" לקראת השבוע האחרון:
* ההחלטה של דרו בריס לשחק את השבועיים האחרונים הפכה למשמעותית עבור סיכויי האליפות של ניו-אינגלנד. בריס מנסה לזכות במלכות היארדים באויר בפעם השישית שתציב אותו כשיאן הליגה בבדידות מזהרת. בריידי שכרגע מוביל בכמעט 100 יארד על בריס ישמח לוותר על הכתר ועל הקללה שמלווה אותו. גם ניצחון של הבנגלס שיבטיח את הביתיות יכול לעזור כאן כמו גם פיליפ ריברס שתקוע בין השניים.
* בלייק בורטלס ממשיך להיות מצוין בגרבג'-טיים ומפגר אחרי בריידי רק ב-TD אחד מה שמשאיר לו סיכוי טוב למסור הכי הרבה חטיפות והכי הרבה TD העונה. את השיא של הג'גוארס הוא כבר השאיר הרחק מאחור.
* עם קצת מאמץ קאם ניוטון יוכל לייסד את מועד ה-30/10 בTD בריצה ומסירה. חסרים לו עוד 2 על הקרקע.
* רייאן טנהיל הצליח להפוך לק"ב הראשון בהיסטוריה שחוטף 4 סייפטי באותה עונה. אחד הוא כבר חוף מהפטריוטס ואחד נוסף ביום ראשון מולם יציב את מיאמי כקבוצה הראשונה שנותנת 5 סייפטי באותה עונה.

אריאל גרייזס 29 בדצמבר 2015

הייתי בטוח שאם מישהו יעבור את בריידי זה יהיה פאלמר דווקא. מאוד מוזרה העונה הזאת – בריידי יגיע לאיזור ה-4800 יארד ויוביל את הליגה למרות חצי שני שבו הוא מביא מספרים מאוד מאוד בינוניים. או לפחות ככה זה מרגיש.

עידו ג. 29 בדצמבר 2015

אחחח, אתם אוהדי הפטריוטס מפונקים. יותר מחצי מקבוצות הליגה היו מתות לבינוניות של בריידי בחצי השני. גם לפאלמר יש סיכוי דרך אגב (אני אחזיק אצבעות נגד) אבל זה יהיה מול ההגנה של סיאטל כך שקשה לי לראות את זה קורה.

אריאל גרייזס 29 בדצמבר 2015

ברור שהיו מתות לזה. הרבה יותר מחצי מהקבוצות. פשוט בתור אוהד פטריוטס, זה לא מרגיש כמו אחת מעונות השיא של בריידי. הפעם הקודמת שאני זוכר שהוא הוביל את הליגה ביארדים היה בעונת השיא של 2007. בדרך כלל הוא נמצא מתחת למספרים הגדולים של בריס ופייטון ולאק.

עידו ג. 29 בדצמבר 2015

חוץ מזה 4800 לא יספיקו לו בהתחשב בכך שבריס וריברס ינסו להשיג כמה שיותר במחזור האחרון (אני גם לא בטוח כמה דרייבים הוא ישחק כך שיש סיכוי שזה יהיה יותר קרוב ל-4700 ובכל מקרה לדעתי הוא יסיים שלישי.

אריאל גרייזס 29 בדצמבר 2015

הפטס חייבים ניצחון – הוא ישחק את כל המשחק

עידו ג. 29 בדצמבר 2015

וואלה צודק. טוב אז יש סיכוי לא רע שהוא "יזכה" בתואר. בכל מקרה אתם מתחילים בשתי נקודות יתרון.

7even 29 בדצמבר 2015

מדהים כמה שטויות הדולפינס עשו העונה על המגרש ומחוצה לו.
ובמחוצה לו הכוונה בעיקר לחוזים השערורייתיים לסו ולטאנהיל.

גיל 29 בדצמבר 2015

נו, מסתבר שהברונקוס יכולים לשחק התקפה במחצית השנייה, עכשיו נשאר רק להיות טובים משחק שלם ויש להם קבוצה אדירה.

אריאל גרייזס 29 בדצמבר 2015

עדיין חושב שפייטון יקבל הזדמנות? אוסווילר עשה שני דרייבים מנצחים (בראשון החטיאו את הפילד גול) ונראה בדיוק מה שהוא צריך להיות -שקט, לא מאבד את הכדור. הבעיה שלו זה שהקו שלו לא מספיק טוב.

גיל 29 בדצמבר 2015

פייטון לא בריא כך שזה לא רלוונטי. חשבתי שהוא יחלים מהר יותר אבל כמו שזה כרגע אם הוא לא בריא ב1000% לא יתנו לו לשחק ובצדק.

red sox 29 בדצמבר 2015

אתה מפספס את הנקודה לגבי אלכס סמית'. נכון שהוא אף פעם לא היה זה שינצח לך משחקים עם היד שלו, ההבדל הוא שהוא למד איך לא להיות זה שמפסיד את המשחקים.
או כמו שנהגנו לומר פעם, עדיף אפס שיודע שהוא אפס על אחד שלא.

אריאל גרייזס 29 בדצמבר 2015

זה בערך מה שאמרתי, לא? כשאני אומר שהוא לא ינסה זריקה מסוכנת לזה בדיוק אני מתכוון

גיל 30 בדצמבר 2015

טוב, פיטרו את קלי. די מפתיע למאמן יחסית מצליח וגם לא הכי יפה משחק אחד לסוף העונה, אבל הוא לא הסכים לוותר על סמכויות הGM. נראה לי שזו הבעייה הגדולה של מאמני קולג'ים שעוברים למקצוענים והיא שקשה להם לוותר על הטוטאליות של התפקיד והם לא מבינים שזה לא one man show. פיט קרול הבין את זה ומצליח לו. יהיה לקלי קשה להשאר במקצוענים עם הגישה הזו אולי חוץ מאיזה קבוצה כמו קליבלנד.

אריאל גרייזס 30 בדצמבר 2015

דווקא בשנתיים הראשונות לא היו לו את הסמכויות האלו ואז פילי היתה יחסית מצליחה. זה מה שקורה כשהשתן עולה לך לראש

בוזו 30 בדצמבר 2015

הצליח בהתחלה ומאז רגרסיה מוחלטת. כמעט 20 שנה שנה אני אוהד פילי וקבוצה כל כך לא מהנה לצפייה ומרגיזה כמו השנה עוד לא היתה.

סיכום העונה: דאון ראשון ו-10 – ריצה למינוס 2 יארד
דאון שני ו-12 – ריצה ל NO Gain
דאון שלישי ו-12 – מסירה לרסיבר שמשמיט/מסירה לשני יארד לשחקן ותפילה שהוא ירוץ עוד 10 יארד איכשהו.
3&OUT.

גיל 30 בדצמבר 2015

היו לו שנתיים טובות ואחת מסריחה, אבל על זה לפטר? נראה לי נמהר מדי. הייתי נותן לו עוד שנה לפחות לתקן. את מי בדיוק יביאו?

בוזו 30 בדצמבר 2015

לא על זה הוא פוטר. הוא פוטר כי לא הסכים להיות שוב "רק" מאמן, והבעלים רצה להביא GM חדש מעליו.

גיל 30 בדצמבר 2015

זה מה שכתבתי בהודעה הראשונה. ועדיין, בגלל שנה אחת פיטרו אותו? אם הם חשבו שזה רעיון טוב לתת לו להיות GM אז תן לו לפחות שנתיים. ואם זה היה רעיון גרוע, למה נתת לו את זה?

בוזו 30 בדצמבר 2015

נראה לי שאנחנו מסכימים על זה.

בדיעבד הטעות היתה לתת לו מלכתחילה, אבל להיות חכם בדיעבד זה קל מדי…

גיל 30 בדצמבר 2015

נראה שזה קצת יותר מזה. הוא פשוט היה טיפוס שנוא בקבוצה. היו את כל הסיפורים על היחס השונה לשחורים וכל מה ששחקנים לשעבר כתבו עליו אבל נראה שאף אחד בהנהלה לא תמך בו יותר. בגלל זה נראה לי פיטרו אותו משחק אחד לסיום העונה.

עידו ג. 30 בדצמבר 2015

איחוד מרגש עם המריונטה שלו בטנסי בעוד 3, 2, 1 ……

אריאל גרייזס 30 בדצמבר 2015

נשבע בכל היקר לי שלא היה לי מושג שקן ויזנהוט פוטר במהלך העונה

עידו ג. 30 בדצמבר 2015

קשה להאשים אותך. אם לצטט את דברי המשורר:
מה כבר אפשר למצוא בטנסי?
לא מאמינה? תסעי, תנסי

urlacher 30 בדצמבר 2015

אריאל אני אשמח לשלוח לך משהו לסיכום עונה אבל זה כנראה יהיה על העונה הטובה בקריירה של ג'יי קאטלר והעתיד הורוד של הברס אז אני מניח שאין לזה מקום כאן ;)

Comments closed